PSV dicteert René van der Gijp blinkt uit Huldiging voor Kees van Kooten Een gocdeief Ja Oefenvoetbai Geen enkel probleem NEC Bekertoernooi pept Haarlem op Van der Klift grote man bij Wageningen Rust doet Willem II en Sparta geen goed mt £eidóe Qowuwi MAANDAG 10 JANUARI 1983 Eredivisie Willam ll-Sperta 1-1 Ajax 17 13 2 2 26 45-15 Feyenoord 17 11 5 1 27 38-19 PSV 17 11 4 2 26 41-16 FC Groningen 17 4 11 2 19 28-22 1 Sparta 17 6 7 4 19 30-26 Roda JC 17 7 4 6 18 29-21 ,FC Utrecht 17 8 2 7 18 29-28 .Fortuna S. 17 7 4 6 18 21-24 Excelsior 17 7 3 7 17 25-25 AZ '87 17 6 4 7 16 24-20 Haarlem 17 5 6 6 16 14-20 PC Twente 17 3 8 6 14 19-21 Helmond Sport 17 5 4 8 14 22-36 NEC 17 3 7 7 13 15-27 Willem II 17 4 4 9 12 18-24 GA Eagles 17 2 7 8 11 19-36 r NAC 17 3 5 9 11 16-38 PEC Zwolle 17 2 6 10 9 15-30 Programma I Prijsvragen Helmond Sport—Rode JC 2-3. Roda w.n.v. Qo Ahead Eagle»—Volendam 4-1 Ajax—FC Den Haag 3-2 FC WV—P8V 0-3 SC Wagenlngen—SC Veendam 3-1 Haarlem—FC Twente 6-1 NEC—De Graafechap 2-0 FC Groningen—Feyenoord 2-0 Loting Vierde ronde: 23 februari en 9 maart. Ajax-Roda JC Haarlem-Go Ahead Eagles SC Wageningen-NEC PSV-FC Groningen Zaterdag 15 januari: AZ '67-NEC Willem ll-PSV Helmond Sport-NAC Go Ahead Eagles-Ajax Zondag 16 januari: FC Gronlngen-PEC Zwolle Roda JC-FC Twente FC Utrecht-Sparta Feyenoord-Excelsior Fortuna S.-Haarlem Eerste divisie Zaterdag 15 januari: Zondag 16 januari: SC Heracles-SC Heerenveen Volendam-SC Veendam Telstar-FC VW Vitesse-FC Den Haag SW-MW Lotto: 6-10-14-22-26-30. Reservege tal: 13. Deelnemers: 600.000. Inleg: 3.300.000,00. Prijzen: f. 1.572.626. Cljferspel: 728992. Toto: 3-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1. Deel nemers: 68.000. Inleg: f. 270.000,00. Prij zen: f. 128.000,00. Toto gelijk: 11-13-15-19-21. Toege voegd: 12. Deelnemers: 7.000. Inleg: f. 29.000,00. Prijzen: f. 14.000,00. Spiel 77: 8812610. Burgemeester ontslaat voetbaltrainer SAINT-ETIENNE Ro- bert Herbin, trainer van de voetbalclub Saint-Etienne, is gisteren ontslagen door Joseph Sanguedolce, de communistische burge meester van de gelijknami ge Franse stad. Met Herbin moet manager Bernard Gardon bij de club ver dwijnen. Sanguedolce ont kende dat het ontslag van beide elftalbegeleiders een politieke zaak zou zijn. „Het gedrag van Herbin de laatste tijd was niet langer te tolereren. In het belang van de club was zijn ont slag noodzakelijk". Boete club voor Mostert VENLO Heinz Mostert, vrije verdediger van FC VVV, kan rekenen op een fikse boete van zijn club na zijn derde gele kaart in de wedstrijd tegen PSV. Enkele minuten voor tijd maakte Mostert bij een vrije trap tegen VVV enkele aan merkingen op de leiding van scheidsrechter Van der Laar, die de arbiter niet nam en met een gele kaart bestrafte. Tech nisch leider van FC VVV, Wiel Teeuwen, vond dat zijn vrije verdediger door zijn onnodige aanmerkingen het elftal voor het begin van de derde periode- titel flink gedupeerd heeft om dat Mostert nu ieder geval een schorsing te wachten staat. MAASTRICHT MVV heeft giste in een vriendschappelijke wedstrijd] gen Bayer Leverkusen gelijkgespei met 2-2. De ruststand was 1-1. Het sj reverloop was: Massot 1-0, WogtovJ 1-1, Waas 1-2, Driessen 2-2. Scheij' rechter: Smeenk, toeschouwers: 272. f DS'79 won in een vriendschappel duel met 4-2 (rust 3-1) van NAC. j Bredanaars deden pas iets terug bij e' achterstand van 0-3. Scoreverloop: G( ter 1-0, Evers 2-0, Gorter 3-0, SwaneJ burg 3-1, Den Bakker 4-1, Dusbaba 4' Scheidsrechter: Bannet, toeschouwgj, 1000. Gele