Geldgevers zetten KNVB onder druk Achtste plaats voor damesteam zonder Bettine Vriesekoop Wereldtitel ijshockey voor de Sowjet-Unie Iline Coene in eerste =ronde uitgeschakeld .onder loep Weinig belangstelling voor vergadering VVCS Sportwereld sportuitslagen lil* SPORT CatdócOowiant DINSDAG 3 MEI 1983 PAGINA 13 [Zwaardere straf voor Inter ZURICH De commissie van beroep van UEFA heeft de straf van Interna tionale verzwaard. De Ita liaanse club was eerder naar aanleiding van ongere geldheden in de wedstrijd tegen Real Madrid op 2 maart veroordeeld tot een boete van 5000 Zwitserse francs en het verbod een wedstrijd voor de Europese (bekertoernooien in eigen Stadion te spelen. De com missie schold Inter de boete kwijt, maar legde de club op de eerste twee thuiswed strijden voor een Europees bekertoernooi niet op eigen terrein te spelen. Winst dames basketbalploeg TOURS Het Ne- derlands damesbas ketbalteam heeft de eerste wedstrijd in het kwalificatietoernooi voor het Europees kampioenschap in Tours met 92-52 ge wonnen van Schot land. De topscorers van Nederland, dat deze week nog Frankrijk, Zweden en Denemarken zal tref fen, waren Marja van Heivoort (24), Anita Blangé (18) en Dulci- ne Seca (12). Gelijkspel zaalvoetbalteam tegen België KERKRADE Het Neder- lands zaalvoetbalteam heeft gisteren in de interland te gen België met 5-5 gelijk ge speeld. Tijdens de rust ston den de Belgen nog met 2-1 voor. Bij Oranje waren Van der Ley (2), Bastiaans, Van der Hoek en Dragtsma de schutters. Eerder op de avond versloeg het Neder lands damesteam België met 6-1. Jentine van de Brug (2), Anneke Stolk (2), Ingrid Braun en Winnifred Polman verzorgden de produktie. Raas denkt nog weekje na 'S HEERENHOEK Over een week beslist Jan Raas of hij de ploeg van Peter Post aan het einde van het seizoen verlaat of dat hij voor één of twee jaar bijtekent. Ploegleider Peter Post, die onlangs een contract voor vier jaar met een Amerikaanse sponsor afsloot, heeft in Breda drie uur met de Zeeuwse wielrenner on derhandeld. „Het waren geen gigantische be dragen, die mij door Post werden aangeboden", zei Jan Raas gisteren echter. „Bij andere ploegen kan ik meer verdienen, maar dat is toch niet zo veel als in verschillen de kranten werd gepubliceerd. Ik heb de afgelo pen week met stijgende verbazing de kranten zitten lezen. Er was slechts één ding van waar: ik heb me op de hoogte gesteld wat ik elders kan verdienen. Dat heb ik Post ook meege deeld. Dit was trouwens niets nieuws. Bij alle voorgaande contractbesprekingen heb ik dat ook gedaan". Derde etappe zege voor Lejaretta LAGOS DE ENOL De dertiende etappe van de Ron de van Spanje 'is gisteren gewonnen door de Spanjaard Marino Lejarreta. Het was zijn derde etappezege. Zijn landgenoot Alberto Fernandez behield de leiding in het algemeen klasse- Marino Lejaretta gaat moegestreden ment. over de finish. Aanvoerder Fetisov en doelman Tretjak (rechts) kijken blij na het grote Russische succes. pORTMUND De Sowjet-Unie heeft gisteren in Dortmund •pnieuw de wereldtitel ijshockey in de A-groep veroverd. De tussen wonnen in de laatste wedstrijd met 8-2 van Canada, na Ie periodestanden van 1-1, 3-0 en 4-1. Kroetov (2), Vassililjev, arionov, Bykov, Skortsov, Makrov en Fetisov kwamen voor de ereldkampioen tot scoren. Tsjechoslowakije wist eerder al be- ag te leggen op het zilver door met 4-1 te winnen van Zweden, |at als laatste eindigde. COPENHAGEN Op de openingsdag van het we- 800ug'eldkampioenschap badminton is Eline Coene in de »erste ronde van de strijd bij de dames uitgeschakeld. ~>e Nederlandse bleek met 11-1, 11-1 te zwak voor Jun Ja Kim uit Korea. Ook