Markant-portret van prof. Yerkuyl Dik Voormekaar terug op NCR V-radii r* RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT DINSDAG 17 AUGUSTUS 1982 PAGIn Verzorging van planten op tv HILVERSUM „Planten verzorgen in huis en tuin" is een twaalfdelige multimediale cursus, die Teleac - in sa menwerking met de Koninklijke Maat schappij Tuinbouw en Plantkunde - vanaf 10 oktober a.s. uitzendt. De cur sus is bedoeld voor iedereen die belang- stelling heeft voor het aanleggen en verzorgen van de tuin en het omgaan met kamerplanten. De televisielessen bestaan uit twee ge deeltes: de eerste twintig minuten gaan over de tuin en in de laatste tien minu ten komen de kamerplanten aan de orde. Als een rode draad door de serie loopt de aanleg en verzorging van een tuin bij een nieuwbouwwoning, die bij de eerste les volledig kaal is en les voor les wordt opgebouwd. In de serie wor den veel praktijkvoorbeelden gegeven. Kamerplanten behoeven een verhaal apart. Stap voor stap wordt duidelijk gemaakt hoe men kamerplanten het best kan verzorgen. Alvorens de cursus start, wordt vooraf gaand driemaal een voorlichtingspro gramma uitgezonden, te weten op dins dag 17 augustus Ned. I om 18.43 uur, woensdag 1 september Ned. I om 18.43 uur en woensdag 15 september Ned. II om 23.00 uur. De twaalf televisielessen van dertig mi nuten kan men vanaf zondag 10 okto ber a.s. wekelijks volgen van 18.30- 19.00 uur via Ned. I. Vanaf 5 maart 1983 worden de programma's opnieuw uitgezonden. Bovendien haakt de radio er op in. JAAP DRUPSTEEN GEEFT GRAFISCHE TV-CURSUS HILVERSUM - Jaap Drupsteen, die enige jaren geleden de Nipkow-onderscheiding ontving voor zijn grafisch-programmatische tv-werk, gaat lei ding geven aan een cursus over deze materie. Deze wordt voor tv-personeel op dat niveau gege ven in de vernieuwde studio Santbergen. Daar wordt een werkweek over nieuwe programma vormen gehouden door de dienst opleidingen van de NOS. Dit heeft plaats in de week van 8 tot 13 november. Zes studioregisseurs zullen samen met begeleider Drupsteen de mogelijkheden onderzoe ken, die de combinatie grafische vormgeving en tv-techniek bieden. Het gaat om een geheel nieu we cursus in het vinden van toepassingen van het electronisch medium, waarvan de waarde, de wer king en de betekenis intussen werden aangetoond door Jaap Drupsteen, die o.a. met het Belcampo- verhaal „Dag des oordeels" veel succes had. Al meer dan tien jaar ver toont NOS-tv met hape rende regelmaat persoon lijke portretten in de serie „Markant". Gebrek aan geld en zendtijd bracht hi aten aan in deze reeks, maar momenteel heeft men weer een aantal afle veringen in voorraad. Vanavond op Ned. I om 21.55 uur, krijgen we prof. dr. J. Verkuyl in een ge sprek uitgetekend, hoog leraar in ruste in de zen dingswetenschap aan de Amsterdamse Vrije Üni- versiteit. Als theoloog reikten zijn maat schappelijke en politieke inte resse en invloed zover, dat hij door zijn werk en optreden een beslissend aandeel leverde in het onafhankelijk worden van Indonesië. Dit portret wordt geschetst door Henk Biersteker, die daaarvoor de medewerking kreeg van dr. A.v.d. Heuvel, dr. Alam Boe sak en ook van Arie Verkyl, de broer van de geportret teerde. Over de titel „Markant" van deze reeks ontstonden intussen enige misverstanden. Toen men binnenskamers al lang niet meer aan deze titel dacht, omdat de reeks bij tijd en wijle ter