Kleurig wapengekletter in vernieuwde Ivanhoe „Honger naar macht" over Nieuw Rechts in Amerika RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT VRIJDAG 3 SEPTEMBER 1982 PAGING Cf" HILVERSUM Als laatste in een serie documentaires over Amerika zendt de VARA zondag 5 september (Ned.I, 21.35 uur) „Honger naar Macht" uit. Deze film handelt over Nieuw Rechts in de Verenig de Staten en werd gemaakt door Frank Diamant en de Amerikaanse filmer Saul Landau. „Honger naar Macht" gaat over de mensen die Ronald Reagan kozen tot president, maar die nu in hem teleurge steld zijn omdat zijn politiek niet rechts genoeg is. De makers van de film tonen de rechtzinnige opvatting van de puritei nen en hun politieke uitwerking. De do cumentaire laat geen diepgaande vraagge sprekken zien. De makers ervan nemen met hun manier van filmen duidelQk stel ling tegen de leden van Nieuw Rechts. Ook tegenstanders van Reagan en de Mo ral Majority komen aan het woord: leden van vredesbewegingen. teleurgestelde middenstanders en werklozen. Nieuw Rechts vormt in de V.S. vooralsnog een minderheid, maar lijkt niet van zins dat te blijven. Vertegenwoordigers van Nieuw Rechts hebben honger naar macht en schamen zich daar niet voor, omdat zij ge loven dat het gelijk aan hun kant is. MARIJKE PÉINS Phyllis Schafly, een van de vrouwen die campagne voeren tegen de wijziging in de grondwet voor gelijke berechtiging van mannen en vrouwen. Merkwaardige verjaardag van verknipte Jack Flea HILVERSUM Hoe de jonge Jack Flea in het huis van zijn twee keer oudere on derwijzeres terechtkomt, wordt niet dui delijk gemaakt in de korte film „Jack Fle a's birtday celebration" de verjaardag van Jack Flea. Wel wordt duidelijk dat de jongen bepaald verknipt kan worden ge noemd. Hij heeft een echte mama (zijn moeder) en een fantasie-mama (de onder wijzeres) die met elkaar behoorlijk over hoop komen te liggen als zij tezamen ko men tijdens de verjaardag van Jack. De vrouwen maken duidelijk dat beiden de jongen als troetelkind beschouwen. De jonge Engelse schrijver Ian McEwan schreef dit stuk voor tv; het wordt zondag 5 september uitgezonden op Ned. II om 21.40 uur. Het schrijftalent van McEwan komt na drukkelijk tot uiting in de dubbele rol van de jarige Jack, die kennelijk weet wat hem boven het hoofd hangt als zijn ouders op zijn verjaarspartijtje komen. Aan het begin van de film ziet de kijker de jongen achter zijn schrijfmachine, met zijn dro merige gedachten bij de komende uren. Zijn onderwijzeres weet later te melden dat haar Jack aan een boek bezig is en zijn ouders worden nieuwsgierig. Zeker de moeder, als zij verneemt dat zij er een rol in zal spelen. Na enig aandringen is Jack wel bereid iets van zijn boek prijs te geven en hij beschrijft hoe zijn fantasie mama en zijn echte moeder elkaar in de haren zullen vliegen als zij elkaar ont moeten op zijn veijaardag. De toekomstvi sie van Jack klopt precies... vei Het verjaarspartijtje begint heerlijk tnf tig, met mensen die niet precies wet! wat ze met elkaar moeten beginnen, tLEI Jack zijn verhaal vertelt. Het daarop vjëml gende diner verloopt chaotisch, Jack latleel zich bereidwillig door beide vrouwen vevooi troetelen. Al weet hij zich niets te herijn n neren van zijn o zo leuke kinderjard waar