gehoordgezier Een jongen hoeft niet mooi te zijn als hi j maar lief is THE DOLLY DOTS: RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT woensdag 8 december 1982 pagin* sin] ix Nieuwe Britse tv-zender in moeilijkheden LONDEN - Het met veel fanfare aangekondigde nieuwe televi siekanaal in Groot-Brittannië, Channel Four, is in moeilijkhe den gekomen door ruwe taal, homoseksueel vermaak en lage kijkcijfers. Het .Fourth Channel' houdt zich vooral bezig met programma's voor minderheden. Maar nu al is er een zeer boos Lagerhuislid van de conservatieve regeringspartij dat zal aan dringen op sluiting van Channel-4, tenzij het de inhoud van zijn programma's drastisch wijzigt. Wat John Carlisle van de conser vatieve rechtervleugel zo opwindt, was een voornemen om op Nieuwjaarsdag het eerste landelijke homoseksuele cabaret uit te zenden. „Er is een homoseksuele minderheid, net zoals er min derheden zijn van moordenaars, lichtekooien en schrijvers van scheldbrieven. Maar dat wil niet zeggen, dat hun verrichtingen voor iedereen zichtbaar de ether moeten worden ingestuurd", zegt hij. Het gewraakte programma heet „One in five", staat ge programmeerd voor nieuwjaarsdag en beoogt een blik te geven op de levensproblematieken van de homosexuele medemens, al dus het verweer van de directie van „Channel Four". Minder kijkgeld voor hotels dringende eis DEN HAAG - De regering zal de Nederlandse hotellerie behulp zaam moeten zijn bij het verbeteren van de dienstverlening. Eén van de maatregelen zou een reduktie op de luister- en kijkgel den kunnen zijn, omdat de hotels voor elke aansluiting op de kamers apart moeten betalen. Deze boodschap ontving de vaste Tweede-kamercommissie voor het midden- en kleinbedrijf tijdens een gesprek met het hoofd bestuur van Horecaf, de Nederlandse bond van werkgevers in hotels, restaurants, cafe's en andere bedrijven. Als voorbeeld voerde de Horecaf-delegatie een groot Amsterdams hotel aan, dat anderhalve ton per jaar op tafel moet leggen om de klant een karaer met radio en kleurentelevisie te kunnen aanbieden. Aangezien het plan bestaat om de kamers van de 4- en 5-ster-. renhotels in ons land - de categorie die sterk in de belangstelling van de consument staat - van kleurentelevisie te voorzien, zal het aantal tv-aansluitingen in de hotellerie de komende twee jaar ongeveer verdubbelen. Daarom lijkt het, volgens Horecaf, billijk een reduktie op de omroepbijdragen van 50 procent te verlenen. Een dergelijke maatregel zou de schatkist niets kosten, aldus Horecaf. In België ontvangen de hotels eveneens een der gelijke korting. Mevrouw Salomons (PVDA), voorzitter van de kamercommissie, zei contact te hebben gehad met de omroepspecialisten van een aantal kamerfracties. Zij wees er op dat dit probleem niet alleen in het hotelwezen speelt. Bejaardentehuizen bijvoorbeeld betalen eveneens per kameraansluiting. Zowel VVD-omroepspecialist Keja als PVDA-omroepspecialist Kosto was van mening, dat deze zaak bij de begrotingsbehandeling aan de orde moet wor den gesteld. Gezien hun opvattingen meende mevrouw Salo mons te kunnen constateren dat een kamermeerderheid van plan is serieus te proberen een wat aanvaardbaarder oplossing voor het hotelwezen te bewerkstelligen. VV HILVERSUM - Harry Geelen, die menig tv- avontuur voor de jeugd schreef, schijnt ook met het gevoels- en gedachte leven van „The