Ka th oliehe Graal- vro u wen zien terug op roerige jaren Dit weekeinde veel popmuziek op het scherm RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT VRIJDAG 12 NOVEMBER 1982 PAGIN Leven van Louis Neefs in tv-film BRUSSEL - De Belgische zanger/gita rist Louis Neefs, die twee jaar geleden samen met zijn vrouw in zijn auto ver ongelukte, krijgt een filmportret op de Belgische tv. Dat wordt volgende week dinsdag uitgezonden op België 2 om 21.40 uur. Voor dit portret heeft men geput uit archiefmateriaal, zowel het beeld als het geluid. Zijn carrière omspant twintig jaar. In zijn laatste levensjaren begon hij bo vendien een rol te spelen in de politiek. Lotsverbetering van de mensheid in zijn eigen milieuvoorzieningen stond hem daarbij voor ogen. De over het al gemeen als wat week beschouwde zan ger met liedjes als „Margrietje als de ro zen weer bloeien", wist in de politiek waarover hij het had. Hij trad toe tot het Belgische CDA, de CVP, en kwam in de gemeenteraad van Mechelen ge recht. Men zag in de verkiezingstijd zijn portret op alle aanplakzuilen, ver gezeld van de opwekking de stad een eigen hart te geven. Hartszaken waren Louis Neefs toever trouwd. Geen lied kwam van zijn lip pen of het ging over die gevoelige ma terie. Hij klom met verschillende lied jes hoog op de hitparade. „Annelies uit Sas van Gent" was zo'n liedje, dat maandenlang in de jukeboxen bleef en niet minder „Ein kleines Kompliment", dat hij bewerkte uit het Duits. Louis werd geboren in Hirle, een ge hucht nabij Antwerpen, waar hij de technische hogeschool bezocht en bo vendien gitaar leerde spelen. Hij maak te er zijn eigen liedjes bij en zorgde er zelf voor, dat hij kon optreden in klei ne zaaltjes. Hij achtte zich als artiest een echte troubadour, een zingende zwerver, die niet hecht aan aards goed, maar bij voorkeur vocaal zijn hart lucht. Hij werd de grote ontdekking op diver se talentenjachten, net zo lang tot heel België hem kende. Hij trok toen naar, europese festivals in Spanje en Athene en haalde ook daar belangrijke prijzen weg. Voor zijn land trad hij tweemaal op het Eurovisiesongfestival op. Hij noemde zich om verschillende redenen een bewonderaar van Martine Bijl, schreef op haar ook het liedje „Marti ne", gevolgd door opnieuw zijn toen nieuwe hit „Nooit zonder jou". Ver schillende Nederlandse musici stonden hem bij voor het ontwerpen van nieu we melodieën bij zijn liedjes. VPRO noemt ontnemen zendtijd overtrokken HILVERSUM - Het bestuur van de VPRO heeft laten weten het een over trokken zaak te vinden als zendtijd ontnomen wordt wegens ledenwerven- de uitzendingen van Koot en Bie. Zoals we eerder al berichtten vroeg mi nister Gardeniers hieromtrent het ad vies van de omroepraad. Een VPRO- woordvoerder verwacht, dat de om roepraad in aanmerking zal nemen, dat de VPRO slechts enkele malen een dergelijk ledenwerfprogramma en dan nog wel in een bijzondere vorm heeft uitgezonden, terwijl de andere omroe pen dit dagelijks doen. Naar zijn me ning is de kans dan ook groot dat de minister door de omroepraad op de vingers zal worden getikt. AMSTERDAM Nog steeds leven in Nederland vrouwen die zich door een eed van trouw hebben verbonden en elkaar ont moeten in een gebouw in Vogelenzang bij Bloemen- daal. Zij zijn de laatsten van de katholieke vrou wenbeweging De Graal, die in 1921 werd opgericht door pater Jacques van Ginniken s.j. en in de ja ren dertig met de jeugd beweging het hoogtepunt bereikte. 