Ad Visser als stijger in zi jn eigen Toppop gehoordgezien t DIO/TELEVISIE ekeindesport op radio en tv QeidóaQowuvnt VRIJDAG 21 JANUARI 1983 PAGINA 17 IERSUM De Europese Kampioensehap- hrdrijden op de schaats voor heren, die op 30 januari in Den Haag worden gehou- jullen toch door radio en tv worden uitge- lein. Aanvankelijk had de internationale ntsunie bezwaar gemaakt tegen het bedrag iriOO.OOO gulden, dat de NOS en de KNSB nii overeengekomen voor de tv-uitzendiri- i pe ISU wilde 125.000 gulden, maar nam id|delijk genoegen met een ton. DS zal het komende weekeinde tv-beel- aitzenden van het Masters tennistoernooi 2w York. Zaterdag 22 januari komen de wpn van de halve finales op Ned. II van (jtot 01.00 uur, zondag via dezelfde zender !,}ale van 23.25 tot 00.25 uur. Verslaggever rfman Kuiphof. d De NOS zal via radio en tv uitgebreid aandacht besteden aan de Europese schaatskampioen schappen voor dames, die morgen en zondag in Heerenveen worden gehouden. Met commen taar van Heinze Bakker en Mart Smeets wor den zaterdag (Ned. II van 17.30 tot 18.15 uur) beelden getoond van de 500 en de 3000 meter. Zondag komen op Ned. I van 13.55 tot 15.00 uur en van 17.15 tot 18.00 uur beelden van de 1500 en 5.000 meter. Op de radio maken de verslag gevers Theo Koomen en Henk Kok zaterdag reportages op Hilversum 1 in aansluiting op de nieuwsbulletins van 14.00, 15.00, 16.00 en 17.00 uur en via Hilversum 3 in het NCRV-program- ma „Zaterdag sport" van 16.03 tot 18.00 uur. Zondag vallen de reportages alle in „Langs de lijn" op Hilversum 1 van 14.03 tot 18.00 uur. Gary Numan in NOS-nacht HILVERSUM In de nacht van za terdag 22 op zondag 23 januari zal in de NOS-nacht een profiel worden uitge zonden van de Britse muzikant Gary Numan, een belangrijke vertegenwoor diger van de zogenaamde Britse syn thesizer rock. In het programma praat Numan met BBC-presentator Richard Skinner over zijn muzikale carrière en zijn hobby's. Voorts is een aantal songs van Gary Numan te horen, waaronder zijn eerste hits „Cars" en „Are friends electric De NOS-nacht wordt uitgezonden via Hilversum I van 01.02 tot 07.00 uur. CDA vraagt opheldering over „grap" van NOS DEN HAAG CDA-kamerlid Van der Sande wil van minister Brinkman (WVC) opheldering over een adver tentie van de NOS in het nieuwjaarsnummer van het ju ristenblad „Ars Aequi", de Kunst van het Gelijk. De ad vertentie dient volgens NOS-voorzitter Jurgens als een „grap" te worden beschouwd, maar moet bij nader inzien serieus worden genomen, aldus het kamerlid. In de advertentie biedt het Facilitair Bedrijf van de NOS zijn diensten aan om via satellieten voor rekening van derden „teleconferenties" te verzorgen. Als de NOS daarbij gebruik wil maken van communicatiesatellieten moet minister Brinkman duidelijk maken op grond van welk artikel in de Omroepwet dat mogelijk is, aldus Van der Sande. De NOS wil met deze „grap" discussie uitlokken over het monopolie van de PTT op satellietverbindingen. Daarom zal de NOS haar aanbod aan eventuele gegadigden ge stand doen. "ILVERSUM De popula- ieit van „Toppop"-presenta- p Ad Visser is flink toege- Een sinds hij met succes elpee opnam waarvan de le „Giddyyap A Gogo" log in de hitparades bin- inkwam. Het gesprek, in h van de kantines van het OS-complex in Hilversum, prdt regelmatig