f deli ngsbestuur wil vat rijgen op „wild zaalvoetbal Post gaat andere koers Jong Oranje geen partij voor A-team Veldman nieuwe trainer KNGV lok FC Groningen te sterk voor Olympisch elftal ^sportuitslagen SDRT LEIDSE COURANT WOENSDAG27 OKTOBER 1982 PAGINA IS ithon-zesdaagse unstijsbanen R^HA/ [AAG Voor het eerst ;n is er een zesdaagse marahtonschaatsen. ïrbrouwerij is sponsor I evenement. De wed- i worden van 13 tot en december gehouden op istijsbanen van Assen, er, Groningen, Amster- i Alkmaar. De finale is ember in Heerenveen. laagse is alleen voor A- de veteranen en de da den een driedaagse en om de dag aan de start. Ambitieus plan nieuwbouw/ herbouw FC Den Haag DEN HAAG FC Den Haag heeft een ambitieus plan ontwik keld voor zowel nieuw- als herbouw in het Zuiderpark. Het is de bedoeling, dat er een kantoorpand van vijf verdiepingen (in clusief bestuurskamer) verrijst, alsmede een bedrijfshal en een nieuwe tribune, die plaats biedt aan ongeveer 2500 toeschou wers. De plannen schijnen al de interesse te hebben gekweekt, van het bedrijfsleven. De gemeente wordt verzocht voor dit pro ject het miljoen uit te keren uit het gemeentelijk brandschade fonds. Het idee voor deze vele miljoenen kostende opzet is van een werkgroep van FC Den Haag, waarvan onder andere voor zitter Pieter den Duik deel uitmaakt. Hij zegt: „Het idee doet een beetje denken aan het stadion van FC Utrecht, met dien verstande dat het bij ons niet om een geheel nieuw stadion gaat, maar om een aanpassing". Het plan, waarvoor de gemeente nog wel akkoord moet gaan met een wijziging van het bestemmings plan. houdt onder meer in, dat het huidige restaurant en de be stuurskamer moeten worden afgebroken. Sportwereld BRIGHTON Marcella Mesker heeft in de eerste ronde van het internationale ten nistoernooi voor dames in het Engelse Brighton verloren van de Amerikaanse Pam Shriver. Het werd 6-3, 6-2 voor Shri- LONDEN Ray Wilkins, aanvoerder van Manchester United en het Engelse team, heeft gisteravond zijn jukbeen gebroken. Dat gebeurde in een duels voor de League Cup tegen Bournemouth. Wilkins is zeker zes weken uitgeschakeld. ENSCHEDE Jaap Bos verruilt FC Twente voor SC Cambuur. Bos zelf is al rond met de eerste-divisieclub, de besturen zijn het nog niet helemaal met elkaar eens, maar dat zal naar verwachting niet lang meer duren. Secretaris Feyenoord stapt op ROTTERDAM Kok Dijk stapt op als secretaris van Fey enoord. Op de jaarvergadering van de komende maand stelt hij zijn functie als commissaris van het stadion Feyenoord, alsmede zijn functie als be stuurslid van de stichting Fey enoord ter beschikking. De laatste maanden was bij Feye noord nogal wat kritiek op het functioneren van Dijk binnen het bestuur. Challenge Cup blijkt populair DEN HAAG De organisatie van de kunstrijd- wedstrijden om de Challenge Cup, van 11 tot en met 14 november in De Uithof te Den Haag, heeft zich door het overweldigende aantal in schrijvingen op het laatste moment genoodzaakt gezien een aantal deelnemers op de reservelijst te zetten. Voor de definitieve sluitingsdatum voor de inschrijving hadden zich al lang tevoren vijftien landen aangemeld. Ook Oost-Duitsland. Finland, Joegoslavië en Denemarken schreven echter op een later tijdstip nog in. Bij de dames staan drie deelneemsters op de reservelijst. Door de inschrijving van Joegoslavië is het dames- veld, waarin o.m. Claudia Leistner (Wdl, vierde bij het WK), Vikki de Vries (Vst), Janina Wirth (Odl) en Karen Wood (Gbr) starten, met de komst van Sanda Dubravcic nog eens versterkt. De Internationale Schaats Unie (ISU) heeft voor het eerst -het toernooi wordt voor de zevende keer gehouden- de landenwedstrijd die op zater dag wordt afgewerkt, officieel goedgekeurd. T>!