'Tienduizenden vrouwen na men zich voor de wereld te be keren en hun doelstellingen van soberheid en naastenliefde ook in het buitenland te ver spreiden. In het buitenland bleef De Graal een levendige zaak, in Nederland bleek de organisatie na de laatste oorlog niet meer zo levensvatbaar. Hilde van Oostrum verdiepte zich in deze eens zo bloeiende organisatie. Voor de KRO/IKK maakte zij met Joke Meerman een drie-deli- ge, boeiende serie over een vrouwenbeweging die Amster dam op z'n kop wist te zetten met uitvoeringen in het Olym pisch stadion. Voor jonge men sen van nu bijna onwezenlijk. De eerste uitzending, die een uur duurt, is zaterdag op Ned. I om 22.25 uur. Het aardige van Hilde en Joke is, dat zij een afstandelijk por tret wisten te maken van een overleden jeugdbeweging en dat zij goed overbrengen waar om een dergelijke organisatie in deze tijd geen enkele kans zou krijgen. Met name de ge sprekken tussen de vroegere Graaljeugdbeweging-vrouwen en hun dochters maken dit duidelijk. Deel twee, waarin deze ge sprekken worden gevoerd, is wellicht het sterkst, al is ook het historisch overzicht van het eerste deel van verbluffen de aard. Deel twee levert ont roerende beelden op van moe der en dochter, die proberen begrip voor elkaar op te bren gen, maar niet veel verder ko men dan het weergeven van Hilde van Oostrum. de eigen standpunten. Een ob jectieve kijker moet wel tot de conclusie komen dat beide vrouwen spreken vanuit eigen tijdsbeelden, die elkaar maar heel gedeeltelijk overlappen. De Graal-moeder spreekt uit de tijd, waarin vastomlijnd werd voorgeschreven hoe het ideale moederschap er uit zag: opofferend, lijdend en die nend. „Je bent niet voor jezelf op de wereld", zegt de moeder, die destijds actief lid van De Graal was. Haar dochter valt haar op alle punten aan en breekt in tranen uit. Zij ver wijt haar moeder slaafs ge drag, maar de moeder wijst verder terug: „Dan moet ik mijn moeder weer verwijten maken". Dienstbaar Toch stond hoog in het vaan del van De Graal geschreven dat de vrouw zich weliswaar dienstbaar moest maken aan de gemeenschap, maar toch ook zichzelf moest blijven. Dat dit laatste behoorlijk op de proef werd gesteld, spreekt uit de herinneringen van een vrouw die voortijdig uit de be weging stapte. Zij spreekt over de vernederingen die zij moest ondergaan en nog steeds niet begrijpt waarom. Vooral uit dit soort gesprek ken wordt duidelijk waarom een Graal-jeugdbeweging in deze tijd niet meer kan, maar in de jaren twintig en dertig een grote aanhang kon vin den. De tijd voor organisaties, jongerenbewegingen was er toen rijp voor. Padvinderij en AJC bloeiden; de leidingge vende Graal-vrouwen tooiden zich in zwierige capes en za gen zich omringd door vrou wen die van idealen wisten en daar dapper gerucht aan wil den geven. Met tal van activiteiten, doel gericht in fabrieken om fa brieksmeisjes het betere voor beeld te geven, wilden de vrouwen de voor hun tijd mo derne ideeën doorgeven. Men ging uit van de instelling dat alle leven in Gods hand ligt en het de taak van de vrouw was te dienen. Wie tot de beweging toetrad kon erop rekenen dat elke vorm van individualisme grondig de kop werd inge drukt. Pas na