WK voetbal zeker niet in Brazilië Selectie Mexico-team fieidae Sou/toni Denen dreigen met boycot llmmy Lonnors Etappezege Eddy Plankaert sportuitslagen DERDE WERELDTITEL VOOR SCOTT HAMILTON 983 FiRT VRIJDAG 11 MAART 1983 PAGINA 13 26 60 HAAG/BOEDA- 192 0° Nederlandse '28,00 yteam is vanmid- JSSSS* begonnen bij 610,00 )e formatie van 68.20 üiff Stewart begon 1I2.00 in C-poule, de 65.00 in de mondiale ti- 52.10 tegen Bulgarije. iSrkwaardigc is, dat 76.oo edstrijdenreeks in I ügaarse hoofdstad III.SS F' een spring- 537.00 5 om zich weer di- 504.00 ?er te presenteren 101.00 hoogste niveau. 545 00 mP^oenscbap in de eöioo zou wel eens kun- 'ii.so itmonden in een 73^50 ne aan de Olympi- 117.00 elen in Serajewo. 66,00 1.80a 205.50 iet overigens na het 10000 nsc^aP een kwalifica- 2ia!oo worden afgewerkt te- 65.50 land, dat over twee 39.50 1 Tokio uitkomt in de 29)40 het WK in de B-pou- 204 50 °u 'ets unieks zÜn- als 89)50 id zich na Lake Placid 35.60a lich op een daaropvol- 189.00 ympisch toernooi zou 126.00 En dit, hoewel het 133)80 issenliggende periode 205)50 K- naar de C-poule is 170 00b met dezelfde vaart 310)00 fmee het van de C- 00 A-poule was geklau- 94,50 53,20 i69.oo beschouwd kan 129)00 morden gesteld, dat de ioe)oo voor een land als Ne- mJSS tc hoog is gegrepen 28.00 24.20 ling naar de C-poule !®-3° migeen echter verbijs- 17)00 Voorzitter Freddie „Met twintig clubs leden hoort Nederland ie B-poule. Dat zeg ik ■™^™ik oordeel naar kwali- siot- t mag Oranje, dat ove- telden in die kleur 00.00 imdat sponsors blauw 00.00 en, dan vanaf vandaag et volgende week zon- loedepest proberen. 99.20 i SIm van ideaal getrouw is er door al- pnistandigheden een m ideale voorbereiding op het toernooi in de ise hoofdstad. Cliff werd pas aangesteld pscoach, toen het ijs- izoen al lang aan de gang was en het nationale team al een nederlaag van 8-1 en een bij 3-3 gestaakte ont moeting tegen Noorwegen achter de rug had. Daarna strookte de voorberei ding op het WK zelden met het programma van landskam- fiioen Feenstra Flyers, de hof- everancier van Stewarts se lectie. Dit impliceerde weer afzeggingen van belangrijke routiniers en het opvoeren van nieuwelingen. Toen bleek plotseling weer, dat doelman Mark Storimans van Nikon Stars/HYS niet aan het WK mocht meedoen, omdat hij nog niet drie jaar in Nederland was. Dus moest Stewart op zoek naar een nieuwe doelver- dediger. Hij vond Gerry Go- bel, maar deze had de bijzon derheid, dat hij niet meer ac tief was. Hij was gestopt we gens werkzaamheden. Toch selecteerde Stewart de gewe zen goalie van Tilburg Trap pers, die ijlings de legguards uit de kast haalde om zo snel mogelijk op het gewenste con ditionele niveau te komen. Uiteindelijk haakte Gobel toch af. Ed Nienhuis diende zich in middels aan als alternatief. Hij had enige tijd op non-actief gestaan vanwege een conflict met zijn club Amsterdam, die hem niet wilde laten gaan naar Heerenveen. Nienhuis ging toch overstag en nam zijn plaats in het Amsterdamse doel weer in. Ook Amsterdams tweede doelman Cor Hoogen- doorn werd geselecteerd, evenals Jan Bruijsten van Nij megen. De grootste tegenvaller kreeg de bondscoach te incas seren met het terugtrekken van Larry van Wieren. De speler/trainer van de lands kampioen, een speler van emi nent belang voor het team, deed dit vanwege ,privé-om- standigheden. De