ubbele dekking mor Jesper Olsen i 3ans Eykenbroek blijft lachen Monty Buitenzorg de snelste Cantu speelt met Leiden Liverpool mag verder sportuitslagen Columbia wijst eisen FIFA af •"helle endl Ier i ORT LEIDSE COURANT WOENSDAG 29 SEPTEMBER 1982 PAGINA 15 '67 zoekt tact met Ajax kMAAR AZ '67 en Ajax. [redivisieclubs die dit week je de Federatie van Betaald- ètbalorganisaties (FBO) de jtoekeerden, zullen volgende i onderling gesprek toekomstige acties bepalen, voorzitters van beide clubs, jhart en Harmsen, hebben [principe-afspraak gemaakt, teens AZ-praeses Arie Ligt- f zal het gesprek dienen om [epalen „hoe de kar van het lalde voetbal getrokken jt worden". AZ '67 pleit ral voor een nieuw competi- jyteem met een aparte prof- NSF praat verder over sluikreclame AMSTERDAM De Nederlandse Sport Federatie (NSF), de NOS en het ministerie van CRM gaan dinsdag 5 oktober weer praten over de sluikre clame in de sport. Onlangs legde mi nister De Boer van CRM een unaniem advies van de commissie sponsoring en reclame om een dubbele rij reclame borden bij televisie-uitzendingen van voetbalwedstrijden toe te staan naast zich neer. „Wij hopen een opening te vinden om deze slepende kwestie tot een goed einde te brengen", aldus dr. Wim de Heer, de algemeen secretaris van de NSF gisteravond tijdens de na jaarsvergadering van de Nederlandse Sport Federatie in Amsterdam. Nederlaag dames LZ LEIDEN De dames van LZ '86 zijn de waterpolo- competitie met een neder laag begonnen. Debutant PSV bleek te sterk: 0-7. De nederlaag van de Alijd Vervoorn-équipe viel toe te schrijven aan het ver schil in technische kwali teiten. Tot halverwege de wedstrijd kon LZ de scha de beperkt houden tot 0-2, maar daarna werd het krachtsverschil duidelij ker. Via 0-6 werd het uit eindelijk 0-7. BOGOTA Columbia zal niet optreden als gastland van de eind ronden van het wereld kampioenschap voetbal 1986, indien de Interna tionale Voetbalfederatie (FIFA) vasthoudt aan eerder gestelde eisen. De FIFA eist van Colum bia dat er voor het wereld kampioenschap 12 sta dions beschikbaar komen met een capaciteit van tenminste 40.000 toeschou wers. drie stadions van 60.000 toeschouwers voor de halve finales en één van 80.000 toeschouwers voor de finale. Columbia heeft momenteel niet meer dan drie stadions met 40.000 plaatsen en één in aanbouw van 80.000 plaatsen. Op het gebied van het transport eist de FIFA, dat er een regelma tige treinverbinding dient te zijn tussen de twaalf plaatsen waar het wereld kampioenschap zich zal afspelen. Het Columbiaan- se spoorwegnet bestaat momenteel slechts uit een verbinding tussen Bogota en Medellin en Bogota en de Noordelijke kust. De nieuwe Columbiaanse pre sident Belisario Betancur heeft bij herhaling verze kerd dat de organisatoren van het wereldkampioen schap niet behoeven te re kenen op regeringssteun. STERDAM In eigen j wordt Jesper Olsen jpvolger genoemd van n Simonsen. De even- s kleine vleugelspeler, eerst bij Borussia jnchen Gladbach en bij Barcelona furore ikt. Zijn doelpunten ;n Celtic uit en tegen jeland in het Deense onale team hebben naam over het Euro- voetbalcontinent de- tief gevestigd. Van- nd staat opnieuw een aanvoerder Danny McGrain en Graham Sin clair. In