onderbro- n door jeudigen, die een fcindtekening willen. Ad le- *>rt ze in sneltreinvaart en Sfct: „Ik laat het hele gebeu rt maar over mij heen ko- bn. Het is een spannend kontuur". presentator/muzikant is |dens de ontmoeting zicht- 'lar in een opgewekte stem- "jng. Reden hiervoor is dat j net heeft gehoord, dat zijn Ohgle op vijfentwintig in de ationale Hitparade is bin- fngekomen. Gevolg daar in was, dat hij vorige week phzelf mocht aankondigen -ï het AVRO-muziekpro- jamma „Toppop". „Een vol- yi-ekt unieke gebeurtenis" en ien hele merkwaardige er- iring", noemt Ad Visser het ïi te stijgen in zijn eigen Toppop-program m a ~k wil mijn collega disc-joc- _jys (die regelmatig grappen aken over Ad's muzikale icces) en het publiek bedan- _pn, dat ze zo sympathiek ge- üageerd hebben op het pro- jikt. Zonder hun hulp was single er nooit gekomen, p'n plaatje uitbrengen is ■jen punt, maar het publiek loet wel weten dat het er is gi daar zorgen de disc-joc- fcys voor. Het in mijn eigen laandagmiddag-programma -raaien doe ik niet. Dat vind f belachelijk en niet ver- handig. Zoiets gaat mij te Jd vindt dat het gebeuren !&nd de single een gunstige "bijkomstigheid heeft. „Ik kan hitparade nu eens van 'linnenuit bekijken. Al heel vang zit ik in het entertain- nentvak. Alle aspecten er- 'an interesseren mij ook in npge mate. Door die notering 9? leer ik een nieuw, essentiëel onderdeel kennen. Zo ervaar ik nu dingen die ik en ik sta er toch heel dicht bij nooit zo heb gevoeld. Het verschil bijvoorbeeld om op dertig of eenendertig te staan, met andere woorden: net wel of juist niet uitgezon den worden. Er is een aantal dimensies bijgekomen, waar door ik nu echt begrijp waar mee de artiest constant wor stelt. Electronische muziek Ad Visser, die vorig jaar de synthesizer-elpee „Sobriëtas" uitbracht, is al jaren geïnte resseerd in electronische mu ziek (hij rommelt dagelijks met zijn instrumenten). Dat uitte zich een aantal jaren ge leden o.m. in zijn radio-pro gramma „Superclean Dream- machine" waarin hij, zoals. Ad het zelf noemt, „de moge lijkheid had om de krenten uit de electronische pap te la ten horen". De langspeler diende overi gens als illustratiemateriaal bij het gelijknamige science- fictionboek, dat hij schreef. Ad Visser, die in science-fic tion is geïnteresseerd, omdat Ad Viser: „Muziek en verhalen borrelen gewoon bij mij op". het buiten de wetten en nor men treedt waar wij op aarde vanuit gaan, gelooft dat fictie en de synthesizer goed sa mengaan, omdat de klanken die uit het instrument komen per definitie al science-fic- tion-achtige sferen en sugges ties oproepen. De „Toppop"-presentator ontwikkelt momenteel plan nen om „in een bepaalde live-vorm" of op het witte doek iets met de muziek en het verhaal te gaan doen. „Als de plaat internationaal van de grond komt en dat ziet er naar uit, want o.m. Ja pan en Duitsland hebben be langstelling getoond, wil ik er een video-versie van ma ken. Daarin wil ik gebruik maken van verschillende media. Zoals ik nu een boek en een plaat heb gebruikt, zo zijn er natuurlijk ook andere combinaties mogelijk, maar veel wil ik er nog niet over zeggen. Eén ding staat echter wel vast en dat is dat ik de muziek zal uitbreiden. Deze slaat nu namelijk terug op gedeelten van het boek. Als je een film maakt, moet