k Van der Luit [F® sekretaresse (m/v) Hoofd operatie-afdeling (m/v)! nachthoofd ,ad sanctos >03 CZB Venduhuis der Notarissen CURSUS VOETVERZORGER(STER) de rijksoverheid vraagt I 3M St. Elisabeth ziekenhuis Leiderdor MBO/HBO-ers/sters rayonchef exploitatie st*bernardus LEIDSE COURANT ZATERDAG 18 DECEMBER; F amilieberichten J. G. VAN BEMMELEN G. M. VAN BEMMELEN- V. D. PLOEG hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Uit dankbaarheid zal om 11.00 uur een H. mis worden opgedragen in de parochiekerk van St. Jan's Onthoofding te Zoeterwoude. Gelegenheid voor feliciteren Is er tussen 17.00 en 18.30 in de benedenzaal van Avifauna te Al phen a/d Rijn. Hun kinderen kleinkinderen en achterkleinkind 1958 CO ELSTGEEST JO ELSTGEEST-DISSELDORP in het huwelijk zijn getreden. Uit dankbaarheid is er op woensdag 5 Januari a.s. om 11.00 uur een H. Mis In de parochie kerk Onze Lieve Vrouw geboorte te Hoogma- leder die onze ouders wil feliciteren Is van har te welkom tijdens de receptie die gehouden wordt op woensdag 5 januari a.s. van 18.30 uur tot 19.30 uur in Huize v.d. Ploeg te Hoogmade. Hun dankbare kinderen. Willem en Wil Mieneke en Gerard Dankbaar voor alles wat zij altijd zo liefdevol en zorgzaam voor ons heeft gedaan delen wij u mede dat, voorzien van de Zalving der zieken, na een moedige strijd God tot Zich heeft geroepen onze lieve moeder en oma, zus, schoonzus en tante GEERTRUIDA MARIA KOEVOET-REWIJK weduwe van Casper Jozef Koevoet op de leeftijd van 76 jaar. Leidschendam: H. J. M. Koevoet A. Koevoet-van Rijn Pokeno (Nw.-Zeeland): M. J. H. Overdevest-Koevoet G. Overdevest Sassenheim: A. H. M. Koevoet C. T. A. C. Koevoet van Esveld Barendrecht: J. M. M. Heruer-Koevoet H. P. M. Heruer Borger: P. M. A. de Haas-Koevoet W. A. de Haas Mldden-Bëemster: G. H. M. van den Berg- Koevoet P. F. van den Berg Leidschendam: P. C. J. M. Koevoet G. J. M. Koevoet- Remmerswaal Lelden: C. A. M. Koevoet en kleinkinderen 17 december 1982 Amaliastraat 20 2316 TM Leiden Geen bezoek aan huls Moeder Is opgebaard In de aula van „Ad Sanctos", Lammermarkt 43 te Leiden. Maandag 20 december te 19.00 uur aldaar Rozenkransgebed, waarna gelegenheid tot condoleren tot 19.30 uur. Dinsdag 21 december vieren wij voor haar de Eucharistie in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Hemelvaart en St. Joseph Herensingel te Leiden om 14.00 uur. waarna de begrafenis plaatsvindt op de R.K. afdeling van de begraaf plaats „Rhijnhof" te circa 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren In de ontvangkamer van de begraafplaats. Geheel onverwacht is tot ons groot verdriet van ons heengegaan, mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa WILHELMUS JOHANNES OLSTHOORN E. E. Karremans-van Rijn Aad en Dora Ben en Toos Joop en Rinus Wim en Tinl Nel en Peter Jan en Wini Kinderen Karremans en kleinkinderen 17 december 1982 De Zeven Provinciën 50 2253 XL Voorschoten De overledene is opgebaard in het mortuarium van Bejaardencentrum ,,'t Hofflants Huys". De Zeven Provinciën no. 68. Bezoek aldaar en gelegenheid tot condoleren maandag en dinsdag van 19.00-19.30 uur. De gezongen uitvaartmis wordt opgedragen in de parochiekerk van de H. Laurentius (Leidseweg) te Voorschoten, op woensdag 22 december om 10.00 uur, waarna de bijzetting plaatsvindt te ca. 11.15 uur in het familiegraf op de R.K. afdeling van de be graafplaats „Rosenburch" te Voorschoten. Begrafenissen - Crematies Transporten In het rouwcentrum is gelegenheid tot opbaring in onze aula's. Koffiekamer beschikbaar. Ruime parkeergelegenheid. Verzekeringen - Deposito's. Leiden, Willem de Zwijgerlaan I79 Postbus432, 2300 AK Leiden, telefoon 071-213231 Wassenaar, Deijlerwcg I27, telefoon 01751 -12436 Voorschoten. Hyacrnthstraat 7, telefoon 01717-5985 mededelingen van artsen J.E.C. CRUL- KELDERHUIS B.V.M. CRUL huisartsen GEEN PRAKTIJK van 27 t.m. 31 dec. Waarneming dokters- telefoonnr. 