Glasgow speelde Olsen zijn tegenstander Danny McGrain helemaal dol. En scoorde bin nen enkele minuten al een zeer fraaie openingstreffer. De wat spraakzamer geworden Olsen: „Ik denk dat die goal beslissend is geweest voor het verdere verloop van het wed strijdbeeld. Celtic werd opeens bloednerveus en daar hebben we knap van geprofiteerd". Toch is Olsen niet echt tevre den als zijn prestaties in de huidige competitie ter sprake ttakelstuk voor de komen. „In de eerste helft van r, waarin alle Ogen op het vorige seizoen was mijn vorm beter dan nu het geval is. Later heb ik een terugval gehad. Dat kwam door de win terperiode. In Denemarken staat het voetbal dan stil en hier gaan ze op harde velden rustig door. In die kou spelen lasgow werd bevoch- was ik niet gewend". effectueren in een re- aat dat op de volgende Het verbaast de buitenwereld telkenmale, dat ieder seizoen i. ft weer een blik nieuwe Deense de recht geeft. Olsen talenten wordt opengetrokken, worden geconfronteert dat in de buitenlandse compe- een dubbele dekking: tities furore maakt. Toch ver- .67 m lange en 67 kilo re Deen gericht zijn. iet uitverkochte Olym- h Stadion moet Ajax gelijkspel van 2-2, dat scheen Denemarken op een EK of een WK. Olsen speelde vorige week pas zijn zevende interland tegen Enge land. „Maar", zo zegt hij, „het aanbod van goede spelers is zo groot, dat ik echt geen vaste plaats kan claimen. Onze bondscoach Piontek gaat al leen af op de vorm van het moment bij de spelers. Hij kan ze natuurlijk zelf allemaal niet zien spelen. Dus hij heeft het ook maar van horen zeggen". Olsen is het ook duidelijk niet eens met de mening van zijn clubgenoot Sören Lerby, die het gemis aan internationale erkenning wijdt aan een ge brekkige defensie. „ld Dene marken zijn echt wel goede verdedigers te vinden. Maar die vertrekken niet naar het buitenland. In Nederland bij voorbeeld zijn genoeg goede verdedigers, die ga je niet uit Denemarken ophalen". Het betekent volgeYis hem wel, dat die Denen, tegen Engeland waren slechts drie spelers af komstig van de eigen competi tie, conditioneel een achter stand hebben. „Bij Ajax is het tempo veel hoger en het spe linzicht veel beter. Iedereen weet precies wat hij doen moet. In Denemarken gaat het allemaal minder serieus". Positief Dat heeft volgens hem ook zijn positieve kanten. „Als jon getje van zeven jaar speelde ik bij een klein amateurclubje Fakse. Soms was er helemaal geen trainer en iedereen voet balde maar voor zichzelf. Je werd in ieder geval niet volge stopt met systemen en takti- sche opdrachten". Na zijn periode bij Fakse maakte Olsen de overstap naar Neastved. „Daar hadden we een trainer, die veel indivi dueel met me heeft getraind. Ik was zestien jaar toen en die trainer wilde me zo snel moge lijk in het eerste elftal hebben. Van hem heb ik veel geleerd". Zijn overgang naar Ajax ver liep wonderwel, zoals met vele Denen, geruisloos. „Vergeet niet", erkent hij, „dat ik in een hele goede ploeg terecht ben gekomen. Dat scheelt natuur lijk. Je voetbalt zelf dan ook een stuk gemakkelijker". HENK WAGEMAN Jesper Olsen (rechts) poseert op een brandtoren in Kijkduin, waar Ajax zich deze dagen voorbereidde. Verder v.l.n.r.: Wim Kieft, Gerald