Gemeentelijke tarieven opnieuw flink omhoog i Volkshuis is wachten moe GEMEENTE EIST HALVE TON VAN PROJECTONTWIKKELAAR Explosieve stemming onder patiënten professor Bastiaans Rembrandtbrug schiet op '«LEIDEN QeidócQowuvnt DINSDAG 26 APRIL 1983 PAGINA 3 16-Jarige Leidse verdwenen ,EIDEN De ouders en de Leidse afdeling kin- ierpolitie verzoeken om opsporing van de 16-jari- je Marlies van Pieterson. Marlies is scholiere en :it in de derde klas HAVO. Zij is op maandag 18 ipril van huis weggelopen. Mogelijk was het meis- e in depressieve stemming. Ze had wat woorden »ehad en ook een achtergelaten briefje wijst daar- jp. dar lies is ongeveer 170 meter lang. Ze heeft een slank lostuur, blond, recht en kort haar. Ze heeft grijs-groene igen. Ze is vermoedelijk gekleed in een grote groene jas, 'ien spijkerbroek, grijs-blauw gestreepte trui en een grijs tsst jrof gebreid vest. Ze heeft nieuwe blauwe adidas sport- zij choenen. Verder heeft ze een zwarte nylon roltas bij zich. ',e heeft wel een pspoort, maar geen geld. )e Leidse politie vraagt tips en andere berichten door te reven aan de afdeling kinderzaken tel. 071-149961. PROFIJTBEGINSEL MOET GAT IN DE BEGROTING DICHTEN ;td jgd LEIDEN Het gemeentebe stuur van Leiden eist 50.000 gulden van projectontwikke laar Frefido B.V. uit Warmond voor het onttrekken van enke le panden aan de woonbestem ming. Het gaat om huizen aan de Houtmarkt, Koolstraat en Oude Singel. Frefido heeft be roep aangetekend tegen de be schikking van de gemeente, dat gistermiddag werd behan deld door een provinciale com missie. Het is de bedoeling dat op de plaats van de oude panden nieuwbouw plaats zal hebben. In verband hiermee werden de panden enkele jaren gele den door Frefido gesloopt, een daad waarvoor volgens het ge meentebestuur geen toestem ming was verleend. Frefido bestrijdt dit en beweert in elk geval mondeling toestemming te hebben gekregen. In een la ter stadium verleende de ge meente overigens wel toestem ming voor de sloop. Volgens de gemeente ging het om goedkope woonruimte die in redelijke staat er werd slechts enig achterstallig on derhoud geconstateerd ver keerde. Ook dit wordt door Frefido bestreden. Deze be weert dat de huizen in hoogst deplorable staat verkeerden en rijp waren voor de sloop. Fre fido stelt bovendien dat wan neer de oude woonruimte ver vangen wordt door nieuwe, het onrechtvaardig is voor het verlies aan woonruimte een vergoeding te vragen. Het ge meentebestuur meent echter dat de nieuwbouw niet als ver vangende woonruimte kan worden gezien daar het onder meer koopwoningen betreft. En daarom houdt de gemeente vast aan de gebruikelijke ver goeding in dit soort zaken. Ge deputeerde Staten zullen het geschil in enkele weken be slechten. Overigens is van eni ge nieuwbouw op genoemde plek nog steeds geen sprake. De belangen van Frefido B.V. zijn inmiddels overgenomen door Banero B.V. Het verzoek om een bouwvergunning da teert reeds van 14 juni 1978 doch er is tot op heden nog geen aanvaardbaar bouwplan ingediend. ,EIDEN De nieuwe lezuinigingsronde van de emeente zal opnieuw een 3er] linke aanslag op de por- emonnee van de burger letekenen en de dienst- 'erlening van de gemeen- e zal weer minder wor- en. Het profijtbeginsel n/ordt meer dan