Veronica's popnacht als eenmalig en uniek gebeuren Hl te' gekleurd gezien RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT DONDERDAG 7 OKTOBER 1982 PAGIS Dokter per tv aan huis HILVERSUM Dat ze knap zijn, de artsen van tegenwoordig, dat lijdt geen twijfel. Geen klacht of er is een specialist voor.^Geen kwaal of er is een serie middelen tegen. De zorg voor onze persoonlijke gezondheid hebben we goed deels uit handen gegeven. Vragen die hierbij gesteld kunnen worden, zijn bijvoorbeeld: wat weten we zelf nog van de werking van ons li chaam; wanneer vinden we dat we „ziek" zijn; is ziek zijn iets dat niet normaal is; en wat heb ik voor mijn gezondheid over. In de Open School Tijd-cursus „Dag, dok ter zal op dit soort vragen en problemen worden ingegaan. Daarbij is uitgegaan van die ziektes, kwalen en klachtne die het meest in de spreekkamer ter sprake komen. In acht lessen wordt de „biologie" uit de doeken gedaan Na gegaan wordt wat er allemaal mis kan gaan en wat de invloed is van de leefomstandigheden op de lichamelijke conditie Een belangrijk onderdeel in de hele opzet van de cursus is de huisarts, eventueel specialist, kan bijdragen Met andere woorden: het is een cursus die inzicht wil geven in het functioneren van het lichaam, omdat ieder voor zich verant woordelijk is voor de eigen gezondheid. Beter zonder recept bij het spreekuur vandaan, dan met. Want vaak is het middel erger dan de kwaal. En het lichaam kan meer op eigen kracht, dan men soms denkt. De cursus „Dag, dokter begint op vrijdag 29 oktober om 18.43 uur op Ned. I. Acht weken lang worden uitzendingen verzorgd van vijftien minuten. De eerste radio-uitzending is op woensdag 27 oktober om 21.40 uur op Hilver sum 2. de herhaling van deze uitzending vindt plaats op zaterdag om 11.55 uur, ook op Hilver sum 2. Het bijbehorende handboek is te bestel len door overmaking van 10,50 op postgiro 5722 ten name van Open School Tijd, Hilver- NOS vraagt tv-reclame op zondag HILVERSUM Met het oog op het toekomsti ge omroepbeleid moeten de huidige beperkin gen van de STER-reclame op de televisie (niet op zondag en alleen rond de journaals) in hero verweging worden genomen. Het NOS-bestuur heeft dat per brief aan kabinetsinformateur mr. W. Scholten laten weten. Omdat volgens het ministerie van CRM de grens van het kijk- en luistergeld is bereikt (doordat de Wereldomroep ten laste van de om roepbegroting is gebracht wordt de omroepbij drage met 20,- verhoogd) en omdat de NOS een uitbreiding van de tv-zendtijd (met de mo gelijkheid van de invoering van een derde net) als hoogste prioriteit heeft, wil de raad van be heer. dat de STER de mogelijkheid wordt gege ven om de gewenste bijdrage aan de inkomsten te leveren en om de concurrentie van buiten landse reclamezenders aan te kunnen Het da gelijks bestuur van de NOS denkt daarbij aan tv-reclame op zondag en aan zogenaamde zwe vende blokken (reclame tussen het einde van het ene en begin van het andere programma). Voor beide mogelijkheden bestaat bij adver teerders veel belangstelling. „De omvang'van de televisiezendtijd is oneven redig aan het aanbod van de grote buurlanden. Daarnaast maken ook de eigen programmati sche wensen en die uit de samenleving zend tijd-uitbreiding noodzakelijk. Daarvoor moet geld komen, maar er kan met meer uit de om roepbijdrage worden gehaald. Niet graag, maar noodgedwongen moet daarom worden gedacht aan een verhoging van de inkomsten van de STER en daar hoort de mogelijkheid van tele visiereclame op zondag bij. Rechts: The Golden Earring draait al twin tig jaar mee en staat opnieuw aan de top. Onder: Doe maar af sluiter van de Pop nacht. HILVERSUM In navolging van het Duitse „Rockpalast" beleeft de Nederlandse kijker deze week van vrijdag op za terdag zijn eigen rocknacht. Het initiatief hiervoor is af komstig van Veronica, die rechtstreeks via de televisie (Ned. I) en radio (Hilversum 3 en 1) van kwart voor twaalf tot vier uur een popconcert uitzendt. Optredende groepen zijn Vitesse, Normaal, Golden Earring en Doe Maar. Het idee voor het gebeuren is afkomstig van Lex Harding (programmaleider radio) en Rob de Boer (producer), die in het kader van de regeling dat elke omroep een nacht per jaar mag uitzenden een pop nacht wilden verzorgen. „Er zijn omroepen, die van die mogelijkheid geen gebruik maken. Maar de AVRO heeft die nacht tot nu toe gebruikt om bokswedstrijden op het scherm te brengen en de VARA houdt „De nacht van het hart". Wij wilden wat ex perimenteren en kozen voor muziek", aldus Lex Harding. Haalt „Rockpalast" voor haar marathon-uitzendingen inter nationale sterren naar Duits land om vooral verzekerd te zijn van een grote kijkdicht heid. Veronica besloot voor het gebeuren de groepen bin nen de grenzen te zoeken. De simpele reden volgens Lex Harding was: „Er loopt in ons land op popmuziekgebied ge noeg kwaliteit rond om zo'n nacht mee te vullen. Wij den ken dat we met deze keus de belangrijkste groepen van dit moment voor de camera's en microfoons halen. Die mening wordt, denk ik, nog eens ge staafd door het feit dat de (vijfduizend) kaarten binnen één week waren uitverkocht". Vitesse, die onlangs toetsenist Otto Cooymans bij de Time Bandits wist weg te stelen en zo uitgroeide tot een quartet. bijt de spits af De groep die vooral triomfen viert in Duits land, getuige de onlangs ver schenen Live In Germany-el- pee, treedt ongeveer vijfender tig minuten op. De Haagse groep The Golden Earring, die wat langer op het podium mag blijven staan (45 min.), lijkt helemaal terug van wegge weest. Hun single Twilight Zone stond onlangs op de eers te plaats van de Veronica Top 40 De elpee Cut laat een groep horen, die na een wat oneven wichtige periode steviger in het zadel zit dan ooit. Op de concerten van de groep is de laatste jaren nauwèlijks wat aan te merken geweest. Zanger, gitarist, fluitist Barry Hay. gitarist George Kooy- mans, bassist Rinus Gerritsen en drummer Cesar Zuiderwijk weten gewoon hoe ze een op windende show moeten bren gen en dat mag natuurlijk ook wel na twintig jaar „oefenen". Aan Normaal hoeven nauwe lijks woorden' vuil gemaakt te worden De heren van de sing le Deurdonderen blijken over een magische uitstraling te be schikken, die de zaal al in de stemming brengt voordat er nog één noot is gespeeld. Het wordt meestal een gekkenhuis wanneer de eerste tonen weer klinken. Dat was onlangs nog te zien in het tv-programma „Je Ziet Maar" van de VARA. Doe Maar. die op rock, reggae en ska gebaseerde muziek brengt,' zal geen problemen hebben om het concert af te sluiten. De muziek staat im mers garant voor dansbaar heid. Het is alleen de vraag of het publiek nog in staat zal zijn om de voeten van de vloer te krijgen. Het festijn, dat rechtstreeks wordt uitgezonden vanuit het "pas geopende sportcentrum De Maaspoort in Den Bosch, heeft drie pauzes die op de radio door disc-jockey Erik de Zwart opgevuld worden met nieuwe singles en nummers van elpees. Op de televisie, waar de.presentatie in handen is van Lex Harding, Kees Baars, Anette van Trigt en Leo van der Goot zijn exclu sieve tekenfilmpjes te zien. Verder worden vertoond di verse promotiefilmpjes, oude „Countdown"-opnamen en een voorproefje van het Steve Mil ler-concert. dat de omroep zondag op het scherm brengt. Wanneer de mogelijkheden zich voordoen, worden de ar tiesten ook nog enkele ant woorden