> DWIJKERHOUT bestuur van de af- f Leiden gaat pogin- >en vat te krijgen op ,wild zaalvoetbal", liten de KNVB om georganiseerd. Naar bestaand Limburgs is het de bedoeling, ?|e teams, die nu in jorthal een competi- verken, een „samen- de vereniging" vor- die zich aansluit bij tbalbond. De aldus afgewerkte wedstrijden krijgen dan het karakter van een onderlinge com petitie. Dit bleek tijdens de in het congrescentrum Leeuwen horst gehouden najaarsver gadering van de Leidse KNVB afdeling. Wat Noord- wijk-voorzitter Korbee, te vens sprekend namens de clubs uit de Rijn- en Bollen streek, betreft, kunnen de thans in Noordwijk, Sassen- heim en Lisse bestaande re creatieve competities gewoon doorgaan: „Tennissen, vol leyballen, basketballen, het mag allemaal. Alleen recrea tief zaalvoetballen is niet toe gestaan. Dat gedeelte van onze leden, dat bij onze zaal voetbalteams niet terecht kan, gaat nu vaak voor een barteam in de wilde competi tie spelen. De bond moet zo verstandig zijn het recreatie ve zaalvoetbal los te laten. Ik vind het zelfs een aantasting van de vrijheid van de mens, wanneer dit aan banden wordt gelegd.". Volgens Wim van Duivenbo- de, voorzitter van de zaal voetbalcommissie, heeft de organisator van de „wilde" competitie in Noordwijk, Mart den Hollander, positief gereageerd op de ter tafel liggende voorstellen. Finan ciële consequenties voor de deelnemers zijn er nauwe lijks, wel zal aan een aantal voorwaarden moeten worden voldaan. Zo moeten de nieuw ontstane clubs ten minste vijftien leden hebben en de spelers moeten ama teur zijn, geen schorsing aan de broek hebben en toestem ming hebben van de veld- dan wel zaalvoetbalvereni ging, waarvoor zij in KNVB verband uitkomen. Voorts bracht voorzitter Jan Persoon de vergadering op de hoogte van het besluit de voormalige afdelingsbehui zing aan de Rijnsburgerweg, waarvan de bovenwoning nog altijd bewoond wordt door de gepensioneerde ad ministrateur Van Leeuwen, te verhuren als bedrijfsruim te: „Verkoop van het pand is in deze tijd zo onvoordelig, dat het aangaan van een niet zo lang lopende verplichting met betrekking tot het pand het gunstigst is". Al bij aanvang van de verga dering ontving VNA be stuurslid Van der Neut één van de eenentwintig mogelij ke KNVB onderscheidingen. De voorzitter kondigde aan ook hier enige uniformiteit in aan te willen brengen. Ter lering en voor sommigen ter vermaak verhaalde Van Eg- mond van Rijnsburgse Boys nog er door Excelsior tussen- genomen te zijn bij de recet tedeling van het door die clubs afgewerkte bekerduel: „Alleen uit Rijnsbürg kwa men al meer dan duizend man, er waren bovendien nog wat Rotterdammers. Krijgen we een afrekening van Excelsior op basis van negenhonderd betalende be zoekers. Jaap Bax sprak voor de radio zelfs van vierdui zend toeschouwers. Nou