HYS laat op toeren Hans Vultink weer gemotiveerd Off eney leider na dressuur in Boekelo ^sportuitslagen BEURS WINTERSPORT '82 Kerst op Sri Lanka en tripsnaar Berlijn en Parijs BERLIJN PARIJS 518 PORT LEIDSE COURANT ZATERDAG 16 OKTOBER 1982 PAGINA 11 MEURSELECTIE tEN NOORWEGEN Bondscoach Ger Blok heeft twee van Vitesse en twee van Emmen opge- zijn selectie voor het Nederlands jisch elftal. Het Olympisch elftal ont- Noorwegen woensdagavond 20 oktober Ullevaal-stadion in Oslo. Blok selecteer den spelers voor zijn team: van den Akker en Ramon Kramer (bei- Pitesse). Rolf Veneboer en Ted Venema ■n Emmen), Henk Verdonkschot (Wilhel- '08), Sidi Lens (AZ '67), Jaan de Graaf ltneervogels), Nico Jalink (Xerxes), Hans jver (Go Ahead Eagles), Jef de Poorter Jacq. den Bakker (DS'79), Stanley (Ajax), Johan Meeuwsen (Helmond Ronald Steenge (FC Groningen), Ge trost (Bennekom) en Peter van Veelen X>n ndrecht). Remise Karpov TILBURG De uitgestelde partij in het internationale schaaktoer nooi tussen de Russen Karpov en Smyslov is gisteren in remise ge ëindigd. De partij werd een dag uitgesteld op verzoek van de we reldkampioen, die zich niet goed voelde nadat hij een verstandskies had laten trekken. Door de remise bleef Karpov aan de leiding met een half punt voorsprong op de Nederlander Timman. De afgebro ken partij uit de tiende ronde tus sen Petrosjan en Browne werd door Petrosjan gewonnen. John van der Wiel heeft zijn partij uit de zesde ronde van het interna tionale schaaktoernooi in Novi Sad tegen de Hongaar Zoltan Ribli af gebroken. Profploegen tegen Tourreclame amateurs MILAAN De internationale bond van profwielerploegen (AGPI) heeft zich giste ren tijdens een speciale vergadering gekant tegen de „open" Ronde van Frankrijk '83 volgens de formule, zoals die maandag door de directeuren Lévitan en Goddet werd ont vouwd. De bond verklaarde niet tegen een sportieve confrontatie van profs en amateurs te zijn. Wel rezen er grote bezwaren tegen het voeren van reclame door de nationale amateurploegen in de Ronde van Frankrijk. In Parijs zei Lévitan, dat hij gelegenheids sponsors zocht om de komst van de amateurs naar de Tour te kunnen bekostigen. Als Lé vitan hiermee doorgaat, zullen de profforma ties niet aan de volgende Ronde van Frank rijk deelnemen. Dit besluit werd tijdens de vergadering te Milaan unaniem genomen. Sercu stopt BRUSSEL Patrick Sercu, die dinsdag in Wets-Berlijn zijn 85e zijn 85e overwinning in een zesdaagse behaalde, zal zijn wielerloopbaan volgend jaar beëindigen. Op 21 januari 1983 passeert Sercu 1983 in Genève de laatste eindstreep. Er staan nog negen zesdaagsen op zijn programma. Sercu, die op 27 april 1944 in Roeselaere werd geboren, won tijdens de Olympische Spelen van Tokio (1964) goud op de tijdrit van 1000 meter, twee jaar later veroverde hij de wereldtitel bij de amateursprinters. Van 1967 tot en met 1969 behaalde hij de wereldtitel sprint bij de profs. Haarlem ziet Spartak verliezen HAARLEM Trainer Van Doorneveld en de spelers van Haarlem hebben gisteren een competitiewedstrijd van Spartak Moskou op de televisie gezien. Spartak, de ko mende week in de hoofdstad van de Sovjet-Unie tegen stander van Haarlem in het UEFA-bekertoernooi, verloor op eigen veld met 2-1 van Arat. Trainer De Sisti van de Italiaanse voetbalclub Fiorenti- na die het seizoen matig is begonnen, werd deze week met de dood bedreigd. Hij kreeg een dreigbrief. Volgens de anonieme schrijver wordt het vonnis uitgevoerd als Fiorentina zondag de wedstrijd tegen Avellino verliest. Fiorentina heeft overigens opnieuw interesse getoond voor Karl-Heinz Rummenigge van Bayern München. De aanvoerder van de