TC Groningen niet beloond Ria Visser derde op wereldranglijst Schoenaker sloopt Roda JC Zoetemelk zesde Bestuurscrisis KNGV Lf rt Sportwereld Limburgse trilogie op Nootdorp fieldde (Bomattt DONDERDAG 10 MAART 1983 PAGINA 13 rijden voor Russen LtlKI Elena Valova en Oleg Va- ik* l*°v) z'Jn g»steravond >n Helsinki 15-l)6 wereldtitelstrijd kunstrijden op t ca)15 66,1516 geworden op het onder op irrijden. Het Oostduitse duo Sabi- I j*/Tassilo Thierbach werd tweede 'en Fra Underhill en Paul Martini uit Ti eefS1"6?60 ^6t brons. Het voor Ne- ininff uitkomende duo Marianne van nar»/Wayne Deweyert sloot de ver- jpjansen af met een zestiende plaats. "Wetffpbchte figuren en de korte kür og Amerikaanse Rosalyn Sumners ig bij de dames. Tweede is de Rus- dderfe'6na Vodorezova en derde de NQVits6 Claudia Leistner. De Neder- ,i Scha Wang zakte door een zwak NOtëramma nog twee plaatsen en is /an de 28 deelnemers. Schapers verslaat Frawley NANCY In de nacht van dinsdag op woensdag zege vierde Michiel Schapers in Nancy met 6-3, 7-5 over de Australiër Rod Frawley, die twee jaar geleden in de halve finales van Wimbledon stond. Hij kwalificeerde zich daarmee voor de ontmoeting tegen Fibak, die vandaag plaatsvindt. In het 75.000 dollartoernooi van Nancy zegevierde Wojtek Fibak met 6-2, 6-1 over de Italiaan Adriano Panatta. Michiel Schapers had de kwalificatie doorstaan door overwinningen op Kanter en Dunk. Marcella Mesker is in de eerste ronde van het internationale tennistoernooi in Dallas uitgescha keld. Ze verloor in twee sets van de Westduitse Sylvia Hanika. De Amerikaan Jimmy Connors heeft tijdens het internationale tennistoernooi in Brussel in de eer ste ronde met 6-2, 6-3 gewonnen van de Westduitser Klaus Eberhard. Andere uitslagen zijn: Johan Kriek (Zaf)-Jacques Grandjean (Bel) 3-6 6-2 6-1, Mats Wilan- der (Zwe)-Hans Simonsson (Zwe) 6-0 6-3. PARIJS De 22-jarige Belg Eric VanderAerden heeft gistermiddag in Issy-Les-Moulineaux de proloog van Parijs-Nice gewonnen. De Belg, die vandaag in de eerste leiderstrui uit zijn professionele wielerloop- baan is vertrokken, reed een gemiddelde van boven de 49 kilometer per uur en was zes seconden sneller dan Sean Kelly, die vorig jaar het eerste stukje van de rit naar de zon had gewonnen. Wereldkampioen achtervolging Alain Bondu werd derde. De beste Ne derlander in het „voorspel" van Parijs-Nice was Joop Zoetemelk, die als zesde tien seconden op Vande rAerden moest toegeven. Jacq van Meer won in Fayt-le-Franc (Bel) de grote prijs Jose Samyn, een wedstrijd voor profs over 197 kilometer. Van Meer was de snelste man uit een ver splinterde kopgroep, aan de streep had hij twee se conden voorsprong op Luc Colijn. Gerrie Knetemann werd vijfde op ruim een halve minuut. DEN HAAG Jan Spijkers en Han van der Burgt, respectie velijk voorzitter en penningmeester van het Koninklijk Ne derlands Gymnastiek Verbond (KNGV) hebben gisteren hun functie, om persoonlijke redenen, neergelegd. De laatste twee jaar gaat het niet goed bij de in ledental derde sportbond van Nederland. Op de jaarvergadering, die in no vember 1981 in het centrum van het KNGV in Beekbergen werd gehouden, werd Jan Spijkers tot voorzitter gekozen als opvolger van de vertrekkende praeses John Tielrooy. Toen was al bekend dat een gedeelte van de afgevaardigden liever de andere kandidaat, Borgstede, op de voorzittersstoel had ge zien. Bepaalde stromingen in het KNGV zouden graag dr. Wim van Zijll, de oud-algemeen secretaris van de Nederland se Sport Federatie, als