Kloppenburg tilt tafeltennisdames naar wereld-subtop Doek valt voor FC Den Haag SPORTTRIBUME Adri van 'kier Poel eindenjk tbeloond MAANDAG 2 MEI 1983 Kaas blijft leider in super prestige DEN HAAG Door zijn overwinning in de Grote Prijs van Frankfort is Adri van der Poel opgeklommen naar de zevende plaats in het klas sement om de super Prestige-trofee. Jan Raas bleef leider. In het we reldbekerklassement voor merkenploegen kwam de ploeg van Peter Post door de overwinning van Johan van der Velde in Zürich en de ereplaatsen van Peeters, Van Vliet en Oosterbosch in Frankfort een straatlengte voor te staan. Klassement Super Prestige: 1. Jan Raas (Ned) 145 punten; 2. Giuseppe Saronni (Ita) 100; 3. Steven Rooks (Ned) 85; 4. Hennie Kuiper (Ned) 75; 5. Sean Kelly (Ier) en Phil Anderson (Aus) 70; 7. Adri van der Poel (Ned) 63; 8. Bernard Hinault (Fra), Rene Bittinger (Fra) en Ludo Pee ters (Bel) 60; 11. Leo van Vliet (Ned), Francesco Moser (Ita) en Fons de Wolf (Bel) 50. Klassement wereldbeker ploegen: 1. TI-Raleigh-Campag- nolo 112 punten; 2. J. Aernoudt 54; 3. Peugeot en Europdecor 35; 5. Sem Winst en verlies volleybalploeg AMSTELVEEN Het Nederlandse volleybalteam heeft de twee' oefenduels tegen Frankrijk met winst en verlies afgesloten. Zaterdag in Amstelveen was Frankrijk met 3-0 te sterk; 13-15, 11-15, 14-16. Giste ren nam Oranje in Nijmegen revanche met een over winning van 3-1: 15-7, 15-5. 11-15, 16-14. Nederland had na een nachtje slapen wel een ant woord op het Franse spel. Coach Hachmang gebruik te in de tweede wedstrijd dezelfde spelers, maar een andere tactiek. Nederland was superieur, behalve in de derde set toen de concentratie verslapte. Die set werd ook gelijk door de Fransen gewonnen. De laat ste set was spannend en werd met 16-14 door Neder land gewonnen, vooral door toedoen van Bert Goed koop, die ondanks een knieblessure de beste speler in de zaal werd. Sportwereld DONGEN De Haagse auto coureur Franco Pastorelli heeft gisteren zijn leidersposi tie in de sportklasse van het Oval-racing versterkt door in Dongen de derde race meetel-, lend voor het Nederlands kampioenschap te winnen. De Rijswijker John Haagmans eindigde als tweede. LEGNANO De Westduitser Ellmar Bormann is gisteren winnaar geworden van de we reldbeker schermen op het on derdeel degen. De Italiaan Sandro Cuomo staat met nog een wedstrijd te gaan tweede met 38 punten. AALSMEER BV Aalsmeer heeft gisteren in Aalsmeer de Europese rolstol basketbalbe ker veroverd. In een Neder landse finale versloeg Aals meer met 52-38 Antilope uit Leersum. STEINHUDE Mark Neele- man is dit weekeinde in Stein- hude bij Hannover winnaar geworden van zeilwedstrijden in de Olympische Finnjollen- klasse. VARNA Bij internationale gewichthefwedstrijden in Var na zijn het afgelopen weekein de vier wereldrecords verbe terd. In het middenzwaarge wicht verbeterde Blagoj Blago- jev drie records. BERGEN Nederlandse Vaurien-zeilers hebben de strijd om de open Belgische ti tels, die in de buurt van Ber gen werd gehouden, beheerst. In het eindklassement bezet ten Johan en Miijam Pragt zonder concurrentie de toppo- OISTERWIJK De Neder- lanse ruiter Chardon heeft het afgelopen weekeinde in Ois- terwijk een internationale wedstrijd vierspannen gewon nen. Kraaaijenbrink eindigde als tweede, wereldkampioen Velstra werd derde. In het klassement voor het NK leidt Chardon. BREDENE Jong Oranje heeft in Bredene (Belgie) het vier-landenbasketbaltoernooi voor jeugdploegen gewonnen. Het team voor spelers tot 23 jaar besliste* gisteren de strijd in zijn voordeel door in het laatste duel België met 90-88, na een ruststand van 38-40, te verslaan. HOEVEN