J TV-jaarboek een ki jkboek als een kasboek BEELD SPRAAK t? Paul van Vliet gast i Volgspot" van NCIf gekleurd gezien cl RADIO/TELEVISIE leidse courant door Ton Oliemuller Kopstukken van alle om roepen hebben aan de wieg gestaan van het he den verschenen „TV- jaarboek '81-'82". Hierin vindt men van foto's ver gezelde nabeschouwin gen met grote zorg ge rangschikt. Met nadruk op die grote zorg voor de eigen omroephuishou- ding. Voorheen maakte het tv-jaarboek deel uit van het theaterjaarboek. Daaraan zette zich een kleine redactie, die ook te hooi en te gras grepen deed uit wat het scherm in het afgelopen jaar te bieden had. Misgrepen, fluisterde men in Hilversum. En dus wilde men daar een eigen boek. Dat kwam er nu van. Elke omroep mocht eigen bijragen aanwijzen. Als gedragslijn gold, dat men bij voorkeur die grepen deed waaruit de kleur van de betreffende om roep direct zou spreken. Een boek in sprekende kleuren dus, hoezeer ook gekozen voor een niet te kostbare zwartwit-uitgave. Nochtans een fraai stuk werk om in handen te nemen, met een indeling ook van een handzaam naslagwerk. Pagi na voor pagina vindt men weergegeven waarmee de meest creatieve breinen en ondernemende programma makers in de voorbije jaren bezig zijn geweest. Slaat men dit boek open, dan stuit men direct op de „Ver antwoording" voor deze uit gave, een tekst daarin neer gelegd door NOS-tv-commis- saris Ries Schoonhoven. Die schrijft: „Televisie is kauw- gom voor de ogen en een venster op de wereld. Zij vul gariseert, maar is de beste handkar voor het vervoer van openbaar en ander kunstbezit naar een breder publiek. Misschien kunnen we -kijkers en makers- nog niet helemaal met televisie omgaan. Al haar bij-effecten zijn nog niet onderkend". Het blijft voorlopig dus tasten in Hilversum. Een weinig op wekkend vooruitzicht voor programmamakers, die nu al bezig zijn plannen voor pro gramma's voor over enige ja ren te schetsen. Nu al moeten inschatten wat de voorgeno men tv-onderwerpen te zij ner tijd in de huiskamer los zullen maken. En nog los van het eigen werk, wat moet er ter aanvulling van de zendtij den worden aangekocht in het buitenland, nog meer ge weld? Of nog meer verdor ven karakters dan Dallas al te bieden heeft? RICHTSNOER Daar zou AVRO-Siebe van der Zee antwoord op kunnen geven. Hij is de eerste pro grammaleider, die zijn zegje in dit boek mag doen. Het verleden dient als richtsnoer voor de toekomst. Lezen we: „Wij zijn verheugd, dat vele van onze tv-programma's in alle sectoren ook het afgelo pen seizoen miljoenen heb ben geïnformeerd, onderhou den en ontspannen. Grote voldoening was ons deel toen u massaal besloot onze visue le produkten te consumeren". Met een variant kan men stellen, dat Siebe wil betogen, dat wie de goede program ma's heeft, ook de toekomst bezit. Maar dat klopt weer niet met de kijk van Schoon hoven, die juist stelt, dat er Het menskritische kopple van miss Piggy als het ge zicht van KRO-tv. uit het verleden zoveel on- kennis resulteert, dat men daar geen toekomst mee kan maken". Naar in den lande verluidt zouden AVRO en TROS bo vendien op één grote hoop gegooid kunnen worden. De korte verantwoording in dit jaarboek van de TROS zou daarop een verhelderend licht kunnen werpen. Lezen we de tekst, die door direc teur Cees Baay werd ge schreven dwars door een foto van de snaakse kop van An- dré van Duin heen: „Een grondige kennis van de om- roepfinanciën, de technische en financiële middelen, die nodig zijn voor het maken van tv-programma's van ver schillend genre, zou