Nederlandse ijshockeyploeg in training vlak voor de eerste wedstrijd van hedenmiddag tegen Bulgarije. Stewart zegt inmiddels wel ge wend te zijn aan die „Neder landse" toestanden. De 35-jari- ge Canadees wil overigens niet louter negatief zijn. Het bonds- centrum in Zoetermeer, dat omstreeks de jaarwisseling in gebruik werd genomen, noemt hij een machtig pluspunt. „Je kunt er naar believen trainen. Ik heb begrepen, dat er vroe ger het hele land afgebeld moest worden om ergens alsje blieft een uurtje te kunnen trainen. Nu kon vorige week in alle rust de voorbereiding plaatsvinden voordat wij naar Oostenrijk vertrokken voor twee oefeninterlands". Die ontmoetingen tegen dat B- land gingen deze week overi gens verloren, in Graz met 8-5 en in Kapfenberg met 9-3. De oefenresultaten geven overi gens nauwelijks een indicatie BOEDAPEST Nog voor de eerste puck is geslagen in het toernooi om het wereldkampi oenschap ijshockey voor C-landen in Boedapest is er al gekrakeel losgebarsten. Op de vergadering van de Internatio nale IJshockey Liga (LIJHG) in Nice vorig jaar is besloten dat landenploegen slechts dan buitenlandse spelers mogen opstellen indien zij drie jaar achtereen in de competitie van dat land hebben meegedraaid. Om deze redenen moest doel man Mark Storimans van Ni kon Stars/HYS thuisblijven. In Boedapest bleek bij een controle op de paspoorten dat drie landen hadden getracht deze maatregel te ontduiken. Het gevolg was dat de Deense doelman en twee Franse en Spaanse veldspelers niet aan het toernooi mogen deelne men. De Denen menen, dat hun doelman wel mag deelne men. Zo niet, dan dreigen zij het toernooi te boycotten. hoe het met het Nederlandse ijshockeyteam is gesteld. Na Noorwegen gingen interlands tegen Polen, een B-land, met 6-5 en 8-6 verloren, tegen Frankrijk, een C-land, werd met 3-2 en 6-2 gewonnen, tij dens de wedstrijden om de Pondus Cup werd Joegoslavië geklopt (5-3) en moesten De nemarken (6-4) en Roemenië (5-2) een overwinning worden toegestaan. Hoewel een tweede plaats tijdens het WK in Boe dapest al goed voor promo tie naar de B-groep tot de reële mogelijkheden moet be horen, lijkt bondscoach Ste wart al aan twijfels ten prooi te zijn gevallen. De ondanks zijn strengheid (vloeken is bij de volgeling van evangelist Billy Graham absoluut uit den boze en de spelers moeten zo wel vóór als na een wedstrijd bidden) goed in de groep lig gende Canadees liet immers al doorschemeren het na dit sei zoen al weer voor gezien te houden. Er is al beweerd, dat Stewart zich al aan het indekken is voor een eventueel ontslag bij tegenvallende resultaten. Voegt hij hoe dan ook de daad bij het woord, dan kan de Ne derlandse IJshockey Bond voor de zevende keer in nau welijks tien jaar op zoek naar een nieuwe bondscoach. Way ne Hunter, Bob Jastremski, Hal Laycoe, Hans Westberg en Gustav Bubnik waren in die korte spanne tijds zijn voor gangers. Er gaan geruchten, dat die eventuele nieuwe bondscoach al voorhanden zou zijn: Geor ge Peternousek, de trainer- /coach van Nikon Stars/HYS, de club die nog altijd geen dui delijkheid kent over zijn toe komst. Het zou voor het Ne derlandse ijshockey een goede zaak zijn eens een bondscoach aan te stellen voor langere duur. Misschien dat de presta tiecurve dan ook geen grillen meer vertoont. FRANS LEERMAKERS Mi/jol in Rotterdam. 