ooit ge hanteerd. Dit alles moet en nieuw gat in de ge- neentelijke begroting, dat i 1987 opgelopen zou zijn lciF|ot 12 miljoen gulden, Jichten. De gemeente 'the enkt dat de operatie uit gevoerd kan worden zon- er gedwongen ontslagen nder het gemeentelijk 'lersoneel. Hoe de operatie recies zal uitvallen is nog liet duidelijk. Dat zal pas i juni blijken. Iet gaat hier om de derde be- luinigingsronde in drie jaar. Na een eerste ronde voor 1982 presenteerde de gemeente bij de vorming van het nieuwe college van B en W in de zo mer van 1982 een meerjaren begroting waarin werd aange geven hoe tot 1987 16,5 miljoen gulden zou moeten worden be zuinigd. Nu ruim een half jaar later, is duidelijk dat er op nieuw een groot gait in de be groting is gevallen: tot 1987 moet nog eens 12 miljoen ge vonden worden. Dit nieuwe grote tekort wordt voor het grootste deel veroorzaakt door bezuinigingen die door de rijksoverheid worden doorge voerd. Na het vaststellen van de meerjarenraming door de gemeente liet het kabinet eind vorig jaar plotseling weten dat de gemeenten de komende ja ren minder zullen krijgen via de uitkeringen uit het ge meentefonds. Voor Leiden be tekent dat een nieuw gat in de begoting dat in 1987 opgelopen zou zijn tot bijna 8 miljoen gul den. Het oplopen van de werkloosheid kost de gemeen te ook nog eens 4 miljoen gul den. Dit wordt onder meer veroorzaakt door het feit dat de gemeente zelf tien procent van de bijstandsuitkeringen voor haar rekening moet ne men. Onaancenaam Wethouder P. Bordewijk van financiën presenteerde giste ren het herziene meeijarenbe- leid en de manier waarop het college van B en W denkt uit de financiële problemen te kunnen komen. „De gemeente is gedwongen verdere onaan gename maatregelen door te voeren. Het rijk dwingt ons daartoe. We kunnen niet an ders doen dan verder bezuini gen, hoe vervelend dat ook voor iedereen is", aldus de wethouder. „VVD en CDA zullen zich moeten realiseren, dat zij mede verantwoordelijk zijn voor het sterker invoeren van het profijtbeginsel en ook het CDA zal dat dus moeten verdedigen". Het college heeft nu een ande re manier gekozen om de ga ten in de begroting te dichten dan tot dusver gebruikelijk was. Bij de vorige operaties werd voor elke gemeentelijke afdeling een bedrag vastge steld dat zou moeten worden ingeleverd. Dat bedrag was ge baseerd op het aandeel dat de desbetreffende afdeling in de begroting heeft. Bordewijk: „Een dergelijke manier van bezuinigen gaat nu niet meer. Zo'n aanpak zou onmiddellijk leiden tot het opheffen van enkele gemeentelijke instellin gen en tot gedwongen ontsla gen. En juist dat laatste willen we vermijden, omdat door het uitbetalen van wachtgelden de uiteindelijk bezuiniging te klein zal zijn". Binnen de gemeente zullen de komende maanden besteed worden aan het onderzoeken van de mogelijkheden om de inkomsten te verhogen, het aantal arbeidsplaatsen te ver minderen bij een aantal afde lingen die minder te doen heb ben door bezuinigingen (min der woningbouw, minder stadsvernieuwing) en door de dienstverlening te verminde ren. Duidelijk is dat het lo- zingsrecht per 1 juli wordt in gevoerd. Huiseigenaren gaan dan 20 gulden per half jaar be talen. Het tarief wordt moge lijk per 1 januari 1984 