ziele leek, zette men een nieuw praatprogramma voor Koos Postema op stapel. Hier mee wordt blijkens berichten binnenkort begonnen onder de titel „Markant-show". Over deze dubbeltitel blijken intussen misverstanden te zijn gerezen, die ook tot de buiten wereld doordrongen. In „Mar kant" worden portretten gebo den van opmerkelijke mensen, terwijl in de „Markant-show" gesprekken worden gevoerd met personen, die betrokken zijn in actuele gebeurtenissen. Bij NOS-tv was men niet ge lukkig met deze verwarring. Reden waarom werd besloten een andere titel te bedenken voor het nieuwe programma van Postema. Vakantie en an dere belemmerende omstan digheden leidden echter tot uitstel, zodat NOS-tv momen teel onder vrijwel dezelfde ti tel twee ongelijksoortige pro gramma's vertoont. De kijker moet maar zien, hoe hij dat uit elkaar haalt. Houdt „Markant" zien bezig met mensen, die aan het eind van hun carrière in de samenleving een betekenis volle rol hebben gespeeld, Pos tema duikt in levens van mis schien wel mensen, die daarna weer uit het beeld verdwijnen. Te beginnen vanavond kan men voorlopig vier weken met „Markant" vooruit. Na prof. Verkuyl volgen dr. J. Tans en prof. Querido, terwijl het por tret van de kunstenaar Aldo van Eijck zal worden her haald. In de afgelopen jaren werden verschillende opmerkelijke portretten afgeleverd van uit eenlopende figuren, zoals van Jhr. Sandbergh, Anton Gee- sink, Karei Willink, Joris Ivens, Stikker, Drees, Luns, Fanny Blankers-Koen, Wim van Est, Abel Herzberg, Char lotte van Pallandt en vele an deren. Hoe zinvol deze por tretten zijn bleek ook, toen prof. Annie Romein-Ver schoor in beeld werd gebracht. Van haar was weinig persoon lijks bekend, ofschoon zij toch een historica van belang mag worden geacht. Twee dagen na het gereed komen van dit por tret overleed zij. Van haar per soonlijke leven en opvattingen bleek op dat moment weinig meer bekend dan in dat por tret naar voren was gekomen. Al deze beeldende portretten blijven bewaard en worden op aanvraag bij de NOS beschik baar gesteld voor vertoning binnen de eigen kring of ge zelschappen. De figuren, die de komende weken aan bod komen, heb ben met eerdere uitzendingen gemeen, dat het om opvallen de mensen gaat. Prof. Verkuyl noemden we al. Voorts krijgen we volgende week dr. J. Tans te zien, niet alleen de oprich ter van de Maastrichte univer siteit, maar ook de man van de doorbraak. Na de oorlog trad hij als overtuigd katholiek toe tot de partij v.d. Arbeid, werd zelfs voorzitter. In die dagen •ook verscheen het Bisschoppe lijk Mendement, dat lidmaat schappen van socialstische or- gahisaties verbood. Daar heb ben veel christen-socialisten het inderdaad moeilijk mee gehad, maar het gezag van het mandement heeft daar alleen maar onder geleden, zo niet het woord van de bisschop. Geen pakhuis Prof. dr. A. Querido staat voor 31 augustus op het programma. Deze medicus/psychiater in ruste staat tot ver in het bui tenland bekend als de genees heer, die de inrichtingen voor geesteszieken geen pakhuis wilde laten zijn van voor het leven getekenden, maar een behandelingsinstelling, waar uit de patiënten zo snel moge lijk moesten terugkeren naar 'eigen omgeving, waar dan verder aan hun gezondmaking moest worden gewerkt. Deze opvatting gold jaren geleden als geheel nieuw, maar heeft intussen allerwege veld ge wonnen. Op 23 september zal het