Agrariërs Leidschendam woedend over bebossing landbouwgronden Het Wedde" wordt afgedekt leiden/regio REGI0(J0UR)NAAL Feest in De Sater MARKTEN Oude Lisbloem maakt plaats voor woningen Infrastructuur wordt flexibeler in overig deel van Buitenhof CeidAcgouofmt VRIJDAG 4 MAART 1983 PAGI Kruiwagen op Rijksstraatweg WASSENAAR Een rondslingerende kruiwagen heeft vanmorgen een ern stige botsing veroorzaakt op de Rijks straatweg in Wassenaar. Een 37-jarige man uit Wassenaar, rijdend in de rich ting Den Haag zag op het gedeelte tus sen Pauwlaan en Rust en Vreugd dat een bestuurder voor hem plotseling uit week voor het obstakel, waarna de man zelf tegen de kruiwagen botste. De auto raakte van de weg en werd zwaar beschadigd, de bestuurder bleef onge deerd. De schade wordt geschat op 6000 gulden. De kruiwagen is vermoedelijk van een wagen gevallen. De politie van Wassenaar verzoekt weggebruikers die opheldering kunnen geven zich in ver binding te stellen met de politie, tel. 01751-19244. Schietbaan rijkspolitie geopend LEIDERDORP Staatssecretaris Koning van financiën zal dinsdagmiddag omstreeks drie uur in Leiderdorp de schietbaan voor de rijks politie openen. De staatssecretaris zal de baan daadwerkelijk „openschieten". De schietbaan ligt onder de garages van het groepsbureau van de rijkspolitie Leiderdorp aan de Hoogmadese- weg. De baan zal worden gebruikt door de meeste korpsen in het district Den Haag van de rijkspolitie. De schietbaan is uiterst modern, met computergestuurde installaties en doelwit ten die door diaprojectoren worden afgebeeld. Men heeft tamelijk plotseling tot de officiële opening van de baan besloten. De baan ver keert nog niet in topconditie. Momenteel kampt de rijkspolitie nog met wateroverlast in de dicht bij het grondwaterpeil gelegen schietbaan. Nieuwe stoplichten bij Den Deyl in Wassenaar WASSENAAR De verkeerslichten aan het kruispunt Den Deyl in Wasse naar worden voor een bedrag van 424.700,- vernieuwd. Dit krediet werd gisteren door de raadscommissie finan- cieel-economische zaken, onder voor zitterschap van wethouder C.P.M. Bar- ning, goedgekeurd. Ruim 120.000,- komt daadwerkelijk ten laste van de gemeente, de rest wordt betaald door rijk en provincie. De verkeerslichtin stallatie op het kruispunt Rijksstraat weg, Papeweg en Lange Kerkdam da teert uit 1969. Voor de afschrijving van de installatie is 10 jaar gerekend. De nieuwe installatie werkt geheel op het aanbod van het verkeer. Nieuw hoofd Julianaschool LEIDERDORP De heer R. Kramer is met ingang van 1 april benoemd tot hoofd van de openbare Koningin Julianaschool aan de Kom van Aaiweg in Leiderdorp. De heer Kramer werd in 1953 in Leeuwarden geboren, is getrouwd en heeft twee kinde- Na het behalen van zijn akte werkte hij als assistent-begeleider schoolradio en telebord bij het Gemeenschappelijk Centrum voor Onderwijsbegeleiding Friesland. De heer Kramer is in het bezit van de akte MO-B pedagogiek met als specialisatie ortho- pedadogiek. Hij werkte in Gouda op een lagere school en is mo menteel verbonden aan een ZMOK-school in Wapenveld. Hij houdt zich daar vooral bezig met de individuele begeleiding van leerlingen en het ontwikkelen van projectonderwijs op school. Schoolteams en ouderraad van de Koningin Julianaschool/De Ruigenhoek staan unaniem achter de benoeming van de heer Kramer. PROVINCIE HANDELT IN STRIJD MET BESTEMMINGSPLAN' LEIDSCHENDAM Het provinciaal bestuur heeft het gemeentebestuur van Leidschendam aardig in verlegenheid gébracht. Woensdag 23 maart plant de provincie namelijk met enige feestelijkheid (Boomplantdag!) de eerste van honderden bomen op een strook van zeven hec tare in de Gecombineerde Starrevaart- en Damhou derpolder, vanaf de rijks weg Den Haag-Amster dam tot bijna tegen het