NU ÓÓK AMERIKAANSE PRIVILEGE TABAK LKLEINTJES" 071-122244 Mark Stork AMERIKAANSE ffl i Uil Leiderdorp: Thea de Gelder. Uil Zoeten*oud»: Arine Demmenie. Atheneum, uil Leiden: Rosemarie Bastia- nen. Astrtd Berkhout. José Breekveldt. Charlotte Brussee. Margltte van Oantzich Clarie Dekker. Gerl-Jan van Doorn, Alberl- jan Gerritsen. Martl|n Hartsma, Rozemarijn Ramakers. Johan de Ridder. Koos Siera. Robert Strijk. Peter Verkerk. Marlus Vloot man. Alex de Vries. Liesbeth Wachmann. Huub Zonderop. Uit Voorschoten: Marton de Beer. Caspar Boendermaker. Dick Boter. Jan van der Bij Eddy Cuperus. Eveline Engels. Norbert En gels. Helma van Es. Jaco Haartsen. Ren6e van 't Hart. Duco Hendriks. Ynte Hoekstra. Chris de Koning. Siska Kranenburg Niek Molenaar. Bert Moolman, Barbara Nagy. Ar nold Paalder. Erik Pieterse. Adwin Post. Guido Quik. Judith Schelllngerhout. Saskia Sturm. Vera de Visser. Mieke Ziel. Marjolein Zilverentant. Henk de Zwart. Uit Zoeten*ouds: Annemarie Coenders. Jacqueline de Graaft. Judy Hauser. Gert- Jan Pieterse. Evelien Witte. Ralph van Bonaventuracollege Leiden O.V.W.O. Hans Aartman, Wilma Belt. Robbert Bennebroek, Lucien Berveling, Maud Bik. Monique Boons, René Bos. Joyce Brasker, Ida Coremans, Frans Corlenbach. Barbara Crijns. Hans Dessauvagie, Marco v.d. Drift. Jim van Es. Ronald v.d. Geest. Willy v.d. Geest, José v.d. Haas. Monique yan Haasteren. Astrld Hennekam, Mark van Heynlngen. Lowieke Jansen, Marlies Jan sen, Eva Klein Schiphorst. Luuk Kortekaas. Saskia Kraaijevanger. Johan Kuijvenhoven. Ludger Lavelel|e. Els v.d. Meer. Luclenne v.d. Meer, Angela van Meljl. David van Mil. Joke Mlzée, Aad van Moorsel. Wilbert Mou nts. Dirk-Jan Out. Lex Pater. Mare Pieterse. Marcel Plomp, Kresten Reniers, Corbert van Rijn. Michel van Rijn. Karin v.d. Salm. Anne marie van Schadewijk. Lidwien Schlls. Ellen Schrama, Nlkki Schröder. Han Snijders. Al- bert Termeulen, Robert TJoe Ny, Hans Tön- jann. Monique Vasen, Ron van Veen. Wln- frled Veerman, Charles Veldhoven. Wouter Verkuljl. Louis Vertegaal. Rlco Vervoorn, Marian Voortman, Tineke Voortman. Marjon Vrouwenvelder. Debby Warmenhoven. Hans Warmerdam. Richard Wesselman. Durk Westra. Peter de Winter, Jos Wubben. Syl via van Zandwijk. Ron Zevenhoven. Helga v.d. Zon. H.A.V.O. (Maritnpoefetreat): Romy van Amsterdam, Gio Augustina. Marc van Bel- kum. Inge de Brul|n, Ingrid van Cleet. Rena- te Devilee. Rob v.d. Eist. Fred Fleur. John v.d. Geest. Joost Hoogeveen. Marlélle v.d. Hulst. Marcel Jansen. Hans Jelierse. Fred Kallenberg. Tom Keilerhuis. Yvon Kerkvliet. Benita Kok. Ludo van Leeuwen. Walter v.d. Meer. Jeanet van Noord, Jan-Willem Ouwer- kerk. Luc v.d. Poel. Lizette Rietveld. Jan Schellek ens, Anja van Schle. Winnie Schro der. Walter Steenvoorden. Marjo Straver, Ferenc Szitès. Llnda Tesselaar. Pleter Ver- meeren. René v.d. Voor en, Jack Zaal. Mare v.d Zwet. (Burggravenlaan): Ronald Ammertaan. Jo han Biesjot. Yvonne v.d. Bos. Ruud Buik stra, Lèon Gordijn. Kees van Haasteren. - Hosman. Marcel Kooter. Thomas Zwet. Adrie Barnhoorn. Elly Jaap Bergman. Corine Boesaard. Janneke van Duyn. Jan van Duyvenbode. Annette van Duyven voorde. Corien Dijkhuizen. Arie Guyt. Corrie Hoek. Erwin Jonker. Jaap Klin kenberg. Wllma Kuyt. Dirk van der Mey. Flo rence Ouwehand. Cor van der Plas. Rein van der Plas. Wilco van der Plas, Gertine Prins. Erwin Smittenaar. Maria Star. Arie van Veen. Eric Vegt. Netty van 't Zelfde. Nelleke Zuyderduyn, Marja Bal. Dlta van Beelen. Ronald van Beeien. Greet de Best. Petra den Besten. Jan Binnendijk, Marjolein Bloot. Gerda Brummel. Heieen van Duyn. Leuntje van Duyn, Paulien van Duyn. Mari anne van Duyven boden. Ton Eikelboom. Anne Marie den Haas. Willeke Hoek. Caro- Hen van der Mey. Cobie van der Niet. Elly Nljgh. Adrie van der Plas, Ada van der Plas. Wilma van der Plas. Netty van Rijn. Anne Marie van Rijn. Gerl Vooys. Jack de Vreugd. Joke Vroeglndewey. Marc Winters, Indira Banerjee. Petra van der Bent. Ellen de Best, Leen de Best, Bea Duller. Jan Durieux. Gretha van Duyn. Marieke van Duyn. Nico van Duyvenvoorde, Heieen Freke. Mennie Hoek. Rla Houwaard. Hanne Houwaard. Marja de