Openhartige gesprekken in „Aan onze ouders I: RADIO/TELEVISIE André Meurs prijs voor Henk Smaling Nostalgie over de L roerige jaren zestig LEIDSE COURANT VRIJDAG 8 OKTOBER 1982 PAGINjt HILVERSUM Maandag a.s. doet TROS-radio in een speciaal programma verslag van de strijd om de André Meurs Trofee, zoals die dinsdag in De Flint in Amersfoort „gestreden" werd. Twaalf bekende Nederlandse artiesten vertolkten nieuwe liedjes van nog onbekende Nederlandse tekstdichters. De liedjes kwa men voort uit een workshop van de Stichting Conamus en wer den van muziek voorzien door bekende componisten. Uiteindelijk ging de André Meurs Trofee naar Henk Smaling, wiens liedje „Ik zie, ik zie" door de jury werd bekroond. Behalve uit deze trofee bestaat de prijs uit een bedrag van 1.000. De tweede en derde prijs 500 en 250 waren voor „Blijf geloven" van Elly Rakers en voor „Angelica Adieu" van Aimée Visser. Ombudsman mogelijk verplicht bij omroep UTRECHT - Het ministerie van CRM gaat on derzoeken of omroepen verplicht kunnen wor den programma's uit te zenden voor sociaal zwakkeren, een verplicht ombudsmanprogram- Dat zei het hoofd van de afdeling radio, televi sie en pers van het ministerie van CRM, ing. J.W. Reinold, in Utrecht tijdens een symposium - ter gelegenheid van de tiende verjaardag van de Stichting Ombudsman. Op het symposium stond de hulpverlening door middel van de me dia centraal. Reinold zei dat de omroepwet, die aangeeft dat omroepen in hun programma's aandacht moe ten schenken aan cultuur, educatie, informatie en verstrooiing, die categorieën met opzet niet nader omschrijft. Dat zou de overheid volgens Reinold wellicht te veel invloed geven op de programma's. „De zendgemachtigden schuiven echter met het grootste gemak programma's door naar de NOS, als het toevallig niet in hun straatje te pas komt", aldus Reinold. Hieruit vloeit de wens voort de omroepen tot een be paald programma te verplichten. Zij kunnen hierbij gebruik maken van de diensten van de Stichting de Ombudsman, nu die zich heeft los gemaakt van de VARA. HILVERSUM - IKON-tv heeft een manier gevonden om de openhartigheid tussen ouders en kinderen over aller- hand levensproblemen op gang te helpen dan wel te hou den. Zij koos daarvoor een be hoedzame omweg. De journa liste Mary Michon werd er op uitgestuurd om onverbloemde gesprekken met jongeren vast te leggen, jongens en meisjes dooreen. De meest interessante legde zij vast op papier. Samen met een filmer trok intervie wer Hans Luyendijk vervol gens naar het Rijnlands Ly ceum in. Oegstgeest, waar blij kens eerdere IKON-ervarin- gen scholieren zitten die deze teksten als persoonlijk beleefd in een tv-interview wilden zeggen. Ook werden hiervoor andere jongeren gevraagd met ambities om op toneel of tv iets te gaan doen. Dit procédé heeft geresulteerd in de tv-serie „Aan onze ou ders", te beginnen vanavond op Ned. I om 22.45 uur, en blijkt in de praktijk prikke lend te hebben uitgepakt Zo wel jongens als meisjes, in leeftijd tegen de twintig lo pend, vertellen over hun erva ringen met liefde, maatschap pij, omgang met ouders en an dere zaken die in hun levens een belangrijke rol spelen. Za ken die zij niet één-twee-drie met hun ouders door zullen nemen. Intussen krijgen via deze uitzendingen de oudere kijkers een heldere kijk op de. leefwereld van de jongeren. Dit kan in de huiselijke kring mogelijk discussies op gang brengen. Dit dan helemaal volgens de bedoeling van de' IKON. Dergelijke gesprekken staan of vallen met de openhartig heid. Die laatste instelling kon bereikt worden door de anoni miteit van de betrokkenen te respecteren. Het euvel van herkenning werd zover moge lijk uit de weg gegaan. Toch zit in deze gesprekkenreeks bijv. ook een interview met een Turks meisje, dat vertelt een dubbel leven te leiden. Thuis op gezag van haar vader als