apanse industrie ontdekt wielerwereld Herman van der Capellen op randje van nederlaag LEIDSE COUBAHT TENNIS CIRCUIT ORT TXNASONIC NIEUWE SPONSOR VOOR PLOEG POST lil 2-'a Wielerunie pleit voor herziening dopingreglement ^.odewijk Kallenberg naar derde plaats Coe in Helsinki niet op 1500 meter RIK HINS AAST OP LC CIRCUIT-PUNTEN.... TOURPRIJSVRAAG Spelregels QeidócQowumt WOENSDAG 20IULI1983 PAGINA 9, 3108: 9-$E D'HUEZ Matsus- •j g is de naam van de 'Ve sponsor van de 5.Cerformatie van ploeg- Peter Post. Panaso- >s het merk dat in het van de reclamevoe- 7.5 °P de truien van de f^rg zal worden ge- 9 'd. Als co-sponsor 2-^ de komende twee ja- de naam van Ra- 2 J vermeld. Welk be- die plaats daarna zal 1 «firnen, zal tezijnertijd aifien besloten. ijnen. De renners ver- nen volgend jaar in het on met blauwe truien. 5.7, heelt voor zijn nieuwe 52*Qatie, die uit maximaal U -«en tot zeventien renners bestaan (tien tot twaalf 50«Crlanc*ers. de rest buiten- 0 jrs) jaarlijks de beschik- Z.2 over een budget van 2,5 20 Gen Sulden. In de overeen- w"Ht met deze Japanse multi- M^^jnal wordt met een optie twee jaar gewerkt. lushita is het eerste Japan- «drijf dat zich met een Erploeg op de internatio- I markt begeeft. De Japan- >J zijn overigens van plan ook op andere manieren Jen het wielergebeuren te ffesteren. Tot op heden •en zij zich beperkt tot een |istoernooi in West-Duits- en een golftoernooi in feland. rTTf^ontacten zijn tot stand ge- ■■en via George Taylor, een ^^Amerika werkende Neder- ^Her die bekend is met de HBsormarkt. Dat heeft geleid gesprekken met Dentsu, grootste reclamebureau in herenigde Staten dat onder r een vestiging in Parijs 'nteresse om tot za* komen is vanaf het be- volgens Post groot ge- st. Dentsu heeft er vervol- voor gezorgd dat Matsus- dat nu 60 procent van de 2^nat'onale video-markt be- Goede zaak Peter Post: „Ik ben hier trots op. Dit is een goede zaak voor de Nederlandse wielersport. Alles is op basis van tweeder- de-éénderde met de co-sponsor geregeld. Ook de grootte van de naam op de trui. Omdat er bovendien wordt voldaan aan de regels, vormen tv-uitzen- dingen geen probleem. Er is één miljoen dollar per seizoen beschikbaar. De dollar is afge maakt op een vast bedrag van 2,50 gulden, zodat koerswijzi gingen ons niet onaangenaam kunnen verrassen. Dentsu be hartigt alle zaken. Is dus een soort tussenpersoon met Mat sushita. Ik heb de vertegen woordigers van dat bedrijf zelfs nog nooit ontmoet". Om alles goed te laten verlo pen, zijn enkele belangrijke besluiten genomen. Peter Post blijft ploegleider, maar hij is tevens directeur geworden van de onlangs opgerichte Stichting CBN (Continuïteit Beroepswielrennen Neder land), waar al het geld wordt ondergebracht. „Ik sta gewoon op de loonlijst en ben verant woording schuldig. Het be stuur van de stichting bestaat uit vijf personen. Als voorzit ter treedt de heer Kruys uit Haarlem op, die in de sportwe reld bekendheid geniet via de honkbalclub Amstel Tigers, als secretaris de jurist Van Vonde- ren van het Advocatenkantoor Bartels, als penningmeester A.P. Fris en als leden Jan Derksen en George Taylor. Als er met mij iets zou gebeu ren, dan is er