Vanenburg en trainer Aad de Mos. K.MAAR Hans Eykenbroek blijft lachen, zegt ook dat hij best naar zijn zin heeft in Alkmaar als opvolger van Georg sier, maar al zijn grijnzen vlakt niet uibdat het 't eens zo ie AZ '67 niet voor de wind gaat. Zelfs de Europa Cupwed- tegen het toch waarlijk niet zo grootse Limerick uit Ier- in de grote Alkmaarse jaren een opponent die slechts Wtsend zou worden benaderd, zorgt voor kommer- en deer- Morgen dient de oud-landskampioen, die geheel in overeen- «ming met zijn oude status nog steeds hoog van de toren pt - zoals in de FBO-kwestie en de topsportliga, aan te tre- tegen Limerick. Maar een walk-over is dit treffen ondanks 1 van Ierland niet. Eykenbroek, een groter gedaanteverwisseling had AZ '67 wat zijn trainer betreft na de periode-Kessller niet kunnen irgaan, grapt en grolt aan de vooravond van het treffen, ir ook de zich met de uitgeklede selectie niet ongelukkig jende oud-Spartaan kan niet om de constatering heen dat hij huidige groep ook probleemgevallen kent. En die zijn niet ng. De belangrijkste zijn Hugo Hovenkamp, Jos Jonker en ér Arntz, van wie de eerste nog kampt met de naweeën van knie-operatie en de beide andere door vroegere blessures conditie-achterstand hebben. Eykenbroek houdt rekening ide absentie van Hovenkamp, voor wie dan Richard van der Jr of Peter Arntz laatste verdediger speelt. Bovendien zijn rz Oberacher (liesblessure) en Ronald Gaasbeek (overspan- I niet beschikbaar en zijn ook Pier Tol (lies), Ronald Weij- I (griep), Fokke Zwart en Fred Filippo (beiden overbelast I studie) niet geheel fit. Éiaar een weinig bemoedigend beeld voor AZ '67, dat giste- Isleehts 2500 kaartjes had afgezet en morgen hoopt op hoog- f.000 kijkers. De Alkmaarders, wier opponent vanavond in spiratie gaat opdoen bij Ajax-Celtic, hebben overigens inmiddels wel een vijfde sponsor in de vorm van een kledingbedrijf. Zo zien de spelers van AZ '67 er voortaan buiten het veld tot in de puntjes uit. Het is de vraag hoe dat morgenavond binnen de lij- Strijd PSV nog open nen zal zijn. Gisteren speelde overigens de 21-jarige Deen Sunstrup mee in een oefenwedstrijd van de Alkmaarse club. Eykenbroek is ge charmeerd van het spel van linkerspits, maar zal zeker nog af wachten met het contracteren van Sunstrup, die hij nog een paar keer wil zien spelen. Opstelling: Metgod; Masefield, Haar, Huyg, Leysner; Nijholt, Kleton, Balm, Verkaik; Böckling, Van Leen. AA Gent optimistisch Heel Gent gaat er van uit, dat Haarlem vanavond in het plaatse lijke Ottenstadion uit het toernooi om de UEFA Cup wordt ge wipt. Liet voorzitter Albert de Meester al weten, dat een bijna uitverkocht stadion daarvan getuige zou zijn, ook de Nederland se sluipschutter Cees Schapendonk, André Lauryssen, de doel man die zijn plaats op Tony Daenen heeft heroverd en assistent trainer Erwin Vandendaele tonen in de Belgische kranten daar over geen enkele twijfel. TrainervHans van Doorneveld van Haarlem is daarvan op de hoogte, ook al zegt hij geen kranten in Gent te hebben gelezen. „Maar ik zal mijn jongens zeker voorhouden, dat die Belgen denken, dat ze er al zijn", zei hij gisteravond na de training in het stadion. In de 4-4-2-opstelling. waarin Haarlem aantreedt, is