ontfutseld op vragen van Kees Baars en Anette van Trigt. Het is niet de bedoeling dat de nacht volgend jaar wordt herhaald. Lex Harding: „Het is een eenmalig, uniek gebeuren, en daar blijft het voorlopig bij". Wie inmiddels een stereo-tele visie in huis heeft, kan wan neer hij in Den Haag en omge ving is aangesloten op het Ca- sema-kabelsysteem de uitzen ding in stereo beluisteren. HANS PIET :o| Het team van „Klantenservice" met Freek Simon, I Smit en Felix Huizinga. „Klantenservice" geeft antwoord op alle vragen^ HILVERSUM „Radio uit het vuistje vind ik het eigerj zegt Leo Janssen Hij is de verantwoordelijke eindredakte' het nieuwe radioprogramma „Klantenservice" van de TRO afgelopen dinsdag voor het eerst de lucht in ging. „Klantenservice" wordt gepresenteerd door Felix Huizingaj je Smit en Freek Simon en wil vooral een middel voor li raars zijn om antwoord te krijgen op direkte vragen van pi sche, maar ook van meer theoretische aard. Het prograj moet gaan fungeren als schakel tussen luisteraars onde (zonder de bedoeling te hebben als bemiddelaar op te tredek tussen luisteraars en instanties, die antwoord op vragen kur verschaffen. Iedere dinsdagavond zit een team van 11 mensen klaar onj sen 19.00 en 20.30 uur via Hilversum 2 alle opkomende vj te beantwoorden. Leo Janssen: „We streven ernaar de mensen zoveel mogelil dens de uitzending antwoord te geven. We hebben een telel team, dat bij iedere vraag meteen aan de slag gaat en via-vi antwoord zo snel mogelijk op tafel probeert te krijgen, vi van luisteraars kunnen van allerlei aard zijn. Het mogen vt zijn op juridisch en medisch gebied, maar het mag ook ovei merplanten gaan, over onderwijs, huisdieren of wat dan oj Binnen Gasthuis-tv van de VPRO, de nieuwsrubriek ver^ vanuit dit voormalige Amsterdamse binnenstadsziekenhuiidst kelde gisteravond licht ontvlambaar materiaal op. Eerst het[ staande vergeven van ministersposten en verder de kraak in de Amsterdamse Jan Luykenstraat, alsmede de mislukt^; nnaamse coup. Drie hete hangijzers, toch koud vuur. Het schuiven met de ministersstoelen geschiedde onder het to: „Banenplan". Sterke verhalen over maatjes uit de Nijmi jé studententijd, die elkaar in het zadel en op de zetel houden. deeltijdbanen. Eindredacteur Emile Fallaux rangschikte di to's van alle ministeriabele baantjesjagers zo, dat er een bril gend kabinet ontstond. Dit ter verscherping van de kiik i lands zaken. 1 Blijkens de experimentele kleuren en verschietende vigni ji maakt de VPRO ruim gebruik van de electronische mogelijl I den, die het facilitair bedrijf van de NOS te bieden heeftPC' VPRO moet echter zelf wel een eindredactie insehakelenL_t een helder licht kan werpen op de zaken, zodat die niet dii~^ blijven. Zo werd in het Surinaamse couponderwerp de Joeman opgehemeld als een gangmaker, terwijl hij zelf tensfl 1 vertelde slechts een angsthaas te zijn. Hij had moeten zojrbt voor de huursoldaten en een legertransportvliegtuig naar iforz name. Het toegezegde geld bleef echter weg. De huursold) dreigden hem te zullen doden. De Surinaamse snoever bu VPRO-tv schrompelde toen ineen tot een kleine jongen, di%tal ook maar gebruikt te zijn. Zij lieten hem toen in leven. Zij |ün den dat hij al genoeg was opgehemeld. 1W€ De explosieve kraak in de Jan Luykenstraat wacht op ingrind van B en W. Die moeten een gerechtelijk vonnis uitvo6-en Maar aarzelen met ingrijpen. Mogelijk een laatste lijmpoj L« van de huisvredebreuk. joeVl En dan IJf Blokker met de nieuwe rubriek „Puur natuur'jTjn prezen alles wat groen is. Je waagt zelfs je tuintje niet melfen wieden, want onkruid is ook kruid. Alleen minder explosi&k 1 TON OLIEMULLER Ttl. Televisie vandaag NEDERLAND 1 TROS 16.00 TROS Aktua matinee. Met herhalingen en aan vullingen op onderwer pen, die al eerder in Ak tua aan bod kwamen. 