Koning. Dirk Meyvogel. Coby de Mol. Karin van der Niet. Nelleke Onderwa ter. Cora van der Plas. Johan van der Plas. Greet Schaap. Harm Schaap. Martin Twigt. Liesbeth Verloop. Jan van 't Zelfde. Krijn Zuyderduyn. Chr. Mavo Rijnsburg Uit Rijnsburg: Marinus van Beelen. Kees Binnendijk, Rob van der Burg. Marien Co- lijn, Cees van Oelft, Annelies van Delft. Hen- neke van Delft. Petra van Delft. Anja Drie bergen. Hans van Egmond, Laura van Eg- mond. Petra van den EIJkel. Bert Geevers. Marcel Glasbergen. Jolanda Grimbergen. Yvonne de Groot. Corine van der Gugten. Nico van den Haak. Aad Heemskerk. Elly Heemskerk er. Corine Hogewonlng, Ke Irma van Hulssteden. Am Eric Katerberg. Kees Koel Koning. Jantine de Koning, gen. Marieke de Kroon. Nellinda van der Kwaak. Daniël Leeuwenburg. Jacqueline van der Melj, Margreet Meijer. Jolanda Mons. Nieoline Monster. Annemarie de Mooij, Ma rion de Mooi). Ap Noort. Lida Noort. Corine Noteboom, Ivonne Noteboom. Llnd Paauw. Trudy Passchler. Sandra Ravensbergen, Joke Ravensbergen. Pleter Smaling. Rob van Starkenburg. Jolanda van der Veen. Dick Verhoef. Kees Vianen, Marina Vool|s. Karin Zandbergen. Theo Zandbergen. Bram van Zuijlen. Gonnie Zwaan. Nelleke Zwaan. Uit Valkenburg: Anja van Beele. Michéte Boekee. Mari Bremmer. Marja Brouwer. Jan Willem Doldersum, Dennis van Dorp. Hellen van Duijvenbode. Marjan Imthom, Sandra de Jong. Jacqueline Korbee. Gerda van der M6ij. Marja van der Melj. Jantine Slinger land. Henk Varkevisser. Rick van der Wel. Rudy van Zeist. Bart van der Zon Uit Katwijk: Danielle van Duijn. Henk van Paul v.d. Hulst. Maarten de Jong. Gerrit Peelers Uit Lisas: Helma Duineveld. Eric Slobbe. Eric Stroombergen. Slmone Reeu- wijk, Peler Rewijk. Robert van Prooljen. Jacques v.d. Schee. Uit Warmond: Andy de Frank. Arno van Haastrecht. Carlo de Vos. André Bunders. Winnie van Grieken. Wllan- ne Hoek, Frank Bunders. Chr. School voor MAVO, Noordwijk Uit Noordwijk Jaap Baalbergen. Reinder Bakker. Corina Barnhoorn. Gerda van Beel en, Tltla Bosma. Nelleke van Dam. Ton Dek ker. Arienne Dol. Fred van Duin. Peter de Haas. Kees Hazenoot. Niels den Hollander. Manon Hoogstraten. Mieke Janssens. Ella noord. Nelleke Meiland. Esther Nederst.gt. Rob v.d Nieuwendijk. Isabella Otto. Brigitte Palm. Desirée v. Paridon, Teddy Peeters. In grid Penn.ngs, Ronald Peters. Myrlam van der Poel. Carina Post. Eugène Postma, Frank-Peter Scheenstra. Robert van Schoo- ten. Jos Smit, Sylvia Steenvoorden. Patrick van Steijn, Beda Steman. Annemarie v.d. Toorn. Eidlh Tutuarima, Hans Vreeburg, Astrid Warmerdam. Ernest Warmerdam. Carin der Weduwe, Jan Willemse Paul de Winter. Stefan Woltering. Sandra Zwerver K.T.S. „Voorhout" Kijzers. José Leijendeckers. Brigitte v.d. Lin den. Ca rla Oostdam. Pamèla Pieterse. Ed win Redegeld. Marcel Robben. Hans de Rui ter. Anne-Marle v.d. Sluis. Jan Smits. Anne marie Straathof. Barl Tonjann. Onno v.d. Veer. Richard van Velzen. Astrid Vertegaal. Wil Wernars. Margriet Winkelmolen. Ichthusschool Chr. school voor m.a.v.o.. Alphen aan den Rijn MAVO-3 Herman Alderlieste. Wendy Bo napart. MAVO-4 Wendy A ben. Corianne Bakker. Joke Batelaan. Ernst Jan v.d. Berg. Frans Boogaard. Christan Boom. Coby Boom. Evert v.d. Bovenkamp. Wim Broere, Mar greet Coumou, Caroline van Deuren. Marcel van Donk. Marlon Dorsiel, Yvette Duiker. Anja Oijkman. Guido van Egmond. Mare Fe- nnga. Danny Gerbens. Astrid Gerhards, Rob van Gorkom, Rinze Groeneveld. Anne Haan, Arthur Hagenaars, Ido Harmens. Yvonne Hoefnagels. Karin Houweling. Corné Hulst. Liana Idelenburg. Ilona Kampers, Anja Kar- semeijer. Jasper Keetlapper, Ineke Keizer. Edwin Keja, Janneke Kemker, Robért Klui vers. Jacques Koeiewijn. Marcel Koelman, Ceo Koren. Tineke van der Kraan. Lydia Krap. Rob Laagwater. Jolanda de Lange. Desirèe Lilipaty. Inge Looyé. Sandra Mac- Nack. Ingrid Merkenhof. Annelies van der Meijden. Joost Mooij, Arno Noomen. Esther Onderstal. Ard Oosterlee. Fred Oostermann. Edwin van Oosterom. Gerda Pool, Sido Quarré. Marijke Reljneker. Dick Roosa, Si mon de Ruiter. Peggy Schuurman-Hess. Jan van der Snoek. Ellen Soeteman, Marjan Stapper. Jolanda van der