(F® iüHet Motorhuis PROPER Stichting voor Opleiding tot Sociale Arbeid-Leiden middelbare beroeps opleiding arbeidsmarkt politiek/personeels beleid (MBO AP/PB) middelbare beroeps opleiding sociale dienst verlening (MB0 SD) hogere beroepsopleiding maatschappelijk werk (HB0MW) Stichting voor U Maatschappelijke Dienstverlening "Horsten Vliet" leid(st)er<4o uUr) HOOFD VAN DE ADMINISTRATIE Financieel IP medewerker m/v Hoogheemraadschap van Rijnland b TEAMLEIDER(STER) jonge administrateur (m/v) _J de rijksoverheid vraagt SYBRON| Taylor LEIDSE COURANT ZATERDAG 26 MAART ONROERENDE GOEDEREN Oegstgeest, Wyttenbachweg 71 Middènwoning met stenen schuur en achteruit gang, voor- en achtertuin (W.). Rustige ligging na bij winkelcentrum. Beg. grond: entree, hall. kamer en suite, keuken, toilet en kelderkast. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel en 2e toilet, overloop met grote gangkast. 2e etage: 1 kamer, grote zolderruimte. Aanvaarding in over leg. 158.000.- k.k. Oegstgeest, Irislaan 295 Middenhuis met grote garage, voor- en achtertuin (W.). Het pand verkeert in goede staat van onder houd, c.v.-gas. Beg. grond: woonkamer met par ketvloer, keuken, entree, gang en toilet; 1e etage: 2 grote en 1 kleine slaapkamer, badkamer met dubbele wastafel, toilet en ligbad, overloop; 2e etage: 2 kamers, overloop; 3e etage: vliering. Aanvaarding in overleg. 240.000.- k.k. Oegstgeest, Hofdijck 23 Inwendig geheel gemoderniseerd 2 onder 1-kap- woning met voor-, zij- en aan de achterzijde zeer diepe en fraai aangelegde achtertuin, stenen schuur, c.v.-gas. Beg. grond: woonkamer met open haard en parketvloer, in open verbinding met mooie Poggenpohl keuken, entree met garde robe, kelderkast en toilet. 1e Etage: grote kamer (oorspronkelijk 2), zijkamer, kompleet ingerichte douchekamer, 2e etage: grote kamer met dakka pel, door kastenwand afgescheiden doka, ber ging. Aanvaarding in overleg. ƒ295.000.- k.k. Oegstgeest, Julianalaan 4 In rustige omgeving gelegen hoekhuis, inwendig geheel gerenoveerd, met garage en schuur, voor- en achtertuin op het Z. Indeling: voorkamer met open haard, eetkmr., keuken, hal, toilet. 1e Etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en toilet. 2e Eta ge: 2 kamers, veel bergruimte. 3e Etage: vliering. Aanvaarding in overleg. ƒ345.000.- k.k. Oegstgeest, Rhijnsgeesteratraatweg 91 Riant halfvrijstaande villa met aangebouwde gara ge, voor-, zij- en achtertuin (Z.) in 1974 gebouwd op 320 m2 grond. Het pand verkeert in een per fecte staat van onderhoud. C.v.-gas, veel duurza me materialen gebruikt zoals veel hardhout, schoonmetselwerk en dubbel glas. Beg. grond: L- vormige woonkamer (11.00x7.00x4.00 m) met hoek-open haard, schuifpui naar achterterras, half-open keuken, entree, hall en toilet. Begane grond en garage voorzien van plavuizen. 1e etage: 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop, groot balkon (loggia 7.00x2.00 m). Boven garage grote bergkamer, 2e etage: 2 slaapkamers (9.00x4.00 m en 3.00x3.50 m), dou chekamer, overloop. Aanvaarding in overleg. 395.000.- k.k. Leiden, Korevaarstraat 51-51a In centrum gelegen verhuurde winkelruimte (huur prijs op aanvraag), met vrij opleverbare ruime bo venwoning. Indeling verhuurde gedeelte: beg. grond: winkelruimte, kamer, keuken, toilet. 2e eta ge: 2 kamer, overloop. Indeling bovenwoning: overloop, riante woonkamer, zijkamer, keuken en toilet. 2e etage: 3 slaapkamers, douchekamer met douche. 135.000.- k.k. Leiden, Rijn- en Schiekade 121a Leuk gelegen middenhuls met voor- en achtertuin (Z.W.), stenen schuur. Het pand verkeert in een goede staat van onderhoud en wordt verwarmd d.m.v. gaskachels. Beg. grond: entree, gang, toi let, kelderkast, woonkamer, keuken. 