ver hoogd „en vijf gulden zal dan niet genoeg worden", aldus de wethouder. Daar staat tegen over dat de onroerend goed belasting voor huiseigenaren wat omlaag gaat. Gevolg zal wel zijn dat ook de huurders meer onroerend goed belasting zullen moeten betalen. De so ciale dienst zal minder per cliënt gaan doen (Bordewijk: „Het wordt meer een uitke- ringsfabriek") en de gemeente gaat onder meer onderzoeken of de sollicitatieplicht voor ou deren kan worden afgeschaft. Hondenbelasting Een aantal andere zaken die onderzocht worden: verhoging van de parkeergelden, verho ging van het reinigingsrecht, nog maar één keer per week afval ophalen, voorrijkosten in geval van brand, het instellen van gemeentelijk leges bij het kopen van een huis met ge meentegarantie, het invoeren van hondenbelasting, de ge meente gaat bekijken of er een manier is om de opbrengsten van parkeerbonnen zelf te houden (in de vorm van pre cariorechten), er zal minder aan het schoonhouden van ge bouwen gedaan worden en mogelijk moeten de sportvere nigingen zelf hun velden gaan onderhouden. De precieze op brengst van al deze maatrege len is nog onduidelijk. „Maar mijn intuïtie zegt, dat ook al wordt dit alles inge voerd er toch nog extra bezui nigd zal moeten worden om de benodigde 12 miljoen gulden bij elkaar te krijgen", aldus de wethouder. Pas als de uitkom sten van het onderzoek vast staan, zal bekeken worden waar,die bezuinigingen moe ten plaats hebben. DA wil spoedig onderzoek naar if in Merenwijk .EIDEN De CDA-fractie in e gemeenteraad zal het ge- leentebestuur vragen er voor zorgen dat er voor de zomer ien nader onderzoek wordt •erricht op een parkje aan de Iroekweg dat door gif veront reinigd is. ris li 'anfi )e verontreiniging op deze !©n roormalige vuilstortplaats erlatwam vorige maand aan de Oppervlakte nadat het provin- en" :iaal bestuur er een onderzoek ïgzaiad laten verrichten. In het larkje werden gifsoorten aan bid [etroffen die nader onderzoek 'e y ip korte termijn noodzakelijk ls "naken. Onduidelijk is echter da Vje jat onderzoek zou moeten ,re8 laten) verrichten en wat on Ier 'korte termijn' wordt ver staan. Geïnspireerd door het a' :ich zorgen makende buurtco- r nité besloot de CDA-fractie te jisteravond op een bijeen- comst in de wijk bij B en W op >poed aan te dringen. i Winkelier moet SI letalen Si mor afsluiten "haak .EIDEN Op voorwaarde lat hij de door de politie ge il naakte kosten zou vergoeden, ;on een winkelier in de Haar- i emmerstraat gisteren zijn 1 rinkel weer in. De politie ont- lekte gisterochtend dat de eur van de winkel open was, erwijl er niemand aanwezig Opsporen van de winke- ier lukte ondanks vijftien te- g efoontjes niet. Tenslotte he loot de politie een hangslot te lopen en de winkeldeur daar- ojnee af te sluiten. Er werd een o iriefje achtergelaten met de onededeling dat de sleutel op iet politiebureau verkrijgbaar vas, maar dan zou wel het slot o letaald moeten worden. Dat ileek uiteindelijk niet nodig, imdat de winkelier waar het gekocht werd, bereid ileek het slot terug te nemen. i« Brandje n woning .EIDEN De tweede verdie- ing van een renovatiepand an de Timorstraat is van- lacht uitgebrand. De brand- 'eer moest er aan te pas ko men om de brand, die vermoe- )elfï lelijk