zijn moeder boeiend over kan va tellen. Hoe de verhoudingen uiteindeliktan liggen, komt de kijker niet te weten; ouders van Jack vinden elkaar teri^i Jack en zijn onderwijzeres blijken de 1 te verstandhoudingen te hebben, Jack wordt uiteindelijk wel in een hoi afgesloten kleuterbed te slapen gelegji Aan de kijker de taak om na te denk^loti over moedercomplexen. FRITS BROMBEfl __van Wedergeboorte van Groucho Marx in kwis Jarenlange Amerikaanse film komiek Groucho Marx stortte zich in de vijftiger jaren in het kwiswezen op de tv en trok daarmee hoopjes kijkers naar zich toe. Minder vanwege het eigenlijke kwisgebeuren tot tienduizend dollar winst voor antwoorden op simpele vra gen. Méér omdat de kandida ten zich in slagvaardigheid wensten te meten met Grou cho aangaande persoonlijke zaken en inzichten. Hij stelt de vragen en laat zijn kandidaten maar praten. Intussen zet hij ze met lakonieke tegenwerpin gen op het verkeerde been en plaatst hij in één moeite door de lachers op zijn hand. Als titel kreeg deze kwis „You bet your life" mee (zondag op VPRO-tv om 21.15 uur), onge veer: je zet je leven op het spel. En daar komt het onge veer op neer als de kandi daat^) argeloos praat en door Groucho tot vrijmoedige ver halen wordt verleid. Zo wordt aan een heer gevraagd of hij getrouwd is. Die man: „Ja, ik heb een vrouw". Groucho: „Dat is niet precies het antwoord op mijn vraag". Een meisje, dat voor haar werk zich met lipstick bezig hield en daarna overstapte in een overheidsfunctie krijgt on geveer te horen, dat dat niet zo'n wonderlijke overstap is gezien wat de overheid alle maal te verdoezelen heeft. Aanzienlijk meer dan de ge middelde vrouw. In die trant gaat het in die kwisses maar voort, terwijl het dollars regent, dan wel traag drupt, omdat ook antwoorden op simpele vragen soms uitblij ven. Dan staat de kandidaat evenzeer voor joker, ofschoon Groucho ook dat zo weet te re- Groucho Marx in één van zijn vroegere filmrollen. gelen, dat zelfs de „slachtof fers" er groot plezier aan bele ven. Volgens Amerikaanse kranten destijds, waaronder The New York Times, dankte deze kwis zijn succes ook aan het feit, dat Groucho Marx na zijn filmbe- staan blijkbaar aan een tweede leven was begonnen, een we dergeboorte. In het begin overheerste bij de Amerikaan se kijkers even de nostalgie naar die uitgediende ster, maar gaandeweg ontwikkelde Groucho zich tot zulk een spit se kwismaster, dat de bewon dering en zijn populariteit we kelijks groeiden. Ook met zijn gasten legt Grou cho eer in. Johnny Weismüller geeft zijn Tarzan-filmkreet op zijn verzoek opnieuw ten beste en de butler van prinses Mar- gret klapt uit de school. Amerikaanse tv-deskundigen stelden, dat Groucho zich in de kwis ontwikkelde tot een meester in de kunst van de conversatie. En omdat hij daarmee jong en oud aan zich verplichtte, schreef men zelfs, dat hij bezig was de genera tiekloof te dichten. Wat in hem boeit en zijn kandidaten tot openhartigheden brengt lij ken zijn vaderlijk geruststel lende opmerkingen als: „Mij kun je dat rustig vertellen" en: „Vertel maar precies hoe het is". Menigmaal spoort hij de ondervraagden tijdens het ver tellen van hun verhalen nog eens extra aan met opmèrkin- gen als: „What happened then?" In de tran,t, van: En toen? Daar trappen ze dan ook in. Groucho speelt geen rol, hij speelt een kwis, vonden Ame rikaanse tv-recensenten. TON OLIEMULLER HILVERSUM De avon turen van de onoverwin nelijke Ivanhoe (rond 1200) als voorbode van koning Richard Leeuwen hart die terugkeert uit het Heilige Land, hebben als vermaak voor jong (en oud evengoed) nog niets aan waarde verloren. Ge baseerd op het bekende boek van Sir Walter Scott is opnieuw een tv-verslag gemaakt van de flitsende avonturen van Ivanhoe die de TROS uitzendt op de vrijdagen 3, 10 en 17 september. De serie is dit jaar opgenomen in Engeland; onder meer is ge bruik gemaakt van de goed bewaard gebleven kastelen Bamburgh en Alnwich in Northumberland. De sfeer van deze historische gebouwen komt in de serie goed tot ui ting, als achtergrond van tal van vechtscènes die voor nog al wat opwinding kunnen zor gen. Het begin van de serie houdt meteen al spanning in. Nor- mandiërs en Saksen staan te genover elkaar en dat komt tot uitdrukking in toernooien die op het scherp van het zwaard worden uitgevochten, na de strijdtaferelen met de lans en op het paard. Douglas Camfield heeft zijn camera's op de goede plaatsen opgesteld en wanneer de ge harnaste ridders in volle vaart op elkaar indraven, teneinde de tegenstander met de lans van het paard te stoten, maakt de kijker alles van dichtbij mee. De spanning voor en tij dens de toernooien wordt goed overgebracht; heel dicht bijel- kaar liggen dit soort histori sche steekspelen met uitzon derlijk grimmig karakter en de voetbalwedstrijden van nu: steeds met een opgewonden publiek op de tribunes en hoofdrolspelers in de arena. Weinig pieuws onder de zon. Actie vormt de hoofdschotel. Maar, zoals een commentator inspreekt, liefde, haat en voor oordeel zijn altijd weer nieuw. En dat zal de kijker merken. Want als het gaat om geharde mannen die weten wat vech ten is en het dan massaal ge munt hebben op een beperkt aantal zeer mooie dames van koninklijke bloede, dan is het voor iedere tegenstander op- De KRO zond eerder een Ivanhoe-serie uit, aanvanke lijk met heel groot succes, later wat minder opvallend in her haling. Die serie was in zwart wit opgenomen. In kleur, zoals de TROS de avonturen nu brengt, blijkt wat aan de zwart-wit beelden is toege voegd. Herauten en hun kope ren hoorns komen werkelijk tot leven, de kleding van de hovelingen, de ridders en an deren spreken door hun schit ter rechtstreeks tot de verbeel ding. Een en ander is te zien in een periode waarin prins John aanspraak maakt op de troon, in de hoop dat zijn broer ko ning Richard niet leven terug komt uit het Heilige Land. De Saksen en Normandiërs be vechten elkaar en in een toer nooi waarin de tweespalt recht duidelijk wordt, doemt een on bekende op die te voren de rij ke Isaac van York het leven heeft gered. De rijke Isaac be loont de onbekende met wa pens en een paard, zodat de onbekende in hemelsblauw aan een toernooi kan deel nemen. Drie keer raden wie er wint. De onbekende blijkt Ivanhoe te zijn, die zijn liefde voor de mooie Rowena niet verbergt. Gewond Ivanhoe is niet zonder kleer scheuren uit het toernooi te ruggekeerd, hij is deerlijk ge wond, maar hij wordt uitste kend verzorgd door Rebecca die daar behoorlijk plezier in blijkt te