Karin van der Valk leed een ■Aederlaag. Sally Podger uit Engeland was met 11-4, 11- MJm oppermachtig. lij de heren leden Rob Ridder en Guus van der Vlugt in de lerste ronde beiden een nederlaag. Ridder verloor met 15-4, 15-2 'an Luan Jin uit China en Van der Vlugt moest in Sved Modi rn|Aj|it India zijn meerder erkennen: 15-8, 15-9. het gemengd dubbelspel was er voor Nederland wel succes. p„,pr Ïuus van der Vlugt en Joke van Beusekom versloegen Byung lik Kim en Sang Hee Yoo uit Korea met 15-6, 15-10. Uun Santo- o eri Karin van der Valk kwamen door een winst van 15-6, 15-3 p het Zwitserse paar Pierre Duboux en Lisselotte Blumer ook de volgende ronde. Rob en Marion Ridder gingen door naar tweede ronde via een overwinning van 15-4, 18-6 op de West- uitsers Harald Klauer en Kirsten Schmieder. (Van onze parlementaire re dactie) DEN HAAG De geld gevers aan het betaalde voetbal - de overheid, de Vereniging van Neder landse Gemeenten (VNG) en de Stichting Nationale Sporttotalisator (SNS) - geven de sectie betaald voetbal van de KNVB nog ongeveer twee maanden om accoord te gaan met door hen gestelde voor waarden aan de steunver lening van het voetbal. Komt de KNVB niet als nog over de brug, dan wordt de steun voor het lopende seizoen niet gege ven. Steun in de komende vier jaar wordt zeker voorlopig opgeschort. Dit is net resultaat van een overleg dat staatssecretaris Van der Reijden (WVC) gister middag op zijn ministerie heeft gevoerd met vertegen woordigers van de VNG en SNS, in het bijzijn van voorzit ter Van Rooijen van het insti tuut dat namens de geldgevers de boeken van de clubs con troleert, het BBI. Het overleg vond plaats nadat afgelopen week de clubs in het betaalde voetbal het sectiebe- stuur betaald voetbal hadden weggestuurd, omdat dit be stuur te bindende afspraken zou hebben gemaakt met de overheid, VNG en SNS over het verlenen van steun. Die afspraken betroffen onder meer een verdere controle van het BBI (de clubs willen dat de KNVB dat zelf gaat doen), het geleidelijk afschaffen van het transfersysteem (de clubs wil len dat niet) en het storten van 3,7 procent van alle inkomsten in een verenigingsfonds, te verdelen ten bate van de ar mere clubs (de clubs willen 7 procent van de recettes in dat fonds stoppen). Na de vergadering verklaarde Van der Reijden namens de geldgevers, dat de KNVB zich in ieder geval dient te houden aan de voor dit seizoen ge maakte afspraken over de steun. Het weggestuurde sec- tiebestuur van Erik Vilé heeft daar ook schriftelijk mee inge stemd. Dit betekent dat het sectiebestuur alsnog door een wijziging van de reglementen Staatssecretaris Van der Reijden: ,,We geven de KNVB de kans orde op zaken te stellen". de humanisering van het transfersysteem moet vastleg gen en accoord moet gaan met het stichten van een fonds waarin de 3,7 procent van de inkomsten (2 miljoen gulden) terecht komt. Die reglements wijzigingen zouden dan even tueel alleen voor dit jaar kun nen gelden. Afspraken „Over de afwikkeling van dit seizoen zijn afspraken ge maakt. Er zijn verplichtingen aangegaan, daar dient men zich aan te houden", aldus Van der Reijden. De geldge vers aan het betaald voetbal willen de KNVB sectie betaald voetbal deze en volgende maand de kans geven de re glementswijzigingen alsnog door te voeren. Indien een te formeren nieuw sectiebestuur betaald voetbal dit niet doet, en de eerste mo gelijkheid daartoe is reglemen tair over vijf weken, dan zal 2 miljoen gulden steun die nog moet worden betaald aan het betaald voetbal niet worden uitgekeerd. Daarnaast zal ook het fonds waarop dit jaar al was gerekend niet van de grond komen. Dat scheelt