I Fraaie rol van Heinz Rühmann in film Opgelegd pandoer Nieuwe t.v.-project^ voor de basisschool 8 RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT VRIJDAG 13 AUGUSTUS 1982 PAGlUj Ook NOZEMA teleurgesteld over nieuwe middengolfzenders HILVERSUM Behalve de programmamakers en de luiste- raars blijkt ook de Nederlandse Omroep Zender Maatschappij "(NOZEMA), die het monopolie bezit over het Nederlandse zen- - derpark, teleurgesteld te zijn over de vele storingen in het eind april 1980 in gebruik genomen nieuwe zenderpark in de Flevo- polder. In dit park zijn twee zenders en een reservezender ge bouwd, die op de middengolf de programma's van Hilversum 1 op 298 meter en van Hilversum 2 op 402 meter verspreiden. Aanvankelijk traden er weinig voor de luisteraars merkbare sto ringen op. omdat tot het najaar van 1981 de oude zenders in Lo- pik „stand by" bleven. Maar toen die zenders definitief werden ontkoppeld om verbouwd te worden voor de uitzendingen van Hilversum 3 werden luisteraars en programmamakers steeds va ker geconfronteerd met het uitvallen van de Flevozenders. In de eerste helft van 1982 gebeurde dit zo vaak en soms zo langdu rig, dat ook NOZEMA-voorzitter mr. drs. A.W.W. van den Bos nu zegt dat het aantal storingen te groot is. Hij spreekt overigens van „kinderziektes" omdat de nieuwe zenders bij de Westduitse leverancier (AEG Telefunken) praktisch van de tekentafel wer den gekocht en tot nu toe behalve in ons land slechts in West- -Duitsland zelf. Noorwegen. Luxemburg en Engeland operatio neel zijn. De NOZEMA gaat nu na of er in die landen met de nieuwe zenders ook zoveel problemen zijn en welke storingen er dan optreden. Daarnaast worden hier al geruime tijd alle storin gen geanalyseerd, waarbij men inmiddels een aantal oorzaken op het spoor is gekomen. Inmiddels heeft de NOZEMA in over leg met de PTT. die het technische beheer voert, besloten ieder klein alarm te beschouwen als groot alarm. Bij de geringste sto ring midden in de nacht wordt nu dan ook een technicus uit zijn bed gebeld om in de Flevopolder een mankement ongedaan te maken en naar de oorzaak te gaan zoeken. Men hoopt binnen niet al te lange tijd de als ideaal gestelde bedrijfszekerheid van 99,95 procent te kunnen halen. Nieuwe cursus „Ruimtevaart" HILVERSUM Op 4 oktober a.s. is het 25 jaar geleden, dat de eerste Spoetnik werd gelanceerd. Een kwart eeuw ruimtevaart: voor Teleac aanleiding om de reeds bestaande cursus „Ruimte vaart" te bewerken en uit te breiden tot de cursus „Een kwart eeuw ruimtevaart", die vanaf 2 oktober a.s. wordt uitgezonden. De programma's geven een overzicht van alle belangrijke ge beurtenissen in de ruimtevaart. De cursus gaat van start met een les over de beginperiode van de ruimtevaart. Er zijn uitzendin gen over de Russische en Amerikaanse bemande vluchten, een programma over alle maanvluchten en een programma over alle vluchten naar de planeten. De televisielessen bestaan uit een in leiding van vier minuten gepresenteerd door Chriet Titulaer gevolgd door een montage van circa 27 minuten historisch materiaal. Alvorens de lessen van start gaan. wordt hieraan voorafgaand driemaal een voorlichtingsprogramma van deze cursus op televisie uitgezonden, te weten op: zaterdag 21 augus tus: Ned. I, 18.43 uur; woensdag 1 september: Ned. II. 23.00 uur en donderdag 16 september: Ned. I, 18.48 uur. HILVERSUM Als een waardig oud heertje scharrelt Heinz Rühmann door de film „Opgelegd pandoer" („Gefundenes Fressen"), die de VARA vanavond op Ned. I om 21.55 uur uitzendt in de serie „Theater thuis". Maar de Duitse acteur, in de rol van Alfred Eisen- hardt, voormalig spoor wegman, is niet precies wat hij lijkt. Zo waardig als hij zich gedraagt, zo so ber is zijn levenswijze: sla pend in een tehuis voor daklozen met schitte rende scènes vol roche lende oude mannetjes in schuren en op banken in het park. Onderhand koestert hij een oude droom: eens zal hij een reis naar het warme zui den maken, waar hij de winter kan doorbrengen. Acht jaar lang brengt hij elke cent naar de spaarbank, tot hij een kapitaaltje bij elkaar heeft van ruim duizend Mark. Maar wil hij eigenlijk wel naar het zuiden? De oude Alfred weet het zelf nog niet zo zeker. Door omstandigheden komt Alfred in contact met Erwin