Westduitse nationale ploeg, die twee maal scoorde tegen Engeland woensdag, heeft echter geen interesse. „De Italianen kunnen mij niet zo veel be talen als Bayern München en mijn sponsors bij elkaar", aldus Rummenigge. elastingen ai 'S' rel HAAG In verband slechte gesteldheid van inen zijn in veel bui- ie wedstrijden andaag afgelast en drei- worden afgelast. al amateurvoetbal zijn alle jijden in het district II en in de afdelingen Haag, Gouda, Leiden, '^T'pfecht, Roterdarq, Noord- f it en Noord-Holland ,H randaag afgelast. Indien fiorgen het normale pro- na geen doorgang vindt, het goed bespeelbare an Tonegido in Voor- om 14.00 uur de oefen- |H rijd Tonegido-RVC 1 rinden. korfbalafdeling Rijn- seria^nd en in district twee n Leiden. Den Haag en ille duels voor vandaag chaJ^st. In de afdeling Rotter- :ldt de afgelasting reeds iet hele weekeinde. Ilfllll promotiemotorcross in oven van dit weekeinde r schoven naar volgende (in Amsterdam). hiel Schapers ve-finalist ILLE Michiel Scha- s als enige doorgedron- ot de halve finales van iatellietoernooi rse Kapelle. Hij versloeg veed Lindgren in drie fVilborts. de tweede Ne- ider bij de laatste acht, uitgeschakeld door de juitser Jöhl. Dat gebeur- 1de tiebreak (7-5) van de de halve finales van de rkampioenschappen van alië plaatsten zich giste- de Amerikanen Jimmy >rs, Gene Mayer en Ste il ton. John McEnroe kan HUI lieraan nog toevoegen. SS voor ika Van Unen IDING Tijdens de Oostenrijke judokampi- I happen die in Leonding egonnen, heeft Mariolein Inen de eindzege behaald ,/bij damesklasse boven 72 ilver was er voor War- ■rhui (tot 72 kg) en brons voor Han (tot 61 kg). Bij de ot was er zilver voor Leo i Oosten (tot 95 kg) en voor Willy Wilhelm (bo- 5 kg). DEN HAAG Niemand had durven dromen, dat Nikon Stars/HYS zo'n royale zege van 11-5 (1-0, 4-4 en 6-1) op Amsterdam zou boeken. Immers, de Haagse ijshoc keyformatie leek zo maar een voor sprong van 4-0 te laten glippen. De bezoekers kwamen niet verder dan een marge van een doel punt verschil (5-4), maar iedereen, die ook maar enigszins met de Hage naars sympathiseert en aanwezig was in De Uit hof moet gisteravond ze ker enige benauwde ogen blikken hebben doorge maakt. „Er waren enkele jongens, die dachten boven hun mogelijk heden te kunnen gaan spelen. Voor staan met 4-0 en dan maar een beetje gaan soleren. Dan vraag je om problemen", bromde trainer George Peter- nousek. Hij greep de pauze na de bijna fatale tweede periode aan zijn hart maar eens flink te luchten. Verweet ook de voor hem nog onbekende, die verhalen over achterstallig sa laris aan de grote klok heeft gehangen, mogelijk een be paalde onrust te hebben ver oorzaakt. Wat er ook moge zijn gebeurd, het bestuur van HYS verklaart, dat door omstandig heden de betalingen aan som mige spelers wat later plaats hebben dan de bedoeling was. Toch bleef Amsterdam ook in de derde periode van het door scheidsrechter Noud van Ber- kel matig (soms pietluttig, soms veel te coulant) geleide duel geruime tijd cijfermatig dicht bij de thuisclub. Pas toen René Laarman de puck via de Amsterdamse Hagenaar Jerry Schaffer in de zestiende mi nuut van de derde periode achter oud-doelman Cor Hoog- endoorn van HYS kreeg en de stand op 8-5 bracht, was de thuisclub ontketend. „Toen speelde mijn ploeg echt naar de mogelijkheden, die er zijn", verklaarde Peternousek toch even jubelend. Amsterdam kreeg de rekening gepresen teerd van het feit, dat het in een vrij vroeg stadium met twee lijnen ging werken. Voorts buitte HYS vrijwel voortdurend een numerieke meerderheid doeltreffend uit. In de vier slotminuten liet de thuisclub inderdaad fraaie staaltjes ijshockey