derhalve binnen het bestuur een neutrale man, die eveneens alles van de wie lersport afweet. Taylor moet worden beschouwd als de af gevaardigde van de sponsors". Peter Post heeft in de nieuwe constellatie niets meer te zeg gen. Althans, officieel moet hij met een plan komen en later rekening en verantwoording afleggen. Hij beschouwt dat niet als een bezwaar. „In het verleden is het altijd zo ge weest, dat een ploeg aan één persoon is opgehangen. Houdt die man op, dan verdwijnt meestal de ploeg. Dat is nu niet meer het geval. Het be stuur van de stichting, dat weer verantwoording moet af leggen aan de firma's, zal het echt niet moeilijk krijgen bij het beoordelen van de door mij in het kader van de werk zaamheden te maken kosten. Tenslotte is in de Raleigh-ja- ren ook altijd een uitvoerige administratie gevoerd. De voorbeelden zijn er dus. Neen, dat kan geen probleem ge ven". „Ik ben er trots op dat ik dit vierjarenplan heb kunnen ver wezenlijken. Voor één jaar zou ik niet meer hebben willen doorgaan. Nu er met een nieu we opzet wordt gestart, is het misschien wel goed dat ik ook Peter Post toont, samen met Panasonic-directeur Sakuchuschi, het nieuwe shirt van de wielerploeg. met een geheel nieuwe ploeg begin. Het voeren van de naam Panasonic betekent ove rigens niet dat ik met de ploeg naar Japan zou moeten gaan. We blijven ons normale pro gramma afwerken". PETER VAN PUTTEN ALPE D'HUEZ De Ko ninklijke Nederlandse Wielren Unie neemt er geen genoegen mee dat Joop Zoetemelk be straft is voor het feit dat hij na de ploegentijdrit in deze Tour de France positief reageerde tijdens de dopingcontrole. Via een telegram en een uitvoerige telex in verschillende talen aan de UCI-bestuurders, onder- wie voorzitter Luis Puig, is een aktie ontketend om het dopingreglement te herzien. Hein Verbruggen, de voorzit ter van de Commissie Beroeps wielrennen, tevens lid van de FICP (profsektie binnen de in ternationale wielerfederatie UCI) zegt hierover: „Er kan en mag geen sprake van zijn dat Joop Zoetemelk wordt veroordeeld. Nadrolon komt officieel niet op de lijst voor". De in de urine van Zoetemelk gevonden stof is een afleiding van nortestosteron, een spier- versterkend middel. Niemand kan bewijzen waar het van daan komt: binnen het FICP- bestuur is dan ook besloten aan de vooravond van het congres tijdens de wereldkam pioenschappen in Zurich het dopingprobleem op de agenda te zetten. Tevens zal het be spreekbaar worden gemaakt tijdens de UCI-vergadering. Verbruggen: „Josy Esch, de voorzitter van de FICP, staat er volledig achter. Joop heeft er nu niets meer aan, maar in de toekomst moet, als de cou reur niet voor de volle hon derd procent schuldig blijkt, de straf worden opgeschort. Dan moeten eerst de dossiers worden bekeken. Als een ren ner nu positief wordt bevon den en de contra-expertise wijst hetzelfde uit, dan is het direkt raak. Maar die dopings- traffen staan in geen verhou ding met overtredingen als het aannemen van drinken en voedsel, geduwd worden, etce tera". „Als Joop nu naar de burger rechter zou zijn gestapt, dan wint hij. Hij is niet te pakken op iets wat niet kan worden aangetoond. Er is nu nog een