Bert Rutten heeft de Grand Prix van de nationa le wedstrijden voor dressuur ruiters in Hoeven gewonnen. Hij had een ruime voorsprong op Raf Heiligers. LISSABON Het Poolse rug- byteam heeft zaterdag in Lis sabon een wedstrijd voor groep B van het toernooi om de Firabeker tegen Portugal met 6-4 gewonnen. In groep B spelen verder Nederland, Spanje en Zweden. SAN JUAN De Portoricaan Edwin Rosario is gisteren in San Juan (Porto Rico) wereld kampioen boksen in het licht gewicht (WBC-versie) gewor den. Rosario won op punten van de Mexicaanse titelverde diger Jose Luis Ramirez. FLORENCE De Westduit ser Bernhard Langer is win naar geworden van het toer nooi om het open Italiaanse kampioenschap golf. Langer zegevierde na een berrage met de Brit Ken Brown en de Spanjaard Severiano Balleste- ros, die respectievelijk tweede en derde werden. Doelman beticht van gebruik magie LAGOS Nigeriaanse voetbalsupporters zorg den er zaterdag in Lagos voor dat de wedstrijd tussen Stationary Stores (Nigeria) en de bezoe kers Asec Abidjan (Ivoorkust) niet kon door gaan. De supporters betichten de doelman van Abidjan, Tape Bidi, van het gebruik van magie. Tot twee keer toe trachtte Bidi een mysterieus object in zijn doelgebied te verbranden, daarbij een ,juju-teken" makend. De politie maakte een einde aan de ordeverstoringen, maar de scheids rechter weigerde alsnog het duel te laten begin nen, dat ging om een plaats in de derde ronde van het toernooi om de Afrikaanse beker. Wat er met de wedstrijd gaat gebeuren hangt af van het rapport van de scheidsrechter en van Ber nard Klognon, de waarnemer van de Afrikaan se voetbalfederatie. ZUSTERS HELLEMANS BEHEERSEN REGATTA AMSTERDAM De Randstad-regatta op de Amsterdamse Bosbaan heeft aangetoond dat de basis zeker aanwezig is om in het pré-O lympische jaar 1983 met een redelijke équipe aan de start te komen op de wereldkampi oenschappen roeien te Duisburg. In het da- mesveld lieten de zusters Greet en Nicólette Hellemans er geen enkele twijfel over be staan dat zij de dubbel-twee als geen ander beheersen. De concurrenten op vele lengten zettend, schoven zij als eersten door de finish lijn heen. In het herenveld kwamen als grootste verrassing naar voren de ongestuur de twee Sjoerd Hoekstra en Joost Adema, die op forse wijze orde op zaken stelden na hun stroef begonnen voorseizoen. pf Summersbach eb ^Europees <ei :ra kampioen ll i.8j lopl Voor de vijf de keer heeft Vfl Gummers- 2)ach gisteren de Europese 8fealhandbalbeker voor lands- veroverd. Voor aan3.500 toeschouwers verloor de titelhouder na een van 4-7 met 13-14 ran CSKA Moskou. Gum- issehersbach had het duel in de Russische hoofdstad echter h<Jerrassend gewonnen met ir e(9-15. Bij de dames werd Spar ak Kiev Europees kampioen. ^Ipartak versloeg in de tweede j^edstrijd voor de finale Rad- met 25-17. De Russinnen de eerste ontmoeting n Belgrado ook gewonnen: ®^3-19. De Joegoslavische club Osijek heeft zaterdag de beker zaalhandbal toor bekerhouders (dames) Ojeroverd door de tweede fina tegen SC Magde- lurg uit Cost-Duitsland in )sijek met 25-19 te winnen. iaporoje uit de Sovjet-Unie is *Hterdag winnaar geworden y^an het toernooi om de Fede- jt eptiebeker zaalhandbal, de Eu- 5,8bpa Cup 3. Zaporoje won in 6-jgen hal met 23-16 van Karls- uit Zweden. Ondanks en nederlaag van 24-26 op ei- en grond in de tweede finale- >edstrijd tegen Dinamo Boe- larest heeft SKA Minsk zater- agavond de Europese zaal- andbalbeker voor bekerwin aars bij de heren veroverd. I KA Minsk had de eerste redstrijd met 34-22 op zijn aam gebracht. ){X 1 0 *1 Frankfort Adri yan der Poel heeft in de Prijs van Frankfort e