kaarten: Lees (DS'79), Kri (NAC). Eerste-divisieclub Heracles verloor teren op eigen veld een oefenwedstrj tegen PEC Zwolle met 4-0 (2-0). Él van Kooten, zaterdagavond nog in act met Go Ahead Eagles, zorgde voor eerste Zwolse treffer. Van der Henj en Riemens (2) maakten het kwarj vol. Helmond Sport krijgt te weinig HELMOND - Trainer Jan Notermans wil bij het bestuur van Helmond Sport pleiten voor een extra premie voor zijn elftal ondanks het beker- verlies van 3-2 in de verlen ging tegen Roda JC. „Wan neer een elftal zich leeg knokt, wat nu is gebeurd, maar door enkele schlemieli ge fouten toch de boot ingaat, is zo'n premie een waardering voor de wijze waarop de ploeg tot de bodem is gegaan", aldus de Brabantse oefenmeester. Helmond Sport had ook zon der meer het meeste recht van spreken, want de ploeg kreeg met deze uitschakeling te weinig en verdiende plaat sing in de kwartfinales door het betere voetbal ondanks het feit dat in spits Lubse en middenvelder Cox twee be langrijke spelers werden ge mist. De gehandicapte forma tie kwam in de eerste minuut op voorsprong door Dijkstra die een strafschop benutte na een overtreding van Ehlen op Strijbosch. Zes minuten later was het alweer gelijk door Eriksen. Even later nam Roda JC de leiding door Raeven, maar dank zij alweer Dijkstra kwam het tot een verlenging. Twee minuten voordat tot strafschoppen zou zijn overge gaan, besliste Eriksen het spectaculaire treffen na een blunder in de Helmondse ver dediging. Helmond Sport-Roda JC 2-3 na ver lenging: 1. Dijkstra (strafschop) 1-0, 7, Eriksen 1-1, 16. Raeven 1-2, 70. Dijkstra 2-2, 118. Eriksen 2-3. Scheidsrechter: Weerink. Toeschou wers: 5000. Gele kaart Hofman (Roda JC). Helmond Sport: Versfeld; Van der Ven, De Wert, Lacroix, Ribberink; Klaassen (Meeuwsen), Edelbloedt, Strijbosch; Dijkstra (Alkemade), Cramer, Van der Hooft Roda JC: Smits; Hanssen, Ehlen, Degens, Klein; Marijnissen, Calder- wood (Van der Ven), Van Geel; Hof man, Eriksen, Raeven. VENLO Precies één minuut na de rust viel de beslissing in het beker duel tussen FC VW en PSV toen Thoresen een voorzet van René van de Kerkhof doeltreffend af rondde en daarmee de Eindhovenaren op een veilige voorsprong van 2- 0 bracht. In de eerste helft had PSV het spel gedicteerd en de met wel veel inzet, maar technisch en taktisch zwak spelende Venlonaren, maar weinig kansen geboden. Toen in de negende minuut Koolhof uit een voorzet van Thoresen met een kopbal doelman Vooys geen kans gaf, leek PSV op een grote overwinning af te stevenen. De defensie van FC VVV, met routinier Pleun Strik aan het hoofd, wist zich echter te herstellen van de eerste schrik en maakte het de PSV-aanval echter toch moeilijker dan de Eindhove naren lief was. Tegen het ein de van de eerste helft zocht FC VVV zelfs de aanval en door slordigheden in de af weer van PSV kwamen er enkele goede mogelijkheden voor de thuisclub waarbij Van Rosmalen dicht bij een tegen treffer was maar vrij voor doel over schoot. In de tweede helft kwam PSV uit een vrije trap op de rand van het strafschopgebied in de 62e minuut door Brandts nog op 0-3 en toen geloofden de Eindhovenaren het wel. FC VVV-PSV 0-3 (0-1): 9. Koolhof 0-1; 46. Thoresen 0-2; 62. Brandts 0-3. Scheidsrechter: Van der Laar. Toeschouwers 10.000. Gele kaart voor Mostert (FC VVV). FC VW: Vooys; Nijssen, Verlijs- donk (Taihuttu), Mostert, Rutten; Bothmer (Riether), Strik, Van Ros- René van de Kerkhof van PSV springt over doelman Gerrit Vooys van FC VVV. Pleun Strik kijkt op de ach tergrond