Slver Druppers na terechtwijzing a Record voor Tineke Hidding Wilborts ontloopt vonnis Hockeyers pas na pauze op winst ia k Beslissing in zaak-Zoetemelk uitgesteld ■PORT QeidwOowutnt WOENSDAG 10 AUGUSTUS 1983 PAGINA 9 ijax wint oefenduel L-PHEN AAN DE RIJN Ajax heeft gisteravond Alphen aan de Rijn de laatste oefenwedstrijd voor |t toernooi Amsterdam 708 met 4-0 gewonnen van RC. Êij de rust stonden de landskampioenen voor et 3-0. De doelpunten kwamen op naam van Moel- I (20e minuut, 0-1), Bosman (30e, 0-2), Moelby (32e, |1) en Bakker (88e, 0-4). Ongeveer 6500 toeschou- prs woonden de wedstrijd, waarmee de derdeklasser I de zaterdagamateurs zijn nieuwe complex opende, tslagen overige oefenwedstrijden: HODO/Hollai mbinatie - SC Cambuur 0-4 (0-1). Blauw Wit'34 - Ve D). MVV - Roda JC 1-4 (1-2), De Treffer pssen - Feyenoord 1-14 (1-5), Ona - SVV 0-3 (0-1), Heracles (iversitatea Craiova 3-5 (1-2), Alemania - Fortuna S 0-2 (0-1), iarlem - Everton 1-3 (0-1). DS'79 - KV Mechelen 2-1 (2-1), RCH londagmateurs) ^Telstar 1-2 (1-1). SC Westervo klasse zondagamateurs) - FC Tw Louk Sanders bezig aan laatste seizoen SCHEVENINGEN Louk Sanders, die bezig is aan een uiterst pover tennisseizoen, blijkt de motivatie te hebben verloren om nog een paar 'jaar door te gaan met de wedstrijdsport. De Leidse econoom maakt alleen dit seizoen nog af. Sanders wacht een nieuwe werkkring plus het vaderschap, zaken die zijn aandacht nu al voor een groot deel afleiden van de sport, waarin hij acht nationale enkelspeltitels behaalde en waar in hij wist door te dringen tot de top honderd van de wereld. Louk Sanders is deze week nog wel „succesvol" bezig op de Metsbanen, hoewel zijn moeizame zege in vijf sets op Vincent van Gelderen weinig perspectief biedt op een na een jaar onderbreking negende kampioen schap van Nederland. Ook voetbalschandaal in Tsjecho-Slowakije PRAAG Na Hongarije en Bulgarije heeft nu ook Tsjecho-Slowakije zijn voetbalschan daal. Uit een recente editie van de communis tische partijkrant Rude Pravo blijkt dat de voetbalbond van Slowakije' de twee tweede di visieclubs TTS Trencin en ZTS Petrzalka heeft gestraft wegens pogingen gedurende het vorige seizoen opzettelijk wedstrijdresultaten beinvloed te hebben. Volgens Rude Pravo kreeg TTS Trencin een boete van 7000 kroon (ongeveer 3000 gulden) opgelegd en start de ploeg de nieuwe competitie met vier verlies- punten. Petrzalka kreeg een boete van 4000 kroon (ongeveer 1800 gulden) en begint met twee verliespunten. Petrzalka eindigde als zesde in de tweede divisie van de Slowaakse competitie, Trencin werd veertiende en voor kwam daarmee juist degradatie. Scholma aan kop bij EK dammen DEVENTER Jeugdwereldkampioen Vadim Wirny en Auke Scholma hebben na de eerste ronde van het toernooi om het Eu ropees damkampioenschap in Deventer de leiding genomen Wirny versloeg de Belg Conard en Scholma won van de Israë liër Schwarzman. Het Russische prestigeduel tussen Letsjinski en Tsjegolev eindigde onbeslist evenals de voor de Nederlandse nummer twee, Jos Stokkel, teleurstellend verlopen partij tegen de Fransman Cordier. In de zesde editie van de titelstrijd, waar in Auke Scholma de Nederlandse kampioen Rob Clerc vervangt, leek Scholma aanvankelijk tegen Schwarzman niet veel te be reiken, maar na goed twee uur spelen maakte de in Groningen wonende Fries op de vijftiende zet handig gebruik van een min der sterke voorzetting van de Israëliër. Titelverdediger Letsjins- ,ki stond in de beginfase in een positioneel duel met de voor de Russische kampioen Dybman ingevallen Tsjegolev iets beter, maar de de partijen tussen deze twee grootmeesters plegen in het nadeel van de Europese kampioen uit te vallen. Ook dit keer kreeg Tsjegolev tegen