vooroordeel. Maar ja, niet ie dereen heeft hetzelfde karak ter als Zoetemelk. Hij slaat niet met zijn vuist op de tafel, maar ik wacht op de eerste coureur, die wel naar de rech ter stapt", aldus Verbruggen. De KNWU-bestuurder kondigt tevens aan dat de beruchte zaak-Callac zal worden hero pend. Vorig jaar heeft Bernard Hinault samen met Bernard Vallet, Jean-René Bernau- deau, Pierre le Bigaut en Pa trick Clerc tijdens het eerste criterium na de Tour gewei gerd medewerking te verlenen aan een dopingcontrole. Offi cieel zouden deze coureurs daarvoor moeten worden be straft. De zaak is echter in de doofpot gestopt en er zijn geen sancties getroffen. Verbrug gen: „Die zaak is door de UCI gemakshalve geseponeerd. Dat kan echter niet. De affaire- Callac is geen typisch interne Franse aangelegenheid. Het is een principe-zaak". Verbruggen wacht intussen in spanning af of de huidige voorzitter van de UCI, de Spanjaard Luis Puig, het lef heeft om buiten zijn bestuur om deze punten op de agenda te zetten. Zo niet, dan zal de FICP daarvoor zorgen. Ver bruggen is er overigens van overtuigd dat Joop Zoetemelk geen doping heeft gebruikt. Hij heeft ook nog een gesprek gevoerd met de voorzitter van de medische commissie in de Tour. „De man heeft me met de hand op het hart verklaard, dat er in deze Tour geen nieu we dopinggevallen zijn gecon stateerd. De enige twee zaken, die nog hangen, betreffen de controles van Phil Anderson en Pascal Simon uit de Daup- hiné Libéré", aldus Verbrug gen. Joop Zoetemelk krijgt steun van de KNWU inzake de nodig aan verandering toe zijnde dor ping-reglementen. Sportwereld CHESTNUT HILL De Ar- gentijn José-Luis Clerc heeft het tennistoernooi van Chest1 nut Hill gewonnen. In de finab le versloeg hij de Amerikaan Jimmy Arias met 6-3, 6-1. AMSTERDAM Dammer Rob Clerc heeft na een seriè beslissingswedstrijden de „We reldcup 1983" veroverd.In een enerverende finale versloeg hij wereldkampioen Jannes van der Wal na ruim achten- eenhalf uur spelen in een snel- dampartij, nadat de normale kloksimultaan in een onbeslist (10-10) was geëindigd. BETZDORF Jan Raas is in Betzdorf tiende geworden in een tijdrit over 1050 meter, pe rit, waaraan ook Hennie Küi- per en Cees Priem deelnamen, werd gewonnen door de West duitser Sigmund Hermann. BLOIS De Nederlandse jeugdtennisser Richard Kraji- cek heeft de kwartfinales van de Europese titelstrijd bereikt. In de categorie tot 12 jaar liet Krajicek zijn Hongaarse tegen stander Noszaly kansloos: 6-0, 6-0. SAINT ETIENNE AS Saint Etienne heeft de Poolse inter national Janusz Kupcewicz aangetrokken. De 27-jarige middenvelder van Lech Poz- nan tekende een contract van twee jaar bij de Franse eerste- -divisieclub. PARIJS Op de voorlopige autosportkalender voor 1984 heeft Nederland voor de WK formule 1 nog geen vasté plaats gekregen. Voor zondag 27 augustus staat in het FISA- -ontwerp een race vastgesteld onder de noemer „Grote Prijs van Nederland of België of Parijs". DEN De in toernooien het Leidse District nog al- ongeslagen Ivar de Jong '14#t zich bij de B-heren op stevige tweede plaats ge- eld achter de dit seizoen icht minder imponerende, r nog altijd constant pres- nde