RinusMichels bij Köln ter discussie DINO ZOFF BEDANKT VOOR TEAM ITALIË Veel denkarbeid bij schaakstrijd Van Elteren win derde profpartij sportuitslagen Vriesekoop en Gerard Bakker reeds in Tokio .onder loep SPORT CekbeSomcwit DINSDAG 19 APRIL 1983 PAG] DIC Weer grens bij marathon verlegd BOSTON In de 87e editie van de marathon van Boston, de oudste marathon ter wereld, is gisteren weer een grens verlegd. De 25-jarige Joan Benoit, werkzaam op de univer siteit van Boston, verbeterde het officieuze wereldrecord voor dames met bijna drie minuten. De Amerikaanse, die in 1979 in 2.35.15 als eerste dame in Boston de finish passeerde, liep de 42 kilometer en 195 me ter in 2 uur 22 minuten en 43 seconden. Alison Roe (Nw-Zee) en Grete Waitz (Noo) waren gezamenlijk houd ster van het wereldrecord met 2.25.29. De marathon van Boston werd bij de heren in 2.09.00 gewonnen door Greg Meyer, die daarmee slechts negen seconden verwijderd bleef van het parkoersrecord, dat in 1982 door Salazar op 2.08.51 werd gebracht. Greg Meyer schoof met zijn 2.09.00 op naar de achtste plaats op de wereldranglijst aller tijden. Europees kampioen Gerard Nijboer staat met 2.0 negende op die lijst. 1.01 Scheveningen klopt Vredenburch ruim DEN HAAG De door de Ooievaars georganiseerde ne derlaagserie om de Harry de Hartog-beker is gisteravond begonnen met Scheveningen tegen Vredenburch. De zonda gafdeling van Scheveningen won het duel na een ruststand van 1-1 ruim met 4-1. Ruud Knoester, Jack Jansen, Ben de Roode en Karei Oosterbaan zorgden voor de Scheveningse doelpunten, terwijl Bentvelzen voor Vredenburch doel trof. Donderdag wordt de reeks voortgezet met Die Haghe- RAVA. De aanvang aan de Güntersteinweg is 19.00 uur. Tips voor Duindigt vuui ue«; meeting ïutaen. VECHTPRIJS: Warajewa Du Bois, Wilma B en Waal Hazelaar. IJSSELPRIJS: White Power, Wellbron Dean en Verapok du Bois. RESSEPRIJS: Urica Marijke, Santiago D en Unlimited Star HARWICHPRIJS: Last Bridge. Power Ufo. MERWEDEPRIJS: Willow Boni en Voila K. HULLPRIJS: Redress, Madrias Uiv Wally- MAASPRIJS: Tristan, Unita Ossewaard en WAALPRIJ^Umbuk du Bois, Violetta We ber en Uden. DINKELPRIJS: Udo Rotary. Tivoli Haze- Nederlandcrs vooraan in Super Prestige DEN HAAG Door de zege van Steven Rooks is het aandeel dat de Nederlanders in het Su per Prestigeklassement (officieus wereldkampi oenschap) gestegen. Jan Raas is nog steeds eerste met 130 punten, daarna volgen Saronni (100); Steven Rooks (85) en Hennie Kuiper (75). Met de Amstel Gold Race a.s. zaterdag zijn er voor de eerstaanko- mende 40 punten te verdienen. «ids - ioudsv straal lijswij] Voortbestaan Goldrace zeken. AMSTERDAM Volgend jaar is de Amstel Goldrace w< de beurt voor de status „hors categorie". Dat is maar got twaalf maanden krijgt de Nederlandse kla vooral de concurrentie te duchten van de tweede ron< Amerika. Als wedstrijd „hors categorie" kan de organis start van alle renners met een A-status, opeisen. Dat ziji e de nationale kampioenen de winnaars van alle belangrijk^ en meerdaagse wedstrijden.Tegen de met dollars zwaen Amerikanen valt moelijk te concurreren als het prijz g, klein is en de startgages totaal ontbreken. Aanstaande zaterdag ontbreekt het gros van de interna kampioenen. Ze zijn niet tot een start verplicht, omdat dit seizoen nog niet „hors categorie" is. Die eer is dit jcLg toerbeurt, voorbehouden aan de Grote Prijs van Frankfu nault, Kuiper, wereldkampioen Saronni en de Belgischi Vanderaerden, rijden de Ronde van Spanje. De Wolf, C Moser, Baronchelli, Battaglin en Visentini, fietsen in