het eindspel de beste kansen, maar Lets jinski kon desondanks naar remise afwikkelen. Nederlaagserie zondagelftal van De Jagers DEN HAAG Behalve voor het zaterdagvoetbalteam van De Ja gers wordt er voor het zondagelftal ook een nederlaagserie gehouden. In het kader van de strijd om de Henk Mirandebeker speelt De Ja gers vrijdag om 19.00 in het Oos tersportpark aan de Wassenaarse Van Brienenlaan tegen HBS. In een later stadium ontvangen de zondagvoetballers van De Jagers nog Quick, Laakkwartier en BMT. Oscar macht lijn van en dan esident, Al- Guate on- op de| eneraal dag op| ie, dat rikabe- egering gesne- SLSINKI Maandag- onferen-Dnd laat was Rob DruP" ïthebberrs teleurgesteld. Hij had nistischen wel de finale van de een be-Q meter gehaald, maar het was ook alles mee el'Ame-te8d' Alleen dank ziJ it feit dat er uitgerekend zijn halve finale zeer regering*1 werd gelopen be un gege- torde hij als achtste en gene-atste tot het keurkorps, gelijker-(t de dag erop om de we- hjen t?" ld titel zou mogen strij- ?p op de1"' De Nederlander was De dagW dlt resultaat eigenlijk ime was' zijn trots gekrenkt, res nog ant voor de buitenwe- hetjid behoorde hij immers de favorieten en die st' Maarf bad maandag toch had dit|*t kunnen waarmaken, i met de naandagp hÜ niet de man- d,e °P [bastian Coe na alle favorie te in het wereld kampioen- infhp al eens had verslagen? /erigensRMe vor»ge Jaar niet een md wilp van 1.44.54 achter zijn .lk hernam, waarmee hij de beste - heeft et-Britse loper ter wereld lakt aan®^ ..Nee", voegde hij de ver- lie eindme^de journalisten maandag ger was?* moet nog veel leren, afte hij|TtraSen en versnellen kan 'eheimel no6 niet voldoende en in het le-ktisch opzicht kom ik nog linksep te ^ort ,yCj10i0gen zijn er er 'erzeke- iigencje de 24 uur niet aan te al door-s gekomen om de 21-jarige ïoet lei- h,ppers weer aan de nodige naar deLraaj te helpen. Maar ge- rekken met persoonlijk trai- maC /4lr ^on Wellerdieck, die het stond petste vaderlandse baanta- |it sinds jaren al zes jaar on- r zijn hoede heeft èn de in- eng van bondstrainer Bram assenaar, tot voor kort zelf tn? Bel een verdienstelijk atleet, brachten hem weer op het goede spoor. „Je kunt dan wel moe zijn ge worden na die halve finale, drie races zijn voor jou mis schien te veel van het goede, maar je hoeft in de finale voor niemand bang te zijn. Je hebt niks te verliezen. Als je je maar niet in laat sluiten, loop zo zuinig mogelijk en neem niet snel het initiatief", luidde het devies van de beide coa ches. Dat gesprek moet haast de uitwerking van een hypno se op Druppers hebben gehad, want anders valt niet te ver klaren dat de lange Utrechte naar in de eindstrijd toch weer tot alles in staat bleek en zich op een indrukwekkende wijze meester maakte van het zilver achter de ongenaakbare Willi Wülbeck, die vorig jaar tijdens de Europese kampioenschap pen in Athene niet verder reikte dan de achtste en laatste plaats. Toen trad diens West- duitse landgenoot Hans Peter Ferner in de schrijnwerper door Sebastian Coe te verslaan en ditmaal gold de bebaarde 27-jarige ingenieur uit Neu- burg wel degelijk als de grote favoriet. Zeker na zijn indruk wekkende voorstelling van maandagavond, waarin hij in de derde en laatste halve fina le korte metten maakte met dezelfde Druppers. Ferners bijdrage aan dit wereldkampi oenschap viel ditmaal tegen. Hij werd zelfs aanvankelijk gediskwalificeerd omdat hij na de eerste 100 meter te vroeg zijn baan zou hebben verlaten, maar na een protest van de Westduitse ploegleiding werd zijn naam opnieuw in de uit slag opgenomen, al was dat niet meer dan een zevende plaats. Niemand kon voorspellen hoe de race zou verlopen. Vorig jaar in Athene richtten alle lo pers zich