koploper Hans Tön- |"10l- Met dit tweetal weten «v. van der Zee, Freek van Capellen en Frans Grim- [en zich inmiddels redelijk tr van een plaatsje bij de >te acht in het Masterstoer- 200 van het Leidse Courant JJit. de heren in C klasseerde OVtewijk Kallenberg zich in op drie. Zijn zege op Alke- le bracht de Unicum-speler l de achtste op de derde lts. Overigens is D-koplo- ™"™Karl van Uden in deze ca- irie ook al naar een plek in op twintig opgerukt. De C- B^es zagen Duitse Suzanne smann naar een knappe tie opklimmen, terwijl mar* landgenote Martine nberg zich eveneens met )ken het klassement inspeelde, ar op alle lijsten duidelijke chieters naar boven kun- worden genoteerd, ligt dat 1 de D-dames heel anders. ce Keuning mag zich dan altijd de nummer één noe- achter de speelster van senheim is het een drukte belang. Irma van den Ou- n .rijn en Suzanne Vissers gen op slechts twaalf 'pun- Petra Guyt en Ariënne de i op het eveneens niet ono- brugbare aantal van zeve- iveertig. nden aan kop !B: 1. Hans Tönjann (Uni- n) 347; 2. Ivar de Jong (Uni- n) 295; 3. Bub van der Zee omburg) 235; 4. Freek van >trie, Capellen (Unicum) 210; 5. ms Grimbergen (Unicum) 6. Herman van der Capel- (Unicum) 150; 7. Marcel 1 r. ik (Hillegom) 120; 8. Jos emans (Metselaars) 100; 9. rbert Salari (Victoria) 87; Bob van Overbeeke (Uni- 1 a n) 85; 11. Marcel van Rijn tlaiidse Hout) 80; 12. Adriaan imann (Mijdrecht) 75; 13. ne Jan van der Meer (Uni- n) 70; 14. Marco Winter Ètselaars) 65; 15. Hans van leppingen (Mijdrecht) 52; Henk Janssen (De Munnik) 17. Edwin Westraten DAN) 35; 18. Roy Mooijman marlssenheim), M. Parteina ^aitsland) en René van der ^^k (Zee en Duin) 30. I^IB: 1. Ingelise Driehuis iHiciim) 289; 2. Jacqueline aBr Wijk (Unicum) 195; 3. le Langeveld (TEAN) 142; Margot van Overloop (De fnnik) 120; 5. Manon Bel- ;ns (TV Sittard) 100; 6. Hen- f Fehling (Unicum) 92; 7. ■ion Hoogeveen (Nieuw nep) 90; 8. Christel Ver- rt (De Munnik) 77; 9. Inge van der Loo (Nieuwesloot) 75; 10. Conny Lugt (Leimonias) 70; 11. Nancy Toole (OLTC) 65; 12. Annette Hins (Leidse Hout) 55; 13. Marijke Guyt (Unicum) 50; 14. Meggi Tas (Victoria) 40; 15. Elly Henne- man (Juliana), Brigitte van der Maarel (De Munnik), Maureen Meijer (Unicum), Annette Mei- ninger (Nw. Vennep) en San dy Wenderholt (Castricum) 30. HEC: 1. René Cardinaal (TEAN) 429; 2. Michael van der Berg (Unicum) 325; 3. Lo- dewijk Kallenberg (Unicum) 250; 4. Rien Booy (TEAN) 237; 5. Freek Tanis (Merenwijk) 224; 6. Wil Albers (Lisse) 207; 7. Olav ten Bosch (OLTC) 180; 8. Thomas Koemans (Artesia) 172; 9. Dick Zaadnoordijk (Leidse Hout) 170; 10. Ruud Warmerdam (Hillegom) 165; 11. Rob van Marwijk (Room burg) 160; 12. Tim van Dijk (Animo) 125; 13. Rob Ubink (TEAN) 115; 14. Harold van Offeren (ZTC) 110; 15. Jan Baan (SV Voorhout), Erik de Graaf (SV Voorhout) en Peter Hölger (Duitsland) 100; 18. Frank Bennemeer (TEAN) en Karl van Uden (Nieuwkoop) 95; 20. Wijnand Nuyts (TV Roozendaal) 87. DEC: 1. Brigitte van der Maarel (De Munnik) 425; 2. Margot van den Oudenrijn (Botesa) 152; 3. Annemarie Junger (Zee en Duin) 150; 4. Marion Post (De Munnik) 127; 5.