Mooier is niet duurderbiiLamDe. Niemand hoeft met uitgedroogde huid de zomer tegemoet CONSUMENTENINFORMATIE Ccidóe ©otwcMit WOENSDAG 2 MAART 1983 PAGINi^ Woon-manifestaties Van zaterdag 19 tot en met zondag 27 maart worden in de hafl len van de Jaarbeurs te Utrecht onafhankelijk van elkaar - gelijktijdig drie manifestaties op het gebied van wonen gehot den: Thuis '83 (nationale woonmanifestatie), IKM '83 (intern;( tionale keukenmanifestatie) en Design '83 (educatief/commei cieel designpresentatie). De consument zal zich door het brec aanbod op het gebied van wonen, keukens en vormgeving voM doende kunnen oriënteren. Daar het kiezen en kopen vape meubels en andere interieurzaken niet eenvoudig is, zal er tiru dens de manifestaties voorlichting over bovengenoemde ondeh* werpen worden gegeven. Voorts zullen jonge Nederlandse onlei werpers de gelegenheid krijgen hun ideeën en produkten t h presenteren. De openingstijden zijn: de zaterdagen 19 en 26 maart en de zor,n dagen 20 en 27 maart van 10.00 tot 17.,00 uur. Maandag 21 tqe en met vrijdag 25 maart van 14.00 tot 22.00 uur. De huid is een uiterst kwetsbaar en teer bezit. Daarom is het altijd goed om door een schoonheids specialiste of in een goed parfumeriehuis een hui danalyse te laten maken of in elk geval te laten vaststellen welke vocht- regulerende produkten speciaal nodig zijn om de huid soepel te houden. De ene huid is de andere niet; er is een verschil tussen droge en vette huiden om van te schrikken. Elk daarvan heeft andere combinaties nodig van verzorgingsprodukten. „Rond het vijftigste jaar krijgt de vrouw de rekening gepresen teerd van wat ze vanaf haar zestiende, zeventiende jaar fout heeft gedaan", zegt Cha- nels visagist Richard. De in dustrie voorziet in een heel- scala van verzorgingsproduk ten en maquillages, lopend Q^ars Mobiele golfbaan „Home-golf" is een golfbaan voor binnen en buiten, waar op het mogelijk is een spel met achttien holes te spelen. Het gaat om een uitneembare baan, opgebouwd uit een aan tal baanstukken die gemakke lijk aan elkaar gelegd kunnen worden. Er kunnen vele va riaties aangebracht worden in verband met de gewenste moeilijkheidsgraden. Het hele handeltje kost inclusief sticks en dergelijke 875. Er is een duidelijke gebruiksaanwijzing ingesloten. Inlichtingen: 03418-56514. Hoek om Van onze Belgische buren komt de idee van „steenstrips om de hoek". Gewone hoek- strippen in zes soorten van 11 millimeter dik en op dezelfde manier te bevestigen als de bekende steenstrips. Het re sultaat is een „echte" schoon- metselwerk-wand. De hóek- strip kost 2,60. Voor inlich tingen 09-3247811483 (België). van licht tot zwaar voor on derhoud en celopbouw en verfraaiing. Zo heeft Chanel bijvoorbeeld een „Crème Gel pour contour des Yeux" die in uiterst klei ne hoeveelheid (een veegje van een veegje) rondom het oog gedept moet worden, wat 's morgens en 's avonds her haald moet worden. Het wordt onmiddellijk geabsor beerd door de zeer gevoelige huid onder en boven het oog en probeert die door voeding strak te houden. Het (oog)produkt „Estompe" van Chanel dient voor het ca moufleren van euvels zoals bijvoorbeeld oogwallen na een slapeloze nacht. Het is een vrij dikke pasta-achtige crème, die voorzichtig op de te bedekken Elisabeth Arden, nu samen- ongerechtigheden wordt ge- werkend met de Eli Lilly-la- streken (eigenlijk geklopt, boratoria heeft zes series op maar ze mag zichtbaar wit de markt gebracht in een aan blijven). De kleurfoundation tal systemen. „Soothing Care" de extreem droge huid, die al- die u er ongetwijfeld later voor overgevoelige velletjes; tijd aanvoelt of iemand te over heen strijkt, vermengt „Extra Control" met toepasse- strak in zijn gezichtsvel zich met de „Estompe" en de lijke produkten vpor de het steekt. Er zit de stof Protecti- oogwal is met de mantel der probleem van de vette huid. nol