op Coe met als ge volg dat het tempo uiterst laag lag, waardoor de naam van Ferner via zijn 1.46.33 van Athene pas in de onderste re gionen van de wereldranglijst te vinden was. Ditmaal trok ken vooral de Braziliaan Joa- quim Carvalho Cruz, zelfs nog een jaar jonger dan Druppers, èn de even oude Elliott, die, omdat na Coe ook Cook het had laten afweten, de Britse eer moest verdedigen, er ste vig aan. Na een snelle ope ningsronde van 50.58 seconde had het er even de schijn van dat de op de vijfde positie bi vakkerende Druppers het con tact met de koplopers zou ver liezen. Schijn bedroog, want toen Willi Wülbeck zich op maakte voor de eindsprint, verkleinde Druppers snel de achterstand. „Ik maakte dit maal niet de fout door op 250 meter voor de finish aan te zetten, maar wachtte rustig mijn kans af. Het gevolg was, dat ik op de laatste 100 meter nog kracht over had om extra aan te zetten". Met als resul taat dat Druppers eerst de moe gestreden Elliott en op luttele meiers voor de eindstreep ook nog Cruz passeerde. Beste race Terecht sprak Druppers van de beste race, die hij ooit had gelopen en de tijd van 1.44.20 toonde dat ook aan, want deze wereldprestatie betekende te vens een Nederlands record. Achteraf bekende hij inder daad het afgelopen etmaal door een diep dal te zijn ge gaan. „Na de serie van zondag dacht ik dat ik alles aan kon. Ik zat vol zelfvertrouwen en ik had bij wijze van spreken Rob Druppers staat op het punt zijn knappe opmars in de laatste zestig meter te bekronen met het passeren van Cruz, waardoor hij alsnog de zilveren medaille zal grijpen. De Duitser Wühlbeck is onbereikbaar. de finaleplaats al op zak. Maandag liep het echter hele maal niet. Ik sliep zondag nacht slecht, stond misselijk op en voelde me vóór de start erg gespannen. Met mazzel heb ik de finale gehaald, maar ik heb mijn falen als een terechtwij zing opgevat. Mijzelf erg kwa lijk genomen dat ik zo'n ver schrikkelijke race liep. En daarom ben ik mijn trainer Jon Wellerdieck, die op mijn verzoek hier ook in Helsinki is, erg dankbaar en ook Bram Wassenaar, dat ze me weer hebben opgebeurd. Wel heb ik ook tijdens deze wedstrijd mijn twijfels gehad. Dat was na 500, 600 meter. Toen ik me afvroeg of ik met Elliott al dan niet mee moest gaan". Wülbeck sprak later van een haast volmaakte voorbereiding op dit evenement, waarbij hij niet, zoals vorig jaar vanwege een matige vorm, zijn eigen kansen ondergeschikt hoefde te maken aan die van Ferner. Van een combine tussen het tweetal, zoals in Athene, was echter geen sprake. Wülbeck, die zijn persoonlijke en West duitse record met 1.43.65 met precies een seconde omlaag haalde, voelde zich in de vorm van zijn leven en handelde daar ook naar. Rob Druppers wimpelde alle suggesties als zou hij bij een eerdere versnelling mogelijk de wereldtitel hebben behaald, gedecideerd van de hand. „Wülbeck was vanavond ge woon een klasse apart. Hij heeft zich dit seizoen aardig schuilgehouden, maar hier be wezen dat hij de sterkste was". HES LAGRAND (Zie voor uitslagen andere sportpagina) (Van onze verslaggever) HELSINKI Natuurlijk was in het Nederlandse kamp gis teren alle aandacht gericht op Rob Druppers, waardoor men bijna geneigd zou zijn te vergeten dat zevenkampster Tineke Hidding met een achtste plaats en een Nederlands record eveneens een voortreffelijke prestatie leverde. Weliswaar mag de klassering enigszins geflatteerd worden genoemd, omdat de Amerikaanse Jane Frederick en de Britse Judy Li- vermore de strijd op de tweede dag moesten staken, maar dat neemt niet weg dat het vroegere zo schuchtere meisje resul taten ophoestte die zelfs nog voor verbetering vatbaar waren geweest als zij de in Helsink geplande trainingsweek vanwe ge de