Dolly Dots" aardig op de hoogte. Dat blijkt uit de zesdelige serie, die hij schreef op verzoek van TROS-tv met als titel „Op avontuur met de zes Dots". Die zang meisjes leenden er zich gaarne voor hun eigen le ventjes zo'n beetje na te spelen. We moeten daar voor wel tot april wach ten, maar de opnamen zijn intussen begonnen. In de eerste aflevering zien we ze in de weer met hun harts geheimen, die zij onderling uitwisselen. Als ze het over een jongen hebben, hoeft die niet mooi te zijn, al is dat mooi meegenomen, als hij maar lief is. Andere dagelijkse tobberijen blijven de meisjes evenmin be spaard. Zij maken graag lek kere dingen klaar aan het for nuis, maar het opeten is punt twee. Dit gaat direct ten koste van de lijn. Om de geest vrij te houden van muizenissen bege ven zij zich ook in yoga. Een hele kunst blijkt ook het ge lijktijdig uitvoeren van de dansbewegingen bij de ver schillende liedjes. Daar wordt dagelijks tèrdege op geoefend. Zo moeten er straks zes ver haaltjes over het scherm, alle maal met betrekking tot de luchtige problematiek in die meisjeslevens. - Harry blijkt zich uitermate in deze zielele- vens te hebben verdiept. Dit onder het motto, dat het moet gaan over zes toffe meiden, die met elkaar verschrikkelijk veel plezier hebben. Dezer da gen kwamen zij zo de Hilver- sumse studio's binnenrollen, vers uit het vliegtuig, dat hen terug bracht uit Londen, waar zij ook al op de tv moesten. Noten kraken Pianist/organist Louis van Dijk heeft zich door TROS-tv- chef Cees den Daas voor een heel ander karretje laten span nen. Die Cees bedacht een mu zikale kwis voor jongeren, die de musiceerlust tot in de vin gertoppen voelen tintelen. „Noten kraken" noemde hij dit spelletje, waarvoor de jeug dige kandidaten echt wel over enige bedrevenheid moeten beschikken. Een toonladder wordt afgebroken en weer overeind gezet, waarbij alle noten als treden weer op de juiste plaats terecht moeten komen. In de eerste aflevering treden de leden van het Twents Jeugd Harmonie Or kest in het krijt tegen leerlin gen van de Delftse muziek school. Als er hier en daar een noot in het ongerede raakt, haast Louis in zijn grote muzi kale bedrevenheid die weer in het gareel te plaatsen. Met de toelichting erbij over wat er fout ging en dit alles in zo een speelse benadering, dat mu ziek maken helemaal niet moeilijk meer lijkt. Zelfs niet als musici als Jan Hollestelle op gitaar en Louis Debije op slagwerk zich in deze muzika le competitie mengen. Speels accent zal worden verleend door populaire figuren als Wil- leke Alberti, Maywood, Pussy cat, Harry Sacksioni, Chris Hinze en Jaap van Zweden. In januari gaat deze kwis draaien als onderdeel van de zes eigen en eigentalige produkties die TROS-tv voor het nieuwe jaar op het programma heeft staan. Schiermonnikoog Toen Aktua-chef Wibo v.d. Linde zich tot directeur Cees Baay wendde met het voorstel om een eigen jeugdbelevenis te verwerken tot een spannende jeugdserie, kreeg hij voor de voeten geworpen, dat hij zich als een schoenmaker bij zijn leest moest houden. Maar ja, je weet nooit, dus geef die man de kans eens buiten eigen pa den te treden, zo gold de over weging, die ertoe leidde, dat hij met zijn jeugdverhaal aan Zes toffe Dots bij het instuderen van een dans. het werk kon gaan. Hij noem de het „Het geheim van Vre- denhof", waarin hij in vier de len laat zien