Jn pop zit meer van jezelf dan in opera 99 LOUISE TUCKER: gekleurd gezien RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT DONDERDAG 14 OKTOBER 1982 PA Studioterrein NOS zwaar beveiligd HILVERSUM - Gezien de roerige tijden wenst het NOS-bestuur geen enkel risico meer te nemen voor de veiligheid van het stu dioterrein. in Hilversum omschreven als omroepkwartier. Mo menteel zijn de werkzaamheden in volle gang om het terrein hermetisch af te sluiten voor eventuele binnendringers. De tijd is dan achter de rug, dat men daar vrij in- en uit- kan lopen c.q. rijden. In het omroepersblad „Spreekbuis" wordt hierover be richt, dat de veiligheidsmaatregelen vrij ingrijpend zijn. De en tree wordt drastisch verbouwd en het gehele terrein wordt om geven met een hoog hek over een totale lengte van drie kilome ter. Bij de ingang zal veiligheidspersoneel worden geïnstalleerd, dat scherp toezicht zal houden op het verkeer van de gaande en komende man. Voor het personeel zal een pasjesregeling worden ingevoerd, terwijl bezoekers geen toegang krijgen zonder dat de reden van hun komst is gecontroleerd. De ingang is trouwens over een grote afstand verplaatst, zodat een voorterrein ont stond, waarop kan worden geparkeerd als het verkrijgen van een dergelijke dagpas wat meer tijd in beslag neemt. Naar in Hilversum verluidt zal het NOS-terrein op korte termijn een on- neembare vesting worden. Onno Vogelsang in EBU-jazzquiz HILVERSUM Vrijdag 15 oktober vindt in de VARA-Studio te Hilversum de eindronde van de Europese jazzquiz plaats. Hieraan wordt deelgenomen door kandidaten uit België, Fin land, Italië, Frankrijk, Noorwegen, Zweden en Nederland. De Nederlandse kandidaat is de 41-jarige Amsterdamse notaris Onno Vogelsang, die op 9 mei de Nederlandse voorronde won. Michiel de Ruyter zit voor Nederland in de jury. Aansluitend zal een concert plaats vinden door de formaties „Vijf" en het „Cees Slinger Octet" met o.m. Ferdinand Povel, Dusco Goykovich en Herman Schoonderwalt. De quiz en het concert worden rechtstreeks door de NOS-radio uitgezonden via Hilversum 4. 20.00 - 23.00 uur. Onno Vogelsang raakte in jazz geïnteresseerd, toen hij de Dutch Swing College Band hoorde spelen. De jaren vijftig waren toen juist begonnen en tot aan het midden van de jaren zestig hield hij zich intensief met jazz bezig. Zijn voorkeuren zijn ook in die periode gevormd: cooljazz en hardbop, met als favoriete musici onder meer Clifford Brown, Fats Navarro, Miles Davis, Stan Getz, Gene Ammons, John Coltrane, Bill Evans, Gary Peacock en Scott LaFarro. De meeste voorliefde gaat uit naar saxofonist Sonny Rollins. AVRO en TROS mogen niet op satelliet HILVERSUM - Minister Gardeniers-Berendsen zal de AVRO en de TROS vooralsnog géén toestemming verlenen voor de uitzen ding van aparte televisieprogramma's via een communicatiesa telliet. Dit blijkt uit het schriftelijk antwoord van de minister op vra gen van het PPR-kamerlid Lankhorst. Mevrouw Gardeniers, optredend als minister van CRM ad interim, wil eerst met de Tweede Kamer over een aantal aspecten van de aparte uitzen dingen van gedachten wisselen. In haar antwoord wijst zij erop, dat dergelijke satelliet-uitzendingen strijdig kunnen zijn met de Omroepwet, omdat voor zon programma waarschijnlijk (aparte) betaling zal worden gevraagd, d&ar geen vergoeding uit de om roepmiddelen valt te verwachten. Minister Gardeniers benadrukt in dit verband, dat