schouder- en knieblessure alsmede een maandag hevig opkomende migraine optimaal had kunnen afwerken. „Je moet er niet aan denken wat er gebeurd zou zijn, als Tineke deze week fit zou zijn gebleven", zei trainer Wil Westphal, on der wiens leiding ze de afgelopen twee jaar indrukwekkende vooruitgang heeft geboekt. In '80 bedroeg haar puntentotaal 5842, en vorig jaar vijzelde ze dat aantal op tot 6015 in Athene, hetgeen haar tevens tijdens het Europese kampioenschap een negende plaats in het eindklassement opleverde. Toen al voegde Westphal aan ieder die het weten wilde toe, dat zijn pupil nog lang niet aan het einde van haar Latijn was. En de recordverbe teringen, eerst in Götzis (Oostenrijk), en later in Amsterdam toonden aan, dat de progressie misschien niet zo duidelijk, maar toch aantoonbaar was. Na de 6031 van Götzis volgde in Amster dam 6061 en in Helsinki bewees ze dat er heel bewust getipt was op het belangrijkste evenement van het jaar. Met 6155 punten was ze op de Westduitse Sabine Everts en de Australische Gly- nis Nunn na de beste niet-Oostblok-vertegenwoordigster. West phal voegde daar heel fijntjes aan toe. dat Tineke Hidding de sterkste was in de groep, die niet gebruik maakte van anabole steroïden, daarmee suggererend dat er ook in de zevenkamp in de DDR waar kanonnen als wereldrecordhoudster Ramona Neubert, Sabine Patz en Anke Vater het eremetaal verdeelden, stevig geslikt wordt. Tweede dag Tineke Hidding boekte haar winst ten opzichte van Amsterdam vooral op de tweede dag. waar het verspringen (6,30 meter) en speerwerpen (38,69 meter) van uitstekende kwaliteit waren Trouwens ook de afsluitende 800 meter leverde een alleszins ac ceptabele 2.12.46 op, een tijd die nadelig werd beinvloed door het feit dat ze in haar serie weinig tegenstand had en de race helemaal zelf moest maken. Tineke Hidding: ..Ik ben echter dik tevreden met mijn resultaat. Alleen het kogelstoten was met 12.22 meter onder de maat. Die schouderblessure verhinderde me ook om bij het speerwerpen voluit te gaan. Nu maakte ik af en toe te verwrongen bewegingen en daarom sta ik er zo ver baasd van, dat er op dit onderdeel nog een persoonlijke record uit de bus is gekomen. Ik ben ervan overtuigd dat ik me op alle nummers nog kan verbeteren. Dit wereldkampioenschap geeft me ook zo'n voldoening, omdat ik me nu in alle rust op de Olympische spelen van Los Angeles kan voorbereiden" Tineke Hidding werd namelijk in Helsinki na Rob Druppers en Ria Stalman zeker van een deelnamebewijs voor de Spelen, om dat ze in het klassement bij de eerste twaalf eindigde. Westphal voorspelt haar de komende jaren een gouden toekomst, althans wanneer blessures haar bespaard blijven. „Volgend jaar zie ik de 6300 punten in het verschiet liggen, en dan heb je de aansluiting met de wereldtop te pakken", zei Westphal na afloop. SPORTWERELD 3TTERDAM Ton Pattina- a. de middenvelder van Ex- lsior zal vrijdag in Brighton n proefwedstrijd spelen bij righton, dat vorig seizoen de ïgelse bekerfinale speelde, aar uit de eerste divisie de- adeerde. XESCIA Wereldkampioen i de weg Giuseppe Saronni is genomen in een ziekenhuis Brescia (Noord-Italie). Sa- s nni heeft in Lumencane een melijk ernstige val gemaakt. DPÓPRN Arnout Hum- el heeft de nationale titel in i Laser-klasse op zijn naam skeren, bracht. Hij kwam uit op 8,7 us niet rafpunten. Peter Tate werd 'eede met 21,4 punten en de do- arrie Hensen derde met 37. rech- uist de :lan in :t laten iwaakt, MSTERDAM De Amster- Liren in' fmse bokser Alex Blanchard woont 0Pn"euw als kandidaat ge- sooedie ^ld bij de Europese Boks nie♦- >P zijn op zijn agd de be het derde Britse Belfast steerd. rd" de genten lebom- katho- in de n IRA laffe, :holiek partij liropees