AVRO brengt een mengeling van oud en nieuw op televisie gehoordgezie Omroepen met kritiek op WRR-rapport RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT WOENSDAG 8 SEPTEMBER HILVERSUM - Alle omroepen hebben bedenkingen ge uit tegen de conclusies in het rapport van de Weten schappelijke Raad voor het Regeringsbeleid. Men juicht toe, voorop de NOS, dat met dit rapport een einde wordt gemaakt aan jaren onzekerheid over de naaste toekomst van de omroep, met name wat betreft het samenhan gend mediabeleid, maar daarnaast acht men alle conclu sies en voorstellen niet even gelukkig. De kritiek richt zich in hoofdzaak op onderdelen van het rapport. Met als belangrijkste uitschieter, dat de be staande omroepen niet zullen worden betrokken in het voorgestelde derde tv-net voor cultuur en informatie. Men kan dit niet anders begrijpen dan dat de Raad is uitgegaan van het standpunt, dat de omroepen tot op he den daarin tekort zouden zijn geschoten. Dit punt is bij alle omroepen pijnlijk gevallen. Vooral een geprofileer de omroep als de NCRV legt hier sterk de nadruk op. De andere omroepen blijven echter niet achter met hun kritiek juist op dit punt. Ook de NOS vraagt zich af wel ke nieuwe plaats moet worden geboden aan een derde nets-omroep naast de al bestaande gezamenlijkheid van de NOS. Evenmin kunnen alle omroepen, zomede de Ned. Dag bladpers instemmen met het voorstel om de commercie toe te laten tot de lokale omroepnetten, waaraan ruimte moet worden geboden. Hierbij wordt er op gewezen, dat commercie en omroep eigen wegen dienen te gaan. Minder moeite hebben de omroepen met de voorgestel de ontkoppeling van het lidmaatschap van een omroep en het abonnement op een omroepblad. Het toelaten van commerciële tv via buitenlandse zenders, als voorgesteld door de WRR, wordt niet zonder meer van de hand ge wezen, hoeveel bedreiging hiervan ook kan uitgaan voor de Nederlandse omroep. AVRO huurt PTT-kanaal HILVERSUM - De AVRO bespreekt mo menteel met de PTT de mogelijkheid zendruim- te te huren op het ka naal, dat op de ECS-sa- telliet van Eutelsat toe gewezen zal worden aan de PTT. De AVRO wil hierop als onderhuurder abonnee-tv gaan bren gen, waarop de aangeslo ten kijker films, amuse ment, sport en educatie kan ontvangen. Moederschap centraal in radioprogramma HILVEJRSUM - De rol van de vrouw als moeder staat centraal in een 4-delig programma dat de RVU (Radio Volks Universiteit) heeft gemaakt. Het eerste deel van dit programma was op maandag 6 september op Hilversum 2 te beluis teren. De andere delen worden op maandagmid dag 13, 20 en 27 september uitgezonden Van 14.33 tot 14.53 uur op Hilversum 2.Was de vrouw vroeger in de eerste plaats huisvrouw en moeder, tegenwoordig is zij ook een steun voor de man, zo wordt in deze serie gesteld. De man helpt als tegenprestatie soms in het huishouden mee. Dit soort veranderingen wordt in de pro gramma's besproken. Aan het woord komen zo wel vrouwen die in de jaren '30 en in de jaren '50 moeder werden als vrouwen die de afgelo pen jaren kinderen hebben gekregen. HILVERSUM - Komend sei zoen verhuist AVRO-tv van de dinsdag-naar de zaterdag avond. In het seizoen 1982/1983 staat een aantal nieuwe produkties op stapel, t.w. de drama-serie „De derde kamer" naar het gelijknamige boek van Jan Terlouw; een kunstprogramma voor kinde ren; een nieuwe serie „Opspo ring verzocht de boekenru briek „Van boeken bezeten"; twee shows rond Rijk de Gooyer; een