rïennie Kuiper denkt kan Italiaanse stal ennissers oten tegen ortugal Albanese ploeg speelt niet tegen Russen Sterk basketbal dames Voorburg Squash-heren HSRC kampioen zonder finale Weinig opwinding bij schaakduels J sportuitslagen lussing Jan de eiding HIJNE NIET IN TAFELTENNISTEAM Tips voor Duindigt ,18 >ORT LEIDSE COURANT VRIJDAG 8 OKTOBER 1982 PAGINA 19 o Ahead heeft :er voorzitter CENTER De Deventer iivisieelub Go Ahead les heeft sinds gisteren een voorzitter en een ningmeester. Hans Nieuw- 3 (oud-voorzitter van de linklijke U.D) en Gerrit nhuis uit Loehem hebben bereid verklaard deze be- irsfuncties in te nemen. bestuur van de stichting laid voetbal Deventer, wil bestuur van Go Ahead les uitbreiden van 3 tot 5 Binnenkort hoopt het htingsbestuur de drie nog nstaande bestuursplaatsen ;e vullen. KOHN WEER OPSTRAAT HONG KONG De voormalige trainer van FC Twente en Go- Ahead Eagles, Spitz Kohn, die in Hong Kong net goed en wel aan de slag was, staat weer op straat. Zijn club, Morning Star, blijkt failliet te zijn. De spelers zijn ook allemaal ontslagen, onder wie de> voormalige spits van FC Den Bosch Kees Storm en de ex-Fey- enoorders Paul van der Blom en Hugo van Houten. Het drietal probeert intussen bij andere clubs in Hong Kong onder dak te ko men. Kohn, die net zijn echtge note had laten overkomen, komt waarschijnlijk weer terug naar Nederland. Raas wint in België ZWEVEZELE Jan Raas heeft gisteren in het Belgische Zweve- zele een criterium voor beroepsrenners gewonnen. De Zeeuw kwam na 136 kilome ter alleen over de streep. Hij had 15 se conden voorsprong op een groep renners, van wie ploeggenoot en Belgisch kampioen Frank Hoste de sprint won. Leo van Vliet eindigde als vierde en Bert Oosterbosch als dertiende. Zware taak rugbyteam DEN HAAG Het Nederlands rugbyteam gaat zondag 10 oktober een zware interland tegen Po len tegemoet. De openingswedstrijd van de FIRA- -competitie in de B-groep wordt in Warschau ge speeld. Het Nederlandse vijftiental gaat andermaal proberen een plaats in de A-groep te bemachtigen, maar de kans van slagen lijkt klein. Immers, de zelfde Polen versloegen Oranje precies een jaar geleden in Hilversum met 19-9. Bovendien kampt een aantal basisspelers (Erik Hengeveld, Henny Vermeulen en Dick Altink) met blessures. Neder land speelt zondag in de volgende opstelling: Cor Zwitser, Paul Hengeveld, Erik Hengeveld, Joost Takken, John Koelemij, Bas Kasteel, Hans Marc- ker, George de Vries, Rob Boske, Henny Vermeu len, John Dudink, Michel van de Loos, Henk Bat- termann, Dirk-Jan Straathof en Dick Altink. Re serves zijn Robert de Boer, John Dam, Louis Straathof, Ark Visser, Gideon van de Born en Wieger Oldeboom. Vier Nederlandse paren in bridgefinale BIARRITZ Vier Nederlandse paren zijn er in Biarritz in ge slaagd door te dringen tot de finale van het wereldkampioenschap bridge. Bij de heren bereikte de gelegenheidscombinatie Anton Maas en Max Rebattu nog juist de veertigste plaats, de laatste die recht gaf op deelneming aan de eindronden. Bij de dames speelt Nederland een belangrijk woordje mee met drie hoog genoteerde combinaties. Vooral Marjorie Mulder en Truus van der Spek wor den met hun vierde plaats gevreesd door de concurrentie. Maas- /Rebattu hebben vriend en Vijand geimponeerd met hun ongeloof lijke eindsprint. Vanui( schier kansloze positie (103) wisten zij via de 50e plaats nog juist net de top 40 te halen. Anton Maas kon het nauwelijks geloven. Een jaar eerder miste hij in New