kunnen voorkomen, dat bepaalde journalisten, sommige om- roepfunctionarissen en illus tere wetenschappers zich te buiten gaan aan dagdromerij. Terugkijkend menen wij dan ook, dat er sprake is van een zeer gevariëerd programma pakket". Daarmee zit men toch in het vaarwater van de AVRO. De laatste zinsnede reikt tot de zelfde hoogte als het dasje van André van Duin met daarop gestoken het TROS- embleem als clip. Blijkbaar een symbool voor de be zorgdheid voor het uiterlijk der dingen. Zo lang het dasje van de kijker recht hangt, lijkt hij niet in alle staten van ontevredenheid. MENSKRITISCH Moeten we dan toch voor de kleur, voor het gezicht van een omroep afgaan op de fo tokeuze in dit boek, dan lijkt de plaat van Miss Piggy- Muppet toch in zekere zin bepalend voor de KRO. Miss Piggy kan een menskritische houding annex amusementai- re inslag niet ontzegd wor den. Zij kan dan dienen als de draagster van een vlag, die ook de KRO niet on- mgaarne uitsteekt. Warry van Kampen, hoofd tv KRO, legde daarmee een minder oppervlakkige voorkeur aan de dag dan men zou kunnen veronderstellen. Dat vindt men in veel programma's te rug. Noem maar op: Ver van mijn bed, Alles is anders, Een beetje normale jeugd, Tussen Keulen en Parijs (ligt de weg naar Rome), Het hart op de tong, Brandpunt op de markt, Voor een briefkaart op de eerste rang, BB-show, Zomerzotheid, ja zelfs Mata Hari kwam zo ver, dat zij het eigen levenspatroon in studie nam. En als na alle gedub rond menselijke zaken in het perspectief al of niet van het bovennatuurlijke de geest speelser ontspanning ver langde, dan kwam de KRO gewoon even langs in uw woonplaats. En toont de KRO ook programma's, die geen grote kijkdichtheid sco ren, dan blijft deze omroep daar toch achter staan, omdat die passen in het program matisch gedragspatroon, bij de identiteit. Nog steeds naar de inleiden de foto beoordeeld, doet de NCRV zich als nog stabieler voor. Zij toont het eigen ge bouw zoals bij de inleiding van de eigen programma- avonden. Dit gebouw fun geert als een rots in de bran ding, waarmee de teneur van de programma's min of meer overeenstemt. Lezen we in deze inleiding de vragen: Nog populairder worden, nog gemakkelijker programma's maken die er moeiteloos in gaan bij het publiek, maar die het eigen gezicht van de omroep al maar verder aan vreten? Deze vragen stellen is deze beantwoorden. Naast het vermaak van ene Ted treffen we dan ook Kerk buurt aan en U zij de glorie. En zo vinden we de bijgelo vige uitstapjes van Sipke naast Showroom, toch steeds op zoek naar de mens in de kijker, de mens die in de kij ker loopt. Dat blijft boeien. De Ev. Omroep legt in dit jaarboek uitgebreid verant woording af voor een relatief geringe programmabijdrage. Het verluidt hier, dat het in de jaren '80 geen geringe op gave is om een evangelische omroep te zijn. De IKON verwijst vooral naar het ruime aanbod van programma's voor de jeugd. De VPRO daarentegen, van huis-uit toch confessioneel, ziet de oplossing in het daadkrachtig de toekomst te gemoet treden. De VOO be roept zich er op aan de weg te blijven timmeren en de VARA verwacht veel van de nieuwe mensen aan de top, die bij de start van de jaren '80 het eigen huis binnen stapten. De NOS wil vooral blijven voorzien in al die kijkzaken, die de afzonderlij ke omroepen nogal eens la ten liggen.