be grijp ik wel, dat die het za terdagvoetbal een beetje wil promoten, maar tweeduizend waren er zeker". Voor het overige voldeed een ieder aan het door de voorzitter met klem gedane verzoek toch vooral „mee te werken" bij de behandeling van de brij begrotingen, ex ploitatieoverzichten en agen da's en hield dus keurig de mond.... WILLEM SPIERDIJK |Jr gehinderd door Paul Lauwers (rechts) van Jong e, komt Renè Nijsten tot een doelpoging. HENGELO De Nederlandse zaalhandbalploeg speelt de eerste wedstrijd in het B-wereldkampioenschap tegen Tsjecho-Slowa- kije. Het Nederlands Handbalverbond had deze sterke opponent ook graag bij de generale repetitie voor de titelstrijd in eigen land willen ontvangen. De Oosteuropese zusterorganisatie sloeg die invitatie af om „technische redenen". Het vierde Holland- toernooi werd zo van een zekere winnaar beroofd. Plotseling werd Nederland een van de favorieten in de vijfdaagse handbal- klassieker. In armoede trommelde het NHV een B-ploeg (lees: Jong Oranje) op om het halve dozijn deelnemers vol te maken. De eerste avond werd daardoor voor de Nederlandse A-selectie tot een van de vele oefenpartijtjes, die het keurkorps van bonds- trainer Keczemethy deze maanden afwerkt. Na een ruststand van 11-6 zegevierde de A-keus met 25-13 over het jonge talent. Dat er in de komende vier maanden nog veel te sleutelen valt, liet de Tsjechoslowaak van de bank wel blijken. Naar de mening van de oefenmeester is er een tekort aan verdedigingstechniek, veroorzaakt door de tomeloze aanvalslust, die Nederlandse ploe gen tentoon spreiden. In de tweede helft lukte het Wil Jacobs en Jan Willem Hamers zich in dat opzicht wat in te houden. Het verschil, dat bij rust vijf doelpunten bedroeg, kon daardoor groeien tot twaalf tref fers. Bij een hoge balcirculatie werd in Hengelo alleen in kans rijke positie een doelpoging gewaagd. Met zes doelpunten was Nico Beekman de meest produktiefste A-speler. In twee andere wedstrijden op de openingsdag won Frankrijk met 29-25 (13-14) van Israël en Italië met 21-16 van België. Foreholte uit beker competitie LEIDEN De handbalsters van Plantenhoek Foreholte speelden gisteravond in een goed bezette Gaasbak tegen ti telkandidaat Niloc uit Amster dam. De Voorhoutse dames hadden zich vooraf geen illu sies gemaakt over de uitslag van de wedstrijd. Toch ont wikkelde zich een zeer aan trekkelijke wedstrijd, die in het kader van de tweede ron de van de landelijke beker- competitie gespeeld werd. In het veld stonden twee ge motiveerde ploegen, die graag een partij op niveau wilden spelen. Niloc bleek, zoals ver wacht, meer in huis te hebben aan kwaliteit. Via zeer snel aanvalsspel. dat gepaard ging met grote beweeglijkheid en gebruik van de aanwezige techniek, kwamen de Amster damse dames, soms niet onge lukkig, na 1-8 op een 4-10 voorsprong bij rust. Foreholte liet in deze fase na twee le vensgrote kansen te benutten. Na de pauze een zelfde beeld. Niloc was gewoon beter dan Foreholte, en liet niet na dit in het spel tot uiting te brengen. De eindstand werd 11-20, waardoor „les Vertes" uitge schakeld zijn voor de beker competitie. Nieuwe directeur Papendal DEN HAAG Als opvolger de onlangs overleden Dr H. A. M. Hermans, is per 1 no vember 1982 de heer H. B. Spoor (42) benoemd