por tret worden herhaald van Aldo van Eyck, de architect die de moderne kunststromin gen niet alleen propageerde, maar ook in zijn ontwerpen verwerkte, waardoor hij tege lijk als theoreticus en practicus in de wereld van de heden daagse kunst werd geaccep teerd. In 1957 kreeg hij brede faam door de bouw van zijn kindertehuis te Amsterdam, dat bekend werd als de „Kas- bah". Deze Markant-serie ontleent zijn belangwekkendheid voor een zeker deel ook aan de juis te interviewers. Telkens wordt gezocht naar figuren, die zo wel deskundig mogen heten op het terrein van de gepor tretteerde alswel om journalis tieke bekwaamheden. Over het algemeen slaagde men hierin totnutoe uitstekend. Zo staat Henk Biersteker, die vanavond prof. Verkuyl on dervraagt, bekend als kerke lijk publicist, terwijl dr. Tans wordt ondervraagd door Har ry van Wijnen, parlementair journalist. Prof. Querido gaat in zee met Aart Gisolf, niet al leen zelf arts, maar destijds ook student bij deze professor en nadien werkzaam in de pu bliciteit, zowel tv als schrij vende pers. TON OLIEMULLER Televisie vandaag NEDERLAND 1 19.00 19.35 NOS 21.37 21.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. Planten verzorgen. Journaal. EO-zomerkrant. De kin derkrant in een zomer jasje. De stad van de pin guïns. Dierendocumen- taire van Jess en Des Bartlett over de pin- guins in de vlakte van Patagonie, Zuid-Argen- tinië. RonduitMuziek uit Studio 1. De afgelopen maanden trokken de medewerkers van Rond uit TV door het land om nieuw Nederlandstalig gospeltalent te ontdek ken. Vanavond zingen in de studio: Wilma de Leeuw, Adrie van de Berk en The New Life Singers. Presentatie: Jan van den Bosch. De bijbel open. Herha ling van een religieuze gesprekkenserie over bijbelse onderwerpen. Elfde afl.: De bijbel van A tot Z. Tenslotte. Korte over denking. Journaal. Markant. In de afleve ring van vandaag een portret van prof. dr. J. Verkuyl, emeritus hoog leraar missiologie en politiek-theologisch hoogleraar aan de Vrije Universiteit van Amster dam. Hij had ook een aandeel in de onafhan kelijkheid van Indonesië. Zie elders op deze pagi na. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS .18.54 De Bereboot. AVRO 18.59 Archibald. Tekenfilmse rie voor de jeugd. 19.05 De Dukes van Hazzard. Amerikaanse serie over de lotgevallen van de familie Duke. Met: Tom Wopat, John Schneider, Cahtherine Bach, Den ver Pyle e.a. Afl.: De Dukes krijgen bezoek uit Europa. Hun adellijke Engelse neefje komt naar de nieuwe wereld. NOS 19.52 Politieke partijen. 20.00 Journaal. AVRO 20.27 Dallas. J.R. krijgt het benauwd. Zijn aandeel in de Aziatische staats greep wordt door Cliff Barnes uit de doeken gedaan. Ook Bobby verkeert als senator in een lastig parket. Mede door het feit dat Cliff Barnes zijn assistent en rechterhand is en van zijn positie misbruik maakt om wraak te ne men. 21.20 Tosca op de trampoli ne. Een programma van de ZDF (Duitse tweede net), dat op het voorbije Festival van Montreux de Zilveren Roos won. Operaregisseur Otto Schenk presenteert en vertolkt komische sce nes, sketches en anec dotes uit de wereld van de opera. Verder wer ken mee: Gabi Bisschof, Erwin Viktor Gross, Hans Kraemner, Marja- na Lipovsek, Harald Se- rafin en Siegfried Wal- ther. 22.00 Televizier magazine. Actualiteitenrubriek. 22.40 De toestand in de we reld door mr. G.B.J. Hil- termann. 