invoering van een apart „betaalomroepcircuit" de wetgever niet voor ogen heeft gestaan. Bij tv-beelden alleen voor betalende aangeslote nen is geen sprake van omroep. ZANDVOORT „Muzi kaal wil ik alles een keer uitproberen, dus ook pop muziek. Toen de gelegen heid zich voordeed, heb ik de kans dan ook met bei de handen aangegrepen", zegt de Engelse opera zangeres Louise Tucker in een uitgestorven hotel in de al even uitgestorven badplaats Zandvoort. Zij zingt vrijdagavond samen met zanger/componist Charlie Skarbek op Ned. I om 20.05 uur op AVRO's Internationale Platengala 1982 het titelnummer van het Midnight Blue-project, een sfeervolle song, die ei genlijk rond Kerstmis uit gebracht had moeten wor den. Met de belofte aan het project mee te zullen werken, stapte Louise een nieuwe wereld bin nen. „Mijn stem is nog niet ge schikt voor grote opera-rollen, ik ben pas 26. Ik had geen zin om de komende vier of vijf jaar met nog zeventig of tach tig anderen deel uit te maken van een van de grote koren als het Welsh National. Waarom zou ik de jaren dat mijn stem zich nog ontwikkelt (ik stu deer nog elke dag) niet nuttig gebruiken door als soliste te werken. Als het Midnight Blue-project van Charlie Skar bek (hij is een Engelse graaf) en de in Engeland wonende Haagse componist Tim Smit niet was komen opdagen, had ik audities gedaan voor musi cals en theaterstukken als „Pi rates of Penzance". Hoewel Louise Tucker het op nemen van de langspeler om schrijft als „heel erg leuk" en ze het liefst morgen weer de studio ingaat om een nieuwe elpee op te nemen, moest ze wel even wennen. Louise: „Er worden hele ande re eisen aan je gesteld dan in de klassieke muziek. Het na elf uur 's avonds in de studio werken, was ik niet gewend. Soms als we na 24 uur eruit kwamen, voelde ik mij net een Zombie. Ik moest weer volle dig acclimatiseren. Ook het ge bruik van een microfoon en het werken met een koptele foon op, was mij vreemd. Bo vendien had ik problemen met de muziek mee te zingen. Dat kwam omdat ik met een kop telefoon op minder goed kon bepalen in welke toonsoort er gezongen moest worden. Op het toneel met een orkest is dat gemakkelijker. Ik moest wat meer ingetogen zingen. Ik hoefde niet de achterste rijen te halen". Charlie Skarbek: „In het begin stonden de meters op het mengpaneel constant in de hoek. Microfoontechniek had ze niet, maar dat kwam omdat ze nooit met een microfoon zong". Louise: „Ik miste ook het pu bliek, waardoor ik een bepaal de spanning miste. Pas toen ik mezelf voorhield dat de plaat waarschijnlijk door mil joenen mensen gehoord zou gaan worden, ging het beter. Ik treed liever op, vandaar dat we beiden reikhalzend uitkij ken naar dat gala, waar we live spelen". Charlie Skarbek: „De bedoe ling is dat we in het nieuwe jaar op tournee gaan. Louise is een sprankelende zangeres, als de beste champagne door haar zeer flexibele stem, die ge hoord mag worden. Op de el pee zorgt ze voor een grote sfeer-variatie door de ene keer heel erg opera-achtig te zingen en de andere keer weer meer ingetogen met hier en daar een vocale uitbarsting". Als zesjarige wilde Louise Tucker al opera-zangeres wor den. „Dat kwam door de kle ding, die stond mij wel aan". Ze studeerde aan verschillen de scholen zoals het College of Arts in Darlington en de Guildhall School Of Music en zong met verschillende kleine gezelschappen o.m. Italiaanse opera's, die ze uit haar