If® Welft rapporteur buitendienst Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen „KLEINTJES" 071-122244 Video kunt u beter huren Bel nu Ver. Bevordering Homeopathie Afd. Den Haag Inkoper m/v V! VIJFTIG JAAR HEEFT M'N TROUWE SPIJKER HETDAN EINDELIJK OPGEGEVEN. administratieve kracht m/v Jeiden groepsleider m/v huishoudelijk medewerker m/v Tel.beantw. Bennink PAGINA 14 LEIDSE COURANT ZATERDAG 13 NOVEMBER (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA IV/ WA O, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 12 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1600 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 600.000. In onze buitendienst is er in het rayon Rotterdam een vakature voor de funktie van m/v Deze funktionaris verricht controlerende en rapporterende werkzaamheden ten behoeve van de uitvoering van bovengenoemde sociale verzekeringswetten. Hij bezoekt of ontvangt daartoe gemelde verzekerden alsmede werkgeversinstanties om die gegevens te verzamelen om het recht, de hoogte en de duur van de aangevraagde uitkering te kunnen doen bepalen. Tevens confronteert hij de partijen bij afwijkende verklaringen, en brengt daarover advies uit. Tot de taak van een Rapporteur Buitendienst hoort ook de (steekproefsgewijze) controle van ziekgemelde verzekerden. Als serieuze kandidaten beschouwen wij diegenen die beschikken over: een opleiding op tenminste M.A.V.O.-niveau, alsmede het diploma Sociale Verzekering; gedegen kennis van, dan wel ruime ervaring in de uitvoering van de sociale verzekeringswetten, met name de werkloosheidswet; goede kontaktuele eigenschappen en een behoorlijk ontwikkelde mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het rijbewijs B/E. Kandidaten dienen in Rotterdam of direkte omgeving woonachtig te zijn, en bereid en in staat te zijn om voor noemde werkzaamheden met een grote mate van zelfstandigheid uit te oefenen. Wij bieden: een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot maximaal ƒ3.955,- bruto per maand; een vakantietoeslag van 7,5%; een eindejaarsuitkering van 6,33%; een uitstekende auto- en onkosten vergoedingsregeling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Interesse? Belangstellenden verzoeken wij om hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken van de BVG, Postbus 276, 3700 EA Zeist. LEIDSE COURANT TV, RADIO, RECORDERS ENZ. Videotheek 007 Videofilmverhuur VHS Betamax, 4 films per 3 dagen 25; per stuk 3 dagen: 7.50. Geldige legitimatie verplicht. Gratis lid- maatsch. Geop. v. 11-20.00 uur. Doezastraat 9. Leiden. Tel. 071- 126460. Bellen naar Skala dus. Om een grandioze videorecorder te huren. Al vanaf 22,50 per week En als er ook maar Iets Is, staan we zo voor uw deur. Snel en zonder kosten. Ook in 't weekend. Want Skala. dat is 365 dagen service per jaar. Minimum huurperiode slechts 6 maanden. Installatlekosten 50.-. Haarlemmerstraat 168, Lelden, 071-131141. LESSEN EN CLUBS Manege de Poelruiters Aanvang nieuwe paardrijcursussen voor Junioren en senioren. Inl. tel. 01711-10471 Haarlemmertrekvaart 37 Oegstgeest. organiseert lezing over orgaanziekten en gezondheid als spiegel van onze voeding, op woensdag 17 november a.s. in het Gemeen tecentrum. Lytweg 9 te Oegstgeest, aanvang 19.30 uur. zaal open 19.00 uur. Ingeleid door de afd. voorzitter Hr. K. v.d. Toorn. Voor lichtingsstands, film en dia's. Kaarten 2,50 aan de zaal. Ruime parkeergelegenheid. Openbaar vervoer bus: 42 of 46 NZH. Gitaarles!! GS 750 VAKANTIEVERBL. BUITENLAND Londen Big Ben Tours Keuze uit zes verschillende reizen (waarvan drie met gratis trein in Nederland). Reisgidsen bij alle ANVR-reisbureaus en reizen ver kopende banken. Onze afdeling Concerninkoop verzorgt binnen onze sterk internationaal georiënteerde onderneming aankopen ten behoeve van het moederbedrijf en haar diverse vestigingen en dochterondernemingen. Tevens is zij verantwoordelijk voor het gehele inkoopbeleid binnen de onderneming. Voor de afdeling Electronica zoeken wij op korte termijn een wiens taak onder meer zal bestaan uit: - Het aankopen van electronische componenten: - Het voeren van de