zien. Welis waar verscheen Brian Sprox- ton alleen voor Hoogendoorn, maar de wijze, waarop hij de gewezen doelman van de Uit hof-formatie passeerde, was technisch subliem. De manier, waarop Phil McKenzie Dave Morrison aan het verlangen van de aanhang naar tien tref fers liet voldoen getuigde van superioriteit. En de elfde tref fer, die Arnold Troch de fans als toegift offreerde, maakte van De Uithof helemaal een feesttempel. Wanneer morgenavond in Ge leen ook van Smoke Eaters wordt gewonnen, zou Nikon Stars/HYS komende vrijdag, wanneer landskampioen en eerste-periodekampioen Feen- stra Flyers op De Uithof ver schijnt, wel eens op een zo goed als volle bak rekenen. Bij een gunstig resultaat mag de formatie van Peternousek zich tot een uiterst serieuze gega digde rekenen voor het win nen van de tweede periodeti- tel. Ook al zijn Tilburg Trap pers. dat gisteravond met 6-3 won bij Kemphanen en Vis sers Nijmegen, dat Smoke Eaters met 8-4 onder de duim hield, gevaarlijke concurren ten. FRANS LEERMAKERS Scoreverloop: 10. Laarman 1-0. 23. McKenzie 2-0. 26. Sproxton 3-0. 30. McKenzie 4-0, 30. Queen 4-1, 32. Ber- teling 4-2, 38. Laarman 5-2, 39. Klooster 5-3, 40. De Vos 5-4, 45. McKenzie 6-4, 50. McKenzie 7-4, 52. Berteling 7-5, 56. Laarman 8-5, 57. Sproxton 9-5, 58. Morrison 10-5, 59. Arnold Troch 11-5. Strafminuten Ni kon Stars/HYS: 1 x2 min.; Amster dam: 5x2 min. Phil McKenzie: HYS' beste schutter met vier treffers. Hans Vultink is vervuld van re vanchegedachten na het verlo ren seizoen 1981-'82. UITGEEST Hans Vul tink bleef vorig seizoen, tegen alle door hem ge schreven biljarttradities in, zonder nationale titel. De 45-jarige speelautoma- tenhandelaar uit Neede was door zakelijke be slommeringen uit zijn doen en kreeg voor zijn ti telloze jaar de rekening gepresenteerd. Hij werd niet opgesteld in het Ne derlands team, dat in no vember zijn Europees lan- denkampioenschap (T.E.P.) verdedigt. Boven dien werd de biljarter met 44 persoonlijke titels op zijn naam, gehoond door vele collega-ereklassers. Vanaf dat moment was Hans Vultink vervuld van revan chegedachten. Bij het ereklas- setoernooi „nieuwe stijl" om de nationale 71/2-titel, waar mee gisteren in Uitgeest het nationale topbiljartseizoen van acquit ging, toonde Vultink zijn motivatie van dit moment. Piet Vet, één van de ereklas- sers die hem na een te late in schrijving uit het toernooiveld trachtte te houden, werd in de eerste ronde fors beentje ge licht. Vultink, al vijf keer kampioen in deze kadersoort, stormde met series 151 en 139 in vier beurten naar de streep. Vet bleef op 35 staan. Het volgen de slachtoffer van Vultink was Van Deventer, die tot 47 ca ramboles kwam. In poule B zijn Vultink en Jos Bongers favoriet. In poule A wonnen Jan Arnouts en Louis Haver- mans elk twee partijen. voetballers politiek gemeenteraadverkiezin- in België hebben diverse iporters in de politiek ge- ht. Behalve de wielren- Jean-Luc Vandenbrouc- en Michel Pollentier hou- ook twee voetballers uit hoogste afdeling van het gische voetbal zich voor- bezig met de plaatselijke tiek. In Tongeren gaat an Hoste, die onlangs nog uitmaakte van de natio- Belgische selectie bij de inland tegen West-Duits- d oppositie voeren. Peter ve van SK Beveren is de ede beroepsvoetballer, die oeg stemmen haalde om intrede te doen in de ge- interaad. s izano wordt ch Belg Lozano wordt toch g. De Spaanse spelmaker I Anderlecht zag waar- ijnlijk in mei 1984 zijn vraag voor naturalisatie Belg gehonoreerd zien rden. Dat geeft bonds- ch Guy Thys gelegenheid n voor het EK in Frank- aan te nationale Belgi- e selectie toe te voegen, b België zich kwalificeert, i was aanvankelijk