hoofd moest leren omdat ze geen no ten kan lezen. Charlie Skarbek studeerde psychologie en antropologie en maakte zijn eerste plaat op vijf-jarige leeftijd. „Ik ging er Louise Tucker gracieus van gezicht en zang. voor naar Londen", zegt hij la chend. „Op het Victoria-sta tion heb je een huisje, waar je voor een paar dubbeltjes een plaatje kan laten maken. Het geluid is natuurlijk afschuwe lijk, maar m'n moeder vond het prachtig" Tijdens zijn studie ontmoet hij Tim Smit, met wie hij nu al weer zeven jaar muzikale ideeën uitwisselt en compo neert. Charlie en Tim schrijven met een bandrecorder in de buurt, omdat ze ook geen noten kun nen lezen. Problemen heeft dat tot nu toe niet opgeleverd, omdat Charlie veel instrumen ten kan bespelen en dus een kant en klaar concept kan af leveren in de studio (Louise hoefde alleen' de basisbanden in te zingen). Op het Midnight Blue-project maken ze gebruik van klassie ke componisten als Beethoven, maar er staan ook eigen com posities op. Het is een zeer ge- variëerde plaat geworden, die door Charlie en Louise wordt omschreven als emotioneel. Louise zou elke opera-zange res willen aanraden om in elk geval een keer een pop-plaat te maken. „Als je popmuziek zingt, moet je daar je eigen in- dentiteit en persoonlijkheid in stoppen en dat is heerlijk. Met klassieke muziek ben je toch gebonden aan de stijl en de vorm waarin de klassieke componist bezig is geweest. Je kunt maar een klein deel van jezelf tonen, wat dat betreft is popmuziek een bevrijding". HANS PIËT Herman van Veen sticht dansgn WESTBROEK - Op aanstichting van Herman van Veenjj „Harlekijn" een nieuwe dansgroep gevormd, die onder de[ „Harlekijn Dans" intussen al een aantal voorstellingen hes geven in Amsterdam. fe In eerste instantie wordt gebruik gemaakt van de chorli fieën van Cees Brandt, de artistieke leider van Beweging b Harlekijnpianist Erik v.d. Wurff componeerde voor dezeE al het werk „In moment bewogen". Op korte termijn zal o België worden opgetreden. Twee interviews gelijktijdig gisteravond van diametraal Z schillend gehalte. Politiek of pretpark, Koos Postema v blijkbaar overal verstand van en schetste een leven in zijnL we NOS-serie „Laat ze maar praten". Ter opening zette hL boom op met Henk Bemboom, die eigenhandige opbouwer het pretpark Slagharen met een miljoen bezoekers per jaaj tussen op het andere net een ondervraging op het politieke^ VPRO-tv in BG-tv met de opstappende premier van Agtjt ook een soort „Dit is uw leven". Bemboom begon zijn park destijds met één pony. Later zei NS dagtreinen in om vakantievierders naar die ponies te h gen. Als dorpswinkelier zag hij bij de opkomst van de autfc vaste klandizie naar de stad verdwijnen om daar inkoph doen. Hij bedacht een ponymiddel om die stroom auto's(r zijn kant uit te laten rijden. Hij breidde zijn winkeltje ufo een ruim assortiment vermaak, tenslotte 60 ha. amusemeife In deze trant laat Koos de mensen in nog vijf programma'si praten. Van Agt zag men gisteren in de hoedanigheid vaif mier voor het laatst. Bij eindredacteur Emiel Fallaux van 1 heeft hij nooit iets goeds kunnen doen, behalve dan verdwj Er zou daar dus vreugde moeten heersen bij diens vertrek, nee, nu werd hem dat verdwijnen weer kwalijk genomen; tv bleek niet Blij Gemutst, maar Behoorlijk Gebelgd. Hijl als een wegloper aangemerkt onder het kopje „Eugenie j omdat van Agt besloot voor een meer huiselijk leven te ld