gehoordgezien Suzanne"gezien in een muzikale droom RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT VRIJDAG 5 NOVEMBER 1982 PAGINA TROS werkt samen met tennisbond HILVERSUM - Volgens een overeenkomst met de KNLTB krijgt de TROS het eerste recht voor het uitzenden van tennisevenementen in Nederland, die door de KNLTB zijn georgani seerd. Dat zijn de Nederlandse kampioenschap pen te Scheveningen, het satellietcircuit en de Nederlandse jeugdkampioenschappen. Aart Staartjes ontvangt Sint HILVERSUM - Niet de zieke Wieteke van Dort, maar Aart Staartjes zal zater dag 20 november (Ned. I - 12.00 uur) Sinterklaas ontvangen. Staartjes zal ove rigens buiten beeld blijven. De intocht is dit jaar op Marken, waar de Sint door de burgemeester wordt welkom geheten en in het dorpshuis „Het Trefpunt" zijn eerste ontmoeting met Nederlandse kin dertjes zal hebben. VARA-personeel ontevreden HILVERSUM - Het personeel van de VARA heeft gisteren tijdens een besloten vergade ring in een met 80 tegen 20 stemmen aangenomen motie aangedrongen op meer duide lijkheid in de structuur van de leiding van deze omroep. Volgens het VARA-personeel weten de werknemers niet meer wie voor wat verant woordelijk is binnen de om roepvereniging. Daarom vraagt het personeel om een geheel nieuwe opzet in de lei ding en begeleiding van het personeel. Visuele industrie moet rol krijgen in omroepbeleid DEN HAAG - De audio-visuele in dustrie moet de kans krijgen zich te mengen in de discussie tussen de NOS/omroepen en de regering en het parlement over de toekomst van het omroepbeleid. Om dat te berei ken is het nodig dat de bedrijfjes die in deze sector werkzaam zijn, zich in één branche verenigen. Op 30 november vindt de oprichtingsver gadering plaats voor een dergelijke branche-gerichte vereniging. Dit zei Ben Eikerbout, directeur van het tv-produktie bedrijf Belbo, in Den Haag tijdens een kabel-tv-sym- posium van Siemens voor gemeen teraadsleden. Volgens Eikerbout is het hard nodig dat er een onafhan kelijke en meer op efficiency ge richte stem in deze discussie wordt ingebracht. Gezien de toekomstige ontwikkelingenop het gebied van de kabel-tv en de ontvangst van sa tellietprogramma's, zal er „emotie loos" gepraat moeten worden over de bijsturing van ons omroepbestel, zo meent de Belbo-directeur. De nieuw op te richten vereniging zal zich daarvoor o.m. moeten gaan mengen in het inter-departementaal overleg tussen de ministeries van crm, economische zaken en verkeer en waterstaat. Op dit moment wordt er al gewerkt aan een model voor abonnee-tv (keuzepakket televisie zenders) die in het overleg zal wor den ingebracht. Voorts dient de ver eniging een herstructurering in gang te zetten van de ongeveer 250 bedrijfjes in de audio-visuele sektor, aldus Eikerbout, die voorts betoog de, dat de Nederlandse tv-makers en -kijkers plezier kunnen beleven aan de internationale tv-concurren- tie, omdat zij dan tot werk geprik keld zullen worden, dat ver buiten Hilversum ook afnemers vindt. Naar zijn mening werken die nu nog teveel volgens eigen beperkte inzichten. Dat mogen ze in Hilver sum dan mooi vinden, maar zo ligt het internationaal gezien niet, vol gens Eikerbout. 