Nog vier Nederlanders in tafeltennisstrijd Raas weg bij Post Cor van Rijn bedankt voor voorzitterschap Yooi kleine klusjes. iJa ^CeïdóeSouumt 'sport Ronald Koeman voor drie jaar naar A jax Hinault slaat toe voetballerlei 350. 'SIJTHOFF PERS ficklócSowamt ZATERDAG 7 MEI 1983 PAGINA 11 Jan Raas. DEN HAAG Jan Raas zal na dit seizoen niet meer voor de ploeg van Peter Post rijden. Na een week bedenktijd heeft de 30-jarige renner uit 's Heerenhoek dit besluit genomen. Raas is niet ipgegaan op besprekingen voor een nieuw contract bij de ploeg. Met Raas verdwijnt ook zijn „slapie" en trouwe knecht Cees Priem uit de ploeg Post. Raas maakte in 1975 zijn debuut als beroepsrenner bij Raleigh. Met uitzondering van het jaar 1977 bleef de Zeeuw in zijn verdere, succesvolle loopbaan bij de zelfde ploeg rijden. Hij boekte in die tijd 112 overwinningen. Geen motorsport op tv HILVERSUM Het NOS-televisieprogramma „Studio Sport" zal morgen geen reportage brengen van de 250 cc motorcross in Markelo omdat de reclame-opschriften op de kleding van de motorcoureurs en op de motoren niet voldoen aan de voorschriften van het ministerie van WVC. „Zolang de Koninklijke Nederlandse Motorsport Vereniging (KNMV) geen verandering brengt in de re clame op kleding en motor, kan de NOS geen uitzendin gen van motorsportevenementen verzorgen", aldus een woordvoerder van de NOS. Behalve de motorcross van het komende weekeinde zou ook de uitzending van de Grand Prix zijspancross op 29 mei in Lochem in gevaar komen. De KNMV heeft vrijdag bevestigd dat kleding en motoren niet aan de voorschriften voldoen. De KNMV vindt echter dat zij niet mag treden in de per soonlijke sponsoring van de coureurs. De motorsportver eniging heeft al eerder gedreigd dat de NOS door deze opstelling ook uitzending van een belangrijke wedstrijd als de TT-races in Assen wel kan vergeten. Tennisploeg op voorsprong ESTORIL Nederland heeft gisteren in Esto- ril in de wedstrijd voor het toernooi om de Da- vis-beker tegen Portugal de verwachte voor sprong van 2-0 bereikt. Het Nederlandse ten- nisteam behoeft vandaag nog slechts het dub belspel te winnen om zich te plaatsen voor de tweede ronde, tegen Egypte. Michiel Schapers wees Pedro Cordeiro met 6-2, 6-4, 6-4 terug en Eric Wilborts bleek tegen Manuel de Sousa de betere: 6-2, 6-3, 7-5. Zweden heeft de halve fi nales van het landen-toernooi in Dusseldorp niet bereikt. Gisteren verloren de Zweden de beslissende wedstrijd tegen de Verenigde Sta ten met 1-2. Met de Verenigde Staten plaatste Australië, dat Chili met 2-1 versloeg, zich uit de blauwe groep voor de halve finales. Aziaten heersen bij badminton KOPENHAGEN De als eerste geplaatste Deen Morten Frost is in Kopenhagen tijdens de wereldtitel strijd badminton verrassend in de kwartfinales herenenkelspel uitge schakeld. Hij verloor met ruime cij fers van de Indonesiër leuk Sugiar- to: 5-15 3-15. Voor de halve finales plaatsten zich vier Aziaten: naast Sugiarto diens landgenoot Liem Swie King en verder de Indiër Prakash Padukone en de Chinees Han'Jian. Bij de dames bereikten drie Chinezen en de Engelse Helen Troke de laatste vier. Troke ver sloeg de Zuidkoreaanse Bok Soem Kim. Driemaal goud bij Hapoel Games TEL AVIV Bij de Hapoel Games in Israel heeft Nederland drie gouden medailles vero verd: één bij het judo, twee bij het sambo-wor- stelen. Nederlands judokampioen Eddy Kas pers veroverde in de categorie tot 80 kilogram de eerste plaats. Van de Nederlandse judoka's haalde Chris Dolman in het zwaargewicht zil ver en Harry van der