voorzitter van het KNGV zien. Van Zijll is voorzitter van het overlegovergaan tussen de vier bon den, die zich in Nederland met de gymnastiek bezig houden. De vier organisaties praten nog steeds over een vorm van sa menwerking. Geelzucht velt atleet Moorcroft LONDEN David Moorcroft, de En gelse atleet die vorig jaar mede door zijn verbetering van het wereldrecord op de 5000 meter tot 13 minuten en 00.42 seconden doordrong tot de absolu te wereldtop, zal waarschijnlijk dit sei zoen niet in wedstrijden uitkomen. Bij een onderzoek in een ziekenhuis in Londen is vastgesteld dat de 30-jarige Engelsman aan geelzucht lijdt. De afge lopen winter, die Moorcroft in Nieuw- -Zeeland doorbracht, vielen de presta ties van Moorcroft om onverklaarbare redenen tegen. De oorzaak daarvan is nu opgespoord. Moorcroft hoopt in au gustus, wanneer in Helsinki de eerste wereldkampioenschappen atletiek wor den gehouden, volledig hersteld te zijn. INGEN Op een ,.:e wijze kon FC Ven bijna niet uit ^^NVB-bekertoernooi ^.„jfjnen. Honderd en minuten lang (de speeltijd en de j ang) hadden de Vers zich duidelijk verderen getoond r W, maar op het on- 1 strafschoppen ne- dd, poesten de Ooster- Suidwoners het afleg- m lie broertjes Ronald ■J6" fin Koeman en Bud lf hadden van elf tmad êeen nioeite Pim is hutfg te passeren, kenyoor Ron Jans en ame- Waalderbos was heh te grote opgave. "ndjPSV miste alleen Op pndsbergen. éen: ijdeiftend de ex-Groninger tlorfoolhof deed zijn voor- ;n hi provinciegenoten de d m. door de beslissende vinrPP koel achter Tukker iet Voor FC Gronin- ble pdigde het bekerduel •r in een enorme anti- Desondanks deelde [ey jTheo Verlangen na af- 0nnikke pluimen uit aan gillen. „De jongens heb- 0 fantastisch goeie partij j'ggp". Thijs Libregts was Br<Pr roerend mee eens. f Pp alleen maar zeggen gelukkigste heeft ge- i. Wij zijn totaal niet in Itrijd geweest. FC Gro- was op alle fronten be- ^^'zege van 2-0 in eigen Ladi uitgangspunt waren de n j 0|lers met voornamelijk behoudende bedoelingen naar het hoge noorden afgereisd. Aan een gelijkspel had PSV immers voldoende voor het bereiken van de volgende ron de. Trainer Libregts had dan ook een tactisch strijdplan uit gedokterd, waarin zijn volge lingen de opdracht hadden ge kregen om de gevreesde Gro ninger aanvalsgolven zo rond de middenlijn een halt toe te roepen. Die opzet slaagde ech ter allerminst. FC Groningen, geestdriftig aangespoord door de eigen aanhang, spoot met veel elan uit de startblokken en PSV kwam handen en vooral voeten te kort om de noordelijken bij te benen. Suc ces bleef vooralsnog uit. De Martinistadbewoners gin gen in al hun enthousiasme veel te jachtig en daardoor zonder overleg te werk. Ver geefs probeerden de broertjes Koeman hun op hol geslagen ploeggenoten tot rust te bren gen. Door het weinig overtui gende ingrijpen van de Gro ninger achterhoede kreeg PSV bij het schaarse aantal tegen stoten ook een tweetal moge lijkheden. Maar Groningen kwam. Anne Mulder trok er op links tussenuit, en bediende met een fraaie boogbal Erwin Koeman. De huurling bracht vervolgens met een bekeken kopbal zijn eigenaar de eerste slag toe: 1-0. Met Erwin Koe man is ook direct de beste man van het veld genoemd. Na de hervatting was het raak. Er win Koeman pikte het speel tuig op de rand van het eigen strafschopgebied op, en trok met een vergeefs de achtervol ging inzettende Ton Lokhoff in één lange rush over het hal ve speelveld. Zijn dfèptepass ging via Bud Broeken naar Jan de Jonge. De plaatsver