22.45 Alice. Amerikaanse se rie met Linda Lavin in de hoofdrol. Flo rijdt de auto van Mei in de ver nieling. NOS 23.15 Journaal. 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Algiers. Reportage over Al giers. een van de mooiste kuststeden van de Middellandse Zee. 17.00 Weerhaak. Gedramatiseerde documentaire voor de jeugd over het thema: Moet de Duitse jeugd onder wezen worden over de nazi-gruwelen. 17.50 Journaal. 18.00 Camera-safari. Van Rusland naar Midden-Azië. 19.15 Actualiteiten. 19.45 Tuinen der fantasie. Serie over ongewone monumenten. 20.00 Journaal. 20.15 Expedities in het dierenrijk. Dierendocumentaire serie. Afl.: Sluwe vogels. 21.00 Monitor. Actualiteitenrubriek. 21.45 Dallas. Nu J.R. weer in de dl- recteursstoel van het familie-bedrijf zit. wil hl) Bobby's alternatieve ener gieplannen dwarsbomen. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Hedenavond. Lili Palmer leidt een gesprek tussen Elisabeth Bergner en Joachim Fuchsberger. 00.00 Journaal. DUITSLAND 2 16.30 Mozaïek. Programma voor mensen van de derde leeftijd. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illuatratie. 17.50 Dieren onder de hete zon. Nijlpaarden. 18.20 Tom en Jerry. Tekenfilmserie. Jackass City staat centraal in een Engelse do- Scène uit de Amerikaanse film „Cheyenne Autumn" met John Ford (derde van cumentaire, die op Ned. I om 19.35 uur wordt links).vanavond op BBC 2 om 21.25 uur. uitgezonden. Het bijzondere van het stadje is, dat de bevolking uit pinguins bestaat. 18.57 Overzicht programma's. 19.00 Journaal. 19.30 Verrassing voor Max. Blijspel van Götz Jager onder regie van Peter Hill. Met: Gerd E. Schëfer, Traute Sense, Heinz Behrens, Margot Ebert, Herbert Koefer en Helga Hahnemann. Korte inhoud: Max is vijfentwintig jaar in dienst. In het begin ziet hij het helemaal niet zitten, dat Erna Misc- hke zijn opvolgster in het bedrijf zal worden. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Tussen Düsseldorf en Josefs- tal. Politiek cabaret in de Bondsrepu bliek. Documentaire van Werner Doye en Ulrich Harter. 22.05 Vijf over tien. Aansluitend: Journaal. DUITSLAND 3 NDR-WDR 18.00 Sesamstraat. 18.30 Met het toverpaard naar Lon den. Verhalen naar een boek van Die ter Kühn. Afl. 6: De ontvoering. 18.50 Lolek en Bolek. Tekenfilmse rie. 19.00 Know how. Techniek. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Getuigen van de tijd. Luise Rinser in gesprek met Theo M. Loch. 21.00 Lapo vertelt....» Het verhaal van de Marchesana van Monferrato en de Koning van Frankrijk vrij bo- werkt naar de Decamarone van Boc caccio. Regie: Grytzko Mascionl. 21.45 Monitor in het kruisvuur. 22.30 De rebellen van Liang Shan Po. Serie. Afl. 7: Als een keizer ver liefd wordt. 23.15 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Emilie. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.05 Er was eensde mens. Te kenfilmserie van Albert Barille over de geschiedenis van de mensheid. Achttiende afl.: De grote eeuw van Lodewijk XIV. 18.30 Een veelbelovende kracht. Documentaire uit de serie 'Onze won derlijke wereld' over wind als alterna tieve energiebron. 18.55 Take it easy. Inleidend filmpje van de cursus Engels voor beginners. 19.07 De woestijn bloeit weer. Pro gramma over de Koptische kerk in Egypte. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's, mededelingen en lotto-uitsla- gen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Kijk uit. Verkeerstips. Auto te water. 