aantal sportspek- takels en de Engelse serie „Fa ther Charlie", „Airline" en „Telfords Change". Maar het winterprogramma blijft een mengeling van oud en nieuw. Succesvolle pro gramma's van het afgelopen seizoen zijn ook gedurende de wintermaanden weer te vol gen. Hieronder worden gere kend „Mies", „Babbelonië", „Dallas", „Mensen zoals jij en ik", de „Wie-kent-kwis" en „Vinger aan de pols". Vanaf 2 april wordt de drama serie „Van oude mensen, de dingen die voorbij gaan" her haald. Op de vaste avond, za terdag. ziet men opnieuw „Wie van de drie", vanaf 2 oktober gepresenteerd door Flip van der Schalie. De panelleden blijven Martine Bijl, Kees Brusse, Albert Mol en Eveline Velsen. De overige weken wis selen het spraakverwarrende spel „Babbelonië" en .Top- pop" elkaar af. Wat „Toppop" betreft geen wekelijkse fre- Mies Bouwman weer uit gebreid te zien in „Mies". quentie meer op de vaste uit- zendavond. Deze rubriek zal echter om de jeugd tegemoet te komen in het nieuwe sei zoen vrij regelmatig op de zon dagmiddag om 16.30 uur op het scherm worden gebracht. Leidraad is net als in het vorig seizoen de Top-30 van de Na tionale Hitparade. Ad Visser blijft hitminnend Nederland op de hoogte houden. Na het nieuws zal Mies Bouw man vanaf 2 oktober 13 weken achtereen tussen 20.30 en 21.30 uur bekende en (nog) onbe kende mensen in theater Sin ger in Laren (NH) ontvangen. Voor trouwe kijkers van „Dal las" zal het vanaf 2 oktober even wennen zijn, want hun favoriete serie verhuist dan van de dinsdag naar de zater dagavond. Sport De AVRO-zaterdag zal telkens worden besloten met „Sport panorama", waarin sportactua- liteiten van de afgelopen dag. Eenmaal in de maand komt er een extra lange aflevering van „Sportpanorama". waarin in terviews met bekende sport mensen en „het doelpunt van de maand". Presentatrice blijft Joan Haanappel. Alleen na deze extra lange aflevering van „Sportpanorama" volgt nog een aflevering uit de serie „Vegas", met in de hoofdrol privé-detective Dan Tanna. In de maanden januari en fe bruari staan diverse amuse- mentsprodukties op de lijst t.w. drie grote kwisprogram- ma's in het kader van de ver keersveiligheid in Nederland, gepresenteerd door Willem Duys; een tweetal Carré-shows vanuit het Amsterdamse thea ter Carré; de uitreiking van de Gouden Harpen van Conamus (15 januari); bovendien een programma rond de getalen teerde cabaretière Tineke Schouten. Op zaterdag 5 maart start de AVRO als gemeld met de eers te aflevering van de driedelige dramaserie „De derde kamer" Caro van Eyk en Paul Steenbergen in een aandoenlijke scène in „Van oude mensen" van Couperus. naar het boek van Jan Ter louw. Het verhaal gaat over een kleine politieke partij, de PSL, met een Kamerfractie van acht personen. De partij besluit om een project ter hand te nemen om weer met de ach terban. de kiezers, in contact te komen. Als de fractie het land intrekt, komen ze achter diverse misstanden. De hoofdrollen worden ver tolkt door Hidde Maas als frac tielid Johan Douwens, Éls In geborg Smits als zijn vrouw Tineke, Emiliano de Swaan als hun zoontje Jeroen en Sara de Swaan als het dochtertje Im- dith. Verder werken mee Ans Beentjes, Bob van Tol, Hein Boele, Jacques Commandeur, Jules Croiset en Marjon Brandsma. Het boek werd voor televisie bewerkt door Ger Beukenkamp Oude mensen In april begint de herhaling van de zevendelige serie „Van oude mensen, de dingen die voorbij gaan", naar de roman van Louis