-Hetty Bosch (Unicum) 115; 6. Suzanne Veismann (Duits land) 105; 7. Ellen de Jong (Hillegom), Winneke den Ot ter (Noordwijk) en Martine Steinberg (Essen) 100; 10. Nel- leke Weijermans (Roomburg) 95; 11. Simone den Hollander (Rijnkanters) 87; 12. Tiny van Velzen (Zoeterwoudse TC) 85; 13. Maija Kuipers (Lisse) 75; 14. Jeanine Junger (Zee en Duin), Madeion Verdegaal (STV), Trees van der Voort (Merenwijk), Connie Vrees wijk (Hillegom) en Joanne Zonnevylle (De Munnik) 70; 19. Corinne Bandmann (Duits land) en Annemiek Ouds hoorn (S'70) 67. HED: 1. Karl van Uden (Nieuwkoop) 672; 2. John van Overloop (De Munnik) 337; 3. Teus van Tonnekreek (Nieuw Vennep) 225; 4. Jan de Ridder (NIJC) 150; 5. Arno Vonk (Ar tesia) 145; 6. Mare Euser (Seghwaert) en Gerard Otto (Ter Aar) 137; 8. Rob Koele- man (Ter Aar) 130; 9. Marcel van Gaaien (Alkemade), Mi- chiel Kareis (Kieviten), Jeroen Koppert (Sikkens), Joost Moe- rel (TV De Hartel), Coen van Santen (ALTV) en Wilco Spij ker (Mijdrecht) 125; 15. Harry Brandenburg (Zee en Duin) en Jan Willem Vreeswijk (Hille gom) 104; 17. Rob Castien (Groenendaal), Hans van Daal (Duitsland), Johan van der Lippe (Huis ter Duin), K. Kar- ten (Uithoorn), John Manuput- ty (Unicum), F. Rietveld (Cromwijk), Peter Spierenburg (Artesia) en Fred Stierum (De Munnik) 87. DED: 1. Joyce Keuning (Sas- senheim) 212; 2. Irma van den Oudenrijn (Botesa) en Suzanne Vissers (OLTC) 200; 4. Petra Guyt (Zee en Duin) en Ariën ne de Vos (OLTC) 165; 6. An nemiek Kalf (TEAN) 155; 7. Tilly van Overloop (De Mun nik) 150; 8. Mattie Hofland (Botesa) en Bernadette Kort- mann (Boskoop) 140; 10. Jac queline Paauw (De Munnik) 125; 11. Margot van de Haak (Boekhorst) 120; 12. Roxane Beumers (MLTC), Cateleine Kranendonk (Buijtenwegh) en Karin van Reeuwijk (HTC) 100; 15. Yvonne Snellenberg (Artesia) 95; Iff. Nelleke Guyt (Zee en Duyn) 87; 17. Mandy Oostlander (OLTC) 75; 18. Es ther de Boer (Nieuwkoop), Ineke van der Ploeg (De Mun nik), Marjet Roerink (Noord- wijk), Rennie Spruitenburg (Zoetermeer) en Jacquelien Verbakei (Waddinxveen) 70. LONDEN Sebastian Coe, Olympisch kampioen op de 1500 meter, zal bij de wereldkampioenschappen at letiek die van 7 tot en met 15 augustus in Helsinki worden uitgekomen, niet op die afstand uitkomen. Enkele dagen geleden zei de Engelsman, die al voor de 800 meter was geselecteerd, nog dat hij zowel op de 800 als de 1500 meter zou starten. Op de laatste af stand had de Britse selectiecommissie nog twee vakan te plaatsen. In een dinsdag uitgegeven verklaring liet Coe weten onder geen voorwaarde deel te nemen aan de race op de 1500 meter bij de wereldkampioenschap pen. Hij gaf geen reden voor zijn beslissing. Opvallend is wel, dat Coe dit besluit heeft genomen, nadat hij de laatste twee wedstrijden op de 1500 meter (Parijs vori ge maand en Crystal Palace afgelopen vrijdag) had verloren. RONDE VAN AMERIKA WORDT VIJFDAAGSE ALPE D'HUEZ De Ronde van Amerika komt op nieuw op de internationale wielerkalender. De organi satoren kregen hierover uitsluitsel tijdens een bezoek aan de Ronde van Frankrijk. De Amerikaanse ronde, in april voor het eerst verreden, wordt een vijfdaagse. Het eindpunt ligt andermaal in de hoofdstad Washing ton. Robert Ingraham, die in de Tour