20.15 Roy Siegfried. De meesters in de goochelkunst Roy en Siegfried presenteren een programma, waarbij ze weinig klassieke dieren laten ver dwijnen of te voorschijn toveren, zo als tijgers, olifanten, luipaarden en flamingo's. Als gasten: Loni Ander son, Lola Falana en de dansgroep van het Lldo de Paris. Gastheer: Ed die Albert 21.05 Het lange zoeken. Documen taire serie van Peter Montagnon over godsdiensten in de wereld. Elfde afl.: Een kwestie van evenwicht - de Chi nese goden. 21.55 Opera- en Belcanto Ostende 1981. Herhaling van een concert met medewerking van het Filharmonisch Orkest van de BRT o.l.v. Fernand Tel- by. Presentatie: Fred Brouwers. 22.55 Journaal. Vooraf: Toto-uitsla gen. BELGIE BRT 2 Zie België BRT 1. BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM: informatie voor wer- zoekenden. 17.45 3,2,1 contact. Wetenschappe lijk programma voor kinderen. 18.15 Cine-vacancea. Vakantiepro gramma voor kinderen. 18.45 Faitea voa jeux-vacances. Spelprogramma. -b 19.00 Antenne-aoir. Actualiteiten, editie Henegouwen. 19.25 Lotto-berichten. 19.30 Journaal en zomertoto. 19.55 Les sentiers du monde. De doodstrijd van de corrida in Spanje 21.00 La poupee sanglante. Herha ling van een tv-serle in zes afleverin gen naar de roman van Gaston Le- roux. Met: Jean-Paul Zehnacker, Yo- lande Folliot, Sacha Pltoeff, Edith Scob en Cathy Rosier Eerste afl.: Benedict Masson, boekbinder en dichter in zijn vrije tijd, verbergt on der zijn vreselijk uiterlijk een zeer ro mantische ziel en een verborgen lief de. 21.55 Lea contes du mardi. Herha ling van een serie verhalen met Ro bert Delieu In de hoofdrol. Vandaag: een fragment uit 'Les dytiques' van Edmond Glesener. 22.20 Llgne rock special vacances. Hoogtepunten van het afgelopen sei- 22.55 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.30-19 30 Zie België Frana 1. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Zie België Frans 1. ENGELAND BBC 1 17.20 Play school. 17.45 Hongkong Phoney. 18.05 John Craven's newaround. 18.10 Animal magic. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.25 Tekenfilmpje. 19.30 Kick start. 20.00 Show me show. 20.30 Hi de hi. Serie. 21.00 An inspector calls. 21.30 Lena ZavaronL 22.00 Journaal. 22.25 Cotton. Documentaire. 23.15 Sorry. 00.55 Journaal. ENGELAND BBC 2 18.40 Laurel Hardy. 19.20 The Philpott file. Inside a mul tinational. 19.55 6.55 special. 20.25 Nieuws voor doven en slecht horenden. 20.30 Arthur Negus enjoys Weston Park. 20.50 Bird spot the Crown family. '21.00 The past afloat. 21.25 Cheyenne autumn. Ameri kaanse epische film van John Ford (1964). Met: Richard Widmark, James Stewart en Dolores del Rio. 23.55 Newsnight. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. NCRV 15.30 Drie marmotten. Eerste afle vering van een serie tekenfilms uit Tsjechoslovakije over drie marmot ten, die in een beschermd gebied wo- 15.35 Doe het es zelf. Poppenfllm over de belevenissen van twee on handige knutselaars. 15.45 Het goud van de Kraaienberg. Zesde en laatste aflevering van deze Zweedse jeugdserie. Staffan zit door toedoen van Signe en Orvar zwaar In de nesten. 