Couperus. Hoofd personen zijn Ottilie Dercksz (de intussen overleden Caro van Eyk en Emilie Takma (Paul Steenbergen). Lang gele den, meer dan zestig jaar, heb ben zij elkaar voor het eerst ontmoet in Indië. Het wordt een vriendschap die de jaren trotseert: ze zijn nu negentig, hebben de ruimte van de tro pen al heel lang geleden ver ruild voor de kilheid van een huis in Den Haag, waar zo me nig oud-Indisch gast zijn her inneringen tastbaar houdt tus sen wat simpele snuisterijen. Er is echter meer tusen hen dan alleen die oude vriend schap: een band waarvan de eerste draden geweven zijn. toen zij elkaar voor het eerst ontmoetten. Eén gebeurtenis uit die tijd be heerst nog steeds hun leven. Behalve Caro van Eyk en Paul Steenbergen werken aan deze serie mee Andrea Domburg, Lex van Delden, Han Bentz Van den Berg (f), Joan Rem- melts. Ton Kuyl, Ellen Vogel, Bob de Lange (t), Lo van Hensbergen, Joseé Ruiter en Hens Dagelet. „Van boeken bezeten" luidt de titel van een nieuw program ma over schrijvers en hun boeken, gepresenteerd door Martin Ros. In elke uitzending zal een bepaald genre of the ma behandeld worden. Op 31 oktober bijv. komt een aantal schrijvers bij elkaar om te dis cussiëren over misdaadro mans. Produktie en regie: Jac queline Crevoisier. CEES TROS-tv-directeur Cees Baay, die al liet weten voor zijn omroep de vertonings rechten van vele films te hebben verworven om de lange winteravonden door te komen, heeft er daar naast op gewezen, dat er ge zocht zal moeten worden naar goedkopere manieren om tv-werk te produceren. De voortschrijdende tech niek zal hier een handj# moeten helpen, maar e\f zeer zaKer beroep mo| worden gedaan op vindf rijkheid. In Amsterdam? pen zo'n honderd werkr filmers en technische enP' luidsmensen rond. WorF die aan het werk gezetr gen betaalbare kosten, rj_ snijdt het mes van tj kanten. Die mensen heb| weer werk en de kiju krijgt tenminste Nederlaf se waar voorgeschoteld" plaats van ondertiteld l tenlands werk. Baay vil/ dat Hilversum een inve ringspolitiek voert, die enkele samenhang verte met plannen in die richt Zei hij, dat we moeten vi 'ff, komen, dat we de komei >jg, jaren met de mooiste rei modernste apparatuur 0 de wereld te maken krijj terwijl in die steeds mooi roe studio's het geld ontbre va, het maken van p^a; gramma s. ini ,8aV NICO Ook in omroepland slaat de bezuinigingswoede toe. Nico Haasbroek, die leiding geeft aan VARA-radio-informatie en dit zo goed doet. dat hij er verleden week de zilver en Reissmicrofoon voor ont ving, heeft in zijn eigen om geving bekeken wat er alzo van de onkostenrekening afgevoerd kon worden. Daarover bericht het om- roeppersoneelsblad „Spreekbuis", dat er al heel wat posten geschrapt blij ken. Alle redacteuren, die op kosten van de VARA een abonnement op dag en/of weekblad ontvangen, moeten voortaan hun eigen lectuur betalen. Er zijn re dacteuren bij, die wel tien verschillende bladen in huis krijgen, waaruit zij hun in formatie putten. Die berg papier en informatie rijzen de pan uit en daar maakt Nico nu een einde aan. Ook zal er bezuinigd moeten worden op maaltijden tij dens het werk. Hierop kan wekelijks 900 gulden be- het eigen NOS-restaur voor de warme hap te zen boven duurdere g( genheden. Nico heeft z mensen al gewaarschu J als zij niet meewerken de bezuiniging. Een mei 'J redacteur, die het abon ment op h« „Trouw" niet wil opzegg heeft hij gedreigd aboni te maken van het blad j het bisdom