- Een jaarboek met het ka rakter van een kijkboek. Opgezet toch ook als een kasboek, waarin alles nauwkeurig genoteerd staat, behalve dan dat het tijdperk van de satel lieten voor de deur trap pelt en wel eens krachtig in dit bestel zou kunnen ingrijpen. Wel program ma's in dit boek, maar geen prognose. Er blijft toch een mooi boek over met dingen om op terug te zien. TON OLIEMULLER [Dl IT 95 HILVERSUM Paul van Vliet zal de gast zijn in „Volgs] NCRV-radio a.s. donderdag op Hilversum 1 van 0.02 tot „Volgspot" is de titel van het radioprogramma waarin t aandacht wordt besteed aan lopende en komende voorstel op het gebied van film en theater, terwijl ook geattei wordt op concerten. Dit programma wordt geproduceen Aart van Bergeyk. Een beknopte agenda en interviews gisseurs, acteurs en cabaretiers zijn vaste onderdelen programma. Muziekliefhebbers zullen betere lichte muziel nen beluisteren, die wordt uitgezocht door Skip Voogd. 1 wordt wekelijks een luisteraar in de gelegenheid gestel )EN verzoekplaat aan te vragen waaraan een speciale herin tfsers aan een concert, film of theatervoorstelling verbonden is jes (fr van Vliet geeft over een en ander zijn mening. wort izaam de L w »te er Wie was nou de leukste thuis gisteravond in de Ridderzaal Seth Gaaikema met kerst op komst voor VOO-tv een sh! scène zette met grepen uit het politieke circus en uit zijn i open. pertoire? Ruud, Joop of Edje drie politici die zich als n bij ken in de teksten van Seth lieten plaatsen. Seth-stukken lt de genlijk. )ezit, Overwegend droegen de gesprekken een serieus gehalte,^ V0 tussen de regels door viel er ook cabaretesk te grimlachi, -r Nijpels krijgt altijd overweldigende gevoelens in die zaal d n Prinsjesdag, al is dat een kwestie van wennen en van de van geen kwaad weten. Kwestie ook van verschil tussen Gade E ma-decor en derde dinsdag-decorum. Seth begrijpt niet, ppij I, heren bij het begin van het parlementaire jaar daar als U nogm lijke burgers bijeen zitten en vervolgens in de Kamer ellu de haren vliegen. Kamertjeszonden. Dat lijkt maar zo, vr Ed. In de wandelgangen bejegenen dè heren elkaar uit<in 1 welwillend. Dat merkt de buitenstaander echter niet. D Seth inderdaad nooit eerder opgevallen. Ed houdt echtfS wij! van wollig taalgebruik. Je moet niet zeggen: „Mijn grondtal ding is positief" als je ,ja" bedoelt. Hij was het met Seth^wee dat achter de taal van een politicus een ideaal schuil gaat_j hetzelfde ideaal kan ook struikelen over die taal zonder mand er naar taalt. bezpe Joop den Uyl kwam vervolgens te zitten tegenover de c aid tier, die hem zo vaak heeft nagebootst, dat het tussen diüt de grootmachten twee zielen één positieve grondhouding geu ft SCJ is. Voor de kijker enigszins verwarrend. Wie aapte wie ni,eer g Het was daardoor ook niet duidelijk vast te stellen of J nachte stiekem huilt over de rottigheid in de wereld of dalien* dat overkomt. >hal is md IJ mee zou hij de samenleving onder stroom willen zetten eze heeft hij genoeg aan een klein lampje in zijn studeervf'Pen Seth plaatste er een spotlicht bij, zodat de premier in de 1 v°r de Seth-stukken en de staatsstukken beter uit elkaar kar den. TON OLIEMULLER e hal i staan, de ha De be Televisie maandag NEDERLAND 1 VOO 16.00 Tineke. Rechtstreeks op radio en televisie pre senteert Tineke Vos haar programma over gewone dingen. NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 Voorlichtings programma voorjaar 1983. NOS 18.58 Journaal. NCRV 19.00 Bandieten. Tekenfilmpje over twee cowboys op het slechte pad. 19.10 Zuster Luc (The nun's story). Amerikaanse psychologische film van Fred Zinneman (1959). Met: Audrey Hepburn, Dame Edith Evans, Dame Peggy Ashcroft, Peter Finch e.a. Korte inhoud: De Belgische