deze inwijding kon de vrouw aan zichzelf werken en zich als voorbeeld van hoe het eigenlijk moest, aan het volk tonen. Het waren doorgaans de vrou wen van tussen de twintig en dertig jaar, die tot de Graal toetraden; vrouwen in deze leeftijd van nu zullen zich nauwelijks kunnen voorstellen wat hun leeftijdgenoten van toen beheerste. „Het klopt he lemaal niet", zegt een dochter van een voormalige Graal- vrouw. Maar zij heeft zich kennelijk los kunnen maken van de invloed waarvan haar moeder nog doortrokken was. Drieluik Graal-vrouwen internationaal op weg naar de Albert Hall in Londen. trokken, zullen in dit tv-drie- luik de herinneringen in pro en contra aan de orde komen. Er komen ook vrouwen voor de camera die zich de jaren dertig als glorie-jaren herinne ren. Een vrouw was geen voorstandster van het uiterlijk vertoon dat er ook bij hoorde. Maar zij stond wel achter de idealen en dat staat zij nóg. Tot wanhoop van de jongere generatie, die niet wil lijden en dienen en met de moeder in conflict komt als bekend wordt, dat moeder lid van de Graal was. Hilde van Oostrum: „In de laatste oorlog, toen alle organi saties verboden werden die niet duidelijk pro-Hitier wa ren, werd de Graal-jeugdbe- weging opgeheven. De Graal beweging bleef ondergronds bestaan; na de oorlog hield men zich bezig met het opzet ten van gezinszorg en een mis sieschool. De Graal telt in Ne derland nu4 niet veel leden meer. In het buitenland, in de Verenigde Staten en in een land als Portugal, totaal in achttien landen, leidt de Graal een bloeiend bestaan. Daar worden vrouwen-projecten ter hand genomen en wordt ge werkt aan geestelijk welzijn van vrouwen in ontwikke lingslanden. Maar ik denk niet, dat de beweging in Ne derland nog een kans krijgt. Maar dat de Graal in Neder land ongelooflijk heeft ge bloeid, hebben we goed duide lijk kunnen maken. Tenmin ste, dat was onze bedoeling". FRITS BROMBERG HILVERSUM Het muziekaanbod op de Nederlandse tele is in vergelijking met landen om ons heen schamel te noei Het blijft hier meestal bij „Toppop" of „Countdown". Zo nt dan vindt er echter plotseling een explosie plaats en bestaat groot deel van de amusementsstroom uit muziek. Zo'n „golf' leeft Nederland dit weekend weer. Het begint vanavond een twintig minuten durende show rond trompettist Herb bert (Ned. I om 19.00 uur) en wordt vannacht op Ned. II 00.00 uur voortgezet met een samenvattende registratie vaq in april dit jaar gehouden No Nukes-festival in Utrecht. Mor avond op Ned. I om 23.36 uur zijn er beelden van het in gehouden Pinkpop Festival en zondag op Ned. I om 19.30 ruimt Veronica zendtijd in voor „The Story of de kritiek serie, die in zo min mogelijk minuten zoveel mogelijk wi-11; zien. Dit keer flitst Elvis Presley door het beeld. Over Herb Alpert kunnen we kort zijn. De zanger die in di ren zestig furore maakte met zijn Tijuana Brass zingt numr als „Aria", „Sugarloaf" en zijn nieuwe single „Route 101". Het No Nukes-festival dat een vriendelijk protest tegen ki energie moest worden, werd een gebeuren dat ten onderginj galm. De muzikale prestaties waren laag en het publiek we enthousiast. Doe Maar oogste succes, maar de echte bloemen ren bestemd voor John Watts. Zijn optreden was geïnspire In een zeer strakke begeleiding van basgitaar, drums en gi zong hij een mengeling van oud Fischer