Starren. Mare Toebosch. Arina Verkerk. Erik Vis. Desirèe van Vliet. Jan de Vries. René de Vries. Pie- ter Wagenaar. Jan Wassenaar. Gerben Westerveld. Ingeborg Wieten. Sjlrk van der Zee. Marcel v.d. Zwam Immanuelschool, Chr. school voor Mavo, Alphen Arjan van Aalst. Esther Appeldoorn. Kees jan van Beest. Jan van Beusekom. Ria Boe- re. Hans van den Bos. Olck van Braak. Leen Bregman, Nico Bregman. Nel Buitelaar. Ka rin Captein. Jan Dirk Corts. Mariska van Dijk. Rick van Doorn. Marion de Felj. Marie ke Fokker. Arjan van Gaaien. Ellen van Ge- meren. Conny Groenendijk. Edwin den Har- tog. Joyce Hey er. Willy Het|ns. Heieen van den Hoek. Andy Hoogendoorn, Gerllen Hoogerdijk, Dirk van der Horst. Lily Iddink. Ardy Kempenaar. Rita Klerk. Joost Knljnen- burg, Brenda Koehl. Miranda Koor. Ingrid Krol. Judith de Leeuw. Ria Lekx. Berma Los. Arno Maassen, Koos Moes. Pia Muller. Cla ra Adèle Munniksma. Cock Neven, Jakob Noordam. Bert-Jan Oostende. Brenda van Oostwaard. Gertjan Petter. Cees de Regt. Christa Rijnsburger. Anita de Rover, Ad Russchenberg, Dik Schellingerhoudt, Eric Schellingerhoudt. Ankle Slappende!. Ina Slingerland. Inge Smit. Gonda Spijker. Rob van Spijkeren. Anneke Sprey. Mariëtte Stlg- ter. Hennie van der Stok. Pauline van de Stok, Marco Timmer, Joke van Veelen. Adlnda van Veen. Vincent van Veen. Arie van der Veer. Martin Vergeer. Ag nes Ver horst. Lfda Verhorst. Edward Verkade. An nelies Verra. Annete Visser. Wim Vonk. Ire ne Voogd. Marjolein Vos, Bram van der Waals. Angela de Wagenaar. Ton Wasse naar, Janny van der Wel. Ed Westerhoud, André van de Weteringh, Renate Wljbenga, Christelijke Technische School „Bospark", Alphen a.d. Rijn Hooglassen voor gevorderden: H. R. Bar- delmeyer. L. W. F. Daal. W. C. de Jeu, C. M. G. von der Meer. D. Naroln, M. San ders. P. A. G. H. van Deurse. C. J. Bakker. I. H. Brouwer. R. M. Berk. A. Dam. H. W Ferwerda, C. W. Grlftloen. K, N. de Jong. P. A. van Leyden. H. J. Lellveld. J. Poolen, A. J. Rooaemalen. C. var. Sevenhoven. G. Slappendel. H. van Harskamp. H. C. van der Haven, F. Hillebrand, J. M Luynenburg, M. Schlpper-Ottens. L. P. Slingerland. W. D. Terpstra. A. L. M. Valentljn. I. Agca. Chr. Mavo Bestevaer. Katwijk MAVO Huug Aandewiel, Heieen van Beel en. Marcel Dubbeldam. Maart van Duyn, Marijke van Duyn. Petra Dijkhuizen. Leon Guyt. Kees den Haas. Rlneke Hoek. Dik Klok. Esther Klein Entink. Conny Kuyt. Mar greet van der Marei. Piet Meyvogel. Dlkkie Onderwater. Dick Oosthoek. Oita van der Plas. Liesbeth van der Plas. Jeannette van der Plas. Teun van der Plas. Peter Plug. Jan Don Bosco MAVO, Sassenheim R.K. College Leeuwenhorst, Noordwijkerhout HAVO Uil O* Zilk: Yvonne Andree Wil- tens. Monique Godefrooij. Paul Vreeburg. Hans van Meurs. Michel Rusman. Uit Noordwijkerhout: Jolanda Anthonissen, De- mse v.d. Berg. Petra Beuk, Petra Dlesveld, Jacqueline van Dormolen, Rob van Gljlswijk, Paulien Hartlief, Winny Hulsman. Thea de Jong. Lidwien Jorna. Ella Koot. José Kwak- konbos. Wllly de Lange. Pieter van Leeu wen, Renate Meijer, Sandra Mens, Marlies Mulder, Tina van Munsteren. Irene van Pari don, Monique v.d. Slot. Marion Spieren burg. Ingrid Verdegaal, Fred Vervaet, Ria Warmerdam. Marjolein Wentholt. Inge van der Weljden. Jacqueline Kanters. Uit Noord wijk: Robert Barnhoorn, Jan van Bohemen. Will Cramer. Betty Duindam. Vincent Eijs. Rudy Faase, Roy de Groot. Jolanda Heems kerk. Manuele Hogervorst. Monique Jak. Patty Jansen. Joseflen Janson. Harry Jon- gerius. Robert van Leeuwen. Marieke v.d. Lippe. Jos Luijckx. Mieke Mesker, Jacqueli ne Meijerink, Annette Peeters, Astrid van Schle. Leonoor Sleljser, Gerry Smit. Jan Steenvoorden, Jacqueline Turk, Corrie van Werkhoven. Uit Katwijk: Humphrey Brugg- he. Robert de Graaf. Uit Voorhout: Marian Schlks. Hein Veenhof. VWO Uit Noordwijk: Anja Adank. Tom Breukers. .Ron v.d. Burg. Marko de Haas. Johan Heemskerk. Marcel Jak. Francis Kroon. Nancy Kroon. Joost Mulder. Mark Olde Monnikhof. Henk Paardekooper. Ar nold van Tulder. Wilfried Duivenvoorden. Leon Heddes Uit Noordwijkerhout: Lucien Duym, Peler Heshof. Annemleke Kors. Cor rie Marijnen. Robbert Jan Postema, Jack