Rijn-Schiekanaal aan. De Leidschendamse wethou ders mevrouw J. A. van Nie- velt-Volmuller en J. C. van Erp hebben echter vorige week een open gesprek ge voerd met Leidschendamse agrariërs, over het steeds ver der terugdringen vtn land- en tuinbouw in de gemeente. Hierbij is door de agrariërs vooral gewezen op het ontbre ken van een gewijzigde be stemming voor het polderge bied en op het volgens hen on wettige planten van bomen. De provincie heeft het ge meentebestuur niettemin offi cieel uitgenodigd voor de fees telijkheid, een uitnodiging die volgens wethouder Van Erp „alleen al uit beleefdheid dient te worden aanvaard". Voorzitter P. Weerdenburg van de Leidschendamse Land en Tuinbouw Vereniging (LLTV), een al weer tien jaar oude bundeling van de plaat selijke afdelingen van LTB, CBTB en de Hollandse Maat schappij van Landbouw, is zeer verontwaardigd. „Het ge meentebestuur mag niet toela ten dat in de Starrevaart- en Damhouderpolder bomen wor den geplant. Het is strijdig met het bestemmingsplan en dat bestemmingsplan geldt ook voor de provincie. Die bomen hebben voor de agrariër een schadelijke werking. Als wij ook maar iets doen wat in strijd is met het bestemmings plan worden we op de vingers getikt, waarom de provincie dan niet?", aldus Weerden- burg. De provincie wil van de 200 hectare grote polder een recre atiegebied maken, voorlopig genoemd Leidschendammer- hout, met veel bos en een na- tuurplas die een soortgelijke plas in de Meeslouwerpolder, het naastgelegen Vlietland, moet vervangen. De Leid- schendammerhout is daarmee een van de drie proefprojecten voor bosaanleg, die de provin cie momenteel uitvoert als voorbereiding op de aanleg van 5000 hectare bos, in het kader van vergroting van de groenstructuur van de Rand stad. „Zonder ons, over ons" De Leidschendamse agrariërs zijn echter allerminst tevreden over de manier waarop een en ander in hun gemeente wordt verwezenlijkt. Eind vorig jaar hebben ze in een brief aan B en W van Leidschendam hun grote verontrusting over het polder-inrichtingsplan van de provincie uitgesproken. Ze zeggen het principieel onjuist te vinden dat „buiten ons, zon der ons en over ons" plannen worden ontwikkeld. De ma nier waarop in het rapport van de Werkgroep Randstadgroen structuur de agrarische belan gen naar voren komen wordt „beneden de maat" genoemd. De provincie wilde oorspron kelijk het gehele gebied bebos sen maar in een later plan werd plaats ingeruimd voor enkele agrarische bedrijven. De LLTV zegt in de brief ver baasd te zijn dat de grond die in de plannen van de provin cie agrarisch kan blijven kwa litatief de slechtste grond is. Bovendien zou die grond in erfpacht worden uitgegeven. Volgens LLTV-secretaris A. H. v.d. Akker, veehouder in het gebied, betekent pacht echter beperking van de bedrijfsvoe ring omdat de provincie onge twijfeld voorwaarden zal stel len. Van den Akker betreurt het gebrek aan contacten tussen LLTV en provincie en wil wat overblijft in handen van agra riërs laten. „Het enige contact is de makelaar die bij sommi gen echt wekelijks komt vra gen of hij kan kopen. Zo wor den agrariërs onder druk gezet Wethouder Van Erp naar gedeputeerde Borgman LEIDSCHENDAM Wethouder J. C. van Erp van ruimtelijke ordening van Leidschendam gaat vrij dag 11 maart met gedeputeerde drs. J. Borgman pra ten over de wensen van de Leidschendamse agra riërs en de inrichting van de Gecombineerde Starre vaart- en Damhouderpolder. De wethouder is er niet zeker van dat het planten van bomen afwijkt van de agrarische bestemming, „dat zou je juridisch moeten uitzoeken". Bij het gesprek komt waar schijnlijk ook de wens van een betere verbinding (via dezelfde polder) met het recreatiegebied Vliet land ter sprake. Surfers en andere watersporters