toe. malen; Ressel, Coort, Verbeek. Poortvliet, Lokhoff, Huh; R. van de PSV: Doesburg; Wildschut. Brandts, Kerkhof (Van den Bogaard), Kool- W. van de Kerkhof, Van Aerle: hof, Thoresen. NIJMEGEN Het heeft NEC weinig moeite gekost om de kwartfinales te bereiken van de KNVB-beker. Eén helft kon De Graafschap gelij ke tred houden met de Nijme- genaren, maar toen moest de Doetinchemse formatie zich gewonnen geven. Eerst scoor de Heisper, nadat de weinig betrouwbare doelman De Clerck een schot van Grim niet klemvast kon pakken en vervolgens ging Grim zelf op avontuur. Hij omspeelde twee tegenstanders om daarna De Clerck met een beheerste schuiver voor de tweede maal te passeren. Wanneer NEC in het vervolg van het tweede bedrijf het hoofd koel had ge houden, dan zou De Graaf schap een debacle zeker niet bespaard zijn gebleven. Maar de Nijmeegse aanvallers mis ten de goede richting en sprongen erg slordig om mei de talloze mogelijkheden. NEC - De Graafschap 2-0 (0-0): 52 Heisper 1-0, 63. Grim 2-0. Scheids rechter Manuel. Toeschouwers 2000. NEC: Schellekens; Willemse, Mul- derij, Wijnberg, Visser; Van Zinnen Wanders, Vievermans; Heisper, Jan- De Graafschap: De Clerck; Piene- man, Kornelis, Trentelman, Schreui (Wildenbeest); Kelderman, Hiddink Leeuwerik; Hendriks, Bijl, Delle- DEVENTER Vijf mi nuten voor het einde van de bekerwedstrijd Go Ahead Eagles-Volendam, die moeiteloos door de Deventer ploeg met 4-1 werd gewonnen, dreigde scheidsrechter Geurds het duel te staken. Een handjevol jeugdige sup porters van Go Ahead Eagles dat Kees van Koo ten na zes en een half jaar trouwe dienst wilde huldigen, sprong over het hek en rende het veld op. Van Kooten, die deze week naar PEC Zwolle werd ge transfereerd, hielp zelf mee de aanhang achter de hekken te dringen. Nadat de rust in de Adelaarshorst was terugge keerd, wisselde trainer Bob Maaskant één minuut voor het einde Van Kooten alsnog. De jeugd kwam opnieuw het veld op en wierp zich als een groep jonge welpen op hun prooi. Zonder shirt moest Van Kooten de kleedkamer opzoe ken. Een ovationeel applaus viel de voetballer ten deel. Scheidsrechter Geurds vond het welletjes en floot vrijwel direct na dit chaotisch af scheid af. Volendam bleef met een kater zitten. De ploeg van Frits Korbach werd met een verdiende nederlaag uit de derde bekerronde gewipt. Go Ahead Eagles zal zonder Van Kooten verder moeten. In zijn afscheidswedstrijd bewees de laat uitverkorene van bonds coach Kees Rijvers toch nog zijn verdienste voor de De venter club. Met twee gave treffers nam Van Kooten op waardige wijze afscheid van zijn aanhang in de Adelaars horst. René Eykelkamp en Johnny Oude Wesselink na men de andere twee Deventer doelpunten voor .hun reke ning. Een half uur voor het einde redde Frank Kramer de eer voor het zwak spelende Volendam, dat kansloos was. Steur en Kemper, de wissels voor Tol en Mooyens, konden daar geen verandering meer in brengen. Go Ahead Eagles - Volendam 4-1 (2-0): 17. Van Kooten 1-0, 26. Eykel kamp 2-0, 47. Van Kooten 3-0, 55. Oude Wesselink 4-0, 62. Kramer 4-1. Scheidsrechter; Geurds, toeschou wers: 3000. Go Ahead Eagles: Van Engelen; Bisschot, Back, Oude Wesselink, Witbaard; Woudsma, Fuhler (Boere- bach). Voskamp; Van Kooten (Smit), Eykelkamp, Oostrom. Volendam; Hoek; De Boer, Kwak man, Jonk, Molenaar; Tuyt, Tol (Steur), Helling; Guyt, Mooyens (Kemper), Kramer. HAARLEM Haarlem legt in het bekervoetbal een ongeken de produktiviteit aan de dag. In twee wedstrijden troffen de Haarlemmers tienmaal de roos. Na