Voorlopig bod van 2,1 miljoen ;ulden op Leidse ijshal aad wil ouwplan voor oelengracht oorzetten Universiteit in beroep tegen Sandersgarage Erf pa ch tsch uld en ijsveegmachine bi j pri js inbegrepen Volleybalmiddag en vrouwendag [DEN Ceidóc Sou^ant DINSDAG 22 MAART 1983 PAGINA 3 iek gestolen lEN Uit een woning f,et Plantsoen zijn gister- d tussen acht en negen verschillende antieke terpen en een bedrag 100 gulden gestolen. Er j een antiek schaakspel laadjes eronder en ivoren uffelhoomen schaak- en tenen gestolen. Boven- verdwenen uit de woning 'blauwe antieke Chinese drie antieke blauw-wit- zen met een stop en twee een kelk. Tevens werd ;uner-versterker mneege- n. De inbrekers zijn het binnengekomen, door een I aan de achterzijde van oning te forceren. Finish Tour de Frats in Leiden LEIDEN De Tour de Frats, jeugd-wielerron- de van Nederland, finisht dit jaar in Leiden. De aankomst heeft op 3 augustus plaats op het Stadhuisplein. De 32-ste Tour de Frats gaat dit jaar op 25 juli van start in Epe. Via Emmen, Meppel, Emmeloord, Enkhuizen, Alkmaar, Amsterdam en Sassenheim arriveert de kara vaan in de Sleutelstad. De Tour de Frats is een tiendaagse fietstocht voor jongens en meisjes van 10 tot 14 jaar. Elke dag wordt een wedstrijd verreden voor het persoonlijk of het ploegen- klassement Maar er zijn ook punten te verza melen voor goed gedrag. Opgave bij Chr. Lin- denhoff tel. 02230-42903, A. Lindenhoff tel. 071- 212252 of K. Eilers tel. 03457-1560. Steiger waait om LEIDEN Een steiger, die in verband met schilderwerk aan een flat aan de diamantlaan was aangebracht, is vanmor gen om ongeveer vijf uur na een rukwind omgevallen. Een deel van die steiger is op drie geparkeerde autos terecht ge komen. Een ander deel bleef in een boom hangen en moest er door de brandweer uit ver wijderd worden. Niemand raakte door de omgewaaide steiger gewond. De eigenaren van de beschadigde auto's zul len het schildersbedrijf aan sprakelijk stellen voor de schade. Rijnlands Mannenkoor op toernee LEIDEN Het Rijnlands Christelijk Mannen koor vertrekt donderdag voor de derde maal naar Engeland voor een uitwisselingsbezoek. Men "is te gast bij het Basingstoke Male Voice Choir. Op de heenreis (vrijdag) wordt Oxford bezocht waar een concert wordt gegeven. Za terdag wordt men ontvangen op het stadhuis van Basingstoke en wordt met het gastkoor een concert verzorgd. Zondag verleent men vocale medewerking tijdens een kerkdienst en maan dag geeft het Rijnlands Christelijk Mannenkoor op de terugreis een. lunch-concert in de St. Pauls Cathedral in Londen. De begeleiding tij dens de reis is in handen van Aad van der Hoe ven, terwijl Piet van Egmond uit Leiderdorp solistische medewerking verleent. De algehele leiding is in handen van-Sander van Marion. Auto tegen boom LEIDEN Een 29-jarige Leidse autobestuurder en zijn vriendin zijn vanmorgen om streeks kwart voor vier ge wond geraakt, nadat de auto op de Wassenaarseweg uit de bocht vloog en tegen een boom terecht kwam. De bestuurder was onder invloed van alcohol. Hij reed waarschijnlijk te hard waardoor hij de macht over het stuur verloor. Het tweetal is met snij- en schaafwonden opgenomen in het Academisch Ziekenhuis in Leiden. )EN De aanzet tot erkoop van de ijshal de Vondellaan is ge- Tijdens de eerste van de openbare ïg van de voormalige lenhal werd een be- van 2,1 miljoen gebo- Dat betekent echter dat de hal voor dit ig is verkocht. Ko- le maandag volgt de de ronde van de bare verkoop van de )an wordt al dan niet nd voor welke geld- de schaatshal van ei- ar verandert. Het bod gisteren (2,1 miljoen) uitgebracht door