Orleans de finale op één punt, omdat hij wegens tijdoverschrijding twee straf- punten opliep. In Biarritz incasseerde het duo in de voorlaatste zit ting ook strafpunten en Maas zag onmiddellijk de spookbeelden van New Orleans weer voor zich. Maar het door Max Rebattu ont wikkelde transfer-systeem bleek ook voor de topparen op deze WK lastig te bespelen en de score van 54 procent in de laatste ronde deed de combinaties precies op de 40e plaats belanden, een dozijn punten voor nummer 41. Kritiek GPV op financiële sancties tegen sportorganisaties DEN HAAG Het is onjuist om criteria van buitenlands-politieke aard een doorslag gevende rol te laten spelen bij het toeken nen van bedragen uit de lotto- en toto-pot aan sportorganisaties. Deze opvatting heeft het Tweede Kmerlid Schutte (GPV) neerge legd in schriftelijke vragen aan minister De Boer van CRM. Schutte doelt daarbij op uit spraken van De Boer over financiële sanc ties tegen sportorganisaties die zich niet houden aan de sport-boycot tegen Zuid-A- frika. Schutte vreest dat de benadering van De Boer er toe zal leiden dat ook andere dan sportorganisaties bij het toekennen van subsidies en andere bedragen afhankelijk worden van de mate waarin hun beleid har monieert met het regeringsbeleid. 9 ÏTWERPEN Hennie jiper wacht tot 14 okto- r. Wanneer er dan nog gn andere sponsor is ge- nden voor de huidige P-formatie dan trekt hij Ie pen eigen plan. „Dan ga ik menpberen in Italië onder- iinst(k te vinden". Kuiper ichafeft er diep in zijn hart hter nog vertrouwen in get met name Fred De- varüyne er op het laatste oment in zal slagen de ik te redden. Nederlandse ex-wereld- npioen wacht met het ne- n van een definitieve be- ing, omdat hij zich als ÏJbman van de ploeg ook antwoordelijk voelt voor de toekomst van het bij deze formatie behorende perso neel. „Het is jammer dat met name in België het wielren nen de laatste tijd zo negatief in het nieuws komt. Daar door is de overeenkomst met een grote sponsor inmiddels afgesprongen. Ik zit natuur lijk in grote spanning, maar wanhopen doe ik niet. Als de zaak volgende week echter niet rond is ga ik weg. Het risico om werkloos te wor den is daarna te groot. Ik zal echter wel proberen ook Adrie van der Poel onder te brengen". Niet alleen Hennie Kuiper heeft zorgen. Tal van andere coureurs weten eveneens niet waaraan zij toe zijn. Zo is het gezien de ontwikkelin gen in de ploeg van Peter Post voor Rooks, Koppert en Van den Hoek min of meer noodzakelijk een andere werkgever te zoeken. Een voudig zal dat ook voor hen niet zijn. Misschien kan het nieuwe zogenaamde service bureau van de KNWU dat zich onder meer met de soci ale aspecten van het beroeps- wielervak wil bezig houden, nog soelaas bieden. Zeker heid is er echter niet want de door bij deze organisatie be trokken wielerliefhebbers zijn er zelfs niet eens in ge slaagd een tweede nationale, profploeg van de grond te krijgen. Tijdens een deze week in Woerden op het Uniebureau gehouden zoge naamde presentatie is be kend geworden dat het ser vicebureau in ieder geval wel per 1 januari 1983 moet gaan functioneren. Er zijn echter nog steeds tekenen die doen vermoeden dat hier de wens de vader van de ge dachte is. Ook internationaal zit het wielrennen in een impasse. De UCI, de internationale wielerorganisatie, onder zoekt momenteel via een en- quete zelfs de mogelijkheid om de baanwedstrijden voor taan open te verklaren. Het is vermoedelijk een zinloze poging. De Oostbloklanden