Brand brons in de klasse tot 68 kilogram. In de landenstrijd verloor het Nederlandse judoteam in de finale van Enge land. Bij het sambo-worstelen waren er twee gouden plakken voor Oranje weggelegd. Zowel Kaspers als Dolman was de sterkste in zijn klasse. Bert Kops veroverde zilver. Aan de Ha poel Games doen vijftien landen en zesduizend atleten mee. cc i AMSTERDAM Ronald rsci Koeman heeft een driejarig jntract ondertekend bij ndskampioen Ajax. De 20-ja- rige middenvelder van FC Groningen is door de Amster- kor damse club aangetrokken als tvv opvolger van de naar Bayern München vertrekkende Sören oi Lerby. De vergoedingssom Oc van Ronald Koeman, die nog U een tweejarig contract met dat Groningen had, bedraagt naar pet pchatting 1.4 miljoen gulden. n De transfer van Ronald Koe- pan kwam tot stand, net voor- lij dat zijn broer Erwin een twee- 3it jarig contract had ondertekend bij FC Groningen. Erwin Koe- aan speelde dit seizoen op iuurbasis een opvallende rol ledkPP ^et middenveld van FC lat ïroningen, dat alle uitzichten p0 heeft op Europees bekervoet- af, bal. De Groningse eredivisie- e club heeft de oudste van de Ik Koeman-broers overgenomen van PSV. Het transferbedrag is 700.000 gulden. Naast Erwwa Koeman heeft FC Groningen ook rechter- vleugelspits Bud Broeken voor twee jaar vastgelegd. FC Gro- z^jningen wil zich nog verder gaan versterken. Dat zoeken we even op. In de 'Uit'bijlage ^^natuurli j TOKIO Op de achtste speeldag van de wereld kampioenschappen tafel tennis, de eerste afleve ring van de individuele wedstrijden in het hoofd toernooi, is het aantal Ne derlandse deelnemers ge slonken tot vier. Mirjam Kloppenburg en Henk van Spanje zorgden voor een sterk resultaat door het Hongaarse klassekop pel Gergely/Urban met 21-14 in de vijfde game uit het gemengd dubbelspel van het toernooi te ver wijderen. Buiten dit belof tevolle Oranje-koppel be hoeven alleen Bettine Vriesekoop en Ellen Bak ker zich nog in sportkle- ding naar het Yogi-sta dion te begeven. Voor de overige Nederlandse deelnemers is het toernooi voorbij. Vriesekoop speelt nog op alle fronten, Ellen Bakker is alleen in het gemengd-dub- bel uitgeschakeld. Beiden had den in het enkelspel echter geen wonderen nodig om in de strijd te blijven. Als geplaatst speelster was Vriesekoop van de eerste ronde vrijgesteld en haar clubgenote Ellen Bakker kwam tegen de zwakke Ita liaanse Cergol niet aan trans pireren toe: 3-0. Tegen de Ja panse Kawahigashi, haar vol gende tegenstandster, zal de zestien-jarige Leidse scholiere zich echter wel tot het uiterste moeten geven om op zijn minst de schade beperkt te houden. Dat was ook het uitgangspunt voor het vrouwendubbel, met de Belgische Lippens aan haar zijde, tegen het sterke Tsjechi sche koppel Silhanova/Pelika- nova. Tijdens dit duel bleken er echter onverwacht winst kansen, die ook direct koel bloedig gepakt werden met 19-21, 21-16, 22-20, 21-10. Dat Vriesekoop gesteund door Hrachova (Tsj) het Argentijnse duo Kim/Tellas ontregelde (3-0) was minder opzienba rend. De Hazerswoudse kwam ook in het gemengd dubbel in actie en constateerde tot haar ge noegen dat partner Grubba ondanks problemen met zijn Poolse coach bijzonder gemoti veerd was. Het sterke koppel Chiu en Chai uit Hong Kong werd zelfs geen game gegund. Daarmee is het positieve nieuws wat Nederland betreft echter wel verteld. Fan Changmao bleek een jon ge Chinees met een gevarieer- .de opslag dié er niets voor voelde enige consideratie met Rene Hijne te hebben, 9-21, 10-21, 9-21. In het enkelspel sneuvelden