de be ding, dat Lozano al op het t in Spanje in de Belgi- e ploeg zou spelen. leder- ging er ook van uit, dat verzoek om n&turalisatie versneld zou worden behan deld. De Belgische overheid wilde, tot grote woede van betrokkenen en fans, geen verschil maken tussen een bekende voetballer en een gewone burger, waardoor Lozano's verzoek volgens de jaren durende procedure werd behandeld. Dit had Bel gië overigens een toekomsti ge international kunnen kos ten, want onlangs wilde de nieuwe Spaanse bondscoach Miguel Muftoz Lozano eens komen bekijken. Zwartboek over Mundial De Belgische voetbalbond be reidt een zwartboek voor over het falen van de organi satie bij het WK in Spanje. Zij doet dit in samenwerking met de Westduitse en Engel se voetbalbond. De Belgen wachten trouwens ook nog met smart op de hun toeko mende revenuen. Tot dusver kwamen er alleen onkosten- nota's binnen op het bureau van de Belgische voetbal bond, waar men van verba zing en woede bijna achtero ver viel van de kosten van de openingsplechtigheid (meer dan een miljoen dol lar). Heizei het Wembley van de Rode Duivels Het Heizelstadion in Brussel brengt de nationale ploeg Juan Lozano: gewoon be handeld van België kennenlijk geluk. Voor 1979 werkten de Rode Duivels hun interlands af in de stadions van Anderlecht, Standard Luik, FC Brugge en Lokeren. Daarna werd het geleidelijk gemoderni seerde Heizelstadion de vaste speelplaats. Sinds dit het ge val is, verloren de volgelin gen van bondscoach Guy Thys geen wedstrijd. De der tien duels werden zelfs alle maal gewonnen met de totale doelcijfers van 31-6. De Bel gen beschouwen „de Heizei" inmiddels als de „heilige grond" zoals de Engelsen dat met het Wembleystadion doen. Frankrijk mijdt Pare de Princes Frankrijk speelt voorlopig zijn interlands niet m'eer in het Pare de Princes in Parijs. De laatste interlands tegen Polen en Hongarije trokken slechts 15.000 toeschouwers. Daarom heeft de Franse voetbalbond besloten de pro vincie in te trekken. Dit alles is het gevolg van het feit, dat Frankrijk als gastland van het EK in 1984 automatisch voor de eindronde is ge plaatst. Daardoor rest het Franse elftal niets anders te doen dan het spelen van vriendschappelijke inter lands, waar het publiek uit Parijs nauwelijks warm voor loopt. Bearzot kondigt verjonging aan Het ziet er naar uit, dat de interlandcarrière van Dino Zoff ten einde is. De Italiaan se bondscoach Bearzot heeft aangekondigd, dat hij het na tionale team wil gaan verjon gen. In dit geval zou de doel man van Juventus met zijn 40 jaar de eerst aangewezen slachtoffer zijn en kan Ivano Bordon van Inter eindelijk de plaats onder de lat inne men. Dit zal trouwens voor Zoff een lelijke streep door de rekening zijn, want hij had, nadat Italië de wereldti tel had veroverd verklaard nog een WK als deelnemer te willen meemaken. Engelse bond wil Spaans tv-systeem De Engelse profclubs willen het aantal hoogtepunten, dat Y#r Éi Dlno Zoff: slachtoffer? de tv van wedstrijden uit zendt, beperken en meer geld voor de dan toch nog uit te zenden beelden hebben. Zij hebben de tv-maatschappijen voorgesteld eenmaal per week een wedstrijd geheel life uit te zenden en laat op de avond van een wedstrijd dag alleen de doelpunten van andere duels. In Spanje wordt dit systeem met veel succes gehanteerd. Nu het lo pende contract met de tv- maatschappijen binnen af zienbare tijd toch afloopt, stelt de League voor op don derdagavond of zondagmid dag een wedstrijd life uit te zenden en op zaterdag korte flitsen. Een woordvoerder van een van de tv-maat schappijen stond er nog al sceptisch tegenover: „Dit gaat ons nog meer kosten dan de tien