lijken aan dit plan - gezien de eerste reacties - geen me dewerking te willen verle nen. PETER VAN PUTTEN Hennie Kuiper bij één van de zeges die hij voor zijn vo rige ploeg behaalde. TILBURG Langé tijd zag het er gisteren naar uit, dat de ontdekking van een dode goudvis in één van de vijvertjes, die de speelzaal van het zesde in ternationale schaaktoer nooi in Tilburg sieren, de meest besproken gebeur tenis van de zesde ronde zou zijn. De openingskeuze in de par tijen sprak allerminst tot de verbeelding en de meeste grootmeesters namen lange tijd een afwachtende hou ding aan, zodat er moeizame positionele strijd ontstond. Alleen Anatoli Karpov had een gemakkelijk dagje. De wereldkampioen kwam te gen John Nunn riant uit de Pirc-opening. Toen de Brit op de 16e zet een paard ten onrechte op f8 plantte, daag de de winst voor Karpov al. Langdurig denkwerk mocht Nunn niet meer baten. Soe pel wikkelde wit af naar een gewonnen eindspel en na 31 zetten gaf Nunn op. Daar door is Karpov met 4,5 punt weer alleenheerser. Mede- -koploper Walter Browne brak zijn partij tegen Robert Hübner in verloren stelling af. Genna Sosonko en Jan Timman (remises tegen res pectievelijk Ulf Andersson en Tigran Petrosjan) volgen Karpov op één punt. De partij tussen Karpov (Sov) en de Engelsman Nunn had het volgende verloop: wit: Karpov, zwart: Nunn. 1. e2 - e4, d7 - d6; 2. d2 - d4, Pg8 - f6; 3. Pbl - c3, g7 - g6; 4. Pgl - (3. Lf8 - g7; 5. Lfl - e2. 0 - 0; 6. 0 - 0 Le8 - g4; 7. Lel - e3, Pb8 - d7; 8. h2 - h3, Lg4 x f3; 9 De2 x f3. e7 - e5; 10. g2 - g3. c7 - c6; 11. Lf3 - g2. Dd8 - a5; 12. Ddl - d2. Tf8 - e8; 13. Tal - dl. b7 - b5; 14. a2 - a3, Pd7 - b6; 15. b2 - b3, Pf6 - d7; 16. Tdl - al. Pd7 - f8; 17. d4 - d5. Ta8 - c8; 18. Tfl - dl. c6 - c5; 19. Lg2 - fl. c5 - c4; 20. a3 - a4. c4 x b3; 21. Pc3 x b5, Da5 x d2; 22. Tdl x d2. Tc8 x c2; 23. Td2 x c2. b3 x c2; 24 j4 - aS. Pb6 - c8; 25. Tal - cl. Pf8 - d7. 26. Tel x c2,: Pd7 - c5; 27. Pb5 x d6. Pc8 x d6; 28. Tc2 x c5. Pd6 x e4; 29. Tc5 - c7. Lg7 - f8; 30. a5 - a6. Te8 - d8; 31. Tc7 x a7, zwart geeft het op. -reld ADVERTENTIE ïstehp anta ning •dier :reld olde SOS 045 en ir l, te) Vooi 3ts ii A.s. zaterdag 19.00 uur: Zijl/L.G.B.Het Ravijn Zwembad De Zijl Advertentie aangeboden door Mercaeol ML-Station Perquin. ZURICH De voetbalkam pioen van Albanië, 17. Nen- tori uit Tirana, heeft zich te ruggetrokken voor de twee de ronde van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen. De Alba nese club zou in de tweede ronde zijn uitgekomen tegen Dynamo Kiev. Het besluit van 17. Nentori stoelt op zuiver politieke gronden. Sedert 1950 bestaan er tussen Albanië en de Sow- jet-Unie scherpe ideologische tegenstellingen. De Europese Voetbal Unie (UEFA) heeft 17. Nentori voor zijn weige ring reglementair een boete van 1000 Zwitserse francs (ruim 1250 gulden) opgelegd. Verder houdt de UEFA zich het recht voor verdere straf maatregelen te nemen. In het verleden hebben clubs uit Albanië wel meer gewei gerd hun wedstrijden te spe len. In 1979 trad Vlaznia Shkodra in de eerste ronde van het toernooi voor de be kerwinnaars niet aan tegen Dynamo Moskou. In 1969 zag Dinamo Tirana af van een duel tegen het Westduitse Eintracht Braunschweig. Door de weigering van 17. Nentori, dat via Linfield (N-Ier) in de tweede ronde kwam, tegen Dynamo Kiev te spelen is de club uit de Sowjet-Unie meteen zeker van een plaats in de kwartfi nales. Spartak Moskou, de tegen stander van Haarlem in de tweede ronde van het toer