hoe er op leven en dood werd gestoeid met goud, dat in de bezettingsjaren op dat eiland werd verstopt door de Duitsers. Langs ver schillende sporen wordt er ge zocht naar de werkelijke toe dracht in het verleden. Hierin wordt de hoofdrol gespeeld door de bevolking van Schier monnikoog, alsmede door twee jeugdige spelers, t.w. Helen Faber en Jelle de Jong. Nieuw op TROS-tv wordt de serie van clown „Flappie" van Ab v.d. Linden, die ook al in het nieuwe jaar in een reeks minidramaatjes zijn opwach ting zal maken voor de jeugd van vier tot zes jaar. Martin Gaus, die in Lelystad een dierenhotel drijft en als huisdierendeskundige te boek staat, gaat een show van men sen en dieren opvoeren onder de titel „Dierenmanieren". Hierin plaatst hij beelden van dierreacties naast menselijke handelingen. Hij wijst daarbij op de grote overeenkomst en verklaart die ook langs psy chologische weg. TROS-tv toont zich trots op al dit werk „van eigen bodem". Maar het ligt wel allemaal in de sfeer van het amusement. Wordt er ook nog iets aan dra ma gedaan, na een serie als „De fabriek" bijvoorbeeld? Cees Baay: ,.Ja, we werken volop aan de serie „Heren straat". Die moet er in zeven delen uit. Dat vergt in zeven weken een bedrag van ander half miljoen. Binnenkort be gint KRO-tv met de nieuwe serie „De weg". Op dit punt willen we elkaar niet in het Vaarwater zitten. Het zal dus wel 1984 worden voor „Heren straat" op de buis komt". In het ootje Ralph Inbar gaat op veelvul dig verzoek uit kijkerskring door met het in het ootjé ne men van de medemens, d.w.z. met „Bananasplit". Hiervoor haalde hij overwegend materi aal uit newyorkse tv-archie- ven. Momenteel zoekt hij on derwerpen hier te lande. In een van de eerste afleveringen vertoeft hij in het Schevening- se Kurhaus, waar jodelwed- strijdén werden gehouden. Hier werkte hij niet alleen met een verborgen camera, maar ook nog met een verborgen microfoon. Dit leidde tot aan zienlijke melodische falsifica ties tijdens radio-opnamen en vervolgens tot een hilariteit, die het eeuwig ruisen van de branding overstemde. Dit alles -te zien in het nieuwe jaar. Het had echter allemaal nog leuker kunnen worden als ze niet Harry Geelen op „The Dolly Dots" hadden afge stuurd, maar Ralph met een verborgen camera. Dit had ge kund onder de titel "Het ver borgen leven van zes toffe Dots". Als idee van harte aan bevolen bij de programmalei ding. TON OLIEMULLER |V< J.OSE Ontvingen wij de volgende uitnodiging: André, André, Joop, Henk, Gideon, José, Anita, Marga, Vanessa, Wil lem, Patricia, Jaap, Martin, Piet, Ben, Benny, Miggy, Robby, Marie, Pierre, Tina, Willeke, Lori, George, Wil- ma, Corrie, Patty, Angela, Ria, Ester, Anita, Alexan der, Nico, Peter, Deedee, Jos, Ludo, Pim, Loek, Tine ke, Jerney, Co. Connie, Ron, Doenja, Bonnie, Lefe, Sas, Ser, Lenny, Joost, Mie- ke, Tina, Ria, Cisca, Mare, Franky, Imca, Rob, Sandy, Gerrit, Ron, Hugo, Ferry, Adje, Wim, Kas, Simone, Marijke, Jack, Patricia, Lori, Eddy, Lucy, Margriet, Susan, Bennett, Bee, Oscar, Debbie, Maywood, Julian, Gemma, Hans, Joepsh, Ger- rie, Ger, Donna, Margo, Do minic, Rosy, Barry, James. Annie, Jan, Edward, Julius, Ferdy, Wally, Janus, Ange- lique, Buizenbeern'd, Jim- WILLEM edo my, tante Ali, Toontje, Arie al Arne, Steven, Franklin, [ar< Sandra, Ben, Teun, Gerard, jstc Mike, Huub, Sonja en JIJ worden bij deze uitgenodigd |et om op