die muziek echter het héle ver haal illustreren". Druk baasje De muzikant is een druk baasje. Het Sobriëtas-project is er eigenlijk min of meer tussendoor gekomen, wat niet betekent dat hij er niet serieus aan heeft gewerkt. Ad voelt er weinig voor om zijn lijst van activiteiten op te noemen. „Dat klinkt veel in teressanter dan het is", zegt hij, „Ik ben leuk bezig en het houdt mij van de straat" Zijn jaar is rijkelijk gevuld met bezigheden. Zo schrijft hij de teksten, maakt de mu ziek en doet de produktie van de tv-serie „De Briljanti- nos" en is er het tv-serietje „Guus en Truus". Ad schrijft in tijdschriften en kranten over film en muziek en houdt zich actief bezig met de computer („Dat boeit mij zeer"). Visser is een gedisciplineerd schrijver, bij wie de verhalen gemakkelijk uit de pen vloei en. Hij noemt schrijven ont spanning en vindt het span nend om te zien wat er uit eindelijk uitrolt („Ik ben de eerste die het boek leest"). Hij heeft vaste dagen in de week voor zijn science-fic tion, de kinderseries en de muziek. „Door mijn werk in de reclame en de vele tele foontjes die daaruit voort vloeien, heb ik voor de scien ce-fiction een dag gekozen waarop ik het minst wordt gestoord en dat is de zondag. Ik ben niet iemand die even tussen twee telefoontjes door schrijft. Ik moet echt hele maal met mijn gedachten bij het verhaal zijn. Voor de kin derseries heb ik weer een an dere dag en vele ochtenden zijn met muziek gevuld. Het is een plezierig systeem, want als ik 's morgens opsta denk ik „oh ja, dat ga ik vandaag doen. Je kan het vergelijken met een radio die per dag ge programmeerd staat. Het is geen geforceerd patroon, maar het borrelt gewoon op, nou ja, dat zijn van die inte ressante verhalen.-..". HANS PIËT ANDRE Op 28 december had André Hazes enorm veel succes met zijn zangshow in het Amsterdamse Concertge bouw. Men brak de zaal bij kans voor hem af. Hij gaf zich zingend compleet over aan zijn teleurstelling op zijn eenzame kerst en met het oog op de lege barkruk naast zich. VARA-tv maak te hier opnamen van en zendt deze zaterdag uit. Dan gaat het weer van „Amor, amor", „Diep in mijn hart" ep tot tranen toe bewogen door „Met liefde", het lied van zijn platina-elpee. TWIGGY Na de BBC volgt op 1 febru ari de Britse commerciële tv-maatschappij „TV-AM" (AM is ante-meridiam dus „Vröeg-TV") met ontbijt-tv. Directeur Peter Jay nodig de voor de kennismaking directeuren van grote be drijven uit om voor een proefprogramma vroeg op te zijn, teneinde dit te kun nen bekijken. Hierin zou o.a. actrice/fotomodel Twig gy nader te bekijken zijn, althans haar artistieke zij den en fotogenieke gaven in haar aangekondigde musi- calrol, want sinds haar twijgjes-fotofiguur schijnt zij intussen een hele dame te zijn geworden met een struise postuur. Deze uitno diging werd blijkbaar niet helemaal goed begrepen, want de andere ochtend al stonden er tientallen direc teuren bij Peter Jay op de stoep voor het aanbieden van hun reclamefilms, die zij op de eerste dag op het scherm willen hebben. Pe ter Jay kon dat voor al die mensen niet zo snel alle maal geregeld krijgen en hield de heren zoet met een ontbijt, dat hij snel ergens had weten te versieren. BASSIE TROS zat een beetje in haar maag met het circus van Bassie en Adriaan. Dit was groots