de van Apulie. De Goldrace moet het zaterdag doen met landse, Belgische en Franse ploegen. Met Raas, van VIT Getn Rooks, komen toch drie winnaars van de vooijaarsklas; 0ndert dit jaar aan de start. ],um te (Van onze correspondent) KEULEN Trainer Ri- nus Michels van FC Köln roept steeds meer weer standen op bij zijn spelers. Volgens de Duitse sport pers is er een crisis op komst bij de gerenom meerde Bundesliga-club. Het lusteloze spel en de miserabele uitslagen van de laatste weken worden de Nederlandse oefen- meester in de schoenen geschoven. Zoals bekend heeft Michels zijn contract bij FC Köln onlangs met een jaar verlengd. Kóln speelde zaterdag op eigen terrein met veel pijn en moeite met 2-2 gelijk tegen Eintracht Frankfurt. De week tevoren werd tegen het bescheiden Bielefeld met 2-0 verloren. „Bij de FC Köln-spelers is, op nieuw, groot ongenoegen ont staan over de Nederlander," zo meldt de Frankfurter Rund schau. „Er wordt gezegd dat Michels, wiens militaire kapsel zelfs bij de kritiek wordt be trokken, dictatoriaal te werk gaat. Hij hanteert een extreem hard trainingsprogramma en hij is onpersoonlijk en vol ver wijten tegen zijn bescherme lingen", aldus de Frankfurter Rundschau. De laatste opmerking slaat op de uitspraak van Michels na de wedstrijd van zaterdag dat „enige van onze spelers een voudig de kwaliteit missen". De Duitse pers wijst er echter voortdurend op dat geen trai ner in de Bundesliga met zo veel spelers uit de nationale selectie kan werken als Mi chels. Volgens veel Duitse des- De gezichten van de spelers van FC Köln. van wie een aantal reeds bij de club is vertrokken, bij de eerste training van Rinus Michels drie jaar geleden lijken al bijna een voorbode van de huidige problemen van de Nederlandse coach nu. Op de foto van links naar rechts; Tony Woodcock, Ro land Gerber, Dieter Prestin, Dieter Müller en Bernd Cullmann. kundigen krijgt Michels met zijn harde aanpak geen vat op de als gevoelig en nogal wis pelturig bekend staande Rijn landers. De wijze waarop de Keulse spelers Littbarski en Strack, beiden vaste keus voor het na tionale elftal, vragen over hun Nederlandse trainer ontwijken noemt de ,,'Süddeutsche Zei- tung" typerend voor „het ver stoorde bedrijfsklimaat bij FC Köln". Toen manager Schmitz zaterdag zei dat het tijd werd om bij Köln „eens enkele din gen bij hun naam te noemen", zei Littbarski: „Dat geeft toch alleen maar poppenkast". En Strack voegde er aan toe: „Er is er bij ons maar één die iets te zeggen heeft". Ondanks de zeer tegenvallen de resultaten in de Bundesliga hoopt FC Kóln volgend jaar toch Europa Cupvoetbal te spelen. De club heeft de finale van de Duitse voetbalbeker bereikt en moet daarin uitko men tegen stadgenoot Fortuna Köln uit de tweede divisie. GERARD KESSELS LEIDEN Bettine Vriesekoop is in gezelschap van haar coach Gerard Bakker en diens dochter Ellen een week eerder dan alle andere leden van de Nederlandse tafeltennisploeg naar Tokio afgereisd. In de Japanse hoofdstad beginnen 28 april de wereld kampioenschappen. Vriesekoop werd door de Japanse bond uitgenodigd om een week eerder naar Tokio te komen. In de komende dagen zal de Europese kampioene samen met de Japanse selectie trainen. Dit om de Japanse dames aan het Europese spel te laten wennen en Vriesekoop meer tijd te gunnen om te acclimatiseren en zich in te stellen op het Aziatische tafeltennis. Een voordeel voor de Hazerswoudse, die, zo is door loting bepaald, al vroeg in het toernooi tegen Koreaanse- en Chinese tegenstandsters moet uit komen. Damescoach Theo Bakker