daarbi| behorende correspondentie en administratie: - Het bewaken van de overeengekomen levertijden en de kontakten hierover met leveranciers en onze produktieplanning: - Het doen van voorstellen bij het zoeken naar alternatieve leveranciers; - Het ontvangen van huidige en potentiële leveranciers; - Het zowel telefonisch als schriftelijk aanvragen van offertes, het verzamelen van gegevens en het evalueren van verschillende aanbiedingen. Bij zijn werkzaamheden zal een Inkoop-assistente hem ondersteunen. Wij zoeken kandidaten met belangstelling voor de techniek, commercieel gevoel en een goed kostenbesef. In verband met de vele kontakten zowel in- als extern, in binnen- en buitenland dient men over goede kontaktuele eigenschappen te beschikken. Naast een opleiding op minimaal HAVO. VWO of HEAO commerciële richting dient de geschikte kandidaat over een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal te beschikken, eventueel aangevuld met enige ervaring op inkoopgebied. Leeftijd 30 jaar. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich zowel schriftelijk als telefonisch wenden tot de heer A S. La Cruz. afdeling Personeelszaken. De activiteiten van Oldelft omvatten ontwikkeling, fabricage en verkoop van geavanceerde optische, elektronen-optische, elektronische en fijnmechanische apparatuur op het terrein van de medische diagnostiek, cine, luchtverkenning, nachtzien en laser-afstandmetlng. Oldelft heeft haar hoofdzetel in Delft en dochtermaatschappijen in binnen- en buitenland. Zij exporteert 95% van haar produkten. Van Mierevëltlaan 9, 2612 XE Delft. Telefoon (015) 14 59 49 nv Optische Industrie de Oude Delft NA Binnen de afdeling Geestelijke Gezondheidszorg van de Direktie Gezond heidszorg (GG en GD) bestaat een vacature voor een in deeltijd voor 32 uur per week. De afdeling Geestelijke Gezondheidszorg omvat een jeugd-, een volwassenen- en een psychogeriatrisch team en gaat in de toekomst in R.I.A.G.G. verband functioneren. Het takenpakket van de nieuwe functionaris zal ondermeer bestaan uit; - het jaarlijks samenstellen van de begroting en de jaarrekening; - het structureren en begeleiden van de, gedeeltelijk geautomatiseerde, ad ministratie; - het deelnemen aan intern en extern overleg m.b.t. administratieve zaken; - zo nodig de aanwezige administratieve kracht bijstaan bij zaken als voorbe reiding en verslaglegging van vergaderingeh, arahiefzaken, telefoonbe diening etcetera. Voor deze functie gaan de gedachten uit naar iemand met een HAVO-Meao- opleiding aangevuld met M.B.A., die kennis heeft van geautomatiseerde ad ministratie en over passende ervaring beschikt. Het salaris is mede afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt, bij een volledige werkweek, maximaal 3375,— bruto per maand (commies). Nadere informatie' over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer van der Lans, Directie Gezondheidszorg telefoon 071-146341. Er zijn besprekingen gaande om tot samenwerking te komen met andere in stanties op dit werkterrein in R.I.A.G.G.-verband. In verband daarmee vindt aanstelling plaats in een tijdelijk dienstverband van voorlopig twee jaar. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van nummer 82055, binnen 10 dagen te sturen aan directie personeelszaken, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Thebben l ictie v r—a>e De*ai«y Hjrouwen 0 je wo«l< voo' 4eze__ ic, teren Spouwmuur-isolatie met steenwol. een milieu vriendelijk natuurprodukt. Besparing per stookseizoen ca. 10 m3 aardgas per m2 muur. Verdere voordelen: het hele jaar door konstante en aangename woontemperatuur zonder extra kosten. Zekerheid: 15 jr. fabrieksgarantie. Ook licht koepels, dakramen etc. Jacobs v.d. Kley. Postbus 242. 