Debutantenbal van turnsters SY - Ajax zonder Geels en Cruijff AZC ondanks zege met de neus op de feiten gedrukt Wilander haalt Lendl onderuit DS owne rliest geslagen tus sportuitslagen VOORRUIT STUK? IS! 071-12 02 4a voetballerlei SPORT? MET DEKRAK? OP DE ERETRIBUNE. RJJ "ORT LEIDSE COURANT ZATERDAG 9 OKTOBER 1982 PAGINA 9 "iSiische TV-ontvangst trainer Haarlem J.- k. !LEM Tainer Hans van eveld hoopt via tv-beelden de ide dagen iets meer aan de weet len van de komende UEFA- enstander Spartak Moskou. Een ateursbedrijf, big smile commu- ins, heeft aangeboden het kan van de FC Haarlem .te voor- an een vijfenzeventig centime- ote schotel, waarmee de via de :t uitgezonden Russische tv- n kunnen worden opgevangen, ainer is daarop ingegaan. Er een video bijgeleverd, zodat l<l)oorneveld niet voortdurend aan 2|estel gekluisterd behoeft te blij de hoop op voetbalbeelden uit Rebattu en Maas sterk in finale BIARRITZ Max Rebattu en Anton Maas zijn in de finale van het toernooi om het wereld kampioenschap bridge sterk gestart. Het Am- stel veense duo, dat de eindstrijd in Biarritz maar net bereikte, haalde tegen gerenommeerde tegenstanders topscores. Gedurende 24 van de 27 spellen bezetten Rebattu en Maas de derde plaats. Een desastreuze nederlaag in de laatste ronde tegen de leidende Amerikanen Chip Mar tel en Lew Stansby, beïnvloedde de klassering negatief. Niettemin sprong het Nederlandse koppel via een 57-procentscore met dertig plaat sen naar de tiende positie in de algemene rang schikking. Bij de dames viel het bridgen van het Nederlandse duo Schippers-Van der Pas op. Door een voortreffelijke score van 59 procent steeg de Amstelveens-Utrechtse combinatie van de 23e naar de tweede plaats. Verlies voor volleybalsters ASSEN Voor ruim 1000 toeschouwers heeft het Nederlands dames volleybalteam gisteravond in Assen verloren van de Ja panse landskampioen Hitachi. In een on danks het grote krachtsverschil toch aan trekkelijke wedstrijd wonnen de Japanse dames met 3—4) (15—7, 15—6, 15—7). Het publiek werd in de Drentse hoofdstad ge confronteerd met een sterk en subliem verdedigend Hitachi, dat onder leiding van international Kimie Morita bij vlagen flon kerend aanvalsspel demonstreerde. De wedstrijd betekende voor coach Johan van der Haar zijn definitieve afscheid van het damesteam. Van der Haar nam vorige week afscheid, omdat zijn werkomstandig heden bij de NSF doorgaan niet zinvol maakten (zie elders in deze krant). Vultink niet in landenbiljartduel AMERSFOORT Hans Vultink zal niet deelnemen aan het negende biljarttoernooi om het Europese landenkampi- oenschap, dat van 4 tot en met 7 november in Amersfoort wordt gehouden. Door de inschrijving van Italië werd Ne derland-B uit de strijd genomen, waarmee de absentie van Vultink, die alle acht voorafgaande edities van de partij was, een feit werd. Vultink werd voor de A-ploeg gepas seerd, omdat hij er in het vorige seizoen niet in slaagde een nationale titel te bemachtigen. Overigens is Vultink niet de enige afwezige prominent. In het Oostenrijkse team ontbreekt driebander Johann Scherz en bij de Westduitsers in dezelfde discipline Dieter Müller. Belgie en Frankrijk vaardigen hun sterkste ploeg af naar Amersfoort. Voor Belgie komen Raymond Ceulemans en Ludo Dielis in hun favoriete spelsoort uit. De Nederlandse ploeg ziet er als volgt uit: Nederland: Piet Vet (libre), Jan Arnouts (47/1), Jos Bongers (71/2), Christ van der Smissen (bandstoten) en Rini van Bracht (driebanden). JRG Walter Browne gisteren in Tilburg zijn agen status in het