Roermond. Televisie vandaag NEDERLAND 1 i Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC. Voorlichtings programma communi catie. I Journaal. i Tweede Kamer-verkie zingen 1982. Overkoe pelend verkiezingspro gramma. In dit eerste deel wordt de einduit slag „voorspeld" aan de hand van het Intomart- -onderzoek, dat van daag in tientallen stem lokalen is gehouden. In de loop van het pro gramma: het Jeugdjour naal. i Journaal. Tweede Kamer-verkie zingen 1982. Vervolg van de verkiezingsuit zending met vooral aan dacht voor uitslagen en commentaren, alsmede een bezoek aan de hoofdkwartieren van de vier grote partijen. Tus sen de uitslagen door wordt commentaar ge leverd door een journa listenpanel met J. Bik, G. de Kok en H. van Wijnen. Aan het eind van de avond volgt een gesprek met de lijsttrek kers van de vier grote partijen o.l.v. Jaap van Meekren. Centrale pre sentatie: Koos Postema. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 18.35 18.50 IKON 18.59 NOS 20.00 20.27 Studio sport extra. EK Atletiek in Athene, met direct verslag van de fi nale 800 meter heren. Commentaar: Ben de Graaf en Theo Reitsma. Sesamstraat. Jeugdjournaal. Kouwe kunstjes. Herha ling vijfdelige jeugdserie van Karei Eykman. Met: Bram van der Vlugt, An- nelies Hulsker, Aart Staartjes, Ferd Hugas en Jan Winters. Derde afl.: Samen met haar vader is Micky op on derzoek uit naar de wer king en het nut van energiecentrales. Kenmerk. Informatie over kerk en samenle ving. Journaal. Socutera. Filmpje "Hel pende Handen" van Manus van de Kamp, voor de Nederlandse Stichting voor Leprabe strijding. VOO 20.32 Dynasty. De pendant van Dallas. Met: John Forsythe, Linda Evans, Al Corley, Pamela Sue Martin e.a. Blake Car- rington en Jeff Colby doen grote moeite om hulp te krijgen bij het terughalen van vijf van Blakes olietankers uit een vijandig land. Intus sen vertrekt Alexis naar Rome en ligt Fallon weer eens dwars. 21.20 Infospecial: Miami drugs war. Engelse do cumentaire over het ge vecht van de speciale brigade, de DEA (Drugs Enforcement Admini stration) tegen de enor me handel in verdoven de middelen in Miami, Florida. 22.10 The starmaker. Ameri kaanse tv-film in vier af leveringen van Lou An tonio. Met: Rock Hud son, Suzanne Pleshette, Ed McMahon, Melanie Griffith. Tweede afl.: Danny en Margot schei den en vrijwel onmiddel lijk trouwt Danny met zijn jongste ontdekking, Dawn. Al gauw is er een baby op komst. NOS 23.00 TELEAC Gezondheids voorlichting CARA. 23.10 TELEAC Gezondheids voorlichting epilepsie. NOS 23.25 Journaal. Met: Nieuws voor doven en slechtho renden. 23.35-00.35 Studio sport. Met de EK Atletiek te Athe ne en de voetbalcompe titie. DUITSLAND 1. 16.10 Journaal. 16.15 Hannah - een liefdesgeschie denis. Tweede deel van een Engels lv-verhaal naar Emily Hilde Young. 16.50 Odeon - een televisie-variété. Justin Case en Peter Wear. 17.00 Uit mijn reisjournaal. Martin Schliesser vertelt voor de kinderen over: Op het spoor van de NW India- 17.25 Hoe gaat het? Kinderverha- 17.50 Journaal. 18.00 Nils Holgerssons fantastische reis. „De terugkeer naar huis". 18.30 St. Pauli-aanlegsleiger. Afl.: Laat huwelijk. 19.00 Keukenlatijn. Van en met An dre Biolek. 19.15 Actualiteiten. 19.45 Het schijngezin. Belastingen. 20.00 Journaal. 