13.20 Sons and daughters. Australische familieserie over een tweeling, die vlak na hun geboorte werd gescheiden. 16.45-17.05 Wildwatervaren een gevaarlijke sport? Documentaire over een tocht van drie kanovaar ders op de Umzimkulu- rivier in Natal. NOS 18.23 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.43 Voorlichtings programma moderne geschiedenis. NOS 18.58 Journaal. AVRO 19.00 Het wonder der natuur. Natuurfilm van John Pa ling over katachtige die ren. 19.25 Driester. Maandelijks informatief programma. Presentatie: Ruud ter Weijden met de docu-, mentaire „Het wonder van May". Het is het ontroerende verhaal van de geestelijk ernstig ge handicapte en blinde jongen Leslie,' die op een dag zijn directe om geving verbaasd deed staan met zijn ongeloof lijke kwaliteiten als pia nist en imitator van zan gers uit het verleden. Het tweede deel van het programma wordt ge vuld met een onderwerp over transport door de lucht. 20.15 Airline. Engelse tv-serie van Michael Ferguson. Met: Roy Marsden, Gra ham Rees. Philip Pollit, Dave Parke e.a. Korte inhoud: Het is 1946 en de oorlog is voorbij. Maar niet voor serge ant-vlieger Jack Ruskin. Hij vliegt op de zg. Ker- rie-route. Ook voor ma joorvlieger Dickie Marlo we in Duitsland is de oorlog nog niet afgelo pen. Hij is van plan in korte tijd rijk te worden door de zwarte handel met RAF-vliegtuigen. Zie voor verhaal de krant van gisteren. 21.05 The meeting of the spi rits. Unieke ontmoeting tussen de beroemde gi taristen John McLaug- hin, Paco de Lucia en Larry Coryell in de Roy al Albert Hall in Londen NOS 21.37 Journaal. 21.55 Den Haag vandaag. Parlementair nieuws. 22.10 Avonturen aan de Wil de Kust. Vijfdelige tv- -serie van Jan Bosdriesz over de geschiedenis van Suriname. Tweede afl.: 1700-1813. Het Ca- raïbisch gebied wordt geschikt gemaakt om er op reusachtige schaal de tropische produkten te verbouwen waar de Europese consument naar snakt. De vraag is alleen waar haal je goedkope arbeidskrach ten vandaan om op de enorme plantages te werken? 23.15 Journaal. 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.25 Paspoort. 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. 18.57 De Harold Lloyd show. Hoogtepunten uit films van de beroemde ko miek van de stomme film, Harold Lloyd. 19.25 De zevensprong. Der tiendelige serie naar het gelijknamige boek van Tonke Dragt, onder re gie van Karst van der Meulen. Met: Peter Bos, Kitty Janssen e.a. Twee de afl.: De brozem. NOS 20.00 Journaal. NCRV 20.28 Mijn leven op Bamfyl- de. Engelse serie naar de gelijknamige roman van de auteur R.F. Del- derfield, die in zijn boek veel autobiografische elementen verwerkte. Met: John Duttine, Frank Middlemass, Alan MacNaughtan, Neil Sta cy e.a. Eerste all.: David Powlett-Jones wordt als leraar aangenomen op de deftige kostschool Bamfylde. Hij is erg on zeker en geschokt door zijn oorlogservaringen, maar toch weet hij res pect af te dwingen bij zijn klas. 21.20 Hier en nu. Actualitei tenrubriek. 21.55 Tussen hemel en aar de. Serie programma's van Sipke van der Land en Jaap van den Hurk over de mysterieuze we reld van het buitenna tuurlijke. Eerste afl.: Er varingen met het spiri tisme. 22.20 Speel's met licht klas siek. Jan van der Waart en Regine Clauwaert proberen in acht uitzen dingen de klassieke mu ziek dichter bij het pu bliek te brengen. De drie kandidaten die in het programma op hun kennis van de klassieke muziek worden getest zijn: M. Burger uit Krim pen aan de IJssel, J. Polling uit Breda en M. Coolen uit Tilburg. NOS 23.25 Journaal. 