kampioenschap half- traargewicht tegen titelhou- Rudy Koopmans. ANNOVER De Neder- Indse grootmeester Gennadi Dsonko bezet in het schaak- iernooi om het internationale Westduitse kampioenschap de iatste plaats. In drie ronden ëroverde Sosonko een half Unt. De Rus Georgadse is lei- ir met 2.5 Dunt. EN HAAG Nico van teuwen (34) is deze week om izondheidsredenen afgetre- In als voorzitter van de zaal- tetbal vereniging FV Snoe- le. Er is nog geen opvolger UTHEND Hans Wüst en Dreesman zijn voor Sou- ;nd als tweede geëindigd in tweede zeilrace om het we- kampioenschap in de Hor- SCHEVENINGEN De jeugdkampioenen Digna Kete laar en Rob Simon hebben het gisteren laten afweten op de Scheveningse Metsbanen, ter wijl de ex-jeugdbelofte Eric Wilborts met veel geluk een vallend zwaard kon ontdui ken, doordat zijn 18-jarige scherprechter Wijnand van den Boom bij een gouden voorsprong van 6-0. 6-3 en 5-0 de bibbers kreeg en zijn wapen niet meer naar behoren kon hanteren. Wilborts wimpelde vier wedstrijdpunten af en stelde met 7-5, 6-2, 6-3 een doortocht naar de tweede ron de van de Nederlandse tennis kampioenschappen toch nog zeker. De Tilburger leek blij met de overleving, maar zal zich ook wel hebben ge schaamd voor zijn weinig belo vende tennisspel. Rob Simon ging tegen René Boers in vier sets ten onderr» maar voor de favorieten Mi- chiel Schapers en Huub van Boeckel was er gisteren geen vuiltje aan de lucht. Schapers verspeelde slechts vijf games aan Albert Theelen en Huub van Boeckel zag zijn tegen stander Ad van der Sman al in de tweede set afhaken met een blessure. Kampioen Van Boec kel had vorige week op park Leeuwenbergh in Leidschen- dam nog bijna verloren van de minder bekende Van der Sman. Bovendien was de Ha genaar in de eindstrijd van dat toernooi ook in moeilijkheden geraakt tegen René Moos, een speler die toen ook halverwe ge de partij wegens ziekte moest opgeven en dat boven dien gisteren tegen René Gor ter opnieuw deed. De titelstrijd bij de heren ver loor verder nog de ex-finalist Frits Don. De Rijswijker werd door de Haagse B-kampioen Robert Jan Bierens in een spannende vijf-setter aan de kant gezet: 6-3, 4-6, 6-3, 6-7, 7- 5. De Haagse regio behield naast Bierens en Van Boeckel ook met Rob Mentink nog een ijzer in het vuur, maar verloor zijn heren Michiel Zegveld en Wim Groeneveld. Bij de dames moest oud-kam pioene Elly Vessies als gevolg van een liesblessure voortijdig de eer laten aan de Apeldoorn- se jeugdspeelster Hellas ter Riet, die op dat moment al leidde met 6-1, 4-1. Jeugdkam pioen Digna Ketelaar kwam nog iets tekort tegen Karin Moos, de nummer twee ge plaatste van het toernooi. Fa voriete Marcella Mesker, die in haar eerste partij weinig te genstand ondervond van Yo- landa van der Harst, wacht een zware tweede ronde tegen Alice Lembeck, een zeer vaste speelster die op gravel al va ker een bijna te groot obstakel bleek te zijn voor de aanval lend ingestelde Mesker. HERMAN JANSEN Eric Wilborts kwam uit schier geslagen positie alsnog terug en handhaafde toernooi om de Nederlandse titel. PARIJS Rechter Drai van het Parijse gerechts hof beslist volgende week dinsdag of de eis van Joop Zoetemelk om nieuwe deskundigen te be noemen in de dopingaffaire, zal worden gehono reerd. Gisteren diende in de Franse hoofdstad het geding dat de Nederlandse wielrenner heeft aan gespannen tegen de Internationale Wieier Unie (UCI). Zoetemelk wil zich verweren tegen de straf, die hem is op gelegd tijdens de Ronde van Frankrijk, nadat hij positief had gereageerd op een dopingcontrole. De verdediger van de UCI acht het aanwijzen van nieuwe deskundigen niet nodig. De advocaat van Zoetemelk. Georges Bitun, kondig de al aan in hoger beroep te gaan, indien de