Z-repertoire en n mers van zijn elpee „One More Twist". John Watts was de ei die het publiek zo ver kon krijgen, dat er massaal werd mei zongen. Hoe het publiek verder op het gebeuren reagee wordt geïllustreerd door een van de organisatoren, die na emotieloze optreden van Dave Edmunds het podium opkv om aan het publiek te vragen of ze harder wilde applaudisei In de geluidswagen van de NOS het festival werd vooi VARA geregistreerd had men moeite om het te kunnen v leggen. In de No Nukes-registratie zitten opnamen van de D se groep Ideal, de Engelse Bad Manners, Steel Pulse, Stranglers en de Nederlandse dichter Ton Lebbink. Weinig succesvol dit jaar was ook het Pinkpop Festival, morgenavond door de KRO op het scherm wordt gebracht, enige uitschieter was Kid Creole The Coconuts. De swing de, muzikale theaterachtige show van dit gezelschap gaf toe - aan dat de groep wel eens heel succesvol zou kunnen worn Kid Creole moet nu na drie hits en talloze tv-optredens (Ver ca, VPRO) uitkijken dat hij niet ten onder gaat omdat hij te te zien en te horen is. Jammer dat bij de televisie-regisratie Pinkpop de adembenemende show beperkt blijft tot een nummers omdat er gemiddeld zo'n dertien minuten per groi uitgetrokken. Voor de symfonische roek-liefhebbers is er S Andere groepen die optreden zijn Doe Maar (een echte festi band, die op het podium niet méér stuk kan), Mink de Ville Amerikaanse trio ZZ Top, de geëngageerde Engelse Au'Paii Y T. HANS Televisie vandaag NEDERLAND NCRV 16.00 Duivenplein. Engelse tekenfilmserie. 16.15-17.20 Een eiland kun je niet meenemen. Russi sche jeugdfilm. NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 Nederlands. Derde deel. 18.43 Cursus over gezond heid. Derde deel. NOS 18.58 Journaal. AVRO 19.00 Herb Alpert... en zijn Tijuana Brass spelen enkele nummers. 19.20 Babbeloniö. Lous Haas- dijk, Willem Duys en Jos Brink ontmoeten van avond Luc Lutz, Simone Rooskens en Caroline Brouwer. Spelleider: Pim Jacobs. 19.55 AVRO's wie-kent-kwis. Spelprogramma met Fred Oster. Als gast: André van Duin. 21.15 Gesprek met de minis ter-president. 21.25 Ontdek je plekje. Serie korte films over mooie plekjes in ons land. Der de deel: Tiel. NOS 21.37 Journaal. AVRO 21.55 Vegas. Amerikaanse avonturenserie. Met: Robert Ulrich, Burt Bra- verman, Ronee Blake- ley, Joseph Campanella e.a. Korte inhoud: De zangeres Ginny Gordon probeert na vier jaar van drank en pillen en een zelfmoordpoging een come-back te ma ken. Dan Tanna moet de achtergronden van alle vreemde gebeurte nissen rond Ginny on derzoeken. 22.45 Opstaan uit wanhoop. Documentaire van Afri kaanse vrouwen, de moeders van de kinde ren van Soweto over de strijd en het werk van een iwarte vrouwenor ganisatie. NOS 23.35 Journaal. 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.25 Paspoort. Informatie voor de Spaanse gast arbeiders. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. VARA 18.57 De Smurfen. Tekenfilm Tina Turner Is te gast bij Sonja Barend op Scène uit de Engelse speelfilm 'Geheim dossier Odessa* met Jon Voight als Peter Miller op Simone Rooskens te gast in het programma Ned. II om 22.50 uur. België 1 om 20.15 uur. 'Babbelonië' op Ned. I om 19.20 uur. serie van Hanna en Bar- bera. Korte inhoud: De kunstmest van de Grote Smurf heeft een groei- explosie tot gevolg. Het groen heeft echter de neiging Smurfen te ver orberen. 