hebben het gemeentebestuur hierom gevraagd. Leid schendam, aldus Van Erp, staat overigens niet meer zo afwijzend tegenover de plannen van de provincie als voorheen, „ook al omdat sommige agrariërs heb ben meegewerkt om grond te verkopen". Agrariërs die hun bedrijf in de polder willen blijven uitoefe nen moeten echter op alle mogelijke manieren wor den geholpen, „zodat ze onbelemmerd kunnen wer ken." en het is te begrijpen dat enke le dan eieren voor hun geld kiezen en verkopen. Er zit ie mand met een zeer modern, mooi bedrijf die wel andere grond kon krijgen maar niet van dezelfde kwaliteit, nou die verkoopt natuurlijk niet". Op een vorige maand gehou den studiedag van de veehou derij werd de stelling verkon digd dat in Noord- en Zuid- Holland de veehouderij meer nadelig beïnvloed wordt door plannen die niet worden gere aliseerd dan door plannen die wel worden uitgevoerd. Van den Akker: „Daar ben ik het helemaal mee eens. Misschien gaat de inrichting van die pol ders wegens gebrek aan geld en aan grond maar gedeelte lijk door en dan zitten ze met een totaal verbrokkelde polder die gaat verpauperen". Goudschaaltje De agrariërs zit het verder erg hoogdat onevenredig veel aandacht wordt besteed aan de vogelvrienden. Weerdenburg: „De gesprekken met die men sen zijn niet Van de lucht en ieder woord wordt op een goudschaaltje gewogen. Het is gewoon onwaar dat in Vliet land een uniek natuurgebied ligt, het is gewoon door zand- zuigen ontstaan. Dan kan bij wijze van spreken bij mij voor de deur ook. Terwille van de vogels wordt anderen het brood uit de mond gehouden. De provincie gaat geheel voor bij aan de economische aspec ten van de polder. Eeuwen lang was het voor vogels mo gelijk om samen met het vee voedsel te zoeken en nu zeg gen de biologen, en daar kan ik verschrikkelijk nijdig om worden, dat het gescheiden moet gebeuren. Kijk naar het terrein waar de Leidse Baan zou komen, naast de spoorbaan Den Haag-Leiden, de vogels zijn daar weggegaan omdat het gras ongehinderd door kon groeien. De grond is overigens onlangs door Staatsbosbeheer aangekocht en die heeft het weer teruggedraaid. Vee maakt mest en daar komen vogels op af, zo eenvoudig is dat". LEIDSCHENDAM Ter gelegenheid van de ope ning vanmiddag van jon gerencentrum „De Sater" aan de Kon. Wilhelmina- laan in Leidschendam wordt tot zaterdag 12 maart een reeks festivitei ten georganiseerd. Van avond om 9 uur een show van "Titanic and the Ice bergs" en morgen op het zelfde tijdstip een optre den van twee Leidschen damse groepen „Ruïns" (in een nieuwe samenstel ling) en „The Junction Road Band"; beide avon den gratis toegang. Zondag om 21 uur het sextet van Soesja Citroen, goede jazz dus en verder draagt de dich ter Aad van Rijn gedichten voor uit eigen werk. Maandag en dinsdag is het van 11 tot 17 uur en van 19.30 tot 22 uur „open huis". In „De Sater" is bovendien een tentoonstelling van de Anne Frank-stichting en voor de jeugd van 12-16 jaar een video-film over van dalisme. De Duveltjes, voor wie elke week een speciale kindermiddag wordt gehou den, kunnen een eigen schil- derijte maken. Op deze dagen ook zeefdrukken en de moge lijkheid een eigen button te maken. Het Leidschendams Kunstenaars Kollektief werkt maandag en dinsdag gratis aan een speciaal geschenk, name lijk een muurschildering. Woensdag de eerste kinder middag en 's-avonds een film voor ouderen over jongeren. Vrijdagavond om 21 uur Ne- derpop-muziek van „Klein Or kest" aan elkaar gepraat door Harrie Jekkers-Klorrekestein. Zaterdag, laatste dag van de feestelijkheden, begint om 14 uur kindertheater voor de jeugd vanaf 4 jaar en om 21 uur de heawy-metalgroep „Picture" met in het voorpro gramma „Fuse".' Voor de jon geren van 13 tot 16 jaar heeft „De Sater" een