de Flemming. Deze wil- et bekend maken in opdracht hij han- Idergelijke veiling be- luit twee gedeelten. Op irste avond wordt het te pen object ingezet. Dat eggen, de veilingmees- raagt aan de aspirant- s om een openingsbe- te noemen. Wanneer edrag (de inzet) is be- wordt er geboden. Dat door totdat niemand een •bedrag noemt. Tijdens eede bijeenkomst wordt [aan van het bedrag, p de eerste avond is steld. Bij die som een bedrag opgeteld der leiding van de vei- eester wordt nu afge- de afslag). Dat tellen loor tot iemand „Mijn" Dan is de werkelijke om bekend. igmeester L.J. Hoelen De openbare verkoop van de ijshal in volle gang. Achter de tafel notaris Karstens (midden) en veilingmeester Hoelen (rechts). vroeg voor de ijshal om een inzet van 2 miljoen gulden. De kopers vonden dat duide lijk te hoog. Uiteindelijk werd de hal door een bieder op 1,5 miljoen gulden inge zet. Door twee personen werd de prijs telkens met 50.000 gulden opgedreven. Het bod van de heer Flem ming, 2,1 miljoen, werd door de ander niet meer beant woord. Komende maandag gaat men verder met de af slag. Denkbaar is, dat men bij het bedrag van 2,1 mil joen één miljoen optelt. Er wordt dan terug geteld totdat een bieder „Mijn" roept. Het is overigens heel goed moge lijk, dat niemand „Mijn" roept. De verkoop van de hal gaat dan niet door. De ijshal aan de Vondellaan wordt verkocht in opdracht van de Westland Utrecht Hypotheekbank (WUPO). De Ton Menken b.v. is overi gens nog juridisch eigenaar van de hal, waarop een erf pachtschuld aan de gemeente van 220.000 gulden rust. Dit bedrag zal door de koper van de hal moeten worden opge bracht. De WUPO is de voornaamste schuldeiser van Menken. Men besloot de hal te laten veilen, nadat de ge meente Leiden had afgezien van de koop. De hal wordt.' momenteel geëxploiteerd door de de Exploitatie Maat schappij Ijsbanen b.v. uit Lis- se (EMIJ). Wanneer de ijshal wordt verkocht, dan zal de EMIJ de hal moeten ontrui men. Dit werd gisteren op de veiling bekend gemaakt. OTEST BUURTBEWONERS ÏT GEHONOREERD LEIDEN De veilingzaal van het Venduhuis der Notarissen aan het Utrechtse Veer was gisteravond goed gevuld. Voordat met de openbare verkoop van de ijshal werd begonnen, moes ten eerst twee andere pandjes worden ingezet. Het ging om een woonhuis aan de Willemstraat en om een appartement in flatgebouw De Statenhof. Uiteindelijk werd voor het eerste pand een bedrag van 20.000 gulden geboden, voor het appar tement toonde men een nog lauwere belangstelling, daarvoor werd het bod op 13.000 gulden bepaald. Het werd pas echt spannend toen notaris J. Karstens naast veilingmeester L. Hoelen plaatsnam en de ijshal dus aan de orde zou komen. Meestal gaat het in het Venduhuis om kleine bedragen, het komt maar heel zelden voor, dat er miljoenenprojecten wor den verhandeld. Vooraf werden nog wat mededelingen over de voormalige Menkenhal gedaan. Toen notaris Karstens tus sen neus en lippen door opmerkte, dat de koper van de over dekte schaatsbaan tevens een erfpachtschuld van 220.000 gul den zou „aanschaffen", begonnen de aanwezigen wat scham per te lachen. Een pleister op de wonde was de ijsveegmachi ne. Dit apparaat bleek „onroerend goed door bestemming" te zijn en was daarom bij de prijs inbegrepen. Al snel bleek, dat de volle zaal maar bitter weinig aspirant kopers bevatte. Toen de veilingmeester om een inzet vroeg, riep een grapjas „Honderdduizend gulden De heer Hoelen keek de bieder wat medelijdend aan en stelde voor om op 2 miljoen gulden te beginnen. Dat bleek wat te optimistisch te zijn. Na een korte stilte trok iemand de stoute schoenen