is aangestoken, te blus- en. De schade is onbekend. Er leden zich geen persoonlijke ongelukken voor. LEIDEN Het bestuur van de Medische Faculteit heeft profes sor dr. J. Bastiaans verboden nog langer patiënten bij zijn colle ges toe te laten. Het bestuur is van mening, dat colleges voor studenten zijn en niet voor patiënten. De werkgroep dependance Jelgersmakliniek is het hiermee vol strekt oneens. De werkgroep zegt, dat deze maatregel voor een explosieve stemming onder de patiënten van professor Bastiaans heeft gezorgd. „Publieke geweldpleging onder de patiënten heb ben wij nog net kunnen voorkomen," zegt de werkgroep. Professor Bastiaans, die internationaal bekend is door de behan deling van oorlogsslachtoffers, laat al negentien jaar lang bewo ners van de Jelgeirsma Kliniek tot zijn colleges toe. In deze col leges wordt met patiënten gewérkt. De bewoners van de kliniek zijn van mening, dat dit een positieve bijdrage levert aan hun genezing. Professor H.G.M. Rooymans, hoofd van de Jelgersmakliniek en opvolger van professor Bastiaans, is het niet eens met het feit, dat patiënten de colleges bijwonen. Het faculteitsbestuur is het daarmee eens. Overigens is professor Bastiaans bij de ambtenarenrechter in be roep gegaan tegen zijn aftreden als hoofd van de Jelgersmakli niek. Professor Rooymans nam de leiding in januari van dit jaar van hem over. MUREN BLIJVEN VOORLOPIG STAAN Sloop Harlebrugschool begonnen LEIDEN In opdracht van de gemeente is het aannemersbe drijf Van Eijk begonnen met de sloop van de Harteburgschool aan de Haarlemmerstraat. De gemeente laat de school eerder slopen dan de bedoeling was, omdat er herhaaldelijk brand werd gestoken in de school. Ook vannacht moest de brandweer eraan te pas komen om een brandje in de school te blussen. De muren van de school blijven echter overeind staan, totdat daadwerke lijk met de bouw van de nieuwe interconfessionele school wordt begonnen. Hiermee wil de gemeente voorkomen, dat er een gat in de bebouwing ontstaat en de grond als parkeerruimte wordt gebruikt. Groenesteeg Het Energiebedrijf Rijnland en de Leidse Duinwater Maatschappij zijn gisteren in de Groenesteeg begon nen met de vervanging van de gas-, water- en lichtlei- dingen. Deze werkzaamheden houden verband met de vernieuwing van een hoofdriool, waarmee begonnen wordt zodat het karwei aan de energie en waterleidin gen is afgerond. Het werk duurt in totaal circa zeven weken. Sempre Crescendo Het Leids studentenmuziekgezelschap Sempre Crescen do" geeft donderdagavond een concert in de Stadsgehoor zaal. Op het programma staan werken van Brahms, Dvo rak, Handel en Hay dn. De dirigent is drs. B. Blomhert, het koor staat onder leiding van P. Hulsbos. Het concert begint om kwart over acht. Gesloten Het filiaal „Morskwartier" van de centrale openbare bibliotheek aan de Robijnstraat 4 is vanaf donderdag 28 april tot en met dinsdag 3 mei gesloten. De sluiting van de bibliotheek is noodzakelijk met het oog op her inrichting van het filiaal. Themroc In het Kijkhuis aan de Vrouwenkerkkoorstraat 17 wordt donderdag-, vrijdag- en zaterdagavond de film 'Themroc' van Claude Feraldo vertoond. De arbeider Themroc, ge speeld door Michel Piccoli, komt in opstand tegen de on menselijkheid van