inter- Lerdi! ale schaaktoernooi moe- I >geven. Na uiterst taai gaf de Amerikaanse ïeester zijn afgebroken luit de zesde ronde tegen stduitser Robert Hübner zetten en negen uur spel kamJ oorzi afoniverwinning viel er ook ar faiferen voor Tigran Petros itis. de tweede zitting staak- Hongaar Lajos Portisch lagel1 de ongelijke strijd. De QjnLarsen zag tegen de Rus lov af van pogingen zijn :ule voordeel in winst, zetten en nam genoegen, ntverdeling. Door ten heeft wereld- sarioen Karpov na zes ron- >er 3e leidinS met punt. ken left een punt voorsprong kamJn drietal achtervolgers: ir. h«e en de Nederlanders joedjan en Sosonko. Op hun ordt het trio op de huis door het kwartet Petrosjan, Hübner en ion, dat een vijftig pro- fccore achter hun naam ïockeywinst Jsterdam en ïrenveen 'HAAG Voor de ijs- wcompetitie werden gis- |nd drie duels gespeeld. Irdam won met 10-6 (3-1, |3) van Geleen, Nijmegen Jr met 3-6 (0-2, 1-2, 2-2) Heerenveen en Tilburg Ir van Den Bosch met 3- 0-4, 2-0). ROTTERDAM Griep, blessures en andersoortig klein leed hebben ervoor gezorgd, dat de dames turninterland Nederland- Hongarije in een debutan tenbal is veranderd. Gis teravond tijdens de ver plichte oefenstof leverde dat in Rotterdam herhaal delijk ondermaats gehup- pel en gespring op, dat met topsport weinig of niets te maken had. In de opbouw die trainingscoör dinator Hans van Zetten voor ogen staat, past zo'n test voor de meest onerva ren meisjes natuurlijk best, maar voor de buiten wacht is het een crime. Dat de achterstand op Hongarije (achtste bij de WK van vorig jaar in Mos kou) na de eerste dag toch redelijk bleef (183,75 te gen 175.00 punten), zegt alles over de zwakte van de tegenstander. land (Therese Wilmink, Mir jam Eigenhuijsen, Anja Nie- man, Carla Duplessis) enkele meisjes geblesseerd moeten achterlaten, maar bovendien werken de clubs in dat land de laatste tijd allesbehalve mee. Omdat ook nog eens een aan tal toppers uit het recente ver leden is gestopt, ziet het Hon gaarse beeld er inmiddels ook niet meer zó florissant uit. Vergeleken met de Nederland se situatie natuurlijk wel, want Szabo (totaal 37.55 punten) en Zsilinski (37.40) turnden een aantal oefeningen waaraan bij voorbeeld de afwezige natio naal kampioene Therese Wil mink niet kan tippen. Het Hongaarse duo leidt dan ook het individuele klasse ment na de verplichte oefen stof. Gevolgd door nog eens twee landgenoten, waarna El len Dees en Carola Eeekhoorn met een gelijk puntenaantal (35.40) de beste Nederlandsen zijn. Dees was van de nationa le afvaardiging de enige met eona Horvath: „De verplichte stof voor de brug ongelijk is te moeilijk". interland-ervaring; zij debu teerde vorig jaar november te gen Frankrijk. De andere meisjes stonden bij het eerste grote optreden behoorlijk bol entegen wel enorm veel moei lijkheden op. „Maar", zei de scheidende trainster Leona Horvath, „dat komt vooral omdat de verplichte stof voor van de zenuwen, hoewel de dit onderdeel veel te moeilijk balkoefening vreemd genoeg is. Kijk maar naar de Hon- geen valpartijen te zien gaf. gaarse meisjes, die hebben on- De brug ongelijk leverde daar- getwijfeld nog harder kunnen oefenen dan wij en die maak ten toch ook erg veel fouten". Horvath had gelijk. Invalster op het laatste moment Rita Papp gaf het zelfs voortijdig op en scoorde daardoor maar 5.00 punten. Zo bont maakten de Nederlandse meisje het net niet, al vielen er zelfs waarde ringen onder de 8.00 en uiter aard een afschuwelijk aantal onder de 9.00 te noteren. Ter wijl die laatste waardering toch een niet