122.222. HANDLICHTING BIJ beschikking van de kantonrechter te Leiden van 8 december 1982 is aan Michael Alfonsus Ma ria van den oord, geboren op 29 juli 1962 te Oegst- geest. wonende te Oegst- geest, Cartesiuslaan 9. handlichting verleend tot het zelfstandig exploiteren van een snackbar, alsmede de gehele ontvangst van zijn inkomsten en de be schikking daarover, een en ander in de ruimste zin des woords, doch met inacht neming van het bepaalde bij art. 235, Boek I van het Burgerlijk Wetboek. De griffier beschikking van de heer kantonrechter te Lei den van 8 december 1982 an Richard Johannes Maria Hogenboom, gebo ren te Alkemade op 9 mei 1963, wonende te Roelof- arendsveen, Langeweg 8, handlichting verleend tot het doen oprichten van een vennootschap onder firma met zijn broeder Johannes Leonardus Hogenboom. ter uitoefening van het tuindersbedrijf met ver warmde kas, koude grond en de stekkenhandel, als mede de gehele ontvangst van zijn inkomsten en de beschikkig daarover. Voorschoten H. C. A. Boom notaris G.EJ. PIETERSE arts AFWEZIG van 27 t/m 31 december De aanwezige Leidse huisartsen nemen waar. Behalve Groeneveld, R. v. Leeuwen, Meyer, Reinders, Tan, Verhage, en Van Tol. lammermarkt .43 leiden 071-126618 CENTRALE VERWARMING B.V. HBMNORACHT 100-114 2912 LH LIIOBN Centrale verwarmlng-luchtverwarming vloerverwarmlng- i airconditioning adviezen, zelfDouwinstallaties, warmwa- tervoorziening, onderhoudscontracten storingsdienst. Tel. 071-140647 ook tijdens nacht en weekend. In ons gebouw in de Nobelstraat 5 zal plaats vinden. t.o.v. een lid van de Vereniging der Notarissen te 's-Gravenhage op woensdag 22 en donderdag 23 december 1982 telkens aanvangend om 10 uur v.m. Kijkdagen: maandag 20 en dinsdag 21 december 1982 van 10 tot 16 uur. Geveild zullen worden: meubels, schilderijen, orna menten. enz. enz., afkomstig uit vele nalaten schappen. Inbreng voor de volgende veiling, te houden op woensdag 12, donderdag 13 en vrijdag 14 januari 1983 kan van maandag t/m vrijdag plaatsvinden van 9 tot 16.30 uur. Nadere informatie, telefoon (070)600 181. Half januari start er weer een nieuwe opleiding tot pedicure. Deze cursus duurt 1 jaar en het diploma wordt uitgegeven door één van de grootste voetverzorglngs-organisaties. Er wordt les gegeven volgens moderne methoden (o.a. dia's) aan kleine groepen. Als pedicuren kunt u zelf uw werktijden bepalen en het geeft een goede (bij-)verdienste. De cursusplaatsen in Lelden en Waddlnxveen zijn goed bereikbaar per bus of trein. Opgaven en Inlichtingen: VOETVERZORGINGSCENTRUM v.d. HAVEN Groensvoorde 74/76 2742 DL Waddlnxveen, tel. 01828-2887. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. hoofden administratie (mnl./vrl.) vac.nr. 2-6434/0167 Ministerie van Justitie Jeugdhuis van Bewaring de Sprang en Huis van Bewaring te 's-Gravenhage Functie-informatie: leiding geven aan een 10-tal medewerkers behorende tot de afdeling Administratie welke is onderverdeeld in diverse secties, waar o.a. de personeels-, gedetineerden-, bejegenings- en bedrijfsadministratie van de inrichting wordt verzorgd. Vereist: ten minste diploma HAVO, aangevuld met diploma MBO sociale dienstverlening en/of MBA en ervaring in een administratief leidinggevende functie; ervaring met c.q. belangstelling voor automatisering. Leeftijd: 25 - 45 jaar. Salaris: min. f2554,- en max. f3841,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 8 januari 1983 Informatie over andere functies bij de Rijksoverheid kan worden ingewonnen bij het Informatiecentrum Rijks Psychologische Dienst. Eisenhowerlaan 138. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.30 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 21.00 Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nummer (070) - 50 12 26. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 772% vakantje- uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet anders aangegeven, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. SPECIALITEITEN-RESTAURANT ,DE HEERLIJKHEID" TOERMENU 15.00 DAGMENU oep; schnitzel, aardappelen/frites. 2 soorten warme, 2 koude groente; ijs met slagroom of koffie toe. ƒ18.50 gfoepsreserveringen 150-175 p. 3M Nederland BV is een moderne verkooporganisatie die via zo'n 30 verkoop- groepen circa 16.000 produkten op de markt brengt. De manager van één van onze Sales Marketingdivisies, waaronder een aantal verkoopgroepen ressorteren, zoekt een: Hij denkt hierbij aan een kandida(a)t(e). zo tussen de 23 en 28 jaar, die korrespondentie in steno op kan nemen en uitwerken (zowel Nederlands als Engels) zijn afspraken maakt hem daaraan houdt en de bezoekers ontvangt meehelpt aan het opstellen van overzichten voorverkoop- en marketingstaf, de resterende tijd besteedt aan administratieve en sekretanaatstaken voor de gehele groep. Geïnteresseerd? Schrijf dan naar 3M Nederland BV tav afd. Personeelszaken, Postbus 193,2300 AD Leiden, of bel even tussen 09.00 en 12.00 uur 071 - 76 93 30 toestel 324. Vermeld in bqide gevallen hetvakaturenummer 379. Het St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp is een algemeen ziekenhuis met 440 bedden. De operatie-afdeling bestaat uit 6 modern geoutilleerde operatiekamers. De meeste specialismen zijn in ons huis vertegenwoordigd. Voor deze afdeling vragen wij een afdelingshoofd dat in staat is, in goede samenwer king met de anaesthesisten en de snijdende specialisten. de verantwoordelijkheid te dragen voor het functioneren van de afdeling (25 medewer kenden). Naast de organisatie en coör dinatie van de afdelingstaken behoort tot de taak ook het opleiden en begeleiden van de leerling-o.k.-assistenten. Wij vragen: - een erkende o.k.-opleiding aangevuld met staf/kader opleiding; - ruime ervaring op een o.k.; - goede contactuele en lei dinggevende eigenschap pen. Wij bieden: - aanstelling, afhankelijk opleiding en ervaring, mL in de rang van hoofd\j pleegkundige (max. br sal. f 4031,76 per maaniL - toepassing van de C/| ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt] gaarne verstrekt door Ma A.J.M. Vollebregt, adj.df hfd. verpl.dienst, tel.: oi 899250 tst. 7101. 1 Gelieve uw sollicitatiebi/ binnen 10 dagen te richf aan de dienst Personeels! ken onder vermelding van 55/82. Simon Smit weg Postbus 4220 2350 CC Leiderdorp Noord-Zuid-Hollandse \fervoer Maatschappij NV De Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maat schappij N V., verzorgt een groot deel van het streekvervoer per autobus in Noord- en Zuid- Holland. Daarnaast het stadsvervoer in de steden Haarlem. Leiden, Alkmaar en Den Helder. De NZH telt ca. 1900 mede- werkers(sters) en beschikt over ruim 600 autobussen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Haarlem. Het vervoersgebied is verdeeld in vier distrikten. waarvan het de bedoeling is deze op korte termijn onder te verdelen in een aantal rayons. In verband hiermede zoeken wij voor de standplaatsen Voorburg, Leiden, Haarlem. Alkmaar. Den Helder, Hoorn en Purmerend kontakt met bij voorkeur tussen 30 en 45 jaar, met aantoonbare leidinggevende kwaliteiten, voor