28 3/4 3/8 1 J 3 ï/2 IEL Een onherkenbare Jimmy Connors is gisteren v* fi de tweede ronde van het indoortennistoernooi te Brus- (eschakeld. De Amerikaanse Wimbledon- en wereldkam- ■^rolgende week favoriet in Rotterdam, verloor met 6-2, i de Zuidafrikaan Kevin Curren. Curren is nummer 29 op 5 in gP-ranglijst. Met Curren plaatsten Mats Wilander (Zwe), I^J^Kriek (Vst), Yannick Noah (Fra), Vitas Gerulaitis (Vst) 4.00 P Lendl (Tsj) zich voor de kwartfinales. Lendl versloeg de 5,50 ar Taroczy met 6-3, 7-5. Schapers werd tijdens het internationale tennistoernooi t.89 tcy in de tweede ronde uitgeschakeld. Hij bleek niet opge- 1 te8en de sterke Pool Wojtek Fibak. Schapers, die in de ronde had gewonnen van de Australiër Rod Frawley, irde slechts vier games: 2-6 2-6 Sportwereld DEN HAAG Het Leids se lectie-elftal heeft gisteravond in Den Haag een verrassende nederlaag geleden tegen de af- delings-eersteklasser Mara thon. De Haagse zondagploeg won het oefenduel op fraaie wijze met 2-0 dank zij doel punten van Kees Becker. RIO DE JANEIRO De chef-mecanicien van het En gelse Formule 1-team Tole- man, Roger Silman, liep in de straten van Rio de Janeiro een diepe steekwond in de borst op. Hij beschermde een vrien din tegen een gewapende tas jesdief. MALMÖ Tijdens de open Zweedse badmintonkampioen schappen is Uun Santosa in de eerste ronde uitgeschakeld door de Zweed Göran Carlsson (9-15, 7-15). Rob Ridder sneu velde een ronde later tegen Stéfan Carlsson (4-15, 6-15). Ook Marjan Ridder bereikte de tweede ronde, Joke van Beusekom niet. ANTWERPEN De Neder lander Rob Ehrens is gisteren in het slotnummer op de eerste dag van Jumping Antwerpen met „Surprice" op de zesde plaats geëindigd. De Belg Fer- di Tyteca toonde zich met „Ramson" de beste. Ebben was zevende en Tops achtste. ADELAIDE De Australiër Terry Kyrwood heeft de we reldtitel zeilen in de 505 klasse op zijn naam gebracht. De Au straliër won ook de zesde en laatste wedstrijd van de reeks, die in Brighton-Seacliffe, nabij Adelaide, werd gehouden. ROME De Italiaanse bas ketbalclubs Cantu en Milan hebben zich gisteren geplaatst voor de finale van het toernooi om de Europacup voor lands kampioenen heren. Cantu won de laatste wedstrijd in eigen huis met 106-73 van CSKA Moskou en Milan was in Mi laan nog maar net sterker dan Maccabi Tel Aviv: 69-68. Triomf in Parijs- Nice voor de Belg Eddy Plankaert. BOURBON-LANCY De Belg Eddy Plankaert heeft gisteren de eerste etappe van de wegwed strijd Parijs-Nice op zijn naam gebracht. De eerste etappe van Parijs- -Nice werd gekenmerkt door een langdurige solovlucht van de Spanjaard Antonio Col. Hij bouwde een maximale voor sprong van 8 minuten en 10 seconden op, maar werd vijf tien kilometer voor de aan komst ingelopen.In het alge meen klassement is de Belg Erik Vanderaerden, winnaar van de proloog, eerste met zes seconden voorsprong op de Ier Stephen Roche. Joop Zoete melk is vijfde op tien seconden en Adri van der Poel volgt als zesde in dezelfde tijd. Iets meer dan één kilometer voor het einde van de 196 km lange rit deed zich een zware valpar tij voor. Als gevolg daarvan liep de Ier Sean Kelly een achterstand van 48 seconden op ten opzichte van zijn be langrijkste concurrenten. Ook de Nederlander Hennie Kui per en de Belgen Rene Maer- tens en Noël de Jonckheere waren bij de valpartij betrok ken. TENNIS Indoortoernool Brussel: Tweede ronde HE: Kevin Curren (Zaf)-Jimmy Connors (Vst) 6-2, 7-5; Ivan Lendl (Tsj)-Balasz Taroczy (Hon) 6-3. 