16.15-17.30 De geheime code van de kameleon. Poolse getekende de tectivefilm. Een kat en een muis staan voor de zware opdracht een kamele on In te rekenen, die ieder ogenblik van kleur en gedaante verwisselt. NEDERLAND 2 HILVERSUM - André van Duin en NCR V-radio het na lang praten opnieuw eens geworden ovei^ hervatten van de „Dik Voormekaar-show". Zatercf oktober keert deze rubriek weer, wekelijks telj van twaalf tot twee op Hilversum 3. Overigens zal Dik Voormaar zich ook eerder al laten horen] en zijn trawanten verschijnen ook op de Firato, eind augirt /begin september. Op 28 augustus en 4 september zal hij vaoi aanwezigheid aldaar blijk geven in de radiorubriek „Los Vi Dik Voormekaar brengt zijn vaste vrienden mee naar de stil. t.w. Ome Joop, Harry Nak en een aantal persoonlijkheden#, nieuw zijn ontsproten aan de breinen van André van Duijj zijn geregelde technicus Ferry de Groot. In die zaterdag, gramma's zullen zij overigens onderdeel uitmaken van 1 Vast", waarvan presentator Jan Rietman erg ingenomen is de terugkeer van Dik. Rietman hierover: „Hoe populair Dik is bleek ons anden toen we hem in de afgelopen zomer op tournee meenamen ons land. Het publiek stroomde toe. Ook al toont Dik zich sj een lastige man, hij weet van improviseren en hoe mensen jj zich in te nemen". I André van Duin heeft een jaar lang niet naar Dik omgekèfee Hij had het te druk met zijn shows en met zijn eigen film „ij Meloen". Maar de kleine drie miljoen luisteraars, die hij j trok, wenste hij niet langer te veronachtzamen. Daarom 1 hij voorlopig voor de komende winter dertig uitzendingeifc zijn lijstje staan. loej afn Vaa Jan Rietman van „Los vast" en André van Duin zijn e erover eens, dat Ome Joop soms een hinderlijk h(Me schap is. Golden Earring in „Los vast"™8 HILVERSUM - De NCRV-radiorubriek „Los vast" gaatL aantal uitzendingen speciaal aan pop besteden. Op zaterdag september komt eerst „Golden Earring" aan de beurt, een gl die al sinds 1964 niet meer is weg te denken uit de vaderlai popscene. In dit speciale programma krijgt men ook opnaj van het concert, dat de Earrings op woensdag 1 september <f Firato verzorgen. Delen hiervan hoort men op 11 septemb „Los vast". I Abba komt aan bod in de uitzending van 18 september. HetL om nummers van de laatste Abba-tournee. NCRV-radio hier al eerder delen van uit. Los-vastman Jan Rietman hee| die uitending ook een gesprek met gitarist Björn. „Los vast" gaat voorts op zaterdag 25 september het feit vi£ dat Dik Voormekaar terugkeert op NCRV-radio. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. DUITSLAND 1 10.00 Journaal. 10.03 Verrassing voor Max. Herha- 11?35 Mozaïek. Herhaling. 12.05 Elkaar begrijpen-met elkaar leven. 12.10 Monitor. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Journaal. 16.10 Journaal. 16.15 Gek op gevaar. Documentaire serie over stuntlui. 17.00 De speelhoek. Kinderpro gramma. 17.40 Tele-lexicon. Voor de jeugd. 17.50 Journaal. 18.00 De grote tijd voor de kleine auto's. Hans Joachim Kulenkampf stelt voor: de tempo-driewieler, de BMW, Osetta en de BMW 600. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 14.57 Overzicht programma's. 15.00 Journaal. 15.03 ZDF-Vakantieprogramma voor kinderen. Met o.a. Sindbad e Karlsson op het dak. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. DUITSLAND 3 BELGIE BRT 1 17.00 Op het Schilpadplein. Jeugd programma. 17.30 De Kat. Zevende aflevering van een jeugdserie onder regie van Bert Struys. 17.55 Emilie. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.00 Paul Klee. Documentaire van 'Schooltelevisie' over de Zwitserse te kenaar en schilder Paul Klee (1879- 1940). BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.45 3,2,1 contact. Wetenschappe lijk programma voor kinderen. BELGIE FRANS 2 ENGELAND BBC 1 07.40-10.55 Tv-cursussen en sport. 14.00 Journaal. 14.25 Weerbericht voor de land- 14.27 Financieel nieuws. 14.30 See saw. 17.20 Play school. 17.45 We are the champions. Inters- colair kwisprogramma. ENGELAND BBC 2 07.40-11.55 Tv-cursussen. 13.30 Post experience. 13.55 Continuing education. 14.20 Cricket. Radio vandaag toen - 19.02 Fragmenten u rettes en musicals - 20.30 D«l k mont- Hoorneshow - 22.02 3"an panorama - 23.02 (NOS) Met h^^ op morgen. HILVERSUM 2 -P® - 18.10 Buitenlands commentjebl 18.30 Humanistisch Verbond - her Een serie over de spanning tusyan turgie en samenleving - 19.20 t../ zine over de kerk in de samenlef 19.40 Oefeningen in het lezen v#eKl belse verhalen - 20.03 Overwe^enl 20.10 Spoorzoeken in het achtfijkl van de KRO - 20.30 Poezie vie v straat - 21.30 Open school - f Stadskernonderzoek op het ft looplein - 23.00 Zin in muziek -Ten Kunst en vergissingen. Y0O1 HILVERSUM 3 4er\ - 18.03 (NOS) Vakantiespits -iag2 Popdonder plus - 21.02 Moondf R HILVERSUM 4 'na' - 17.00 Overname Hilversumfenn 20.00 (TROS) Omroeporkest: vflu van Mozart, Richard Straus, Jefouc vier, Adriaan Bonsel en Chaust:„ 22.30 Eddy Christiani met guljg^ Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (VARA) Elpee-tuin - 2.02foet licht - 5.02 Truck - 7.02 <VOO)Ln nica komt naar je toein Broi haven - 9.03 Muziek terwijl u v 10.03 Kletskop - 10.45 (VPR<*laa richten uit de derde wereld - Villa Vpro - 12.03 Verzet: standige mensen - 13.06 Welin^eej te kringen - 13.30 Programma kinderen - 14.20 (EO) Radio kfe krant - 14.35 Bijbels perspetfU 15.03 Interviews met gasten uitjen. Huis - 16.00 Muziekspecial m« drus, Blackwood Co - 16.15 if en lied afgestemd op 'geloof, wereld overwint' - 17.00 Actual] - 17.45 Berichtgeving i dingswerk. fan HILVERSUM 2 ;lub - 7.10 (VARA) Ochtendgymnai 7.20 De wekkerradio - 8.33 D« tie-telefoon - 8.40 Consument" formatie - 9.05 Gymnastiek va vrouw - 9.15 De werkbank - 9.1: leac - 10.03 Hoor haar - 11.33U views - 13.10 Actualiteiten - 13.8/2i actie-telefoon - 13.50 Culturelel da - 14.00 Oude schoolliedjefWj de Merels - 14.20 De schuurpL'L 14.50 Kinderen een kwartje -L Leef-tijd genoeg - 16.32 Uit dereë liteit - 17.36 Actualiteiten. »u HILVERSUM 3 «ton - 7.02 (KRO) Manneke Pop - 84re raplu - 10.34 Henk Bouwman -i^ Popslag - 13.30 Weeshuis van r - 14.34 K-Rock - 16.34 Nieuwen HILVERSUM 4 lerc - 7.02 (NCRV) Het levende wjani 7.10 Preludium met werk van (em hude, Praetorius, Vivaldi, 0 Mahler en Wagner - 8.05 Re nieuws - 8.45 Musica Sacra rnlam psalm van Haendel - 9.15 Ontoijr hoogtezon - 10.00 Orkestpa)1 Mannheimers (XII) en Karol nowsi 100 jaar geleden gebj 12.00 Divertimento - 13.05 He] werk: Haydn 'Sturm und Drar l-slot) - 13.50 Kerkconcert - 1 kamermuziek van W.A. Moza 15.10 Het Oberon- trio - 15.45^ beth Klein (piano) ma componerende vrouwen - 16.3*1 (1) - 17.00 Overname Hittan NIEUWSBERICHTEN J'ë' Nieuwsuitzendingen zijn op Him 1 elk heel uur, 24 uur per dag. l1?*1 versum 2 op elk half uur van Wljll tot 17.30 uur, voorts om 7.0Óan 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 enJYj uur. Op Hilversum 3 op elk hf van 7.00 tot 24.00 uur en Hilvë om 7.00, 8.00 en 13.0G uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2