ook Mirjam Klop penburg en Stephine van Gen- nip. Beiden hadden een Hon gaarse opponente. De gerouti neerde Magos maakte Klop penburg duidelijk dat zij, om haar belofte in te lossen, nog het nodige bij moet leren: 0-3. Alleen in de derde game (22-20) was van een gelijk waardige strijd sprake. Stephi ne van Gennip bood, amper hersteld van haar rugblessure, Szabo drie games goed tegen spel. Pas in de slotfase kwam zij telkens vastheid en tempo te kort. Gezien de eerdere prestaties tijdens deze kampioenschap pen lag het niet voor de hand dat de herendubbels plotseling goed zouden draaien. De beide broers van Spanje, Ron en Henk, verslikten zich, na winst op twee Columbianen, in het Arabische duo Al Ou- meri/Naji, in een vijf setter. De Nigeriaan Ogunrinde bleek ongeveer even sterk als Hijne. Dat wil zeggen sarnen te zwak om de combinatie Kasaha- ra/Dvoracek te kunnen af stoppen: 0-3. Gootzen en Pot- ton verloren wel, maar toon den zich een goed tegenstan der voor de Chinezen Xie Sai- ke (al uitgeschakeld in het en kelspel) en Jiang, drie games met minimaal verschil: 20-22, 18-21, 18-21. Het damesdubbel Kloppen burg-Van Gennip daarentegen bleek tegen Lindblad en Wei- zades (Zwe) minder kansrijk dan gehoopt: 0-3. Ellen Bakker en Han Gootzen konden in het gemengd dubbel tegen Wald- ner en Eliasson niets meer zijn dan vriendelijke sparringpart ners, 0-3. Mirjam Kloppenburg zorgde samen met Henk van Span je voor ,een goed resultaat. WINSCHOTEN De voorzitter van de Rotter damse eredivisieclub Sparta, drs. Cor van Rijn, gaat toch niet als voorzit ter fungeren van een het „zakenkabinet", zoals dat op stapel stond na het wegzenden van het be stuur sectie betaald voet bal door de FBO-vergade- ring. Van Rijn werd genoemd als kandidaat-voorzitter voor een vervangend gezelschap zaken lieden. Hoe het nu verder gaat hangt af van de bespreking, die an dere kandidaten voor het „za kenkabinet" vandaag hebben. Onder hen bevinden zich Harmsen (Ajax), Hut (Haar lem) en De Vries (FC Gronin gen). De voorzitter van FC Groningen, Renze de Vries, heeft van de bestuursvergade ring van zijn club toestemming gekregen, eventueel zitting te nemen in zo'n „kabinet". Over uitlatingen van verte genwoordigers van SVV en FC Den Bosch in de afgelopen week, betrekking hebbende op het wegsturen van het bestuur sectie betaald voetbal zegt Renze de Vries: „Dat men zor gen heeft over de subsidie van de overheid is niet terecht. Het contact met die overheid gaat normaal door; het is begrijpe lijk dat de externe geldgevers en het BBI even afwachten wat er gaat gebeuren". AVILLA Bernard Hi nault heeft gisteren dan toch eindelijk toegeslagen in de Ronde van Spanje. De Fransman koos de ze ventiende rit voor zijn lang verwachte aanval op de koppositie in het alge meen klassement. Hinault onttroonde niet alleen de jonge Spanjaard Julian Go- rospe, hij bracht ook de etappe op zijn naam. In de eindsprint was Hinault te sterk voor Le- jarreta (tweede) en Belda (der de). Bert Oosterbosch heeft giste ren aan de kop van het klasse ment van de wielervierdaagse van Duinkerken plaats moe ten maken voor zijn teamge noot Leo van Vliet. Van Vliet maakte deel uit van een kop- groepje van drie renners, dat ver weg was gevlucht en in de Brit Paul Sherwen de snelste sprinter had. De Ronde van Romandië is hoogstwaarschijnlijk beslist. Stephen Roche, die de leiders plaats in het algemeen klasse ment overnam van Gerard Veldscholten, wordt in de rug gedekt door zijn ploeggenoot Phil Anderson, de nummer twee uit het klassement. De