Hoog oplaaiende hartstochten in drie-delige serie Beulah Land99 gehoordgezier RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT/ DONDERDAG 26 AUGUSTUS 1982 PAGIlf Tal van artiesten op VOO-Firato AMSTERDAM Nog nooit hebben zó veel artiesten in eéh programma opge treden als vrijdag het geval zal zijn bij 'Veronica op Hilversum 3. Rechtstreeks vanaf de Firato zullen Lex Harding, Erik de Zwart en Anette van Trigt ruim 25 artiesten en groepen presente ren, die met een plaat in de nederland- se hitparade staan. De artiesten en groepen zullen live op treden en dat in een tijdsbestek van nog geen vier uur. Tengevolge van deze marathon uitzending zullen de Tipparade, het popjournaal en de Top 40, die normaliter tussen 14.00 en 18.00 uur door Veronica worden uitgezon den, er geheel anders uit komen te zien.Het popjournaal vervalt zelfs. De muzikale happening, die uiteraard voor het publiek op de Firato gratis te bezichtigen en te beluisteren is, geeft een uniek overzicht van de Nederland se toptalenten. Bovendien zullen Chris Rea en de formatie KID (onder voorbe houd) naar de Randstadzaal komen. De volgende artiesten treden aan: Cor- ry, Chris Rea, Newz, Het Goede Doel, Mathilde Santing, De Dijk, Spectral Display, Jan Rot, Fruitcake, Maywood, Fantastique, Chaplin Band, Julius Green, Normaal, Rubberen Robbie, Golden Earring, Bennet Bee, Vitesse, Tower, Highway, Next One, Lenie Tineke Schouten), Toontje Lager, Doe Maar, Van Duin (onder voorbehoud), De Munck en KID (onder voorbehoud). Europese popquiz op de radio HILVERSUM Op zaterdagmiddag 4 septem ber zullen in de Grote Zaal van de RAI de op namen plaatsvinden van de finale van het Eu ropean Music Game, de Europese popquiz. De uitzending hiervan vindt plaats op 10 septem ber via Hilversum 3, van 19.00-20.00 uur (i.p.v. de Rock en Roll Methode). Dit halfjaarlijkse door de EBU en ditmaal in het bijzonder door de NOS georganiseerde eve nement kent ditmaal zes deelnemers. Er zijn kandidaten uit Engeland, West-Duitsland, Zwe den, Denemarken, Noorwegen en Nederland. De Nederlandse deelnemer is de 29-jarige An- dré Eckhardt uit Westervoort, die op 21 maart j.l. de Nederlandse voorronde won. De quiz wordt geleid door de Ierse quizmaster Larry Gogan. De eerste prijs bestaat uit een geldbedrag, te be steden aan geluidsapparatuur. Na de quiz, die van 14.30 tot 15.30 uur zal du ren, zal in dezelfde zaal een optreden plaatsvin den van de Nederlandse popgroep The Nits. Stripschapprijs voor Marten Toonder AMSTERDAM De striptekenaar Marten Toonder (70) is de stripschapsprijs 1982 van de Vereniging Het Stripschap toegekend. De prijs, die Toonder krijgt voor zijn gehele oeu vre, wordt hem 17 september tijdens de strip-driedaagse in het „Turfschip" in Breda uitgereikt. Vorig jaar viel de prijs, een bronzen beeldje en een oorkon de, ten deel aan Jean Dulieu, het jaar daarvoor aan Jan Kruis en in 1979 aan Jaap Vegter. De prijs wordt jaarlijks toegekend aan een striptekenaar die zich buitengewoon ver dienstelijk heeft gemaakt voor het beeldverhaal binnen het Nederlandse taalgebied. Marten Toonder is vooral bekend om zijn strip Heer Bom mel. Begin volgend jaar gaat over Bommel de eerste Neder landse tekenspeelfilm in première. Aan de strip-driedaagse in het „turfschip" werken meer dan 70 tekenaars mee en alle Nederlandse en Belgische uitgeve rijen, aldus voorzitter Henny Wesseling van het dit jaar 15 jaar bestaande stripschap. Tevens zijn er ruilbeurzen, films en theater. HILVERSUM Tegen stellingen in ras, stand en karakter zot-gen voor hoog oplaaiende hartstochten in de drie-delige serie Beu lah Land die de TROS de komende dagen uitzendt. Deel 1 komt vanavond op de buis op Ned. I om 19.55 uur, ter lengte van een speelfilm waarin erg veel gebeurt. Dramatiek