hebben; later zal zij de held haar liefde bekennen. Sfeer heeft deze serie meer dan voldoende: de wijze waar op de toernooivechters hun te genstander aanwijzen met een klap op het schild van de an der, is mooi dreigend opgeno men. Ook de komst van een zwarte ridder en later het op treden van Ivanhoe betrekt de kijker in historische taferelen. De serie is bedoeld voor jeug dige kijkers, gezien ook het tijdstip van de eerste uitzen- Anthony Andrews als Ivanhoe en Lysette Anthony Lady Rowena. ding, 18.49 uur op Ned. II. Maar er zullen zeker ook vol wassenen zijn, die de bonte en barre gebeurtenissen niet wil len missen en met Ivanhoe willen genieten van onver woestbaar heldendom en rijke beloningen. De adellijke en koninklijke lieden op tribuni genieten immers ook. Het vel dient wel aanbeveling om vo< het kijken naar deze seri eerst gegeten te hebben; soit mige tafelscènes wekken paald de eetlust. FRITS BROMBER Televisie vandaag NEDERLAND 1 18.58 KRO 19.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. Medelanders Nederlan ders. Programma over onderwijsmogelijkheden voor Surinaamse, Antil liaanse en Molukse vol wassenen. Journaal. Bugs Bunny. Tekenfilm serie voor de kleintjes. De Flintstones. Ameri kaanse tekenfilmserie. Afl.: Freds medisch on derzoek. Mijn hart is een eenza me jager. Amerikaanse psychologische speel film van Robert Ellis Mil ler 1968) naar de ro man van Carsori McCul- lers. Met: Alan Arkin, Sandra Locke, Laurinda Barrett, Stacey Keach e.a. John Singer en Spi- ros Antonapoulos zijn twee doofstomme man nen van rond de dertig in een klein stadje in het zuiden van de VS. Ter wijl Antonapoulos in een psychiatrische instelling belandt, vindt Singer een kamer bij het echt paar Kelly, van wie het veertienjarige dochtertje hem zeer vijandig be handelt. Desondanks gaat hij zich voor het meisje interesseren. Journaal. Zendtijd politieke par tijen. De PvdA. Firato '82. Muzikaal pro gramma, rechtstreeks van de Firato met een optreden van onder meer: Flairck, Harry Sacksioni, Laurens van Rooyen en Chris Hinze. Humanistisch Verbond. Discussieprogramma over het huidigeonder- wijs, dat voor tweederde bijzonder en voor een derde openbaar is, ter wijl de samenstelling van de bevolking een omgekeerd beeld recht vaardigt. De minister van Onderwijs en We tenschappen, W.J. Deetman in gesprek met Rob Tielman, voorzitter van het Humanistisch Verbond. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 Chris Hinze in „Firato 82" (Ned. I uur.) 22.05 Hoofdrol spelers in „Het Konvooi" BRT I, 20.15 uur ÜI Kris Kristof- ferson als Rub ber Duck en Ali McGraw als Ali. TROS 18.49 Ivanhoe. Een nieuwe driedelige Engelse serie van John Gay naar het gelijknamige boek van Sir Walter Scott, onder regie van Douglas Cam field. Met: Anthony An drews, James Mason, Olivia Hussey, Julian Glover e.a. Eerste afl.: 1194. Engeland is ver deeld tussen de Nor mandiërs en de Saksen. Isaak van York, een rijk man, wordt onder moei lijke omstandigheden door een dappere jonge man gered, die weigert zijn naam te noemen. 19.41 Zendtijd politieke par tijen. D'66. 20.00 Journaal. 