20.15 Lichtjaren. Zwitsers-Frans- -Duitse tv-film van Alain Tanner naar de roman „La voie sauvage" van Da niel Odier. Met: Trevor Howard, Mick Ford. Odile Schmidt. Bernice Stegers e.a. Jonas, de hoofdpersoon van dit verhaal is een jongen van achttien, die zonder doel door het leven gaat. Op een dag ontmoet hij Joschka, een Opname uit de documentaire "Miami drugs war", van avond te zien bij Veronica, Ned. II, 21.20 uur. Bill Haley en zijn Comets, te zien in de film "Rock around the clock", Duitsland 3, 22.35 uur. ruige oudere man. 22.00 Globus - de wereld, waarvan wij leven. Gaan wij niet te zorgeloos om met het water in de huishouding? 22.30 Achtergrondinformatie. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Op bliksembezoek bij de me demens. Reportage over een UNICE- F-initiatief in de Derde Wereld. 16.35 De verloren eilanden. Avontu- renserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.05 Ruimteschip Enterprise (Star Trek). Amerikaanse SF-serie met Wil liam Shatner en Leonard Nimoy. De Enterprise is in een ionenstorm te recht gekomen en heeft averij opge- 19.00 Journaal. 19.30 EK Atletiek. Uitzending vanuit Athene. 20.15 ZDF magazine. Informatie en opinies rond een actueel thema. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Woensdag-lotto. 21.25 De straten van San Francisco. Amerikaanse politieserie met Karl Malden. In de haven van San Francis co wordt een politieman gedood en een zwaar gewond. 22.15 Kijk eens aan. Tips voor kij- 22.20 Groen contra groei. De gevol gen van een economische ideologie: een analyse. 23.05 EK Atletiek. 23.35 Journaal. DUITSLAND 3 16.30-17.30 Schooltelevisie. 18.00 Sesamstraat. 18.30 „Het toneel" - figurantenthea ter Berlijn. 19.00 Waar de tijd stil staat. Filmre portage over de Yanomami-lndianen aan de Amazone. 19.45 Baat-club. Vandaag. The Tu- 20.00 Journaal. 20.15 Extra drie. 21.00 De binnenlandse parlementa- rische Apo. Discussie. 22.05 Grote vogels, kleine vogels. Italiaanse speelfilm van Pier Paolo Pasolini uit 1965. Met: Toto en Nino Davoli. 23.30 Journaal. WDR 18.00 Sesamstraat. 18.30 Dat is telecollege: de natuur wetenschappelijke vakken. 19.00 Reisgidsen: Bosseln, Beuern, Butzenbetten. Filmreportage over Oost-Friesland. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Op woensdag in... 21.45 Verslaggever buitenland. Hu- manitas contra burgeroorlog. Serie reportages over het werk van het In ternationale Rode Kruis. Vandaag: Oeganda en Nicaragua. 22.15 Wij antwoorden. 22.30 Filmtip. 22.35 Late voorstelling: Rock around the clock. Amerikaanse speelfilm van Fred F. Sears (1956). Met: Bill Haley. Alix Talton. Lisa Gaye 23.50 Journaal. BELGIE BRT 1 17.00 Op het Schildpadplein. Jeugdprogramma. 17.35 De Kat. Jeugdserie van Louis de Groof, onder regie van Bert Struys en Senne Roufaer. Tiende afl.: Serge ant Borduur. 18.00 De avonturen van Peter Salie. Tekenfilmserie voor kinderen. 18.05 Harold Lloyd. Komisch filmpje uit de oude doos. 18.25 Jukebox. Met Vicky Leandros en Demis Roussos. 18.35 Chips. Amerikaanse jeugdse rie. Met: Larry Wilcox en Erik Estra da. Zevende afl.: De havik en de ja ger. 19.12 Uitzending door derden. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en tierce-uitsla- gen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Home sweet home. Komische serie van de Australische televisie. Met: John Bluthal, Arianthe Galani, Carmen Tanti, Christopher Bell e.a. Zevende afl.: De trouwdag. 20.45 Spel zonder grenzen. Van daag de finale van dit internationale spelprogramma vanuit Urbino (Italië). Voor Belgie speelt Rochefort mee. 22.10 Take it easy. Inleidend filmpje cursus Engels. 