liet weten tijdens de WK geen proble men te verwachten met zijn eveneens in Tokio aanwezige broer Gerard, die op kosten van privé-sponsors (waaronder Anton Geesink) naar het land van de rijzende zon ging. Ook al niet omdat Theo Bakker met zijn oudere broer heeft afgesproken Vriesekoop in nauw overleg te zullen begeleiden. MAASTRICHT Leo Steeg- man is definitief afgekeurd voor het voetbaltrainersvak. De vroegere trainer van onder meer Sparta en MVV bleef klachten houden na een nek- hernia-operatie. BAD KISSINGEN De Rus sin Lydia Semjenova heeft zich geplaatst voor de halve fi nales van het kandidaten- -schaaktoernoi om het wereld kampioenschap voor dames. TURIJN Voor hij door bondscoach Enzo Bearzot ge passeerd zou worden heeft de Italiaanse doelman Dino Zoff bedankt voor het Italiaanse voetbalelftal. De 41-jarige Zoff was afgelopen zaterdag per soonlijk verantwoordelijk voor de nederlaag van 1-0 tegen Roemenie in de voorronden van het Europees kampioen schap. Het verlies betekende prak tisch de uitschakeling van de ploeg, die vorig jaar nog goed was voor de wereldtitel. Zoff verkeek zich totaal op een on schuldige schuiver van 25 me ter afstand. Hij speelde in Roe menie zijn 111e interland. „Deze nederlaag was een dui delijk teken voor mii", zei Zoff gisteren bij de afkondiging van zijn besluit. Zoff werd in 1977 met Juventus UEFA-be- kerwinnaar, in 1968 met Italië Europees kampioen en 1982 met Italië wereldkampioen. Arie Haan van Standard Luik heeft gisteren een contract voor één jaar getekend bij PSV en Horst Hrubesch van HSV deed dat bij Standard Luik. In beide gevallen moe ten de clubs nog tot een ak koord komen. Bondscoach Ger Blok heeft zestien spelers geselecteerd voor de wedstrijd van vandaag in Kerkrade tegen Roda JC. Het in een duel in de nederla- genreeks van de Olympische ploeg. De zestien spelers zijn: Van Ede, Carbo, Adelaar en Wou ters (allen FC Utrecht), Storm (Excelsior), Drost (PEC Zwol le), Van Dord (AFC), Maessen en Koevermans (beiden Fortu na S), Van Gaal, Van de Berg, Van Tiggelen en Holverda (al len Sparta), Hoekstra (f eye- noord), Woudsma (Go Ahead Eagles) en Van der Hooft (Hel mond Sport). Bondscoach Kees Rijvers heeft een lijst met namen van dertig spelers aan de FIFA opgege ven, die in aanmerking komen Voor het Nederlands junioren team, dat van 4 tot en met 19 juni deelneemt aan het toer nooi om het wereldkampioen schap in Mexico. De dertig zijn: Vanenburg, Van Bas- Koot^Van Duren en Van de Boo gaard (PSV), Spee (AFC). Eykel- kamp (Go Ahead Eagles). Kramer (Vitesse), Valentein (Sparta), Janssen (NEC), Cornelissen (NAC), Verbeek (VVV) en Kwakman (Volendam). „Soms blijft het een tactische gok. Goed voorbeeld was de halve-bekerfinalewedstrijd tegen Stuttgart. Hoewel we thuis speelden, verloren we de slag op het middenveld. Bij een achterstand van 2-1 besloot ik Allofs op te offe ren. Het publiek reageerde afkeurend. Verliezen en dan voor een spits een defensie ver ingestelde speler inbren gen? Het gaat aan de suppor ters voorbij, dat in zo'n fase het meer baat brengt het middenveld, de opbouw, de greep te krijgen, dan drie spitsen te hebben die niet aan hun trekken komen. We wonnen alsnog en daarmee was alles vergeven en verge ten. Verliezen we, zoals daar na in Bielefeld, dan krijg ik dit via de media vol uitge smeerd. Een vedette als Al lofs wil en kan het probleem niet begrijpen. Ziin luiheid impliceert, dat zijn nut voor de ploeg vrijwel alleen be staat uit het maken van doel punten. Belangrijk genoeg. Helaas maakt hij er te weinig om het tactisch probleem