al te veel ge vraagde drempel is voor een beetje turnster. Carola Eenkoorn kwam er twee keer boven, met haar paardsprong (9.20) en haar vrije oefening (9.20). De brug was echter met 8.10 weer een inzinking van jewelste. Een- khoorn, nationaal jeugdkampi oene, toonde niettemin aan dat ze wel degelijk talent heeft. In de toekomst, als nationaal kampioene Therse Wilmink weer helemaal fit is, evenals Mirjam Eigenhuisen en Anja Nieman (respectievelijk twee de en vierde bij het NK), kan ze een goede aanvulling voor een ploeg zijn. Zeker omdat Monique Kaaks inmiddels is gestopt om gezondheidsrede nen en Debbie Amson (derde bij het NK) naar de Verenigde Staten is vertrokken. Evenals voormalige topper Marijke Aarnoutse zal zij daarmee voor het Nederlandse damesturnen wel verloren zijn. Dat maakt duidelijk, hoe moeilijk het zal worden om volgend jaar mei de EK in Götenborg zonder al te veel frustraties door te ko men. In dat licht kan een op zich oninteressante interland als tegen Hongarije nog wel van belang zijn. Maar het ware beter geweest als deze bijeen komst voor een keertje tussen de schuifdeuren was gehou- DICK HOFLAND BARCELONA Mats Wilander begint steeds meer een „Angstgegner" voor de Tsjechoslowaak Ivan Lendl te worden. Gisteren won de zeven tienjarige Zweed in de kwartfinales van het in ternationale tennistoer nooi in Barcelona op sim pele wijze van de Tsjecho slowaak, die als eerste was geplaatst. De setstanden waren 7-5 6-1. Met de Zweed gingen drie spelers uit Latijns Ameri kaanse landen over naar de halve finales: de Ar gentijnen Jose-Luis Clerc en Guillermo Vilas en de Braziliaan Marcos Hoce- Michiel Schapers heeft giste ren een nederlaag geleden in de kwartfinales van het eerste tennistoernooi van het vijfde wintersatellietcircuit, dat door de KNLTB wordt georgani seerd. In Bosschenhoofd ver loor Schapers met tweemaal 6- 4 van de Zweed Stefan Svens- son. Met Svensson plaatsten de Amerikanen Bruce Foxworth, Junie Chatman en Dan Saltz zich voor de halve finales. Chatman was eerder verant woordelijk voor de uitschake ling van Eric Wilborts (tweede ronde) en Marc Albert (eerste ronde). Frits Don ging in de Wilander versloeg opnieuw Ivan Lendl. tweede ronde onderuit tegen de Engelsman Jeremy Bates. Huub van Boeckel, de nationa le kampioen, is niet van de partij wegens het vervullen van de militaire dienstplicht. Schapers, die voor de Neder landse kampioenschappen be gin augustus werd geveld door de ziekte van Pfeiffer, kwam tegen Svensson vooral in con ditioneel opzicht in de proble men. Hij beaamde dat na af loop. Schapers: „Ik ben condi tioneel pas op 65 procent van mijn kunnen. De slagen gaan weer goed, maar de conditie is verre van optimaal". *04 4-0. Sateliettoernooi Bosschenhoofd: kwartfinales: Bruce Foxworth (Vst) - Stewart Bale (Eng) 5-7 6-2 7-5; Junie Chatman (Vst) - Jeremy Bates (Eng) 6-1 6-2; Dan Saltz (Vst) - Dieter Joehle (Wdl) 6-1 6-1; Stefan Svensson (Zwe) - Mi- chiel Schapers (Ned) 6-4 6-4. Schaken Toernooi Tilburg: afgebroken partij en 5e ronde: Portisch (Hon) - Petros- jan (Sov) 0-1; 6e ronde: Smyslov (Sov) - Larsen (Den) 1/2 - 1/2; Hüb ner (Wdl) - Browne (Vst)l-O. Stand na zes ronden: 1. Karpov 4,5 punt, 2/4. Browne, Timman. Sosonko 3,5; 5/8. Anders- son, Smyslov, Petrosjan, Hübner 3; 9/10. Torre, Portisch 2,5; 11/12. Nunn, Larsen 2. Tafeltennis Wereldbeker Hong Kong kwartfina les heren: Guo (Chi)-Park Lee hee (ZKo) 21-19. 21-20, 21-12; Saike (Chi)- Boggan (Vst) 21-11, 21-15, 21-16; Jo- nyer (Hon)-Ono (Jap)21-19, 21-14. 