zijn bestaan. Op alle avonden beginnen de voorstellingen om acht uur en om kwart over tien. Klanska- Klansky Het vermaarde Tsjechische hoorn-piano duo Vladimira Klanska en Ivan Klansky geeft donderdagavond een concert in de Kapelzaal van het K&O gebouw aan de Oude Vest 45. Op het programma staan werken van Van Beethoven, Hindemith, Dukas en Chopin. Het con cert begint om kwart over acht, toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij K&O, telefoon 141141. Open middag Het Dienstencentrum Zuid-Oost houdt donderdag een open middag in het buurthuis Cornell's Joppensz aan de Du Rieustraat 4. Er zijn demonstraties van de toneelgroep, de volksdansgroep en het zangkoor. Voorts zijn er activiteiten als Engels voor ouderen, creatieve handvaardigheid en te kenen en schilderen. Alle oudere wijkbewoners van de Professoren-, Burgemeesters- en Rijndijkwijk zijn van har te welkom op deze bijeenkomst, die van twee tot vijf uur duurt. Schrijfavond De Groep Leiden van Amnesty International houdt deze week weer een aantal schrijf avonden. Vanavond kan men vanaf half acht terecht in de Bevrijdingskerk aan de Bruuntstraat 3 en om acht uur begint een schrijfavond in de Vredeskerk aan de Van Vollenhove- kade 21. Donderdag is er een schrijfavond in het ge bouw van de Ekklesia aan het Rapenburg. Ook daar begint de bijeenkomst om acht uur. Het blijkt niet uit de foto, maar de bouw van de Rem brandtbrug de brug over het Galgewater ter hoogte van de voormalige Morspoortkazerne nadert al aardig zijn voltooiing. Momenteel wordt gewerkt aan de bouw van de fundamenten, waarop de dubbele houten ophaalburg moe ten komen te liggen. De brugdelen zelf zijn echter al ge reed. In de afgelopen maanden is op een werf intensief aan de brugdelen gewerkt en wanneer de pijlers er staan, zullen deze brugdelen met behulp van kranen op hun fundamen ten worden geplaatst. Het is de bedoeling dat de brug eind juni gereed is; er is dan zo'n negen maanden aan gewerkt. De brug maakt deel uit van een wandelroute door Leiden en moet de stad voor toeristen wat aantrekkelijker maken. Die route leidt de wandelaar door de Sleutelstad en toont onder meer het Rembrandtbeeld dat nu nog op het Noord- eindseplein staat, maar later mogelijk elders in de stad wordt geplaatst. „WETHOUDER PETERS HOUDT ONS AAN HET LIJNTJE" LEIDEN Het Leids Volkshuis heeft schoon genoeg van de manier, waarop de gemeente en met name wethouder J. Peters van onderwijs en samenlevingsopbouw om gaat met de al jaren oude plannen om de huisves ting van het Volkshuis te verbeteren. „Wethouders Peters houdt ons aan het lijntje. Hij vraagt steeds weer om uitstel en begrip, maar ons geduld is op. We beginnen ons onderhand af te vragen of er ooit nog wel eens wat terecht zal komen van de plannen om onze huisvesting op een aanvaardbaar peil te brengen. Zo als het nu gaat, kan het niet langer", zegt C. Schouten de coör dinator van het Volkshuis. Met de vorige wethouder van samenlevingsopbouw, H. van Dam, werd overeenstemming bereikt over nieuwbouw voor het Volkshuis op het Ir. Dries- senplein. Peters zag de plan nen van zijn partijgenoot ech ter niet erg zitten en kwam met het voorstel om het huidi ge onderkomen van het Volk huis aan de Apothekersdijk te renoveren en