1e etage: voorkamer over de gehele breedte, achterkamer, badkamer met douche, wastafel en toilet. 2e eta ge: 1 kamer met wastafel en grote dakkapel. Aan vaarding in overleg. 185.000.- k.k. Leiden, de Laat de Kanterstraat 26 Onder architectuur verbouwde half-vrijstaande woning bestaande uit: begane grond: hall met toi let en provisiekelder, woonkamer: 2 zitgedeeltes waarvan 1 verlaagd en uitgebouwd in de tuin. eet- hoek half-open zeer komplete keuken in eiken met bar; verwarmde bijkeuken en berging apar te fietsenberging. Grote tuin met achterin vrije zonnige zitkuil. 1e etage: mooie badkamer met ligbad, douche, wastafel; 2e toilet, 2 ruime slaap kamers 1 uitgebouwde slaapkamer met afzon derlijke kleedruimte wastafel en toegang tot groot dakterras. 2e etage: grote zolderkamer met wastafel (evt. 2 slaapkamers van te maken), berg ruimte en c.v.-ruimte. 298.000.- k.k. Hazerswoude-dorp, Ferd. Bolstraat 13 Halfvrijstaand, woonhuis met aangebouwde gara ge, voor- en achtertuin. Het pand verkeert in goe de staat van onderhoud, c.v.-gas met warmwater voorziening. beg. grond: entree, hall met toilet, L- vormige woonkamer met parketvloer en een open haard, uitgebouwde keuken, 1e etage: 2 grote slaapkamers, 1 kleine slaapkamer, badkamer met ligbad, apart toilet, overloop. 2e etage: grote ka mer en een flinke berging. Aanvaarding in over leg. ƒ245.000.-k.k. B.V. Makelaardij o.g. OEGSTGEEST, PASSAGE 12 TEL. 071-170741* Boerhaavelaan 345,2334 EM Leiden, telefoon (071) 17 17 11. In augustus 1983 gaan in ons schoolgebouw aan de Boerhaavelaan 345 in Leiden de onder staande opleidingen weer van start: De middelbare beroepsopleiding AP/PB is een drie jarige part-time opleiding voor volwassenen die werk zaam (willen) zijn in functies op personeels- of sociale afdelingen bij bedrijven of andere organisa ties en in functies in de arbeidsvoorziening. De op leiding wordt gekenmerkt door het samengaan van theorie en praktijk (concurrency-principe). Na het behalen van het MBO-AP/PB-diploma bestaat de mogelijkheid de vervolgopleiding HBO-AP/PB te volgen. De lessen worden 's avonds gegeven op maandag van 19.00-21.30 uur, woensdag van 19.00-21.30 uur. De MBO-SD leidt op voor het beroep van sociaal dienstverlener. In dat beroep gaat het om het toe passen van sociale voorzieningen en het helpen van mensen om daarvan gebruik te maken. Bij die hulp is de persoon van de werker een belangrijk instru ment. Het beroep wordt o.m. uitgeoefend binnen gemeentelijke sociale diensten, instellingen voor gezins- en bejaardenverzorging, jongerenadviescentra, instituten voor sociaal-raadsliedenwerk, buro's voor huisvestingsproblemen enz. en diverse soorten vrij willigerswerk. Het einddiploma geeft toegang tot de HBO-MW. Cursusdagen: 3 mogelijkheden: 1. maandag 's morgens en 's middags, 2. dinsdagmiddag en -avond, 3. dinsdagavond en donderdagavond. Voorlichtingsbijeenkomsten aan' de Boerhaavelaan 345 te Leiden voor MBO-AP/PB op: 30 maart 1983 (Wo) 30 mei 1983 (Ma) Informatie kunt u ook verkrijgen bij: Drs. Tj. de Boer, tel. (071) 17 17 11. voor MBO-SD op: 31 maart 1983 (Do) 21 april 1983 (Do) 25 mei 1983 (Wo) Hr. L.v. Kol, tel. (071) 76 38 61. Alle opleidingen duren drie jaar. Ze zijn erkend en worden gesubsidieerd door het Ministerie van O. en W. Voor de middelbare beroepsopleidingen geldt een vooropleiding van MAVO of een daarmee vergelijkbaar nivo. Als minimumleeftijd wordt 18 jaar aangehouden. Een voorwaarde voor het volgen van de HBO-MW is, dat men vanaf het begin van de studie werkzaam is in een voor de opleiding relevante situatie gedurende minstens 20 uur per week. Deze bepaling geldt voor de MBO-SD en de MBO-AP/PB vanaf het tweede studiejaar. Voor