niet een echt Kamerlid, maar meer een huiskamerlid. Tol van Agt nooit vervelende dingen over zichzelf in de krantB onverstandige artikelen legde hij ongelezen terzijde. Hij v<* politiek bepaald geen pretpark. En de VPRO niet altijd pi hoewel intellectueel hoogst stimulerend. Je zag hem zicï denken: Laat ze maar praten. TON OLIEMUi Televisie vandaag NEDERLAND 1 18.58 VARA 19.00 19.05 NOS 21.37 21.55 22.10 Aktua matinee. Weke lijkse uitzending met herhalingen van en aan vullingen op onderwer pen, die al eerder in Ak tua tv aan bod zijn ge komen. Sons and daughters. Serie over de tweeling John en Angela, die di rect na de geboorte werden gescheiden. Vierde aflevering. Weekend weersver wachting door Jan Pel- leboer. Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Popeye. Captain Caveman. Te kenfilmserie van Hanna- -Barbera. De Bedoeïnen van Wa di-Ram. Documentaire van Werner Koch en Gunther Hassert over de Bedoeïenen in het dal van Ram in Jorda nië. Poppenfestival. Pop penspelers uit de hele wereld waren bijeen op het Dertiende Interna tionale Poppenfestival in Washington, o.a. het Nederlands gezelschap Triangel met Henk en Ans Boerwinkel. Gast heren: Jim Henson en Kermit de Kikker. Kijk haar. Vrouwenpro gramma over economi sche depressie, bezuini gingen, werkloosheid en abortus. Journaal. Den Haag Vandaag Avonturen aan de Wil de Kust. Serie in vijf de len over de geschiede nis van Suriname. Der de afl.: 1813-1900. In de negentiende eeuw dreef de Surinaamse econo mie nog geheel op het verwerken van koffie, suiker, cacao en katoen. Toen de slavernij werd afgeschaft, gingen de planters op zoek naar andere goedkope krachten en vonden die in India. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.25 Paspoort. 18.35 Sesamstrast. 18.50 Jeugdjournaal. 18.57 De Harold Lloyd show. Hoogtepunten uit zijn films. 19.25 De zevensprong. Tv-se- rie van Karst van der Meulen naar het gelijk namige boek van Tonke Dragt. Derde afl.: Mees ter Frans van der Steg is op bezoek bij de won derlijke meneer Thomti- don. NOS 20.00 Journaal. NCRV 20.28 Kwistig met muziek. Muzikale kwisshow, ge presenteerd door Eddy Becker vanuit schouw burg De Lievekamp te Oss. 21.40 Mijn leven op Bamfyl- de. Engelse serie naar een roman van R.F. Del- derfield. Met: John Dut- tine, Belinda Lang, Frank Middlemass e.a. Tweede afl: David gaat voor een korte vakantie terug naar zijn geboor testreek Wales en er vaart daar dat hij onge wild vervreemd is van het mijnwerkersmilieu. 22.30 Hier en nu. 23.10 De Quakers. Nieuwe tiendelige serie over het genootschap der vrien den, de Quakers. In de serie vertelt de schrijver Jan de Hartog, die zelf deel uitmaakt van het genootschap, over de geschiedenis van de Quakers. Eerste afl.: De leeuw en het lam. NOS 23.40 Journaal. 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Zij-hij-hat. Vrouwenrubriek. 17.00 Tom Sawyar an Huckleberry Finn. Jeugdserie naar Mark Twain. 17.25 Oa oude doos. Slapstick met Charlie Chaplin. 17.40 Daisy's verjaardag. Tekenfilm van Walt Disney. 17.50 Journaal. 18.00 Twee is aan paar. Serie. 19.00 Stilte in da zaall Serie. 19.15 Actualiteiten. 19.45 Van kuur naar kuur. 20.00 Journaal. 20.15 Slag op slag. Politieke talk- 21.15 Rudi's journaal. Show van en met Rudi Carrell. Hij ontvangt als gasten: Beatrice Richter. Klaus Ha- venstein en Diether Krebs. 21.45 Cafe op maat. Muzikaal pro gramma met Peter Horion, Reinhard Mey, Milva, Wall Street Crash, Keiko Abe en het Gerd Bisner Ensemble. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 De opkomst en val van de stad Mahagonny. Opera van Kurt Weil en Bertold Brecht. Met: Charlot te Berthold, Kurt Marschner, Toni Blankenheim, Karl Walter Bohm. Eberhard Katz e.a. Korte inhoud: Houthakker Jlm Mahoney reist met zijn gezin naar Mahagonny. een be- Scene uit de Harold Lloyd Show waarin de beroemde komiek (links met bril) te zien is tijdens de uitverkoop op Ned. II om 18.57 uur. DUITSLAND 2 16.04 De heren van de zeven zeeën. Serie van Folco Quilcvi. Derde deel: Visvangst. 16.35 Altijd ergernis met pop. Met professor Popwitz, Popeye, Little Lulu en de zes baby's. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-llustratie. 17.50 Drie is een teveel. Dertiendeli ge serie. Met: Herbert Herrmann, Thomas Fritsch, Jutta Speidel e.a 18.57 Overzicht programme's. 19.00 Journaal. 19.30 Roland Kaiser: van nul naar een. De successen van een schlager koning. Met: Richard Claydermann, Nicolo di Angelis, Dieter Kurten. 20.30 Dat was zo. Kwisprogramma met Hans-Jürgen Baumler. Met me dewerking van Marianne Pohlenz, Nino Korda, Peter Machac, Kurt Pratsch-Kaufmann. Gast: Erik Ode. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Kenteken D. Nieuws uit Oost 22.05 Cane River. Amerikaanse tv-fllm van Horace B. Jenkins (1982). In het jaar 1730 werd de Afrikaanse slavin Marie Therese door haar min naar, de Franse graaf Metoyer vrijge kocht. 23.35 Tips voor bioscoopbezoekers. Filmrubriek. 23.45 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Het programma met de muis. 18.30 Tv-cursus economische aard rijkskunde. 19.00 Jeugd: Alles klaar? 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Film op donderdag: The last of Sheila. Amerikaanse speelfilm van Herbert Ross (1973). Met: Richard Benjamin, Dyan Cannon, James Co- burn e.a. 22.10 Hulpkreet: Anke B. Filmrepor tage over een ziekelijke vrouw. 23.00 Achter de krantekoppen: Me dia-politiek. Filmreportage over de fo toreporter Peter Knopp. 23.45 Journaal. BELGIE BRT 1 14.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Simon in het land van de krijttekeningen. Tekenfilmserie voor kinderen. 18.05 Logans vlucht. Amerikaanse SF-serie voor de jeugd. Met: Gregory, Heather Menzies, Donald Moffat, Randy Powell e.a. Vierde afl.: De jachtpartij. 18.57 Uitzending door derden. Pro- gamma van de KDO. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Cinemanie. Filmkwis, gepre senteerd door Michel Follet. 20.55 Panorama. Actualiteitenpro gramma. 21.45 Het Valkenest. Amerikaanse tv-serie over Californische wijnbou wers. Met: Jane Wyman, Robert Fox- worth, Susan Sullivan e.a. Zeventien de afl.: Lance en Melissa keren vroe ger van hun huwelijksreis terug dan was voorzien. Chase onderneemt stappen om een lijkschouwing op het lichaam van zijn vader te laten uitvoe- BELGIE BRT 2 19.00 Een vinger in de pap. Jonge renprogramma met als thema: land bouwerskinderen. Muzikale omlijs ting: De Kreuners. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 20.10 Rapport '82: Vluchten voor je leven. Een honderdtal scholieren uit Antwerpen bestudeerden de vluchte lingenproblematiek. In een fictief par lement voeren zij het woord, alsof zij het voor het zeggen hadden. 21.00 Pramiera. Nieuws over films door Jo Ropcke. 21.50-22.45 Schooltelevisie. BELGIE FRANS 1 16.15 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 16.30 Europalia: Griekenland. De mosthenes. 