zondag 2 januari 1983 jng onze gast te zijn bij de e o' nieuwjaarsparty ,,'n geluk- ebt kig 3 en 80" tussen 12.00 en uit, 15.00 uur in restaurant „Deo.OO Rietschans", Nieuw Loos- drechtsedijk 290, in het ra dioprogramma van Hilver sum 3 van de TROS. Willem Nijholt, die na twee zware klussen van toneel rollen bij de Haagse Come- die, momenteel met Linda van Dijck, stiefdochter van wijlen Co, in de vrije pro- duktie „Sukses" stad en land afreist, wil niet veel kwade woorden kwijt over „Babbelonië". In „Televi- zier" vertelt hij, dat hij daarover veel boze verha len had vernomen. Het zou allemaal doorgestoken kaai zijn met die artiesten, di< elkaar vooraf het balletje toespelen. Willem's ervarin gen zijn anders. De deelne-lj}' mers zitten dan wel voort bij elkaar, maar daar woi je geen steek wijzer vai Het beste bewijs vormt w< Jos Brink, die op een gege- j( ven ogenblik de naam van het te raden voorwerp zelfs letterlijk noemt en dat men door de misleiding, die hij er inlegt, dat dan nog niet weet te raden. Nee, Willem heeft het ondervonden wil geen kwaad woord meer over dat programma horen. CARRY Morgenmiddag om 11.30 uur op Hilversum 1 ver schijnt Dick Passchier met in zijn eigen muziekpro gramma „De Janties" van Nooy's Volkstoneel. Carry Tefsen, de vrouw van een van gebroeders Nooy, helpt die toneelzaak overeind houden, samen met gast Ank v.d. Moer en de ande ren. Zij zullen daarover vertellen en liedjes de ether inwerpen. EI ;rllar *llfe efi •al [et Televisie vandaag NEDERLAND 1 TROS 16.00 De merkwaardige die- renehow. Serie pro gramma's. waarin die ren een opvallende rol spelen. Met: Burgess Meredith, Jim Stafford en Priscilla Presley. 16.40-17.15 Ren je rot. Van middag is in deze spel show de schaatster Ria Visser te gast. NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 De antieke wereld. Vierde aflevering. NOS 18.58 Journaal. 19.00 Van gewest tot gewest. In deze regionale nieuwsrubriek aandacht voor Eindhoven en zijn woonwagenbewoners, voor wie de nieuwe re geling van de kleine kampen tot problemen lijkt te zullen gaan lei den. Het moderne on derkomen van het Utrechts Nieuwsblad te Houten, waarbij wordt ingegaan op de functie en de werkwijze van een regionaal dagblad. Als laatste onderwerp is er de alternatieve veiling in het Groningse Hefshui- zen, waar buiten gewo ne ook onbespoten groenten en fruit wordt geveild. 19.50 Politieke partijen. Zendtijd voor de CPN. 20.00 Lysistrata. Blijspel van de Griekse schrijver Aristophanes uit het jaar 411 voor Chr. Dit spel is het eerste to neelstuk uit de wereldli teratuur, dat zich bezig houdt met vrouwen emancipatie. Met: Lena Nyman, Inga Gill, Anita Ekstroem, Lisskulla Jobs, Christina Ander son en Ulf Brunnberg. 21.22 Alfred Brandei speelt Schubert. Uit '4 Im promptu opus 142'. 21.47 Journaal. 21.55 Den Haag vandaag. Parlementaire rubriek. 22.10 Studio sport met een uitgebreide samenvat ting van de voetbalwed strijd Roma - FC Köln voor de Europacup 3 en beelden van de volley bal Europacupwedstrijd Voorburg - CSKA Mos kou. 22.40 Eurikon. Het satelliet tv- experiment van de Eu ropese omroep. Eindre- daktie Klaas Jan Hin- driks. KRO 23.25 KRO-schaaktweekamp tussen Timman en Kortsnoj. NOS 23.35 Journaal. 