99 Frans Liszt, de Hongaarse pianist /componist uit de vorige eeuw, stiet op ze ker moment op een le vensraadsel, zijn liefde voor de Zaltbommelse Su zanne, die zich vervolgens zonder rem in Parijs in de armen van een kunstschil der wierp. Hij ervoer in één keer hoe moeilijk het hart van een vrouw te ontraadselen lijkt. Als kind van zijn tijd, de Romantiek, wonderkind zelfs in zijn jonge jaren, verrijkte hij de musiceer- stijl van die dagen met ge moduleerde harmonieën, golven van muzikale weelde, die hem tot een melodisch genie stempel den. Toch werd hij eens getroffen door nog mooie re muziek, die in hem een en ander in beweging zet te. Hierover handelt de muzikale droomproduktie „Suzanne", in de visie van TROS' klassieke muziek- regisseur Erik van Reyen- dam maandag op Ned. I om 21.55 uur. Op zijn tournees door Europa varend op de Waal werd het oor van Liszt bij het passeren van Zaltbommel getroffen door onwaarschijnlijk schoon klinkend klokkenspel. Hij liet onmiddellijk aanleggen en trof op de transen van de kerktoren de beiaardier Leenhoff musicerend aan. Die nodigde hem na hoofse plichtplegingen bij zich thuis uit voor de maaltijd. Waarna Liszt nog meer in vervoering raakte bij de aanblik van dochter Suzanne van de Liszt werd getroffen door de schoonheid van de Zaltbommelse Suzanne, verbeeld door Adrienne Kleiweg. klokkenspeler. Hier kon zelfs de schoonheid van de muziek voor zijn gevoel niet tegen op. Op dit legendarische verhaal, dat in Zaltbommel nog steeds de ronde doet, wordt voort geborduurd in Reyendam's tv-productie op muziek van Frans Liszt, zijn Liebe- straum, zijn Prélude en zijn twee pianoconcerten. De beelden van de uitvoe ring door het in wit gestoken Promenade Orkest o.l.v. Ri chard Müller-Lampertz met pianosoliste Adreia van Schaik doorschiet hij met fragmenten van wat Liszt in Zaltbommel nog meer over kwam, zijn muzikale droom rond Suzanne. Schoonheid Liszt richtte in het hart van die Zaltbommelse schoon heid nogal wat aan. Volko men wederzijds trouwens. In de van hem bekende roman tische bevliegingen ging Liszt zover in zijn vervoe ring, dat hij voor haar mu zieklessen in Parijs regelde. Zij beschikte over een ferme vingervaardigheid op het klavier die hem met verbijs tering vervulde, terwijl hij toch zelf in zijn jonge jaren als een wonderkind gold. Die lessen liepen voortreffelijk. Zij schreef vanuit Parijs niets* dan opgewekte brieven. Totdat de schilder Edouard Manet in haar leven ver scheen, de impressionist, die zoveel indruk op haar maak-f> te, dat zij hals over kop Liszt en haar vader en de muziek vergat. Bij zoveel muziek in haar liefdesleven kon zij wel buiten het klavier. Zo greep Liszt naast haar liefde, om dat hij zichzelf en zijn mu ziek belangrijker vond dan haar wezen. Dat had die schilder beter in het oog. Die had niet genoeg aan haar ware schoonheid. Hij pen seelde haar trekken ook op linnen, het gezicht van een vrouw, waarop liefde op het eerste gezicht ligt uitgedrukt. Liszt greep er naast, maar troostte zich met het schrij ven van zijn „Liebestraum populair-klassieke muziek intussen, die na honderd jaar nog springlevend uit de toet sen treedt. Suzanne is al lang niet meer, maar in die mu ziek ligt de eeuwigheids waarde van die liefde, juist als op het portret van Manei. Erik van Reyendam, die zich bij de TROS tot taak stelt de klassieke muziek in de har ten van grote getallen kijkers in te prenten, stuitte bij toe val op bovenstaand verhaal. Hij zocht iets uit in oude ar chieven, waarbij zijn oog viel op de namen van Suzanne en Manet in een oude huwelijk- sacte. Dat sloot weer aan bij het aloude legendarische verhaal hoe Liszt aanlegde voor de Zaltbommelse bei aardier. Verhaalmuziek Erik: „Muziekregie op de tv is meer dan je camera zetten op violist, pianist, dirigent, solist. Het scherm moet meer zijn dan een glazen kast Concertuitvoeringen horen in een zaal thuis en niet in de huiskamer. Daarom wil ik met die muziek meer doen. Er een verhaal aan meege ven, het liefst een verhaal dat direct met die muziek te maken heeft. Dat verhaal vond ik in Zaltbommel. Nu kan iemand wel zeggen, dat hij bij het horen van muziek de ogen sluit en dan mooiere beelden ziet dan ik bedenken kan, maar zoveel visuele fantasie heeft niet iedereen. Die kijkers wil ik daar graag bij