vanger van de aan zijn knie geopereerde Rob McDonald deed dat dan ook niet en PSV was een geslagen ploeg. Door de dit seizoen nieuw ge hanteerde KNVB-bekerregel, waarbij het doelsaldo niet lan ger van betekenis is, was de wedstrijd toen in feite ge speeld. De verlenging daarentegen ging wel weer gepaard met veel emotie en spektakel. De strafschoppen reeks draaide FC Groningen ten slotte de nek om. FC Groningen-PSV 2-0 (1-0, 2-0. na verlenging): 18. Erwin Koeman 1-0, 46. De Jonge 2-0. Scheidsrechter Weerink. Toeschouwers: 17.000 (uit verkocht). Gele kaart: Poortvliet (PSV). De strafschoppenserie was: Erwin Koeman 1-0. Thoresen 1-1, Jans, Huh 1-2, Waalderbos, Wild schut 1-3, Broeken 2-3, Landsbergen, Ronald Koeman 3-3, Koolhof 3-4. FC Groningen: Tukker; Steenge, Hiddink, Waalderbos en Mulder; Ro nald Koeman, Erwin Koeman. Keu kens; Broeken, De Jonge (McDonald) en Jans. PSV: Doesburg; Van Aerle, Stevens, Landsbergen, Brandts; Lokhoff, Wil ly van de Kerkhof (Huh), Poortvliet; Van Duuren (Koolhof), Thoresen, Wildschut. Noodlottig moment voor FC Groningen: doelman Pim Doesburg (PSV) stopt de strafschop van Ron Jans. NVB-BEKER Wii|<irtfinales 93.5.1 JC-Ajax 1-3 (eerste wedstrijd 0-2) 2-6i"ihead Eagles-Haarlem 1-1 (0-4) Wageningen 2-1 (na verlenging 2-1, NEC wint na Trc-Bchoppen, 1-3) rds iing irds^ingen-PSV 2-0 (na verlenging 2-0, PSV wint na straf- >2, tppen, 0-2) 25-sj, Haarlem, NEC en PSV gaan over naar de halve fina lk loot PSV 'ifloop van de wedstrijd Groningen-PSV is de loting Icht voor de halve finales van het toernooi om de /B-beker, die op de woensdagen 30 maart en 13 april Jen gespeeld. 'bting had het volgende resultaat: flem-NEC i-PSV jerstgenoemde clubs spelen de eerste wedstrijd thuis. »ns werd geloot voor de volgorde van de wedstrijden de finales, die op 10 en 17 mei worden afgewerkt. De laar van het duel Ajax-PSV speelt de eerste finale ;rijd op 10 mei op eigen terrein tegen de winnaar van "Ive finale tussen Haarlem en NEC. ia; )f; KERKRADE Tien mi nuten heeft Roda JC gis teravond tegen Ajax in sportpark Kaalheide in Kerkrade met het idee mogen rondlopen dat er uit de tweede kwartfinale in het bekertoernooi (eer ste duel een overwinning van 2-0 voor Ajax) een verlenging te halen zou zijn. Ajax liet zich welis waar verrassen door de Kerkraadse openingstref fer (tiende minuut), maar stelde vrij vlot orde op za ken. Het door de werk groep competitie-opzet be taald voetbal uitgedokter de nieuwe systeem in de kwartfinales van de KNVB-beker miste zo doende zijn effect: aanval lend voetbal. Een positief saldo leverde het bekerduel wel op voor de pen ningmeesters van beide vere nigingen, die na afloop een re cette van 25.000 toeschouwers mochten delen. In de beginfase leken de Aja- de ploeg gelaten ten faveure van Rijkaard. Hoewel aan de hand van de opstelling ver wacht mocht worden dat Ajax zonder spits speelde, nam Cruijff het grootste deel van de eerste helft de taak als cen trale aanvaller waar. Roda JC bleef verbeten jagen op het openingsdoelpunt. De Kerkraadse formatie kwam er echter nauwelijks aan te pas en had de helpende hand van arbiter Bosman nodig, die in de tiende minuut een onschul dige actie van Ophof tegen Raeven met een strafschop be rieden met hun gedachten nog strafte. Van Geel aanvaarde steeds bij de interne proble- het geschenk dankbaar: 1-0. De Deense Ajacied Jesper Olsen breekt door de defen sie van Roda JC heen. i van de afgelopen dagen. Slordigheden in de achterste lijn van de Amsterdammers lagen ten