de clubs nog eens 2 miljoen gul den. BBI-voorman Van Rooijen liet na de vergadering weten dat veel clubs, vooral de armere, in financiële problemen zullen komen indien de totaal 4 mil joen gulden niet worden uitge keerd. Dit omdat er in de be grotingen al rekening mee is gehouden, evenals bij de spe lerscontracten. Van Rooijen liet verder weten dat de moge lijkheid bestaat dat de geldge vers 6 miljoen gulden, die men als voorschot op toekomstige steun al dit seizoen aan de clubs gaf, zal terugvorderen. Staatssecretaris Van der Reij den zei na de vergadering: ..Wij geven de KNVB de kans om orde op zaken te stellen. Wij verwachten een construc tieve opstelling totdat het te gendeel bewezen is". De staatssecretaris liet weten niet aan te sturen op een breuk met de KNVB. Toekomst Over de steun aan betaald voetbal in de toekomst hebben de geldgevers nog geen beslui ten genomen. Wel heeft men laten weten dat er zeker een humanisering van het trans fersysteem moet komen, als mede een CAO voor spelers en trainers. Alleen over de te be talen gelden aan een fonds ter verdeling onder de armere clubs is opnieuw te praten, mits de clubs daarvoor met goede voorstellen komen. „Het gaat niet om de cijfers, maar om de betrokkenheid van de rijke clubs bij de arme. Het mag niet zo zijn dat de geldgevers de tekorten van de armere clubs financieren. De steun dient voor het hele be taald voetbal. De rijken zullen solidair moeten zijn. Over de opzet van het fonds is nog te praten. Wij zijn geen boekhou ders", aldus Van der Reijden. Indien het nieuwe sectiebe stuur betaald voetbal van de KNVB over deze zaken snel kan praten, zal een nieuwe steun aan het voetbal voor vier jaar er komen, zo lieten de geldgevers doorklinken. Kan men het in juni nog eens worden, dan kan de tweede vierjaren periode van steun nog in het komende seizoen starten, anders treedt er ver traging op. „Iedereen roept nu: wat heeft fill NEC te zoeken in het beker- l/fl toernooi, maar is dat wel zo? eje Als je tegen een Luxemburg- ase of IJslandse club loot, ben ie toch niet helemaal kans loos? Je moet een beetje ge lt luk hebben. Manchester Uni- 'ted of FC Barcelona, dat is ook leuk, dan heb je die er varing tenminste óók opge- Edaan. In één week spelen te gen Veendam en Barcelona, dat zou een unikum zijn, ik mgg hoop alleen niet dat wij voor die primeur zorgen. Niemand ^^Bjwil het Europese voetbal mis- ^^gsen, maar nóg liever spelen we volgend jaar wéér in de ^eredivisie". (NEC's Sije Visser in Voet bal International) V„Het grootste probleem voor een prof is het te veel aan Jvrije tijd. Veel basketballers ®doen vanaf hun vijftiende of zestiende eigenlijk niets an ders dan een paar uur trai nen per dag en zo af en toe een wedstrijd spelen. Ze zit ten een hele dag niets te doen. en dan, tja, aan gebeu ren die dingen. In de VS lees ie ook verhalen over topspe- lers die cocaïne gebruiken en weet ik niet wat - in Leiden vertelden ze me over spelers die 's nachts met auto's het strand op gingen of hun vuil nis gewoon uit het raam van hun flat naar beneden gooi den. Misschien gaat het om twee of drie spelers in de hele competitie die wel eens dronken op een training ko men, of soms drugs gebrui ken, maar die dingen krijgen altijd de aandacht". (Basketballer Mitchell Plaat in Panorama) „Heeft het nog wel zin derge lijke bedragen in het baan- fietsen te stoppen? Als mijn sponsor ziet dat bruine tegels beter verkopen dan witte, gaat hij niet extra geld inves teren in de witte tegels. Het baanrennen spreekt de men sen niet meer aan. Het is op sterven na dood. Een wereld kampioen achtervolging be hoort na twee dagen alweer