2350 AC Leiderdorp, tel. 071-895794. Gordijnen gratis gemaakt. Gor dijnen gratis gemaakt. Tapijten gratis gelegd. Tapijten gratis gelegd. Mateba Bezoek De Zwarte Snuffelmarkt a. 27 november, elke zaterdag van 8.30 uur tot 16.00 uur. in Groenoordhal II, Leiden, ledereen mag hier een kraam huren om zijn spullen te verkopen. (Partikulleren en verenigingen). Reser- tijdig uw kraaml Dagelijks tussen 17.00-19.00 uur. 071- 762008. Kunstgebitten reparatie binnen enkele uren gereed. C. v. Berge Henegouwen Tel. 071-892777 ook zaterd. van 10.00-14.00 uur. Vronkenlaan 23, Leider dorp, bereikbaar m. bus 15 en 42. Geen filialen. STICHTING VOORZIENINGEN GEHANDICAPTEN NOORDELIJK ZUID-HOLLAND De Stichting beheert meerdere voorzieningen voor zowel geestelijk als lichamelijk gehandicapten in de regio. Binnenkort is er plaats voor een groepsleid(st)er en een huishoude lijk medewerk(st)er binnen twee van onze dagverblijven voor oude re geestelijk gehandicapten. Op beide dagverblijven wordt met de deelnemers gewerkt aan hun integratie in de samenleving en het verkrijgen van een zo groot mogelijke zelfredzaamheid en sociale vaardigheid. Hierbij spelen de behoeften van de deelnemers en de gezelligheid een belangrijke rol en er worden hen daarom zo gevarieerd mogelijk aktiviteiten aangeboden. In verband met zwangerschap van één van de medewerksters zoe ken wij voor het dagverblijf voor ouderen „JOTTEM" te Oegst geest kandidaten voor de tijdelijke vervulling - per 1 februari 1983 - van de funktie van Mogelijkerwijs wordt de aan te trekken funktionaris in een later stadium een vast dienstverband aangeboden. Taakomschrijving: - het praktisch vorm geven aan bovenstaande doelstel ling via de dagelijkse om gang met de deelnemers in met name de eigen leefgroep. Opleidingseisen: kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van één van de volgende diploma's: - O.P.M; -- Z-opleiding; - H.B.O.-J; - M.B.O.-I.W.; - P.A. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en opleiding minimaal f 2.101,94 en maximaal f 3.482,60 bruto per maand. Inlichtingen over deze funktie kunnen telefonisch worden ingewon nen bij de heer W. Martens, hoofdleider van „JOTTEM", telefoon 071-171950. Voor het nieuwe dagverblijf voor oudere geestelijk gehandicapten te Leiden, Zuid-West, zoeken wij per 15 december 1982 kandida ten voor de funktie van Taakomschrijving: -- het verzorgen van koffie en thee; -- het verrichten van lichte schoonmaakwerkzaamheden; -- het bijhouden van de was; -- het zelfstandig zorgdragen voor de inkoop van levensmiddelen. Opleidingseisen: de aan te stellen funktionaris moet: -- zowel zelfstandig als in teamverband kunnen wer ken; -- liefst ervaring hebben in soortgelijk werk; -- minimaal 25 jaar zijn. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, minimaal f 1.122,40 en maximaal f 1.148,74 bruto per maand bij een 20-urige werkweek. Inlichtingen over deze funktie kunnen telefonisch worden ingewon nen bij de heer G. Schreurs, hoofdleider van het dagverblijf te Leiden, Zuid-West, telefoon 071 -179465. Zij die reeds eerder op de oproep van huishoudelijk medewerker hebben gereageerd behoeven niet nogmaals te solliciteren. Op beide funkties is de C.A.O. Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de direkteur van de Stichting, de heer T.L.J. van Emmerik, Rijnsburgerweg 158,2333 AJ LEIDEN. Gas-, kolen-oliehaarden! Kachelpijpen, kit, glas, gloei- blokken, schljnvuren en alles voor de haard en kachel. W. P. Hartwijk SLEUTELS bijmaken, klaar ter wijl u wachtl Sloten - deurbevei ligingen. Lips-dealer W. P. Hart wijk, Nwe. Beestenmarkt 7-11. Leiden. Tel. 126627. Spaden, rieken, schoppen, krui wagens, golfplaten, rubberoid en alles voor uw tuin W. P. Hartwijk Ook te huur. Tel. 02522-10063. balenhooipers New Holland, type 276. Het geh. is In zeer goede staat. Te bevr. 01722-4016. Parket per m2 vanaf 54,- Plavuizen, Open haarden, hout en plaatmateriaal, dubb. be- glaz. en isolatiemat. Hoofd straat 130, Leiderdorp. Tel. 071-895420. Met wie kan ik vanaf Langeraar meerijden naar Centraal Station in Den Haag. Graag voor 5 uur bellen, niet vrljd. 