grondslag aan twee riante scoringsmogelijkheden voor Roda JC. Raeven schoot (derde minuut) van ongeveer vijftien meter buiten bereik van Schrijvers tegen de lin- kerpaal. In de rebound wist Eriksen geen rendement meer te puren uit deze kans. Nau welijks bekomen van de schrik ontsnapte de landskam pioen twee minuten later weer aan een vroege achterstand. Aad de Mos had Kieft buiten Tien minuten mocht Roda JC de voorsprong koesteren toen profiteerde Schoenaker van een kortsluiting in de achter hoede van de Kerkraadse ploeg. Even buiten het zestien metergebied haalde de mid denvelder genadeloos uit: 1-1. Ajax weliswaar niet superieur, maar dominant, spleet enkele malen Roda's laatste lijn. Cruijff schoot alleen voor doelman Smits de bal net naast en Rijkaard zag zijn schot in het zijnet ploffen. Vlak voor het rustsignaal lie ten de Limburgers de moge lijkheid op een voorsprong lig gen toen Molenaar in het strafschopgebied hands maak te. Eriksen faalde van de witte stip. Het was hoogst onbegrijpelijk dat Ajax niet direct na de her vatting het karwei klaarde, want Roda stond op instorten. De Amsterdammers tempori seerden en vonden de remise kennelijk voldoende, hetgeen inderdaad het geval was. Vijf minuten voor tijd achtte de landskampioen de tijd rijp om Roda definitief te elimineren. Een voorzet van Molenaar werd door Cruijff met het hoofd verlengd, Schoenaker legde de laatste hand aan deze co-produktie: 1-2. De toeschou wers die voortijdig naar huis waren vertrokken, misten dat Cruijff aan de basis lag van Ajax' derde doelpunt, dat weer door Schoenaker werd ge scoord: 1-3. Roda JC-Ajax 1-3 (1-1): 10. Van Geel 1-0, 20. Schoenaker 1-1, 85. Schoena ker 1-2, 90. Schoenaker 1-3, Scheids rechter Bosman. Toeschouwers 18.000. Roda JC: Smits; Cremer, Degens, Ehlen, Hanssen, Calderwood, Marij- nissen. Van Geel; Hofman, Raeven, Eriksen. Ajax: Schrijvers; Molenaar, Mölby, Ophof, Boeve; Lerby, Schoenaker. Rijkaard; Olsen, Vanenburg, Cruijff. AG De eerste-divi- itrijd tussen DS '79 en h is gisteravond 'eede helft dertien mi- nog onderbroken doordat let Fechter Roelofsen een v tscheurde. De arbiter liljianvankelijk op het veld lenleld maar bleek niet in )r (le wedstrijd verder te )m Hij werd vervangen ïro/ensr6Chter Van Dolder. won het duel met 2-0. lensliektn: *B Bosch 2-4 (1-4): 43. Gorter 1-0, Jlemcrt 2-0. Scheidsrechter: Roe- m 7»n Dolder) Gele kaarten: Adri- Bosch) en Van der Horst (DS 79). f tro-Vitesse 2-4 (1-4): 19. Bakker fchulting 2-0 Scheidsrechter. Ver- jwers. 2500. Gele kaart: Van itessc). 20 12 4 4 28 50-26 20 10 7 3 27 42-27 20 10 4 6 24 35-22 21 8 8 5 24 33-23 21 10 4 7 24 31-21 21 11 2 8 24 35-38 2) e 1 6 23 43-31 21 21 toi£h«P 6 9 6 21 30-29 8 5 8 21 28-37 7 7 8 21 35-47 8 3 10 19 31-27 6 4 11 16 31-45 6 3 12 15 23-35 5 2 13 12 27-40 5 1 14 11 25-50 i FC VVV penode- INZELL Ria Visser heeft gisteren op de baan van Inzeil het Nederlands record op de 3000 meter met ruim drie seconden naar beneden gehaald. Visser gebruikte in haar opmerkelijke stijl erg veel kracht in de race, waarin Yvonne van Gennip als haas fungeerde. Voor de record houdster stonden de klokken stil na 4 mi nuten 31,46 seconden; zij was al Nederlands snelste met 4.34,56, een tijd die zij op 21 januari 1980 in Da- vos had gemaakt. Van de eerste ronde reed Ria Visser onder de tijden van het door coach Louwmans opge stelde recordschema, dat moest uitkomen op 4 minuten 35,5 seconden. Die richttijd was be wust gekozen omdat daarmee onder het officieuze wereldre cord over