19.22 Con8umententip8. 19.24 Vijf tegen vijf. Spelpro gramma met Willem Ruis. NOS 20.00 Journaal. VARA 20.28 Achter het nieuws. Ac tualiteitenrubriek. 21.10 Pisa. Henk Spaan en Harry Vermeegen tonen wat er volgens hen in de wereld scheef zit. 21.20 Een stukje hemel. Duit se serie van Franz Peter Wirth naar de autobio grafie van Janina David. Met: Dana Vavrova, Pe ter Bongartz, Aviva Joel, Viktoria Brams. Derde afl.: Ondanks de armoe de en de hongersnood proberen Janina's ou ders haar zoveel moge lijk een normale jeugd te bezorgen. En hoewel het door de Duitsers streng verboden is, or ganiseren ze toch een soort schooltje. 22.20 Edelvrouw - bedel vrouw. Engelse serie. Met: Penelope Keith en Peter Bowles. Korte in houd: Richard is vast van plan in zijn zaken cosmetica van een be kend Frans merk te gaan verkopen. Om dit bereiken schept hij zelfs een mevrouw DeVere. 22.50 Sonja op vrijdag. Talk show van Sonja Barend waarin het 'gezellige' fa miliespel bingo onder de loep wordt genomen, er vindt een confronta tie plaats tussen Henk van Ulsen en journalist Per Justsen over 'Moe der geef me de zon'. Optreden van Tina Tur ner en het kinderen voor kinderen-liedje 'Mijn broertje is een mongool' wordt gezon gen. NOS 23.55 Journaal. VARA 00.00-02.30 No Nukes Festi val. Internationaal pop festival, georganiseerd door No Nukes, als ver volg op de anti-kernwa- pendemonstratie van 21 nov. 1981. Met: Druk werk, Doe Maar, Ideaal, Steel Pulse, Dave Ed munds, The Sound, Bad Manners, The Strang lers, John Watts en Tom Lebbink. DUITSLAND 1 11.35 De bergrepubllsk Suhl. 16.15 Journaal. 16.20 Hat Duitse leven. Portret van twee vrouwen, die zich bezig houden met het restaureren van oude gebouwen. 17.05 Teletech- nicum. 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. Jongerenprogramma. 18.30 Voorzichtig, verborgen came ra. 18.40 WWF-club. Vervolg. 19.15 Actualiteiten. 20.00 Journaal. 20.15 Kom toch mee naar Monte Carlo. Tv-tilm van Berengar Pfahl. 21.45 Po ker met leerlingenplaatsen. Over jeugdwerkloosheid. 22.30 Achter grondinformatie. 23.00 De sport- ehow. 23.25 Tatort. Duitse politiese rie. Afl.: Prof. Redders. Herhaling. 01.00 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Professor Pop pers uitvinding. Jeugdserie. 16.20 Pfiff. Sportstudio voor jonge kijkers. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustra- tie. 18.00 Meeeterscene8 uit de oude doos. Komische filmpjes. 18.20 De Dikke en de Dunne. Komische mo menten met Stan Laurel en Oliver Hardy. 19.00 Journaal. 19.30 Buiten lands journaal. 20.15 Onze ouwe. Duitse politieserie. Met: Siegfried Lo- witz, Michael Ande en Jan Hendriks. Korte inhoud: Zondagmorgen vroeg worden in hun woning Karl en Trude Schostak met een bijl vermoord. 21.15 Tele-zoo. Documentair pro gramma over dieren. 22.00 Achter grondinformatie. 22.20 Aspecten. Cultureel programma. 23.05 The kil ling of a Chinese bookie. Amerikaan se politiefilm van John Cassavetes (1976). Een nachtclub-eigenaar ver liest veel geld bij een pokerspel. Hij kan zijn schuld vereffenen door een Chinese bookmaker uit de weg te rui men. 01.15 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Hallo Sponcer. Serie. 18.30 Tv- -cursus geschiedenis. 19.00 Eff-«ff. Vrijetijdsprogramma. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Spiegel van het land: Nationaalsoclalisme (1). Do cumentaire serie. 21.00 Avonturen van een pottekijker. Te gast In Beie ren. 21.30 God en de wereld: Onge schikt voor de zielzorg. Documentai re. 22.00 Malu. Braziliaanse tv-serle. Vijfde aflevering. 22.45 Cultuur en wetenschap. Documentaire over een BELGIE BRT 1 18.00 Tik tak. Peuterserie. 18.05 Se samstraat. 18.20 Klein, klein kleu tertje. Kleuterprogramma. 18.35 Loon naar werken (Open school). So ciale zekerheid: werkloosheid. 19.07 Uitzending door derden. Programma van het Vrije Woord. 19.37 Morgen. Overzicht programma's en medede lingen. 19.45 Journaal en sportbe richten. 20.10 De woerman. 20.15 Geheim dossier ODESSA. Engelse actiefilm van Ronald Neame (1974) naar de roman van Frederick Forsy- the. Met: Jon Voigt, Maximilian Schell, Maria Schell en Derek Jacobi. Korte inhoud: De jonge Duitse jour nalist Peter Miller krijgt het dagboek van een bejaarde Jood In handen, dat gaat over zijn verblijf In het nazi- con centratiekamp en de beestachtighe den van de commandant. Miller be sluit zelf de oorlogsmisdadiger, die nog op vrije voeten is op te sporen. 22.20 Nuts. Noors komisch program ma, dat ingezonden werd voor de Gouden Roos van Montreux. 22.50 Journaal. BELGIE BRT 2 19.00 De mysterieuze wereld van Arthur C. Clarke. Engelse documen taire serie. Afl.: Stenen cirkels. 19.30 Lieve plantjes. Do Peperomia. 19.37 Morgen. Vooraf: Mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 De Forsyte Saga. Herhaling Engelse serie naar de trilo gie van John Galsworthy. Elfde afl.: Het detectiveverslag. 21.05-21.50 Ju bileumconcert uit Praag. Concert met werken van Stich-Punto, Smeta- na, Dvorak, Janacek en Martinu. BELGIE FRANS 1 kenden. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd jeugdprogramma. 19.08 Ce soir. Ac tualiteiten, editie Luik. .19.25 Flash minute papillon. Kopen op afbeta ling. 19.30 Journaal. 20.00 A suivre. Actualiteiten. 21.00 Rashomon. Ja pans psychologisch drama van Akira Kurosawa (1950) naar een novelle van Rynlsuche Acutaga. Korte inhoud: Een samoerai, zijn jonge vrouw en een bandiet ontmoeten elkaar in het Woud der Demonen. De samoerai wordt gedood en de vrouw waar schijnlijk verkracht. Er is slechts één ooggetuige, een arme houthakker. BELGIE FRANS 2 18.00 Le Mythomane. Zesdelige serie van Michel Wyn. Eerste deel: Nor- bert, Fernand en de tante van Nor- bert willen een grote slag slaan bij een juwelier. 19.00 Vendrodi-sports. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Piege pour un hom- me seul. In de serie Billet de faveur een toneelstuk van Robert Thomas. Daniël en Elisabeth op huwelijksreis, krijgen op hun tweede avorfd al woor den. Elisabeth verdwijnt en na acht dagen heeft Daniël nog geen enkel bericht van haar ontvangen. 22.10-22.40 Arts-magazina. Kunst en cultuuractualiteiten. ENGELAND BBC 1 16.00 Tonnis. Benson Hedges-cup. 16.55 Play school. 17.20 Mighty Mouse. 17.25 Jackanory. 17.40 Cap tain Caveman. Tekenfilmserie. 17.50 Crcckerjack. Show met kwis. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.45 Sportswide. 20.00 The friday film. 21.30 SorryI 22.00 Journaal. 22.25 Shannon. 23.15 Part ners. 23.40 Journaal. 23.50-01.20 The late film. ENGELAND BBC 2 17.15 ONEM. Informatie voor werzoe- 16.50 Tennis. Benson Hedges. 18.40 Charlie Chan at the racke- track. Film. 20.15 Cricket. 