tot hoofd van het Nationaal Sportcen trum Papendal. De heer Spoor, geboren in het voorma lig Nederlands-Indië, bezocht de Hogere Hotel School te Maastricht en volgde diverse managements-cursussen in de Verenigde Staten. Hij heeft een ruime ervaring in leiding gevende functies ir. het Hore- ca-wezen. Stephan werkt voor Roemenië ROTTERDAM Peter Step han wordt een soort manager van de Roemeense voetbal bond. Stephan. oud-directeur van Feyenoord maar uit die functie gezet na vele interne problemen, gaat in Roemenie ook p.r.-zaken en dergelijke regelen. Stephan gaat zijn werkzaam heden vanuit Rotterdam voor de Roemeense voetbalbond doen. Hij zal zich voornamelijk richten op grote evenementen, waarvoor hij regelmatig naar Boekarest zal reizen. Naast zijn werk voor Roemenie blijft Stephan de voetbalbond van Indonesië van advies dienen. Hij heeft enige tijd in Indone sië rondgetoerd, maar en vaste baan rolde er voor Stephan niet uit. Spanje gewijzigd MALAGA De nieuwe Spaanse bondscoach Miguel Munoz heeft vier spelers, die bij de eindronden van het we reldkampioenschap teleurstel den, uit de selectie gelaten voor de wedstrijd van morgen in groep zeven van het Euro pees kampioenschap tegen IJs land. In zijn voorlopige opstel ling ontbreken de namen van doelman Luis Arconada. de verdedigers José Camacho en Rafael Cordillo en aanvaller Carlos Santillana Het Spaanse elftal maakte dit voorjaar de verwachtingen van het eigen publiek niet waar en kreeg na de uitscha keling in de eerste ronde hef tige kritiek te verwerken. Mu noz, die aan het eind van de zestiger jaren korte tijd Spaans bondscoach was. leidde Real Madrid naar de eerste twee Europa-Cuptriomfen in 1956 en 1957. Als manager maakte hij de zegepralen in 1960 en 1966 van dichtbij mee. Met de wedstrijd tegen IJsland maakt hij zijn comeback in het internationale voetbal. Het is voor Spanje de eerste wed strijd voor het Europees kam pioenschap Voor IJsland is het al de derde. Het eiland werd met 21 verslagen op Malta en met 20 in Ierland Thuis hield het Nederland op een gelijkspel: 11 Malversaties, een rapport van het Tie van CRM gepleegd ït bestuur van de Judo- Nederland, komen zon- I oktober uitvoerig aan de tijdens een extra vergadering. Althans, Is de bedoeling. De afge- gden voor de vergade- i, volgens W. Zwart van strict Zuid-Holland, na- te verstaan gegeven, ïandeling het het CRM- weinig zin heeft, om- zaak van frauduleuze ingen (waar het CRM- over gaat) nog steeds de rechter is. Het rap- as overigens vertrouwe- laar kwam deze week in de publiciteit. Ook er een bestuursverkie- ■an vijf bestuursleden, programma. Het zitten- uur heeft de afgevaar- gezegd, dat dit op het 'nt niet veel zin zou heb- Afgevaardigde Zwart: t nu maar de vraag of er inde leden komen om fergadering te houden, i, dat het huidige bestuur is de statuten en het •udelijk reglement fou- left gemaakt en eigenlijk (had moeten opstappen. DE Ml AMSTELVEEN Peter Post is voor het komende wielerseizoen een andere weg ingeslagen. Uit bezui nigingsoverwegingen en door minder plezierige er varingen in het verleden heeft de Amstelveense ploegleider besloten dit jaar zijn ploeg niet offi cieel voor te stellen. Zijn equipe voor volgend sei zoen bestaat uit zestien renners: Jan Raas, Gerrie