Turenhout. Ebert Warmerdam. Jan Warmer dam. Nellie Doeven. Annemieke van Kam pen. Caroline Verkade. Uil Voorhout: Chris- tianne Stevens. Ada van Steijn. Uit Sassen- hein»; Jeroen v.d. Klaauw. Uit De Zilk: Peter ter-Warmond. Paul van Rooyen-Noordwijk, Marco Schouten-Warmond. Marcel Tette- roo-Sassenheim. Ronald B'erman-Sassen- heim. Sjaak Juffermans-Noordwijk. John Knijnenburg-Noordwijk. Jan Montagne-War- mond. Edwin v.d. Nleuwendijk-Noordwijker- hout, Oanlén Ooms-Leiden, Ronald Postma- Sassenhelm. Niek Verwelj-Noordwijk. Elektrotechniek Richard Abeling-Lisse. Gerard Beelen-Lisse. Jan van Beelen- Noordwijk, Plet Jan Duivenvoorden-Noord- wijkerhout, Patrick Herrebrugh-Voorhout. Rowdy Hlerstefner-Noordwijkerhout. Marco Hoogeveen-Sassenhelm. Richard de Jeu- Sassenhetm. Paul de Jong-Voorhout. Jan Mourlts-Noordwijk. Robbert Paijmans- Noordwijk. Olck v.d. Plas-Sasaenheim, Ri chard Ravensbergen-Noordwijk. Hans van Rhijn-Noordwijk. Mark de Ruiter-Rijnsburg. John Spreeuw-Noordwijkerhout. Steven Voskuil-Leiderdorp, Dennis van Amstel-Kat- wijk Zee, Rien de Bruljn-Sassenheim. Ro nald van Dijk-Lisse. Mark van Gent-Voor hout. Maico Verhoek-Noordljkerhout. Erwin Hoogendoorn-Llsse, Erik Houwaart-Noord- wljk. René v.d. Hulst-Sassenheim. Patrick Janssen-Noordwljkerhout. René Koot-Sas- senhelm, Jan v.d. Lans-Voorhout. Luuk v.d. Meeren-Voorhout, Frenk v.d. Melj-Sassen- heim. Jos Nulkes-Noordwijk. Perry v.d Ploeg-Voorhout. Cees Plug-Lisse. Edward Plug-Noordwijk. John de Rldder-Noordwijk, Roelant Schouten-Voorhout. Marcel v d Spek-Oegstgeest. Wilbert v.d. Star-Lisser- broek. Wouter Turion-Noordwljk. Marlon van Vuuren-Sassenhelm. Harry Went-Voor- hout. Rob Westgeest-Sassenheim. R.K. M.A.V.O. „De Leeuwenhorstschool", Noordwijkerhout Marian van Ark. Paul Augustinus. Monique wijkerhout. Paul Conljn-Hillegom. Henk Dongen-Llsse, Dennis v.d. Drift-Warmond. Arno Geerlings-Noordwl|k. Richard v.d. Geest-Noordwijkerhout. Nicolette de Haas- Oegstgeest. Aad van Hage-Noordwijk. Bas Menken-Leiden. Albert Steenvoorden- Noordwijkerhout. Wilfred Versteege-Kaag- eiland. Peter Warmerdam-Noordwljkerhout. Michel Zevenhoven-Katwijk. Jan Alders- Noordwijk. Luclënne Bakker-Roelofarends- veen. Marion Beurse-Noord wijk, Jolanda Bos-Zoeterwoude, Ruud Driessen-Oegst- geest, Karin Gielen-Noordwi|k. Henk Heemskerk-Rijnsburg. Kees Houwaard-Vai- kenburg (Z.H.). Miriam v.d. Meer-Noordwijk. Perry v. Nobelen-Llsse. Dirk v.d. Nouland- Sassenheim. Henriëtte van Rulten-Lisse. Frank Salentijn-Noordwijk. Danielle Stelma- Rijnsburg. André Zonneveld-Noordwijk. Bouwtechniek Mario Boot-Noordwijk, Michel van Haaren-Katwijk. Ruud den Hol- lander-Oegstgeest. Freddy Chr. School voor L.H.N.O. „De Branding", Noordwijk aan Zee Uit Noordwijk: Silvia van Beelen, Dita van den Berg, Esther van den Berg. Peggy Chin Chan Sen. Monique Chrispljn. Hanneke Dekker. Yvonne Dekker. Lida Groenewoud. Karin van Hameren. Marianne Hoogervorst, Collnda Hoogeveen. Ingrid Kortekaas. Caro- lien van der Llppe. Petra Marijt. Sylvia Mel- chers. Yvonne van Oosten. Yvonne Pe- schler. Colette van der Putten. Tineke Rui- grok, Corrie Vlieland. Arlanne Warmenho ven. Astrid Wljnands, Anita Zwaanswijk. Uit Voorhout: Esther Kappe. Uit Lsiden: Cindy Magielsen. Oranje Nassauschool voor christelijk MAVO, Hillegom Marco Berrevoets. Anneke de Gans. Marjo lein Hart. Ruud Hennipman. Simon v.d. Hoff. Pierre van Klaveren, Tom de Klerk. Dick Kouwen hoven. Robert van Loon. Joyce Ot- ten. Plet v.d Plas. Silvana Schafer. Maik Schoonderbeek. Rosalien Schriever. Anita de Smit, Helma Smits. Aster Vos. Martin de Vries. Henk Winters. Margreet Bakker, Rik Boukaert. Peter Cardol, Peter Engel. Dlck v.d. Geest, Carolien Glas. Albert Hey. Chris Jansen. Amanda Kortekaas. Kees Jan Kos ter, Monica de Kwaasteniet. Cees v.d. Lip. Monique Picavè. Stephan Roos, Ria Spoel man, Cees Struik, Syta Vissers. Fred Zwaan. Corine Zijerveld. Ilse Gabel. St. Dominicus Savio MAVO, Lisse Uit Haarlemmermeer René van der Klauw. Sytvia van Loenen. Marjan Meulblok, Moni que Zwetsloot. Uit Heemstede: Nanette Be- rendsen. Uit Hillegom: Raphaële Moreau. Marco Voorbij. Uit Noordwijkerhout: Esther Langeveld. Petra Langeveld. Uit Lisee: Luc van de Aardweg. Ellne Barkel. Coby Beelen. Anoushka Berbee. Christien Bergman. Mo nique Boon. Evelien Borst. Johan Brouwer. Luc de Bruin. Audrey Duivenvoorden, Je roen Eichhorn, Momek Geerlings. Kees van Gerven. Tom Grimbergen. Regina van Haas ter, Marco van der Helm. Mirjam Hoekstra. Ariane van der Horst. Corrie Hunnekink, Loek de Jeu, Kees de Jong, Rick de Jong. Sonja van der Laan. Rik van Leeuwen. Erik Lemmers. Peter LIJten. Michel List. Nicolette Mastenbroek. Rob Medemblik, Marion Mes man. Elly Noordermeer, Louise van der Poll. Vivienne du Puy. André Randsdorp. Irene van Relsen. Wilfred van Rijn, Joost Ruigrok. Marlëlla Ruigrok. Suzan Ruigrok. Paul van Schagen. Yvonne Schrama. Nico Semp. Ka rin Slootbeek. Ron Sprengers, Conny van Stijn. Wilco Stroet. Lonneke Thijssen. Marja Verdijk, Astrid van Vliet. Andrè de Vos. Mo nique de Vroomen, Michel Wekking, Angela van der Zijden. Wendy Zoet. Goede resultaten Jolanda Laterveer (Van onze zwemmedewerker) LEIDEN Tijdens de tweede ronde van de Kringzwemkam- pioenschappen kwam Jolanda Laterveer het beste voor de dag. Laterveer mocht in het zwembad De Vliet maar liefst drie keer op de startblokken verschijnen. Ze behaalde 2 maal goud en wel op de 400 meter vrijeslag m.o. 14 jaar en op de 100 m rugslag meisjes geboren in 1970, tweede werd zij op de 200 meter vlinderslag (m.o. 14) maar hierbij behaalde zij net als op de 400 m vrijeslag de limiettijd om deel te nemen aan de Nederlandse Zomer- kampioenschappen. Pauline Stastra (LZ) was de andere Leidse zwemster die een startbewijs haalde. Stastra werd tweede op de 400 meter vrijeslag m.o. 12 jaar en bleef met haar tijd van 5.17,5 net 0,5 tiende onder de gestelde tijd. Verder waren er nog Ellen Voets, Jan Sonneveld en Jim my Lassooy (alleen AZC) die de voorgeschreven N.K.-limie- ten behaalden. Voets deed dit op de 400 m vrijeslag m.o. 12 in 5.05.4 en werd hiermee eer ste in de Kring Gouwe Rijn streek. Sonneveld deed hetzel- de bij de jongens onder 12 jaar zijn tijd was 5.01,9 terwijl Las- soy 0,8 seconde onder de li miettijd bleef op de 100 meter rugslag jongens geboren in 1968. Overigens was er ook nog de jongensestafetteploeg van AZC onder de 16 jaar die de limiet haalde op de 4x100 m wisselslag Hieraan deden mee: Jimmy Lassooy. René Rieken, Gijsbert van de Leden en Sander Verheul. De overige uitslagen zijn: 400 m vrij eslag m.o. 14: 2. Yvonne de Kier (AZC) 5.09.0; 3. Mireille Correljé (Zijl/LGB) 5.10,5; idem onder 16: 1. Sylvia Bakker (LZ) 4.57,0; 2. Helge Lasschuyt (LZ) 4.57,2; 3. Renate v.d. Kraats (Boskoop) 5.07.01; idem da mes: 1. Carla Mey waard (Sassen heim) 4.58,3; 2. Rianne den Duik (Katwijk) 4.59,0; 3. Monique Kranen burg (Donk) 5.11,5; idem j.o. 12: 2. Marco Blokpoel (Katwijk) 5.16,9, 3 Jan Willem v.d. Hoek (Boskoop) 5.20,4; idem j.o. 14: 1. Jaco de Jong (Boskoop) 4.51,5; 2. Marcel Mulder (LZ) 4.53.0; 3. Ronnie Brouwer (AZC) 4.56.1; idem j.o. 16. 1 Gijsbert van de Leeden (AZC) 4.30,7; 2. René Rieken (AZC) 4.31.2; 3. Jimmy Lassoy (AZC) 4.44,6; idem heren: 1. Kees Vervoorn (AZC) 4.25.5; 2. Erik Rieken (AZC) 2.27,1; 3. Reinier Haasnoot (Zijl/LGB) 4.34,8; 100 m rugslag geboren in 1970: 2. Nancy Vermeiren (BZ&PC) 1.22.1; 3. Hannie de Wit (LZ) 1.22,6; idem geb. in 1969: 1. Jeanette den Duik (Katwijk) 1.18,1; 2. Ellen van Biemen (NZ&PC) 1.18.7; 3. Miriam Hagendijk (LZ) 1.19,8; idem geb. in 1968: 1. Bianca van Velzen (Donk) 1.15,2; 2. Sylvia Bakker (LZ) 1.15.5; 3 ""Au Berg Noord wijkrf Esther 1.18,3. idem geb in 1967: "l L Lasschuyt (LZ) 1.14.1; 2 Annet,AC Wesselman (Alkemade) 1.15,6, jpAo queline Blom (Sassenheim) iet idem dames 1 Rianne den jerrr (Katwijk) 1.14.2. 2. Yvonne Lit 1 (AZC) 1.15.5; 3. Monique Krane (Donk) 1.16,3: idem j. geb. in l?ia^ Marco Mulder (LZ) 1 16.9; llU'S Boonstoppel (Katwijk) 1.17.4; 3 eed cal Bontje (Boskoop) 1 18.6; i geb. in 1969 1. Jaco de Jong (Bu/nic 1.13.8; 2. Bob van de ,0.f an ian idem j. geb in 19 'C& Maurice Tax (NZ&PC) 1 OOjraa Cees Boonstoppel (Katwijk) ^331 idem heren: 1 Edwin van H c (BZ&PC) 1.03.6; 2. Kees Ver (AZC) 1.05.8; 3. Edward MaaP° (Zijl/LGB) 1.07.0; 200 m vlind reg, m.o. 14: 1. Yvonne de Kier [oot 2.38,3; 3. Heieen Cornelisse (Bos ggC 2.57.0; idem onder 16. 