de ruime zege (4-1) op For tuna Sittard in de tweede ronde van het KNVB-bekertoernooi haalde het gisteren in de achtste finales tegen een gehandicapt FC Twente nog opmerkelijker uit. Met 6-1 walsten de Haar lemmers over de zich timide verwerende Enschedeers en schaarden zij zich bij de laatste acht. De trefzekerheid in het bekervoetbal staat in schril contrast tot de scoringsdrift in de competitie. Met veertien doelpunten in zeventien wedstrijden was Haarlem in de eerste competitie helft de minst produktieve club uit het betaalde voetbal. Be kervoetbal lijkt een goed pepmiddel voor de Haarlemmers te zijn. Met fris en intelligent aanvalsspel werd FC Twente vanaf het beginsignaal van de correct leidende arbiter Van Swieten onder druk gezet. Al vrij snel werd duidelijk dat de vele om zettingen in de door blessures geplaagde Twentse ploeg resul teerden in een chaotisch spelend elftal, waarin elke vorm van organisatie ontbrak. Vooral op het middenveld verloor FC Twente de slag. De omscholing van aanvallers Piasmans en Rohde tot middenvelders en van Vreijsen tot laatste man bleek allerminst succesvol. Toch wenste trainer Kohn na afloop de grote nederlaag niet op te hangen aan de waslijst geblesseerden. Het ontbreken van Kila (hersenschudding), Sanchez Torres (kniebanden), Rutten (enkelbanden) en Van Gestel (bekken) vormde natuurlijk een zware aderlating, het was geen excuus voor de tamme instel ling en de individuele fouten, waaruit de eerste drie doelpun ten voortkwamen. Twents balverlies op het middenveld leidde in de 12e minuut tot de fraaie openingstreffer van Joop Böckling, die een voor zet van Wim Balm ineens afrondde: 1-0. Veertien minuten la ter profiteerde Luc Nijholt dankbaar van een defensief misver stand bij Twente (2-0), waarbij vleugelverdediger Mentink zo ongelukkig in aanraking kwam met Gerrie Kleton, dat hij bui ten bewustzijn per brancard van het veld werd gedragen. In de kleedkamer kwam de onfortuinlijke Twentenaar weer op ver haal. Hij bleek aan de botsing een lichte hersenschudding te hebben overgehouden. Zijn ploeg aan de tot 6-1 oplopende sco re een kater. Haarlem - FC Twente 6-1 (4-0): 12. Böckling 1-0, 26. Nijholt 2-0, 35. Haar 3-0, 44. Böckling 4-0, 54. Kleton 5-0, 70. Balm 6-0, 75. Bleuming 6-1. Scheidsrech ter: Van Swieten. Toeschouwers: 3000. Geel: Vreijsen (FC Twente). Haarlem: Metgod; Masefield, Haar, Huyg, Leysner; Nijholt, Kleton (Keur), Balm; Tol (Hendriks), Böckling, Van Leen. FC Twente: Snelders; Mentink (Roord), Vreijsen, Harleman, Koopman; Bir- kedahl, Dilling, Piasmans; Rohde, Ashcroft (Pauls), Bleuming. WAGENINGEN Dat Wa geningen als enige eerste divi sieclub zou doorstoten naar de kwartfinales van de KNVB-beker lag, gelet op de prestaties van de Berg-bewo- ners in de competitie, niet in de lijn der verwachting. In het bekerduel tegen SC Veen dam nam de Gelderse equipe duidelijk revanche voor de competitienederlaag (0-4) die op eigen terrein tegen de noordelijke eerste divisieclub werd geleden. De overwin ning van 3-1 gaf overigens wel een geflatteerd beeld van de krachtsverhouding in het veld. SC Veendam was de betere ploeg maar faalde nadrukke lijk in aanvallend opzicht. Van der Klift was bij Wage ningen de grote man, hij scoorde driemaal. FC Wageningen - Veendam 3-1 (2-1): 5. Van der Klift 1-0. 11. Van der Klift 2-0. 39. Loupatti (eigen doel) 2-1. 