7-5; Mats Wilander (Zwe)-larry Stefankl (Vst) 6-1, 6-1; Johan Kriek (Vst)-Tim Mayotte (Vst) 5-7. 6-2, 6-4; Yannick Noah (Fra}-Vincent van Pat ten (Vst) 2-6, 6-4, 7-6; Vitas Gerulaitis (VstyOomlnique Bedel (Fra) 3-6, 6-1, 6-4. Eindstand heren: Scott Hamilton (Vst) 2,6 pnt; 2. Norbert Schramm (Wdl) 6.6; 3. Brian Orser (Can) 7.6; 4. Alexander Fadejev (Sov) 9.2; 5. Jean- Chrlstophe Slmond (Fra) 9,6; 6. Jozef Sabovcik (Tsj) 10,4; 7. Brian Boitano (Vst) 14,2; 8. Helko Fischer (Wdl) 15,2; 9. Vladimir Kotln (Sov) 16,6; 10. Rudl Cerne (Wdl) 18,4. Stand ijsdansen: 1. Jayne Torvill/ Christopher Dean (Eng) 1.0; 2. Judy Blumberg/Michael Seibert (Vst) 2.0; 3. Natalja Bestemlanova/Andrei Boe kin (Sov) 3.0; 4. Olga Wolosjinska- ja/Alexander Swinln (Sov) 4.6; 5. Ka ren Barber/Nicky Slater (Eng) 5.6; 15. Marianne van Bommel/Wayne De- weyert (Ned) 15.6. BILJARTEN NK anker kader 47/2: Eerste ronde: Wlm van Deventer (Rl|swljk)-Hans Vultlnk 375-400 (5 beurten); Raymond Burgman-Harry van der Ven 354-400 (5); Ben Velt- huls-Piet Vet 285-400 (2); Jos Bon- gers-Ad Koorevaaar 400-377 (8). Tweede ronde: Van der Ven-Van De venter 400-51 (4); Bongers-Velthuis 400-3 (2); Vultink-Burgman 400-193 (5). Koorevaar-Vet 372-400 (7). Stand: 1. Vet 4 punten. 368 hoogste serie, 88.88 gemiddelde; 2. Van der Ven 4/317/88.88; 3. Bongers 4/400/80.00; 4. Vultlnk 4/355/80.00; 5. Velthuis 0/263/72.00; 6. Burgman 0/246/54.70; 7. Koorevaar 0/168/49.93; 8. Van Deventer 0/170/47.33. WIELRENNEN Parijs-Nice, eerste etappe: 1. Eddy Planckaerl (Bel) 4.59.542. Francis CastaJng (Fra) 3. Etienne de Wilde (Bel) 4. Michel Larpe (Fra) 5. Erik Vanderaerden (Bel) 6. Marc Gomez (Fra) 7. Eric Mckenzie (Nze) 8. Rail BRASILIA Brazilië is als kandidaat voor de organi satie van de eindronde om de wereldtitel voetbal in 1986 afgevallen. Gisteren besloot de Braziliaanse presi dent Joao Figueiredo zijn toestemming aan de noodza kelijke financiële steun te onthouden. De regering van Mexico gaf de nationale voetbalbond gisteren wél het greene licht. De nationale bond zal zijn eerder voorlopig gegeven kandidatuur nu bij de Internationale Voetbal Federatie (FIFA) bêvestigen. De FIFA zal op 20 mei in Stockholm bekendmaken welk land de plaats zal innemen van Colombia, dat zich in oktober vorig jaar om financiële redenen terug trok. Naast Mexico zijn Canada en de Verenigde Staten kandidaten. De Portugese voetbalbond heeft zeven internationals voor één competitiewedstrijd van hun club uitgesloten. Deze straf werd uitgesproken omdat het zevental op 23 februari had geweigerd in een interlandwedstrijd tegen West-Duitsland uit te komen. Ondanks het grote aantal invallers won Portugal het duel toch met 1-0. Gisteren beleefde West-Duitsland overigens opnieuw een negatieve ervaring, doordat de 28-jarige spelverdeler Ma- gath bekend maakte dat hij definitief niet zal terugkeren in de „Mannschaft". De finales in de Europese bekertoernooien voetbal beginnen alle om 20.15 uur. De UEFA heeft tot deze tijd besloten, omdat dat het gunstigste is voor de directe televisie-uitzendingen. De fina les worden gespeeld op: Europa Cup 1: 25 mei in Athene, Europa Cup 2: 11 mei in Gothenburg, UEFA-beker: 4 en 18 mei. Het Algerijnse voetbalteam heeft een vriendschappelijke