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. IKON 18.57 Weerhaak. Duitse tv-film uit 1979 over het neonazisme onder de middelbare school jeugd. Tweede afleve ring. 19.24 Kenmerk. Interview met de Oostenrijkse premier Bruno Kreisky. In het bijzonder wordt daarbij gesproken over de Oost-Westverhoudingen en over het Midden- -Oosten. Voorts gaat Kenmerk in op de zaak Breytenbach. NOS 20.00 Journaal. 20.28 Socutera. Filmpje van het Nederlands Comité voor Kinderpostzegels. VPRO 20.33 BGTV. Actualiteitenru briek. 21.05 Ik ben even weg. Derde drama-productie van de Stichting Werkgroep Vi deo 'Meatball', waarin het thema werkloosheid en sociaal isolement centraal staat. Met: Chris Kwant, Astrid Evertsen, John Kwant e.a. De muziek is van Gruppo Sportivo. Zie voor verhaal de stad- spagina's. 22.10 Tijdverschijnselen. Se rie programma's met aandacht voor gebeur-' tenissen uit heden en verleden, die gezien kunnen worden als een teken des tijds. Van avond: De toekomst en de nieuwe generatie. Is deze Somber? Presen tatie en samenstelling: Ad 's Gravesande. TELEAC 23.00 Communicatie. NOS 23.35 Journaal. 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.30 Roblnaon Cruaoë. Tekenfilm. 16.55 Dromen, die klein bleven. Kin derdocumentaire. 17.20 WK Ski. Reuzenslalom voor dames. 17.50 Journaal. 18.00 De Flintetonee. Te kenfilm. 18.30 Wonderen inbegre pen. Documentaire. 19.00 Nick Knat- terton. Detectiveserie. 19.15 Actuali teiten. 19.45 Het tweede testament. 20.00 Journaal. 20.15 Noodlanding in Frankrijk. Engelse avonturenserie George Harrison speelt op België I om 1825 uur in 'Juke Box' All Those Years Ago. naar H.c. Bates onder regie van Mar- tyn Friend. Met: David Beames en Cecile Paoli. Tweede aflevering. 21.15 Titels, thesen, temperamenten. Cul turele rubriek. 22.00 Achtergrondin formatie. 22.30 Voetbal. Returnwed strijden in de achtste finale voor de UEFA-beker. 00.00 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Rammelkast. Programma voor de kleuters. Aan sluitend: Journaal. 16.35 De verloren eilanden. Avonturenserie voor de jeugd. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-il- lustratie. 18.05 Ruimteechip Enter prise (Star Trek). Amerikaanse SF-serie met William Shatner en Leo nard Nimoy. 18.57 ZDF-Uw program ma. 19.00 Journaal. 19.30 Beelden uit Amerika. Reportageserie van H.J. Friedrichs en Dieter Kronzucker. 20.15 Balans. Uit het economisch le ven. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Woensdaglotto. 21.25 De stra ten van San Francisco. Amerikaanse politieserie. Met: Karl Malden en Mi chael Douglas. Korte inhoud: In ver scheidene bedrijven in San Francisco is brand uitgebroken. Toevallig is lui tenant Stone bij een van deze bran den in de buurt. 22.10 Dat is belang rijk voor u. Consumententips. 22.15 Pantser in plaats van Pershing. Re portage over de verdediging van Eu ropa. 23.00 Apropos film. Nieuws uit de filmwereld. 23.45 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.45 Schooltelevisie. 18.00 Sesamstraat 18.40 Tv-cursus Engels. 19.00 Dier-rapport: Arche 2000. Dieren- en natuurbescher mingsprogramma. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Op woensdag in~ Informatie en amusement. 21.45 Verslaggever buitonland. Reportage uit Moskou van Lutz Lehmann. 22.15 Portret. 22.30 Late voorstelling: Vir tue. Amerikaanse speelfilm van Ed ward Buzzell (1932). Met: Carole Lombard. Pat O'Brien en Ward Bond. 23.35 Journaal. BELGIE BRT 1 17.00 Op het Schildpadplein. Jeugd programma. 