22.15 Fundamenten. Frans Boen ders en professor Kuyk praten met de neuroloog Sir John Eccles, Nobel prijswinnaar 1963, over de wisselwer king tussen hersenen en bewustzijn. 23.10 Journaal. Vooraf: Tierce en Nationale loterij. BELGIE BRT 2 19.00 Actie Openbaar vervoer. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's. mededelingen en Tierce-uitsla- 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Een gelaat in de menigte (A face in the crowd). Amerikaanse ze denschets van Elia Kazan (1957). Met: Andy Griffith, Lee Remick, Patricia Neal, Walter Matthau. Anthony Fran- ciosa. Als jong radiojourna iste zorgt Marcia Jeffries, die in het kader van haar rubriek gedetineerden inter viewt. ervoor dat een zekere Loneso me Rhodes bij het publiek bekend wordt. In een mum van tijd wordt hij met zijn zelfgemaakte liedjes een ster. Rhodes wordt echter meege sleurd door zijn succes en ontaardt. 22.20 EK Atletiek te Athene. Sa menvattende reportage. BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 17 45 3, 2, 1 contact. Wetenschappe lijk programma voor kinderen. 18.15 La boite aux images. Kinder programma. 18.45 Faites vos jeux-vacances. Spelprogramma. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Brussel. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal en sportberichten. 19.55 Vieilles casseroles et bonnes recettes. Kookrubriek. 20.05 La chasse aux tresors. Inter nationaal spelprogramma. 21.05 Trekking Nationale Loterij. 21.10 Jeux sans frontieres. Finale internationaal spelprogramma vanuit Urbino (latlie). 22.40 Journaal. BELGIE FRANS 2 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Sports 2. Met o.m. Toto-prog- nostieken, EK Atletiek en Tennis uit Wimbledon en Vorst-Nationaal. ENGELAND BBC 1 17.25 Play school. 17.50 We are the champions. Inter- scholencompetitie. 18.15 John Craven's newsround. 18.20 The Monkees. Serie. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.25 EK Atletiek. 20.35 To the manor born. 21.00 Fame. Serie. 21.50 Point ol view. Commentaar op BBC-programma's. 22.00 Journaal. 22.30 Whicker's world. The first mil lion miles. 23.10 Dirty Harry. Suspensfilm van Don Siegel (1971) Met: Clint East wood en Harry Guardino. 00.50 Journaal. ENGELAND BBC 2 18.55 Horizon. Documentaire serie. Anatomie van een vulkaan. 19.50 One man's yacht. 20.15 Schools prom 81. 20.45 100 great paintings. 20.55 Journaal. 21.00 Mike Leigh short A light 21.05 De Bono's thinking course. 21.30 School from... 22.00 Film butt of the year. Fllm- kwls. 22.30 Top crown pairs. 23.20 Good time George. 23.50 Newsnight. 00.45-01.15 Arts. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. 17.55 Studio sport extra. EK Atletiek te Athene. Commentaar: Ben de Graaf en Theo Reitsma. DUITSLAND 1 09.25 Programma met de muis. 10.00 Journaal en achtergrondinfor- 10.23 Lichtjaren. Herhaling. 12.10 ZDF magazine. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Journaal. 15.55 Journaal. 16.00 ARD sport extra. EK Atletiek in Athene. 17.50 Journaal. 18.00 Hollywood - verhalen uit de tijd van de stomme film. Trucs met de belichting. DUITSLAND 2 15.57 Overzicht programma's. 16.00 Journaal. 16.04 De basis van het kolonialis me. Een serie programma's over het kolonialisme. Eerste deel: Ontdekkers en veroveraars van Afrika. Aanslui tend: Nieuwsoverzicht. 16.35 Don Quichote. Tekenfilmserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Billy. Engelse jeugdsecie over een jongen op zoek naar zijn identi teit. Met: Benedict Taylor e.a. Afl.: Dood in de bergen. DUITSLAND 3 NDR 08.45 Gymnastiek. 