helpen. Die opzet heb ik bij mijn muziekproducties, al ken ik collega's in de muziek die niet achter deze werkwij ze staan. Die mij dat niet in dank afnemen. Elke muziek heeft zijn eigen verhaal. Daar mag ik eigenlijk niet aankomen. Toch blijf ik zoe ken". Hij heeft er inzoverre al suc ces mee gehad, dat zijn eer dere Mendelssohn-produktie in Amerika een nominatie kreeg. Daar zagen ze in, dat ene Reyendam uit Hilversum op een bijzondere manier met klassieke muziek in de weer is. In elk geval poogt hij met zijn muziekverhalen leven in de brouwerij en in de muziek te brengen. Er volgt binnenkort nog een verhaal rond Brahms, in wiens leven ook de liefde toesloeg. De gespeelde beelden ken nen geen dialoog. Men ziet Suzanne in een rol van Adrienne Kleiweg zwijgend door het beeld zweven, even als de Belg Luc Bral als Frans Liszt, Miroslav Bares als haar vader en Derek de Lint als de schilder Manet. Kees Brusse vertelt als huis arts het verhaal. Hij fungeert als de vertrouweling van dat gezin. Zegt Erik ook nog: „In „Su zanne" krijgt de kijker de liefde en de muziek van Liszt voorgezet zonder de kilte van het koele beeld". TON OLIEMULLER FRITS In de Avondspits van Frits Spits zijn bijna met de re gelmaat van de klok aller hande popfeitelijkheden te vernemen, die vergaard worden door producer Tom Blomberg. Om deze feiten een wat stoffelijker karak ter te geven werd de term „De Dikke Blomberg" geïn troduceerd, een soort imagi naire encyclopedie. Bleek „De Dikke" vorig jaar een uitgebreide verjaardagska lender te bevatten, begin dit jaar kwam het hoofdstuk „Het Hit-A-B-C" aan bod, een opsomming van belang rijke Engelse, Amerikaanse en Nederlandse hits uit het verleden. 'Daaraan verbond Frits een soort wedstrijd, waarbij de luisteraars de be geleidende teksten moesten verwerken tot een echt boekwerk. Op 11 november a.s. zullen ruim dertig van deze inzendingen wordeni tentoongesteld in het Curio sa-huis te Kaatsheuvel enfl zullen Nico ScheepmakerJ Peter van Straten en geestelijke vader To ml Blomberg zelf de drie fraaiste exemplaren bekro nen met een prijs. Ookl Frits' Avondspits zal daarf aanwezig zijn om de win-l naars bekend te maken, de juryleden te interviewen enl platen uit „Het Hit-A-B-C"|| te draaien. LUCY Lucy Steymel, van geboorte Texaanse en via Duitsland acht jaar geleden al naar ons land gekomen, stiet hier al snel op Harry Sacksioni, die dromerige gitarist. Har ry zag het gelijk helemaal] met haar zitten en hij zorg de ervoor, dat ze op de plaat kwam. Zij raakte met haar brekeliike, maar gevoelige stem ai snel toe aan haar eerste elpee, die de handel in ging onder de titel „Gift from a stranger", waarin vreugde werd uitgedrukt over de tegemoetkomende houding van iemand die het zomaar voor je opneemt. Op' goed geluk eigenlijk. Intus sen is zij aan de derde, pas verschenen langspeler toe, die „Three is a charm" heet en waarbij zij er op stond, dat haar lied „I Love You's" als openingsnummer in de groeven ging. LORI Lori Spee, Sandra Reemer, Patricia Paay en nog tal van andere zangeressen en popgroepen, zoals Pussycat, The Dutch Boys en Guys and Dolls, ontbreken mor gen niet in Holiday Inn in Leiden, waar de NCRV-jon- gerenrubriek „Los Vast" net feit viert, dat men aan de 450e uitzending toe is. De- luisteraars kunnen daar deelgenoot van worden via Hilversum 3 van 12.00 tot 14.00 uur. Een duidelijke zaak, dat Ome Joop ook even langs komt, rond half twee. Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.28 Open school. Opfriscur sus Nederlands. 18.43 Open school. Cursus over gezondheid: de maag. 18.58 Journaal. TROS 19.00 De vliegende muis. Te kenfilmpje van Walt Dis ney. 19.10 De eerste de beste. Programma over vreemdsoortige presta ties in het teken van het Guinness Book of Re cords met o.m. een po ging om het wereldre cord trampolinespringen te verbeteren en een le vensgevaarlijke sprong over twee rijdende au to's. Commentaar Tom Blom, presentatie Mar tin Rudelsheim. 