18.20 Tik tak. Peuterse rie. 18.25 Jukebox. George Harrison met "All those years ago'. 18.30 Chips. Amerikaanse jeugdserie over de belevenissen van twee leden van de California Highway Patrol. Met: Larry Wilcox en Erik Estrada. Negen tiende aflevering. 19.17 Uitzending door derden. Programma van de SO. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en Tierce. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Nationale loterij. 20.20 Home sweet home. Australi sche komische serie over de beleve nissen van de familie Pacelli. Zeven tiende afl.: De speculant. 20.45 Imre. Hongaarse tv-film van Peter Gothar (1978). Korte inhoud: Grootvader staat tijdens zijn begrafenis plotseling op uit zijn doodskist. Hij is ontevre den, ontevreden met zijn dood en on tevreden met de indrukken die hij in zijn omgeving naliet. Met zijn klein zoon beleeft hij opnieuw de laatste maanden van zijn leven. 21.45 Puur cultuur... over derden. Ludo Bekkers praat met Chris'la Wolf over de dich teres Karollne von Günderrode (1780-1806). 22.15 Journaal. Vooraf: Tlerce. 22.30 Voetbal. Samenvattin gen van enkele gespeelde partijen In de UEFA Cup. BELGIE BRT 2 19.00 Achter de schermen van een modems zoo. Herhaling van een do cumentaire over de Antwerpse die rentuin. 19.30 Jukebox. Dr. Hook. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en Tierce. 19-45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 14 juli. Franse sociale film van Rene Clalr (1932). Met: Georges Rigaud, Annabella, Pola lllery, Paul Olivier e.a. Korte in houd: Tijdens een volksfeest op Frankrijks nationale feestdag ont moet taxichauffeur Jean het bloe menmeisje Anna. Onmiddellijk wor den zij verliefd op elkaar. 21.35-22.10 Twee Fransen in Bayreuth. Docu mentaire n.a.v. de uitzending op 10 december van het eerste deel (Het Rijngoud) van 'Der Ring des Nlbelun- gen' van Richard Wagner. Pierre Bou- lez dirigeert en Patrice Cherau is ver antwoordelijk voor de enscenering. BELGIE FRANS 1 Ad '8 Gravesande praat over de toekomst van de nieuwe ge neratie in Tijdverschijnselen' op Ned.'II om 22.10 uur. denwedstrijden. 18.40 Charlie Chap lin. The adventurer. 19.10 The Wal- tons. Serie. 20.00 16 up. Jeugdpro gramma 20.25 Journaal. 20.30 A very British inventor. 21.00 Ebony. 21.30 The year of the French. The queen of Beaujolais. 22.00 MASH. Serle. 22.25 The Barchester Chroni cle. Serie. 23.20 Grapevine. 23.50-00.45 Newsnight. 16.00 Cine, Bede et Cie. Jeugdpro gramma. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd jeugdprogramma. 19.08 Ce soir. Ac tualiteiten. editie Brussel. 19.25 Flash minute papillon. Tips voor consu menten. 19.30 Journaal. 19.55 Risqu- ons-tout. Historisch spelprogramma van Christian Druitte. Thema: De Tweede Wereldoorlog. 20.50 Chan sons a la carte. Showprogramma ge presenteerd door Berengere. Met o.a.: Sacha Distel en Babe. 21.35 Pla- nete des hommes. Serie etnografi sche films. 22.40 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.00 Jean-Christophe. Serie van Francois Villier. Met: Klaus-Marla Brandauer, Bruno Devoldere, Mala Simon e.a. Vijfde afl.: Christophe gaat samenwonen met Olivier, de broer van Antoinette. 19.00 La pensee et les hommes. Afl.: De jacht op de vrij metselaars in Frankrijk en België tij dens de Tweede Wereldoorlog. 19.30 Nieuws voor doven en slechthoren den. 19.55-22.20 Sports Z ENGELAND BBC 1 16.55 Ptay school. 