01722-3719. Klaverjassen op woensdag 17 nov. 1982 om div. prijzen. Inleg- geld 6,-. Aanvang 20.00 u. Kerstklaverjassen op woensdag 15 dec. 1982 om konijnen, kalkoenen, kippen en div. andere prijzen. Hotel Rest., Groenendijk B.V., Rijndijk 96, Hazerswoude. Tel. 01714-9006. Iedere donderdagavond en za terdag verkoop 2e hands boeken Klikspaan, Zijlsingel 39, Lelden. de rijksoverheid vraagt De rijksoverheid wil meervrouw in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. hoofd (mnl./vrl.) bureau beleidsondersteuning en voortgangsbewaking vac.nr. 2-5799/0167 Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid hoofdkantoor van de Loontechnische Dienst De Loontechnische Dienst heeft een begeleid! c q. toezichthoudende taak met betrekking tot de Wet op de loonvorming, de Wet niet-cao- inkomens, de Wet minimumloon en minimumvakantiebijslag, de Wet gelijk loon vo vrouwen en mannen, de Wet gelijke behandelii van mannen en vrouwen, de Wet autovervoer goederen, de Wet op het ter beschikking stelle van arbeidskrachten en de Wet arbeid buitenlandse werknemers. Daartoe worden in ondernemingen informaties ingewonnen en onderzoeken ingesteld op basi waarvan de minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid kan worden geïnformeerd. De Loontechnische Dienst verricht zijn werkzaamheden in het gehele land vanuit 5 gewestelijke kantoren en een hoofdkantoor. Het bureau Beleidsondersteuning en Voortgangsbewaking maakt deel uit van de centrale afdeling Beleidsondersteuning en Administratieve Zaken, waaronder nog een dri bureaus ressorteren. Functie-informatie: voeren van het secretar van werkgroepen en commissies en zorg dragi voor de opzet en het onderhoud van administratief-technische systemen; coördinei van de door de medewerkers van het Bureau t verstrekken informatie en advisering op het tei van arbeidsverhoudingen; in voorkomende gevallen vervangen van het hoofd van de centi afdeling Beleidsondersteuning en Administrati Zaken. Vereist: diploma HEAO economisch-juridisch dan wel/bedrijfseconomische richting of een gelijkwaardige combinatie van opleiding e ervaring; kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking; enige jaren ervaring bij overheid en/of bedrijfsleven in een leidinggeve functie; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f4409,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmakt van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door het bur Personeelszaken van de Loontechnische Diens onder nr. (070)-62 46 11tst. 2026 of 2784. Naar deze functie kunt u solliciteren door inzending van een sollicitatieformulier vóór 4 december 1982, dat u kunt aanvragen per briefkaart onder vermelding van het vacaturenummer en uw huisadres met postco bij de Rijks Psychologische Dienst. Informatie over andere functies bij de Rijksoverheid kan worden ingewonnen bij het Informatiecentrum Rijks Psychologische Dienst, Eisenhowerlaan 138 Corr. adres: Postbus 20C 2500 EA 's-Gravenhage. Geopend maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16 uur. Maandag en dinsdag ook van 16.30 tot 2 uur. Telefonische inlichtingen worden verstrekt on< nummer (070) - 50 12 26. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleid en ervaring en zijn exclusief 7Va% vakanti uitkering. Schriftelijke sollicitaties, indien niet and aangegeven, onder vermelding van het bi gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek vat brief en enveloppe en voor elke vacaturs afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaai Corr. adres: Postbus 20013, 2500*EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw j sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. De Vereeniging voor Zuivelindustrie en Melkhygiëne Door vertrek van de h termijn plaats voor e< SECRETARESSE Organisatie De VVZM is een werkgeversorganisatie, die de belangen van de particuliere zuivelindustrie behartli Het secretariaat is gevestigd te 's-Gravenhage. Functie-eisen - leeftijd bij voorkeur beneden de 35 jaar - HAVO- of VWO-opleiding, eventueel aangevuld l een secretaresse opleiding - kennis van archivering - geheel zelfstandig kunnen werken Funktie-omschrijving - het zelfstandig verzorgen van de correspondent! - het voorbereiden en notuleren van vergaderinge - archivering - het verrichten van al die werkzaamheden die k bijdragen dat de tijd van de algemeen secreta de drie stafmedewerkers optimaal kan worden t) Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: WZM

Leidse Courant | 1982 | | pagina 14