09.00-10.45 Schooltelevisie. 16.30-17.45 Schooltelevisie. 18.00 Vuur rond middernacht (1). WDR 08.00 Gymnastiek. 08.10-11.35 Schooltelevisie. Om 09.25 Het programma met de muis. 18.00 Het programma met de muis. BELGIE BRT 1 BELGIE BRT 2 15.45 EK Atletiek in Athene. Recht streekse reportage met commentaar van Roger Moens, Alaln Coninx en Daniel Mortier. BELGIE FRANS 1 14.30 Zie Belgie Frans 2. 17.00 Schooltelevisie. V.30 ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 17.45 3, 2,1 contact. Wetenschappe lijk programma voor kinderen. BELGIE FRANS 2 14.00 Teletekst. Vakantie-toerisme. 14.45 EK Atletiek. Rechtstreekse re portage. ENGELAND BBC 1 07.40-08.55 Schooltelevisie. 14.00 Journaal. 14.30-14.45 Mr. Benn. 15.40 EK Atletiek. ENGELAND BBC 07 40-08.55 Schooltelevisie. 10.30 TUC conference. 12.00 Play school. 12.25-13.45 TUC conference. 15.15 TUC conference. 17.20 Play school. 17.45 Popeye. Radio vandaag NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilv 1 elk heel uur, 24 uur per dag. 0 versum 2 op elk half uur van 7 tot 17.30 uur, voorts om 7.00, 13.00, 18.00. 20.00, 22,30 en uur. Op Hilversum 3 op elk he vc van 7.00 tot 24.00 uur en Hilver| 0 om 7 00. 8.00 en 13.00 uur. HILVERSUM 1 16.15 (EO) Licht en uitzicht - Actualiteiten - 17.45 EO - mette over het zendingswerk (NCRV) Hier en nu - 19.03 (NOSI ciaal programma n.a.v. de 2de nc merverkiezlngen. j HILVERSUM 2 16.32 (VARA) Uit de actualiteit - Actualiteiten - 18.45 De Rode Di 19.30 Luchtruim - 20.03 Het z<| ni de pap - 20.45 Daar waar m'n stond: liedjes uit een vreemd 21.10 Voor Antillianen in Nederl 21.40 Open school - 22.10 RVU gramma - 22.40 Zonder titel, het motto: het gif zit in de sl» vi 23.00 And all that jazz: Aad Bos i,. HILVERSUM 3 16.34 (KRO) Nieuwsbox - 18.03 Dé avondspits - 19.02 (KRO) voer - 21.02 Stampij met Hannf ze 22.02 Rocktempel - 23.02 Wall HILVERSUM 4 16.00 (NCRV) Muziek van deze 16.30 Literama-woensdag (deel 17.00 Overname Hilversum 2 (NCRV) Muziek van de Noorse ponist Christian Sinding - 20.45 bert Hief ling speelt Bach - 21.30 rama-woensdag (deel 2) - 22.25 gelmuziek. Radio morgen HILVERSUM 1 0.02 (NCRV) Late date - 1.02 I. polis - 2.00 Nachtexpress - 6.09 daag donderdag - 9.03 Wie waar Willem Wever woont? Muziekjes bij de koffie - 11.0 Nederlandstalig kwartiertje Twaalf-uurtje - 12.40 Middag dienst - 13.06 Actualiteiten NCRV-globaal - 16.02 Goude Ensemble - 16.30 Voor de 16.40 Rozengeur en prikkeldr HILVERSUM 2 7.20 (AVRO) Ingrid Drissen Gymnastiek voor de vrouw werkbank - 9.33 Open school Sonja van Proosdij - 11.03 foonmuziek - 11.10 Ko de Bos - 11.33 Radio Lawaaipapegaai Actueel en informatief tuss dag - 14 00 Anne van Eg achtergrondinformatie - 16 bij Nieuwspoort - 17 36 Radioj - 17.50 Zakelijke bespiegel HILVERSUM 3 7.02 (TROS) De havermout 9.03 Hugo van Gelderen - derjjopparade - 13.03 50 pop envelop - 15.03 Tros top 50 HILVERSUM 4 7.02 (VARA) Morgenrood - gelse a cappella- koormuziek Kamermuziek: Kreutzer, Spohr - 10.45 Uit de Franse ratuur: Salnt-Saens, Magnard - 12.00 Het zout in de pap Operette - 13.05 Lunchconcert het Vermeer strijkkwartet - nomuziek van Nikolai Medtner Muziek van Xavier Montsalva Federico Morena Torraba Berlijns Philharmonisch Orkest Zubin Mehta met werken v hausen en Bruckner - 17.00 me Hilversum 2.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2