Gabrielle van der Mal treedt in het klooster om daar als zuster Luc een opleiding te krijgen tot verpleegster. Zij heeft moeite om zich aan de strenge klooster regels aan te passen. Wanneer zij een tijdlang een chirurg op een mis siepost in Congo heeft geassisteerd en terug keert naar België begint zij steeds meer weer stand tegen de regels te krijgen. Uiteindelijk vraagt ze ontheffing van haar kloostergeloften. NOS 21.37 Journaal. NCRV 21.55 Rondom tien. Gesprek- kenserie. Henk Mochel praat vanavond met af standsmoeders, kindé ren van wie afstand ge daan werd en met pleeg- of adoptief ou ders. 22.45 Praten in het voorhuis. Ds. Y. Schaaf, hoofdre dacteur van het Friesch Dagblad bespreekt een actueel thema. NOS 23.05 Journaal. 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.30 Staatsloterij. Tweede trekking van de 719de loterij. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. KRO 18.57 Maja, de bij. Duitse te kenfilmserie. 19.25 De verborgen vallei. Australische jeugdserie. NOS 20.00 KRO 20.28 NOS 23.00 23.05 Dertiende afl.: Als de kinderen van Secret Valley aan het strand zijn, vinden ze toevalli gerwijs een koperen naamplaat, waarop 'Santa Teresa' te lezen staat. Hun nieuwsgierig heid is meteen gewekt. Journaal. Terugkeer naar Brides- head. Engelse serie naar de gelijknamige ro man van Evelyn Waugh. Met: Jeremy Irons, Dia na Quick, Laurence Oli vier, Stephane Audran e.a. Laatste afl.: De fa milie doet een laatste poging om lord Marc- hmain te bekeren. Dit confronteert Charles en Julia met een crisis in hun verhouding. Brandpunt in de markt. Programma over het wel en wee van onze econo mie. Kussen. Amusements programma van en met Herman van Veen met als ondertitel 'Narcose', Gasten zijn o.a.: Frede- rik de Groot, Karin Chen, Bueno de Mes- quita en het Harlekijn Danstheater. De teksten werden geschreven door Rob Crispljn en Herman van Veen. Staande blijven tussen hoop en vrees. Advent soverweging door om- roeppastoor Hein Schaeffer o.p. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal 16.15 MM Maandag- morkt Programma met Petra Schur- mann. 17.15 Journaal. 18.00 Da Pri- waloache miljoenen. Serie. 19.00 Hit». Bill Wymann en 'New Fashion'. 19.15 Actualiteiten. Regionaal nieuws. 19.45 Het tweede testament. Serie. 20.00 Journaal. 20.15 Nood landing in Frankrijk. Engelse ont snappingserie. Met: David Beames, Cecile Paoll, John Flanagan, Martin Gower e.a. Vierde afl.: Eerst per boot en daarna met de fiets zetten Franklin en Francolse hun gevaarlijke reis voort. 21.15 Contrasten. 22.00 De Kerstman In muzieknoten. Cabaret- propgramma door Hans Scheibner, Petra Verena Milcherl en Kornelia Boje. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Het dorp aan de grena. Tv-spel van Thomas Puch. Met: Manfred Lu- kas-Luderer, Wolfgang Gasser en Bert Solar. Korte inhoud: Het dorpje Selltsch, op de grens van Oostenrijk en Joegoslavië, wordt voornamelijk bewoond door Slovenen. Schellan- der, een communistische partizaan wil van de Ineenstorting van het Duit se Rijk gebruik maken om alle Slove nen in een natie te verenigen. Dat wordt hem door zijn meerderen niet In dank afgenomen. 00.30 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Kinderpaleis Scène uit de eerste van vier afleveringen van 'Het kussen' waarin Herman van Veen de hoofdrol Audrey Hepburn als zuster Luke in de speelfilm The nun's speelt op Ned. I 21.20 uur. story' op Ned. I om 19.10 uur. Shanghai. Reportage over de elite opvoeding van begaafde kinderen In China. 