nooi om de UEFA-beker, heeft in een wedstrijd voor de nationale competitie met 2-0 gewonnen in de derby te gen Dynamo Moskou. Spar tak bezet na 27 wedstrijden de derde plaats met 35 pun ten achter Dynamo Moskou (38) en Dynamo Tbilisi (36). iARIJS Het Nederlandse tennisteam heeft bij de lo ng van het toernooi om de Davis Cup voor 1983, die Parijs werd gehouden, Portugal als tegenstander ge- offen. Nederland speelt de wedstrijd (4-6 mei) in Por- gal. Wanneer de Nederlandse tennissers er in zouden lagen het duel te winnen wordt Egypte in de tweede nde (10-12 juni) de volgende tegenstander. het hoofdtoernooi ontmoet de Verenigde Staten in de rste ronde in een uitwedstrijd Argentinië. De Amerikanen elen tussen 26 en 28 november de finale van het toernooi 82 tegen Frankrijk. In de eerste ronde van het nieuwe jaar egen de Fransen een uitwedstrijd tegen de Sovjet-Unie. ,innick Noah presenteerde zich bij de loting voor het toernooi j n de Davis Cup met een geheel nieuwe coiffure, die zijn oor- ,rirong wel zal vinden in de reggae-sfeer. Noah speelt binnenkort (et het Franse tennisteam in de finaje van de editie van dit jaar )gen Amerika. Vandaar zijn positie achter de Davis-beker. VOORBURG Ook de tweede competitiewedstrijd in de eredivisie basketbal dames heeft Nasa Indah/Voor burg gewonnen. In de sporthal De Vliegermolen had B.O.B. uit Oud Beijerland niet veel in te brengen. Bij de rust stond Voorburg met 42-26 voor en de Voor- burgse ploeg won met 92-59. De score had nog hoger kunnen zijn als de ploeg van coach, Humphrey van Ha ver in de laatste tien minuten beter had geschoten. Voorburg gaat dit seizoen hoge ogen gooien in de eredivisie. Men gokt op de tweede plaats. Alleen tegen Amstelveen zal men waarschijnlijk het onderspit moeten delven. B.O.B. moet het hoofdzakelijk nog hebben van de oud-internationals de 26-jarige Irene Maarschalkerweerd en de 32-jarige Carla de Liefde. Woutrien Visser, de zuster van schaatsenrijdster Ria Visser, is een uitstekende guard maar mist steun in de ploeg. Bij Voorburg staat de jeugd te dringen. De 17-jarige jeugd- internationaal Tonny Hoogenboom deed het goed, maar wordt nog niet te lang ingezet door coach Van Haver die te recht zuinig is op zijn talenten. Tonny Hoogenbom Kwam toch nog tot elf punten. Voorburg had bijna de hele wedstrijd een duidelijke voorsprong. De Voorburgse 18-jarige center Annet Keur bracht 27 punten op haar naam. Kim Erekson en Annemiek Hoekstra kwamen beiden tot 12 punten en Anneke Mourits, dit seizoen weer terug naar bijna een jaar door een blessure te zijn uitgeschakeld, en Irene Bergsma namen elk 10 punten voor hun rekening. Bij B.O.B. kwam Irene Maarschalkerweerd tot 20 punten. Schakan Toernooi Tilburg uitslagen zesde ron de: Hübner (Wdl) - Browne (Vst) af- gebr; Smyslov (Sov) - Larsen (Den) afgebr.; Andersson (Zwe) - Sosonko (Ned) 1/2 - 1/2; Karpov (Sov) - Nunn (Gbr) 1 - 0; Petrosjan (Sov) - Timman (Ned) 1/2 - 1/2; Torre (Phi) - Portisch (Hon) 1/2 - 1/2. Stand: 1. Karpov 4.5 punt; 2. Browne 3,5 1 afgebr.; 3/4. Timman en Sosonko 3,5; 5. Anders son 3; 6/7.Smyslov en Portisch 2,5 1 afgebr.; 8. Torre 2.5; 9/10. Hübner en Petrosjan 2 1 afgebr.; 11. Nunn 2; 12. Larsen 1,5 1 afgebr.. Basketbal Eredivisie dames: Jolly Jumpers - Amstelveen 52-86; Landlust - The Stars 58-44; Rotterdam Z - AMVJ 75-39 Europa Cup landskampioenen; Alexandria (EgyFCIbone Zagreb (Joe) 56-65; Ammerud (Noo)-Donar (Ned) 56-106; Skovlunde (Den)-CSKA Mos kou (Sov) 67-114; AB Stockholm (Zwe)-Real Madrid (Spa) 93-99; Pana- thinaikos (Gri)-Le Mans (Fra) 58-55; Eczecibasi (Tur>-Billy Milan (Ita) 82- 86; Crystal Palace (Eng)-BCS Köln (Wdl) 75-74; Edinburgh (Sch>-Frei- burg (Zwi) 74-78; Turku (Fin)-VS Praag (Tsj) 90-63; Korac beker: USC Bayreuth (Wdl>-Anderlecht (Bel) 92- 77; Bancodiroma (lta)-Fleurus (Bel) 101-66; Orthez (Fra)-Steinsel (Lux) 98-50; Monaco (Fra)-EI Ferrol (Spa) De standen bij het WK Biarritz: Heren 1. Martel - Stansny (Vst)14320,6 pnt., 2. Manfield - Woolsey (Vst)14229.3, 3. Kantar - Lawrence (Vst)14227,1. 4. Meckstroth - Rodwell (Vst)14196.3. 5. Ostrwoski - Wolny (Pol)14120.2, 40.Maas - Rebattu (Ned)13379, 67.Ramer - Schippers (Ned)13125, 76.Leufkens - Westra (Ned)13052, 143. Erich - Trouwborst (Ned), 166. Van de Bron - Niemeyer (Ned). Da mes: 1. Mitchell - Moss (Vst)11499,8 pnt, 2. Llse - Valensi (Fra)11326,9, 3. Cohen - Zucarelli (Fra)11175,2, 4. Mulder - Van der Spek (Ned)11128,0, 19.Van de Brom - Van Mechelen (Ned)10698. 23.Van der Pas - Schip pers (Ned)10658, 52.Pasman - Si mons (Ned). Voetbal Joegoslavische competitie tiende speelronde: Sloboda Tuzla-Vardar Skopje 0-0; Gelenika Belgrado-Sera- jevo 3-1; OFK Belgrado-Osljek 5-1; Radnicki Nis-Velez Mostar 3-2; Dina mo Vinkovci-Hajduk spilt 1-1; Zelje- znlcar-Budocnost 4-2; Olimpija Ljubli- ana-Rode Ster 1-2; stand: 1. Dinamo 10-17; 2. Partizan 10-14; 3. Hajduk 10-12; 4. Serajevo 10-11. Op- 'an onze biljartmedewerker) i^EN HAAG - Indien het i$elen met zeven finalis- n de bedoeling heeft de j! leelduur op een avond in korten dan mag in het perste toernooi van het biljartseizoen ïeds van een minder ge- aagde greep worden ge- !j iroken. partijen liepen tot tegen jjfaalven uit zoals dat in de Jjartwereld gebruikelijk is. a een slecht begin is de als rste geplaatste Fons Kennis de tweede speelavond goed uggekomen. De speler van DBO won van Ed de Graaff (25-21 in 52 beurten) en van Jan Daniels (25-14 in 41 beur ten). Kennis behoort zeker na zijn overwinning op de Graaff weer tot de titelkandidaten. De Graaff is geheel weggezakt nadat hij ook nog eens door Nieburg door de mangel werd gehaald: 22-25 in 47 beurten. Het spelpeil van dit toernooi blijft overigens aan de magere kant. Op deze tweede dag werd er zelfs geen enkele der tigbeurten partij gespeeld. De enige ongeslagen speler bleef Bussing; hij kwam slechts een maal in actie doch behaalde wel een nuttige zege op de naar de laatste plaats afgezak te Klaassen: 25-18 in 49 beur ten. Het toernooi wordt zaterdag avond voortgezet en zondag middag aanvang een uur in biljartzaal Jorissen besloten. De stand: 1. Bussing 6 punten uit 3 partijen; 0.524; 2. Kennis 4 uit 3; 0.514; 3. van Koutrik 4 uit 3; 0.489; 4. Nieburg 4 uit 4; 0.502; 5. de Graaff 2 uit 3; 0.515; 6. Daniels 2 uit 4; 0.486; 7. Klaassen 2 uit 4; 0.406. DEN HAAG Het rommelt nogal in de squashcompetitie. Komende zaterdag staat de fi nale om het Nederlands kam pioenschap (eredivisie heren) op het programma tussen de poule-winnaars HSRC en SCG Westervoort. SCG, op papier zwakker dan de Haagsche Squash Rackets Club, geeft echter de voorkeur aan een squashtoernooi in West-Duitsland en de ploegle den zijn daar inmiddels al be zig. Ken Sommers van SCG had alleen als boodschap ach tergelaten dat als HSRC niet op een andere datum wil spe len, de Haagse club de natio nale titel zonder spelen voor zich mag opeisen. Nederlands kampioen Robert Jan Anjema speelt in HSRC 1 en hij heeft terecht geen be grip voor de houding van SCG en