20.27 Eiland der verschrik king. Tv-film in twee de len van Nestore Ungaro. Met: Jeremy Brett, Nic ky Henson, Prunella Ransome, Pamela Sa lem e.a. Barbara Carey krijgt een uitnodiging van haar zuster Mary- -Ann, die in Rome mu ziek studeert om een pi anoconcert bij te wonen met Mary-Ann als solis te. In Rome aangeko men verneemt Barbara, dat haar zusje spoor loos is verdwenen. 22.10 Aktua tv. Actualiteiten. 22.45 Mitzi Gaynor show. Bruisende show rond de Amerikaanse filmster- -zangeres-danseres Mit zi Gaynor. Zij wordt bij gestaan door: John McCook, Gavin McLe- od, Benny Goodman en zijn septet. Aansluitend: de verwachtingen van Jan Pelleboer. 23.45 Journaal. 23.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Geloof en verkondiging. Do cumentaire over de kerk, die zich steeds meer van de moderne massa media bedient. 17.05 Alles klaar?!. Wat de volwas senen kunnen, kunnen wij al lang 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. Jeugdprogramma. 18.30 Voorzichtig, verborgen came- 18.40 WWF-club. 19.15 Actualiteiten. 20.00 Journaal. 20.15 's Morgens om zeven is de wereld nog oké. Duitse familiefilm van Kurt Hoffmann (1968) naar het boek van Eric Malpass. Met: Archi bald Eser. Gerlinde Locker. Peter Arens, Werner Hinz e.a. In huize Pen tecost leven drie generaties van een familie onder hetzelfde dak. Dat valt niet altijd mee, ook al zijn ze erg op elkaar gesteld. 21.45 Mensen en straten. Over de touwtrekkerij om grond tussen het Daimler-Benzconcern en de landbou wers van Boxberg. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 De sportshow. 23.25 Helemaal onder ons. Tv-spel naar Alan Ayckbourn. Gunter en Ver leven met Gunters moeder onder een dak. Ze hebben niet veel contacten, maar dat verandert als ze kennis ma ken met Susanne en Norbert. 00.40 Journaal. DUITSLAND 2 16.15 Pfiff. Sportstudio voor jonge 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.00 Meesterscenes met Stan en Ollie. Komisch filmpje met Laurel en Hardy. 18.20 Westerns van gisteren. Zorro rijdt v r(5). 18.57 Overzicht programma's. 19.00 Journaal. 19.30 Buitenlands journaal. 20 15 Dossier: XY... onopgelost. De politie vraagt om medewerking bij on opgeloste misdaden. 21.15 Het zwarte schaap van de Ne- derrijn. Satirisch programma van en met Hanns-Dieter Husch. 22.00 Actualiteiten. 22.20 De 87ste Duitse katholieken dag in Dusseldorf. 22.40 Aspecten. Culturele rubriek. 23.10 Dossier: XY... onopgelost. Re acties van kijkers 23 00 Goodbye Pork Pie. Nieuwzee- landse roadmovie van Geoff Murphy (1980). Met: Tony Barry, Kelly John son, Claire Obermann, Shirley Gruar 01.00 Journaal. DUITSLAND 3 NDR 16.30-17 30 Schooltelevisie. NDR-WDR 18.00 Uit de oude doos. „Larry, de miljoenenerver". 18.15 Spiegel van de wereld voor kinderen. Reportage buitenlandse correspondenten. 19.00 Droomeilanden. Filmreportage van Peter Mahr en Barbara Schlicht over het Antilleneiland Dominica. NDR 19.45 Magisch intermezzo. Micro- -magie en party- tovenarij, gepresen teerd door John Blaky. WDR 19.45 Journaal 3. NDR-WDR 20.00 Journaal. 20.15 Projecties '82 (3). Berlljnse filmmakers en de SFB tonen video- 21.45 III na negenen. Live-uitzending met gasten. 23.15 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Emilie. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.05 Sesamstraat. 18.30 Klein, klein kleutertje. Pro gramma voor de kleintjes. 