Nederlandse wielersuc- 5 essen in de vooijaarsklas- iekers een eclatant slot 3 egeven. In de rondjes ond de Henninger Toren 1Uitdeed de 23-jarige Bra- ander zich van de Belg iudo Peeters, de winnaar an vorig jaar, en Jos chipper om met tien se- bnden voorsprong te fini- de ie overwinning van Van der betrof de vijfde Neder- vohdse victorie in de reeks van lan^gen voorjaarsklassiekers. De «perioriteit werd in Frank- envtrt nog eens extra aangetoond iet vijf Nederlanders bij de Brste acht renners. Achter k alri van der Poel sprintte Leo te, In Vliet naar de derde plaats, jntttidigde Bert Oosterbosch als ov(jfde, Jos Schipper als zeven- Drloi. en Steven Rooks als acht en jak -e overwinning werd voor "tlri van der Poel een belo ng voor een voortreffelijk Oorseizoen. Door de successen in zijn landgenoten vielen C prestaties in het niet, maar mochten er wel degelijk zevende in de Omloop et Volk, achtste in Parijs-Ni- i, vierde in Gent-Wevelgem, ede in Parijs-Roubaix, ze- jnde in Luik-Bastenaken- [uik en elfde in de Goldrace. n der Poel: „Ik was er altijd "en greep er steeds naast, jrikfort was mijn laatste is. Ik heb alles op alles ge en veel risico genomen en is me eindelijk gelukt". ich in van der Velde uit Rijs- |en won gisteren het kam- ischap van Zürich, een se- lassieke wedstrijd. Het be nde voor de Nederlandse pioen zijn derde seizoen- ti In de sprint toonde Van ^r Velde zich na ruim zeven jr wielrennen in de stromen regen sterker dan zijn me- "uchter Gilbert Glaus, die ide werd. Frits Pirard ikte het Nederlandse suc- icompleet door als derde te ügen. ie Hassink is zes seconden ;ort gekomen voor de eind- rwinning in de etappewed- ijd voor amateurs Circuit js Mines. De Pool Zbigniew Verliespunt Sovjet-Unie MÜNCHEN Door het gelijke spel van Tsjechoslowakije tegen e*fle Sovjet-Unie (1-1, na de periodestanden van 0-0, 0-1 en 1-0) Hebben nog drie ploegen kans op de wereldtitel: de Sovjet-Unie, en Canada. }!n de finalegroep zegevierden de Canadezen in München met e j-1 (1-0, 1-1, 1-0) over Zweden, dat daardoor kansloos werd voor gouden medaille. Het was een overtuigende zege van de Ca nadese profs, die vooral uitblonken door hun werklust. Zij moe ien Vandaag in de laatste wedstrijd van het toernooi winnen van ne Sovjet-Unie om de wereldtitel voor de twintigste keer binnen halen. l*\West-Duitsland heeft ook het tweede duel tegen Oost-Duitsland Hjewonnen. De eerste keer zegevierden de Westduitsers met 4-3. P^isteren werd het in de Olympische ijshal te München 7-3 via ""je periodestanden 1-0, 2-2 en 4-1. In totaal deelde scheidsrechter '"fournier uit Canada 58 minuten straftijd uit. De zinloze overtre dingen waren des te zinlozer, omdat vooraf de eindklassering al Jekend was. West-Duitsland bezette de vijfde plaats, Oost-Duits- °fend de zesde, Finland de zevende en Italië degradeerde. TOKIO Na een verloren eerste game stond Mirjam Kloppenburg in de tweede met 14-20 achter tegen de West- duitse verassing tijdens het laatste Top 12-toernooi, Kristi- ne Krüger, wier teamgenoten de tassen reeds pakten. De Zutphense bleek echter het ge zonde standpunt te huldigen dat bij 21 pas verloren is. Met een mooie serie deed ze de zes matchpunten te niet om even later met 23-21 een derde game in de wacht te slepen. Krüger zat stuk en Kloppen burg kon naar 21-12 doorsto men. Dit alles was de spannen de ontknoping van de inter land tussen de Nederlandse en Westduitse dames met als inzet de vierde plaats in de A-poule van de wereldkampioenschap pen tafeltennis. Kloppenburg leidde met haar wonderbaarlijke wederopstan ding haar team van 2-2 naar 3-2 en daarmee naar een onge kend hoge klassering. Tijdens