1. Helga .„m schuyt (LZ) 2.39.2; 2. Sylvia Bi e (LZ) 2.52,6; 3. Renate v.d. K (Boskoop) 2.53,7; idem dames: I anne den Duik (Katwijk) 2.551 Carla Meywaard (Sassenheim) 3. Janny Dijkstra (Katwijk) 3.0! Prestatie- fietstoch LISSE Ren- en Toerver ging De Bollenstreek zondag 12 juni een presti fietstocht. De rit voert Lisse naar Hoek van Hol en vice versa. De totale stand bedraagt 135 kilome Het eerste deel van de tocht voert door de duinen terugreis gaat door plaatsei Maasland, Delft en meer. Kosten voor bedragen 7 gulden 50. loop ontvangt iedere mer ter herinnering een standaard. De start (tussen en 8.30 uur) en aankomst bij het club gebouw RTV aan de Lissese Biljartstanden Veen- en Rijnstreek Driebanden poule A: Nieuwe ring 11-48. DVH 9 11-48. De 11-45, De Verg. Vos 11-45, 11-45. De Driesprong 1 11-43, Westerhaven 11-41. 'I 38, 't Scheepje 11-35, DVH Sport 11-24, De Plas Driebanden poule B: Nieuwe Wetering 1 Vos 34 11-48. RBV 11-45. 44. DVH 11-43, De Kroon 1 Fort 11-32, De Plas 11-31. De 11-31. De Verg. Vos 11-29, t 11-28, Rijnegom 11-24. Bandstoten poule A: RBV cobswoude 46 8-34, De Brug 9-32, Jacobswoude Sport 9-22, 't Scheepje 8-22. Bandstoten poule B: Nieuwe Wetering 37, De Kroon 9-31, Monopole 9-19. Libre poule A: 41. Ra-veen 1 DVH 11-37. Libre poule B: Monopole 1 nopole 11-44, Rijnegom 11-43, terhaven 11-43, Ra-veen 11-42, 76 11-40, De Verg. Vos 11-3: 11-32. LEIDSE COURANT 2 nissenhutten 7.80 x 10 mtr. z.g.a.n. Nieuwe waterslagdorpels. Gegafv. golfplaten, polyester asbest. Dakpannen in div. maten en O.H.V. partij houte.npalen 2 mtr. lang, 10 cm dik. Ramen, deuren, spaanplaat, houten dam- wand, lang 4 mtr., dik 10 cm. Hardhouten planken. 3 cm dik. Azo- be balken 6 mtr. lang, 40x40 cm. Stalen plateaus 350x120x24 cm, geschikt voor bruggen. Stalen voetroosters. ballastijzer, rijplaten. Z-g.a.n. betonnen gebouwtje. 210 x 275 cm. 2.25 mtr. hoog. 6 Sta len lichtmasten 10 mtr. lang. Alum, ramen met glas. 100 x 125 cm. Lichtbakken en tl-buizen. Gebr. v.d. Pouw Kraan b.v.. Hoogmade, Boskade 6. tel. 01712-8283/8305. 01729-8125. oude metalen j lood. koper, zink, RVS, aluminlum-kabelafval, ijzer, oud papier etc. Zaterdags zijn wij tot 12.00 uur geopend. Tel. 071-766426. Fa. |J. de Nobel, Zoeterwoudseweg 9-11, Lelden. Gevr. chauffeur i.b.v. groot rijbewijs, voor de periode 4-7 t/m 26-8 om de va kantie te overbruggen. Leeftijd tussen 22-30 jr. Inf. Textielreini- ging. Dieben. 071-143871 van 9.00-17.00 uur. Pompbediende gevraagd voor ons vrijmerk Benzinestation te Sassenheim voor benzineverkoop en bij komstig garagewerk met wisse lende diensttijden. Een mede werker met ervaring geniet de voorkeur. Rijbewijs BE vereist. Minimum leeftijd 23 jaar. Autobedrijf Broertjes B.V. - Hoofdstraat 156 te Sassenheim Tel. 02522-12921/10041 gordijnen gratis gemaakt. Gor dijnen gratis gemaakt. Tapijten gratis gelegd. Tapijten gratis Mateba wit marmer Vloer en wandtegels, venster platen, tafels, aanrechtbladen op maat gemaakt. Wagemaker natuursteen b.v., Hoge Mors- weg 82 Leiden. Tel. 071- 760455. Markt en Braderiehandel! Res- tantpartlj 1500 originele reproduces KUNSTGEBITTEN REPARATIE, klaar terwijl u wacht. Elke dag. beh. zat. van 9-11.30 en 2-4 uur.: Maand.- en dond.avond van 19-! 19.30. Fa. v. Berge Henegou wen. Schelpenkade 47. Leiden Tel. 120794. van bekende schilders aange-l boden. Zgn. museumplaten, 'j winkelwaarde gehele partij 01749-44417. edelsmid Zuideinde 20. 2371 BV Roelofa- rendsveen. Telefoon 01713- 5172. Bouwmaterialenhandel Bennink Vuren geschaafd 50x 75 2.9! p.m. Grenen schroot 10x63| 1.19 p.m. Kinderhoofdjes 1.25! p.stuk. Gebruikte betontegel 1 P-Stuk. Verf per blik 11.-. Wittej plavuizen v.a. 37.50 p.m2 maat 30x30. In juni op del wandtegels leuke kortingen. Hoofdstraat 130, Leiderdorp. Tel. 895420. Histor rollak een wonder van verftechniek. In minuten geschilderd, in een half droog. Komt u even langs? Ik wil het u gaarne tonen of u kunt het vrijblijvend zelf probe- i. Jan Zeilstra, Kraalerstraat 19. tel. 123000. 