Zinloze reis FC Utrecht geen plaats voor de zaterdag tegen PSV hevig teleurstellende Deen Tomm Kristiansen. Verder ontbreekt René Tol, omdat deze te laat is aangetrokken om in deze Europese bekerronde speelgerechtigd te zijn. Mede hierdoor keren Joop Böckling en de herstelde Frank van Leen terug in de basis. Voor PSV, dat vanavond Dundee United in het eigen stadion in Eindhoven ontmoet, is de strijd na het gelijkspel in Schotland nog volledig open. De pas 19-jarige Bennie van Aerle - hij speel de anderhalf jaar geleden nog bij de amateurs - geniet van het Europa Cup-voetbal. „Eerlijk gezegd had ik nooit durven hopen dat ik nog eens bij een ere-divisieclub in de basis zou staan", zegt Van Aeken. En zeker niet bij PSV, met al z'n sterren. Wees eerlijk, hoe vaak komt zoiets nou voor? Het is echt een dubbeltje op z'n kant als je dit als jonge gast mag meemaken. Ja, ik geniet er elke dag van. Soms vraag ik me gewoon af of het allepiaal wel echt is". Berry van Aerle weet dat PSV het vanavond niet gemakkelijk krijgt. Hij zegt: „We staan nu bovenaan in de competitie en dat moeten we zo lang mogelijk proberen vol te houden. Het i^ al leen te hopen dat we geen herhaling beleven van het vorig sei zoen. Toen stonden we zes punten los van Ajax, maar werden we toch maar tweede. Dat mag ons niet weer overkomen. Zoals we ons ook door die Schotten niet meer mogen laten verrassen. Die 1-1 van veertien dagen geleden is een goed vertrekpunt, maar we zullen nog een pittige klus op te knappen krijgen. Want die Schotten blijven komen". Voor FC Utrecht lijkt de reis naar Portugal zinloos. Veertien da gen geleden leed de formatie van trainer Han Berger in Gronin gen een nederlaag van 1-0 tegen Porto en de kans is niet groot dat FC Utrecht morgenavond nog de volgende ronde haalt. ITH CONWAY Lendl heeft gisteren nieuwe topprestatie iverd op het gebied snel geld verdienen: (00 dollar in zeven en halve minuut. Dat I de tijd die hij in (th Cofiway nodig had de drie games waarin ose Higueras versloeg. inale van het Grand-Prix- looi van North Conway op 2 augustus wegens re- afgebroken bij de stand 3-2 in het voordeel van 11. Aangezien geen van spelers konden wachten Ie volgende dag, omdat zij *s aan de slag moesten, I. besloten de hoofdprijs 32.000 dollar te delen. Dat iedde, maar de sponsor het toernooi vond het een lig idee beide finalisten eens terug te zien en stel- r de hervatting nog eens dollar in het vooruit- Dat bedrag verdween :n tien minuten in- de i Lendl. HILVERSUM Monty Buitenzorg met pikeur Sjeng Hendrikx heeft zich gisteravond de sterkste getoond in de tweekamp met Rainier Gallant. In de Nederlandse drafwereld was de ontmoeting tussen de beide paarden al we ken lang het gesprek van de dag. Sinds 1956 had deze tweestrijd - een match a deux - niet meer op een programma ge staan van de Stichting Ne derlandse Draf- en Ren sport. In het Hilversumse Sportpark was het dan gisteravond eindelijk zo ver. De match van het jaar werd hij genoemd, de extra attractie tijdens de landenontmoeting Neder- land-België voor zo'n 8.000 toeschouwers. De strijd ging om een eerste prijs van 10.000 gulden voor de winnaar, over een afstand van 1.600 meter. Veteraan Monty Buitenzorg won de