21- 12; Appelgren (Zwe)-Kuen (HKo) 19-21, 22-20, 17-21, 21-9. 11-21. poule A: Canada - Japan 14-16, 15-7, 15-11, 18-16; China - Oost-Duitsland 15-9, 15-12, 15-8; Argentinië - Zuid- -Korea 10-15, 15-12. 15-7, 12-15. 15-8; stand: China 4 pnt; Canada 4 pnt; Japan 3 pnt; Argentinië 3 pnt. Zuid- -Korea 2 pnt; Oost-Duitsland 2 pnt; poule B: Bulgarije - Tsjecho- Slowa kije 13-15, 12-15, 15-6. 15-12, 15-9; Brazilië - Polen 15-11. 15-8. 15-10; Sovjet Unie - Cuba 15-12, 15-3, 15-6. stand: Sovjet Unie 4 pnt; Brazilië 3 pnt; Tsjecho- Slowakije 3 pnt; Polen 3 pnt; Bulgarije 3 pnt. Cuba 2 pnt. Bridge WK Biarritz: Standen heren: 1. Mar- tel/Stansby (VSt( 1271 punten; 2 Ga- wrys/Lesniewski (Pol) 1265; 3 Wan g/Lu (Chi) 1231; 10. Maas/Rebattu (Ned) 1179. Dames: 1. Lewy/Marx Seve (Qua) 1221 punten; 2. Schipper- /Van der Pas (Ned) 1191; 3. Kenne dy/Sanders (VSt) 1190; 28. Mulder- /Van der Spek (Ned); 31 Van Me- chelen/Van der Brom (Ned) Nederland-Hongarije dames gedetail leerde cijfers Nederlandse turnsters resp. sprong, brug. balk, vrije oefe ning, totaal: Carianne Berrevoets 9.05. 8.30. 8 50. 8 95. 34.80; Adri Ver hoef f 7.90. 8.15. 8.75. 8.80. 33,60; Ellen Dees 9 00. 8.65. 8 80. 8.95. 35.40. Pris- ka van Dijk 8.75. 8.70, 8.55, 8.65, 34.55; Miriam van Cleef 8.90, 7.20. 8.60, 8,70, 33,40; Carola Eenkhoorn 9.15, 8,10. 8.90. 9.20, 35.40. ADVERTENTIE 9-kf HOVEN Ruud zifti vanavond bij de nenektitie-topper PSV- toiieiweer op de reserve- gronl Trainer Libregts slaap de voorkeur aan a'ag^vliet en Willy van de Kerkhof nu zij weer hersteld zijn van hun bles sures. Bij Ajax speelt Jo han Cruijff niet mee. Hin heeft nog te veel hinder van zijn blessure. PSV speelt in de vertrouwde opstelling, bij Ajax ontbreekt naast Cruijff Rijkaard. Het PSV-stadion is zaterdagavond voor het eerst sinds lange tijd weer eens uitverkocht. Er zijn 28.000 kaarten verkocht, waar van ongeveer 2.000 in Amster dam. De politie heeft naast de 'normale bewakingen in het Het is inmiddels wel zeker dat zowel Ruud Geels als Adri Koster voorlopig bij PSV blijft. De Eindhovense club wil niet meewerken aan een tussen tijdse transfer. „Geels blijft bij PSV of hij nu speelt of niet. Dat is het risico van een prof voetballer", meent PSV-mana- ger Kees Ploegsma. Over Koster is Ploegsma even eens duidelijk. „Het gaat goed met hem, in ieder geval wat fysieke gesteldheid betreft. Hij heeft het afgelopen jaar onge looflijk veel gedaan om weer terug te komen. Dat doen niet veel hem na. We zullen Kos ter, waar mogelijk inpassen in het eerste elftal. Aan het einde van het seizoen overleggen we wat er verder moet gebeuren". DIREKTSERVICE HOGE RIJNDIJK 5 LEIDEN si°v)elic nu owJballer Pantelic, de doelman rdeaux en enige jaren n ook van het wereld- speelt nu handbal bij de lavische bekerwinnaar ïicar Nis, zij het niet als in, maar als veldspeler. ;t dit om zijn schorsing n jaar te overbruggen, ic mag zo lang niet voor aux uitkomen, omdat hij ifgelopen competitie een Rechter had aangevallen. ii m< 0, dby. rï „jet. tegen rleague l een aantal clubs uit de e eerste divisie voortva- werk wilde gaan om te tot een superleague, zij inmiddels al heel eerstand ontmoet. Bij liniepeiling blijken al- 1' irsenal, Chelsea, Liver- "t Newcastle, Norwich, impton, Sunderland en ham Hotspur voorstan- zijn. Tegen zijn Aston Barnsley, Blackburn, in, Cambridge, Charl- •ventry. Crystal Palace, Everton, Fulham, Ipswich, leeds, Lei- Luton, Nottingham, en West Bromwich Al- Diverse clubs zien min- impetitiewedstrijden om iële redenen niet zitten, x wijst naar Schotland, de invoering v^n een er