opgezet met toebeho ren en een programma, waarmee men desnoods zo de studio in kon als er weer eens iets voor de tv mee ge daan zou moeten worden. Het mocht allemaal niet ba ten. Bassie en Adriaan wer den een flop, waarin ook theaterverkoper Joop v.d. Ende werd betrokken, want die stak er ook een boel geld in. Bassie is nu ver kocht, samen met Adriaan en de hele santekraam. Aan het ponypark in Slagharen. Dat viert volgend jaar het 20-jarig bestaan met een groot circusprogramma. Bij na was Bassie aan een Ara bier verkocht. Een sjeik had ervan gehoord en die kwam vlug naar Nederland vlie gen. Gelukkig voor Bassie hapte Slagharen net op tijd toe. -evisie vandaag DERLAND 1 D Showroom. Herhaling van gisteravond. D-17.15 Bijbels prenten boek. Getekende serie voor de jeugd met ver halen uit het Nieuwe Testament. Tweede afl.: Jezus en zijn vrienden. 0 Open school. Teleac 5 Opfriscursus Neder lands (3). 0 Onderwijs (3). Cursus over school en school- 1 keuze. Nils Holgersson. Serie tekenfilms voor de 1 jeugd naar het boek van Selma Lagerlof. Derde afl.: Smirre de vos. Vijf tegen vijf. Spelpro- gramma met Willem Ruis. Journaal. 6 Achter het nieuws. Ac tualiteiten. 0 Pisa. Satire van Henk Spaan en Harry Ver- meegen. Fame. Amerikaanse se rie over de leerlingen van een Newyorkse the aterschool. Met: Debbie Allen, Lee Currerie, Eri ca Gimpel, Albert Ha gue e.a. Derde afl.: Bru no mag dan de lessen in de theaterschool vol gen, toch doet hij het al in zijn broek bij de ge dachte, dat hij voor pu bliek zou moeten optre- den. Coco probeert 1 Bruno over te halen aan een auditie mee te doen. |[0 Sonja op vrijdag. Een uurtje Sonja Barend met een optreden van Diana 1 Marchal. Verder aan- I dacht voor de sexuele voorlichtingen vroeger en nu en het plan van 'j staatssecretaris van emancipatiezaken mevr. 1 mr. A. Kappeyne van de 1 Coppello om beroeps- namen sekseloos te ma- ken. 10 Consumententips. 17 Journaal. }2 Nieuws voor doven en 1 slechthorenden. DERLAND 2 15 Nieuws voor doven en slechthorenden, ft) Paspoort. Informatie J voor de Spaanse gast- arbeiders. 00 Sesamstraat. 45-18.51 Jeugdjournaal. bo Klassewerk. Spelpro- gramma voor scholie Scène uit „De invasie van de lijkenvreters" met Donald Sutherland als dr. Matthew Bennell en Brooke Adams als zijn assistent Elizabeth op België 1 om 20.20 uur. Bruno (Lee Curreri) moet in de derde aflevering van „Fame" door Coco worden overgehaald om mee te doen aan een benefietshow op Ned. I om 21.20 uur. ren, gepresenteerd door Hans van Willigenburg. Gasten zijn Bonnie St. Claire en Toontje Lager. 20.25 Het nationale gouddel- versspel. Op 21 oktober jl. startte de Actie Res tauratie St. Servaas- kerk, waarvoor landelij ke loten werden ver kocht. Vanavond wor den tijdens een recht streekse gala-uitzending vanuit de Eurohal te Maastricht de winnende lotnurhmers bekend ge maakt. Muzikale mede werking verlenen Lenny Kuhr, Willeke Alberti, Jürgen Marcus, Babe, Dominque, Richard Clayderman, de Maas trichter Staar en de Se cond Generation Dan cers. Presentatie: Hans van Willigenburg en Frank Kramer. 22.10 Praten met de minis ter-president. 22.30 Journaal. IKON 22.45 Vuurland (Tierra del fuego). Serie program ma's, waarvoor Hans Fels en Ruud de Bruyn< vier maanden door La- tijns-Amerika trokken. 