Italiaan Beccia pakte de rit- winst. Laatbloeier Michael Retzer kan een typi sche laatbloeier worden ge noemd. Hoewel deze in Pfraundorf bij Rosenheim wonende Westduitser tachtig jaar is, fungeert hij nog we kelijks als scheidsrechter. Hij is op 62-jarige leeftijd begon nen met fluiten. Knokken om licentie Deze maand zal weer een aantal clubs uit het Westduit- se betaalde voetbal moeten gaan knokken om hun licen tie daarin het volgende sei zoen te mogen uitkomen. Hiervoor moeten zij hun ver mogenspositie aangeven en hun begroting voor het nieu we seizoen. Momenteel staan VfL Bochum, Ein tracht Braunschweig en Frankfurt, Hertha Berlin, Fortuna Düs- seldorf, FC Nürnberg en Schalke '04 er dubieus voor. Karlsruher SC, Darmsfadt, MSV Duisburg en Fürth zou den helemaal niet op een li centie behoeven te rekenen. Wanneer het laatste dreigt wordt meestal wel een oplos- sing gevonden. Fürth zal in één klap uit de financiële zorgen zijn, als het zijn sta dion ziet te verkopen aan de gemeente. Darmstadt is van plan van het volledige prof- dom terug te keren naar het semi-professionalisme en een paar spelers te verkopen om de problemen te laten ver dwijnen. Italië lokt Bum-kun Cha Diverse Italiaanse clubs schij nen geïnteresseerd te zijn in de Koreaanse ster van Ein.- tracht Frankfurt, Bum-kun Cha. Deze had al enige maanden geleden te kennen gegeven de Bundesligaclub te willen verlaten, omdat het toen al geen uitzicht meer had op Europees voetbal in het nieuwe seizoen. Inmid dels heeft Bum-kun Cha al een bezoek gebracht aan AC Torino. Cha heeft nog niet gereageerd op Italiaanse voorstellen, omdat ook Napo- li, interesse heeft getoond. De Koreaan wil slechts naar een club, die Europees voetbal speelt en over een goed mid denveld beschikt. Deining om uitspraak van voorzitter Voorzitter Vogt van Borussia Dortmund heeft voor nogal wat opschudding gezorgd door in het blad Quick te verklaren, dat voetballers net prostituées zijn. Hij schijnt in het blad daarbij te hebben toegelicht, dat men voetbal lers ook eerst moet betalen, terwijl men dan nog niet weet, wat men daarvoor krijgt". Er wordt in spanning afgewacht, hoeveel aanklach ten tegen Vogt, die ontkent dit zo te hebben gezegd Quick zegt, dat dit wel dege lijk is gebeurd) zullen wor- Bum-kun Cha: wellicht weg bij Eintracht Frankfurt. den ingediend. Algemeen wordt een en ander in West- Duitsland als een belediging voor het totale voetbal in de Bondsrepubliek opgevat. Bernd Nickel naar Young Boys Bernd Nickel, de 34-jarige re gisseur van het middenveld van Eintracht Frankfurt, gaat in het nieuwe seizoen spelen voor het Zwitserse Young Boys. Behalve een ba sissalaris zal Nickel worden betaald op recettebasis. Nic kel speelde vanaf 1966 bij Eintracht Frankfurt. De nieuwe club van de West duitser wordt getraind door de voormalige speler van het Nederlands Elftal, Vitesse, DOS, Fortuna SC, Heracles, PSV en Telstar, Bert Teun is- sen. Zitstakingen op Spaanse velden De profs in het Spaanse voet bal dreigen weer eens met stakingsacties. Zij willen bin nen afzienbare tijd met zit stakingen voor het kantoor van de Spaanse voetbalbond demonstreren tegen de ach terstallige salarissen, die de clubs maar niet willen uitke ren. De spelers willen, dat de bond actie onderneemt. Hier-, mee voelt de bond zich be hoorlijk in het nauw gedre ven, want als zij actie onder neemt voor de spelers, zou dit kunnen betekenen, dat een aantal Spaanse clubs in moelijkheden komt en wel licht failliet kunnen worden verklaard. Uitzendbureau voor Hongaren De