KÈ SIJTHOFF FERS REIZEN f.435,-en f475,- f 525,- MAASKANT REIZEN MAASKANT REIZEN {.2680- f.495,- f.225, WENEN f.725,- f.875,- Om de keuze van uw vakantie of van zo maar een tussendoortje te vergemakkelijken, hebben wij voor u een overzicht samengesteld van de reizen, welke wij nu en in de rest van het jaar voor u hebben georganiseerd. Lang en kort, dichtbij en ver weg, veel zien of 'lekker lui', u kunt er van alles tussen vindc Vervoer per luxe touringcar door binnen- en buitenland. reisbureau 6 ZATERDAG 25 SEPTEMBER 1982 13-daagse kerst- en nieuwjaarsreis naar het tropische Sri Lanka. Vertrek: 24 december, terugkomst: 5 januari 1983. Prijs f.2680.- op basis van een tweepersoonskamer met halfpension in het Pegasus Reef Hotel, even buiten de hoofdstad Colombo aan het strand gelegen. Alle kamers hebben bad/doucheen toilet, air-conditioning en balkon. In de palmentuin van het hotel bevindt zich het zwembad, het restaurant biedt zowel oosterse als westerse gerechten. 8 daagse reizen naar de COTEd'AZUR per persoon Vertrek: iedere maandag (t/m 18 oktober) 4-daagse reis "door de muur' naar OOST-EN WEST BERLIJN per persoon f.295,- Vertrek: Iedere maandag (tot half december) (weekend reis) 3 dagen(incl.excursies) Vertrek: iedere vrijdag per persoon Wintersport in Tirol. Reisdoel Terfens in het Inntal. Vertrek op zaterdag en sommige weken op donderdag. Hotel met halfpensionvrijwel alle kamers met faciliteiten. Duur één week. Prijzen, afhankelijk van de vertrekdatum p.p. op basis van een tweepersoonskamer met halfpension. Ski- pakket(schoenen, ski's, liften en lessen): f210,- p.p. Min.aantal deelnemers 40. Vanaf 16 oktober, in oktober en november elke zaterdag- bij voldoende belangstelling- vertrek per luxe touringcar naar Wenen. Overnachting onderweg. Vele excursies, bezoeken aan Wiener Wald, Staatsopera, Prater, Schónbrunn en Grinzing. Kamers met douche en toilet, volpension behalve lunches op heen- en terugreis. Duur één week. p.p. op basis van een tweepersoonskamer. Min. aantal deelnemers 40. Achtdaagse vliegrei2 Mallorca. Op basis van tweepersoonskamer i volpension. Vertrek: 10 en 24 oktd per per Vertrek: 15 oktober en 12 november. bus vanaf Den Haag/Rotterdam naar Venetie, dan cruisen met het ms Ilmatar naar o.m. Malta, Tunesië, Israel, Egypte, Cyprus en Griekenland. De prijs:v.a. f.2950,- op basis van een P P' tweepersoonshut met douche en toilet. Inclusief de heen- en terugreis per touringcar en een overnachting op heen-en terugreis. Duur: 17 dagen. 8 dagen halfpension (incl. 2 excursies) Vertrek: 9 en 16 oktot per per Inlichtingen en boeki voor alle reizen: O Telefonisch (tusseil uur; van maandag tot eij vrijdag) bij Sijthoff Per Reisorganisatie: 070- lj of 190.698. O Wie in of bij Den woont kan op bovengen! dagen ook terecht bij oij stadsvestiging in Den Spuistraat 71 (op de hc het Spui). Wij werken uitsluitend met het modernste materiaal: luchtvering, luchtverversing, geluidsisolatie. De naam MAASKANT is een bekend begrip voor die lezers, die touringcarreizen maken met de Reisorganisatie van deze krant. Mr. van Coothstraat 16, 5397 ZG Lith, tel. 04128- 1370/1392. De wintergidsen zijn er weer. Met massa's informatie over de vele mogelijke vakantiebestemmingen (je krijgt al zin als je de plaatjes ziet). én over de vele mogelijke manieren om een wintervakantie te besteden. En voor de best mogelijke prijs. Zonder of juist mèt sneeuw. Kom snel bij ons langs. Voor die wintergidsen, maar vooral voor persoonlijk advies, zekerheid en vakkundige voorlichting. Leiden - Vismarkt 1 tel. 071-14.90.41 Leiderdorp - Winkelhof 10 tel. 071-41.22.51 Voorschoten - Treubstraat 1 tel. 01717-89.60 Goeie reis, wij kennen de reizen en de prijzen!

Leidse Courant | 1982 | | pagina 28