23.25-01.15 Attack. Een zwart-wit Amerikaanse oorlogsfilm van Robert Aldrich (1956). Met: Jack Pallance, Eddie Al- bert, Lee Marvin, Ro bert Strauss e.a. Korte inhoud: De film speelt zich af in de laatste win ter van de Tweede We reldoorlog. Een als laf aard bekend staande kapitein delegeert een aanval in het Ardennen offensief aan een luite nant, die zichzelf voor neemt terug te zullen gaan om de kapitein te doden, als zijn groep onder vuur wordt geno men. DUITSLAND 1 16.15 Journaal. 16.20 Da pionier, waarom geglimlacht werd. Over de eerste vliegtuigpionier, de Duitser Gustav Weisskopf (1901). 17.05 Gi ganten der zee. Documentaire over de Golf van Californië. 17.50 Jour naal. 16.00 Actualiteiten. 18.25 Oude liefde koet nieta. Serie. Afl,: Verge ven en vergeten. 19.00 WWF-club. Jeugdprogramma. 20.00 Journaal. 20.15 De zuster van de bruid (Holi day). Amerikaanse komedie van George Cukor (1937). Met: Katherine Hepburn. Cary Grant. Doris Nolan e.a. Korte inhoud: Johnny Case en de miljonairsdochter Julia Seton zijn hals over kop verliefd geworden. Ze willen zo snel mogelijk trouwen, maar dat gaat vader Seton niet mee ac- coord. 21.50 Tussen onderwerping en woede. Sociale documentaire: Vrouwen op de arbeidsmarkt. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 De aportshow. 23.25 Sonderdezernat K1. Duitse serie. Afl.: De dode burge meester. 00.40 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 De kleine zwerver. Afl.: De mooiste baby. 16.15 Pfiff. Sportstudio voor jonge kijkers. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustra- tie. 18.00 Meesterscenes mat Stan en Ollie. Komische momenten met Stan Laurel en Oliver Hardy. 18.20 Westerns van gisteren. Fuzzy. 18.57 ZDF-Uw programma. 19.00 Journaal. 19.30 Buitenlands journaal. Corres pondenties uit het buitenland. 20.15 Kottan spoort op. Duitse komische misdaadserie. Met: Lukas Resetarits, Walter Davy e.a. Korte inhoud: Er wordt een serie misdaden gepleegd, die op het eerste gezicht geen ver band met elkaar houden. Drie ver schillende personen worden ver moord. 21.15 Tela-zoo. Dierenpro- gramma. 22.00 Achtergrondinforma- tie. 22.20 Aspecten. Cultureel maga zine. 23.05 Monsieur Verdoux. Ame rikaanse tragikomedie van Charlie Chaplin (1946). Met: Charlie Chaplin, Isabel Elsom, Margaret Hoffman e.a. Korte inhoud: Heel de familie Cou- vais is ongerust omdat een van de vrouwelijke familieleden gehuwd Is met een zekere Varnay. Hun onge rustheid is gegrond maar het Is te laat. Varnay heeft zijn vrouw al In zijn buitenverblijf verbrand. 00.55 Jour- DUITSLAND 3 WDR 17.00 Schooltelevisie. 18.00 Telecollege I. Geschiedenis (10). 18.30 Hallo Spencer (8). 19.00 Het actuele uurtje. 20.00 Journaal. 20.15 Het leven van alledag. Magazine: Sparen van niks? 21.45 Koken in de oorlog. Vrouwen vertellen hoe zij zich door de oorlogsjaren geworsteld heb ben. 22.15 Poldark. Engelse serie naar de roman van Winston Graham. Met: Robin Ellis, Angharad Rees, Da vid McKall e.a. Derde deel: Ondanks de oorlog tussen Engeland en Frank rijk is Ross naar Frankrijk gereisd om een vriend op te sporen. 23.05 Roek- paleis. Met: Achim Reichel Band. 00.05 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Tik tak. Peuterserie. 18.05 Klein klein kleutertje. Programma voor de kleuters. 18.20 Er was eens- Verhaal van Guido Staes: Als de meeuwen spreken. 