19.50 Kieskeurig. Consumen tenrubriek van Mireille Bekooy en Wim Bos boom. 20.20 Andre's comedy-para de. Een nieuwe serie programma's, waarin Andre van Duin de hoofdrol vertolkt. Met: Corrie van Gorp en Frans van Dusschoten. NOS 21.37 Journaal. TROS 21.55 TROS sport extra. Sa menvatting van het In ternationale Tennistoer nooi te Tokio. 22.35 Gesprek met de minis ter-president 22.45 Humanistisch Verbond. Discussieprogramma over kernwapens. NOS 23.30 Journaal. TROS 23.35-01.10 Het geheim van 'Paradise'. Tv-film van Peter Medak (1982). Met: Genevieve Bujold, Chad Everett, Anthony Andrews, Carolyn Sey mour e.a. Korte inhoud: Elizabeth Mackay, dochter van een rijke koopman wordt verliefd op Charles Beaufort, een zakenvriend van haar vader. Charles trouwt met haar en neemt haar mee naar zijn plantage 'Paradise', waar Elizabeth de waar heid over het verleden van haar man ontdekt. NEDERLAND 2 Sonja Barend presenteert vanavond voor de eerste keer in het nieuwe seizoen 'Sonja op vrijdag' vanuit De Meervaart in Amsterdam op Ned. II om 22.40 uur. André van Duin in een van de uitmonsteringen die hij gebruikt in 'Andrés Comedy-Parade' op Ned. I om 20.20 uur. Genevieve Bujold speelt de rol van Elizabeth in de nachtfilm 'Het geheim van „Paradise" op Ned. I om 23.35 uur. voor de Spaanse gast arbeiders. 18.35 Sesamstraat 18.50 Jeugdjournaal. VARA 18.57 De smurfen. Tekenfilm serie. 19.22 Klantenservice. Consu mentenvoorlichting i.s.m Konsumenten Kontakt. 19.24 Vijf tegen vijf. Spelpro- gramma onder leiding van Willen Ruis. NOS 20.00 Journaal. VARA 20.28 Achter het nieuws. Ac tualiteitenrubriek. 21.10 Een stukje hemel. Duit se tv-serie, gebaseerd op de autobiografie van de Poolse Janina David. Met: Dana Vavrova, Pe ter Bongartz, Aviva Joel e.a. Tweede afl.: Nadat al hun bezittingen ver beurd verklaard zijn, biedt Warschau de bes; te mogelijkheden om dé oorlog te overleven, denken de Dawidowiczs. Daarom zoeken ze daar een huurkamertje. Maar de Duitsers bouwen mu ren om een deel van de stad: de joden worden in een getto opgesloten. 22.10 De ombudsman met aandacht voor klachten rond de reis- en krediet brieven van de ANWB en de problemen bij postorderbedrijf Lektu- rama 22.40 Sonja op vrijdag. Eers te van 25 talkshows van Sonja Barend vanuit de Meervaart in Amster dam waarin o.m. een gesprek met Unda van Dijck en Monique van de Ven en muzikale bij dragen van Lori Spee en zanger Bobby McFerrin. NOS 23.45 Journaal. 23.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.15 JournaaL 16.20 Het Ouitae leven. Portret van een Oost- en Westduitse visser. 17.05 Allee kiaarTI Reportage over de Groenen. 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. Jeugdprogramma 19.15 Actualiteiten. 20.00 JournaaL 20.15 De vrouw van de vlieger. Uef- dessatire van Eric Rohmer (1981). Met: «Philippe Marlaud, Marie Riviere, Anne-Laure Meury, Mathieu Carriere. Korte inhoud: Francois, een student, verdient zijn studiegeld met nacht werk bij de posterijen. Als hij op een morgen een expresbrief naar zijn ge liefde Anne moet brengen, merkt hij dat zij bezoek heeft. 22.00 Plusminus. Economisch 23.00 Zwoele^dagen. Tv-fllm naar een verhaal van Eduard von Keyser- ling. Korte inhoud: Bill, de zestienjari ge zoon van een edelman is niet ge slaagd voor zijn examens. Als straf moet hij voor zijn vader op het land werken, maar hij heeft meer belang stelling voor de meiden. 00.55 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Professor Poppers uitvinding. Engelse jeugdserie. 