te compenseren' (Trainer Rinus Michels van FC Köln in het Alge meen Dagblad) „De 38 motorcoureurs in de 250cc klasse stormen op de flessehals voor de Curva Grande af, met Braun als eerste en Lega in zijn wiel. De bocht wordt ingestoken en op dat moment verandert achter de koplopers de we reld in een hel. Rijders vlie gen door de lucht, brokstuk ken van motorfietsen schui ven over de baan, coureurs moeten in onderdelen van seconden proberen de chaos te ontwijken. Enkelen lukt het, velen niet. Als de balans wordt opgemaakt heeft de motorsport twee van zijn bes te rijders verloren. Jarno Saarinen en Renzo Pasolini bezwijken aan hersenletsel. Wakter Villa, later viervou dig wereldkampioen, kan op het nippertje van de verstik kingsdood worden gered. Ka- naya, Mortimer, Palomo, Janson, Gianzetti en Maugli- ani die een week later tij dens een race in Joegoslavië verongelukt smakken ook tegen het asfalt en komen er met minder ernstige verwon dingen af. Het is de zwartste dag van de motorsport, een drama op Monza, waar aan staand weekeinde, exact tien jaar later, weer een Grand- Prix wordt gehouden. (Redacteur Peter van Zwienen in de Haagsche Courant) „De even slimme als gladde iongens van het bemidde lingsbureau Inter Football (IF) lijken zich binnenkort comfortabel te kunnen neste len in de Zeister bossen. Joop Wagenaar en Han van der Zeeuw hebben namens de amateursectie van de KNVB Renzo Pasolini in 1973: ...drama op Monza... Als het bestuur bal haar fiat geeft en ook de vergadering van het bonds- bestuur niet moeilijk doet, mag het Amstelveens bureau de boer op met het produkt „amateurvoetbal". Karei Jansen, het sectiebestuurslid betaald voetbal, die uit zijn tijd als voorzitter van de spe lersvakbond. een hartgrondi ge hekel heeft overgehouden aan het Amstelveense bu reau, wreef zich een paar maanden geleden nog tevre den in de handen toen de profsectie een contract sloot met het concurrerende bu reau Pro Sport Promotions BV. De vreugde van Karei Jansen is dus slechts van korte duur. opperhoofd Maarten de Vos. .,Het probleem met honkbal is, dat de fans te technisch gericht zijn. Als er slecht wordt gespeeld, zie je ze niet meer. Je kunt best verliezen, als er maar clean is gespeeld. Zo denkt de liefhebber. Neem ADO. Een echt fijne club. Maar ik zeg je eerlijk: ze worden nooit kampioen. Hier mis ik de mentaliteit van: wat is onze vernieti gingstactiek, coach?" En: „Ik heb net iets te lang geprobeerd als speler door te gaan. Op een dag zag ik dat de buitenvelders ineens veer tig meter dichterbij waren gekomen. Zo'n oude man kan toch niet meer slaan, dachten ze natuurlijk. Toen ben ik ge stopt". (John „Pinkeltje" Barrett, honk-, soft-, basket- en da mesvoetbalscheidsrechter, in de Volkskrant) Daar kunnen voetballers nog een puntje aan zuigen. Dat zal ik De Mos eens vertellen. Dat moeten die verwende gasten bij ons eens zien. Het huis is al te klein als de zeep niet naast hun handdoek ligt in de kleedkamer. Moet je hier (kleedaccommodatie na afloop van klassieker Gent- Wevelgem, red.) eens kijken. En dat na zes uur afzien". (Cees Groot van Ajax in De Telegraaf) „Pfff. Papieren. In Neder land schijnen die diploma's een probleem te zijn. Maar waar staat het Nederlands voetbal dan internationaal met het uitmuntend gediplo meerde trainerskorps? Ner gens toch. Je gaat me toch niet vertellen dat genieën als Cruijff en Van Hanegem voetballes moeten hebben. Ze weten het echt beter dan de leermeesters. Een grote car rière heeft in mijn ogen recht op een trainerschap. Ik kan me nog voorstellen