tijd, dat Hongaarse top- voetballers voor een appel en een ei naar West-Europa konden worden gehaald, lijkt voorbij. De vroegere voorzit ter van Ujpest Dozsa, Sandor Csaki, heeft een soort bege leidingsbureau opgericht, die de transfers van Hongaren naar het buitenlands regelt in samenwerking met de Hon gaarse voetbalbond. Op de lijst van spelers, die naar het buitenland mogen, staan de namen van Katzirz en Magy ar (Raba Eto), Toth, Kovacs en Nagy Ujpest Dozsa), Szo- kolai (Ferencvaros), Varadi (Vasas Boedapest), Dunai (Uj pest) en Tieber (Videoton). Winnende treffer als beloning Gaby Marchand van Grass- Bernd Nickel: Zwitserland na 17 jaar Bundesliga. hoppers Zurich werd onlangs in de Zwitserse competitie wedstrijd tegen FC Luzern op een even toevallige als toepasselijke wijze beloond. De aanvaller zag op een be paald moment, dat scheids rechter Renzo Peduzzi zijn complete set gele en rode kaarten verloor. Marchand rende de spelleider achterna en bezorgde hem de kaarten terug. Dit, tot grote woede, van zijn trainer Hennes Weisweiler, die maar slecht kon hebben, dat de tegenpar tij daardoor ruimte kreeg om - te counteren. De boosheid van Weisweiler duurde ove rigens niet lang, want bij de eerste de beste tegenaanval kreeg de vinder van de kaar ten de bal en zorgde prompt voor de gave treffer, die leid de tot de zege van 3-2 voor Grasshoppers. VOETBAL Franse competitie: Lille-Brest 4-0: Strasbourg-Laval 1-2; Sochaux-Bastia 2-1; Auxerre-Bordeaux 2-2; Tours- -Mulhouse 1-0; Rouen-Lens 1-1; Sain- t-Etienne-Nancy 3-4; Monaco-Nantes 2-2; Toulouse-Paris SG 2-1; Metz-Ly- on 4-1. Stand aan kop: 1. Nantes 34- 51; 2. Bordeaux 34-45; 3. Paris SG 34-41. Westduitse competitie: Hertha BSC-Hamburger SV 2-1; Eintracht Braunschweig-Fortuna Düsseldorf 0- 5; Vfb Stuttgart-Borussia Monchen- gladbach 3-2. Stand aan kop: 1. Ham burger SV 30-45; 2. Werder Bremen 29-43; 3. Bayern 29-41. BILJARTEN WK driebanden, Aix-les-Bains: Ze vende ronde: d'Oyharzabal (Arg)-Vi- teri (Ecu) 60-51/78; Torres (Vst)-Sims 43-60/62; Blomdahl (Zwe)-Diab (Egy) 60-56/78. Achtste ronde. D'Oyharza- bal-Torres 60-35/60; Blomdahl-Sims 60-28/39; Viteri-Dyab 60-51/73. TAFELTENNIS WK. Tokio: Eerste ronde dames: Judith Magos (Hon)-Mirjam Kloppenburg (Ned) 21-12, 21-8, 22-20, Eerste ronde ge mengd dubbel: Gootzen/Bakker <Ned)-Waldner/Eliasson (Zwe) 14-21, 19-21. 16-21. Vriesekoop (Ned)ZGrub- ba (Pol)-Chiu/ Chai (HoK) 21-19, 21-13, 21-15. Eerste ronde damesdub bel: Ellen Bakker/Barbara Lippens (Ned/Bel)-Blanka Silhanova/Alice Pelikanova (Tsj) 19-21, 21-16, 22-20, 22-20. Marie Lindblad/Menni Weiza- des (Zwe)-Stephien van Gennip/Mir- jam Kloppenburg (Ned) 21-15. 21-8, 21-13. Bettine Vriesekoop/Marie Hrachova (Ned/Tsj)-Kim Hae Ha/Andrea Tellas (Zkr/Arg) 21-13, 21-14. 21-10. Eerste ronde herendub- bel: Xie Saike/Jiang Jialiang (Chi- )-Han Gootzen/Robert Potton (Néd) 21-10. 21-19, 21-16. Wielrennen: Ronde van de Markthof, amateurs: 1. Frits Schur. 2.Pim Bosch. 3.Henri Kes, 4, Carlo Teel, 5. Wim van Mont- foort, 6.Henk Boeve. 