23.35 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 De vrouw aan zijn zijde. Por tret van een domineesvrouw. 17.00 Tom Sawyer en Huckleberry Finn. Jeugdserie naar Mark Twain Zesde deel: Piraten met heimwee. 17.25 De oude doos. Stomme film pjes. 17.40 Romance mei drie. Tekenfilm van Walt Disney. 17.50 Journaal. 18.00 Twee is een paar. Afl.: Is me dat een bedgeschiedenis! 19.00 Impressies van de Philippij- 19.15 Actualiteiten. 19.45 Van kuur naar kuur. Het graandieet 20.00 Journaal. 20.15 In het brandpunt. Actuele do- 21.45 Mini and Maxi. Show met onze eigen muzikale clowns. 22 30 Achtergrondinformatie. 23.00 George F. Kennan. Documen taire van Michael Blackwood over he Oost-West-conflict. 00.00 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 De heren van de zeven zeeën. Serie programma's over de oceaan als levensruimte. 16.35 Altijd ergernis met pop. Ple zier voor lolbroeken. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Drie is een teveel. Serie met Herbert Herrmann. Thomas Fritsch en Jutta Speidel. 19.00 Journaal. 19.30 Shogun. Amerikaanse tv-serie naar de bestseller van James Clavell. Met: Richard Chamberlain en Toshiro Mifune. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Zigzag-koers in uniform. Re portage over Brazilië en de democra tie. 22.05 Het geluk bij het handenwas sen. Tv-spel van Werner Masten. Met: Mario Baumgartner, Anna Plr- cher e.a. Korte inhoud: Dit tv-spel volgt de levensweg van de jonge An dreas Hittaler, van zijn elfde tot zijn vijftiende jaar. Voor Andreas is „Hei mat" geen synoniem van sentimenta liteit Hij zou graag weten tot welk volk hij behoort. 00.05 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17 45 Schooltelevisie. 18.00 Het programma mat de muis. 18.30 Tv-cursus economische aard rijkskunde. 19.00 Sport-plaats. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Anthracite. Franse speelfilm van Edouard Niermans (1979). Met Jean-Pol Dubois, Bruno Cremer, Jean Bomse en Jerome Zucca. 21.40 Medicijnen op drie. Gezond in de mond. 22.25 Achter de krantekoppen. Eco- 23.10 Journaal. BELGIE BRT 1 14.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Simon in het land van de krijttekeningen. Engelse tekenfilmse rie voor kinderen. Herhaling. 18.05 Soup als voorzitter. Ameri kaanse jeugdfilm van Carry Elikann. 18.30 Gezondheidsmagazine. Maan delijks programma met de naduk op gezondheidsvoorlichting en -opvoe- 19.10 Verdere avonturen van Oliver Twist. Met: Daniel Murray en John Fowler. Elfde afl.: Old flat 'at. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en liedjestoto. 19.45 Journaal en sportberichten. De CVP 20.15 Cinemanie. Filmkwis, geprè- senteerd door Michel Follet. 21.00 De laatste ronde. Uitzending van de nieuwsdienst n a.v. de komen de verkiezingen. 22.00 Het Valkenest. Amerikaanse serie over Californische wijnboeren Met: Jane Wyman, Robert Foxworth. Susan Sullivan e.a Zestiende afl.: Vickie en Mario worden door een ont stelde Gus betrapt. Zij vertellen hun ouders, dat zij gaan samenleven op de dag dat Vickie achttien wordt Wanneer zij merken, dat hun ouders dat niet nemen, besluiten ze te trou- BELGIE BRT 2 19.00 Een vinger in de pap. Pro gramma voor de jeugd van twaalf tot vijftien jaar over televisiereclame. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Politieke tribune. De CVP 20.15 Wikken en wegen. Herhaling consumentenrubriek van 4 oktber j.l. 20.55 Premiere. Nieuws uit de film wereld door Jo Röpcke 21.45-22.45 Schooltelevisie. BELGIE FRANS 1 16.15 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 16.30 Europalia: Griekenland. 17.00 Schooltelevisie. 17.25 Plein jeu. Jeugdprogramma. 