Knetemann, Johan van der Velde, Henk Lubber- ding, Leo van Vliet, Cees Priem, Jacques Hane- graaf. Ad Wijnands, Ludo Peeters (Bel), Ludo de Keulenaere (Bel), Theo de Rooy, Peter Winnen, Jo han Lammerts, Adri van Houwelingen, Gerard Veldscholten en Frits Pi- rard. De naam van Pirard zou even tueel kunnen worden vervan gen door die van Bert Ooster bosch. Post gaf toe, dat er ge sprekken zijn geweest met Oosterbosch, die momenteel zonder contract zit. Een en an der hangt af van het feit of in Nederland een tweede prof- ploeg van de grond komt. Als dat het geval is, zal Pirard met de andere 'afvallers' van Post, Steven Rooks, Aad van den Hoek en René Koppert, deel uitmaken van de nieuwe for matie. De Raleigh-brigade voor 1983 is meer gericht op het ronden-werk dan op de eendaagse wedstrijden. Post: „Wanneer ik niet zoveel renners met tweejarige con tracten binnen mijn ploeg had, waren de veranderingen nog groter geweest. Op het ogen blik worden mij veel goede coureurs aangeboden, omdat een aantal sponsors is wegge vallen. Daarvan wilde ik opti maal profiteren, maar dat is niet helemaal gelukt". Voor de nieuwe opzet van Ne derlands succesvolste wielere- quipe is gekozen om de con currentiestrijd op te voeren. Post: „Ik heb het afgelopen jaar mijn leergeld betaald. Een renner kon gemakkelijk nee zeggen tegen een of andere wedstrijd. Dat kon ik niet, er moest een ploeg aan het ver trek staan. De problemen ken de ik voornamelijk met een daagse renners. Daarom heb ben wij besloten het accent te leggen op de ronden. Een ge zonde concurrentiestrijd bin nen een ploeg kan alleen maar positief werken". In grote lijnen werkt Post ko mend seizoen hetzelfde pro gramma af als dit jaar. Dat houdt in, dat hij in februari naar de Cote d'Azur vertrekt, voor een aantal trainingswed strijden. Vervolgens worden alle voorjaarsklassiekers en de etappewedstrijden Parijs Nice en Tirreno - Adriatico af gewerkt. Als voorbereiding voor de Ronde van Frankrijk rijdt de ploeg Post de Ronde van Romandië, de Dauphine Libere en de Ronde van Zwit serland. Na de Tour volgèn de strijd om het wereldkampioen schap en de najaarsklassiekers. Renè Koppert op weg naar één van zijn zeges in het afgelopen seizoen. Niette min wil Peter Post hem, in eerste instantie, niet meer in zijn ploeg hebben. DEN HAAG Wim Veldman is met ingang van 1 ja nuari van het komende jaar benoemd tot (hulp)trainer van de nationale selectie turnen bij de dames. Veld man, die momenteel nog werkzaam is bij Quick in Leeuwarden, zal gaan samenwerken met Hans van Zetten, die met onmiddellijke ingang is benoemd tot hoofdtrainer, en de choreografe/trainster Rietje Bijl- holt. De 29-jarige Veldman zal bij de A-selectie als trainer werkzaam zijn en als hoofdtrainer van de B-groep. Na het vertrek van de Hongaarse Leona Horvath, die het komende weekeinde terug keert naar haar vaderland, moest het begeleidingsteam van de selecties weer op sterkte worden gebracht. Het is de bedoeling dat Hans van Zetten (die komende vrijdag en zaterdag tijdens de interlandwedstrijd Nederland-Roemenie in Menaldum voor het eerst als hoofdtrainer optreedt). Rietje Bijlholt en de nieuw benoemde Wim Veldman als een manage ment-team gaan samenwerken. Het wordt voor het eerst sedert 1970. dat de training en begeleiding van de nationale damesse lectie in volledig Nederlandse handen is. Sportprijsvragen DEN HAAG De resultaten van de sportprijsvragen van het afgelop weekeinde zijn Lotto 42 Eerste prijs: 2 x f. 289.847,40; tweede prijs: 2 x f 75 000.