dat ze voetballers na hun carrière een stage van een maand la ten lopen. Maar je sturt ze toch niet twee of drie jaar naar school toe. Dat is verlo ren tijd. Training geven is niet moeilijk. Er zijn honder den boeken en er staat ge noeg in om iedere voetballer z'n hele leven lang verschil lende oefeningen te laten doen. Voetbal is simpel, zo moet je het ook houden". (Trainer Pol van Himst van Anderlecht in Het Pa rool) x en. Hij [lering vierde Toch HILVERSUM Arbeidstijd verkorting is geen begrip dat in de nationale schaakwereld aanslaat. In de derde ronde van het Nederlands kampioen schap vonden tien van de twaalf deelnemers vijf denkarbeid een wat magere beloning voor startgeld, dag geld, logies en het uitzicht op enig prijzengeld. Zij braken hun partijen af, schoven hun schaakbord naast het etens bord, analyseerden twee uur lang en begonnen vervolgens vrolijk opnieuw. De enige, die niet in was voor dit ritueel, was Hans Ree. De titelhouder dwong in een Nim- ZQ-Indier oud-kampioen Gert Ligterink op de 41ste zet tot opgeven. Met de volle winst uit drie partijen stelde Ree daarmee de concurrentie voor de niet geringe opgave hem bij te houden. Timman was niet de eerste, die er 's avonds een einde aan maakte. Dat was voorbehou den aan Frans Cuijpers, die door herhaling van zetten Van der Sterren remise afdwong. John van der Wiel herstelde zich enigszins van zijn zwakke start door Hans Boehm tot op gave te dwingen. Lang nadat Timmerman door herhaling van zetten Van der Vliet remise had opgedrongen, moest Timman tegen Cor van Wijgerden ook in remise be- Het verloop van de partij Ree- Ligterink in de derde ronde was: Wit (Ree) Zwart (Ligte rink): 1. d2-d4 Pg8-f6, 2. C2-C4 e7-e6, 3. Pgl- f3 b7-b6, 4. Pbl-c3 Lc8-b7, 5. e2-e3 Lf8-b4, 6. Lfl-d3 0-0, 7. 0-0 d7-d5, 8. a2-a3 Lb4-d6, 9. c4 x d5 e6 x d5, 10. b2-b4 Pb8-d7, 11. Ddl-b3 Tf8-e8. 12. a3-a4 c7-c6, 13. Lcl-a3 Ta8-b8, 14. Tfl-el c6-c5, 15. b4 x c5 b6 x c5, 16. Db3-c2 Ld6-f8, 17. d4 x c5 Lf8 x c5. 18. Pc3-b5 Lc5 x a3. 19. Tal x a3 Dd8-a5. 20. Dc2-c3 Da5 x c3. 21. Ta3 x c3 Te8-c8, 22. Tel-cl Tc8 x c3, 23. Tel x c3 a7-a5. 24. Tc3-c7 Lb7-a6. 25. h2-h3 g7-g6, 26. Pf3-d4 Tb8-b6. 27. Pd4-c6 Tb6-b7, 28. Tc7 x b7 La6 x b7. 29. Pc6 x a5 Lb7-a6. 30. Pa5-b3 Kg8- Ke7-d6, 35. Pb3-c5 La6 x b5, 36. a4 x b5 (7-f5, 37. Kd2-c3 Ke7-d6, 38. Kc3- d4 Pb6-c8, 39. Pc5-a4 Pc8-e7, 40. Pa4- Top sterk in Frankrijk TORLEANS Hennie Top heeft tijdens internationale da meswielerwedstrijden in het Franse Orleans voor een sen satie gezorgd. Tijdens een vijf daagse wedstrijd legde zij twee keer beslag op een uiterst fraaie derde prijs terwijl ze voorts in de tijdrit over tien kilometer het snelste was. Hennie Top zette daardoor te vens deze sterk bezette koers op haar naam. Zelfs de we reldkampioene achtervolging Amanda Jones kon het dit maal niet redden. Ron Tabb (VSt) 2.09.32, 3. Benji Dur- den (VSt) 2.09.58, 4. Ed Mendoza (VSt) 2.10.07, 5. Chris Bunyan (VSt) ".10.54, 6. David Edge (VSt) 2.11.03. 7. Wells (VSt) 2.11.58, lO.Bill Rodger WIELRENNEN Sealinkrace voor amateurs proloog: 1. Elliott (Eng) 3.12.8, 2.Wallace (Eng) 3.17.1. 3. Doyle (Eng) 3.19.7, 4. Les- niewski (Pol) 3.20.4. 5. Wekema (Ned) 3.20.6, 6. Gardiner (Ier) 3.20.7. SCHAKEN NK in Hilversum derde ronde: Cuij pers - Van der Sterren 0,5-0,5, Ree - Ligterink 1-0, Timman - Van Wijger den 0,5-0-5, Van der Vliet- Timmer man 0,5-0,5, Langeweg-Van Scheltin- ga 1-0, Van der Wiel-Boehm 1-0. Stand: 1. Ree 3 punten, 2. Timman en Langewëg 2,5, 4. Van der Sterren 2, 5. Van der Wiel 1.5. 