19.12 Verkiezingstribune. De PRL 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal en sportberichten. 19.55 Autant savoir. Mislukking op school of mislukking van de school? 20.15 Le mouton enrage. Franse sa tirische komedie van Michel Deville (1973) naar de roman van Roger Blondel. Met: Jean-Louis Trintignant. Romy Schneider. Jean-Pierre Cassel. Jane Birkin e.a. Korte inhoud: Een mislukt schrijver wil van zijn vriend, een doodgewone klerk, die met de schapen meeloopt, een romanheld 21.55 Le caroussel aux images. Filmprogramma van Selim Sasson. 22.50 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.05 Las brigades du tigre. Herha ling tv-serie van Claude Desailly Vier de aflevering. 19.00 Zoo de Pierre. Italiaanse docu mentaire over Rome. 19.28 Weerbericht. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Willem de Veroveraar. Tv-se rie over het leven van Willem de Ver overaar. Vijfde afl.: De bewogen reis van Harold in Normandlë geeft de twee mannen de kans elkaar te leren kennen en vriendschap te sluiten. 20.50-21.50 Gemeenteraadsverkie zingen. Luik. ENGELAND BBC 1 16 20 Yogi Bear. Kinderserie. 16.25 Jackanory. 16.40 Huckleberry Finn and his friends. Jeugdserie naar Mark Twain 17.05 John Craven's nawsround. 17.10 Blue Peter. Kinderserie 17.35 Kinderfilmpje. 17.40 Journaal. 18.00 Nationwide. 18.50 Commonwealth Games. Nieuwe Nederlandse liedjes, die gezongen worden door jonge artiesten van de Academie voor Kleinkunst zijn te gast in het KRO radio programma „Nu hoor ik het ook" met Frans Halsema (I) en Paul Haenen, vrijdag op Hilversum 1 om 12.03 uur. 19.50 Top of the pops. Hitparade. 20.30 Sink or swim. Serie van Alex Shearer 21.00 Journaal. 21.25 Claire. Serie van Alick Rowe. 22.15 Horse of the year show. 23.40 Journaal. 23 45-01.10 Science. ENGELAND BBC 2 17.10 Arts. 17.40 Speak out at the place. 18.10 Fighter pilot. Over de oplei ding van RAF-piloten 18.40 Adventure world. Documentai- 19 30 Tekenfilmpje. 19.35 Journaal. 19.40 Futures. Over het Engeland uit de toekomst. 20.30 Fred. Programma over Fred Dibnah 21.00 Kelly Monteith. 21 30 Forty minutes. 22.10 The Associates. Tv-serie. 22.35 Guitar. 22.45-23.40 Newsnight. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 10.30-12.00 Schooltelevisie. 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. NCRV 16.00 Speels met licht klassiek. Herhaling van gisteren. 17.00-17.15 Duivenplein. Engelse te kenfilmserie. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws v horenden. r doven en slecht- DUITSLAND 1 08 10-09 20 Schooltelevisie. 10.00 Journaal en achtergrondinfor- 10.23 Mini en Maxi. Herhaling 11.10 De vrouw aan zijn zijde. Her haling. 11.55 Umschau. 12.10 Zigzag-koers in uniform. Her haling. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Journaal. 16.15 Journaal. 16.20 De man op de top. Portret van de alpinist Reinhold Messner. 17.05 Teletechnicum. Over het doel en de methoden van archeologie. 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. Jongerenprogram- DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 15.57 Overzicht programma's. 16.00 Journaal. 16.04 Professor Poppers uitvinding. 16.20 Leerlingen-express. Journaal voor de jeugd. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.00 Meesterscenes met Stan en Ollie. Met Stan Laurel en Oliver Har dy. DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnstiek. 08.10-11.40 Schooltelevisie. 17.00-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Hallo Spencer. BELGIE BRT 1 14.00-16.00 Schooltelevisie. 18.00 Simon en het land van de krijttekeningen. Engelse tekenfilmse rie voor kinderen. BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst. 14.00-15.30 Schooltelevisie. 