16.20 Leerlingen-expres. Jeugdjour- 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.00 Meesterscenes uil de oude doos. Komische filmpjes. .18.20 De Dikke en de Dunne. Met Stan Laurel en Oliver Hardy. 19.00 JournaaL 19.30 Buitenlands journaal. Corres pondenties uit het buitenland. 20.15 Kottan speurt Komische mis daadserie. Met: Lukas Resetarits, Walter Davy e.a. AIL: Via de telefoon wordt een moord aangekondigd, die achteraf ook plaatsvindt. 21.15 Dolle wereld - toegang 15 dol lar. Reportage over Disneyland. 22.00 Achtergrondinformatie. 22.20 Aspecten. Over cultuur 22.50 Sport op vrijdag. 23.20 Skin deep. Nieuwzeelandse milieu schets van Geoff Steven (1978). Met: Deryn Cooper, Ken Blackbum, Grant Tilly e.a. Korte inhoud: Carlton, een kiein provinciestadje heeft om de economie en het toerisme op te vijze len een vereniging opgericht, die al lerlei activiteiten moet organiseren. 00.50 DUITSLAND 3 17.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Hallo Spencer. Tv-serie. 18.30 Tv-cursua geschiedenis. 19.00 Hobbytheefc. Vandaag: Boek- 19.45 Journaal 3. 20.00 JournaaL 20.15 Reporter. Reportages uit Duitsland. 21.00 Avonturen van een pdtlekij- ker. Culinaire serie. 21.30 God en de wereld. Religieus programma. 22.00 Malu. Braziliaanse serie van Paulo Afonso Grisolli. Met: Reglna Duarte, Denls Carvalho e.a. 22.50 Cultuur en wetenschap. Film- reportage over anti- kolonialisme. 23.35 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Tik tak. Peuterserie. Herhaling vijfde aflevering. 18.05 Sesamstraat 18.20 Klein, klein kleutertje. Pro gramma voor de kleuters. 18.35 Hellzpven (Open school). 19.07 Uitzending door derden. Pro gramma van Het vrije woord. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Jon 20.10 De 20.15 20.20 Audrey Rose. Amerikaanse thriller van Robert Wise (1977). Met: Marsha Mason, Anthony Hopkins, John Beck, Susan Swift e.a Deze film behandelt het thema van de reïncar natie. Een jong meisje verbrandt le vend, enkele minuten voor er een an der meisje geboren wordt. Rond haar verjaardag heeft het kind de gruwe lijkste nachtmerries. De vader van het verbrande meisje gelooft rotsvast dat zijn dochtertje gereïncarneerd is in het meisje met de nachtmerries. 22.10 Première. Nieuws over films door Jo Roepcke. 23.00 BELGIE BRT 2 19.00 De mysterieuze wereld van Arthur C. Clarke. Documentaire se rie. Zevende deel: De grote ontplof fing in Siberie. 19.25 Korte film. 19.30 Lieve plantjes. De Monstera. 19.37 Morgen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 De Forsyte Saga. Herhaling Engelse serie van Davis Giles naar de trilogie van John Galsworthy. Tiende afl.: De uitdaging. 21.05 Dag aan dag. Overzicht cultu rele actualiteiten in Vlaanderen. 21.35-22.55 Dameetennis uit Gant: VS versus Europa. Rechtstreekse re portage met commentaar van Daniel Mortier en Dirk de Weert. BELGIE FRANS 1 16.45 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 17.00 Schooltelevisie. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd program ma voor do jeugd. 19.08 Ce soir. Actualiteiten, editie Luik. 19.25 Tipe voor verbruikers. 19.30 Journaal. 20.00 A suivre. Informatiemagazine. 21.00 Camouflage. Poolse dramati sche speelfilm van Krzystof Zanussi (1976). Met: Ptotr Garticki, Zbigniew Zapasiewicz. Christine Paul e.a. Korte inhoud: De jonge assistent Jaroslaw Kruszynski komt in een Pools studen tenkamp, waar tijdens de vakantie een wetenschappelijk seminarie ge houden wordt. De wetenschappelijk leider van hel seminarie merkt al gauw, dat Jaroslaw en heel andere voorstelling heeft van een seminarie en wetenschappelijke arbeid. 22.40 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.00 Faehoda: la mission Maf- chand. Serie van Roger Kahane. Met: Robert Etcheverry, Patrick Floersha»- ru, Max Vialle e.a Tweede aflevering. 