aan en bood 1,5 miljoen. Een tweede aanwezige deed daar 50.000 gulden bij. Deze twee heren bepaalden vervolgens de veiling. Om en om 50.000 gulden biedend werd het eindbedrag van 2,1 miljoen gulden bereikt. De heer Flemming bleek de ge lukkige te zijn. Of de heer Flemming de hal voor zichzelf wil kopen, of dat hij in opdracht handelt, werd niet bekend ge maakt. Ook de tweede bieder bleef anoniem. Verschillende aanwezigen wisten echter met grote zekerheid te melden, dat de twee heren allebei namens de Westland Utrecht Hypo theekbank handelden. Met het oog op komende maandag (dan wordt de hal pas „echt" verkochtzouden deze bieders de prijs moeten opdrijven. Als de hal niet wordt verkocht, dan wordt wel duidelijk wie de heer Flemming nu precies is. Koopt niemand de hal, dan is hij verplicht te zeggen namens wie hij handelt Geen krant ontvangen? Bet tussen 18.00 en 20.00 uur, zaterdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr. 071- 122248 en uw krant wordt nog dezelf de avond nabezorgd. EN De gemeente niet van plan het plan voor 58 wonin- ian de Doelengracht, jzigen zodat het vol- aan het bestem- iplan, zoals om wo rn hadden gevraagd, raad vindt dat de huisvesting belang- is dan de bezwaren imwonenden en wil )m het bestemmings- wijzigen zodat uit- ng van het bouwplan lijk is. Met de buurt- ners zal evenwel nog egd worden over e wijzigingen aan het plan. Deze buurtbe- rs, verenigd in de rnvereniging, ver- den eerder een der- besluit van de ge- iteraad „een daad «ibehoorlijk bestuur" widen en verwacht dan ook dat zij het rplan tot aan het ste rechtscollege tad van State aan i vechten. enigheid tussen gemeen- buurtbewoners is ont- nadat het bouwplan niet ereenstemming met het hmingsplan bleek. Om\ nden eisten van de ge- te dat het bouwplan aan- zou worden. Het ont werp van de nieuwbouw noemden zij „een bastion". Aanpassing van het bouwplan zou volgens wethouder C. Waal een uitstel van vijf jaar kunnen betekenen daar duide lijk was dat toch geen over eenstemming te bereiken zou zijn. Het college van B en W stelde daarom voor het be stemmingsplan maar aan te passen. De provincie zou dan een verklaring van geen be zwaar af kunnen geven waar na met de bouw kan worden begonnen. De uitgestippelde procedure zou slechts kunnen stranden wanneer de Raad van State op verzoek van de bewoners de bouw stil zou leg gen. Volgens Waal is er op dit moment geen zinnig woord over te zeggen hoe de Raad van State zich op zal stellen. De belangrijkste tegenstanders van het collegevoorstel vond de heer Waal in zijn eigen fractie. M. Koning die ver wachtte dat de Raad van State voor de gemeente negatief zou beslissen. Zij steunde de buurt bewoners in hun verlangen het bouwplan aan te passen. PvdA-fractievoorzitter M. van der Molen toonde zich vooral bezorgd over het beschermde stadsgezicht ter plaatse. Zij be toogde dat het bouwplan aan moest sluiten op de omliggen de bebouwing hetgeen volgens haar niet het geval was. VVD en CDA stelden zich aanvan kelijk vierkant achter het col lege op. J. van Zijp noemde het „een beetje slordig" dat te weinig rekening met het be- Wethouder C. Waal (PvdA) ...onbehoorlijk... stemmingsplan was gehouden en M. Zonnevylle betoogde dat het geen gewoonte moet wor den om bestemmingsplannen aan bouwplannen aan te pas sen. J. Brands waarschuwde voor „desastreuse gevolgen voor de huurders" wanneer het bouwplan gewijzigd zou worden. Brands verwachtte dat de huren dan aanmerke lijk hoger uit zouden vallen. Wellicht geïnspireerd door de tegenstand vanuit zijn eigen fractie veegde wethouder Waal in een vlammend maar vooral diepgaand