6. Van Scheltin- ga, Cuijpers, Ligterink, Boehm, Van der Vliet. Van Wijge'rden allen 1, 12 Timmerman 0,5. BOKSEN Wedstrijden in Den Haag. Pro van Elteren w.o.p. van Dar' meiier (Belgie). A-klasse: w wicht R.v.d.Hoek (Olympi warden) w.o.p. van J.Paffen Munstergeleen). Zwaarwelte; selberg (SC Dordrecht) onbesl gen Ronge (Crooswijk-Rotterda klasse: bantamgewicht ji R.Akkal (Houtzagerij -Den Ha beslist tegen S.Mezzenga De teur-Heerlen). Middengewicht •en R.Noslin (Houtzagerij) weede ronde v i. Halfz\ K.O. i len (De Dekker (SC Dordrecht) RSC in de tweede ronde vari (De Amateur). Lichtgewicht ney (Avezaath) w.o.p. van I Laan (Schildkamp- Hoogvlie tergewicht Abspoel (Schil w.o.p. van Ceder (Hoogenj Lichtgewicht: Kapper (Houtz wint door RSC in de tweedej van Goudkuil (Dekker-Zeist). se: zwaarweltergewicht: (B.S.M.) w.o.p. van Bougayai genband) Zwaargewicht: De (Hoogenband) w.o.p. va (Crooswijk). N-klasse: h wicht H.Paffen (B.S.M.) Koot Nicolaas -Rijswijk). Well vicht: Kalouh (Hoogenband) L DEN HAAG De boksavond gisteren in de sporthal De Houtzagerij was één van de betere van het Haagse bokssei- zoen. Zo'n vierhonderd toe schouwers waren getuige van een programma dat als hoofd schotel een profpartij tussen de Limburger John van Elteren en de Belg Daniël Demeyer kende. Voor John van Elteren was dit zijn derde partij als prof. Nadat hij in december in Limburg van Demeyer bij zijn profdebuut had gewonnen ze gevierde hij in Den Haag eni ge tijd geleden over de Hage naar Henk van der Tak. Gisteren kreeg Demeyer kans op een revanche. Van Elteren heeft als prof niet zo veel allu re, maar zolang er nog boksers als Demeyer voor de Limbur ger zijn te vinden is er geen vuiltje aan de lucht. Toch mocht Van Elteren zijn han den dicht knijpen dat zijn te genstander geen killer was. In de vierde ronde van het ge vecht dat over zes ronden ging kreeg hij een rechtse midden op zijn gezicht en Demeijer was in de veronderstelling dat scheidsrechter Adriaanse voor de duidelijk aangeslagen Van Elteren zou gaan tellen. Dat gebeurde echter niet en De meijer gunde Van Elteren daardoor zelfs even rust. Het was het enige lichtpuntje van de Belg. Met een juryscore van 60-55 zegevierde John van El teren op punten. Veel bijval kreeg het duel tus sen Van der Hoek (Olympia- Leeuwarden) en J.Paffen (B.S.M.). De zeker een kop kleinere Van der Hoek bewees één van de betere A-klassers te zijn in het weltergewicht. Hij bracht met enkele snelle combinaties J. Paffen enkele keren in moeilijkheden. Maar de Limburger hield zich staan de en verloor op punten. Twee Hagenaars haalden een ruime voldoende. Kapper (Houtzagerij) won door rsc in vei de tweede ronde van Gou< (Dekker) en kwam terec het bezit van de stijlprijs de beste bokser ging. In het weltergev» verloor Ceder (Hoogenb van de technisch betere spoel (Schiltkamp). Verd was deze nederlaag zeker wat Ceder scorde Abspoel. Boksvereniging De Houtz rij huldigde gisteravond bokspromoter Toon \N mans. Van de voorzitter de NBB, Jaap Villerius hij de gouden speld voor 50 jarig lidmaatschap Nederlandse boksbond. bondsvoorzitter maakte een overstapje uit de damse sporthal Ooster waar Nederlandse amat met 6-3 een ontmoeting nen met het Engelse De enige Hagenaar die das de ring kwam Gras (Krisl won door opgave in de ronde van Abbot. ARTHUR VAN It aand an het e Keuri Ook w< en ho moet i gezo Mattl elen va [(j inlevinc ROj 'ps« V( tW s I RIJSW al verki hij z met Louis space hander Hart< ntie k< )aar H Als zij co zijr en Jen iroblerT ïn zelf k i en wc smokke a' DERL Een 5 Nieu tempo i, hee

Leidse Courant | 1983 | | pagina 12