1Mmiii wvALrrnrsTAiiAKVLXW UTJERSJGARHTFN privilege tabak SU© Strapless beugelbeha Wit, skin. B 70/85. C 70/80 Nu extra HfJ voordelig - - tAfWrtka»n5^-Mgat*iifTTtatTak riiero J V4"8oiMlgeteVirguiiaenniP«Butfe> 5""ls,nA?# hunkemöller ilDEN/REGIOQeidMQowuvnt WOENSDAG 8 JUNI 1983 PAGINj Rembrandt Scholengemeenschap, Leiden MAVO Sandra Aarts (Palma). Gyula Ba- veld. Belly Brouwer. Anja Buifeman. Dave Camptens. Pedro Cereljo Polainas, Bram Devilee, Dave Oickhoff. Harry van Dorp, Ar nold Dreef, Dorien van Egmond. Jeroen van Elewout. Marcel van Galen. Paul Hak. Si mon Honsbeek. Ronald Kamphues. Mieke van Laarhoven. Ria Lafeber. Petra Lancel. Rudolf van Leeuwen. Karen van der Mark. Marian Massaar. Annemarie v.d. Meeberg. Josette Pet. Rick Pielaat, Nathalie Sanders. Richard Siere. Astrid van Smaalen. Nicolle v.d. Velden. Erik Verver. Peter de Vogel. Kees Westerduin. Jan v.d. Wetering. Henk- Jan Wicherts, Hans van Woudenberg, Arvid HAVO John Bakker. John Boelee. Bilge Cenglz. Slnan Cengiz, Irene Chaudron, Ro bert van Delft. Mirjam Dongelmans. Martin Frölich. Fons Groenendijk. Carlien de Haas. Norma van Hoewijk, Ton Kloots. Petra Kuy- ken, Harm van Mameren, Sylvia v.d. Meij den. Ton Mossel. Ruud van Ooy. Erik Pen seel. Rla Roelandse. Arie-Christiaan de Rui ter. Edwin Ruytenbeek. Marion da Silva Cu- riel. Sandra Slingerland. Rabln Somaroe. Marina van Ipenburg (Taal). Remco Teege- laar, Ronald Ultee. Marcel Vos. Hilma ten Worde ATHENEUM Martin Anneeze. Alexander Barendregl. Anita Booy. Kitty Bouter. An nette Cos see. Hanneke v.d. Hazei. Ingmar Herberts. Wim Huivenaar, Antoinette de Jong. Ronald de Jong. Marco Kooreman. Marja Kwik. Jllske Lancel. Marco van der Linden. Madeion Martens. Inge Matters. Jacqueline v.d. Nat. Sylla Pahladsingh. Er win Pfundt. Carolien van Pieterson, Annette de la Rie. Leona van Roijen. Esther Steen bergen. Ruud Veen. Herman Verhey. Saskia Verschuren. Raymond Vonk. Jan Wagenaar. Eric Westhoek. Rob van Zanten. Annet Zon- Christelijk Lyceum Dr. W. A. Visser 't Hooft, Leiden VWO Coen L. Alberts. Evert Arbman. Jan G Baaij, Maria G. Barnard. Cornells J. van der Beek. Yvonne van den 8erg. Marjolein M. van den Berg, Marjolein Bergman. Moni- Blankenburgh. Marinus Bogerd. Maurits H. Booster. Dicky A. Bouknecht. Harold Brou wer, Caroline M. Brussee. Bastian R. Buijs. André Dinkelman, Lorain S. Doppert. Mari na C. H. I. var. der Dusse. Andrè F. Eve- leens, Johan P. Faber. Pieler W. de Feiter. Dorine M. Fernhout. Marie R. Franx. Basti- aan R. W. van Gaaien, Jacqueline D. Gauw, Hendriks K. Geschiere. Johanna M. Geuze. Bernadette M. van der Groen. Marcel M. Hermans. Sytze van Heteren, Marc Hoek stra. Louis G. Hoogendoom. Margaretha Hornslra Moedt, Gertjan P. Huijzer. Jacoba W. Izeboud. Corinne D. de Jong. Yolanda Kapteljn, Marieke W. Kersten. Jan H. Kets. Dirk W. Kisman. Monique C. Kloet. Elisa beth J. M. van der Knaap. Eric. A. Knetsch. Froukje Koolstra, Tanja M. Kraaljveld, Jan J. A. Kroon, Johanna M. C. Kroon. Joanna L- van Kuljk, Pieter J. J. van Laar, Barend A. Landman, Helane M. Langerak, Johanna M. van der Linden. Joost L. de Looff. Marten Meijers. Hendrlkus R. Müller. Jacob van Muijden, Adriana H. de Muijnck, Jacqueline K. van der Neut. Andre C. van der Niet. Da niel Noort. Nelie W. Nugteren, Willem C. F. Olthof. Hendrik G. van Oosten. Jacobus W Oosthoek. Jacobus A. Pauptit, Hendrik G. van der Poel. Peter J. Rademaker. Gwendo line Reitsema. Johanna E. Rietkerk, Abra ham A. Slijkhuis. Richard W. P. Smith. Aline C. W. Sneller. Bernadelte Sollngen. Leonard J, Springer, Maria I. T. Stikkelman. Marga retha H Straver. Annemieke M. van Thuijl, Sletze R. Vellema. Abraham L. Verhoog. Ro bert Verweij. Gerdien Verwoert. Arij B. Vis ser. Wilhelmina J. Visser. Catharina A. van Vliet, Femmegina J. Vording, Tjark A. de Vries. Marceline A. de Waard. Diana J. van der Wal. Jacob M. Walhout. Inge E. van de Water. Elisabeth van der Weit. Bernadette E. W Wesseling. Marjolein van Westrenen. Tessa N L C. van Wickevoort Crommelin. Jacob P Wietsma. Christine L. Wipkink. Jef- le A. Wissmann. Willem M. de Wit. Wilco R. van de Wijngaard. HAVO Sylvia