18.35 Aubrey. Nieuwe Engelse te kenfilmserie over Aubrey, een uitvin der die zo z'n eigen opvattingen heeft over hoe de dingen er uit moeten 18.40 Harry Sacksioni. Een optreden van de bekende gitarist Harry Sack sioni in Carre te Amsterdam. 19.07 Het vrije woord. Uitzending door derden. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Convoy. Amerikaanse avontu renfilm van Sam Peckinpah (1978). Met: Kris Kristofferson, Ali McGraw, Ernest Borgnine, Burt Young e.a. De vrijgevochten vrachtwagenchauffeur Martin Penwald wordt met zijn colle ga's door hun aarstvijand, de sheriff Lyle Wallace, bekeurd voor te snel rij den. De politieman laat zich omko pen, maar wanneer hij op de radio hoort hoe de drie chauffeurs hem be spotten wil hij wraak. De chauffeurs vluchten in convooi naar de grens. 22.00 Wie schrijft die blijft. Een pro gramma, waarin schrijvers hun werk voorstellen. 22.50 Journaal. BELGIE BRT 2 19.00 De mysterieuze wereld van Arthur C. Clarke. Een nieuwe der tiendelige documentaire serie over vreemde verschijnselen op aarde. Eerste all.: Het begin van de tocht. 19.30 Lieve plantjes. De laurier. 19.37 Morgen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 De Forsyte Saga. Herhaling van de Engelse successerie uit 1969. Met: Kenneth More, Joseph O'Con nor. Fay Compton, Nora Nicholson, Maggie Jones, Eric Porter e.a. Eerste afl.: James Forsyte stemt in met het huwelijk van zijn dochter Winifred met Montague Dartie. Soames heeft net als zijn vader bezwaren tegen dat huwelijk, maar vindt niettemin, dat het hoog tijd is. dat zij trouwt. Jo For syte wordt verliefd op de Oostenrijk se gouvernante van zijn dochter. 21.05 Dag aan dag. Culturele actuali teiten in Vlaanderen. 21.35-22.25 Stravinksi. Driedelige Engelse documentaire van Tony Pal mer over het leven en werk van Igor Stravinski en uitgezonden n.a.v. de 100ste geboortedag van deze kunste naar. Eerste deel: Rusland. BELGIE FRANS 1 17.3C ONEM. Informatie voor werk zoekenden. 17.45 3, 2, 1 contact. Wetenschappe lijk programma voor kinderen. 18.15 Cine-vaeances. Kinderpro gramma. 18.45 Faites vos jeux-vacances. Spelprogramma. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Luik. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal en sportberichten. 19.55 Vieilles casseroles et bonnes recettes. Kookrubriek. 20.10 Chronique des saisons d'a- cier. Film van Thierry Michel en Christine Pireaux over de arbeiders klasse en haar cultuur in het begin van de jaren tachtig tegen de achter grond van de crisis in de Luikse staal industrie. 21.45 Dialogue d'une prostituee avec son cliënt. Toneelstuk van Da da Maraini, onder regie van Eve Bon- fanti. Met: Janine Godinas en Claude Koener. Het stuk behandelt de niet- -liefde. het gebrek aan plezier bij de man, die de liefde bedrijft als hij zich zelf bevredigt. 22.55 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.30-19.30 Zie Belgie Frans 1 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 L'homme a l'orchidee. Ameri kaanse detectiveserie met William Conrad als Nero Wolfe. Afl.: Zachte wraak. 20.50-22.30 Rockpalast Festival de Loreley. Met: Frankie Miller Eric Burdon Band, BAP, David Lindley en Rory Gallagher. ENGELAND BBC 1 17.10 Toy lair. 17.20 Play school. 17.45 Jigsaw. 18.10 Breakthrough. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.25 Best ol the west. Railroad. 