Turkse, buiten de deur als een verhollandst meisje, waar bij zij bij een vriendinnetje thuis haar Turkse plunje af werpt en zich in „hollandse" spijkerbroek met dito toebeho ren steekt op weg naar disco en grootwarenhuis. Is de kans op herkenning door de aard van het verhaal hier niet groot? Dit meisje zal zeker problemen met haar vader krijgen als die man verneemt hoe zijn dochter de regels van het Turkse ouderlijk huis met voeten treedt. Dat vertelt zij althans zelf. Mary Michon:- „Ik acht de kans op herkenning vrij klein. Dat heeft te maken met de werkwijze. Dat Turkse meisje bijvoorbeeld laat ik praten met een heel ander accent dan in de nagespeelde tekst. Boven dien blijft het adres van dat meisje geheim. Ik ben de enige die dat weet Zelfs bij de IKON willen ze dat niet van mij horen". Aan het woord komen in de eerste aflevering Mieke van 15, gespeeld door Veronique Konings, die een relatie heeft met haar leraar, Margriet van 16, domineesdochter, in de persoon van Myriam Corzilius over Amnesty International, en Ankie van 16, gespeeld door Louise van Teijlingen, over het hebben van verkeer de vrienden. Wie ben ik De idee voor dit programma werd de IKON ingegeven als antwoord op de vraag, die hui dige jongeren zich stellen, na der omschreven als: Hoe kom ik te weten wie ik ^>en? Wat houdt jongeren bezig op de drempel van volwassen heid, welke geheimen dragen zij met zich mee, nog afgezien van het raadsel van het leven, en in welke dromen en proble men verliezen zij zich, waar ouders en ouderen geen weet van hebben? Dat die interviews overkomen als direct afkomstig uit de mond van de jongeren die in beeld verschijnen, heeft te ma ken met de werkwijze van de regie, met name Nancy Gould en Trudy van Keulen, die éér der met die interview-spelers in workshops werkzaam wa ren en hen leerden hoe zich in te leven in bepaalde personen. Alsof het om hen zelf gaat vertellen ze de ervaringen van anderen na, daartoe aange spoord door interviewer Hans Luyendijk, die het spel mee speelt. En daar worden zij de huiska mer binnengevoerd: een meis je met abortuservaringen, een jongen die ontdekt dat hij ho mofiel is, een meisje met een dubbelleven, jongeren op de criminele toer, een feminis- tisch meisje die het met haar vriend moet zien te plooien, ze passeren allemaal de revue en het scherm in vijf afleverin gen. Laat op de avond om vooral de ouders direct te be reiken, maar ook jongeren kunnen er veel van leren om trent hun eigen levenssituatie en de mogelijk te vinden ant woorden daarop. Wat jongeren vooral schijnen te missen is de luisterhouding van de ouders, d.w.z. het onbevooroordeeld luisteren, zonder direct met antwoorden klaar te staan. Zoekende jongeren vragen niet om wijsheden, maar orri meeleven, meevoelen, mee denken. Liefde en sympathieën vor men evenwel zaken, waarin jongeren uitgesproken alleen staan. Zij willen daarin van HILVERSUM „De jaren zestig, een paradijselijk decen nium, want de herinnering verzoet het verleden", zegt de commentator aan het begin van „De roerige jaren '60".# Deze eerste eigen Veronica-' produktie van dit seizoen, die de omroep zondag op Ned. I om 21.40 uur op het scherm brengt, is een geslaagde po ging om in anderhalf uur tien welvarende, maar ook opwin dende jaren aan de kijker voorbij te laten trekken. Herinneringen verzoeten in derdaad het verleden en ve len zullen dan ook met wee moed de beelden terug zien. Maar behalve door hippies, flowerpower en kabouters werden de jaren zestig ook ge kenmerkt door de Vietnam- oorlog, het schoppen tegen de gevestigde orde, de Maagden huis-bezetting, rellen in Am sterdam rond het huwelijk van Beatrix en de democrati sering op de universiteit, de scholen, in het leger en in de politiek. En als de zoete droom dan toch doet terug verlangen naar die tijd van welvaart en vernieuwings drang