tot de vergetelheid. In de huidige vorm zie ik het niet zitten. Er moet een vaste ploeg komen, die net als bij de Sovjets en de Oostduitsers de weg op gaat. Op de weg ligt toch de basis. De meeste Nederlandse baancoureurs zijn slaphangers. Ze moeten eens leren afzien in de etap pekoersen". (Amateurcoach Jan Gis- bers in NRC/Handelsblad) „Ik heb de hele film van het ongeval nog zo in mijn hoofd, per honderdste van een se conde en toen de wagen tot stilstand gekomen was, dacht ik zoals altijd na een ongeval dat ik aan de leiding van het wereldkampioenschap stond en dat de wagen naar de Mitchell Plaat: ..te veel vrije tijd.. vaantjes was en ik 's middags met de reservewagen moest rijden die toch altijd iets min der goed afgesteld is. Ik voel de helemaal geen pijn en de ernst van de toestand is pas tot me doorgedrongen toen een aantal stukken van de wagen verwijderd waren en ik een stuk bot herkende en begreep dat er die middag van racen geen sprake meer zou zijn. Intussen had ik dan wel een infuus toegediend gekregen zodat ik eigenlijk daarna nog maar weinig pijn heb geleden, behalve in de helikopter op weg naar het hospitaal". (Autocoureur Didier Piro- ni in Sport International) „Thuis verliezen met 3-0 van Zweden is internationaal ge zien een doodsteek. Tot nu toe, hoewel niet gebaseerd op de feiten, meende men in de voetbalgangen, dat het een voorbijgaande crisis gold. Deze 3-0 werkt als een over lijdensbericht. De oude Oran jeleeuw, na een langdurig en pijnlijk lijden, gaf de geest. Ons krediet is foetsie. Wat nu? Een competent zakenka binet heeft het voordeel, dat het zich meer door het ge zond verstand dan door sen timenten laat leiden. Gezond voetbalverstand zegt, dat in crisistijd eerst en voor alles schoon schip gemaakt moet worden met het oude. Ge beurt het nu niet, wanneer dan? Zachte heelmeesters maken stinkende wonden". (Columnist Rinus Michels in het Algemeen Dagblad) „Golf leuker dan hockey? Dat is moeilijk te zeggen. Hockey is een teamsport. En in het Nederlands elftal heb ben we met hockey natuur lijk de wereldtop bereikt. Ik weet niet of ik met golf ook ooit zover zou komen. Eerlijk gezegd zou ik nog veel har der moeten trainen om dat niveau ook in golf ooit te kunnen benaderen. Als je ziet wat wij er als hockeyers voor moeten doen, vergele ken met andere topsporters, zoals turners, zwemmers en ook golfers, dan trainen wij betrekkelijk weinig. Zo'n drie keer anderhalf twee uur per week. Wil je met golf iets bereiken, dan moet je elke dag minstens een uur of vijf oefenen, lijkt me. Je hebt daar een heel andere menta- Wim van Hanegem: ..hoofd met balletjes... liteit voor nodig". (Ties Kruize in maandblad Golf sport) „Ik denk dat er maar weinig keus is, want ik heb maar weinig papieren. Vanaf mijn zestiende jaar ben ik met voetballen bezig geweest', dus zit er eigenlijk weinig anders op dan daarin straks bezig te blijven. Ik kan moeilijk zeg gen dat ik bankdirecteur word. Trouwens, dat is te genwoordig toch niet meer zo'n beste baan. Die jongens worden vandaag de dag ook achter elkaar gearresteerd". En: „Het is mijn enige inte resse. In mijn hoofd zitten al leen balletjes. Verder zit er niks in". (Wim van Hanegem in het Leidsch Dagblad) TOKIO Het Neder landse damesteam is bij de wereldtitelstrijd tafelten nis in het landentoernooi op de achtste plaats geëin digd, de heren werden 23e. De Nederlandse tafel- tennisters verloren van- ochtend in Tokio in de wedstrijd om de zevende plaats met 3-1 van Enge land. De nationale ploeg speelde zonder Europees kampioene Bettine Vrie sekoop, die rust nam voor het individuele toernooi. Coach Theo Bakker had geko