18.30 Leven met euikerziekte (Open school). Eerste aflevering. 19.00 Vrije tijd vrijdag. Een doe-het-zelf-magazine voor huls en tuin. 19.40 Morgen. Overzicht pro gramma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Mini mikro mak- ro. Een kort spelletje met Armand Plen. 20.20 De invasie van de lijken vreters. Amerikaanse SF-film van Philip Kaufman (1978). Met: Donald Sutherland, Brooke Adams, Jef Gold- blum, Leonard Nimoy e.a. Korte in houd: De stad San Francisco wordt bedreigd door een sluipend plante noffensief afkomstig uit de ruimte. Grote peulvruchten dwarrelen op de aarde neer. waaruit menselijke em bryo's kruipen. Die groeien in no time uit tot duplicaten van personen, die liggen te slapen. 22.10 Premiere. Nieuws over films en fllmmanifestatie. 23.00 Journaal. Aansluitend: Coda (poëzie). BELGIE BRT 2 19.00 Pop-elektron. Popmagazine voor jongeren met de hardrockgroep Saxon. 19.40 Morgen. Overzicht pro gramma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 De Forsyte Saga. Herhaling van een Engelse serie naar het werk van John Galsworthy. Twin tigste afl.: Het anonieme verhaal. 21.05 Gezondheidsmagazine. 21.30 Uitzending door dorden. Programma van de KDO. 22.00-23.00 Tussen he mel en afgrond. Een zesdelige serie rond het romantische lied. Tweede deel. BELGIE FRANS 1 16.45 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 17.00 Schooltelevisie. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd Jeugdpro gramma. 19.08 Ce soir. Actualiteiten, editie Luik. 19.25 Flash minute papil- Ion. Consumententips. 19.30 Jour naal. 19.55 A suivre... Informatiema gazine. 21.00 Renaldo en Clara. Amerikaans muzikaal filmgedicht van Bob Dylan naar een eigen scenario (1978). Met: Bob Dylan, Sara Dylan, Joan Baez, Allen Ginsberg e.a. De film draait rond de muziek van Bob Dylan en zijn belangstellingssfeer. Vanavond: Eerste deel. 22.35 Jour naal. BELGIE FRANS 2 18.00 Le Saint. Engelse actieserie met Roger Moore in de hoofdrol. Twintigste afl.: Als Simon Templar op het vliegveld in Athene landt, ver neemt hij dat hij de tienmiljoenste passagier is van de luchtvaartmaat schappij. 18.50 L'agent sans secret. Tekenfilmserie. 19.00 Vendredi-s- ports. 19.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 19.55 Contacts. Verkeerstips. 20.00 Billet de saveur. Serie boulevardstukken opgenomen in Parijs en Brussel. Vandaag: La fac- ture. Toneelstuk van Francolse Dorln, opgenomen in het Theatre des Gale ries. 22.10-22.40 Arts magazine. Kunst- en cultuuractualltelten. ENGELAND BBC 1 16.15 Embroidery. 16.40 Everyday yoga. 16.55 Play school. 17.20 Te kenfilmpje. 17.30 Jackanory. 17.45 Think again. 18.10 Grange Hill. Jeugdserie. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.45 Sportswide. 20.00 Superstars. 21.00 The fourth arm. 21.50 Points of view. Opinies en denkbeelden. 22.00 Journaal. 22.25 Shannon. Detectiveserie. 23.15 The Wooldridge Interview. Jean Rook. 23.46 Journaal. 23.50 Why shoot the teacher? Canadees portret van een onderwijzer (1977). Met: Bud Cort, Samantha Eggar e.a. ENGELAND BBC 2 17.20 The four seasons. 18.40 Char lie Chan at the Olympics. Ameri kaanse detectivefilm van H. Bruce Humberstone (1937). Met: Warner Oland, Keye Luke, Katherine DeMille e.a. 19.50 "The Oxford Road show. 20.35 Journaal. 