de drie kilometer op laaglandbanen zou worden ge reden, ook een prestatie van Ria Visser, die in 1981 op de Uithof in Den Haag tot 4 mi nuten 35,7 seconden was geko- De recordwedstrijden in Inzeil zijn voor de damesploeg een succes geweest. Naast Ria Vis ser verbeterde Monique Kauffman zes persoonlijke re cords en Yvonne van Gennip bereikte opnieuw de tijden die tot haar mogelijkheden beho ren. De heren bleven daarbij achter. Zo zeer zelfs dat baan- directeur Gerd Zimmermann zijn ontevredenheid niet voor zich hield. „Ik zal er werkelijk nog eens over moeten naden ken voor ik volgend jaar weel de poorten openzet voor de Nederlandse heren". Voor Ria Visser vormde de 3.000 meter het vierde record voor haar in zes dagen. Zij is met haar seizoenprestaties van respectievelijk 43,16, 2.09,21, 4.31,46 en 7.51,73 en een totaal van 178.646 punten geklom- Ria Visser is ook op de 3.000 meter op weg naar een Nederlands record. men tot de derde plaats op de wereldranglijst aller tiiden. „Het begint er op te lijken al dus de nationale kampioene. „Ik denk dat er de komende weken nog heel hard gereden zal worden in Alma Ata, maar voorlopig sta ik toch op die E>laats en dat vind ik wel euk" ALMELO Heracles, de nummer laatst uit het betaalde voetbal, heeft trainer Arie Ste- houwer benoemd tot manager voor het nieuwe seizoen. On der Stehouwer, die in het bezit is van het A-diploma, zullen twee trainers met een lagere kwalificatie in een deeltijd baan worden aangesteld. MOSKOU De Rus Gary Kasparov heeft gisteren in Moskou de vijfde partij voor de tweekamp in het kandida- tenschaaktoernooi tegen zijn landgenoot Aleksander Bel- javski gewonnen. Beljavski staakte de strijd na 39 zetten. Kasparov, die wit had, leidt nu met 3-2. VELSEN Het Nederlands UEFA-jeugdelftal (spelers tot 19 jaar) heeft in Velsen de eer ste kwalificatiewedstrijd voor het UEFA-jeugdtoernooi,, waarvan de eindronde van 13 t/m 22 mei in Engeland wordt gehouden, tegen Spanje met 1-0 gewonnen. Het enige doel punt werd in de 68e minuut gemaakt door Pouls (FC Twente). De return wordt 23 maart in Palma de Mallorca gespeeld. HAMBURG De uitslagen uit de eerste divisie van de Eu ropese tafeltenniscompetitie zijn: Zweden-Joegoslavië 4-3, Denemarken-Tsjecho- Slowakije 1-6, Polen-Hongarije 4-3, Engeland-West-Duitsland 1-6. PALMA DE MALLORCA Scavolini Pesaro uit Italië heeft in Palma de Mallorca voor 2000 toeschouwers de fi nale van het basketbaltoernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars gewonnen. De ploeg versloeg Asvel Villeur- banne uit Frankrijk met 111-99. Bij de rust stonden de Italianen voor met 52-50. Vil- leurbanne had in de halve fi nales Den Bosch uitgescha keld. NEC helpt Wageningen uit de droom NIJMEGEN Doelman Schellekens was gisteravond de grote man in het Goffert- -Stadion. De Nijmeegse doel man stopte na de verlenging, die noodzakelijk was als ge volg van de stand van 2-1, strafschoppen van Budding en Van Vijfeyken, waardoor NEC alsnog de halve finales bin-" nenstapte van de strijd om de KNVB-beker. Omdat Willem- se, Wanders, Sije Visser en Wijnberg wel raak kogelden vanaf elf meter, was de droom van Wageningen als enige eer- ste-divisieclub de halve finales te bereiken, voorbij. De Berg- - bewoners hadden de eerste wedstrijd, veertien dagen gele den in Wageningen, ruim schoots gewonnen: 3-1. Woensdagavond zag het er lange tijd naar uit dat de be zoekers opnieuw voor een stunt zouden zorgen. Maar vier minuten voor het einde kreeg Wageningen een tegen valler te