rechter afwij zend beschikt. In een eerdere zaak, die Zoetemelk voerde tegen de vennootschap "Tour de France", werd de eis van de Nederlander door de president van het gerechtshof niet ontvankelijk verklaard. TILBURG Het Neder landse herenhockeyteam heeft in de aanloop naar de Europese titelstrijd, die volgende week donderdag in Amstelveen begint, een oefenwedstrijd tegen Frankrijk gewonnen. Na een slechte eerste helft, die werd afgesloten met een voorsprong van 3-1 voor de Fransen, werd het voor 1200 toeschouwers op het veld van Forward in Tilburg toch nog 5-3 voor Nederland dank zij een gave show na de rust. paste in de eerste helft met succes een stringente mandek king toe. Bovendien bleek de strafcorner van Martin Thirry verrassend gevaarlijk. Hij scoorde driemaal achtereen, respectievelijk in de 7e, de 20e en de 30e minuut. Twee minu ten voor de pauze kon Roderik Bouwman voor het eerst iets terug doen: 1-3. Na de hervatting keerde Van Asbeck terug als voorstopper en maakte ook Theodor Doyer zijn opwachting ten koste van Maarten van Grimbergen. Ne derland speelde veel sneller en het bleek al gauw dat Frank rijk het hoge tempo niet meer kon bijbenen. Vooral Bouw man kreeg het op zijn heupen. In de 47e minuut stelde hij eerste Jenniskens in staat er 2-3 van te maken en een mi nuut later slalomde Bouwman fraai naar de gelijkmaker. Pas na bijna een uur spelen nam Oranje voor de eerste keer een voorsprong. Jenniskens benut te toen de tweede strafbal van Nederland, die voortvloeide uit de negende strafcorner. Ties Kruize had al na veertien minuten in de eerste helft de eerste strafbal huizenhoog over gemikt. Zes minuten voor het einde schoof Ties Kruize met succes de tiende strafcor ner naar links af, waar Bouw man klaar stond om raak te schieten: 5-3. De opstelling van Nederland was: Hermans; Van de Have; Steens, Den Hartog (Van Asbeck). Pierik; Jennis kens. Kruize. Diepeveen; Van Grim beken (Doyer), Bouwman en Van 't Hek. Westerkwartier weer onderuit HAARLEM De Haagse soft- baldames van Westerkwartier hebben gisteravond zoals ver wacht opnieuw verloren van HHC. In Haarlem eindigde het i de hoofdklasse 8-0. HHC kwam in de derde in ning op 2-0, verdubbelde de score in de vierde en bereikte de eindstand in de achtste in ning. Westerkwartier produ ceerde dank zij Marga van Steegeren en Dré Hoogeveen slechts twee honkslagen op het eerste honk. Werpend kwam Hoogeveen tot de cijfers 3-4- 11-3. Bij HHC deed Fredy van Offeren het aanzienlijk beter fetuige haar werpcijfers van -0-2-0. Rode-lantaarndrager Westerkwartier speelt komen de zondag en woensdag voor behoud in de hoogste softbal- afdeling tegen mededegrada tiekandidaat EDO. Oosterbosch en Van Vliet naar baankampioen - schappen WOENSDRECHT Bert Oosterbosch en Leo van Vliet zullen bij de wereldkampioen schappen wielrennen op de baan, die op 23 augustus in Zu rich beginnen, starten in de puntenkoers. Ploegachtervolging: Petei Voor de strijd op de baan voor dames zijn drie Nederlandse deelneemsters ingeschreven. Nationaal kampioene Sandra Rolfing-De Neef start op de sprint, Petra de Bruin vergezelt titel- houdster Monique Kauffman bij de achtervolging. Het zestal voor de wegwedstrijd be staat uit: Thea van Rijnsoever. He- leen Hage, Mieke Havik, Stella van Kuyen, Leontien van den Lienden en Hennie Top. Als reserve zijn aan gewezen Wil Bezemer - Buitelaar en Hanneke Lieverse Sport prijsvragen DEN HAAG Lotto 31 van afgelopen weekeinde kent geen winnaar van de eerste prijs. De twee deelnemers die vijf reservegetal goed hadden, ont vangen ieder 150.000 gulden bruto. In het cijferspel waren inaars van de hoofd- 100.000 gulden bruto prijs: i geen l zijn.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 9