19.50 UNCLE. De helicopter-spion- 21.25 Russell Harty at the seaside. 21.55 London-Brighton train. 22.00 Journaal. 22.25 Those radio times. 23.15 Low flying. 23.46 Journaal. 23.50 That was the week that was. 00.30-02.20 Hornet's nest. Ameri kaans-Italiaanse oorlogsfilm van Phil Karlson (1969). Met: Rock Hudson, Sylvia Koscina, Sergio Fantomi. ENGELAND BBC 2 18.10 Arts. Muziekelementen. 18.35 Weekend outlook. 18.40 Death at broadcasting house. 20.35 Journaal. Met: Nieuws voor doven en slechthorenden. 20.40 Gardener's world. 21.05 My music. 21.30 All this and World War II. Amerikaanse historische rockfilm van Susan Winslow. Met: Elton John, The Bee Gees, Leo Sayer. Bryan Ferry, Rod Stewart, Status Quo. Tina Turner 22.55 Worlds apart. 23.55 Newsnight. 01.00-01.25 Education. Televisie morgen DUITSLAND 1 10.00 Journaal. 10.03 De nacht voor de bruiloft. 11.15 Umschau. DUITSLAND 2 ENGELAND BBC 1 07.25-10.53 Schooltelevisie. 10.55 Grandstand. Sportrubriek r cricket, WK Wielrennen en paardejil races in Haydock Park. Radio Morgen slier HILVERSUM 1 16.02 (KRO) Op de valreep - 18.P Actualiteiten - 18.20 Punt uit - Country western-programma 21.02 Nine o'clock jazz - 22.02 GoaF" 23.03 (NOS) Met het oog op morgeher HILVERSUM 2 L l 16.32 (TROS) Consumentenprograp" ma - 17 00 Journalistenforum - 17.M. (VOO) Info-magazine - 20.00 MoncLar 21.00 (NOS) Voor Molukkers - 22.L RVU- programma - 22.40 BandflC met het buitenland - 23.00 Vervaag Open huis Concertgebouw (Hilv. 4U HILVERSUM 3 PL 18.03 (NOS) Politieke partijen - 18.Lei De avondspits - 19.02 De rock roL methode - 20.03 (VPRO) Ook zofuu 20.30 Radio Nome - 21.45 Bajes bt6I richten - 22.05 De Radiola ImprovisT tiesalon - 22.30 De wijdewereld. HILVERSUM 4 Oor 17.00 (VPRO) Overname Hilversumkng - 20.00 (NOS) Open huis ConcertgLjj] bouw: rechtstreekse uitzending vaniT het Concertgebouw te AmsterdaPen met o.a. het Omroep Orkest, (ten Concertgebouw Orkest, het AmsteHet damsPhilharmonisch Orkest, het tropole orkest en het Nederlands K(, merorkest. jHel CG Radio morgen HILVERSUM 1 |voo 0.02 Met de KRO de nacht doorjDe 7.02 (VARA) Hallo hier Hilversumj.: 10.30 Z. I. HILVERSUM 2 7.20 (TROS) Kinderplatenbak - 8.piël Sport na sport - 8.33 ToeraktuaL. 9.15 Voor blinden en slechtziender 9.33 Bosboom en Bekooy - 9.45 VoJ de sportvisser - 10.00 Consument' ninlormatie - 10.15 Sport Toerisme - 11 00 De zaterdagm te Assen - 11.20 Kruidenman Overeinder - 11.45 Stappen m|\( Henk Raaf - 12.00 Documentaire oi prostitutie (2). HILVERSUM 3 7.02 (NCRV) Popfrisser - 8.30 Kind« programma - 9.03 Gospelrock - 10! Popstation - 11.00 Non stop httg voelige muziek. HILVERSUM 4 7.02 (AVRO) 's Morgens in de vroe$ - 8.05 Op een klein stationnetje - 9.( Piano-an - 10.00 Concerto matlnal werken van d'lndy, Lalo, Bizet en Djjjf kas - 11.45 Die Forelle: licht-klassï_i' r de lunch. zini de mo NIEUWSBERICHTEN var Nieuwsuitzendingen zijn op HilversiiZj|r 1 elk heel uur. 24 uur per dag. Op K versum 2 op elk half uur van 7.30 ii®£ tot 17.30 uur, voorts om 7.00, 8.0Thl 13.00, 18.00, 20.00, 22.30 en 23!len uur. Op Hilversum 3 op elk heel Uge van 7.00 tot 24.00 uur en Hilversum..:» om 7.00, 8.00 en 13 00 uur. 1

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2