Division* geen succes ipgelverd. Voorzitter Er- ay van Fulham zei eer- ien gebeuren, dat de regering aan de paus de plaats van Lech Wa- ij Solidariteit in te ne- Zes zwarte parels in Robsons selectie Het heeft lang geduurd, voor dat een de eerste kleurling zijn debuut maakte in het Engelse elftal. Dat was enige jaren ge leden Viv Anderson van Not tingham Forest. Bobby Rob- son, de nieuwe manager van het Engelse team, heeft deze •week liefst zes zwarte parels in zijn selectie voor de inter land tegen West-Duitsland op genomen. Behalve Anderson zijn dat Luther Blissett en John Barnes van Watford, Ricky Hill van Luton Town, Cyril Regis van West Brom wich Albion en Mark Cham berlain van Stoke City. De verkiezing van de laatste is een grote verrassing. Nog geen twee maanden geleden werd de twintig-jarige vleugelspits voor ongeveer zes ton door Stoke City gekocht van de vierde-divisieclub Port Vale. Schotland zonder oude garde Manager Jock Stein van Schotland heeft flink de bijl gehanteerd in zijn selectie on der het motto, dat er een nieuw tiidperk is aangebroken. Dit betekende onder meer, dat Kenny Dalglish na acht jaar een automatische keus te zijn geweest en met 88 interlands Schots recordhouder is, niet werd geselecteerd. Behalve de spits van Liverpool kregen ook routiniers als Danny McGrain van Celtic, Joe Jor dan van AC Milan, Asa Hart ford van Manchester City en deelman Alan Rough van het Kenny Dalglish: echte prot gedegradeerde Partick Thistle geen uitnodiging meer. Dal glish reageerde een prof waar dig: „Het is de beslissing van de manager, daar heb ik mij bij neer te leggen". Afluisterschandaal in Brazilië De Braziliaanse scheidsrechter José Roberto Wright heeft een „afluisterschandaal" veroor zaakt door tijdens de competi tiewedstrijd Flamengo-Vasco da Gama met een verstopt bandrecordertje alles wat de spelers in het veld tegen el kaar of tegen hem zeiden op te nemen en voor de radio te la ten afdraaien. Spelers en offi cials van beide clubs noemden dit inbreuk op privacy. Voorts werd de scheidsrechter verwe ten meer bezig te zijn geweest met zjjn werk voor de radio dan met het goede verloop van de wedstrijd. Contant betalen Manager/coach Udo Klug van FC Nürnberg wilde enige we ken de Italiaanse club Bologna contant bétalen voor Herbert Neumann. Tijdens de onder handelingen over de transfer van de ex-speler van FC Köln, die via Udinese bij Bologna was terecht gekomen, ver sprak de voorzitter van de Ita liaanse club voortdurend. Eerst had hij het over een transfersom van 300.000 dollar, daarna over 300.000 mark en tenslotte over 300.000 lire. Dat laatste is gelijk aan 550 mark. Het spreekt vanzelf, dat Klug toen onmiddellijk zijn porte feuille te voorschijn haalde. Doelman met één arm SV Altensittenbach, een ama teurclub uit de buurt van Nürnberg, heeft een doelman met één arm. De 24-jarige Gerhard Neuner, die op ne gen-jarige leeftijd bij het hooi en zijn rechterarm verloor, staat overigens te boek als een betrouwbare, vooral vangzeke- re doelman. Door zijn optre den bleef de club vorig seizoen zelfs gevrijwaard van degrada tie. In de verlenging van een beslissingswedstrijd stopte hij nota bene twee strafschoppen. Alan Simonsen naar Engeland FC Barcelona heeft de Deense vleugelspits Alan Simonsen voor 1,4 miljoen gulden ver kocht aan de Engelse tweede divisieclub Charlton Athletic. Simonsen, die aanvankelijk de tweede divisie zijn eer te na vond, gaat ongeveer 350.000 gulden per jaar verdienen. De Deen, groot geworden bij Bo- russia Mo.nchengladbach, was na drie jaar