betoog alle bezwaren van tafel. Hij ver weet de buurtbewoners de hele bebouwing onmogelijk te willen maken zodat aan de J. van Zijp (CDA) ...een beetje slordig... Doclengracht een plein aange legd zou kunnen worden. Waal noemde een aantal van de naar voren gebracht bezwa ren zeer discutabel en verweet de raadsleden te weinig aan dacht te hebben voor de posi tie van de toekomstige bewo ners. Volgens Waal was het bouwplan maar op één punt niet in orde: in het bouwplan zijn parkeerplaatsen op de bin nenplaats ontworpen terwijl volgens het bestemmingsplan de toegangspoort voor deze binnenplaats niet toegankelijk is voor auto's. De wethouder noemde het „onbehoorlijk van de buurtbewoners om dit punt aan te grijpen daar het parke ren op de binnenplaats juist op verzoek van de buurt in het bouwplan is opgenomen". Waal zei evenwel zich niet te star op te willen stellen en met de buurt over de bezwaren te willen praten. De bouw zou echter niet vertraagd mogen worden. De donderspeech van de wet houder zaaide enige verwar ring bij de fracties: een aantal tegenstanders schaarde zich aan de zijde van de wethouder terwijl het CDA, aanvankelijk vóór het collegevoorstel, zich nader wenste te beraden. Ten slotte koos een overgrote meerderheid van de raad de •zijde van het college. Slechts de PvdA-leden M. van der Molen en M. Koning behiel den hun twijfels en stemden tegen het voorstel. LEIDEN Leiden haalde enkele weken geleden het NOS-journaal toen vrouwelij ke ambtenaren in het kader van de Internationale Vrou wendag een dag vrij kregen. Zij die dit wat overdreven vonden, werden door wet houders Tesselaar duidelijk gemaakt dat ambtenaren im mers ook vrij krijgen om een middagje te volleyballen dus waarom niet voor een vrou wenmanifestatie. Een rede lijk argument, zij het dat de vergelijking geen compli ment voor de vrouwenbewe ging is. Helaas vroeg nie mand zich af of ambtenaren inderdaad wel eens een mid dag vrij krijgen om te volley ballen. Dat blijkt namelijk helemaal niet het geval te zijn. De ambtenaren die on langs een middagje vrij wil den hebben om in het kader van een Leidse volleyball- competitie het gemeenteper- soneel te vertegenwoordigen, kregen van het college te ho ren dat er gewoon gewerkt moet worden. Was het colle ge over het de emancipatie verdeeld PvdA voor en VVD tegen ook het vol leybal kon niet leiden tot eenstemmigheid. Tesselaar, zijn VVD-collega 's Schoute en Fase toonden soepelheid en zagen dat extra verlof wel zitten. De andere PvdA-wet houders, dit keer niet gehin derd door een rooie vrouwe lijke achterban, hielden het verzoek tegen. Rommelmarkt In het LVC aan de Breestraat 66 wordt donderdag avond een rommelmarkt gehouden. Als extra attractie speelt er de Nederlandse band „Schrik". Open dag De Zeeheldencontactgroep houdt donderdag een open dag in het clubgebouw „Ons Eiland" aan de Kortenaerstraat. Er is een verkoping met tombola, men kan eieren beschil deren (zelf gekookte eieren meenemen) en er wordt een vlooienmarkt gehouden. De open dag begint om tien uur en de opbrengst is bestemd voor het bejaardenwerk in de wijk Binnenstad/Zeeheldenwijk. Terminus Het muziektheaterstuk „Terminus", een try-out van Teo Joling en slagwerker Han Benning, is donderdag avond te zien in het LAK-Theater aan bet Levendaal 150. Joling presenteert zich voornamelijk clownesk. Hij werkt al jaren samen met prominente jazz-musici als Willem Breuker en Maarten van Regteren Altena. „Terminus" is de naam van het restaurantje op het perron van een station. Reizigers kunnen er genieten van de specialiteiten van de kok (Han Bennink), die geserveerd worden door de ober (Teo Joling). 