de vorige WK in Novi Sad werd een zeventiende plaats bereikt. Nu strijdt de ploeg van coach Theo Bakker, dat eerder in het weekeinde ook nog met 3-0 van Frankrijk had gewonnen en met 3-1 had ver loren van Tsjecho-Slowakije, om de vijfde tot en met de achtste plaats. In dat kader staat vandaag de confrontatie op het programma met Zuid- -Korea, dat in de andere A-poule als derde, eindigde achter de Sovjet-Unie en Ja pan. Voor morgen wordt de strijd om de wereldtitel voor landen door de Oranje-dames afgesloten tegen Engeland of Tsjecho-Slowakije. De heren van Milan Stencel, speelden zich dit weekeinde wat minder in de kijker. De zeges van zaterdag op Schot land en Wales (in beide geval len 5-1) hielden een bevesti ging in van de middenmootpo- sitie die Oranje al sinds jaar en dag in de B-poule inneemt. In de op een na laatste poulewed strijd miste men tegen Austra lië ook nog de kans om de vierde plaats van wat extra glans te voorzien. De Austra liërs zorgden er met 5-2 voor dat Milan Stencel en zijn pu pillen verder moeten spelen om de 21e tot en met de 24e plaats. De winst van 5-0 op Zwitserland, laat op de zon dagavond was slechts een voorspelbare afspiegeling van het krachtsverschil tussen bei de landen. Vandaag speelt Oranje de eerste kruiswed- strijd tegen Finland. In de strijd om de 21e tot en met 24e plaats verloor het Ne derlandse herenteam vanmor gen met 5-3 van Indonesië. De drie tegenpunten kwamen op naam van Bob Potton, die Ha- ryono, Rachman en Supit ver sloeg. Henk en Ron van Span je kwamen niet tot winst. De Nederlandse ploeg speelt mor gen de laatste wedstrijd om de 23e plaats tegen Australië. De wereldtitel voor heren teams wordt vanaf nu betwist door China dat Hongarije treft in de ene halve finale en Zwe den en Engeland die elkaar in de andere semi-eindstrijd tref fen. Van een gevreesde Aziati sche suprematie is dus geen sprake, al prolongeert China vrijwel zeker haar titel. Bij de vrouwen hebben naast China ook Japan en Noord- -Korea zich bij de laatste vier gespeeld. De Sovjet-Unie is het enige niet-Aziatische team dat nog in de strijd is. Nederland-Tsjecho Slowakije 1-3 Hrachova-Bakker 13-21, 21-16. 21-19 Silhanova-Vriesekoop 19-21. 21-17. 12-21 Rakhova/Silhanova-Vriesekoop/Kloppen- burg 8-21, 21-18, 21-19 Rakhova-Vriesekoop 19-21. 21-12, 21-16 Nederland-West-Duitsland 3-2: Bettine Vriesekoop (links) en Mirjam Kloppenburg, hier bezig aan hun dubbel spel tegen West-Duitsland, slaagden er beiden in de Europese ranglijstspeel ster Krüger te verslaan. Mede daardoor klopte Ne derland het buurland met 3-2. Krasniak bleef routinier Has sink net voor in het eindklas sement. In de zesde en laatste rit ondernam Hassink een al les of niets-poging en kwam hij na een verloren eindsprint - gewonnen door de Fransman Aviegne - enkele tientallen meters te kort. Gert-Jan Theunisse, eveneens een lid van de formatie van ploegleider Herman Krott, won het bergklassement. Zijn ploeggenoot Marco van der Hulst eindigde op de eerste plaats in het sprintklassement. Matthieu Hermans bezette de vijfde plaats in het eindklasse- De Belg Noel de Jonckheere heeft gisteren in Burgos de twaalfde etappe van de Ronde van Spanje gewonnen. Hij was de snelste in een massasprint voor zijn landgenoten Eric Vanderaerden, die een dag eerder de etappe op zijn naam schreef, en Guido van Calster. De Spanjaard Albert Fernan dez bleef leider in het alge meen klassement. De Deen Kim Andersen heeft zaterdag de strijd om de Éran- se klimmerstrofee te Chante- loup les Vignes op zijn naam geschreven. Steven Rooks was met een vierde plaats de beste Nederlander. De ronde van West-Duitsland van