20.40 Journaal. 20.45 Did you see...I Te rugblik op de afgelopen week. 21.30 The year of the French. 22.00 L for Lester. Komische serie. 22.30 Dad's Army. Serie. 23.00 Playhouse. Say something happened. 23.40 News- night. 00.30 Tennis. 01.10-01.55 The old grey whistle test. ENGELAND ITV 17.15 Aubrey. 17.20 On safari. 18.15 That's my boy. 18.45 News. 19.00 About Anglia. 20.00 Bruce Forsyth. 20.30 Bring 'em back alive. 21.30 The other arf. 22.00 The gentle touch. 23.00 News at Ten. 23.30 Nine to five. 00.00 Members only. 00.30 Tunes of glory: film. 02.30 Dear dairy. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.30 TELEAC. Kantoorinnovatie. Vijfde aflevering. 11.00-11.20 Open school-ROF. Fries programma. Herhaling 2de afl. DUITSLAND 1 10.00 Journaal. 10.03 Do aportshow. 10.30 Kom toch mee naar Monte Carlo. Herhaling. 12.00 Umschau. DUITSLAND 2 12.00 Overzicht programma's. BELGIE FRANS 1 10.30 Interwallonië. Eleikoum: voor de Arabieren. 11.00 Yoga. Zevende les. 11.30 La pensee et les hommes. 'De gelukkige Familie' bestaat twintig BELGIE FRANS 2 Zi» Balg» Fran. 1. ENGELAND BBC 1 ENGELAND BBC 2 11.10-12.25 Tv-cur8ussen. ENGELAND ITV Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 (KRO) Op de valreep Actualiteiten - 18.15 Kerkelijke ai liteiten - 18.20 Punt uit - i Schaakprogramma - 20.03 Coun i western - 2i.02 Nine o'clock ji 22.02 Goal - 23.02 (NOS) Met hel op morgen. HILVERSUM 2 - 16.35 De stem des volks - 17.00 der vuur - 18.10 Reactle-telefo g 18.20 Politieke partijen - 18.40 kleinschalige radio - 19.00 Lui spel: De derde kolom - 19.55 Gfli mofoonmuziek - 20.03 Praten mensen uit de regio Tilburg Cultureel magazine voor en docü amateur - 21.40 Open school - Radiovolksuniversiteit - 22.40 west thuis best - 23.00 Het zout pap. HILVERSUM 3 - 18.02 (NOS) De avondspits - (VOO) Leo van der Goot - Mono - 22.02 Countdown cafe, HILVERSUM 4 - 16.00 (VPRO) Radiola Improvise Salon - 17.00 Overname Hllversi - 20.00 (NOS) Europees concert; urn - 22:00 Jazz met Mlchiel de ter - 22.30 Cultuur: banden met), buitenland. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (VOO) Oh, wat een nachl Erik de Zwart - 2.00 Iris Mollet Peter Teekamp - 5.00 Bart van wen - 7.02 (VARA) Hallo hier sum - 10.30 Wie In 't Nederlanda zingen (1) - 11.02 Z.l. HILVERSUM 2 - 7.20 (TROS) Rollebolleradio Aktua - 8.11 Sport na sport - Wintersport in Arosa - 9.15 Voor den en slechtzienden - 9.33 Bost en Bekooy - 9.40 Overzicht va' ochtendbladen - 9.45 Voor de s visser - 10.00 Kieskeurig - 10.15 li gaanstips - 10.40 De markt op - e Toerisme - 11.00 Op uw gezondh 11.20 De telefoonvraag - 11.33 C mentaire - 11.56 Open schooltljr' HILVERSUM 3 1 - 7.03 (NCRV) Pop non stop - Rabarbara - 8.03 Popfrisser Gospel-rock ,- 10.03 Popstatli1"! 11.03 Popsjop HILVERSUM 4 - 7.02 (AVRO) Septiem - 8.05 Kil programma - 9.00 In de kaart >f speeld - 10.30 Concerto Mattln ,a 12.00 Lunchconcert vanuit de Ku£( in Scheveningen NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilve e 1 elk heel uur, 24 uur per dag. 0 a versum 2 op elk half uur van tot 17.30 uur, voorts om 7.I 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 e., w uur. Op Hilversum 3 op elk hee9' van 7.00 tot 24.00 uur en Hilvers )e om 7.00. 8.00 en 13.00 uu

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2