speciale ver- rassingskaart voor vijf gulden waarvoor ze echter heel wat (verrassingen) krijgen. Groenteveiling Leiden: aardappelen 15-40, andijvie 205-280, snijbonen 16-10, boerenkool 74-84, prei 90-150, rabarber 230-250, spina zie 190-240, stoofsla 87, spruiten a 97- 117, b 124-127, d 55-185, uien 5-16, winterpeen 15-29, witlof 170-320, knolselderij 15-21, sla 52-76, peterse lie 56-58, raapstelen 38-41, radijs 64- 94. selderij 53-58. LISSE De voormalige Nederlands hervormde school „De Lis bloem" aan de Lisbloemstraat zal waarschijnlijk geen nieuw on derkomen worden voor één van de dringend om ruimte verle gen zittende verenigingen in Lisse. Als de secretarie van de ge meente, die hier tijdelijk is gehuisvest straks naar het nieuwe gemeentehuis wordt overgebracht wordt de school vermoedelijk gesloopt. Dat is althans het voorstel van het college van B en W van Lisse aan de raad. In het voorstel stelt het college dat het gebouw in bijzonder slechte conditie verkeert. Het is ook afgekeurd als schoolge bouw. Na sloop zouden hier kleine wooneenheden kunnen wor den gebouwd, zoals die in de naastgelegen Molenstraat zijn gere aliseerd. Vlakbij de oude lagere school staat ook nog de voormalige kleu terschool Prinses Christina. Deze school heeft het college toebe dacht aan de Stichting Jenaplanscholen in Lisse. Als alles vol gens plan verloopt, zal de Jenaplanschool nog vóór het school jaar 1983-1984 hier kunnen worden ondergebracht na bijplaat sing van twee lokalen. In de raadsvergadering van woensdag 9 maart buigt de gemeen teraad van Lisse zich over de voorstellen. Deze vergadering vindt plaats in'het Dienstencentrum Eikenhorst aan de Eiken laan (tijdelijk raadzaal) en begint om acht uur. OM ENERGIE TE BESPAREN VOORSCHOTEN Krijgt Voorschoten bij het zwembad Het Wedde een windmolen om energie op te wekken? Waarschijnlijk niet, hoewel mr. Both (PvdA/PPR) de windmo len graag wil te meer daar het zwembad energie op slokt. De meerderheid van de raadscommissie openbare werken ziet meer heil in eventueel af dekken van het water. Bij de bespeking van de regio nale nota energiebesparing kwamen veel winstpunten ten aanzien van bezuiniging naar voren. Een zwak punt blijven de scholen. Indien vergeten wordt de verwarming laag te zetten, dan stoomt deze de ge hele nacht door. De raadscommissie wil de ou dercommissies van de diverse scholen gaan dwingen öm te vergaderen in het Ambachts huis en niet in de eigen school gebouwen. Voor de verwar ming van een ruimte moet dan de hele avond de totale ver warming op volle toeren draaien en deze wordt dan ook veelal niet meer afgezet. Ook de dienstwoning bij het inmid dels gesloten instructiebad is energieverslindend omdat nog steeds het gehele gebouw ver warmd moet worden om een beetje warmte in het woonhuis te krijgen. Als een van de bezuinigings maatregelen van de gemeente raad staat op het programma de sluiting van de educatieve tuin van de beplantingsdienst. Inmiddels heeft zich een groep vrijwilligers gevormd en deze zullen zonder kosten de tuin in stand houden. De O.V.V. (Ondernemersvere niging Voorschoten) noteert al enige weken de kentekens van de auto's welke plaatsen voor kort parkeren innemen en geeft deze door aan de politie. Wethouder J. van Leeuwen (PvdA/PPR) deelde de com missie mee dat dit uitsluitend op initiatief van de winkeliers gebeurt. Die zijn het inmiddels beu dat steeds maar dezelfde automobilisten hun auto's neerzetten op plaatsen be stemd voor de klanten van de winkeliers. Volgens de O.V.V. ziet de politie geen kans om de vele parkeerders zelf te con troleren. De commissie voor openbare werken is voor een coördinatie van de enquête welke thans door de winkeliers gehouden wordt over het eventueel ge heel autovrij maken van het