incasseren, die het daarna niet meer te boven kwam. Het was toen namelijk verdediger Willemse, die met een kopbal doelman Suvee kansloos liet. NEC kwam daarmee op 2-1, net voldoende om er alsnog een verlenging uit te slepen.In de extra-speel tijd slaagden beide ploegen er niet in te scoren, zodat straf schoppen de beslissing moes ten forceren. NEC had toen de zenuwen het best in bedwang en mag daarom verder beke ren. NEC-Wageningen 2-1 (1-1, 2-1 na verlenging): 31. Wanders (strafschop) 1-0, 40. Van den Berg (strafschop) 1-1, 86. Willem- se 2-1. Scheidsrechter Bakker. Toe schouwers: 4000. Gele kaarten voor. Visser. Willemsen en Janssen (NEC), Budding (Wageningen). NEC: Schellekens; Willemse, Visser, Wijnberg, Selbach (Hubers); Van Zinnen, Van Geenen (Aalbers), Wan ders; Heisper. Janssen, Grim. Wageningen: Suvee; Mannen, Van der Ley, Radstaat, Tollenaar, Gar- dien. Van den Berg, Van Vijfeijken; Budding, Norrie (Menting), Van der Klift. Wullems boos op Van Engelen DEVENTER Trainer Henk Wullems van Go Ahead Eagles heeft duidelijk gemaakt dat doelman Ton van Engelen, die zich uit teleurstelling over het aantrekken van de 42-jarige doelman Jan Jongbloed af meldde voor de bekerwed strijd gisteren tegen Haarlem, zijn instelling snel zal moeten verbeteren. „Als Van Engelen blijft zoals hij de afgelopen da gen was, moet hij weg. Ik kan me best voorstellen dat hij te leurgesteld is, maar ik neem hem kwalijk dat hij niet de kans heeft gegrepen om te to nen dat hij een kerel is". De injectie, die de te elfder ure opgeroepen „medicijnman" Henk Wullems aan het dood zieke Go Ahead Eagles toe diende in de vorm van de rou tine van Dick Schneider en Jan Jongbloed, bleek in het bekertreffen tegen Haarlem minder werkzaam dan in de competitiewedstrijd tegen NEC van afgelopen zaterdag. Vier dagen na de onmogelijke uitslag (5-1) tegen NEC zag de Deventer ploeg, om begrijpelij ke redenen zonder Haarlems assistent-trainer Jongbloed on der de lat, zich de weg naar de halve finale versperd door een ploeg, die aanmerkelijk meer klasse en voetbalintelligentie etaleerde dan de geheide de gradatiekandidaat uit Nijme gen. Het werd 1-1 in De Ade laarshorst, en dat was niet toe reikend om de schade, die in de uitwedstrijd was opgelopen (nederlaag van 4-0) te herstel len. Go Ahead Eagles-Haarlem 1-1 (0-1): 26. Keur 0-1, 65. Voskamp 1-1. Scheidsrechter: Mulder. Toeschou wers: 3000. Gele kaart: Small (Go Ahead Eagles). Go Ahead Eagles: Van Leeuwen. Back (Voskamp). Schneider. Oude Wesselink, Witbaard; Woudsma. Ten Cate, Oostrom; Small. Bosman. Eij- kelkamp. Haarlem: Metgod; Van der Kuylen, Masefield. Nijholt en Leysner, Ver- kaik. Balm (Mochizuki). Kleton; Keur, Böckling, Van Leen. NOOTDORP Voor de Lim burgse trainer-pikeur Willem Velis was het gisteren op de draversbaan van Nootdorp een uitstekende dag. Zelf won hij eerst met Thor Wolfrath en een half uur later met Tivoli Hazelaar, terwijl gastpikeur Cees de Leeuw voor hem Ty foon Hazelaar winnend over de finish bracht. Dat laatste gebeurde in de Weesp-prijs, waarin Willem Velis met Sef Hazelaar tot de favorieten be hoorde. Lang was Sef Hazelaar in tweede positie achter Rosy Rapid. In de laatste bocht had Sef Hazelaar echter het beste gegeven en ging Rosy Rapid dapper door Geheel onver dachts kwam Tyfoon Haze laar als een duvel uit een doos je in de laatste rechte lijn sterk andringen en bezorgde de Limburgse stal de derde ach tereenvolgende overwinning op Nootdorp.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 13