F. Anker. Meinsje L. Balke nende. Caroline M. de Bes. Cornelis A. de Best. Bernard R. Bouwmeester. Nel van den Broek, Adolf Broekhuizen, Martinus S. den Butter. Andrles J. F. Deijn. Emile J. van Dig gelen. Maris J. Dikken. Birgitta R. van Dijk. Cornelia O. Ernsle. Barend J. Favier. Robert F Favier. Johanna W. Gaillard. Catharina H. Geldof. Jan Geldof. Dean F Goede. Indra K. Goerdat. Meindert K. J. Havers. Willem Heemskerk. Kirstin E. I. den Heeten. Hester 0 Hekkelman. Marian Honcoop, Marcelli- nus Honsbeek. Sjoerd A. Hulstra. Yvonne H. E van Iterson. Peter E. A. Jansen. Ri chard Janssen. Johan H. M. de Jong. Sa muel de Jong, Catharina M. de Jong. Ro bert H. van der Kaay. Ilona Kamp. Olaf van Kampen. Agnes van Klaveren. Ellen C. Klerks. Jacob Kliffen. Myrna L. Kollau. Aal tje E. de Koning. Maria C. de Kool. Ernst Krause. Maartje J. H. Kruider. Diederik J. van Kuilenburg. Paulina C. L. Kwinkefen- berg. Yvonne Leenart. Nicolaas H. van Leeuwen, Pieter Lepelaar, Richard van der Linden. Martinus C. de Louw. Jacqueline A. E. Ludlage. Antonie Luijendijk. Johanna Luljk. Anita Marijnus. Maria A. A. A. Mes land. Francois P van Mover, Paula C. Mooij. Maria M. Muta. Johannes C Nagtegaal. Henri M. F. Neve. Marjorie E. H. Nlggebrug- ge. Melusina A. Noordermeer. Jeroen L. Ol- denhot. Cornelia H. den Ouden. Jan W. Ou- wehand. Arie J. Paauw. Ronny Perreijn. Wil lem Pikaar, Gljsbrecht W. Pool. Michiel M. Pool. Tanja N. Reijerse. Steven de Ronde, Guido de Roo, Jolande Rooda. Peter E. de Roos. Tjeerd Roosjen. Engelberta A. P. van Rij. Monique van Rij. Petra A. de Rijke. Ica- tya A. Sedney, Dorothea J. Sogers, Johanna J. Serlie, Maria H. A. Siemens, Stephan Slootweg, Jan M. Smit. Paul E. Snel. Marcef A. Spaargaren. Anthony Star. Marion van Staveren. Johanna F. Stlkkelorum. Adriana J. van Tilburg. Pieter Troost. Ingrid Tijster man. Stefanie I. Uit den Boogaard. Heine E. A. van Valderen. Cornells L. Varkevisser. Bart C. van der Vegte, Koert A. Veldmaat, Hendrika Vermeer. Lucienne van der Voet, Esther M Votriet. Anne E. de Vries. Gerda J. de Vries. Sandra S. C. Wassing. Anke E. van Wengen. Karin J. F. van Westbroek. Jo hanna Weverllng. Alexander Wildschut. Cas per J Wlllems. Marcelius N van 't Wout. Tij- men C. Zaal. Ronald Zadelaar. Roelof Zuur. Christelijke Scholengemeenschap „De Vlietschans" MAVO uit Leiden: Eveline Binnendijk. Josje Bonnel. Anne van Doorn. Marijke Dubbefdeman. Saskia Fles. Lida Frank. Mi randa Gallart, Rob Geeraets. Silvia Her mans, Berend Jongman. Janet Kool. Jur Kosterbok. Marceline Kreuger. Patty Lim. Glna van Loon, Sanny Lut. Lars Marijt. Eve line van der Meer. Liesbeth de Mooij. Corrie óuwehand. Dorien Owel, Erik van der Ploeg. Allda v.d. Ster. Ilse van der Veer. Richard van Velzen. Marian Vink. Herald van der Werf. Dave von Wlnckelmann. Ui! Voorscholen: Robert Humphreys. Brigit te Keuris. Tjeerd Lemstra. Tineke Remmel- zwaal. René Stouten. Barbara Verhoog. An nemieke van Willigen. Uit Zoeten*oude: Hans van der Berg. Ro bert de Jong. Corné Versieegen. Uit Leiderdorp: Jack de Bock. Ui! Valkenburg: Nicolette Herder HAVO uil Leiden: Joke van Beek. Wouter Brakhoven. Brigitte de Bruijn. Deirdre de Bruyn, Kitty Dool. Tineke van Oriel. Barbara Dijkstra. Evert Heemskerk, Ingrid Kanbier. Paul Kerkhof. Barbara Keuken. Gerard Klui vers, Bram Lardèe, Jolanda van Leeuwen. Mady Lim. Conny Ie Maitre. Roger van der Marei. Marco Menks, Jacquelien v.d. Nieu wendijk. Brigitte van Noye. Henny Redel, Brigitte van der Reijden. Nancy van Rijns- wou. Daan Scherft. Gerrit Jan Schraa, Eyna Siere, Marieke Strijk. Elles Tlsseur. Alexan der Verhaar, Mirjam Verver. Jeanne van der Voorst. Sjaak Wanninkhof. Herald Wit, Eve lien de Wolf. Marlin Zeeman. Irma van Zeist. Anne-Nel Zweers. Uit Voorschoten: Mirjam Abbenbroek. Mare Arts. Sjoerd Bollema, Marlin Bronsema. Ca roline v.d. Burgh. Erik Jan Cornelisse. Wou ter van Dijk. Slmone Groot. Marijke Hutchi son. Margreet Jansen. Petra de Jong, Anne mleke Keuzenkamp, Ton de Koning. Fiona Krsprls. Rory Leitch, Jolanda Loggen, Mo nique Masselink, Eddy Moorman. Fred Pijl.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 6