17.20 Mighty Mouse. Tekenfilmserie. 17.25 Jacka- nory. 17.40 Record breakers. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Break point. Serie. 18.35 Kinder filmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Na tionwide. Regionaal nieuws. 20.00 Top secret. Spelprogramma. 20.30 To the manor born. Humoristische serie. 21.00 Dallas. 21.50 Points o» view. 22.00 Journaal. 22.25 Calling the world. 23.15 Sportsnight. 00.33 Journaal. 00.40 Linda Carter enco re. 01.05 Weerbericht ENGELAND BBC 2 ENGELAND ITV 16.45 Play it «gain. 17.15 Watch-it. Aubrey. 17.20 Storybook internatio nal. 17.45 Nobody's hero. 18.15 Pri vate Benjamin. 18.45 Nieuws. 19.00 About Anglia. 19.35 Crossroads. 20.00 This is your life. 20.30 Corona tion Street. 21.00 Carry on laughing. 21.30 Morecambe and Wise show. 22.00 Minder. 23.00 News at Ten. 23.40 Mickey Spillane's Margin for murder, film. 01.15 Called to be me. Televisie morgen NEDERLAND NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.00 Schooltelevi sie. 10.30 Open school-ROF. Fries programma. 11.00-12.00 Schooltele visie. 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. TROS 16.00 TROS Aktua matinee. Actuele informatie, herhalingen en aanvullingen op on derwerpen, die al eerder aan bod kwamen. 16.40 Sons and daughters. Australische familieserie over de tweeling John en Angela. Twaalfde aflevering. 17.05-17.10 Weekend weersverwachting. Door Jan Pelle- NEDERLAND 2 DUITSLAND 1 nul. 10.03 Voetbal Sste finale FA- -beker. 11.35 De patroon. Franse on dernemers en de staat. 12.05 Elkaar begrijpen - met elkaar leven. 12.10 Balans. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Journaal. 13.15-13.30 Videotex! voor iedereen. 15.30 Videotex! voor ie dereen. 15.40 Journaal. 15.45 Vrou- wenverhalen. Frieda Sembach-Kro- ne: Een leven voor het circus. 16.30 Tom Sawyer en Huck Finn. Jeugdse rie naar Mark Twain. 16.55 Meneer Rossi zoekt het geluk. Tekenfilmse rie. 17.20 WK Ski. Afdaling voor he ren. 17.50 Journaal. 18.00 Helder ziende tegen zijn zin. 00.25 Jour naal. DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1. 15.57 ZDF-Uw programma. 16.00 Journaal. 16.04 Zeven kunstenaars. Johannes Gruetzke (Berlijn). 16.35 Altijd erger nis met pop. Komisch programma. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustra- tie. 17.50 ...en op de tuba blaast Hu- ber. Duitse muzikale serie. DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnastiek. 08.10-12.15 Schooltelevisie. Om 09.25 Het pro gramma met de muis. 17.00-17.45 Schooltelevisie. 18.00 Het program ma met de muis. BELGIE BRT 1 BELGIE FRANS 1 12.00 TaMaku. 14.00-15.30 School- televisie. 17.15 ONEM. Informatie voor werkzoekenden. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd jeugdprogramma. BELGIE FRANS 2 12.00 Zie België Frans 1. 18.00 Je- an-Christophe. Serie in negen delen van Francois Villier. Met: Klaus-Marla Brandauer, Bruno Devoldere, Caroli ne Cartier e.a. Zesde afl.: Christophe kent nu defintief succes dankzij de protectie van een grote Parijse krant. ENGELAND BBC 1 13.30 Journaal. 14.00 Pebble Mill. 14.45-15.00 Camberwick Green. Kin derprogramma. 16.55 Play school. 17.20 Mighty Mouse. Tekenfilmserie. 17.25 Jackanory. 17.40 Huckleberry Finn and his friends. ENGELAND BBC 2 11.30-12.25 Schooltelevisie. 13.00 Continuing education. 13.25-13.50 Technology. 