langdurig sprak met Felix Levitan, vertelde dat er ook een bergetappe wordt ingelast. „De eerste Tour of America is goed aangeslagen. We hebben nu ook een Amerikaanse fir ma als hoofdsponsor. Het enige, dat nog niet vaststaat, is de exacte datum. We zullen niet meer concurreren met Parijs-Roubaix, maar het is onoverkomelijk dat onze wedstrijd niet samenvalt met een andere in Eu ropa. Onze datum is afhankelijk van televisie-uitzen dingen. We kunnen alleen organiseren als de tv een rechtstreekse reportage van de laatste etappe ver zorgt". LEIDEN Herman van der Capellen is een van de weinige Leidse toptennis- sers die dit seizoen nog niet de rackets heeft ge kruist met schier onstuit bare Ivar de Jong. Het feit dat deze Van der Ca pellen op het toernooi van Hillegom als zevende is geplaatst en Alphenaar De Jong de nummer twee op de lijst vormt, lijkt op voorhand dan ook een aantrekkelijk gegeven. Het is echter de vraag of de geplande kwartfinale partij tussen beiden inder daad wel zo'n aardige aangelegenheid zal gaan worden. Waar De Jong in uitstekende vorm ver keert (ook goed spelende Marcel van Rijn werd gis teren eenvoudig opzij ge zet: 6-0, 6-2), kampt Van der Capellen met iets wat gerust een enorme vorm crisis mag worden ge noemd. De Master van 1982 die het voornamelijk van z'n „touch" moet hebben, mist dat gevoel tot nu toe, met name in de en kelspelen, volledig en beweegt zich in het huidige circuit meer als een „Mastertobber" dan als een echte topper over de diverse banen. Zo ook in Hillegom. Thuisspeler Fred van Trigt veroverde in de par tij tegen Van der Capellen zelfs een matchpoint, voordat de Unicummer zichzelf alsnog moeizaam winnend over de streep kon trekken: 6-4, 6-7, 7- 5. Ook de als achtste geplaatste Arthur Ludlage keek gisteren tegen een wedstrijdpunt van zijn tegenstander aan. Omdat die tegenstander, Roel Bosma, vandaag op vakantie gaat, mocht Ludlage toch door na opgeven van de Hillegommer. Hans Tönjann (6-1, 6-0 tegen Mat Badoux) en Hardy Mans (6-1, 6-4 tegen Erik Jan Schreuder) ondervonden geen problemen van betekenis, Ralph Tepper (7-6, 2-6, 6-2 te gen Michael Dijkstra) opval lend genoeg wel. Leidse Hout-speler Rik Hins lijkt het toernooi van de Hille- gomse TC te willen aangrijpen om wat onverwachte punten voor het Leidse Courant Ten nis Circuit te gaan veroveren. Hins, die zichzelf een „B-spe- ler met C-lijst aspiraties" noemt, overleefde niet alleen weer eens een eerste ronde (tegen Dick Hylkema), maar zag zich vervolgens direct in de derde ronde belanden, om dat Freek van der Capellen zich op het laatste moment uit het toernooi heeft teruggetrok ken. Bob van Overbeeke (een driesets zege tegen Stephan Rhode) vormt nu de laatste hindernis op Hins' weg naar de kwartfinales. In de C-enkelspelen deden zich op de baan nauwelijks verrassingen voor. Het mag derhalve des te opvallender heten dat de heren en dames in C al een aantal geplaatsten zijn kwijtgeraakt. Zoals Freek van der Capellen dat in B deed, gaven Jan Baan, de Duitser Mink, Winneke den Otter en Emmy Grooff op zon der te spelen.... TeHaDo De in het herenenkelspel C als tweede geplaatste Rien Booy kende gisteren in Hazerswou- de