belangstellenden is een prospectus met nadere informatie verkrijgbaar bij het schoolgebouw, Boerhaavelaan 345, 2334 EM Leiden, tel. (071) 17 17 11. Voor hen die het diploma MBO-SD (voorheen MSA- MW) behaalden bij een instelling voor dag- dan wel part-time onderwijs is deze opleiding voor het beroep van maatschappelijk werker bedoeld. Cursusdagen: De lessen worden gegeven op 1 dag in de week op woensdag of donderdag. In een persoonlijk gesprek kunt u nadere toelichting over de cursus HBO-MW ontvangen. Voor nadere inlichtingen kan men zich voorts wenden tot de aan de opleidingen verbonden stafdocenten. Aanmelding dient te geschieden bij het centraal bureau van de Stichting, Postbus 137, 2000 AC Haarlem, tel. (023) 31 92 85, door middel van de aanmeldingsformulieren uit het prospectus. "Horst en Vliet" is een instelling met de werkvormen Algemeen Maatschappe/i/k Werk en Gezinsverzorging. In de afdeling Gezinsverzorging werken ruim 500 gezinshelpsters/ verzorgsters onder leiding van 18 leidsters, verdeeld over drie werkgebieden, te weten: Voorschoten, Leidschendam en Wassenaar. De afdeling Gezinsverzorging, taken vervullend ten behoeve van gezinnen en bejaarden, zoekt voor de afdeling te Wassenaar een voor taken: in de hulpverlening, in de leiding en begeleiding van helpsters/verzorgsters. Een opleiding M B O.-SD. is vereist, terwijl enige jaren ervaring in deze functie gewenst is. Arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. Welzijnswerk. Inlichtingen bij mevrouw M.J. van Kester-van Deursen, hoofdleidster gezinsverzorging, tel. (01717) 49 95. Sollicitaties vóór 9 april te richten aan de staffunctionaris Personeel en Organisatie, mevrouw A.W.S.M. van Bergen-Schuijt, Postbus 114, 2250 AC Voorschoten. nederlandse vereniging tot rheumatiekbestrijding De taak van de Vereniging is het bevorderen van een doelmatige reumabestrijding en daarvoor de financiële midde len te verschaffen. Als gevolg van de pensionering van de huidige functionaris komt er een vacature voor De afdeling administratie bestaat uit een administrateur, een boek houder en twee assistenten. Functie-inhoud Het verzorgen van de financiële administratie, het opstellen van de jaarrekening en begroting Het opstellen van het financieel jaarverslag Het behartigen van de personeelszaken en het verzorgen van de geautomatiseerde salarisadministratie Het afwikkelen van erfstellingen en legaten Het waarnemen van de direkteur tijdens diens afwezigheid Functie-eisen leeftijd ten minste 35 jaar S.P.D. I en II of gelijkwaardig goede kontaktuele eigenschappen kennis van automatiseringsvraagstukken Het maximum te bereiken salaris bedraagt 5.252.- per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Kruiswerk. Bij de selectieprocedure zal een aantal functionarissen van het bu reau worden betrokken. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het secretariaat telefoon (070) 469696, toestel 14 of 15. Uw schriftelijke sollicitatie - vergezeld van een curriculum vitae - kunt u tot twee weken na het verschijnen van dit blad, richten aan de directeur van de Vereniging, 1e Sweelinckstraat 62 - 2517 GG Den Haag. In een in de provincies Noord- en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim 1 miljoen inwoners, heeft het te Leiden geves tigde Hoogheemraadschap van Rijnland taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Het personeelsbestand van het hoogheemraad schap bestaat uit rond 500 medewerkers, waar van ongeveer de helft werkzaam op de kantoren te Leiden en de overigen op de gemalen, zuiveringsinstallaties e.d., verspreid over het gehele gebied. Bij het bureau Financiën van de afdeling Financiële en Economische Zaken kan worden geplaatst een Taak: - het uitbrengen van financiële adviezen; - het samenstellen van de begroting; - het beoordelen en verzorgen van subsidie aanvragen en financiële Uitkeringen t,a.v. diverse overheidsinstanties; - het zelfstandig verzorgen van de vaste aktiva administratie. Vereisten: - middelbare schoolopleiding, diploma M.B.A. en S.P.D.