72. Van der Klift 3-1. Scheidsrechter Gans. Toeschouwers 1.350. Gele kaarten voor Loupatti, Tollenaar en Van der Klift (allen FC Wageningen). Wgeoingen: Suvee; Loupatti, Van der Ley, Gardien, Tollenaar; Bud ding, Van de Berg, Hazeleger (Van Vijfeyken), Van der Pol (Menting); Norrie, Van der Klift. SC Veendam: Reys; Brouwer (Metz), Swart, Wieringa, Ooster- wold, Van der Vlag, Van Loon, Kor te, McNulty, Wiebing, Roossien. e compel visie w TILBURG Vier weki verplichte rust hebl Willem II en Sparta gei goed gedaan. Zaterdi avond deed in Tilburg spel van Willem II minder chaotisch aan di dat van de Rotterd; mers. Na de hervattii was het omgekeerd. H| resultaat van de inhai wedstrijd voor de com] titie in de eredivisie er naar: 1-1. Het gladde veld was een grojj handicap voor de spelef Vooral de thuisclub had ai passingsproblemen. Willem had geluk toen Van den de lat trof. Langzaam ma; ker trokken de Tilburgers vi volgens het overwicht naji zich toe. In een overtredii van George op Gozems scheidsrechter Blankensl tot ergernis van Willem geen strafschop. Na de hervi: ting nam het hardwerken^ Willem II binnen vijf minui de leiding door Huijbrej maar kort voor tijd zorgde I ale voor de gelijkmaker voi Sparta. Willem II-Sparta 1-1 (0-0): 50..Hl bregts 1-0, 86. Heale 1-1 Scheidsrei ter: Blankenstein; toeschouwe 5500. Gele kaart: Van de Ven (W lem II). Willem II: Verkerk; Van de Vt Krijgh, Huijbregts, Braam; Hoy Van der Veen, Soffers; Goze (Lammers). Nelemans, Van Mierlo Sparta: Formannoy; Blind, Georj Andriessen, Van Tiggelen; Van d Berg (Verbeek), Van Gaal, Ler keek; Heale, Holverda, Meijer. Go Ahead Eagle: bekijkt spits DEVENTER Met (een de van) de opbrengst van transfer-Van Kooten nai PEC Zwolle, voor welke cli hij gisteren al in een oefendu uitkwam, probeert Go Ahe< Eagles zich een nieuwe spi aan te schaffen. Vandaag een delegatie van Go Ahe« 1 Eagles (zonder manager Maa:1 kant) in Engeland om Mil j Small van Luton Town n< eens aan een kritische b schouwing te onderwerpe Small speelt vanavond met reserves van Luton tegen To tenham Hotspur. Go Ahead heeft er inmidde van afgezien Phil Lythgoe va Oxford United te contractere De Engelsman kon in de o 1 fenwedstrijd tegen De Graa schap niet imponeren. BRUSSEL Twee Ne derlandse spelers hebben een belangrijke rol ge speeld in de achtste fina les van het toernooi om de Belgische voetbalbeker, waarin Anderlecht en Standard Luik van het to neel verdwenen. Interna tional René van der Gijp van Lokeren schakelde vrijwel persoonlijk lands kampioen Standard Luik uit. In de eerste helft maakte Van der Gijp drie doelpunten en raakte bo vendien nog een keer de lat boven Preudhomme. De ruststand van 3-0 bleef in de tweede helft onge wijzigd. Anderlecht verloor zijn eerste Belgische wedstrijd onder het bewind van Paul van Himst, die de ontslagen trainer To- mislav Ivic opvolgde. In de uitwedstrijd tegen Winterslag liep Anderlecht in de eerste helft een achterstand op door Lindsted, die nog voor FC Twente heeft gespeeld. Na rust maakten de Brusselaars, die zonder Ludo Coeck uitkwa men, gelijk door Vanden- Bergh. Anderlecht liet de mo gelijkheden op winst daarna liggen, een dure fout,' want dat de wedstrijd in Brussel moest worden overgespeeld, 2-1. Antwerp en AA Gent zul len hun duel nog eens in Ant werpen moeten overdoen. Thuisclub Gent nam door Koudijzer een voorsprong, Fa- zekas maakte na rust gelijk en in de verlenging werd niet meer gedoelpunt. Club Brugge ging door ten koste van Kortrijk. Wellens maakte het doelpunt. RWD Molenbeek versloeg Tongeren in een uitwedstrijd met 3-1, Nico Janssen bracht het laatste doelpunt van Molenbeek op zijn naam. Aalst, de laatst overgebleven