dit jaar gaat niet door we gens financiële problemen. De organisatie kreeg van de poli tie wegens werkzaamheden aan parkoersen en begeleiding navorderingen van vorige edi ties en kon dat bedrag niet op brengen. Het zou gaan om een bedrag in guldens met zes nul len. Na de Ronde van Belgie is „Duitsland" de tweede West- europese Ronde, die dit sei zoen niet doorgaat. De Pro fronde van Nederland is we gens financiële problemen in gekort tot een Driedaagse. Joeri Kasjirin uit de Sovjet- -Unie is winnaar geworden van de 17e Ruban Granitier Breton, een etappewedstrijd voor amateurs. Zijn leidende positie kwam op de laatste dag niet meer in gevaar. Zijn land genoten Viktor Demidenko en Oleg Sjoedeha eindigden res pectievelijk als tweede en der de. Doelman Vladislav Tretjak heeft zich tegen Tsjecho-Slowakije gewonnen moeten geven bij een schot van Jiri Hrdina. Dat betekende een gelijkspel voor de Tsjechen en het eerste ver liespunt voor de Russen. voor de terugkeer van Tempe laar. En aangezien ook Van der Zwan straks weer vol goe de moed kan en mag begin nen, heeft Baan daarmee met een twee begaafde vleugelver dedigers in zijn selectie. Dat die ook nog bijzonder aanval lend zijn ingesteld, zegt tevens al veel over de opvattingen van Baan. Het impliceert ook, dat de dit seizoen doorgebro ken Purvis zijn plaats als vleu gelverdediger zal moeten op geven, tenzij Baan in Tempe laar een vrije verdediger ziet. Maar voor Purvis is ongetwij feld nog wel een andere posi tie te vinden. Scoringsdrift Met Purvis is meteen één van de positieve punten van het seizoen genoemd. Want verder viel eigenlijk alleen het con stante en sterke spel van de veel verguisde Guido Pen op en de scoringsdrift van Bram Rontberg. Daarnaast toonde de halverwege aangetrokken Ko Pot zich een sobere maar be trouwbare vrije verdediger, maar was de ook al later ge contracteerde Chris Treling erg wisselvallig. Hetzelfde gold voor Karei Bouwens, die voornamelijk overhoop lag met Van der Hart. René van Delft bleef een aankomend ta lent, maar hij is onderhand de enige die een tegenstander kan en vooral durft uit te spe len. Waarmee dan alleen de spelers zijn genoemd, die FC Den Haag boven de middel maat hadden moeten uittrek ken. Op een enkele uitzondering na heeft FC Den Haag dit seizoen geen indruk gemaakt. Een echte topprestatie leverde de ploeg in het bekerduel met Ajax, maar tegen het inmid dels opgedoekte SC Amers foort gaf niemand thuis. Tus sen die twee uitersten heeft FC Den Haag zich bewogen en dus kan het niemand verba zen, dat Rob Baan volgend jaar vrijwel opnieuw moet begin nen. Onder Cor van der Hart is die eerste en veruit moei lijkste stap naar een respecta bele plaats in de eredivisie niet gezet. „Toch geloof ik wel, dat ik iets heb neergezet", zei Van der Hart. Ironisch genoeg zal zijn opvolger voor een groot deel moeten bewijzen of dat inderdaad het geval is. DICK HOFLAND FC Den Haag-Heerenveen 0-2 (0-1): 12. en 87. Schulting 0-1 en 0-2. Scheidsrechter: Gans. Toeschouwers: 2500. FC Den IIaag~. Van Antwerpen; Purvis, Pot, Pen, Van der Mark; Wotte (Groen). Ludwig (Groenen dijk). Treling, Van Delft; Bouwens. Rontberg. Hcerenveen: De Boer; Boskma, Kist, Jurna. Braber; Dolstra. Bakker. Go- tink; Schuurmans (Kamphuis), Nijgh. Schulting. DEN HAAG Voor toe komstig trainer Rob Baan en FC Den Haag is het er sinds gisteren niet gemak kelijker op geworden om binnen drie jaar weer een vaste plaats in de eredivi sie te bemachtigen. Nog onder de scheidende oe- fenmeester Cor van der Hart verspeelden de Ha genaars door een neder laag tegen Heerenveen (2- 0) de laatste kans op pro motie, en daarmee is het spookbeeld