en ro mantiek overheersen in deze serie, waaraan veel zorg is besteed aan kle ding en entourage, die er toe bijdragen dat de kijker zich bij de eerste beelden al voelt meegenomen in de sfeer van een plantage in het midden van de vo rige eeuw. Slavenarbeid wordt nog als normaal be schouwd, hoewel sommi gen daar al tegen in op stand komen. Ook dit ele ment vormt een wezenlijk onderdeel in Beulah Land. Het verhaal is gebaseerd op twee romans van de Ameri kaanse schrijver Lonnie Cole man. Beulah Land is de naam van een plantage in het zuiden van de Verenigde Staten, ei gendom van de familie Ken- drick. Het verhaal volgt de ontwikkelingen binnen deze familie in de jaren 1827 en 1872. MM» K Sarah Kendrick (Lesley Ann Warren) en Casey Troy (Michael Sarrazin) in Beulah Land. Hoofdpersonen Hoofdpersonen zijn twee zus jes, Sarah (Lesley Ann War ren) en Lauretta (Meredith Baxter Birney), die voor het eerst een bezoek brengen aan Beulah Land dat wordt be heerd door de weduwe Debo rah Kendrick, een harde vrouw die een ijzeren greep heeft op de mensen die de plantage bevolken. Als een schaduw wordt zij gevolgd door een zwarte huishoudster die ook later, wanneer de we duwe is overleden, een fraaie rol kreeg toebedeeld. Zij vormt een innemende, maar tevens krachtige schakel tussen zwart en blank, ook wanneer uit het testament van weduwe Ken drick is gebleken dat de slaven in vrijheid zijn gesteld. Maar daar gaat het minder om. In nogal vliegende vaart gaat Sarah zich verknocht voelen aan Beulah Land en haar liefde voor deze familie plantage wordt door haar echt genoot Leon zelfs als concur rentie ervaren. Haar zus Lau retta is een wat meer avon tuurlijk ingesteld meisje dat verliefd wordt op een acteur met wie ze er vandoor gaat. Aan haar heeft Sarah verder geen kind, als zij na het over lijden van de weduwe de lei ding overneemt van het land goed. Sarah krijgt het moeilijker met de ambitieuze opzichter Roscoe Corlay, voor wie lijf straf een normale zaak is, wanneer het gaat om tucht on der de slaven, ook wanneer die slaven hun vrijheid heb ben gekregen. Emotionele scè nes ontstaan tussen Sarah en Roscoe, maar ook tussen Sarah en haar echtgenoot Leon. Affaires Leon is een mooie jongen,' maar ook een slappeling die regelmatig affaires heeft met andere vrouwen en zelfs met zyn schoonzusje Lauretta die zelfs een kind van hem krijgt. Een van de meest emotionele hoogtepunten uit de eerste af levering is het moment waar op dit tot uiting komt en Sarah de zorgen over de baby op zich neemt. Een lichtere noot in fieze hoogst dramatische serie vor men de kinderen, die een ei gen leven lijken te leiden op de plantage, waar de*Volwasse- nen sterk overheersen. De re gisseurs Virgil Vogel en Harry Falk zijn zich kennelijk ervan bewust geweest dat zij per vierkante meter film een ont stellende hoeveelheid drama tiek propten. Zij brachten eni ge verlichting aan door kinde ren luchtige scènes in te laten vullen, steeds een verademing, al komt het ook voor dat deze kinderen sterk worden be trokken bij de hartstochtelijke verwikkelingen *van de vol wassenen om hen heen. De tv-serie geeft ook een goed beeld van de historische ont wikkelingen van de Verenigde Staten in de helft van de "vori ge eeuw, met gevolgen tot in deze tijd. Duidelijk wordt hoe in de vorige eeuw de basis werd gelegd voor de huidige tegenstellingen. De uitsteken de Amerikaanse symfonie-or kesten van nu, maar ook de grote shows en de oorlogsdrei gingen kregen hun basis in de vorige eeuw, met huis- en straatmuzikanten, speels ver maak en gewelddadig optre den ten opzichte van de sla ven. Beulah Land vat een en ander uitstekend samen. Lesley Lesley Ann Warren in de rol van Sarah is geknipt voor deze serie, geheel op lokatie opge nomen