wed strijd tegen de Engelse eerste-divisieclub Nottingham Forest met 3-1 gewonnen. De stand bij rust was 1-1. De doelpunten kwamen van: Wilson (lie minut) voor Nottingham en van Bouiche (35). Madjer (61) en Merezkane (78) voor Algerije. ZEIST Bondscoach Kees Rijvers heeft zijn voorlopi ge selectie rond voor het zogenaamde Mexico-team dat in Midden-Amerika van 4 tot en met 19 juni deelneemt aan het wereldkampioenschap voor junioren tot 21 jaar. Op dinsdag 15 maart zal op het sportcentrum in Zeist de eerste oefenwedstrijd worden gespeeld. Na overleg met bondscoach Ger Blok, zal Rijvers voor deze eerste selectiewedstrijd geen beroep doen op spelers die mo menteel uitkomen in het UEFA-elftal, dat op woens dag 23 maart zijn tweede kwalificatiewedstrijd tegen Spanje speelt. Rijvers: „Van de huidige UEFA-groep (16-18 jaar) komen Van Basten, Godee, Panhuis, Bakker en Bosman (Ajax) en Van der Laar (Helmond Sport) voor de selectie in aanmerking. De 32 spelers die Rijvers heeft opgeroepen, zijn: De Graaf, Haatrecht, Van 't Schip, Silooy en Vanenburg (Ajax), Laurs en Moniz (Eindhoven), Snoei (Excelsior), Been en Duut (Feyenoord), Eijkelkamp (Go Ahead Eagles), Van Hameren (Haarlem), Cornelissen (NAC), Van Geenen, Guerin en Janssen (NEC), Van de Eijk (PEC Zwolle), Van de Bogaard, Koot en Smulders (PSV), De Haan, Oomen en Valentein (Sparta), Roord en Snelders (FC Twente), De Wit (FC Utrecht), Das en Kramer (Vitesse), Plugboer (Volendam), Mannen (Wageningen), Cohen en Soffers (Willem II). Schorsingen De Tuchtcommissie van de KNVB heeft gisteren zes spelers uit het betaald voetbal voor enkele weken aan de kant gezet, omdat zij driemaal geel hebben geïncasseerd. De straffen zijn: H. Verrips (FC Utrecht) 4 wedstrijden, P. Boeve (Ajax) 3 duels, H. Thoresen (PSV) 2 duels, A. Willemse (NEC) 3 duels, Overweg (DS' 79) 2, L.A.M. Hendriks (Vitesse) 2. Bij de jeugd werd onder anderen Kuyt van FC Den Haag voor 3 wed strijden geschorst (plus 1 voorwaardelijk). Tanny Wolff Mevrouw mr. Tanny Wolff is, na een jaar in functie te zijn ge weest, afgetreden als voorzitter van de supportersvereniging van Feyenoord. Die stap is het gevolg van het feit, dat bij een onder zoek is gebleken dat 600 leden van de supportersclub in de con troverse Stichtingsbestuur-Hans Kraay aan de zijde van de trai ner staan. Dat stichtingsbestuur contracteerde Thijs Libregts als trainer voor het nieuwe seizoen. Tanny Wolff stond aan de kant van het stichtingsbestuur. Op de algemene jaarvergadering van de supportersvereniging van vanavond is Richard van Straten kandidaat voor de vacante functie van voorzitter. Wiekamp op kop DEN HAAG Gerrit Wie- Deursen (40-28 in 45 beurten) kamp gaat sinds gisteravond en Galjaard (40-29/52). Met zes alleen op kop in het eerste punten uit vier partijen wordt Haagse kampioenschap drie- Wiekamp gevolgd door Jan banden klein voor hoofdklass- Gelderblom en Alex Janse, die sers. uit drie partijen vier punten Op de tafels van de Spoorwe- haalden. Vanavond wordt het gen versloeg Wiekamp Van kampioenschap voortgezet. Leidenaars naar open titelstrijd gewichtheffen DEN HAAG LKV de Spar- taan zal dit weekeinde sterk vertegenwoordigd zijn bij de Hofeditz (Wdl) 9. Patrick Bonnet (Fra) 10. Kim Andersen (Den) allen in de zelfde ti|d als de winnaar. Algemeen klassement: 1. Erik Vande raerden (Bel) 5 uur, 6 minuten en 