de funktie van Ook gegadigden op vergelijkbaar niveau komen in aanmerking. De werving vindt tegelijkertijd intern plaats. De rayonchef heeft, ondersteund door twee assistenten, de algehele leiding in het verzorgingsgebied. De belangrijkste taken zijn: leiding geven aan een groep chauffeurs (afhankelijk van het rayon 90-180 personen) regelen van de dagelijkse chauffeurs- en businzet aanpassingen plegen bij wegomleggingen en verstoringen afhandelen van reizigerstellingen, schadezaken en klachten. Naast het gestelde opleidingsniveau verwachten wij van kandidaten een besluit vaardig gedrag met een flexibele benadering van problemen, een konstruktieve en stimulerende wijze van invloed uitoefenen en de bereidheid samen met anderen vorm te geven aan de nieuwe organisatie. Het salaris voor deze funktie is afhankelijk van leeftijd en ervaring, met als maximum f3841,-(klein rayon) of f4409,-(groot rayon) bruto per maand (overeenkomstig salaris- schalen'BBRA). Voorts goede arbeidsvoor waarden volgens CAO-Autobusdienstonder- nemingen en goede sociale voorzieningen. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer M. Smeets, Chef Vervoersdienst ai., telefoon 023 - 31 92 27, toestel 123 of 's avonds 03450 -1 58 55. Belangstellenden voor deze funktie. die bereid moeten zijn mee te werken aan een medisch en een psychologisch onderzoek, kunnen hun sollicitatie vóór 28 december richten aan de heer W. Kolk. Hoofd Personeel- zaken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V.. Postbus 514. 2003 RM Haarlem. sb Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 In verband met het vertrek van onze huidige funktionaris zoekt de direktie van bovengenoemde Stichting, voor haar verpleeghuis, op korte termijn een m/v voor 7 nachten per 4 weken. Het verpleeghuis is verdeeld in 3 afdelingen met elk 38 bedden. Wij denken aan iemand met de volgende kwaliteiten: het kunnen koördineren en organiseren van de totale patiëntenzorg gedurende de nacht; het kunnen begeleiden en mede-opleiden van de leerling ziekenverzorgenden. Wij verwachten van de kandidaat: een verpleegkundige opleiding A of A/B; bij voorkeur verpleeghuiservaring. De CAO ziekenhuiswezen is van toepassing. Salariëring naar opleiding en ervaring. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het koördinerend hoofd verplegingsdienst, de heer P.H.J.M. ter Linde, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties gericht kunnen worden. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS =r IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1. Leiden. Wij zoeken met SPOED een leerkracht m/v kantooropleiding (weektaak) t.b.v. het project jeugdige werkzoekenden. Bevoegdheid: L.O.-handelskennis, 3° of 2° graads akte economioi M.O.-boekhouden, S.P.D.II of een andere adequate opleiding. Ervaring met elektronische kantoormachines strekt tot aanbevelin< Datum van indiensttreding: 3 januari 1983 of zo spoedig hierna Van deze leerkracht wordt verwacht dat zij/hij in staat is mee te we ken aan het ontwikkelen van een programma voor leerlingen die zie in een oriëntatiefase op de arbeidsmarkt bevinden. Dit programmj zal het karakter van een practicum dienen te krijgen. Bij de selectie van de kandidaten zullen wij gebruik maken van d diensten van het Psychologisch Adviesbureau Slikboer ten Hagen Co te Haarlem. Uw schriftelijke sollicitatie richt u zo spoedig mogelijk aan de dire< teur van de school, de heer W. de Rooij, Postbus 9030, 2300 PA Le den. Nadere informatie vyordt verstrekt door de heer W. Tiemes, tot e met 23 december te bereiken onder tel. nummer 071-769242 01713-3771. sti:

Leidse Courant | 1982 | | pagina 6