tweestrijd in de kilometertijd van 1.16.6. Na de start nam Rainier Gal lant, die als favoriet van start ging bij de totalisator, de lei ding en stond deze tot aan het inkomen v^n de laatste rechte lijn niet af. Toen kwam de verschrikkelijk sterk gaande Monty Buitenzorg naast zijn 4- Monty Buitenzorg stevent op de finish af. jarige^ concurrent. Monty Bui tenzorg ging goed door-, maar Sjeng Hendrix, de Limburgse stuurman op de sulky, perste zeker niet alles uit zijn paard. Dat kwam door het feit dat de- gelegenheidsspeaker en tv- verslaggever Hans Ijsvogel verkeerde tussentijden via de microfoon bekendmaakte. Sjeng Hendrix was de mening toegedaan dat zijn paard hard genoeg ging. Achteraf bleek de tijd tegen te vallen. Niettemin besloot de Stichting Neder landse Draf- en Rensport, die van tevoren had bepaald dat Monty Buitenzorg of Rainier Gallant een kilometertijd van 1.16.5 moest tonen, toch de volle premie van 10.000 gulden uit te betalen. Monty Buitenzorg verbeterde zijn record, in Sterrebeek (Bel gië) gelopen, van 1.14.7 echter niet. Hij liet op de chronome ters een tijd afdrukken van 1.16.6. Rainier Gallant kwam tot een tijd van 1.17.1. Win nend bracht Monty Buitenzorg bij de totalisator in deze sensa tionele tweestrijd f 1,60. Het eerste onderdeel in de in terland bracht Nederland ge lijk op een behoorlijke punten- voorsprong. Drie Nederlandse paarden op de ereplaatsen Vanadis Hanover met Arnold Mollema zegevierde voor Tjits- ke Smeding met het paard Vi- roli di Robles. Viroli di Robles' ging tot aan de laatste 200 me ter aan de leiding. Sister Jofi was met een vierde plaats het beste Belgische paard. Neder land behaalde in dit onderdeel 27 punten en België 13 punten. Het tweede onderdeel van de 56e interland leverde een gro te Nederlandse zege op. In een geweldige kilometertijd van 1.17.7 zegevierde Udo Quick met de Fries Arend de Wrede. Het Belgische Regine Dros- saert was verrassend tweede, voor de Limburgse hoop Uno Hazelaar met Velis, die bijna het hele parcours aan de lei ding was geweest. Na het derde onderdeel, de koers voor 5-jarige paarden, was de winst voor Oranje bin nen. De vier Nederlandse paarden bezetten namelijk de ereplaatsen. Van start tot fi nish ging de Utrechtenaar Piet Smit met het paard Teh Im port Laren aan de leiding. Tanja Woldberg met Tjitske Smeding werd tweede, voor Tydi Flower en Torpedo For- tuna. Nederland had toen, na dit onderdeel, met nog één on derdeel voor de boeg, 85 pun ten tegen België 37. In de laatste koers kwam Ne derland niet met de beste paarden aan de start. De enige vrouwelijke pikeur in de in terland, de Hilversumse Maria Poort, won het laatste onder deel met de 8-jarige bruine hengst Prizefighter in de goe de kilometertijd van 1.17.7. Nederland won de interland met 114 punten tegen 49 pun ten. Sinds 1964 heeft België geen draversinterland meer van Nederland gewonnen. Sinds enkele jaren is er maar één interland per jaar. De re turn is het volgend jaar in Bel gië. De Belgen zien niet veel brood meer in twee ontmoe tingen per jaar tegen Oranje. ARTHUR VAN RIJSWIJK De Italiaan Funagall werd tijdens de wedstrijd ernstig aan zijn voet geblesserd en moest het strijdperk per brancard verlaten. ROTTERDAM