in, terwijl de serie „Visi- 'ff adif .ee*us liefde bedekt(Er zijn meerdere van deze bedekkers in de handel onder meer in de vorm van een camouflages tift). De Ardenvrouw komt dit seizoen mooi voor de dag. „Cerelis"-produkten met granen (Rocher) remmen vochtverlies door ee anti-droog- lagje op de huid te vormen. Normaliserend werkende ble Difference", toegepast on- „Skin basics" voor de abnor- der dag en of nachtcrème maal talg afscheidende huid heilzaam is voor de zeer voch- (pas in april verkrijgbaar) en tarme huid, die daarmee weer de vier produkten tellende op peil komt. „Millenium Method", die het celvernieuwingsproces voor Ardens make-up lijn voor de rijpere huid stimuleert In 1983 bestaat uit alle schake- april komt eveneens „Moistu- ringen van rose; bij elkaar re Action" op de markt voor een wereld van oogstrelende tinten, de „Springfevers", die precies qua kleurmodebeeld passen. Let echter op: zonder voorafgaande nacht- en dag- verzorging wordt niet één maquillage mooi, want de on dergrond deugt niet Jonge vrouwen hebben vaak een vette huid. Yves Rocher, die schoonheid uit plantenext racten haalt, introduceert de nieuwe lijn „Pervenche", ge baseerd op leemstof en maag- denpalm. Daarin is een milk, een zeep, een masker en lo tion, maar ook een dagcrème. Vrouwen die belangstelling hebben kunnen onder num mer 02155-10804 (Rocher-labs) het dikke geïllustreerde „Groene schoon heidsboek" bestellen: gratis. Hierin staat alle gewenste informatie. Ro cher vindt dat voor elke spe cifieke huid een specifieke plant bestaat! „Charles of the Ritz" willen we niet vergeten, want hij maakt het de vrouw op reis makkelijk met dag- en nachtcrème ineen; de „Opti mum Balance", waarin zowel vochtregulerende als voeden de ingrediënten, en ook Mar- bert deed zijn best met de se rie „Superior Revitalizing" met anti-rimpel cremes, oog balsem en een handcreme. Niemand hoeft „uitgedroogd" de zomer tegemoet. Glanzende badkamertegels Badkamertegels die mat ge worden zijn of veel water vlekken vertonen, kunnen gemakkelijk worden schoon gemaakt met een kunststof pannensponsje, dat gedoopt is in een allesreiniger. Laat eerst de hete douche wel een paar minuten lopen, zo dat de tegels vochtig zijn van het stoom. Wil men de tegels echt laten glanzen, dan kan men ze, nadat ze gereinigd en gedroogd zijn, inwrijven met autowas. Laat dit enige minuten inwerken, zodat de was nog niet geheel is ingedroogd, waarna de muur met een schone doek glanzend wordt geboend. Watervlekken zullen in de toekomst dan gemakkelijker te verwijderen zijn. Demontabele inbouwkluis Wie een kluis nodig heeft en er niet een wil huren (voor 4 J per jaar en meer) is er de S4, een inbouwkluis met uitneembarc cassette en als geheel te demonteren als men gaat verhuizer De omranding en de kast met het cijferslot en slotschoten wof den normaal in een wand ingebouwd. De cassette wordt me twee slotschoten verankerd. Het systeem heeft dezelfde veiligT" eigenschappen als de traditionele inbouwkluizen. Prijs f 593 Inlichtingen: 03420-17541. L De uitgebreide collectie jasjes, broeken, rokken en truien van Lampe. linnen volgens de laatste mode, maar dan wel met een heel eigen gezicht De belangrijkste kleuren zijngrijs, vlas, zwart en brons Het jasje dat je ziet is van linnen/katoen In o.a lichtgrijs en vlas. Mt S en M. g5r- De linnen hemdblouse is o.a verkrijgbaar in naturel zilver grijs en zwart. Mt 38,40en42.49- De pantalon heeft een om slag in de taille, o.a in lichtgrijs en vlas kleurig In de maten 36 t/m 42.79- Lekker koel in de zomer, de cirkelrok in 't midden in o.a lichtgrijs In de maten 36 t/m 42.99- De pullover is van linnen/degradé. In de kleuren combinaties grijs met wit envlas met wit Mt S, ML. 69r- De cape is wijdvallend met col en heeft plooien op de schouder. Ino.abeige,grijs en khakiMt S en M. U9r-

Leidse Courant | 1983 | | pagina 10