Rabobank WOON SOLIDE. BOUW OP EEN HYPOTHEEK VAN DE RABOBANK. METEEN ZIT U GOED OOK OVER JAREN. Het kopen van een eigen huis is bepaald geen beslissing die u op een regenachtige namiddag neemt. Laat staan de keus van een hypotheek. Het is van belang alle zaken goed op een rijtje te zetten, want uw woonplezier kan een fikse tik krij gen als later blijkt dat u wat over het hoofd hebt gezien. U moet dus precies weten waar u aan toe bent. Nu. Over 5 jaar. Maar ook straks als de kinderen in hun (dure) schoolperiode zitten. Bij de Rabobank zitten hypotheek adviseurs die de tijd nemen om alle mogelijke hypotheken met u te bespreken. En zij stellen het niet mooier voor dan het is. Uw huidige inkomen, uw verwachtin gen spelen hierbij mee, maar ook zaken als een tweede inkomen en niet te vergeten de waarde van het huis dat u gaat kopen. Zij kunnen u helpen bepalen, welke hypotheek voor u de beste is. En dat is er altijd één die op maat is. Een hypotheek die staat als een huis. Traditiegetrouw biedt de Rabobank u een lage rente. Eén op de drie huizenbezitters heeft zijn hypotheek bij de Rabobank. Dat komt mede, omdat wij u een rente bieden die uiterst gunstig is. Hóe laag die is kunt u informeren bij uw dichtstbijzijnde Rabobank. De Rabobank kent vele verschillende hypotheekvormen. De Rabobank is een hy potheekspecialist met vele verschillende hypotheekvormen. En dat maakt het ons natuurlijk bijzonder makkelijk om de hypotheek te adviseren die helemaal bij u past. Dat kan een hypotheek zijn met annuï teiten. Of een hypotheek met trapsgewijze aflossing. Een hypotheek met gemengde verzekering, een hypotheek met lineaire af lossing, of nog andere vormen. Kortom: wij - vinden altijd een passende hypotheek voor u. Want maatwerk en advies staan voorop. Bij de Rabobank kunt u kiezen tussen variabele en vaste rente. Bij een hypotheek met variabele rente wordt het rentepercentage gedurende de looptijd van uw hypotheek aangepast aan de rentestand. U betaalt dan ook nooit meer dan de geldende marktrente. Aanpassingen vin den geleidelijk plaats. Tegenover variabele rente staat vaste rente. Bij hypotheken met vaste rente wordt deze gedurende enkele jaren (tot maximaal 5 jaar) niet gewijzigd. Na afloop van deze periode kan het nieuwe rentepercentage echter aan merkelijk verschillen van het oude. Bij de Rabobank kunt u aflossen en opnieuw opnemen. Onder bepaalde voorwaarden kunt u met de Bankhypotheek van de Rabobank af geloste bedragen opnieuw opnemen. Zonder notariskosten. De goedkoopste manier van lenen. Omdat uw rentepercentage lager ligt dan bijvoorbeeld bij een persoonlijke lening of doorlopend krediet. Bij de Rabobank kunt u boetevrij aflossen. U wilt meer aflossen dan u dacht? Dat kan bij een hypotheek met variabele rente, onbeperkt en boetevrij. Bij een hypotheek met vaste rente kunt u óók extra aflossen. Bij verhuizing en overlijden kunt u zelfs altijd boetevrij aflossen. Bij de Rabobank betaalt u rente en aflossing altijd achteraf. U hebt bij ons de keus uit 2 mo gelijkheden om uw rente en aflossing te betalen. Of per maand. Of halfjaarlijks. Maar in beide gevallen betaalt u altijd de rente en aflossing achteraf. Wanneer u dat per maand doet heeft u hier direkt voordeel van: u betaalt een lager rentepercentage. Wanneer u dat per halfjaar doet heeft het ook z'n voordelen. U zet steeds een vast bedrag op een speciale rekening, waarmee u spaart voor uw rente en aflossing. Is het nu dejuiste tijd ömtè kopen? Uit het hele land krijgen wij de vraag of het nü de juiste tijd is om een eigen huis te kopen. Wij kunnen iedereen oprecht in de ogen kijken Wilt u alle gedetailleerde informatie over onze hypotheken, kom dan naar de dichtstbijzijnde Rabobank. U kunt ook de telefoon pakken en 020 - 808808 bellen voor het maken van een afspraak met onze hypotheek-adviseur. U kunt bellen op zaterdag van 10.00 tot 19.00 uur en op maandag van 9.00 tot 21.00 uur. wanneer we zeggen: ja. De hui zenprijzen zijn gunstig. De hypo theekrente is laag. Maar één ding willen we u beslist meegeven: onze hypotheekofferte kan iedere verge lijking doorstaan. Want u koopt geen huis om er later spijt van te krijgen.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 20