Cantu, de waarschijnlijke win naar van het toernooi om de Jones-beker, heeft gis terenavond in het vrijwel lege Sportpaleis Ahoy' met Leiden gespeeld: 92-75. De ploeg van coach Theo Kinsbergen, schietend als be ginnelingen, verdedigend als aan de vloer geplakte papieren poppen en bewegend als va kantiegangers op een warme zomerdag, werd voor een rampzalige nederlaag gespaard omdat Cantu weigerde dit duel en deze tegenstander werke lijk serieus te nemen. Binnen tien minuten was er al een gat geslagen van veertien punten (28-14) in het voordeel van de Italianen en daarna gunde coach Primo van Cantu al zijn spelers de kans in het veld te komen. Tegen een team waarin Kragt- ijk 1 op 13 schoot, Wiel 0 op 5 en Miller 9 op 23 kon dat ge makkelijk. Het partijtje dat geen moment een wedstrijd was, voor slechts 380 toeschou wers, toonde opnieuw aan dat Nederlandse clubs weinig te zoeken hebben in het toernooi om de wereldbeker voor club teams. Ook het Rotterdamse publiek heeft dat haarscherp voorproefd. Demonstratie-bas ketbal is leuk wanneer een van de twee ongelijkwaardige teams de Harlem Globe Trot ters is. Niet echter wanneer Leiden om de oren geslagen wordt door een team dat dol lend door een lege hal doolt. Scores Leiden: Hagens 21, Mil ler 19, Richel 12, Williams 11, Van den Bergh 9, Kragtwijk 2, Oosterhuis 1 Maccabi Tel Aviv won verder met 100-88 van Ferrocarril Oeste. De Amerikaan Barker Den Bosch mag bij zijn club blijven spelen. Barker leverde in het eerste duel van de Jones-beker een wanprestatie en werd er door het bestuur van verdacht onder invloed van drugs te zijn. Nader onderzoek leerde echter dat het spel van Barker werd beïnvloed door het ge bruik van valium. LIVERPOOL Liverpool heeft zich gisteren via het Ier se Dundalk (1-0) als eerste ploeg gekwalificeerd voor de tweede ronde in het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen. Door de zege van 4-1 in de uit-wed strijd stond de Engelse kam pioen al met één been in de volgende ronde. In de Europa Cup 2 stonden twee beslissende duels op het programma. Het Londense Tottenham Hotspur won ook de tweede wedstrijd tegen Co- leraine uit Noord-Ierland: 4-0. De Franse bekerwinnaar Paris St. Germain versloeg Lokomo- tiv Sofia met 5-1. In de strijd om de UEFA-be- ker mochten Sevilla, Bohemi ans en het Belgische Lokeren door naar de tweede ronde. FC Köln won in Griekenland het twee weken eerder ge staakte duel met AEK Athene met 1-0 en zal 6 oktober kwa lificatie waarschijnlijk afdwin gen. Europa Cup 1: LiverpooFDundalk 1-0 (0-0). 81 Whelan 1-0. Toeschouwers 12.000 Europa Cup 2: Paris St Germain TFrai-Lokomotiv Sofia (Bul) 5-1 (1-0). 20 Toko 1-0. 48 Bogdanov 1-1. 67 Bathenav 2-1. 80 Toko 3-1 84 84 N'Gom 4-1. 89 Lo moult 5-1 Scheidsrechter: Brummei- er (Oos). toeschouwers: 50.000 Tottenham Hotspur (Eng)-Coleraine (N.Ier) 4-0 (1-0) 31 Crooks 1-0. 50 Mabutt 2-0, 61 Brooke 3-0. 69 Gib son 4-0. Toeschouwers 20.925. UEF A-Cup Levski Spartak (Bul) - Sevilla (Spa) 0-3 (0-2) 16 Magdaleo 0-1, 25. Santi 0-2, 70. Juan Carlos 0-3. Scheidsrech ter. Mathias (Oos), toeschouwers: 50.000. Admira Wacker (Oos) - Bohemians Praag (Tsj) 1-2(1-1). Doelpunten Ad mira: Binder, Bohemians: Zelensky en Sloup. Toeschouwers: 2000. AEK Athene (Gri) - 1 FC Köln 0-1 (0-0). 