17.20 The best of col lecting now. Serie over verzamelin gen 17.50 The Levin interviews. Da vid Levin praat met Alan Paton ENGELAND ITV 10.30 Schooltelevisie. 13.00 The Ark stories. 13.10 Get up and go. 13.30 The Sulivans. 14.00 News at One. 14.20 Anglia nieuws. 14.30 Take the high road. 15.00 Afternoon plus. 15.45 Looking for Vicky. 16.45 Defi nition. 17.15 Watch it. Aubrey. 17 20 Father Murphy: In God's arms. Radio vandaag HILVERSUM 1 w - 17.02 (EO) Onderweg - 18.06 ActiimU liteiten - 18.30 Berichtgeving over zendingswerk - 18.40 Zo'n jongen r,- de Jordaan (vervolgverhaal) - 18.Q1T Kleuterprogramma - 19.02 Van U Pie ik zingen - 19.30 De bijbel open, 20.02 (NOS) Langs de lijn - 23.02 h we het oog op morgen. HILVERSUM 2 - 16.00 Requiem voor een Spaar boer (Ramon Sender) - 16.32 (NCI zei Studio 55 - 17.36 Actualiteitenrubr we leningen in de bijbei - 19.10 Liederjde Heilskwartier - 20.18 De wereld zli Gods lof - 21.00 Moeders in Scl school - 22.10 Radiovolksuniversll 22.40 Oorzaken en gevolgen v' politieke en economische verwikkel tec Ier: wo - 21-02 Dqmo - 22.02 Rocktempel. HILVERSUM 4 - 17.00 Overname Hilversum 2 20.00 (NCRV) Nederlands Blazers*me semble slagwerkgroep concerteert'eeri het Amsterdamse Paradiso. Radio morgen HILVERSUM 1 ik' ber zeti be z 0.02 (NCRV) Volgspot - 1.02 Metr polis - 2.02 Nachtexpress - 6.09 Va Per daag donderdag - 8.06 Hier en nuzoa 9.03 Wie weet waar Willem Wev |p woont? - 10.03 Muziekjes bij de kofl - 11.03 Het Hollands kwartiertje^ 11.30 Twaalf-uurtje - 11.50 CulinalHe' tips - 12.40 Middagpauzedienst Vo 13.06 Actualiteiten - 13.20 NCR rit globaal - 16.02 Goudenregen Ensei ble - 16.30 Kletsmajoor - 16.40 V ras stad en land: Zuid-Holland - 17.1 V.d Rozegeur en prikkeldraad. var HILVERSUM 2 - 7.20 (AVRO) Actueel en informatie „el 9.05 Gymnastiek voor de vrouw lijk 9,15 De werkbank - 9.33 Open schode - 10.03 Buiten - 11.03 Duimeland 11.10 Het museum van Speelklok t Pierement te Utrecht - 11.33 Kijk de kunst - 12.03 Zakelijke bespieg M. lingen - 12.16 Reglo-naal - 13. L, Lunchgesprekken met en over led "i van dit kabinet en parlement - 13.Jais Financieel nieuws - 14.00 (NOS) OoCOr logsvoorbereiding en vredesverwadIn ting (10) - 15.03 (KRO) Serie ov kpr Joodse feesten - 15.20 Magazif6 over kerk en samenleving - 15.32 0stri wereld op donderdag - 15.34 Ml bar daadreconstructie (de zaak Plee He Nathan) - 15.54 Achterland - 17J Actualiteiten. j>e HILVERSUM 3 he - 7.02 (TROS) De havermoutshow fra 9.03 Hugo van Gelderen - 11.03 Pc *ou derpopparade - 13.03 50 pop of at envelop - 15.03 Tros top 50. Wa HILVERSUM 4 Wa - 7.02 (VARA) Morgenrood - 9.0 riil Russische kamermuziek - 10.20 Od ui,, tendconcert door het Radio Kamero kest - 11.15 De componist Gyorgy l geti: dubbelconcert. Scenes en tutëel senspelen uit „Le grand macabre" mp 12.25 Operette - 13.05 Pianist Reü bert de Leeuw met werken van me de Satie - 14.30 (EO) Orgelbespell/ Vai 15.00 Open huis - 16.00 Woordnig tig' 16.40 Theologische verkenrt m' gen - 17.00 Overname Hilversum l NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilversti do< 1 elk heel uur. 24 uur per dag. Op H vpi versum 2 op elk halt uur van 7.30 u tot 17.30 uur, voorts om 7.00, 8.(1 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 en 23.1 OVi uur. Op Hilversum 3 op elk heel t» Vei van 7.00 tot 24,00 uur en Hilversum om 7.00, 8.00 en 13.00 u

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2