33 seconden; 2. Stephen Roche (Ier) op 6 seconden; 3. Alaln Bondue (Fra) Z.L; 4. Gilbert Duclos-Lassalle (Fra) op 8 seconden; 5. Joop Zoetemelk (Ned) op 10 seconden; 6. Adri van der Poel (Ned) z.t.; 7. Luc Govaerts (Bel) op 11 seconden; 8. Allan Peiper (Aus) z.t.; 9. Regis Clere (Fra) z.t.; 10. Jean- •Luc Vandenbroucke (Bel) op 12 se conden; 18. Jan van Houwellngen (Ned) z.t.; 19. Sean Yates (Gbr) z.t.; 20. Jacques Bossls (Fra) op 17 sec.; 28. Steven Rooks (Ned) op 19 sec.: 37. Frans Plantaz (Ned) op 23 sec 40. Jannes Slendebroek (Ned) op 25 sec.; 44. Jean Peels (Ned) op 26 sec.; Open Nederlandse Kampioen schappen gewichtheffen die door het Haagse Simson/KDO worden georganiseerd. Hennie Teske, Jaap van Looy, Adrie Bentvelzen, Hen Boom, Wim van de Putten, Len Zwaan en Peet Amsterdam vormen de sterke Leidse vertegenwoordi ging tijdens deze, als „over- gangskamnpioenschappen" fungerende titelstrijd. 49. Jo Maas (Nod) op 28 sec.; 51. Henry Mandors (Ned) op 29 sec.; 52. Hans Boom (Ned) op 30 sec.; 60. Twan Poels (Ned) op 31 sec.; 66. Jac. van der Poel (Ned) op 34 sec.; 77. Gerry Takens (Ned) op 39 sec.; 83. Hennie Kuiper (Ned) op 41 sec.; 107. Hans Daams (Ned) op 1.03; 117. Frank Moons (Ned) op 1.21. SKIËN Waterville Valley: Reuzenslalom aames: 1. Tamara McKinney (Vst) 2.18,72; 2. Maria Epple (Wdl) 2.19,25; 3. Clndy Nelson (Vst) 2.19.74; 4. Michela Flglni (Ita) 2.20,14; 5. Anne-Flore Rey (Fra) en Erlka Hess (Zwl) 2.20,17; 55. Caro line Drommel (Ned) 2.37.00 Stand wereldbeker 1. McKinney 205 pnt; Hess 188; 3. Hanni Wenzel (Lie) 174 HELSINKI De 24-jarige Amerikaan Scott Hamilton heeft gisteren voor de derde achtereenvolgende keer de wereldtitel kunstrijden op de schaats bij heren gewonnen. Hij scoorde elf keer 5,9. Het zilver was voor de West duitser Norbert Schramm, het brons voor de vederlichte „lie veling" van het Finse publiek, de Canadees Brian Orser. De 19-jarige Rus Fadejev (vierde) liet als eerste kunstrijder in een titeltoernooi een viervou dige Toe-Loop zien. De lan ding was echter niet helemaal perfect. Voor de tweevoudige wereld kampioenen in het ijsdansen Jayne Torvill en Christopher Dean is de korte kilr van de ti telstrijd in Helsinki een ware triomftocht geworden. De jury waardeerde de rock-and roll- -demonstratie van het Britse paar met zevenmaal de maxi male notering: 6.0. Het in Ca nada wonende voor Nederland uitkomende duo Marianne van Bommel/Wayne Deweyert klom een plaats en staat thans vijftiende. arters boos ^^^T-EUSEN Vier biljarters, Vel, Van Vultink en Bongers, zijn gisteren in de M^^ee ronden van het Nederlands kampi- siou anker kader 47/2 ongeslagen geble- beure 1WRijSwijker Van Deventer verloor zijn 99.00 rtijen. 138,50 i36,5o|ag nationaal kampioen wordt, zal mo- i835oiernen aan EuroPese titelstrijd, die 22.901 en met 17 april in Alicante wordt ge- 49^05e Spanjaarden zijn van plan het deel- 38*50-ld 'n poules te verdelen en de partijen 3740 laten spelen. Twee zaken, die de Ne- 126 80J topbiljarters verfoeien. Het wordt 25o.*8o nationale titelhouder derhalve een 185.0° ltige eer om naar de Zuidspaanse stad 74.00 £n- stemming zat er overigens gis- 35.*5o slecht in, doordat de biljartbond de 99,00 eding van de spelers zonder overleg ggebracht van 75 tot 25 gulden. Scott Hamilton (Vst) scoort elfmaal 5,9.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 13