in Natchez, Mississippi. Lesley is in ons land geen on bekende. Ze was te zien in verschillende televisieseries zoals „Mission Impossible" en de mini-serie „Pearl". Haar tv- debuut maakte Lesley op ze ventien-jarige leeftijd met een hoofdrol in de musicalversie van Assepoester. MARIJN Leider Marijn Geeren van de Electronica's gooit nog steeds hoge ogen met zijn single „De vogeltjesdans". In heel Europa bestaat een voortdurende vraag naar die plaat. Op alle dansvloe ren worden benen op die maat bewogen tot verho ging van de vreugde op me nig feest. Blijkt intussen, dat een boel mensen het vo gelen vergeten zijn en er zelf maar iets van maken, vaag klapwiekend, met de beste bedoelingen maar niet overeenkomstig het oor spronkelijke schema en rit me. Zodoende wordt die nu op papier aan alle belang stellenden uitgereikt. We lezen daarin, dat vogelpak- ken bij het uitvoeren van deze dans niet verplicht zijn, maar dat het aanbeve ling verdient zichzelf een snavel aan te meten, voor zover men zelf niet in na tuurlijke bezit hiervan is. Begonnen wordt met de ar men in de zij, die na het klinken van de eerste noot via de elleboog gebogen moeten worden tot de on derarmen omhoog staan met de handen ter hoogte van het gezicht. Wie deze start niet goed'maakt, komt zelfs als vogel direct al voor aap te staan. Op de maat van de voortgaande muziek moet er verder met de han den in genoemde stand worden bewogen alsof er volop gekwebbeld wordt door duimen en vingers naar elkaar toe te bewegen. Beide benen blijven n_| even aan de grond, maarn armen beginnen te fladr ren. Met de ellebogen na- buiten en de handen rich ting eigen hoofd. Pas moet er door de knieën j knikt worden, terwijl vendien het moment aa-j— breekt waarop met het ao-j— terwerk dient te worden waggeld om het effect te iQI reiken van gevederd jfT" dierte, dat zijn ei niet kw~y kan. Dan wordt er vi—J maal in de handen gekla; haak dan pas de arm in <j van de partner en dr« twee keer rond. Dan vpj wisselen van arm en de mj;. dere kant opdraaien. A&! het eind van deze reeks ag? wegingen opnieuw begr/ nen als hierboven aangeg. ven. Het is niet de bedtf ling, dat men bij dit alt zijn snavel houdt. Wie mJ sneb wil roeren, kan hieri/ alle vrijheid nemen. CHRIS In het augustus' Adforma- tienummer krijgt STER-di- recteur Chris Smeekes alle gelegenheid uiteen te zet ten, waarom de STER-tarie- ven goed gefundeerd hoog gaan. Hij somt uitvi rig de veranderingen op het journaalschema, komt het opnieuw voerde nieuws plus ST van zeven uur tussen a< trekkelijke programma's te staan. Programma's vc het hele gezin. Ook inh< delijk zullen de journa beter worden, hetgeen gi STER eerder op de in de ether. Dit betek^j meer kijkpubliek. Aan I hand daarvan worden STER-tarieven bepaald. Televisie vandaag NEDERLAND 1 18.58 TROS 19.00 NOS 21.37 21.55 22.05 22.20 i Kreta. Duitse onderzoe kingsfilm van Günther Rolling -17.15 De bedreigde dierenwereld. Natuur- documentaire serie, waarin Norma Foster de kijker meeneemt naar Lichtenburg in Zuid-A- frika voor een rondlei ding door het Wildlife Breeding Center. Hier worden groepen zeldza me dieren samenge bracht om ze voor uit sterven te behoeden. i Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Op volle toeren. Chiel Montagne presenteert vocalisten en groepen van eigen bodem zoals Rubberen Robbie, Con nie Vink, Rob de Nijs, Willem Duyn, Getty, An- dré van Duin en Nicole. Zij veroverden een plaatsje in de Neder landstalige Top 10 of zijn de kanshebbers voor morgen. Beulah Land. Nieuwe driedelige serie over hoogoplaaiende harts tochten op het landgoed Beulah Land van de fa milie Kendrick. Het ver haal speelt tijdens de Amerikaanse burgeroor log. Zie elders op deze pagina. Journaal. Politieke partijen. De RKPN. Den Haag vandaag. Parlementair nieuws. Verre volken. Een Ja panse serie documen taires over in hun be staan bedreigde natuur volken. Vandaag: Lopa, reïncarnatie in het Hi- malayagebergte. Het commentaar wordt ge sproken door Ilse Wes- sel. Studio sport extra. WK Wielrennen te Leicester. Commentaar Heinze Bakker. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 17.00-17.30 Firato. Recht streekse reportage van de opening van de tweeëntwintigste Firato, de jaarlijks terugkerén- 18.44 KRO 18.49 20.00 KRO 20.27 21.15 21.55 NOS 22.50 23.00 de beurs op audio en vi deo-gebied. De Bereboot. Cijfers en letters. Spel- programma o.l.v. Han van der Meer. De Sullivans. Australi sche serie over de lot gevallen van een familie en haar vrienden tijdens de jaren van de Tweede Wereldoorlog in Austra lië. fCorte inhoud: Chris tine wacht thuis in span ning op de eerste brief van Tom. Deze heeft het als soldaat niet gemak kelijk. Zijn regiment heeft in Palestina te kampen met een zware zandstorm. Politieke partijen. De EVP. Journaal. Centennial. Amerikaan se serie over de opbouw van het Wilde Westen naar de gelijknamige bestseller van James A. Michener. Met: Lynn Redgrave, Rafael Com pos, William Atherton, Jesse Vint e.a. Korte in houd: Alice en Earl Gre be genieten met hun pas verworven land bouwgrond van een ze kere welvaart. Hans Brumbaugh waarschuwt hen echter dat het land erg lijdt onder landero- sie. Hun geluk is dan ook van korte duur. Charlotte wordt door Virgil op het onmense lijk lot van de Mexica nen attent gemaakt. In haar poging om er wat aan te doen, gaat ze tot het uiterste. Brandpunt. Actualitei ten. Op het spoor van de mens. Engelse serie van Richard Leakey over de geschiedenis van de mensheid. Zevende en laatste afl.: Loopt het spoor dood? Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Do diacuasie. Vrouwenbewe ging. 17.00 Pan TauKinderprogramma. 17.30 Verhalen van de Roer. Docu mentaire serie voor de jeugd. 17.50 Journaal. 16.00 De politie rubriek. Serie: Een oude truc. 18.10 Hollywood - verhalen uit de tijd van de stomme film. All.: In het Westen. 19.15 Actualiteiten. 19.45 Tuinen der fantasie. Fernand Chatelain: Panopticum. 20.00 Journaal. Aansluitend: Het ze vende zintuig. Verkeerstips. 20.18 In het brandpunt. Actualitei tenrubriek. 21.15 Weet u het beter. Spelpro- gramma voor betweters. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Het erfdeel van de baardige rebellen. Politieke documentaire over het Cuba van Fidel Castro. 00.30 Journaal. DUITSLAND 2 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illuatratle. 17.50 Billy (Barriers). Engelse jeugd serie mef Benedict Taylor. 18.20 Het hoeft niet altijd moord te zijn. Duitse tv-serie. 18.57 Overzicht programma's. 19.00 Journaal. 19.30 De grote prija. Spelprogram- ma voor bijdehante mensen met Wim Thoelke. 20.50 De grote hulp. Balans van de actie Zorgenkind. 21.00 Actualiteiten. 21.20 De Bonner Ronde. Debatlei der: Johannes Gross. 22.20 Sauve qui peut (la vie). Fran se tv-fllm van Jean-Luc Godard. Met Isabella Huppert, Jacques Dutronc, Nathalie Baye en Roland Amstutz. Korte inhoud: Tv-regisseur Paul is gescheiden en zijn vriendin Denise verlaat hem. Hij is bang voor de vrou wen met wie hij geen relatie meer kan opbouwen, bv. zijn ex-vrouw en zijn dertienjarige dochter. 23.45 Journaal. DUITSLAND 3 NDR-WDR 18.00 Het programma met de muit. 18.30 Textiel-vormen. Informatieve serie van Johann Frlcke. 19.00 De aterrenhemel in septem ber. Over sterrenkunde en de diverse hemellichamen. Vandaag met als on derwerp de aarde. Een programma van dr. Erich Rubelacker. 19.15 Rome in augustus. Een im pressie van de Berlijnse fotograaf Udo Schneider. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Vooronderzoek. Duitse speel film van Robert Siodmak (1931). Met: Albert Basserman, Hans Brausewet- ter, Charlotte Ander e.a. 21.40 Filmmagazine. 22.25 Soap of Gezellig thuia. Ameri kaanse satirische serie. 22.50 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Emilie. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.05 Er was eensde mens. Te kenfilmserie van Albert Barille over de geschiedenis van de mensheid. Eenentwintigste afl.: Amerika. 18.30 WK Wielrennen op de baan te Leicester. Samenvattende reportage van de gisteren verreden wedstrijden. Commentaar: Louis de Pelsmaekerm 10.17 Uitzending door derden. Pro gramma van de KDO. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Paradijavogela. Herhaling van een serie van Mare de Bie naar Gaston Marlens. Vijfentwintigate afl.: De veertien dagen zijn verstreken, maar Rietje heeft nog steeds geen nieuws van Pier. Uit de Leie wordt op een zeker ogenblik een drenkeling opgevist, die door Philomene als Pier wordt herkend. Op dat ogenblik ver schijnt bij Rietje een haveloos perso nage; alras blijkt dit Pier te zijn. 20.55 Panorama - zomereditie: drugs op school. Documentaire van de RTB. 21.45 Hot Valkeneat. Amerikaanse serie over een familie wijnbouwers in Californie. Met: Jane Wyman, Rooert Foxworth, Susan Sullivan, Lorenzo Lamas e.a. Tiende afl.: Chase ver jaagt een zekere Julio Delgado van zijn domein, die later blijkt illegale Mexicaanse plukkers te chanteren. Inmiddels ontdekt men, dat Emma zwanger is. Lance is voor abortus, maar Angle niet. 22.35 Sporttribune. 23.05 Journaal. BELGIE BRT 2 Zie België BRT 1. BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.45 3, 2, 1 contact. Wetenschappe lijk programma voor kinderen. 18.15 Cine-vacancee. Vakantiepro gramma voor kinderen. 18.45 Faitea voa jeux-vacances. Spelprogramma. 19.00 Antenne-aoir. Actualiteiten, editie Namen. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal. 19.55 Autant savoir. Consumenten rubriek over schoolmaaltijden. 20.20 La mazzetta. Italiaanse kome die van Sergio Corbucci (1978) naar de roman van Attilio Veraldi. Met: Nino Manfredi, Ugo Tognazzi, Paolo Stoppa. Marisa Laurito e.a. Korte in houd: Sasa Jovine Is een ietwat lou che figuur, die zich in de kleine Napo- litaanse kroegjes uitgeeft voor advo caat, terwijl hij die titel helemaal niet bezit. Hij is liever lui dan moe, maar op zekere dag krijgt hij de opdracht een gevlucht meisje terug te vinden. 22.05 Le carouseel aux images. Filmprogramma van Selim Sasson, 23.05 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.30 Zie België Frans 1. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 20.00-22 00 WK Wielrennen op de baan te Leicester. ENGELAND BBC 1 17.20 Play school. 17.45 Popeye. Tekenfilm. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Stopwatch. 18.35 Kindertilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.25 Tom and Jerry. 19.35 Backyard safari. 20.05 Medical express. Medisch programma. 20.35 Top of the pops. Hitparade met Dave Lee Travis. 21.10 Fame. Serie. 22.00 Journaal. 22.25 Are we being served? 22.55 Des O'Connor. 23.45 WK Wielrennen. 00.18 Journaal. 00.20 Horizon. The Cline affair. 01.10 Weerbericht. ENGELAND BBC 2 19.25 The Philpott file. In een multi national. 20.00 Junior pot black. 20.25 Nieuws voor doven en slecht horenden. 20.30 Last place on earth. 21.20 Bird spot. De gull-familie. 21.30 Come september. Amerikaan se komedie van Robert Mulligan (1961). Met: Sandra Dee. Bobby Da rin, Rock Hudson en Gina Lollobrigi- da. 23.20 The associates. 23.45 Newsnight. 00.45 Cricket. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuwe voor doven en slecht horenden. DUITSLAND 1 10.00 Journaal en achtergrondinfor- 10.23 De grote prijs. 11.45 Um8chau. 12.00 In het brandpunt. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Journaal. 16.15 Journaal. 16.20 De preek van Huie. Documen taire van Werner Herzog over de zwarte bisschop Huie van New York. 17.05 Joker. Jeugdprogramma. 17.35 De klik. Vijfde deel van een jeugdserie. 17.50 Journaal. 18.00 Vrolijke kudde. Zwarte humor (2). DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 14.57 Overzicht programma's. 15.00 Journaal. 15.03 Vakantieprogramma voor kin deren. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.00 Meesterscenee uit de oude doos. Afh: Een glanzende automobi list. DUITSLAND 3 BELGIE BRT 1 BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM. Informatie voor de werkzoekenden. 17.45 3, 2,1 contact. Wetenschappe lijk programma voor jongeren. BELGIE FRANS 2 14.00 Teletekst. Vakantie-toerlsme. ENGELAND BBC 1 07.40-11.20 Tv-cursussen en kin derseries. 11.55. Cricket. 14.05 Journaal. 14.35 See saw. Kinderprogramma. 14.50 Paardenrennen. Vanuit Good- 17.20 Play school. 17.45 Jigsaw. ENGELAND BBC 2 Radio vandaag ble - 16.30 Voor de kleuters - Stappen in Amerika - 18.02 H nu - 19.02 Leger des Heilskwa 19.17 De wereld zingt Gods^ 20.03 Easy-llstening muziek -fearq Op de vrije zomertoer - 22.02^ en muziek - 22.55 Vergelijkenr-4- 23.02 (NOS) Met het oog op mr HILVERSUM 2 - 16.32 (AVRO) Actueel en infoidfl in de vooravond - 18.30 IKOH gramma - 19.00 Moderne m^ 19.20 Een programma over I en wereldbeschouwingen - 19. j Metropole Orkest o.l.v. Rogi#£ Otterloo met Carl Schulze (vibi en Rock Kiefer (trompet) - 20.0 log en vrede (16) - 21.17 Een g tenprogramma - 21.30 Teleac Follow me II - 22.40 Kunst en 'fJÉ; - 23.00 Jazz spectrum: Pai^ Schalk met opnamen van het||| Sea Jazz Festival 1982. Kg HILVERSUM 3 p - 18.03 (NOS) De avondspits -f|| (TROS) Poster - 20.02 Soul en Ép show - 22 02 Sesjun: TROS BicCj Festival '82 - 23.02 Wim van BW met zijn elpee-uur. HILVERSUM 4 TÉ - 16.00 (VARA) Jazzprograrri 1 17.00 Overname Hilversum 2 -!—I (VARA) Prix Italia inzending Theo Loevendie - 21.10 Avon eert - 21.35 Het zout in de T~ 22.00 Het is een rotzooi benei het portiek... Documentair spf^ Martien Carton - 22.25 Pianom IE Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (KRO) Laat op - 1.0l S mandsland - 6.02 Van 6ssen l^« 9.03 Mensen en medeklinkers li De vensterbank - 11.02 Adres^-1 kend - 11.50 Marie-Jose Jafe pastoraal werkster uit Utrecht - Tussen wal en schip r- HILVERSUM 2 K0 - 7.20 (VPRO) Radio Nieuws! a VPRO - 9.05 Gymnastiek cci vrouw - 9.15 De werkbank - 9.lei press-VPRO - 10.33 Derhocer 11.33 (TROS) Week in week 12.20 Agraria - 12.35 Actualitf 13.10 Inkijk op Inbar - 13.33j" Meer over minder - 14.33 Te'O 15.03 Spiegel van België - 15let jaren 30- 16.00 De vakantfeSI van Nederland - 17.00 (VOOf -magazine j, HILVERSUM 3 !K> - 7.20 (EO) Joy in the morningch Joegoslavische werknemers -. (NCRV) Pop non stop - 12.03 middag - 12.15 Weerpraatje Discotheken top 10 - 13.40 Mi/T\ cial - 14.00 (VOO) Programrqbs Bart van Leeuwen - 15.20 Pfyr naai - 15.30 Veronica top 40 HILVERSUM 4 '&1 - 7.02 (NOS) Vroeg klassiek J11* Muziek uit de Middeleeuwen 4 b nalssance - 9.30 Een prog^ over volksmuziek en niet-w| klassieke muziek - 10.00 Pronf,. Orkest - 11.00 (VOO) Muzie?"' miljoenen - 12.14 Het meestöT Strijkkwartet nr 14 van Schube4dt het Collegium Aureum Kwa j 13.05 (NOS) Nederlands muzL gazine - 14.00 Onder de groenëe - 15.00 (VPRO) Muziek-opJW 17.00 Overname Hilversum 2 It NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hili 1 elk heel uur, 24 uur per dag. f versum 2 op elk hall uur van 7L tot 17.30 uur, voorts om 7.00jd( 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 eneli uur. Op Hilversum 3 op elk hf-y van 7.00 tot 24.00 uur en Hilvefc om 7.00, 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2