16.15 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 16.30 Europalia: Griekenland. Delos. 17.00 Schooltelevisie. 17.25 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma. BELGIE FRANS 2 12.00 Zie België Frans 1. ENGELAND BBC 1 06.40-12.03 Schooltelevisie en Journaal. Commonwealth Games. Scene. Judo camp. A good job with prospects. Paardenraces. Vanuit Ascot. Play school. Yogi Bear. Kinderserie. Jackanory. Scooby Doo. The treasure house. Over mu Kinderfilmpje. Journaal. Nationwide. Regionaal nieuws ENGELAND BBC 2 06.40-12.30 Schooltelevisie en cur- 13.35 Flumps. 13.50 Paardenraces. 14.15-15.30 Conservative party con ference. 17.10 Arte. 17.35 Weekend outlook. 17.40 Radio film: Crooks tour. Radio vandaag b!e - 16.30 Kletsmajoor - 16.4Ï n stad en land: Friesland - .17.02 r geur en prikkeldraad - 18.06 Hi|l a nu - 19.02 Opnamen van de pke Brassbandkampioenschappen - llaa Vierkant - 21.02 Radiomagazine^ t hobbies, toerisme en een avondT t - 22.02 Donderdag-sport en muf 22.55 Eerlijk gezegd - 23.02 (r— Met het oog op morgen. HILVERSUM 2 - 18.10 (KRO) Het Europa van lp - 18.20 Politieke partijen - IKON-programma - 19.00 Tuss^^ regels - 19.10 Berichten uit het,^ terland - 19.20 De taak en int van de wetenschapsbeoefening! op onze samenleving - 20.03 I Vitrine - 20.30 Spectakel - 21.3 leac - 22.40 Over vrouwen en I - 23.00 Muziek op het spel - Ter overweging. HILVERSUM 3 - 18.03 (NOS) De avondspits - (TROS) Poster - geschiedenis vi Engelse popmuziek: Cliff Richaroi the Shadows (6) - 20.03 Soul eir coshow - 22.02 Sesjun - 23.02 91gi -P°P- ItijV HILVERSUM 4 CV - 16.00 (EO) Licht en uitzicht - rIC Theologische verkenningen - br Overname Hilversum 2 - 20.00 dj- Pianist Jorge Bolet - 21.00 Ond\Jn> groene linde - 21.15 Nederlandsiolf ziek - 22.00 Horizon - 22.30 hL- uit de Middeleeuwen en Renaissr Radio morgen oOI. HILVERSUM 1 aal - 0.02 (KRO) Oogluik - 1.02 m mandsland - 6.02 Ontbijtshowi Hans van Willigenburg - 8.06 Acp" teiten - 8.16 Muziek om op te sfa/J ten - 8.53 Pastoor A.C. RaadsL- ders - 9.03 Adres onbekend -f Muziek op bestelling - 11.03 Rfill 12.03 Nu hoor ik het ook. door jL0, Halsema en Paul Haenen - 13.or tualiteiten - 13.16 The compW^ 15.03 Omstreeks het vijftiende Jules de Corte - 15.30 Familie-lufen spel - 16.02 Op de valreep HILVERSUM 2 - 7.20 (VPRO) Vpro op twee -iar Gymnastiek voor de vrouw - thr Werkbank - 11.00 Lichte muziprf 11.10 Schoolradio - 11.33 Hom«eze magazine voor homosexuelen - f Regio-lokaal - 12.36 Een forunfm spreekt het laatste nieuws - 13.1par stem van de sprekende mindertaef 14.33 Teleac - 15.03 (VARA) Infofan tiet programma Lc* HILVERSUM 3 PÏ - 7.02 (EO) Joy in the morning -f0"' Tijdsein - 9.03 De muzikale fruitn" - 10.03 Muziek motief - 10.30 (Nfros Pop non stop - 11.03 PopsjopLn Jaap de Groot - 12.02 (VOO) ErL Zwart met hitgevoelige muzif 13.30 Bart van Leeuwen met óean parade, de gouwe ouwe en biteel Concertagenda HILVERSUM 4 - 7.02 (VOO) Goeiemorgen met f Mondt - 9.00 Strauss en Co -fc> -. Het meesterwerk: vioolconcert [y Beethoven - 10.30 Muziek voorr«f joenen - 12.00 Een uur met nag Mondt: werken van Boieldleu. PJeg Hellendaal, Bruch, Mozart en e t. shwin - 13.05 Het Nederlands Ka orkest met de solist Herre-Jan cn' genga (cello) - werken van Mo^rs Haydn en Sir Berkeley - 14.30 (VI 1e Vpro's muziekshow op vier - W>n Overname Hilversum 2 ij NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilverr;I 1 elk heel uur. 24 uur per dag. O «eg versum 2 op elk half uur van 7 30doo tot 17.30 uur. voorts om 7.00, Uen 13.00, 18.00. 20.00. 22,30 en ZL uur Op Hilversum 3 op elk heer van 7 00 tot 24.00 uur en Hilversf». om 7 00, 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2