miljoen pond die we nu al betalen". BOEKELO Ook na de tweede dag van het twaalfde CCI in Boekelo wordt de ranglijst aangevoerd door de Westduitser Frank Offeney met Farewell voor de Pool Eugeniusz Kaczorowski. Slechts de tweede Pool Artur Bober en Woud Jan van der Schans kregen op de der de plaats gezelschap van nog een Pool, Stanislav Ja- sinski met Optyk, en de coming man in de Nederland se ploeg Henk Krtlger, met Octaaf. De strijd om de beste Nederlander lijkt toch bijzonder spannend te worden. Eddy Stibbe, die jaren de toon aangaf in de nationale samengestelde wedstrijdsport, maar nu geen deel uitmaakt van de landenploeg nadat hij vorig seizoen de ene tegenvaller na de andere moest incasseren, nestelde zich namelijk via een goede dressuurproef met Autumn Wanderer, een achtjarige vosruin, waarvan de 31-jarige ruiter uit Helvoirt veel verwacht, op de achtste plaats. Hij moet die positie delen met de Britse Europees kampioene Ginny Strawson en de Zwitser Jörgen Albertsen op slechts 0,80 punten van Wout-Jan van der Schans en Henk Krü- ger. Niet alleen nationaal, maar ook internationaal is de strijd nog volkomen open. Maar liefst 33 deelnemers hebben minder dan 10 punten achterstand op de leider. Daarbij behoren uiteraard ook wereldkampioene Lucinda Green (voorlopig twaalfde) en de nummer twee van de mondiale titelstrijd, de Westduitser Helmut Rethemeier. De sympathieke ruiter uit Vlotho neemt aan de vooravond van de beslissende uithoudingsproef de 28ste plaats in met een achterstand van 7,80 punten op de koploper Diezelfde marge scheiden de Westduitsers in het landenklasse- ment van de Polen, die verrassend na het eerste onderdeel de ranglijst aanvoeren voor de Britten en de Russen. De Westduit sers moeten zelfs de vierde plaats delen met de Zwitsers, maar daaraan zal vandaag, nu het grote werk volgt, wel een einde ko men. Ondanks de hevige regenval verkeert de bodem tot vreug de van de deelnemers in goede conditie. TWEE MAANDEN IN CEL NA TRAP BREDA De Bredase politie rechter mevrouw M. van Beek heeft gisteren in snelrecht de 28-jarige P. M. uit Tilburg, die zondag 10 oktober in een voet balwedstrijd de scheidsrechter in een reflexbeweging, vol gens verdachte tegen de grond heeft geschopt, veroor deeld tot vier maanden gevan genisstraf, waarvan twee maanden voorwaardelijk met twee jaar proeftijd, aftrek van zes dagen voorarrest en bevel tot onmiddellijke gevangenne ming. Het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel werd bewezen geacht. Scheidsrech ter A. van Opdorp uit Terhei den, die in coma is geweest, zal nog minstens vier weken in het ziekenhuis moeten blijven. Open kampioenschap Oostenrijk Dames: Tot 61 kg: 1. Ditoma (Ita), 2. Rottier (Fra), 3. Chantal Han (Ned), Peindauer (Oos); tot 66 kg: 1. Peidier (Fra), 2 Hartl (Oos), 3. Nederwood (Eng), Kraniel (Oos); tot 72 kg: 1. Posch (Oos). 2. Warning (Ned), 3. Heiden (Eng), Friandou (Fra), boven 72 kg: 1. Marjolein van Unen (Ned), 2. Colacutti (Ita), 3. Lupino (Fra). Motto (Ita). Heren: tot 86 kg: 1. Tournier (Fra), 2. Purkert (Tsj), 3. Feisenbacher (Oos), Damasehke (Odl); tot 95 kg: 1 Lauer (Tsj), 2. Leo van Oosten (Ned), 3. Re- tich (Odl). Vachon (Fra); boven 95 kg: 1 Scokr (Odl), 2. Osvar (Hon), 3. Roland (Fra), Wil Wilhelm (Ned) Bridge WK viertallen, halve finales: Verenigde Staten 1 verslaat Verenig de Staten 2 (205-85); Frankrijk ver slaat Spanje. Biljarten NK 71/2 Eerste ronde: Poule A: Jean Bessems 178 6 93 29.66 Louis Havermans 300 6 174 50.00 Jan Arnouts 300 10 118 30.00 Ad Koorevaar 237 10 69 23.70 Poule B: Wim van Deventer 17 7.16 Jos Bongers Hans Vultink 300 Piet Vet 35 Tweede ronde: Poule A: Arnouts 