dorpscentrum. De winkeliers zien een totale afsluiting als funest voor de kooplustigen, de gemeenteraad heeft in het beleidsplan als voornemen staan dit jaar uitsluitsel te ge ven over deze maatregel. Een coördinatie tussen de enquête van de winkeliers en de ge meente kan meer dan alleen tijdsbesparing opleveren. JaZZ aar Een nieuwe jazzclub wordt morgenavond geopend ilee^. het Bowling- en Partycenter De Oude Tol aan d?rl' Hoofdstraat 147 in Sassenheim. De Key Stork Jazf°r^ Men uit Leiden/Den Haag wordt het huisorkest van dl h nieuwe club. Deze formatie treedt morgenavond ooroc op met vaste zangeres Ria de Boer. Het optreden bére' gint om negen uur. rek De Key Stork Jazz Men Zonder Gekheid De Leiderdorpse amateurtoneelvereniging Theater Tover lei speelt morgenavond het blijspel „Zonder Gekheid" var, Alan Ayckbourn in Muzenhof Leiderdorp. In „ZondefE Gekheid" staat de humor voorop, zij het met een ernstig^0* ondertoon. Drie echtparen worden gevolgd in een period £ei van 12 jaar. Kaarten kosten zeven gulden vijftig en zij ft verkrijgbaar bij Muzenhof en de adressen Gallaslaan 15 ei\ S1 Koningstraat 40 in Leiderdorp. De voorstelling begint on\ar kwart over acht. lnc erl Artopa In het kader van de Artopa Amateur Cyclus wordteu morgenavond werk gespeeld van Nederlandse compong nisten. Aan het concert werken onder andere Elly Bakrn ker (sopraan) Astrid van Lierop (piano) en Mar ja dm Munk (fluit) mee. Werken van Beers, De Groot en Ann driessen worden in de zaal aan de Grevelingstraat 51 r ten gehore gebracht. De toegang is gratis. Aanvang kwart over acht. Houten In het Alp vanaf half negen Rob van Houten op. Van Houten is ge specialiseerd in het neerzetten van karakteristieke typedL Met pianist Pim de Bruyn Kops brengt hij puur amuse' ment. De toegangsprijs is twaalf gulden vijftig. CJP'ers er houders Pas 65+ betalen vijf gulden minder. Vox Laeta De gemengde zangvereniging Vox Laeta geeft morgen avond een concert in de kerk van St Petrus Banden ii^j Roelofarendsveen. Gastkoor is de vereniging Ooster^ heide uit Oosterhout. Vox Laeta zingt onder meer Can,e- tique de Jean Racine van Gabriël Fauré. Verder wor0 j den er onder meer werken van Beethoven, Mozart Bortnianski ten gehore gebracht Het concert beging om half negen. )rl Tl Schoolschaak Het Dorpshuis aan de Leiderdorpse Hoofdstraat vormet morgen het decor voor de tweede speeldag van het schoolst schaaktoernooi. Er hebben zich 25 teams ingeschreven. Bin 1 deze tweede dag staat niet het wedstrijd-element vooropor doch het propaganda-element. Vanaf tien uur zullen velti potjes worden geschaakt om te laten zien welke aantrekkein lijke kanten deze denksport biedt. Bridge De Bridgeclub BC Veur '82 wil zondag starten met een] zondagmiddag-bridgedrive voor iedereen. Voorlopig zijn nog twee middagen gepland op 10 april en 1 mefcf Gespeeld wordt in De Witte Kakatoe aan de Damlaai^ 36 te Leidschendam. De wedstrijden beginnen om hali>e twee. Deelnemers betalen drie gulden vijftig per per_ soon. Voor de winnaars zijn prijzen beschikbaar. Ver dere informatie verstrekt S. H. J. Swart, tel. 273771. a Gezinsmis e In de Christus Dienaarkerk in Zoeterwoude wordt zondag ochtend om tien uur een gezinsmis gehouden. De dienst i& dan speciaal gericht op het gezin waarbij ook de jongst«i jeugd welkom is. n| Wandelen op het strand KATWIJK/NOORDWIJK Voor komende zondag staat weer een aantal strandwande lingen op het programma. Het Instituut voor Natuurbescher mingseducatie (IVN) organi seert er twee. In Katwijk be gint de tocht om twee uur vanaf de noordkant bij de uit wateringssluizen. De wande ling duurt een kleine twee uur. Vooraf aanmelden is niet nodig. Meelopen is gratis. Het IVN organiseert zondag ook in Noordwijk de traditio nele strandwandeling. Begin punt is het parkeerterrein ten noorden van de vuurtoren aan het Wantveld. De eveneens gratis wandeling duurt ander half uur en het tijdstip van vertrek is twee uur. De IJsclub Noordwijkerhout organiseert zondag de 16e strand-en duinloop. De tocht begint om twaalf uur ti winkelcentrum Langevek» slag. Het parcours bestaat een ronde van 3,8 kilonf die deelnemers een, twee vijf maal kunnen lopen.