16.35 Laaaie. Jeugdserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illuatra- tia. 17.50 Soko 5113. Duitse misdaad serie over een speciale afdeling van de politie. Met: Werner Krelndl, Wll- frled Klaus, Ingeborg Schoner e.a. Korte inhoud: In München strijdt de afdeling Soko 5113 tegen de drugcri minaliteit. Aansluitend: Journaal. 18.25 Soko 5113. Deel twee. 18.57 ma met allerlei gasten. 20.15 Uit on derzoek en techniek. Wetenschap pelijk programma. 21.00 Achter grondinformatie. 21.20 Leven in de winter. Tv-spel naar de gelijknamige roman van Klaus Schlesinger. Met: Brigitte Mira, Paul Dahlke, Karin Heym, Elisabeth Endriss e.a. Korte inhdud: Martha viert haar zeventigste verjaardag In haar woning in Oost- -Berlljn. Er zijn veel familieleden en buren gekomen, onder wie dochter Thea, die In het westen getrouwd Is. De feestvreugde wordt echter getem perd door Helga, die op het punt staat te scheiden. 23.00 Mijn vriend Heinrich Boll. Een gesprek met de schrijver ter gelegenheid van zijn 65ste verjaardag. 00.00 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 16.00 Komt een leeuw gevlo gen (1). Poppenfflmserle van Max Kruse. 16.30 The stooge. Amerikaan se speelfilm van Norman Taurog (1953). Met: Jerry Lewis, Dean Martin en Polly Bergen. 18.00 Sesamstraat. 18.30 Toernooi van de schaakgroot meesters. Miguel Torre - Eric Lo- bron. 19.00 Wat zalig om nog een kind te zijn. Filmreportage van David Gerrad. 19.45 Journaal 3. 20.00 Jour naal. 20.15 Waar zij hun liederen zingen. Fllmreportage. 21.15 Onder de vulkaan. Portret van de Engelse auteur Malcolm Lowry. 22.55 Zoltan Kodaly. Pianomuziek, uitgevoerd door Andor Foldes. 23.25 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Tik tak. Peuterserie. 18.05 Se samstraat. 18.20 Klein, klein kleu tertje. Programma voor de kleuters. 18.35 Veilig en zuinig autorijden (Open school). Vierde afl.: Het rende ment van uw wagen. 19.05 Home made. Derde afl.: Wijn Chareau Mal- son. Over zelf wijn maken. 19.17 Uit zending door derden. 19.37 Morgen. Overzicht programma's en medede lingen. 19.45 Journaal en sportbe richten. 20.10 De weerman. 20.15 Nancy Astor. Engelse serie over de eerste vrouw in het Lagerhuis. Met: Lisa Harrow, James Fox, David War ner, Nigel Havers e.a. Achtste all.: Nancy's reis naar Moskou Is een suc ces, niet in het minst door haar kri tiek op de politiek van Stalin. Terug In Engeland krijgt ze nog meer moeilijk heden met haar kinderen. Wanneer Hitier Rijkskanselier van Duitsland wordt, overtuigt Kerr de Astors ervan dat de Fuhrer vredelievend Is. 21.05 Sportshow. 21.50 Wikken en wegen. Herhaling consumentenrubriek. 22.30 Journaal. BELGIE BRT 2 ZU. Belgis BRT 1. BELGIE FRANS 1 17.15 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 17.25 Plein jeu. Geva rieerd jeugdprogramma. 19.08 Ca soir. Actualiteiten, editie Namen. 19.25 Flash minute papillon. 19.30 Journaal. 19.55 La Petit Poucet. Franse sprookjesfilm van Michel Bolsrond (1972) naar een verhaal van Charles Perrault. Met: Marle Laforet, Jean-Pierre Marielle, Jean-Luc Bl- deau e.a. Korte inhoud: De film ver telt het oude sprookje van Klein Duimpje. Aansluitend: Debat rond het thema: kinderen. 22.30 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.00 Pour tout l'or du Transvaal. Frans-Belgische serie van Claude Boissol. Met: Yves Renler, Jocelyne Boisseau, Ursela Monn, Bernard Dl- mey e.a. Derde afl.: In Kaapstad ne men Mary, Cervln en Jacob contact op met Rasenfeld, de leider van het Boerenverzet. 19.00 Lundi-sports. 19.25 Toto-berichten. 19.