zen voor Mirjam Kloppenburg en Ellen Bakker. Nederland nam de leiding door een ver rassende zege van Ellen Bak ker. De Leidse scholiere ver sloeg de zestienjarige Lisa Bel linger met gemak: 21-13, 21-10. De Engelse kampioene Karen Witt bracht de stand weer in evenwicht door in drie games Kloppenburg te verslaan: 21-17, 17-21, 21-15. In het dubbelspel leek Neder land door het duo Kloppen burg/Bakker weer aan de lei ding te komen. In de beslissen de derde game kwam het tweetal via een 17-12 voor sprong zelfs op matchpoint, maar de Engelsen Lisa en Jac kie Bellinger vochten zich te rug naar de overwinning (22-20). In de vierde en laatste partij verloor Mirjam Klop penburg met 21-14, 21-12 van Lisa Bellinger. Pijlsnel Na de kansloze nederlaag van 3-0 tegen Zuid-Korea vertrok Bettine Vriesekoop gisteren pijlsnel naar haar hotel. Niet de nederlaag van het team als zodanig zat de Hazerswoudse dwars, het was haar persoon lijk verlies tegen An Haesook dat haar zorgen baarde. Vrie sekoop bespeelde de verdedig ster niet goed dat is bekend maar het verlies tegen An viel weer te ruim uit: 13 en 15. Voor Bettine Vriesekoop moet het belangrijkste gedeelte van het toernooi in Tokio nog ko men, namelijk de individuele wedstrijden. Het snelle ver trek naar het hotel na de strijd met Zuid-Korea van de als ze vende geplaatste Nederlandse laat zich begrijpen. Mede door het vroege vertrek naar Japan was de toernoois- tart goed maar de laatste twee dagen was de juiste vorm af wezig. Ruime nederlagen te gen Hrachova, Wenzel en An Heysook en een gameverlies tegen Kruyger en Silhanova hebben het zelfvertrouwen aangetast. Bovendien weet Vriesekoop dat haar loting on gunstig is. Vrijdag staat de eer ste ronde op het programma met Li Yong Suk als opponen- te, een nieuwe Noordkoreaan- se ster aan het pingpongfirma- ment. Ze wordt aangekondigd als aanvalster, Vriesekoop zal hopen dat deze bewering in derdaad klopt. Progressie De 23ste plaats van de heren betekende ten opzichte van het vorige wereldtitelstrijd, in Novi Sad, een progressie van één plaats. Nederland won de plaatsingswedstrijd van van ochtend tegen Australië met 5-3. De Australische ploeg, dat eerder in het toernooi Neder land klopte, had zijn twee sterkste spelers aan de kant gehouden. Bondscoach Milan Stencel had Henk van Spanje, Han Gootzen en Bob Potton opgesteld. Gootzen (2x) en Pot ton (2x) hadden het grootste aandeel in de Nederlandse zege. Het ITTF-congres van zater dag buigt zich niet alleen over de rubbermaterie, maar be raad zich ook over de sancties die in het vervolg genomen moeten worden tegen landen die tijdens een toernooi een duel weigeren te spelen om bijvoorbeeld politieke redenen. Aanleiding is de weigering van de Pakistani aan te treden tegen Israel. Nederland nam verrassend een voorsprong tegen Enge land door een zege van Ellen Bakker (foto) tegen Lisa» Bellinger. ZEIST Het bestuur van de VVCS, de spelersvak bond in het betaalde voet bal, heeft tijdens de jaar vergadering van gister avond in Zeist opnieuw zijn zorg over de recente ontwikkelingen in de sec tie naar voren gebracht. Ere-lid Karei Jansen, die na de motie van wantrou wen van vorige week als sectiebestuurder bleef zit ten, achtte een breuk met de overheid, dus met de subsidiegevers, denkbaar. Jansen sprak trouwens voor een klein gehoor, want slechts achttien spe lers van twaalf clubs wa ren op de vergadering aanwezig. Jansen benadrukte dat de machtsgreep van de FBO, de werkgevers, op een zeer onge lukkig tijdstip is gekomen. „Het gevaar bestaat dat pas eind juni het nieuwe bestuur in functie zal zijn. Dat bete kent dat onherroepelijk een aantal