overcompleet bij FC Barcelona. In de Spaanse competitie mogen slechts twee buitenlanders worden opge steld. De Europese bekerwin naar voor bekerwinnaars be gon de competitie met de Ar gentijn Maradona en de onver wacht snel van een kniebles- surl- hersteldeWestduitser ,<M& m Dragan Pantelic: handballer Schuster. Oud-Europees voet baller van het jaar Simonsen werd daardoor naar de reser vebank verwezen. Boete voor St. Etienne De Franse club St. Etienne is door de UEFA een geldboete van ruim 40.000 opgelegd we gens ongeregeldheden in de Europa Cupwedstrijd te gen het Hongaarse Tatabanya. Toeschouwers wierpen flessen en stenen op het veld. St. Etienne plaatste zich door een zege van 4-1 voor de tweede ronde. Ook AZ '67 en FC Utrecht werden bestraft, met een boete van bijna 3.000 gul den voor ongeregeldheden in duels tegen resp. Limerick en FC Porto. Goossens naar San Jose De Golden Bay Earthquakes uit San Jose, dat uitkomt in de Amerikaanse voetbalcompeti tie heeft de Nederlandse aan valler Jan Goossens aange trokken. Goossend speelde voor de Edmonton Drillers. Goossensgaat voor San Jose in zaalcompetitie spelen. PARIJS AZC-Bicrolife is in het openingsduel van het cuptoernooi voor be kerwinnaars met de neus op de feiten gedrukt. Het Zweedse Neptun Sollentu- na bleek een halve wed strijd lang niet die zwakke tegenstander te zijn die de Alphenaren hadden ver wacht. Pas in het tweede gedeelte van de wedstrijd waren de pupillen van coach Geurtsen weer bij de les. Het extra beetje concentratie aan Alphense zijde was voldoende om uiteindelijk nog net een verschil van zes punten winnend te eindigen: 16- 10. De schrik zat er bij AZC bij het verlaten van het sfeerloze Parijse zwembad echter toch wel een beetje in. „We zijn inderdaad te onge concentreerd van start ge gaan", beaamde Jan-Evert Veer „we speelden met name verdedigend te aarzelend, waardoor die Zweden in hun spel konden komen". Ook het zeer strenge fluiten van de Joegoslavische hoofdscheids- rechter Klisovic leek AZC in de beginfase parten te spelen. Tot drie keer toe namen Buunk c.s. de leiding in de eerste periode, maar even zo vele keren kwam Neptun langszij. Onvoldoende Ook in de tweede periode be sefte AZC nog onvoldoende dat het niet het verwachte „makkie" zou worden. Verde digend kwam de Alphense equipe, mede door het verwar rend strakke fluiten, niet altijd even sterk voor de dag. De Zweden gaven geen duim breed toe en kwamen ook aan het einde van de tweede perio de langszij: 7-7. „We speelden te ongedisciplineerd", vond coach Geurtsen. „Soms speelde de ene helft zone en de andere helft persoonlijke verdediging. Als je „prest" zijn die Zweden nergens meer". Dat besef drong in de derde periode ein delijk bij de Alphenaren door. AZC deed er een schepje bo venop en sloot de derde perio de met voorsprong af: 10-8. „Toen het er nog even om ging spannen konden we de concentratie wel opbrengen", wist Jan-Evert Veer. En in derdaad, de Alphenaren kre gen de overhand en stelden alsnog orde op zaken: 16-10 Waarmee het ongeïnspireerde spel van AZC nog enigszins verbloemd werd. Een waar schuwing voor het duel tegen Charenton", aldus Veer. „Als we zo tegen die Fransen spe len, kunnen we het nog knap lastig krijgen". Scores AZC: Noordegraaf 4; Mirea 4; Verboom 3; Veer 2; Buunk 2 en Pielstrom 1. Neptun Sollentuna: Stenberg 4; Oberg 2; Lunden 2; Karn- hall 1 en Eriksonn 1. Het tweede duel gisteravond tussen Charenton en ASSK Is- tanboel eindigde in een zege van 14-4 voor de Fransen. PAUL VAN DER BIJL

Leidse Courant | 1982 | | pagina 9