dan is er de koude dou che in de vorm van de Frank Boeijen Groep, die in „Zoek de verschillen" zich afvraagt of de tijden wel zo veranderd zijn. De „Roerige jaren '60" een ge heel in zwart/wit en met oude archiefopnamen gevuld pro gramma, laat o.m. zien dat er bij de televisie flink werd ge ëxperimenteerd. De talrijke muzikale intermezzi maken dat duidelijk. Dat er veel mu ziek in de uitzending zit is niet zo verwonderlijk. Voor de jeugd was het namelijk een nieuwe manier om zich te ui ten. Boudewijn de Groot laat in „Er komen andere tijden" weten: „Je moraal verveelt G Qroi ons al tijden" en Wally Tax gen... maar dit is toch gewoPe'| van The Ousiders zingt: „We fantastisch". g leven zoals we zelf willen. Wij Schitterend is ook Tom Ma. kijken niet terug naar het ders als Dorus, die de hi verleden". The Doors met zaal laat brullen van het „Unknown Soldier" en Dono- chen. Het enige wat hij doel ,e van met „Universal Soldier" illustreerden de Vietnam-oor log, terwijl The Beatles en hoogtijdagen voor sporte The Rolling Stones niet alleen Nederland. Jan Jansen, die met hun muziek, maar ook Tour de France won, Sjouljj met hun manier van leven de Dijkstra, die de ene na de jeugd beïnvloedden. dere medaille binnenhaalt De jeugd wilde niets weten evenals schaatser Kees Va- van de maatschappij die door kerk en zwemster Ada Kol fl hun ouders was opgebouwd, De keerzijde van de jaren z terwijl de ouders er alles aan tig komen ook in beeld, deden om de jaren dertig niet waren er in Nederland terug te laten keren. In snel- voorbeeld de provo's, die treinvaart probeerde men de letjes schopten en vochi woningnood op te lossen en voor een anarchistische si de auto werd een statensym- De politie kreeg te mal bool. Hierdoor kreeg Neder- met verdovende middelen- land met een nieuw fenomeen bruikers en de bewoning te maken: de file. Maar ook „het goedkoopste hotel het aantal televisie-toestellen Nederland", slapers op groeide. Programma's die Dam. De kunst beleefde werden uitgezonden waren dertussen de tomatengooi „Flip de tovenaar" met Leen tie tegen het burgerlijke thi Jongewaard en Lex Goud- ter (waarvan geen beel<' smit, „Hou je aan je woord" bestaan) en het begin met Godfried Bomans, de bewegingstheater krachttoer met Mies Bouw man met „Open het dorp",- ten had waardoor de „Mik en Mak" met Donald Mina-beweging ontstond, Jones en „Voor de vuist weg" eigen openbare toiletten Hiervan laat Veronica een on verwachts optreden in „De gen buik. vuist" van Willeke Alberti, De jaren zestig waren zei Studiogesprek met een van de meisjes in de tv-serie „Aan onze ouders". geen wijze raad weten. Dat is ook maar het beste zo. Daarin gaan zij een weg, die door nie mand kan worden uitgezet. Voorop staat daarbij, dat ac ceptatie door leeftijdgenoten als levensprobleem nummer één geldt, omdat de vragen rond man-vrouw-relatie hier ten nauwste mee samenhan gen. Dat moeten ze onderling uitzoeken. Daar hebben ze geen volwassene bij nodig. Hoogstens kan die bijdragen door de deur van zijn huis open te zetten. Ook dat komt naar voren in die gesprekken, evenals rolpatronen, emanci patie, vastigheid in het werk en vrijheid in de liefde. Maar ook levensangst, samenhan gend met vredesproblemen. Komen zij nog wel aan leven toe in deze dreigende wereld?" Het lijkt ook wel of zij haast hebben. Zegt een meisje: „Mijn ouders zijn gescheiden. Mijn moeder lijdt aan huilbuien. Mijn vader zie ik niet, omdat ik dat mens niet kan uitstaan dat nu bij hem is. Ik ben van school af gegaan, omdat ik voor mijn broertjes en' zusjes moet zor gen. Maar 's zaterdags ga ik met mijn vriendinnen uit. Jongens zijn alleen maar praatjesmakers. Alles zeggen, maar niets doen. Van echt leu ke dingen komt niets terecht. Mijn toekomst? Ik weet niet eens of ik die wel heb. Toch wil ik later wel trouwen en kinderen krijgen". TON