'sA- vonds verandert het restaurant in een nachtclub. De voorstelling begint om acht uur. Informatie over het stuk en kaarten zijn van vandaag tot en met vrijdag van drie tot vijf uur bij het Lak-Theater verkrijgbaar, telefoonnummer 124890. Theeceremonie De Japanse theemeester Koci Miura van de Enschü-school geeft donderdag voorstellingen in het Rijksmuseum voor Volkenkunde aan de Steenstraat. De thee-ceremonies be ginnen 's middags om drie uur en 's avonds om acht uur. Een inleiding op de ceremonie wordt verzorgd door me vrouw Phita Overdijk, waarnemend hoofd van de Educa tieve Dienst van het museum. De toegangsprijs is 's avonds een rijksdaalder, 's Middags is dit drie gulden vijftig, omdat er dan een gulden betaald moet worden om het museum in te mogen. Bezoekers aan de voorstellingen krijgen een boekje over de achtergronden van de Japanse theeceremo- Racisme De LOK, de Leidse Opleiding voor Kultureel Werk, houdt donderdag een congresdag over bet racisme en kultureel werk in buurten. De dag is bestemd voor stu denten van de LOK en en welzijnswerkers op het ter rein van het kultureel werk en de sociale dienstverle ning. De LOK houdt het congres, omdat welzijnswer kers steeds meer met racisme worden geconfronteerd. De bijeenkomst biedt informatie, er worden films ge draaid en er staat een forum op het programma. Swingavond In het LVC aan de Breestraat 66 wordt vrijdag een swinga vond gehouden. De zaal gaat om negen uur open, de toe gangsprijs bedraagt twee gulden vijftig en leden van het LVC betalen een gulden vijftig. Concert De band „The Prime Ministers" treedt zaterdagavond in het LVC aan de Breestraat 66 op. De band trad twee jaar geleden al in het LVC op, toen onder de naam The Rabies. De zaal gaat om negen uur open, de toegangs prijs bedraagt vijf gulden en leden van het LVC beta len drie gulden vijftig. LEIDEN De Leidse universiteit heeft bezwaar aangetekend tegen de plannen van de gemeente om de Sanders parkeerga rage te bouwen. De uni versiteit vindt dat de aan wezigheid van de 's a- vonds leegstaande WSD- garage de Sandersgarage overbodig maakt. De 320 plaatsen tellende par keergarage onder de nieuw bouw van het universitaire Witte Singel/Doelencomplex staat na zes uur 's avonds en in de weekeinden nog steeds leeg. Universitair bestuurder Koornstra: „We hebben in ge sprekken met de gemeente steeds aangedrongen om nu eens tot zaken te komen. Er moet bijvoorbeeld nog een slagboom worden aangeschaft De laatste keer kregen we van de gemeente echter te horen dat we zelf de omwonenden maar moesten aanschrijven om de belangstelling voor de parkeergarage te peilen. Dat is natuurlijk niet de taak van de universiteit. Voorlopig zie ik geen oplossing. Het wachten is nu op initiatieven van de ge meente. Wij hebben in elk ge val bezwaar aangetekend te gen het bestemmingsplan voor de parkeergarage op het San- dersterrein. Het is toch te gek dat daar een dure ruimte wordt gebouwd terwijl van be staande voorzieningen niet op timaal gebruik wordt ge maakt?" Volgens wethouder C. Waal van ruimtelijke ordening speelt onder meer een rol dat de gemeente geen financieel risico wil lopen: „Het kan niet zo zijn dat de gemeente bij voorbeeld een vast aantal par keerplaatsen zal afnemen. De stichting Leidse Binnenstad en de wijkvereniging hebben ons laten weten geen belangstel ling te hebben voor de garage. We moeten afwachten hoe groot de belangstelling voor de garage op wat langere termijn zal zijn (de gemeente is van plan een aantal parkeerplaat sen in de omgeving van de ga rage op te heffen), want