club uit de twee de divisie, kon op eigen veld Beveren een helft tegenhou den. Na rust kwam de winst bij de betere ploeg, 1-0 door Weirauch. ENGELAND In de derde ronde van het En gelse bekertoernooi heeft zich slechts één verrassing voorge daan. De hoog geplaatste eer ste-divisieclub Nottingham Fo rest werd uitgeschakeld door Derby County, rode lantaarn drager in de tweede divisie. Pikant detail: Derby werd ge coacht door Peter Taylor, die vele jaren samenwerkte met Forests manager Brian Clough. Derby won verdiend met 2-0 door doelpunten Ge- mmill (ex-Forest) en Hill. Doelman Phil Parkes van West Ham United springt om hoog en poogt de bal te vangen. Stapleton en McQueen van Manchester United springen met hem mee. Verder deden zich in het be kertoernooi nauwelijks verras singen voor. Liverpool, onbe dreigd koploper in de eerste divisie, had het wel moeilijk bij tweede divisieclub Black burn Rovers. De uiteindelijke winst met 2-1 was zwaar be vochten. Blackburn nam de leiding in de 24e minuut door Garner. Vijf minuten later maakte Hodgson gelijk. Nog voor rust zorgde Rush (alweer) voor het winnende doelpunt. Na rust drong Blackburn ver geefs aan voor een beter resul taat. Tottenham Hotspur won het eerste-divisietreffen met Southampton met 1-0. Hazard was de schutter. Tottenham bleef hierdoor zeventien duels achter elkaar ongeslagen. De beste wedstrijd van de derde bekerronde werd gespeeld in Manchester tussen United en West Ham United. Manchester won met 2-0 door doelpunten van Coppell en Stapleton. Everton uit de eerste divisie redde moeizaam een 'replay' bij Newport in Wales, uitko mend in de Engelse derde klasse. Newport leidde tot kort voor tijd door een doelpunt Gwyther. Sheedy maakte op slag van tijd gelijk. Frans Thijssen maakte een van de drie doelpunten voor Ipswich in de met 3-2 gewonnen uit wedstrijd tegen Charlton. Celtic, dat nog maar net met 1-0 bij St. Mirren zegevierde, behield in de Schotse eredivi sie zijn voorsprong van drie punten op Aberdeen (thuis- winst van 2-0 tegen Morton). Dundee United, nummer drie van de ranglijst, raakte verder achterop door met 2-1 te ver liezen van middenmoter Glas gow Rangers. ITALIË AS Roma heeft, ondanks een gelijk spel tegen Torino (1-1). de leiding in de eerste divisie van de Italiaanse competitie behouden. De naaste concur rent, Verona, bereikte eenzelf de resultaat tegen Sampdoria. De meest verrassende uitslag was de overwinning van Ge nua op Juventus: 1-0. Napoli, dat door omkoopschandalen zijn voorzitter kwijtraakte en drie dagen in trainingskamp was geweest, kwam in hel duel met Cesena uit op een puntendeling: 0-0. De laatste plaats wordt nu gedeeld mei Catanzaro, dat met 5-0 verloor bij Inter. Real Madrid heeft op de ne- fentiende speeldag van de paanse voetbalcompetitie een concurrent naast zich gekre gen: Athletic de Bilbao. De Madrilenen verspeelden dooi een gelijk spel (2-2) bij Sevills een punt, terwijl Athletic de Bilbao bij Valencia met 2-1 ze gevierde. Barcelona staat der de met 26 punten en heefl daarmee drie punten achter stand op de twee koplopers. Plezier voor twee met dit handige mini-damspel. U krijgt het thuisgestuurd als u de kleine moeite doet een nieuwe abonnee aan te brengen voor deze krant. van de Leidse Courant als nieuwe abonne« Adres_ Betaald wordt per maand (met automatische afschrijving) per kwartaal Stuur een mini-damspel naar: Naam Adres Plaats/Postcode_ 1 Telefoon naar: Leidse Courant, Antwoordnummer 10070, 2300 VB Leiden.

Leidse Courant | 1983 | | pagina 10