zaken zal blijven lig gen". De FBO werd ook gekri tiseerd wegens de weigering CAO-onderhandelingen te voeren en Jansen waarschuw de de vergadering dat de col lectieve arbeidsovereenkomst op de tocht zou komen te staan wanneer de breuk met de overheid zou plaatsvinden. DUSSELDORF Bekerhou der Verenigde Staten is op de eerste dag van de strijd om de wereldbeker tennis in Dussel- dorf met 2-1 onderuit gegaan tegen Chili. In een tweede wedstrijd won Australië met 2-1 van Zweden. GOUDA John Reeberg, die onlangs zijn carrière als kara- teka beëindigde, is opgenomen in de Nederlandse karateploeg, die van 12 tot en met 15 mei in Madrid deelneemt aan de Eu ropese titelstrijd. Reeberg treedt op verzoek van bonds coach Walter de Mooij nog eenmaal in internationaal ver band op. LONDEN Liverpool, dat zaterdag Engels voetbalkampi oen werd, heeft gisteren op nieuw een nederlaag geleden. In de uitwedstrijd tegen Not tingham Forest ging de drie voudige houder van een Euro pa cup met 1-0 ten onder. VOETBAL Competitie Engeland: Arsenal-Man chester United 3-0, Birmlngham- -Brlghton 1-1, Everton-Coventry City 1-0, Luton Town-Stoke City 0-0, Not tingham Forest-Liverpool 1-0, Sun derland-Watford 2-2, West Bromwich Albion-Norwich 1-0, Swansea-Aston Villa 2-1. TAFELTENNIS WK, Tokio: Dames om de plaatsen 1 tot 4: Chi- na-Sovjet-Unie 3-0, Japan-Noord-Ko- rea 3-1, plaatsen 5 tot 8:. Tsjecho-Slo- wakije-Engeland 3-1, Zuid-Korea- Nederland 3-0, plaatsen 9 tot 12: West-Duitsland-Zweden 3-1, Honga- rije-Roemenie 3-1, plaatsen 13 tot 16: Joegoslavie-Oostenrijk 3-0, Frank- rijk-Finland 3-1. Om de 7e plaats: Engeland-Neder- land 3-1, om 9e plaats: Honganje- West-Duitsland 3-Ó, om 11e plaats: Roemenie-Zweden 3-1, om 13e plaats Joegoslavie-Frankrijk 3-0, om 15e plaats. Finland-Oostenrijk 3-1. om 17e plaats: Hongkong-Belgie 3-0 (bei de landen promoveren naar A-cate- gorie). Heren om plaatsen 1 tot 4: China- Hongarije 5-0, Zweden-Engeland 5-0, plaatsen 5 tot 8:, Noord-Korea-Zuid- -Korea 5-1, Japan-Frankrijk 5-2, plaatsen 9 tot 12: Joegoslavie-ltalie 5-1, Tsjecho-Slowakije-Polen 5-1, plaatsen 13 tot 16: Verenigde Staten- Sovjet-Unie 5-2, Denemarken-West- - Duitsland 5-4. BOKSEN Amateurs, Amlcitia: Zwaarwelter: Slob (Bisschop) w.o.p. van Van Steenbergen (Huizenaar); Schuman (Hulzenaar) w.o.p. van Groeneveld (Schildkamp); lichtge wicht: Louati (Kristali)n) onbeslist te gen Mezzinga (Geleen); zwaarwelter Nleuwenhulzen (Hulzenaar) w.o.p. van Hartog (Zaandam); weiter: Esa)as (Boxing '82) w.o.p. van Van Boxtel (Gemert); middengewicht Wust (Hul zenaar) onbeslist tegen Arts (Geleen); zwaargewicht: Gras (KrlstalIJn) w.o.p. van Van Deursen (Gemert); halfzwaar. Schrader (Kristall)n) onbeslist tegen Lodewljks (Vught); llchtwelter: Mlerlo (Tö Pas) onbeslist tegen Rljkes (Zaan dam); halfzwaar: Koot (Nlcolaas) wint door r.s.c. eerste ronde van Van der Mark (KrlstalIJn); middengewicht: So- llngen (Schildkamp) onbeslist tegen Van Krallngen (ABOV); zwaarwelter: Van Wingerden (Boxing '82) wint door k.o. eerste ronde van Van Leeuwen (ABOV); weltergewlcht: Harfoef (Te Pas) w.o.p. van Van Delden (Krlsta- lijn); zwaarwelter: Godschalk (Schild kamp) onbeslist tegen Lenos (Gouda). Amateurs, Rotterdam: Jun midden: Molenaar (Van "t Hof) wint door opg. In eerste ronde van Smeenk (DTS). N- klasse. midden: Den Hoed (Van 't Hof) w.o.p. van Roosenboom (DTS); C-klasse. midden: Van der Lans (Westland) w.o.p. van Ajbar (Hoogen- band); C-klasse. zwaarwelter: Kraane (Lelden) wint door k.o. In eerste ron de van Kallou (Hoogenband); B-klas se. llchtwelter: Goudkuil (Bekker) w.o.p. van Ceder (Hoogenband).

Leidse Courant | 1983 | | pagina 13