17.00 Schooltelevisie. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd jeugd programma. 19.12 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Namen. Luxemburg en Waals- -Brabant. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal en sportberichten. 20.00 Autant savoir. De provincie Namen: wegenwerken. 20.25 A man called horse. Ameri kaanse western van Elliot Silverstein (1970). Met: Richard Harris, Dame Ju dith Anderson, Jean Gascon, Corinna Tsopei. Korte inhoud: In 1825 wordt de Engelse aristocraat John Morgan door de Sioux gevangen genomen. Geamuseerd door zijn blanke huid en snor laten ze hem in leven. Met een touw rond nek wordt hij het kamp binnengevoerd en krijgt de naam 22.15 Le caroussel aux images. Flimrubriek van Selim Sasson. 22.50 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.00 Les brigades du tigre. Herha ling Frans tv-serie met Jean-Claude Bouillon. Negende afl.: De gezellen van de Apocalypse. 19.00 Reflets du liberalisme. Politie ke uitzending. 19.28 Weerbericht. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Dialogue avec le sacre. Serie van vijf uitzendingen over de traditio nele kunst van de Ivoorkust. Eerste deel: De maskers. 20.35 Operation 48.81.00. 20.50 Cantp general. Oratorio van Mikis Theodorakis op tekst en ge dichten van Pablo Neruda. Met het orkest van Mikis Theodorakis, de so listen Maria Farantouri en Petros Pandis, de St. Jacques-koren van Stockholm. 21.40-23.30 Clap, la fete aux ima ges. Filmpjes van amateur-cineasten. ENGELAND BBC 1 16.20 Yogi Bear. 16.25 Jackanory. 16.40 Huckleberry Finn and his friend*. 17.05 John Craven's newsround. 17.10 Blue Peter. 17.35 Kinderfilmpje. 17.40 Journaal. 18.00 Nationwide. 19.00 Tomorrow's world. Over we tenschap en technologie. 19.25 Top of the pops. Hitparade 20.05 Wildlife on one. Documentaire 20.30 Sink or swim. Serie. 21.00 Journaal. 21.25 Claire. Serie. 22.15 Police. Serie. 23.05 Barbara Mandrell. Showpro gramma. ENGELAND BBC 2 18.45 Adventure world. Serie over 19.35 Journaal. 19.40 Futures. Over Engeland in de toekomst. 20.30 Fred. Uit het leven en werk van Fred Dibnah. 21.00 Kelly Monteith. 21.30 Forty minutes. 22.10 The associates. Serie. 22.35 What's up, Doc? 22.45 Newsnight. 23.30-00.15 Golf. Overzicht hoogte punten. Televisie morgen: NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 10.30-12.00 Schooltelevisie. 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. NCRV 16.00-17.20 De avonturen van een speurneus. Tsjechische jeugdfilm. NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. DUITSLAND 1 10.00 Journaal. 10.03 Roland Kaiser: van nul naar een. Herhaling. 11.05 Umschau. 11.25 Cafe op maat. Herhaling. 12.10 Kenteken D. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Journaal. 13.15-13.30 Videotex! voor ieder- 15.40 Videotex! voor iedereen. 16.15 Journaal. 16.20 Gaan we een keer naar Ha genbeek. 75 jaar Hagenbeckdieren- tuin in Hamburg. 17.05 Op naar de toekomst. TV ka naal 1994 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. DUITSLAND 2 15 40 Videotex! voor iedereen. 15.57 Overzicht programma's. 16.00 Journaal. 16.04 Professor Poppers uitvinding. Serie voor de jeugd. 16.20 Pfiff. Sportstudio voor jonge kijkers. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.00 Meesterscenes met Stan en Ollie. DUITSLAND 3 BELGIE BRT 1 14.00-16.00 Schooltelevisie. 