58. Allofs 0-1. Scheidsrechter Pon net (Bel), toeschouwers. 15.000 Gele kaarten voor: Georgamlis (AEK) en Littbarski (Koln). Lokeren (Bel) - Stal Mielec (Pol) 0-0 Toeschouwers: 8000 Koersen Hilversum EERSTE KOERS (2000 m): 1. Vino Buitenlust (M Sanders) 122.0: 2 Vannie K. 3 Vera Westlandia. Toto: Winn. f. 9.10 PI f 2,10 f. 1,30 f. 2.20 Kopp f. 14,20 Trio f. 234,20. Niet ge start nr. 2 Vorstin Draisine en nr. 11 Victress Flower. TWEEDE KOERS (2000 m): 1 Utta Crackajack (R. Kromkamp) 1.21,5; 2 Valeureux; 3. Urban Buitenlust Winn. f.' 19,70 PI f 4,70 f 2,10 f 5,20 Kopp. f. 48,80 Trio f. 8257,60. Niet ge start nr. 3 Upper Tefka en nr. 12 Utrillo Dear. DERDE KOERS (2920 m): 1. Tim Ha nover (WC Strooper) 1.22.8; 2. Tivoli Hazelaar; 3. Titan Princess. Winn. f. 1,30 PI. f. 1,10 f. 1,10 f l.ip Kopp. f. 4,00 Trio f. 26,40. Niet gestart nr 7 Sasja van Willy VIERDE KOERS (2000 m>: 1 Sir Nimble (W.A.J Velis) 1.21,7; 2. Super Star Laren. 3. Uniek Boszorg. Winn. f. 5,80 PI. f 2,30 f. 3.10 f. 2,40 Kopp f. 73.30 Trio f. 527.20 VIJFDE KOERS (2000 m): 1 Vana dis Hanover (A.J Mollema) 1.21,0; 2 Vancouver Cede; 3. Viroli du Robles Winn. f 4.70 PI. f 1.20 f 1,50 f 1,10 Kopp. f. 16.90 Trio f. 59.00 ZESDE KOERS (2000 m) 1 Udo Quick (A. de Wrede) 1 17,7; 2. Regine Drossaert; 3. Uno Hazelaar. Winn. f 2,20 PI. f. 1.10 f 1.10 f 1.10 Kopp. f 24,40 Trio f 121.20. ZEVENDE KOERS (1600 m). Match a Deux: 1. Monty Buitenzorg (J.J Hendrikx) 2 02.5 1.16.6; 2. Rainier Gallant. Toto: Winn f 1,60. ACHTSTE KOERS (2000 m): 1 The Import Laren (PM Smit) 1.20.8. 2 Tanja Woldberg; 3. Tydi Flower Winn. f 3,50 PI. f 1.30 t. 1,10 f 1.30 Kopp. f. 3,10 Trio f. 67.80 NEGENDE KOERS (2000 m) 1 Pri zefighter (Mej MS. Poort) 1.17.7; 2. Rieka Hanover. 3. Lupin Winn f TIENDE KOERS (2000 m): 1 Top Star Laren (D Dumarey) 1.23.0. 2 Speedy Rotary; 3. Rilana Special Winn. f. 5,80 PI. f. 2.20 f. 3.30 f. 1,70 Kopp. f 96.40 Trio f 733.50 ELFDE KOERS (1609. m): I Rick Hanover (C D. Imming) 1.18,8; 2. Olympus; 3. Perle du Nord Winn f 4.30 PI. f. 1.70 f. 1,60 f. 1,80 Kopp. f 11.80 Trio f 109.70 TWAALFDE KOERS <2000 m) 1 Ufried Norg (P.M Smit) 1.21,2; 2 Unique of Grace; 3. Us Hinton Winn, f 2.60 PI f 1.20 f 1.20 f. 1,20 Kopp. f 6.00 Trio f. 29,80. Niet gestart nr 5 Urchin Norton. OMZET TOTALISATOR: f Prijsvragen DEN HAAG De uitbetalini de prijsvragen van ht weekeinde zijn als volgt: Mid-lotto: le prijs geen winnaar; 2e prijs: geen winnaar; 3e prijs 48 win naars. elk bruto f 7018,00; 4e prijs 2895. f. 116.30 ontvangen 5e prijs 50.874. f. 5.00 Mid-lotto, cijferspel 37: 6 cijfers goed: geen winnaar; 5 goed 4 i 10.000,00; 4 goed 9. f. 1.000.00; 3 goed 164, f. 100,00; 2 goed: 1.699. f. 10.00 Lotto: le prijs:geen winnaar; 2e prijs: 1. f. 300 000,00. 3e prijs: 85, f. 4172,80; 4e prijs: 4.834. f. 73,30; 5e prijs: 87.816. f 5,00. Toto: le prijs: 1, f. 69.613,50; 2e prijs 42. f 776.00; 3e prijs: 661. f 123.20 Toto-gelijk: le prijs, geen winnaar. 2e prijs: 7. f. 284.20; 3e prijs: 79. 65.40; 4e prijs: 1.381. f 5.40 Cijferspel 38: 6 cijfers goed geen winnaar; 5 goed 4. 10 000.00. 4 goed 21. f. 1000.00; 3 goed 235. f. 100.00. 2 goed 2 383. f 10.00

Leidse Courant | 1982 | | pagina 15