300 Bessems 61 Havermans 300 L Koorevaar 154 L Stand: 1. Arnouts 4 2. Havermans 4 3. Bessems 0 4. Koorevaar 0 weede ronde poule B Vultink 300 Van Deventer 47 Bongers 6 139 7 115 42.85 35.29 33.33 18.38 13.22 Vet 170 100.00 47 3 45 15.66 300 7 116 42.85 248 7 90 35.41 170 85.71 139 46.15 90 25.72 45 10.00 Stand in B: 1. Vultink 2. Bongers 3. Vet 4. Van Deventer Paard es port Klassement na dressuur 1. Frank Offeney (Wdl) Farewell 50.00; 2. Eugeniusz Kaczorowski (Pol) Gajal 51.00; 3. Arthur Bober (Pol) Be- mol. Wout-Jan van der Schans (Ned). Allegro; Stanislaw Jaszinsky (Pol), Optyk en Henk Krüger (Nedj. Octaaf allen 51.60; 7. Liz Perbrick (GBr). Frederick the Great 52.20; 8. Jenny Strawson (GBr). Sparrow Hawk; Jur- gen Albertsen (Zwe), Waterstock en Eddy Stibbe (Ned), Autumn Wande rer Allen 52.40. Schaken Tiende ronde: (afgebroken partij) Petrosjan (Sov)-Browne (Vst) 1-0; (uitgestelde partij) Karpov (Sov)-S- myslov (Sov) 0,5-0,5. Stand: 1 Karpov (Sov) 7 punten, 2 Timman (Ned) 6,5; 3. Andersson (Zwe). Sosonko (Ned) 6; 5. Petrosjan (Sov), Smyslov (Sov) 5.5; 7. Browne (Vst). Nunn (Gbr) 4,5; 9. Hubner (Wdl). Portiseh (Hon), Torre (Bra) 4; 12. Larsen (Den) 2,5. I ADVERTENTIES „Do" wintorsportspociaalzaken uit do rogio dit weekend in Houtrust-Den Haag van 1018 uur Skimarkt Volop vrij skiën Tiroler festival ^SIJTHOFF PERS REIZEN Voor diegenen onder u, die kerst en nieuwjaar in de tro pen willen vieren, hebben wij een 13-daagse reis naar het exotische Sri Lanka georganiseerd van 24 december tot en met 5 januari. Het verblijf is in het eerste klasse hotel Pegasus Reef, even buiten de hoofdstad Colombo aan het strand gelegen. De kamers hebben alle bad/douche en toilet en zijn voorzien van air conditioning. Op het programma staat een dagexcursie naar Kandy, één van de mooiste steden op Sri Lanka. Hier bevindt zich de Tempel van de Tand. Uit de gehele wereld komen hier boeddhistische pelgrims de tand van Boeddha vere ren, waarvan wordt gezegd, dat hij in de vierde eeuw naar ■Sri Lanka is gesmokkeld in de haardos van een Indiase prinses. De prijs van deze exclusieve kerstreis is ƒ2680 p.p. op basis van een tweepersoonskamer en halfpension'. Inbe grepen: vlucht AmsterdamColombo en terug per Lock heed TriStar van Air Lanka, vervoer van luchthaven naar hotel, excursie naar Kandy, welkomstdiner en folkloristi sche show. Dit najaar maken wij nog een viertal trips „door de Muur", naar Oost- en West-Berlljn. Deze touringcarreis duurt vier dagen. De prijs: ƒ295 p.p. op basis van een tweepersoonskamer met faciliteiten in Hotel Igel in West-Berlijn. Inbegrepen: de reis, stadsbezichtigingen in Oost en West, lunch in het oostelijk stadsdeel, verblijf op basis van halfpension. De stadsrondritten worden begeleid door gidsen. Vertrekdata: maandag 1 november en de vrijdagen 12, 19 en 26 november. Minimum aantal deelnemers 40. Ons weekeinde Parijs begint op vrijdagochtend. Elke veertien dagen vertrekt dan de touringcar naar motel Re lais des Chartreux bij Parijs.. De prijs: 225 p.p. op basis van een tweepersoonskamer met douche en toilet. Inbegrepen: de busreis, eenvoudige maaltijden op vrijdag- en zaterdagavond, ontbijt op zater dag en zondag, een voorstelling van de Folies Bergères, lichtjestour door Parijs en bezoeken aan Louvre en Ver sailles. Minimum aantal deelnemers 40. Inlichtingen en boekingen: Telefonisch (tussen 9 en 5 uur; van maandag tot en met Vrijdag) bij Sijthoff Pers Reisorganisatie: 070-19.06.96 of 19.06.98. Wie in of bij Den Haag woont kan op bovengenoemde dagen ook terecht bij onze stadsvestiging in Den Haag: Spuistraat 71 (op de hoek van het Spui).

Leidse Courant | 1982 | | pagina 11