19.00 Vendredi-sporta. 19.30 Nieuws voor doven en slecht- 19.55 Monsieur est servi. Toneelstuk van Nicole Shlrer, Marie-Ghislaine Bernard en Christine Cavenelle in „Billet de faveur". 21.05 Spectacle magazine. Kunstac- tualitelten. 21.40-23.40 Tennis. Internationaal damestennistoemooi in Gent. ENGELAND BBC 1 Jeckanory. Captain Caveman. Crackerjack. Kinderfilmpje. Sportowide. Bugs Bunny. Tales of the golden monkey. ENGELAND BBC 2 17.20 The viceroy sent lor ma. 18.10 Looking good, feeling fit. 18.40 Charlie Chan at the circi'f. Detectivefilm. 19.55 Something atae. 20.40 JournaaL 20.45 An artists world of flowers. 21.15 Did you see7 22.00 L for Lester. Serie. 22.30 Dad's Army. 23.00 The ballroom of romance. 23.50 NewsnighL 00.35 Tennis. Wightman cup. 01.20-02.05 The old grey whittle test Muzikaal programma. Televisie morgen NEDERLAND 1 TELEAC 10.30 Kantoorinnovatie. Herhaling vierde aflevering. NOS 11.00-11.20 Open schoot-ROF. Fries programma. DUITSLAND 1 10.00 JournaaL 10.23 De vrouw van da vlieger. Her haling. DUITSLAND 2 BELGIE FRANS 1 11.00 Yoga. Zesde les. 11.30 Un autre regard. Julos Beau- carne of de kwaliteit van het leven. 12.00-12.30 Interwalloniè. Voor de Italiaanse gastarbeiders. BELGIE FRANS 2 11.00-20.00 Zie België Fran, 1. ENGELAND BBC 1 10.05-12.27 TV-cursuasen. ENGELAND BBC 2 Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 (KRO) Op de valreep - 18, Actualiteiten - 18.15 Kerkelijke actiL litetten - 18.20 Punt uit - 19. Schaakrubriek - 20.03 Country western show - 21.02 Nine o'cio jazz - 22.02 Goal - 23.02 (NOS) M hel oog op morgen. HILVERSUM 2 - 16.35 De stem des volks - 17.00 der vuur - 18.10 Reactie-telefoorèt 18.20 Politieke partijen - 18.40 E magazine over kleinschalige radio 19.00 Er kan zo worden afgeftoti' landgenotenluisterspel van Dl Waida - 19.40 Grammofoonmuziel 20.03 Praten met mensen uit de re< Almeio - 21.00 Cultureel magazl voor en door de amateur - 21. Open school - 22.10 Radiovolksu1 versiteit - 22.40 Oost west thuis be^' - 23.00 Het zout in de pap. HILVERSUM 3 - 15.30 (VOO) De Nederlandse Top met om 16.30 Popjournaal en 17.30 Concertagenda - 18.02 (Ni De avondspits - 19.02 (VOO) Leo der Goot - 21.02 Mono Countdown cafe. HILVERSUM 4 - 17.00 Overname Hilversum 2| 20.00 (NOS) Europees concertpodi - 21.45 Jazz met Mlchiel de Ruyt< 22.30 Banden met het buitenland. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (VOO) Oh, wat een nacht - 2.f Iris Mollet - 3.30 Peter Teekampfo 5.00 Bart van Leeuwen - 7.02 (VAR) Hallo hier Hilversum - 10.03 Wie in£ Nederlands wil zingen (1) - 11.03 2 HILVERSUM 2 - 7.20 (TROS) Rollebolleradio - 7| Aktua - 8.11 Sport na sport - 8.Ï Een programma over recreatie toerisme: Vlieland - 9.05 Gymnastir voor de vrouw - 9.15 Voor blinden f slechtzienden - 9.33 Bosboom E kooy - 9.40 Overzicht van tendbladen - 9.45 Rubriek voor sportvisser - 10.00 Kieskeurig - 10.1; Uitgaanstips voor het weekend t 10.40 De markt op - 10.50 Toerism 11.00 Op uw gezondheid - 11.20 l telefoon vraag - 11.33 Documentair^ 11.56 Open schooltijd. HILVERSUM 3 - 7.03 (NCRV) Pop non stop - 7.t Rabarbara - 8.03 Popfrisser - 9.C Gospel-rock - 10.03 Popstation F 11.03 Popsjop. HILVERSUM 4 - 7.02 (AVRO) Septiem - 8.05 Op e klein stationnetje - 9.00 In de kaï gespeeld - 10.30 Concerto Mattinali 12.00 Lunchconcert vanuit de Kurz te Scheveningen. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilversij. 1 elk heel uur, 24 uur per dag. Op K versum 2 op elk halt uur van 7.30 d tot 17.30 uur, voorts om 7.00, 8.0, 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 uur. Op Hilversum 3 op elk heel i van 7.00 tot 24.00 uur en Hilversun( om 7.00. 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2