-1; - een goede schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - ervaring met financiële en administratieve taken bij voorkeur opgedaan op een financiële beleidsafdeling. Salaris: Afhankelijk van leéftijd en ervaring minimaal f 2.256,- en maximaal f 3.841bruto per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Aan de secretaris-rentmeester gerichte sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, Breestraat 59,2311 CJ Leiden, met vermelding van vacature-nummer 83-FIN-1. voor haar 3-klasslge lagere school ,,De Reiger" Ie Llsserbroek. In het gebouw van de school is tevens een 1-klassige kleuterschool gehuisvest. De beide scholen zijn al in belangrijke mate geïntegreerd. Van de kandida(a)t(e) wordt verwacht dat hij/zij: vanuit een katholieke geloofsovertuiging mede inhoud geeft aan de identiteit van de school de bereidheid heeft en in staat is om op aktive- rende en stimulerende wijze bij te dragen aan de integratie en het schoolwerkplan een visie heeft op de individuele leerlingenzorg beschikt over goede kontaktuele. organisatori sche en leidinggevende eigenschappen een voortgaande goede samenwerking met de ouders blijft bevorderen De selectiecommissie zal bestaan uit vertegenwoor digers van het bestuur, een vertegenwoordiger van het team, de hoofdleidster en een ouder. Informatie kan gevraagd worden bij de voorzitter van het bestuur, de heer J. J. F. M. van Elk (tel. 02526- 72548) of bij de huidige teamleider, de heer A. J. M. v.d. Kroon (tel. 02521-12128) na schooltijd. Sollicitaties kunnen, binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad, worden gestuurd aan het be stuur van de Stichting, Distelstraat 3, 2153 CB Nieuw Vennep. PLAATS EENS EEN KLEINTJE is het grootste automobielbedrijf in Leiden. Het is de hoofdvestiging van een groot aantal automobiel- en aanverwante bedrijven. Als rechterhand van de controller van deze dynamische onderneming zoekt men kontakt met een (Heao- SPD-nivo) De diverse administraties van de werkmaatschappijen komen op de centrale afdeling in Leiden samen; hier werken circa 15 personeels leden, voornamelijk jongeren. De aan te trekken administrateur krijgt, na een gedegen inwerk- periode, de dagelijkse leiding van deze afdeling, en zal daarnaast de contröller assisteren bij speciale opdrachten. Men zoekt niet alleen een enthousiaste kandidaat met een uitstekende administratieve achtergrond, maar vooral iemand die met de kommerciële belangen van het bedrijf meedenkt en zich met het team volledig inzet. Geïnteresseerden, leeftijd 25-30 jaar, met ervaring in een industrieel of kommercieel bedrijf, tevens bekend met automatisering, wordt verzocht hun met de hand geschreven brief onder nummer 1647 te zenden aan onderstaand buro, Postbus 1526,3000 BM Rotterdam, waar men zich voor het verkrijgen van informatie kan wenden tot de heer drs G. P. Hazelzet. Psychologisch Adviesbureau Deen b.v. Westersingel33,3014 GS Rotterdam, telefoon 010-362711 De rijksoverheid wil meer vrouu in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. bedrijfsmaatschappelijk werker (mnl./vrl.) vac.nr. 3-0343/0167 Ministerie van Binnenlandse Zaken Binnenlandse Veiligheidsdienst, afdeling Personeelszaken Functie-informatie: geven van adviezen en verlenen van hulp aan individuen en/of groepeij medewerkers met problemen in de werksituatiL daarbuiten, veelal in nauwe samenwerking mef andere personeelsfunctionarissen en de bedrijfsarts; signaleren van arbeidsomstandigli die aanleiding kunnen geven tot storingen in d werksituatie en adviseren omtrent te nemen maatregelen waardoor een optimaal werkklirr wordt bevorderd; leveren van een bijdrage aanï verdere ontwikkeling van het bedrijfsmaatschappelijk werk als onderdeel vaifl personeelswerk; adviseren bij huisvestingsproblemen. Vereist: diploma HBO maatschappelijk werk. B.v.k. ervaring als bedrijfsmaatschappelijk werk(st)er. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4409,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 22 april 1983. Informatie over andere functies bij de Rijksoverheid kan worden ingewonnen bij het Informatiecentrum Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan 138. Corr, adres: Postbus 20( 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 1( uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 2 J uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt om e nummer (070) - 50 12 26. Bovengenoemde (bruto)salarissen zijn ir r algemeen afhankelijk van leeftijd, opleicu en ervaring en zijn exclusief 7Vz% vakante uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet am aangegeven, onder vermelding van het t gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek va brief en enveloppe en voor elke vacatun afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaa Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. STICHTING ALGEMEEN BEROEPSONDERWIJS LEIDEN EN OMSTREK l.o. ontstaat per 1 augustus a.s. een vakature (full-time) voor een SECRETARIS M/V VOOR DE ALGEMEEN DIREKTEUti (Een aanstelling van 20 uur per week tot 1 augustus is mogelijk). Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 2922,- bruto per maand. Rechtspositie vanaf 1 augustus volgens de Wet op het Voortgezet Onderwijs. Tot de werkzaamheden behoren o.a. notuleren, korrespondentie, dokumentatie. Vaardigheid in typen en stenograferen vereist. Sollicitaties voor 11 april a.s. te richten aan de heer B. van Delft, direkteur van De Lok, School voor Sociaal-Agogische beroepen te Lei Postbus 656, 2300 AR Leiden. TAYLOR INSTRUMENT (BENELUX) Maakt deel uit van een Amerikaanse wereldomvattende organisatie op gebied van procesautomatisering. Wij verkopen conventionele meet- en regelapparatuur alsmede geavanct regelsystemen en computer control systemen voor de procesindustrie. De Taylor produkten en systemen worden toegepast In een groot segment van industrieën, zoals petroleum, petrochemie, chemische, gas, voeding, papier enz. Wij zoeken voor ons kantoor in Rijswijk: Technisch kommerciële medewerk! voor de Binnendienst. Taak omschrijving: Het behandelen van binnenkomende aanvragen en bestellingen) verstrekken van technische informatie per telefoon, het uitwerken! regelsystemen voor klanten. j Opleiding: Wij prefereren iemand met M.T.S.-opleiding (werktuigbouwkunc| elektrotechniek). Ervaring en/of opleiding op het gebied van mee regeltechniek strekt tot aanbeveling. Redelijke kennis van de Engelse taal is Vereist i.v.m. kontaktenl verschillende buitenlandse fabrieken, waar Engels de voertaal Is.l opleiding van enkele weken bij onze fabriek In Engeland zal ma worden gevolgd ten einde het produkt te leren kennen. Leeftijd: tussen 20 en 30 jaar. Met belangstelling zien wij uw schriftelijke sollicitatie tegemoet op onderst adres. Indien u dit prefereert kunt u ook telefonisch een afspraak maken: vrai even naar mej. E. Rientjes. Taylor Instrument (Benelux) Division ol Sybron Corporation Van Gijnstraat 28 Maarschalk Gèrardstraat 8 2288 GB Rijswijk 2000 Antwerpen, België tel.no.: (070)-951664 tel.no.: (03)-2315630

Leidse Courant | 1983 | | pagina 18