18.00 Simon in het land van de krijttekeningen. Engelse tekenfimse- rie voor kinderen. BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst. 14.00-15.30 Schooltelevisie. 16.15 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 16.30 Europalia: Griekenland. Kreta. 17.00 Schooltelevisie. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma. BELGIE FRANS 2 12.00 Zie België Frans 1. 18.00 Les brigades du tigre. Franse tv-serie met Jean Claude Bouillon. Tiende afl.: De bondgenoot ENGELAND BBC 1 09.00-12.03 Schooltelevisie en cur- 12.30 Journaal. 13.00 Pebble Mill. 13.45 Flumps. 14.02 Scene. 14.35 A good job with prospects. 15.00 Golf. 15.55 Play school. 16.20 Yogi Bear. 16.25 Jackanory. 16.40 Scooby Doo where are you? Kinderprogramma. 17.10 The treassure houses. Over Britse musea. 17.35 Kinderfilmpje. 17.40 Journaal. 18.00 Nationwide. ENGELAND BBC 2 Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 (NCRV) Goudenregen ble - 16.30 Kletsmajoor: voor ters - 16.40 Van stad en lanc daag Zeeland - 17 02 Rozet prikkeldraad - 18.06 Hier e Ih 19.02 Gospelfestival Apeldoorjp® 20.03 Vierkant voor lichte rr 21.02 Radiomagazine over f toerisme, vrije tijd - 22.02 I dag-sport - 23.02 (NOS) Met op morgen. HILVERSUM 2 18.10 (KRO) Grenzeloos - 18} Berichten uit het achterland J Wetenschap - 20.03 Radio i 20.30 Spectakel - 21.30 Ti 22.40 Over vrouwen en iitq' 23.00 Muziek op het spel i 23.45 Ter overweging. HILVERSUM 3 - 18 03 (NOS) De avondspits tl (TROS) De Engelse popmuziei jaren '50 en '60: Cliff Richard 3 Shadows (7) - 20.02 Soul- show - 22.02 Sesjun - 23.02 V Putten met recent popwerk. HILVERSUM 4 - 16.00 (EO) Woord en lied JnOC Theologie naar de Heilige St 17 00 Overname Hilversum 2 r •Vl (NOS) Arleen Auger (sopraan) ner Hoffman (piano) Mozart, Schubert, Schumani en Strauss - 21.00 Onder de linde - 21.15 Nederlandse 22.00 Horizon - 22.30 Muziek Middeleeuwen en Renaissance Radio morgen HILVERSUM 1 - 6.02 Ontbijtshow met Hans ligenburg - 8.06 Actualiteiten Muziek om op te schieten - 8.! toor A.C. Raadschelders - 9.0: onbekend - 10.03 Edvard Nie 11.03 Ratel - 12.03 Nu hoor 13.06 Actualiteiten - 13.16 Th plet - 15.03 Omstreeks het vi uur - 15.30 Familie luisterspel Op de valreep. HILVERSUM 2 - 7 20 (VPRO) Radionieuwsd c 9.33 Weg uit Nederland? Vi de terugkeerder - 11.00 Lichti j, mofoonmuziek - 11.10 Schoo 11.30 (NOS) Homonos - 12.0( lokaal - 12.36 Forum over het nieuws - 13.10 De stem kende minderheid - 14.33 T 15.03 (VARA) Informatief prog tie HILVERSUM 3 - 7.02 (EO) Joy in the Tijdsein - 9.03 De muzikale fri - 10.03 Muziek motief - 10.03 je^ Pop non stop - 11.03 Popsjop (VOO) Erik de Zwart - 13.30 B Leeuwen - 15.03 Veroncla's tr 16.30 Popjournaal - 17.30 Co genda. HILVERSUM 4 - 7.00 (VOO) Ochtendstemming., Strauss en Co - 9.45 Het werk - 10.30 Muziek voor rr 12.00 Een uur met Hans 13.05 Wiener Festwochen 191 ner Philharmoniker en Itzhak spelen Mozart - 14,30 (VPRO (se! ber jazzmaand - 16.00 De twe weging: Collage van sound Int door Charles Amirkhanian -Ver Overname Hilversum 2. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hil 1 elk heel uur, 24 uur per dag._ versum 2 op elk half u tot 17.30 uur, voorts om 7.0fcpol 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 e [og uur. Op Hilversum 3 op elk li B van 7.00 tot 24.00 uur en Hilv om 7.00. 8.00 en 13.00 uur )E Zijl Wi >d II 'nd

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2