OLIEMULLER Televisie vandaag NEDERLAND 1 NCRV 16.00 Speels met licht klas siek. Herhaling van gis teren. I 17.00-17.15 Duivenplein. En gelse tekenfilmserie. NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.58 Journaal. TROS 19.00 Het lelijke eendje. Te kenfilmpje van Walt Dis ney. 19.10 De eerste de beste. Programma met vreemdsoortige presta ties in het teken van het Guinness Record Book met commentaar van Tom Blom. Presentatie: Martin Rudelsheim. On derwerpen zijn onder meer: hoeveel mensen kunnen er in een tele fooncel, wie stropt er de meeste stropdassen en wie zit het langst op een rodeo-kunststier. 19.50 Kieskeurig. Consumen tenrubriek van Wim Bosboom en Mireille Bekooy. 20.20 Andre van Duin. De beste sketches en lied jes uit de Andre van Duin Theatershow 1981. Met medewerking van: Corrie van Gorp en Frans van Dusschoten. NOS 21.37 Jovmaal. TROS 21.55 Dr. Renz en Co (Een ge val voor twee). Duitse politieserie. Met: Gun- ther Strack, Claus Theo Gartner, Barbara Rut ting e.a. Korte inhoud: Advocaat Renz is blij verrrast met het bezoek van Birgit, die hij 27 jaar niet meer heeft gezien en op wie hij vroeger erg verliefd was. 22.55 Gesprek met de minis ter-president. IKON 23.05 Aan onze ouders. Pro gramma-serie voor ou ders en hun opgroeien de kinderen. Zie elders op deze pagina. NOS 23.40 Journaal. 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. VOO 23^0-04.00 Popnacht. Vero nica's eerste eigen pop nacht met muziek van Nederlandse bodem. In het Sportcentrum De Maaspoort te 's Herto genbosch treden op: Vi tesse, Golden Earring, Normaal en Doe Maar. De hoofdrolspelers uit de Engelse serie „Het zoete linkse le ven" dat door de VARA op Ned. II om 22.40 uur wordt uitge zonden. Scene uit „Het huis in Frankrijk" waarin dr. Renz (I) de hulp in moeten roepen van zijn vriend Josef Matula (Claus Theo Gart ner) op Ned. I om 21.55 uur. Tom Blom verzorgt het commentaar bij „De eerste de beste" op Ned. I om 19.10 uur. Aan het einde van de popnacht zullen de vier groepen een gezamelijk optreden geven. (In ste reo te beluisteren via Hilversum 3 en Hilver sum 1.) NEDERLAND 2 NOS 18.25 Paspoort. Informatie voor de Spaanse gast arbeiders. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. VARA 18.57 De Smurfen. Tekenfilm serie van Hanna en Bar- bera. Tweede afl.: De smurfin. 19.22 Vijf tegen vijf. Spelpro- gramma onder leiding van Willem Ruis, waarin vijf leden uit een familie het opnemen tegen vijf andere familieleden. NOS 20.00 Journaal. VARA 20.28 Achter het nieuws. Ac tualiteitenrubriek. 21.10 De Chartreuse van Par ma. Zesdelige serie naar het werk van Stendhal. Met: Martha Keiler, Glan Maria Votonte, Andrea OccWplntl, George Wil son en Luda Bose. Vierde aflz Graaf Mos- ca Is jaloers op Fabrizlo en prins Ernest IV op Fabrizlo en graaf Mos- ca. De prins heeft er al les voor over om herto gin Sanseverlna in zijn macht te krijgen. 22.10 De Ombudsman. 22.40 Het zoete linkse leven. Tv-serie van Christop her Hampton naar de roman The History Man van Malcolm Bradbury. Met: Anthony Sher, Ge- raldine James, Michael Hordern, Isla Blair e.a. Tweede afl.: Barbara gaat voor een weekend je uit naar Londen. Ho ward zal dus voor zich zelf en de rest van het gezin moeten zorgen. NOS 23.35 Journaal. 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.15 Journaal. 16.20 De man op de top. Portret van de alpinist Reinhold Messner. 17.05 Teletechnicum. Over het doel en de methoden van archeologie. 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. Jongerenprogram- 18.30 Voorzichtig verborgen came ra. 18.40 WWF-club. Vervolg. 19.15 Actualiteiten. 20.00 Journaal. 20.15 La dentelliere. Frans-Zwitser se psychologische film van Claude Goretta (1977). Met: Isabette Huppert, Anne-Marie Du ringer, Yves Beneyton e_a_ Korte inhoud: Beatrice, een ver legen meisje uit Parijs, maakt tijdens haar vakantie kennis met de student Francois. Als hij na een tijdje hun ver houding verbreekt, stort Beatrice's wereld in. 22.00 Plusminus. Economisch nieuws. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Oneindig diep. Tv-film van Pete Artel en Irene Rodrlan (1978). Met: Hans Peter Korff, Donata Hoffer, Walter Kohut qn Alf Marholm. Korte inhoud: Paul Montag werkt bij een verzekeringsmaatschappij. Hij onder zoekt een serie raadselachtige sterf gevallen. 00.45 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Profeaeor Poppers uitvinding. 16.20 Leerlingen-e*press. Journaal voor de jeugd. 17.00 Journaal. 17.08 Tete-illustratte. 18.00 Meesterscenes met Stan en Ollie. Met Stan Laurel en Oliver Har dy. 19.00 Journaal. 19.30 Buitenlands Journaal. 20.15 Onze ouwe. Duitse politieserie met Siegfried Lowltz en Michael Ande. Korte inhoud: Gerhard Wolf, bedrijfsleider van een firma, die het niet meer voor de wind schijnt te gaan, wordt door twee jongemannen overvallen. 21.15 Plezier, spel, sport en spoken. Gevarieerd ontspanningsprogramma. 22.00 Achtergrondinformatie. 22.20 Aspecten. Culturele rubriek. 22.50 Sport op vrijdag. 23.20 Afrekening in San Francisco. Italiaanse actiefilm van Maurlcio Luci- di (1976). Met: Roger Moore, Stacy Keach, Ivo Garrani e.a Korte inhoud: Ulysses, advocaat en neef van mafia- baas Salvatore Francesco controleert met zijn clan de baai van San Fran cisco. 00.55 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Hallo Spencer. 18.30 Tel ©college L Met Tetecollege 19.00 Hobbytheek. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Reporter. Reportages uit Duitsland. 21.00 Praten moet je met elkaar. In formatieve serie. 21.30 God en de wereld: Jese Kris- to. Film over een Afrikaans toneelstuk en zijn achtergrond. 22.00 Marie Curie (5). 22.50 Cultuur en wetenschap. Euro pese monumenten. Vandaag: El Cld. 23.35 JournaaL BELGIE BRT 1 18.00 Simon en het land van de krijttekeningen. Engelse tekenfilmse rie voor kinderen. 18.05 Sesamstraat. 18.20 Klein, klein kleutertje. Pro gramma voor de allerkleinsten over Klein Duimpje. 18.35 Tv-magazine (Open school). Tweede aflevering. 19.05 Jukebox. Dr. Hook met „Baby makes her blue jeans talk". 19.10 Verdere avonturen van Oliver Twist Engelse jeugdserie. Met: Da niel Murray, John Fowler. David Swift e.a. Twaalfde afl.: Bye, bye Bumble. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20 15 Dood Charley Varrick. Amert- kaanèe politiefilm van Don Siege! (1973) naar het boek „The Looters" van John Reese. Met: Walter Matt- hau, Andy Robinson, Joe Don Baker e.a Korte inhoud: Ex-stunt piloot Charley Varrick pleegt met succes kleine bankovervallen. De bult Is te klein om de FBI achter hem aan te sturen. Maar op een keer loopt het allemaal finaal uit de hand. 22.00 Premtere-fnagazine. Filmactu aliteiten door Roland Lomme. Met o.m. portretten van Alain Deion en Philippe Noiret. 22.50 JournaaL BELGIE BRT 2 19.00 De mysterieuze wereld van Arthur C. Clarke. Documentaire se rie. Vierde afl.: De aapman. 19.27 Lieve plantjes. Kaapse prlmu- 19.37 Overzicht program- 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 De Forsyte Saga. Herhaling Engelse serie naar de trilogie van John Galsworthy. Zesde afl.: Beslis singen. 21.05 Wie schrijft die blijft. Maande lijks boekenprogramma met o.a. een interview met Doris Lessing. 21 55-22.45 Kwartet van Beethoven. In dit derde deel vertolkt het Quatac- ker kwarlet opus nr. 127. BELGIE FRANS 1 16.15 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 16.30 Europalia: Griekenland. Delos. 17.00 Schooltelevisie. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma. 19.12 Verkiezingstribune. De PS. 19.25 Weerbericht 19.30 Journaal en sportberichten. 19.55 A suivre. Actualiteiten. 