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 19.55 De memoire de Beiges. Tiende en laatste afl.: De eerste Benelux? Ziedaar! 20.25 As verte volets. Waals landelijk melodrama van Henri Du- rard, opgevoerd In het Luiks dialect door de groep La concorde de Pellal- nes. 22.10-22.40 Landbouwinforme- tie. Herhaling. ENGELAND BBC 1 16.55 Play school. 17.20 Mouse. 17.25 Jackanory. 17.40 Play house. 18.05 John Craven's news- round. 18.10 Blue Peter. 18.35 Kin derprogramma. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Reportages. 19.55 Angels. Engelse serie. 20.20 Tales of the Gold Monkey. Serie 21.10 Pano rama. Actualiteitenrubriek. 22.00 Journaal. 22.25 Three men in a boat. 23.05 Olympia show jumping. 00.00 Film *82. Fllmrubriek. 00.33 Journaal. 00.35 Claire RayneCs 01.00 Weerbericht ENGELAND BBC 2 17.10 Sylvia Scarlet Amerikaanse komedie van George Cukor (1935). Met: Katherlne Hepburn en Cary Grant. 18.40 Grange Hill. Jeugdserie. 19.10 Riverside. Muziek, theater en spectakel. 19.40 Ice climb film. 20.25 Journaal. En: Nieuws voor doven en slechthorenden. 20.30 Inside Infor mation. Misdaadpreventie. 21.00 Great sporting moments. Documen taire sportieve serie. 21.10 Des O'Connor. 22.00 Vocal touch. 22.35 Horizon. The mysterious mr. Tesla. 23.25 Hocus, pocus it's magic. 00.40 ENGELAND ITV 17.15 Aubrey. 17.20 Fanfare for young musicians. 17.45 Dangermou- ae. 17.55 Educating marmalade. 18.15 Diffrent strokes. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 19.30 Benson. 20.00 The real world. 20.30 Coronation Street. 21.00 Tom, Dick and Harriet vieren kerstfeest. 21.30 World in action. 22.00 Quincy. 23.00 News a! ten. 23.30 Anglia reports. 00.00 Murder in mind. 01.25 Epiloog. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. KRO 16.00-17.15 Studio vrij in kerstsfeer. Vrljetljdsprogramma, waarin o.a. kok Henk Noy spreekt over kerstmenu's, wijn en tafeldekken. NEDERLAND 2 DUITSLAND 1 08.10-08.50 Schooltelevisie. 10.00 Journaal. 10.03 Vaders. Herhaling. 11.05 Contrasten. 11.50 Umschau. 12.10 Uit onderzoek en techniek. Herhaling. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Journaal. 13.15-13.30 Vfdeotext voor 15.40 Videotex! voor ie- 16.10 Journaal. 16.15 Ze hem 'turkey*. Documentai re over kalkoenen. 17.00 Stad, land, stroom. Ontspanningsprogramma voor kinderen met Erwin Grosche. 17.50 Journaal. 18.00 In de zaak Amanda en Adam. Serie. DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1. 15.57 ZDF-Uw programma. 16.00 Journaal. 16.04 Mozaïek. Programma voor de derde leeftijd. Aansluitend: Journaal. 16.30 Er kwam een man in augustus. Zes delige serie, gebaseerd op een oude Galllclsche legende. Vierde deel. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustra- tie. 17.50 Raad eens met Rosenthal. Spel voor schrandere mensen, gepre senteerd door Hans Rosenthal. Aan sluitend: Journaal. DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnastiek. 08.10-12.00 Schooltelevisie. 16.00 Er komt oen leeuw gevlogen (2). Poppenfilmserie. 16.25 Tom Sawyer en Huckleberry Finn aan de Moldau. Kinderfilm. 18.00 Sesamstraat BELGIE BRT 1 18.00 Tik tak. Peuterserie. BELGIE FRANS 1 12.00-14.30 Teletekst. 15.20 L'ecran des vacances. Vakantieprogramma voor de kinderen. 17.10 ONEM. Infor matie voor werkzoekenden. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd jeugdprogram- BELGIE FRANS 2 12.00 Zie Belgie Frans 1. 18.00 Pour tout l'or du Transvaal. Frans-Belgi sche serie van Claude Boissol. Vierde afl.: Uitgeput door de koorts en het verdriet wordt Cervin opgevangen door Palntendre, een Franse goud- ENGELAND BBC 1 12.00 Tarzan triumphs. Amerikaanse avonturenfilm van W. Thiele (1943). Met: Johnny Welsmuller, John Shef field e.a. 13.15 Korte film. 13.30 Journaal. 