20.40 Great photo graphers. 21.15 Did you see. Hoog tepunten uit voorbije tv- program ma's. 22.00 City. 22.40 Playhouse. Milk and honey. 23.30 Newsnight. 00.20 The marksman. Amerikaanse politiefilm van Lewis D. Colins (1953). Met: Wayne Morris, Elena Verdugo, Frank Ferguson e.a. ENGELAND ITV 17.00 Rainbow. 17.20 Dangermouse. 17.25 Animal express. 17.45 Freeti- me. 18.15 The Gaffer. Serie: take your partner. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 20.00 Family fortunes, quiz. 20.30 The fall guy. 21.30 That's my boy. 22.00 The gentle touch. 23.00 News at ten. 23.30 Nine to five. 00.00 Members only special. 00.30 Countess Dracula. film uit 1972. 02.15 Footprints. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Niouws voor doven en slechthorenden. 10.30 TELEAC. Cur sus Kantoorinnovatie (13). 11.00-11.20 Open school-ROF. Fries programma, DUITSLAND 1 DUITSLAND 2 10.10 ZDF-Uw programma. 10.40 BELGIE FRANS 1 10.35 Interwallonie. Voor de Span jaarden. 11.05 Yoga (16). 11.30 La pensee et les hommes. Herhaling. 12.00 Interwallonie. Voor de Italia- BELGIE FRANS 2 10.35 Zie België Frene 1. ENGELAND BBC 1 ENGELAND BBC 2 11.10-12.40 Tv-cursussen. ENGELAND ITV 10.35 Welcome back Kotter. 11.05 Star fleet. 11.30 The Saturday show. 13.15 World of sport. Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 Op de valreep - 18.06 Actuali teiten - 18.15 Kerkelijke actualiteiten - 18.20 Punt uit - 19.30 Schaakpro gramma - 20.03 Country time - 21.02 Nine o'clock jazz - 22.02 Sportpro gramma - 23.02 (NOS) Met het oog op morgen. HILVERSUM 2 - 16.32 De stem van het volk - 17.00 Confrontatie - 18.10 Reactie-telefoon - 18.20 Politieke partijen - 18.30 Overheidsvoorlichting - 18.40 Lucht ruim - 19.00 Hoorspel - 20.03 Provin ciale zaken: Vianen - 21.00 Vrije tijd, blije tijd - 21.40 Open school - 22.10 Radiovolksuniversiteit - 22.40 (NOS) Oost West - 23.00 (VARA) Het zout In de pap. HILVERSUM 3 - 18.03 (NOS) De avondsplts - 19.03 (VOO) Leo van der Gootshow - 21.02 Mono - 22.03 Countdown cafe. HILVERSUM 4 - 16.00 De tweede beweging - 17.00 Overname Hilversum 2 - 20.00 (NOS) Europees concertpodium - 22.00 Ml- chlel de Ruyter eert jazz - 22.30 NOS- -cuituur. Radio morgen HILVERSUM 1 w - 0.02 (VOO) Erik de Zwart - 2.00 Iris Mollet - 3.30 Peter Teekamp - 5.00 Bart van Leeuwen - 7.02 (VARA) Hallo hier Hilversum - 10.30 Wie in 't Ne derlands wil zingen (1) - 11.03 Z.l. HILVERSUM 2 - 7.10 (TROS) Rollebolleradio - 7.35 Aktua - 8.11 Sport na sport - 8.33 Over recreatie en toerisme: Samos - 9.15 (NOS) Voor blinden en slecht zienden - 9.33 (TROS) Mireille Bekooy en Wim Bosboom - 11.33 Documen taire over de opstandige jeugd 11.56 Educatieve serie HILVERSUM 3 - 7.02 (NCRV) Pop non stop - 7.30 Rabarbara - 8.03 Popfrisser - 9.03 Gospel-rock - 10.03 Popstation - 11.03 Popsjop HILVERSUM 4 - 7.02 (AVRO) Septiem - 8.05 Voor kinderen - 9.00 In de kaart gespeeld - 10.30 Concerto Mattinale NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilversum 1 elk heel uur. 24 uur per dag. Op Hil versum 2 op elk half uur van 7.30 uur tot 17.30 uur, voorts om 7.00, 8.00, 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 en 23.55 uur. Op Hilversum 3 op elk heel uur van 7.00 tot 24.00 uur en Hilversum 4 om 7.00. 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 17