21.00 Mon oncle Benjamin. Franse komedie van Edouard Molinaro (1969) naar aanleiding van het feit dat Jacques Brei vier jaar geleden stierf. Met: Jacques Brei, Claude Jade. Rosy Varte e.a. Korte inhoud: Benjamin Rathery Is niet alleen een drinkeboer en een succesvol rokenjager, maar ook een Jongeman, die geen blad voor de mond neemt, waardoor hij nog al eens vijanden maakt. 22.30 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.05 Les brigades du tigre. Herha ling tv-serie van Claude Desailly. Vijf de afl.: De broederschap der wolven. 19.00 Vend red i-eporte. 19.30 Nieuws voor doven en slecht- 19.55 Willem de Veroveraar. Zesde en laatste afl.: 1066, het jaar van de komeet, zal voor Willem volledig ge wijd zijn aan de voorbereiding van de ontscheping, een meesterstuk van or ganisatie en strategische wetenschap. 20.50-21.50 Gemeenteraadsverkie zingen. Brussel. ENGELAND BBC 1 16.20 Yogi Bear. Kinderserie. 16.25 Jackanory. 16.40 Scooby Doo. 17.10 The treasure house. Over mu- 17.35 Kinderfilmpje. 17.40 Journaal. 18.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 18.45 Commonwealth Games. 19.50 It's a knockout. Spel zonder grenzen. 21.00 Journaal. 21.25 Horse of the year show. 22.45 Connections. 23.16 Journaal. 23.20-01.30 The late film. ENGELAND BBC 2 20.15 Did you see.-? Terugblik op de tv. 21.00 L for Lester. 21.30 Dad's army. Serie. 22.00 The History Man. 22.50 Newsnight. 23.45-00.30 The old grey whistle tesL Rockprogramma. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 09.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 11.00-11.20 Open school-ROF. Fries programma via het Teleschoolbord. DUITSLAND 1 10.23 La dentelliere. Herhaling. DUITSLAND 2 12.00 Overzicht programma's. HILVERSUM 1 - 16.02 (KRO) Op de valreep -E Actualiteiten - 18.20 Punt uit - Wekelijkse schaakrubrtek - 1 Country time - 21.02 Eigentijdii 22.02 Goal - 23.02 (NO het oog op morgen. HILVERSUM 2 - 18.20 Politieke partijen - J Luchtruim - 19.00 Luisterspt hebben oren..." - 19.341 matte - 20.00 Provinciale zaken,1 de regio Siii 21.00 Vrije tijd blije tijd - 21.40 -service - 22.10 Radio volksuni teit - 22.40 Oost west thuis tx 23.00 (VARA) Het zout in de pa HILVERSUM 3 - 16.30 (VOO) Popjournaal - Concertagenda - 18.02 (NOS avondspits - 19.02 (VOO) Leo vaT Goot - 21.02 Mono: Erik de Zt 22.00 Veronica's Popnacht op en televisie (na 0.00 wordt dil gramma voortgezet op Hilversui HILVERSUM 4 17.00 Overname Hilversum Z (NOS) European Commity Youl* chestra oJ.v. Claudio Abbado mStE Lynn Harrell (cello) - 22.05 Jaa ,r Michiel de Ruyter - 22.30 Ci£ banden met het buitenland. eo Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (VOO) Veronica's Popna^ 4.00 Bart van Leeuwen - 7.02 (V Hallo hier Hilversum - 10.30 Wk Nederlands wil zingen (1) - 11.01 HILVERSUM 2 - 7.20 (TROS) Rollebolleradio Aktua - 8.11 Sport na sport Toeraktua: Indonesië (1) - 9.05 nastiek voor de vrouw - 9.15 blinden en slechtzienden - boom en Bekooy - 9.40 Ove ochtendbladen - 9.45 Een mark 10.00 Kieskeurig - 10.15 Weekei jj - 10.40 Op schrijversvoeten - Toerisme - 11.00 Op uw gezond 11.20 De telefoonvraag - 11.33 I mentaire - 11.56 Solidariteit tieve serie). HILVERSUM 3 - 7.03 (NCRV) Pop non stop -gor Rabarbara - 8.03 Popfrisser -f Gospel-rock - 10.03 PopstatPgB] 11.03 Popsjop met Jaap de Gretas i HILVERSUM 4 - 7.02 (AVRO) 's Morgens i vroegte - 8.05 Op 'n klein staticiiflgt - 9.00 In de kaart Braamhorst - 10.30 Concerto nale: werken van Corelli. Biw- Bruckner - 12.00 Kurhausco® de rechtstreekse uitzending uit Sc ree ningen. NIEUWSBERICHTEN b Nieuwsuitzendingen zijn op Hllv? Jai 1 elk heel uur, 24 uur per dag. C (te versum 2 op elk half uur van 7.3 tot 17.30 uur, voorts 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 en k uur. Óp Hilversum 3 op elk he 7.00 tot 24.00 u om 7.00, 8.00 en 13.00 i iHllver JWe [elli ortei

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2