nog geen problemen. De Alphenaar klopte thuisspeler Edo Weening met 6-1, 6-2. Ook Ron Engel en Eelco van Adrichem kwamen op dit on derdeel tot winst. Engel hield Paul Bakker van zich af (6-4, 2-6, 6-2) en van Adrichem liet Buitelaar drie games in beide sets: tweemaal 6-3. Favoriet Dick Zaadnoordijk en de als derde op de lijst staande Hans Schiphorst komen vandaag pas in actie. Gerrit van Tol en Van Adri chem werkten in het HDC een spannende partij af tegen Joop Bekkering en Jan Parlevliet. Na de tussenscores 4-6 en 6-4 viel in het derde part de be slissing (met 6-4, vanzelfspre kend) ten gunste van Van Tol en Van Adrichem. Peter en Rob van Paridon als de nummer vier beschermd aan het toernooi begonnen red den het niet. R. en F. Verdaas- donck versperden beide Van Paridonnen de weg. Bij de C-dames kostte het de sterk geachte speelsters aan zienlijk meer moeite en zweet druppels om een ronde verder te komen. Uonka van Riet (2) moest tegen M. Leunissen met name in de eerste set alle zei len bijzetten om uiteindelijk met 7-5, 6-3 te kunnen winnen en papieren nummer vier, C. van der Wiel, kwam tegen Tiny van Velzen nog moeiza mer tot een zege: 6-4, 3-6, 6-4. Trees van der Voort daarente gen had aan Hazerswoüdse Stella Stoffels geen al te zware tegenstandster: 6-3, 6-1. Cecile Weerheim, eveneens een speelster van TeHaDo, zorgde in het damesenkelspel D bijna voor een verrassing. De achter Irma van den Ou denrijn als tweede reekshoofd fungerende Irene van de Win kel, verloor de eerste set en zag thuisspeelster Weerheim ook daarna dicht in de buurt blijven. Het werd uiteindelijk 4-6, 7-5, 6-4 voor Van de Win kel. De clubstrijd op het eigen park tussen Lucian van Cleef en Els van Tol tenslotte, lever de een verwachte zege op voor de als derde geplaatste Van Cleef: 6-2, 6-2. GERT-JAN ONVLEE GAZELLE-„TOUR-DE-FRANCE"-FIETS ALS DAGELIJKSE HOOFDPRIJS VRAAG 21 Hoe heet de verzorger van de Postploeg? O Jules de Wever O Jan Legrand O Ruud Bakker Verpak en/of versier de oplossing van deze Tourpuzzel. De flets gaat naar degene die dat op de meest originele manier gedaan heeft. (De oplossing moet (per post of zelf gebracht, uiterlijk za terdag 23 juli In ons bezit zijn) Postcode:Woonplaats;.... 1. Dagelijks het antwoord op de vraag Insturen. Bi] voorkeur per brief kaart (frankering 50 cent). U moet daarvoor uitsluitend het Invulformulter gebruiken, uit de krant knippen en op de achterzijde van een briefkaart plakken. Het Invulformulier kan ook worden Ingestuurd per brief (franke ring open enveloppe 60 cent. gesloten enveloppe 70 cent). 2. Inzendingen aan de Leidse Courant. Postbus 11. 2300 AA Leiden. Ook kunt u uw oplossing insturen naar Apothekersdijk 34, 2312 DD Lel den. of daar in de bus doen 3. Op de briefkaart duidelijk uw naam en adres vermelden en In de lin kerbovenhoek: TOURPRIJSVRAAG. 4. Alle Inzendingen moeten uiterlijk op de datum, die vermeld staat bij de vraag. In ons bezit zijn. Te laat binnengekomen antwoorden worden terzijde gelegd en zijn uiteraard ongeldig. 5. Deelnemers die reeds een prijs hebben gewonnen komen niet In aan merking voor een tweede prijs.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 11