7.Alex Jansen, 8. Ron Vroom, 9. Jan van Rossem en 10. Carlo van der Berg. Ceulemans op weg naar wereldtitel AIX-LES-BAINS Raymond Ceulemans heeft bij de strijd om het wereldkampioenschap driebanden toegeslagen. De Belg ver sloeg titelverdediger Rini van Bracht en bleef daardoor zonder puntverlies. De 45-jarige Ceulemans lijkt op weg naar zijn 18e wereldtitel. Ook de Japanner Kobayashi is nog ongeslagen. De Franse kampioen Vierrat leed tegen zijn landgenoot Bitalis in de zevende ronde «zijn eerste nederlaag. Van Bracht, op vier punten van de leiders, zal zijn wereldtitel in Aix-les-Bains niet prolon geren. Volleybaldames hebben nog kans IMATRA Het Nederlands damesvolleybalteam heeft in het Finse Imatra tijdens het kwalificatietoernooi voor het Europees kampioenschap de ingecalculeerde nederlaag te gen West-Duitsland ook inder daad geleden. Meer dan een nederlaag van 3-0 (8-15, 10-15 en 4-15) in 57 minuten zat er niet in. Oranje heeft echter na de zege op Finland van don derdag (3-0) de kansen op kwalificatie voor het Europees kampioenschap in september in Oost-Duitsland in eigen hand. Winst in het weekeinde op zowel Noorwegen als België is daarvoor noodzakelijk. Kees Vervoorn weg bij ZIAN/Vitesse DEN HAAG ZIAN/Vitesse zal het komende seizoen ingaan zonder haar zwemtroef Kees Vervoorn. De reeds enige tijd in Amsterdam woonachtige student heeft overschrijving aange vraagd naar AZC/Alphen. Als reden voor zijn vertrek noemde hij onder andere de financiële problemen van de Haagse club, die - aldus Vervoorn - moeten worden opgelost door de startver gunninghouders. die echter geen schuld hebben. Sportwereld BREDA De Zweed Sven Ingvarsson heeft met het paard Watergate na het eerste onderdeel van de internatio nale military van Breda, de dressuurproef, de leiding in het klassement. ARNHEM Bert Nijdam, de 26-jarige rechterspits van Vi tesse, stopt met betaald voet bal. Nijdam, voorheen actief bij AZ, FC Den Haag, Villach, Klagenfurt en Amersfoort, kan zijn werk niet meer com bineren met de voetbalsport. ZEIST Verdediger Sije Vis ser van NEC is door de tucht- commisie van de KNVB voor een wedstrijd geschorst. Dit handige miniatuur bankschroef je krijgt u toegestuurd als dank voor het opgeven van een nieuwe abonnee. Naam van de Leidse Courant I _als nieuwe abonnee I Ad res Postcode/Plaats_ Betaald wordt per maand (met automatische afschrijving) C per kwartaal Stuur een miniatuur bankschroef je naar: Naam Adres Postcode/Plaats- Telefoon- I Stuur deze bon in open envelop -geen postzegel plakken- naar: Leidse Courant, Antwoordnummer 232,1 |^2500 VG Den Haag Extra voordelige vakantieaanbieding v. 10 DAGEN COSTABRAVA per persoon op basis van een 2-persoonskamer met douche, toilet en balkon en VOLPENSION vanaf het ontbijt op de 2e dag t/m het lunchpakket op de dag van terugreis. U verblijft In MALGRAT DE MAR. een gezellige, gemoedelijke badplaats, welke nog niet door het massatoerisme Is aangetast Het hotel SORRA D'OR (met zonneterras, zwembad, lounge. T.V., lift en internationale keuken) ligt 25 meter van het strand aan een ca 2 km lange boulevard, waaraan de meeste hotels, bars. restaurants, nachtclubs en winkels liggen en waar het s avonds gezellig druk is. Malgrat heeft een mooi zandstrar.d met verspreide groepjes pijnbomen. U kunt er vele takken van watersport beoefenen Het station ligt nabij het hotel zodat ook bi)v een bezoek aan Bianes (tropische tuinen) en BARCELONA (de op een na grootste stad van Spanje) tot de mogelijkheden behoort. Onze doorlopend ter plaatse aanwezige Nederlandse hostess zal u daarover gaarne alle gewenste inlichtingen v Rotterdam. Aankomst in Malgra Tijdens de reis wordt gedurende de nacht doorgereden. De vertrekdata zijn maandag 30 mei 1903 en 13 juni 1983. De toeslag voor een 1- persoonskamer bedraagt 60.- per week Reisverzekering: ƒ20 - 5.- kosten. Annuleringsverzekering: 10.30 ♦-ƒ 6.- kosten. Spuistraat 71. Den Haag (op d POSTBUS 16050 2500 A A 'i-GRAVENHAGE TEL 070-190882 (MAANDAG T/M VRIJDAG TUSSEN 9 EN 13 UUR)

Leidse Courant | 1983 | | pagina 11