een klein nieuw buurthuis op het Ir. Driessen- filein te bouwen. Daar zou al- een het buurtwerk van het Volkshuis in ondergebracht moeten worden. Het Volkhuis en Peters konden het aanvan kelijk niet eens worden over het voorstel. De gemeente zou te weinig over hebben voor re novatie van het pand aan de Apothekersdijk. Een maand geleden werd afgesproken dat het voorstel van de wethouder nader onderzocht zou worden gemeente en Volkshuis wa ren het toen ook niet eens over de exploitatiekosten van de panden in de verschillende, varianten en dan zou er een beslissing moeten vallen. Overeenstemming In de afgelopen vier weken werd volgens Schouten tussen het Volkshuis en de gemeente op ambtelijk niveau alsnog overeenstemming bereikt over de kosten van renovatie van het oude Volkshuis (dat zou voor 1,4 miljoen gulden kun nen en niet voor de geplande 1,6 miljoen) en over de exploi- tatieopzetten van een klein nieuw buurthuis en een groot nieuw buurthuis op het Ir. Driessenplein. Schouten: „Uit die cijfers blijkt dat nieuw bouw op het Ir. Driessenplein voor het hele buurthuis het goedkoopste is, maar wij heb ben de indruk dat de gemeen te daar helemaal niet meer aan wil. Want na die overeen stemming kregen we van de wethouder te horen dat die cij fers toch nog eens bekeken moesten worden. Voor gister middag stond er weer een ge sprek met de wethouder ge pland, maar dat werd plotse ling afgezegd. En zo worden we van het kastje naar de muur gestuurd". Volgens Schouten onderzoekt de gemeente momenteel of het buurtwerk van het Volkshuis ondergebracht kan worden in het pand van de afdeling sport en recreatie aan de Groenes teeg. Dit in combinatie met restauratie van het oude Volkshuis. „Dat pand aan de Groenesteeg zou vrijkomen, wanneer de gemeente alsnog de Menkenhal koopt en de sport zou dan naar de hal ver huizen. Maar dat gaat ons alle maal veel te lang duren". Een ander alternatief dat de ge meente momenteel volgens Schouten onderzoekt, is een pand van de PTT aan het Ir. Driessenplein. „Wanneer de nieuwbouw van de PTT aan de Schipholweg klaar is, komt dat leeg". Beide lokaties zijn voor het Volkshuis „onaan vaardbaar". Wethouder Peters lijkt niet erg onder de indruk van de kritiek van het Volkshuis: „Binnen twee weken wordt een beslissing genomen over de huisvesting van het Volks huis. Nog niet alle cijfers zijn op een rijtje gezet. Ik kan me wel een beetje voorstellen dat het geduld van de werkers in het Volkshuis opraakt, maar ze zouden wel moeten beden ken, dat de gemeente voor grote bezuinigingen staat en dat je dus naar een goede maar ook niet al te dure oplossing moet zoeken". Over de Groe nesteeg zegt de wethouder dat „dat een pand is dat bekeken is, maar dat wil helemaal niet zeggen dat dat de oplossing wordt". Hij betwist de uit spraak van Schouten, dat vol ledige nieuwbouw van het Volkhuis uiteindelijk goedko per is dan renovatie en nieuw bouw van een klein buurthuis. LEIDEN geboren: Reinate Geertje dv. C. Kromhout en G. J. Barnhoorn. Patrick zv. J. de Swijger en A. M. Brouwer. Lindy Wil- helmina Maria dv. G. J. M. van Hage en C. C. M. van der Ploeg. Marieke dv. A. N. P. de Groot en R. M. F. M. Nys. Karolien dv. A. N. P. de Groot en R. M. F. M. Nys, Dennis zv. A. Ouwe hand en