14.00 Pebble Mill. 14.45 Heads and tails. 15.00 Songs of praise. 15.35 Olympia show jum ping. 16.55 Play school. 17.20 Migh ty Mouse. 17.25 Jackanory. 17.40 Rentaghost. Serle. ENGELAND BBC 2 11.30-12.25 Schooltelevisie. 15.00 A Christmas carol. 15.15 Men of ideas. 16.00 Roots of England. Guiting po wer. 16.35 Tekenfilmpje. 16.55 The last safari? Engelse avonturenfilm van Henry Hathaway (1967). Met: Stewart Granger, G. Lucudl. ENGELAND ITV imeent 13.30 Gardening time. 14.00 IpJ11 ,f i^r One. 14.20 Anglia News. 14.3de "ee the high road. 15.00 AHemo^. eer 15.45 The good companiontmiljoei Who's baby? 17.15 Watch it.le: 17.20 Razzmatazz. 17.45 Channel 14. Radio vandaag en b ouder bedraj itigen tempo show - 17.02 Tom Mulders pil ligt 18.15 Journallstenforum -|an de Country western-show - 1Wten geschiedenis van mrs. KeelL 20.03 Coulissen - 21.02 Gastei 22.05 Sportcafe - 23.02 (NO het oog op morgen. HILVERSUM 2 16.00 (VOO) Tineke Vos -_1i neke alleen op de radio -magazine - 18.30' Rellgleuz gramma's - 18.45 Bond zonde - 18.50 Gevarieerd prograi 19.00 Sportprogramma - 20.0 luis - 21.00 De grote verwarr formatie uit de media-wereld Teleac - 22.40 Veronica film Het zwarte gat. HILVERSUM 3 - 16.03 (AVRO) Toppop disco (NOS) De avondspits - 19.021 Praatpaal-per-adres - 20.02 F< 21.02 Fragmenten uit recente pee3 - 22.02 Candlelight Swingtime. HILVERSUM 4 17.00 Overname Hilversui 20.00 Kerstvespers teverdi - 22.00 Jazz met Aad )en/: ieling heid 1 zater name en 1 ciaudi d. Da; r be! den regio "Ó~02 VAVRÖ) Easy listening nfe nc 2.02 Avro's service station aanti Auto in? Avro aan - 9.03 Steu lpi 9.08 Arbeidsvitaminen - 10.03 land - 10.10 Vervolg Arbeid! - 11.03 Wat speelt e - 11.15 ComponlstenpAgewoni 12.03 Lage landers: non stop - - 13.20 De Avr# Diligence Easy listening muziek - 16.021 gymnastiek - 16.30 Kom er m bij: Karei Prior in Des Indes. HILVERSUM 2 Radio morgen HILVERSUM 1 - 7.22 (KRO) Het levende Nrjjpft p 7.35 Actualiteiten - 8.20 SU,.6" sprek - 8.45 Vrouwenrubriek^ lolaaï Gymnastiek voor de vrouw -1 werkbank - 9.33 Schoolradio KRO's leestafel - 12.00 M beha kerk en samenleving wcleidsvoorlichtlng - 12.261 telten - 13.10 Het wekelijks In wordei met... - 13.33 Kerkelijk nieuws Grasduinen - 13.54 Lees met 14.07 Voor kleuters - 14.20 Ef Engels - 14.33 (NOS) De gufir de KNIL - 15.03 Wat koop ik'i consumentenvraagstukken - Serie over de dichter BredeLammei 16.00 (TROS) Week in weelsburger 17 nn Aktna lg J^QQj ;nt 44 bij i ing W, zeven de gl auto's iwe Ma langen zijn bi botsi op de 17.00 Aktua. HILVERSUM 3 - 7.02 (VARA) Felix Meurdersh Jeroen Soer - 12.03 Het 13.03 Peter Holland - 15.30 Pc| HILVERSUM 4 - 7.02 (TROS) Capriccio - Peer Gynt-sulte - 9.00 Volksni 10.00 Opus tien tot twaalf - 12[ opus 40 (Albert Roussel) 1 Openbare repetitie door het dams Phllharmonisch Orkest j De meeste verkochte klassiek 14.00 (NCRV) De kamermuzll W.A. Mozart (52) - 14.45 V!ool| van Camllle Saint-Saens - 1" ziek van eigen tijd door de c han de Saram - 16.00 Literami Kunstbedrijf - 17.00 Overnaij versum 2. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Y 1 elk heel uur, 24 uur per dag.' versum 2 op elk half ul tot 17.30 uur, voorts c 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 uur. Op Hilversum 3 op elk Ij van 7.00 tot 24.00 uur en om 7.00, 8.00 en 13.00 1

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2