- derde prijs: 345 661.80; vierde prijs: 7295 x f. 31,30; vijfde prijs 105 566 x f 5.- Toto 42: Eerste prijs: 24 x f. 3085,20; tweede prijs: 617 x f. 56,40; derde prijs: 5981 x 14,50. Toto gelijk 42: Derde prijs: 23 x f. 289,10; vierde prijs 772 x f. 11.90 Rationale spelen i voor gehandicapten lew York Jta De internationale u van 1984 voor gehandi- 3 zullen worden gehou- het graafschap Nassau, I New York. Dit evene- in olympische stijl vindt van 17 juni tot en met 2 l zal naar verwacht 1.500 leden uit 44 landen trek- Aan de eerste spelen voor li chamelijk gehandicapten in 1976 namen 800 atleten deel en in de spelen van 1980 in Ne derland streden 1.000 sportlie den om de medailles. De atleten in een rolstoel heb ben te kennen gegeven aan de „normale" spelen te willen meedoen. Zij zullen dit jaar niet naar Nassau komen, maar wel demonstratie-wedstrijden geven tijdens de Olympische Spelen van 1984 in Los Ange les. SOFTBALPRIJSVOOR LIESBETH RAUWERDA SANTPOORT Marcel Joost (Haarlem Nicols) bij de heren en Irene Brandsen (HCAW) bij de dames zijn respectievelijk geko zen als de waardevolste honkballer en softbalster van het sei zoen 1982. Joost werd tevens de beste slagman. Hij bezet de eers te plaats op die ranglijst met een slaggemiddelde van 0.432. Beste werper werd Craig McGinnis van Unique Giants. Bij de dames veroverde HHC-werpster Fredy van Offeren, die in dit seizoen tot een perfect-game kwam. de eerste plaats. Ook op de ranglijst van de beste slagvrouwen komt een HHC-speelster op de hoog ste tree: Betty Veenstra. Liesbeth Rauwerda van het Haagse Storks smaakte het genoegen als veelbelovendste juniorenwerp ster te worden uitgeroepen. Richards opnieuw coach Navratilova BRIGHTON Martina Na- vratilova heeft Renee Ri chards opnieuw als haar bege leidster aangesteld. Na Wim bledon 1982 ging het duo uit elkaar. Dr. Richards, een oog arts die enkele jaren geleden van man tot vrouw werd ge transformeerd, wilde meer tijd hebben voor haar praktijk. De nieuwe overeenkomst houdt in dat Richards de ex-Tsje- choslowaakse zal coachen ge durende de Groot Slem-toer nooien. «INGEN Het Neder- sterk. Het was een geflatteerde voor de thuisclub vielen in de het Olympisch elftal de groot- De opstelling van het Olym- IOlympisch voetbalelftal overwinning van FC Gronin- slotfase. In de 69e minuut kop- ste nederlaag toebrengt, ver- pisch elftal was: Drost (Men- look de tweede wedstrijd gen, dat in doelman Tukker de te Van Dijk Groningen naar dient een premie van 10.000 zo); Steenge, Kramer. Nijholt, I nederlagentoernooi te- uitblinker had. Tukker hield 1-0. Erwin Koeman nam 2-0 gulden. De formatie van Ger Den Bakker (Vincent); Van eredivisieclubs met 3-0 in deze spectaculaire wedstrijd en 3-0 voor zijn rekening in de Blok speelt nog tegen Feye- den Akker, Veneboer. Schrij den. Na FC Utrecht was op wonderbaarlijke wijze zijn 82e en 89e minuut. Er waren noord. Ajax. AZ. PSV en Roda ver; Lems (Venema), Meeuw- er FC Groningen te doel schoon. De doelpunten 2500 toeschouwers. De club die JC