HSRC zal dan ook niet uit wijken naar een andere speel dag. „Deze datum was al in augustus bekend en wij heb ben na dit weekeinde ook onze afspraken", aldus Aniema. „Op 29 oktober bijvoorbeeld begint in Den Haag al de Ca nadian Club Dutch Open, het internationaal clubkampioen schap van Nederland, met de damesfinale op zondag en de herenfinale op maandag". HSRC zal dat evenement dus bijna zeker als landskampioen in huis halen. Tussen HSRC en SCG bestonden al eerder wrijvingen en daar is nu ook nog het protest bijgekomen van de démes van SCG, die HSRC er van beschuldigen dat hun eerste damesteam afgelo pen zaterdag het tweede da mesteam expres een tegenpunt heeft toegestaan (3-1) om deze ploeg voor de eredivisie te redden ten koste van SCG. Het bestuur van de squash- bond zal zich binnenkort over de twee controverses tussen HSRC en SCG buigen en waar nodig strafmaatregelen ne- VOORBURG René Hijne maakt geen deel uit van het natio nale tafeltennisteam, dat op woensdag 13 oktober in Zwolle in de tweede wedstrijd voor de Europese competitie uitkomt tegen Frankrijk. De speler van Alkmaar heeft last van een rugblessu re. Bondscoach Milan Stencel beschikt eveneens niet over Ron van Spanje (oog). Van de uitgedunde selectie spelen in ieder geval Henk van Spanje en Anne Vlieg. Voor de derde plaats komen Han Goot- zen en Jaap van Spanje in aanmerking. Bij de dames komt Mir jam Kloppenburg in actie. De licht geblesseerde Stephine van Gennip zal eveneens van de partij zijn. In het Franse team, vo rig seizoen gedegradeerd uit de superliga, ontbreken de gere nommeerde spelers Jacques Secretin en Patrick Birocheau. BeL de spelers hebben de Franse bond laten weten uitsluitend nog in echt belangrijke interlandwedstrijden en internationale toer nooien te willen uitkomen. Wel opgesteld zijn Christian Martin, 23e op de Europese ranglijst, en Brigitte Thiriet, 25e op diezelfde lijst. WASSENAAR Zowel morgen als zondag zijn er op Duindigt draverijen en rennen. Zondag staat het kam pioenschap voor Nederlandse volbloeds centraal. Mor gen is de eerste start van de vrij entree-meeting om 13.30 uur. Onze tips. MARKENPRIJS: Valoctias Kwik, Viola Fortuna en Volanda. VOLENDAMPRIJS: Ucatan, Ufo Bloemenlust en Unita Ossewaard. BUCKPASSERPRIJS: Cocky Dundas, Simby en Caruso. EDAMPRIJS: Uutje Kapperserf, Valensia H en Vico van Echten. ZUIDERZEEPRIJS. Uglennes, Udo Buitenzorg en Tara. ROBERTOPRIJS: Blandor, Royal Ballet en Flower of Sidon. ANDIJDPRIJS: Treze Hanover, Tjeepie en Ukkie Hollandia. HOORNPRIJS: Thor Volo, Toi Toi en* President. BOVENKARSPELPRIJS: Reine de Pomme, Umberto K en Titana P. PURMERENDPRIJS:Torpedo Fortuna,Tony Vitesse en Tydi Flower. ENKHUIZENPRIJS: Schavuit. Udo Boy en Useful Prince. Zondag is de eerste start om 13.00 uur. Onze tips voor deze meeting. VRIENDPRIJS: Vidon Hazelaar. Virgin Star en Vincent V. NODOUBLEPRIJS: Amend, Saintly Onze en North Greenwich. VINK HANOVERPRIJS: Vonny Albo. Voila K en United Space VANCOUVER CEDEPRIJS: Ulaan, Titus van Echten en Ursa Major. KAMPIOENSCHAP VOLBLOEDS: King, Ishamo en Aiglon. FORTUNAPRIJS: United Fortuna, Us Hinton en Tine Windspiel. PRIJS DER 3-JARIGE STAYERS: Vancouver Cede, Volta Rotary en Volando MR PROSPECTORPRIJS: Miomo, Belle Jackie en Queen Ann. VARINSJAPRIJS: Teetje Ossewaard, Ustang N en Tarzan H. VIC LERONAPRIJS: Rainier Gallant, The Import Laren en Pijlsnel. VEDCTTE BERKUMPRIJS: Ukkie Supreme, Rexi en Tafna.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 19