tot dusver heb ik maar één auto de garage in zien rijden. Je kan de mensen moeilijk dwin gen om van de WSD-garage gebruik te maken. Blijkbaar is de parkeernood daar niet zo groot". LEIDEN Geboren: Inge Victorine d.v. F. M. Jacobs en W. E. J. Fricke. Cathy Hester Maria d.v. G. L. Goe man en J. M. J. Elstgeest, Dominique d.v. J. H. G. M. van der Eiinde en O. Thom Leeson, Houda d.v. M. Moudni en C, Mounadi-Idrissi, Eveline d.v. T. Bloemzaad en M. A. Haasnoot, Renée d.v. P. van de Locht en M. Ivens, In geborg d.v. G. L. Aardoom en P. G. van Loenen, Stephanie d.v. A. van Dijk en M. Balkenende; Dennis z.v. J. P. Overdijk en A. G. M. Opdam; André tv. L. J. Ernst en M. L. van der Krans, Mark z.v. G. T. A. van Kampen en A. M. W. van Elk, Peter Nicolaas z.v. N. Kolk en A. H. Groot- endorst, Johannes tv. C. van Duijn en J. Hoek, Theodorus Mathias Cor nelia tv. W. M. A. M. van Dijk en H. M. A. Roest, Khalid z.v. M. Malkaoui en A. Sakaki, Jeroen Emiel z.v. W. J. Wassen en P. C. J. van Schaveren, Jevon Willem Alexander z.v. H. J. W. Dubbeldam en S. van den Broek, Kim Johanna d.v. A. F. J. Bod ar en A. J. M. Romijn. Eefje Marijn d.v P A. van Seventer en A. A M. Brug- gink, Reinier Johan z.v. J. R. C. Jan sen en E. Leenders. Cornelia d.v. B. Lindhout en J. J. Smienk, Petronella Alida d.v. H. Heemskerk en M. van der Plas, Nathan z.v. H. Portegijs en J. Niesthoven, Michiel z.v. G. H. A. Brouwer en A. van Dijk. Angelique d.v. J. B. J. Coenraad en C. Heshusi- us, Sabine d.v. J. L. Barnhoorn en H. J. Makkes, Don z.v. L. H. van der Linden en M. van der Lende, Lau- rentius Hendricus Anthonius tv. H. J. A. M. Wolters en A M. F. Stik- kelman, Thomas Wilhelmus z.v. W. C. M. de Roos en P J. Beernink, René z.v. A. C. Fuchs en J. P. Ooijen- dijk, Jens Peter tv. H. Altink en M. J. F. van Pelt, Bianca d.v, D. La te rveer en H. D. Stoelwinder, Colette Petronella d.v. A. P. Duivenvoorde en B. Star, Joyce d.v. H. L. A. Zwarts en R- Kok, Harry tv. P. S. Fransen en M. M. J. Kuijf, Erwin, z.v. J. Slootweg en M. E. D. Priem, Berendi- na d.v. R. Varkevisser en A. van Rossum, Esther d.v. A. J. Peelen en M. de Mooij, Nicolaas Cornelis z.v. C. F. de Boer en W. M. J van Straal- en. Irwan tv. Othman bin Mahamud en A. W. van Elk. Marenka Elisabeth d.v. J. Paats en T. E. Boeff. Sjoerd Johannes tv. J. C. S van Zeist en J. Y. van Houwelingen, Marthe Loui se d.v. G. de Vries Lentsch en C. L. Overleden: G. Kuiters, geb. 25-2- 1890 vrl. geh. gew. met A. C. Beurse; M. I. Farrel, geb. 5-1-1925 vrl. echtg. van T. A. van Ommen; M. van Win- sen, geb. 6-5-1889 man; W. Wendt, geb. £-11-1911 vrl. echtg. van I. Ver hoeven; C. Rozendaal, geb. 16-1-1897 man; D. Tiisterman. geb. 13-2-1927 man; N. A. J. van Bohemen, geb. 23- 4-1914 man; Q. N van Os, geb 16-5- 1919 man; J. W. Vink. geb. 9-10-1924 man; G. van Egmond. geb. 8-1-1983 man; C. van der Zeeuw, geb 22-6- 1916 vrl. geh. gew. met T. G. Bar- then; A. G. A. Rijsbergen, geb. 23-7- 1911 man; J. Horree, geb. 29-9-1904 man; P. C. M Kelder, geb. 6-4-1982 man; J. TEcluse, geb 28-12-1917 vrl. t, A. H. Rozendaal. geb. 28-5-1902 vrl.; F. T. Hofman, geb. 5-3-1927 vrl. echtg. van J. Both; S. M. van der Steen, geb. 15-3-1913 vrl. echtg. van J. J. de Jong; I. Boekkooi, geb. 30-9- 1902 man. Gehuwd: W. van der Plas en M C. de Rooii. J. N. Smits en J. C. de Roode, M. van der Graaft en J. L. van Male. A. J. Nijbroek geb. 28-5- 1961 vrL. C.H. Hakkenberg geb. 21- 2-1953 vrl. geh. gew. met J. W. de Vet, J.C. Cornet geb. 25-12-1904 vrl. geh. gew. met H. Harland, E. J. van Noort geb. 24-10-1916 vrl. geh. gew. met C P Koster

Leidse Courant | 1983 | | pagina 3