van de club die is gedoemd „eeuwig" in de eerste divisie te spe len, een stuk dichterbij gekomen. Lang hebben de Hagenaars nog in de hoop geleefd, dat het verblijf in de eerste divisie tot één jaar beperkt zou blijven. Dat die periode toch langer gaat duren, verbaast echter niemand, want de nieuwe spe lersgroep heeft eigenlijk van begin af aan niet de potentie gehad om in de top mee te draaien. De laatste weken wa ren er ook al diverse tekenen, dat FC Den Haag het niet zou halen. Onnodig werden er punten verspeeld tegen ploe gen waartegen dat absoluut niet nodig was en juist in dat soort ontmoetingen bewijst een team wat het waard is. Tegen Heerenveen was de ne derlaag ook al moeiteloos te vermijden geweest, maar evenals in voorgaande duels werden er diverse riante kan sen (Rontberg, Treling, Bou wens) gemist. Heerenveen daarentegen scoorde in de 12e minuut simpel door Schulting (0-1) en drie minuten voor tijd gelukkig door opnieuw Schul ting, omdat de bal via verdedi ger Purvis van richting veran derde (0-2). Trainer Van der Hart merkte nog wel op, dat de agressie uit de tweede helft op onbegrijpelijke wijze in de eerste 45 minuten afwezig was, maar als wezenlijke oorzaak voor het missen van de na- competitie golden andere za ken. Ambitieus De nieuwe spelersgroep waar mee Van der Hart begin dit seizoen ambitieus aan het werk ging, had veel goede wil, maar een beperkt voetbalver mogen. Toen al werd door ve len geroepen, dat de ploeg de eerste-periodetitel zou moeten winnen, omdat het daarna on getwijfeld bergafwaarts zou gaan. Dat was een bijzonder goede inschatting van de ver mogens, want de jonge, frisse ploeg wierp zich op de compe titie als een bezetene. In die fase draaiden ook aankomend talenten (Groenendijk nog opvallend sterk mee. Dat ef fect was snel uitgewerkt, voor al toen de periodetitel niet meer binnen bereik was. FC Den Haag rolde nog redelijk goed (en gelukkig) door een aantal wedstrijden heen, maar dat de top onbereikbaar zou blijven, was toen al wel hele maal duidelijk. FC Den Haag heeft door ver scheidene oorzaken niet lang met één en dezelfde ploeg kunnen spelen. Jongeren vie len terug, andere spelers raak ten geblesseerd en weer ande ren kwamen in een levensgro te vormdepressie. Omdat veel andere ploegen blijkbaar zelf de problemen doormaakte, hoefde FC Den Haag niet vol ledig af te haken in de race om de promotie (direct of via de nacompetitie). Maar de ploeg moest elke wedstrijd weer op zijn tenen lopen, om dat er technisch en taktisch wel erg veel mis ging. Gepasseerd De druk om te moeten winnen werd met de week groter en dat heeft zich met name de af gelopen wedstrijden gewro ken. Verdedigend klopte het regelmatig niet en aanvallend werden er zoveel voortreffelij ke kansen gemist (de laatste drie weken zeker twintig), dat het doek wel móest vallen. Voor Rob Baan waren diverse zaken al voor die tijd duide lijk, want Melgers (voor zijn liesoperatie overigens een ster ke voorstopper) hoeft volgend seizoen niet meer op een con tract te rekenen, en voor Van der Mark en Wotte dreigt het zelfde. Melgers werd door Van der Hart gisteren overigens meteen gepasseerd, omdat hij zich negatief zou hebben opge steld. Pen werd daardoor voorstopper en Ludwig kwam op het middenveld. Wat bij el kaar eerder een verzwakking dan versterking was. De komst van Baan (en het vertrek van Van der Hart) heeft daarentegen gezorgd Rontberg (rechts) kopt van dichtbij in, maar doelman De Boer zal met een reflex red den. Heerenveens voorstopper Jurna komt niet hoog genoeg en Bouwens (links) ver wacht een doelpunt.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 15