M. Oranje, Marianne dv. P. A. Woltlng en T. Roos. Maarten Jo- han zv. W. J. M. Kok en C. M. B. E. Giezen, Nicolaas Andrew zv. H. K. Klijnsma en E. A. Posma, Jetlrey zv. R. Velthuljzen en J. G. W Verhoog. Cornelia Anna Johanna dv. C. A. Goedhart en J. C. H. Vuijk, Henrlke Joanna Cornelie dv. C. J. C. Ravens- bergen en E. P. Vries, Pietje Trijntje dv. J. van Duljn en C. T. Remmel- zwaal, Sabine dv. J. M. van der Zwet en M. H. S. Wijling, Johanna Petro- nella dv. G. van Duijn en Y. P. Strik, Evelien Anne dv. C. F. M. de Bakker en W. A. M. Claes, Johanna Elisabeth dv. W. C. van Hoogdalem en G. Zo mer, Purnima Uttam-Adhlkari Gauta- ml Ananta-Rupa Prijamwada Krlshna- pradaya Madhawi dv. G. Karaya en K. Pahladsingh. Rlcardo William George zv. R. van der Heijden en M. B. Cra mer, Sabine Caroline Irene dv. P. H. Ottervanger en O. M. de Ruljter, Leenden Jacob zv. M. Molenaar en J. van de Vrede. Atllla zv. A. Dursun en S. Kavak, Wytske dv. J. B. Wijnnobel en M. van de Water, Bianca Maria Bernadette dv. H. C. van Schalk en C. B. A. van den Hoogen, Maaike Geral- dine dv. G. J. Bestebroer en I. A. M. van Tilburg, Jannetje Helena dv. L. Vooijs en L. J. Hoek, Henderika Wll- helmlna Saskia dv. M. van Es en H. W. Stouten. Cornells-Pleter zv. C. P. Noort en J. van Buuren, Dlonne dv. W. J. Filippo en P. van der Kaay. De- nlz dv. M. A. Altlnogullari en N. Satak, Albert Benjamin zv. P. van Delft en A. Stravers. Llsette Annette dv, W. F. H. Schrandt en G. W. Jansen, Olaf zv. J. van Duijn en E. M. H. P. van Sant voord. Bas zv. A. C. Kriek en F. Era dus. Duke Lev zv. J. V. Cermak en W. G. van der Voorn. Ciska dv. J. Siera en M. C. Mieremet. Overleden: S. de Wekker, geb. 15-7-1897 vrl. echtg. van W. T. Homburg, H. F. van Vugt, geb. 5-12-1901 man. A. G. Kok. geb. 17-11-1947 vrl. echtg. van P. H. C. Bruens, A. A. Kranenburg, geb. 20-10-1902 man. W. F. de Graaf, geb. 19-2-1907 man, J. Gressie, geb. 14- 3-1896 man, J. Sonneveld. geb. 16- 12-1901 vrl. geh. gew. met W. van den Brink. A. C. W. M. van Marwijk, geb. 1-7-1934 man, L. Lohmann, geb. 24-6-1898 vrl. echtg. van C. H. van der Melj, F. W. Nleuwenburg. geb. 12-1-1901 man, M. de Boer, geb. 6- 10-1907 man, C. F. Bloedjes, geb. 17- 3-1919 man, A. C. Ouwersloot. geb. 3-6-1923 man. A. Korving, geb. 22-3- 1906 man, L. M. Knegtel, geb. 11-11- 1909 man, K. Groeneveld. geb. 22-9- 1924 man, G, Kwakernaak. geb. 26- 4-1894 man, W. A. Zwet. geb. 10-8- 1928 vri. echtg. van J. W. Veldhuis, J. P. M. M. Back*, geb. 4-4-1946 vri. echtg. van J. N. A. Kwantes. W. van Dijk, geb. 16-1-1902 man, P. Lucas- sen, geb. 14-6-1901 man, H. P. van Oort. geb. 24-1-1912 man, J. C. van Weeren. geb. 4-8-1909 vrl. geh. gew. met A. J. Huisman, J. J. Zwaan. geb. 19-3-1970 man, G. van den Hoed. geb. 2-11-1919 vrl. echtg. van H. Kool. H. K. Beekhuizen, geb. 4-9- 1936 vrl. echtg. van B. H. Tljssen, P. A. van Heusden, geb. 26-4-1911 man. J. A. F. Doove, geb. 22-2-1936 man. G. Berger, geb. 9-2-1898 vrl. echtg. van P. J. Vos, N. Opdam. geb. 17-2- 1886 man. Gehuwd: J. J. A. Arends en C. M. M. van Mar- relo, J. W. van Eek en J. M. de Leuw. W. A. Fasel en M. G. M. van Adri- chem, M. Zandbergen en E. Kamp- hues, J. P. M. R. van Os en J. L. M. Mulder.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 3