sen. Verdonkschot. Acht rechercheurs te duur voor paardentoto DEN HAAG De acht re- chercheurs van de Stichting Totalisator Nederland, die de paardentoto organiseert, wor den overgeplaatst naar een nog op te richten landelijk re cherche bijstandsteam van de Algemene Inspectie Dienst (AID), onderdeel van het mi nisterie van landbouw en vis serij. De overplaatsing van de acht rechercheurs, die op per 1 januari 1983 haar beslag moet krijgen, is mede een gevolg van de verslechterde financië le omstandigheden waarmee de stichting heeft te maken. Volgens directeur J. Covers wordt het voor de stichting te duur om er een eigen recher chedienst op na te houden. Dit jaar verwacht de stichting een omzet van 125 miljoen gulden, vijftien miljoen gulden minder dan vorig jaar, toen de omzet 140 miljoen gulden bedroeg. Voor volgend jaar wordt reke ning gehouden met een omzet van 115 miljoen gulden. Engeland, League Cup Manches Uni ijd 0-2), I Holspur 0-1 (1-1). Cardiff Arsenal 1-3 (1-2). Charlton - Luton 2-0(0-3). Coventry Fulham 0-0 (2 2 Coventry naar volgende ronde door dubbcltellen uitdoelpuntenl. Birmingham - Shrewsbury 4-1 (1-lj. Liver pool - Ipswich 2-0 (2-1). Notts County - As ton Villa 1-0 (2-1). Preston Norwich 12 (1-2). Swansea - Bristol Rovers 3-0 (0-1). West Ham - Stoke 2-1 (1-0). Watford - Bol ton 2-1 (na verlenging bij 0-1 na 90 mtn.. eerste wedstrijd 1-0) Frankrijk, competitie Lens - Metz 4-2. Mulhouse - Lille 10. Bor deaux - Toulouse 1-0. Bastia - Laval l-l. Pa ris S.G. - Strasbourg 4-3. Brest - Lyon 2-1 St Etienne - Rouen 1-0. Monaco - Tours 3-0 Nantes - Auxerre 1-0. Nancy - Sochaux 1-3 Stand aan kop (twaalf wedstrijden) 1. Nan tes 19 punten,.2 Bordeaux 17. 3 Lens 17. 4 Brest 15. 5. St Etienne 14, 6 Paris S.G 14 Waterpolo HZC/De I VZC EERSTE KOERS, 2 (R.J van Stam) krr Frejo; 3. Viking K Tot< (O m I Valentijn D tijd 1 24.8; 2. Vamp oio winnend f. 9.20 Toto 6.00 f 2.20 koppel f 23.30 u gestart nr 2 Vuurvreter n nr 8 Valley Foge en nr I! Urban Rodnev Toto: wi r 2.30 f 2.00 f 2.90 koppel I 15,60. trio 245,00 Niet gesian nr 13 Uitvheger J VIERDE KOERS 2000 m 1 Victor Fortu- na (M Bouwhuis) 21.5: Z Urban Bu.ten- lust. 3 Unc Rost Toto winnend f 190 plaats f 1 4(i f 2.10 f 1.50 koppel f 15 00 trio I 72.10 Niet gestart nr 2 Torpid Gold- 1590.60 Niet gestart nr 13 Utopia D ZESDE KOERS. 1609 m 1 Vic Hanove de Leeuw jr 1 1 19.1. 2 Ultra N.mbl, Speedv Rotarv Toto: winnend f 7.60 p f 5.80 f 2.50 f 13.40 koppel f. 22 60 u 4 40 plaats f 1,50 1 1.60 f 1.60 koppel f 8.40 trio f 110.00 N.el gestart nr 14 Tasja Hano- ACHTSTE KOERS. 2440 m 1 Ossian (J Wagenaar) 1 19.4. 2 Sauvage 3 Ru. del Sol Toto: winnend I 2.80 plaats f 1.70 f 3.10 f 5,00 koppel 1 50,60 trio f. 1643.20 Niet ge start nr 5 Udo Quick en nr 14 Kali Baba NEGENDE KOERS. 2000 meter 1 Tilana P (R van Stam) 1 20 8. 2. Sandor L 3 Schiewago Toto winnend: f 3 70. plaaL- 1 30 - f I 10 - f. 110. koppel f 8.20 - trio f 104 30 TIENDE KOERS. 2900 meter I Viroll di Robles (T Smeding) 1 23.2. 2 Upperprtde 3 Sara du Bois Toto. winnend: f 1.90. plaats f. 1.30 - f 2 30 - f 2 00. koppel 4 30 - trio ELFDE KOERS. 2000 meter 1 Us Hinton ia Posthumus) i 20 8. 2 Tib B.. 3 Vanessa E Toto winnend f 5 20. plaats f 3 60 - 4 70 f 6 00. koppe l f 76 50 - tl

Leidse Courant | 1982 | | pagina 15