- kortste afstanden kunnen worden gewandeld. Voor twee kortste afstanden deelneming twee gulden, i de grote afstand vier gul^ Nadere inlichtingen: 02523-2675. I BASISGROEP EVP IN BOLLENSTREEK SASSENHEIM In Sassen heim wordt vandaag officieel de basisgroep Duin- en Bollen streek van de Evangelische Volkspartij opgericht. Op de oprichtingsvergadering, die vanavond vanaf acht uur in het gebouw Cees en Ineke aan de Hoofdstraat 191 in Sassen heim wordt gehouden, spreekt generaal b.d. Michiel von Meyenfeldt over het thema veiligheid. De basisgroep wordt opgericht met het doel om de ideeën van de EVP meer bekendheid te geven en de progressief-chris- telijke visie ook in de Duin- en Bollenstreek naar voren te brengen. De basisgroep wil zich nadrukkelijk gaan bezig houden met de gemeentelijke politiek in de verschillende ge meenten. Voor meer informa tie kan men terecht bij Juj van der Niet, Frans van L selenstraat 14, Sassenheim, 02522-12057). Het bestuur" de basisgroep bestaat uit 9 Smakman (voorzitter), Speykstraat 89, Lisse 02521-13381), Jurjen vana Niet (secretaris) en Jan Veldhuizen (penningmee£ Van Leeuwenstraat Noordwijk. r I LEIDERDORP Als de ge meenteraad in zijn vergade ring van aanstaande maandag avond met het voorstel van het college van B en W ak koord gaat worden de toekom stige bouwlokaties in Buiten hof Midden en West bouwrijp gemaakt door middel van op spuiting van zand. Daarmee wordt afgestapt van de tot dus ver in Leiderdorp gevolgde methode van bouwrijp maken waarbij in het stratenstelsel zandpaden worden aange bracht. Het college deelt aan de raad mee dat aan deze methode nogal wat bezwaren zijn ver bonden. Met name ligt de in frastructuur van de wijk van te voren vast hetgeen ten kos te van de flexibiliteit gaat. Bij de invulling van de wijk Bui tenhof Oost heeft men wat dit betreft het nodige leergeld be taald. Veranderingen in het met inspraak te duur opgezette plan konden na de instorting van de onroerendgoedmarkt slechts met kunst- en vlieg werk worden uitgevoerd. Het college spreekt in dit ver band over de „hobbels" die moesten worden genomen. Aan het voorstel Buitenhof Midden en West door zandop- spuiting bouwrijp te maken is een uitgebreid technisch on derzoek voorafgegaan. Grond boringen uitgevoerd door Fu- gro Ingenieursbureau voor Geotechniek en Geodesie te Leidschendam hebben de technische haalbaarheid uitge wezen. Ook blijken de kosten van zandopspuiting niet hoger uit te vallen dan de conventio nele methode. Recreatiegebied Het voor de opspuiting beno digde zand wordt verkregen uit het gebied tussen rijksweg A4 en de Does. Feitelijk wordt dan een begin gemaakt met de aanleg van het recreatiegebied dat daar is geprojecteerd. Na de zuiging van het zand wordt puin gestort, die afgedekt met aarde als recreatieheuvels dienst moeten doen. De gron den langs de rijksweg zijn in tussen door de gemeente aan gekocht. Het college heeft wat de uitvoering van de werk zaamheden betreft een princi pe-overeenkomst bereikt met een aannemingsmaatsch£ die op dit gebied over een j[ tedisos technisch knowi- beschikt. Naar verluidt ij HWZ waarvan de Leiderd se wegenbouwaannemer scher deel van uitmaakt, werkzaameden zullen wo» gegund op basis van een begroting. Het college v dat dit de beste mogelijk^ biedt van prijscontrole.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 8