Kolozeczik, een jonge politie man. die ook zo zijn dromen heeft: Erwin koestert zijn ver loren jeugd en hij wil bij de Centrale Recherche. De oude man en de jonge agent ontwik kelen op heel voorzichtige ma nier een vriendschap voor el kaar. vol tegenstrijdigheden maar ook met wederzijdse in teressen. Erwin is vooral ge fascineerd door de in zijn ogen uiterst vrije levenswijze van de oude Alfred die niets meer nodig heeft. En Alfred zelf weet zich gesteund door de plannen van de politieman om samen naar het zonnige zuiden te gaan. waar ze vanalles kun nen aanpakken. Heinz Rühmann weet in deze film de kijker te boeien en te ontroeren. Als een scharrelkip dwaalt hij door de stad, onhan dig en waardig tegelijk, op zijn manier slim en zelfverzekerd. Als hij wordt betrapt tijdens een winkeldiefstal is de be drijfsleider de hulpeloze en Alfred de man die het gestole- ne teruglegt alsof hij de aan klager is. Kostelijk Twee los van elkaar staande fragmenten leveren samen een kostelijke scène op. Alfred voelt zich schuldig, als bij zijn vriend de agent een glazen lamp in scherven wordt gesla gen Op zijn slimme manier steelt hij een soortgelijke lamp waarmee hij naar de kassa loopt. „Om hem te ruilen te gen een andere". Maar Alfred heeft, uiteraard, geen kassabon en zal de lamp. zoals de ver koopster duidelijk maakt, weer mee naar huis moeten nemen. Hij krijgt er zelfs een mooie verpakking voor, omdat hij anders moeilijkheden zou kunnen krijgen... Later in de film wil Alfred een handtas die hij weldegelijk heeft betaald, ruilen. Maar nu is de verkoper hem te slim af. Weer kan Alfred geen kassa bon overhandigen. Maar nu denkt de verkoper de truc door te hebben. „Dat is een oude truc. die althans in deze winkel niet voor herhaling vatbaar is. De tas komt weer aan een haakje te hangen en Alfred is de tas gewoon kwijt. Deze tas was overigens be doeld voor een Joegoslavische vriendin. <j|ie op goed geluk naar Duitsland was gekomen en in Alfred een goede partner heeft gevonden. De Joegosla- visch wordt in een tehuis op genomen, maar als Alfred met haar uit wil, volgens afspraak, is de vrouw vertrokken, zon der enig bericht te hebben achtergelaten. Met deze scène wordt heel dui delijk het karakter van Alfred aangegeven; korte tijd heeft hij nodig om het plotselinge vertrek te verwerken. Maar Alfred heeft nooit iets bezeten en elk verlies draagt hij als vanzelfsprekend. „Opgelegd pandoer" is vooral een karakterfilm geworden, vol onvervulde droompjes en ogenschijnlijk botsende karak ters. Mooi is het moment waarop Alfred met krantepa pier een shagje rolt. een siga ret accepteert en daarvan ge niet. Maar als hij een karaf wijn krijgt aangeboden laat hij de helft van de wijn onaange- Renè Deltgen en Heinz Rühmann als Schiller en Alfred Eisenhardt in „Opgelegd pan doer". roerd. De gelegenheid schikt hem niet en hij behoudt vóór alles zijn waardigheid. Brokkenmaker Mooi is de rol van Rühmann als de oude Alfred, maar even goed is ook de rol van de agent Erwin uitgewerkt, als de jeug dige en brokken makende po litieman. Daar tussendoor is ook ruimte gemaakt voor René Deltgen als Alfreds vriend Schiller: ook een man die leeft van de resten van an deren. Maar duidelijk als het verlopen type, met wie Alfred, niet wil worden vergeleken, ook al zijn ze vrienden gewor- Door de hele film heen wordt de kijker de vraag voorgehou den of en zo ja wanneer Al fred naar het zuiden gaat; geld heeft hij immers. Tegen het einde van de film boekt Al fred ook voor een plaats in een vliegtuig. Maar hij is oud, Al fred, en wat is de zin van zo'n FRITS BROMBERG HILVERSUM Het nieuwe schooljaar '82/'83 1 op vrijdag 10 sept, met de eerste uitzending vaif school-t.v.-weekjournaal om 11.00 uur. Bovendien l er weer verschillende nieuwe t.v.-projecten van s |r d Op maandag 13 september a.s. „Schrijvers op school", een Ajen t.v.-project bestemd voor klassen 4, 5 en 6 De makers vLei< nieuwe programma willen kinderen stimuleren om zelf cri ve teksten, korte verhalen en gedichten te schrijven. Ervai uit een vorig cursusjaar tonen aan dat dit met succes kan.! eerste vijf minuten van ieder t.v.-programma wordt aaiL besteed aan werkstukken die kinderen zelf hebben ingezojpr Deze nieuwe serie van Joop- Brussee en Jan 't Lam korf stand met medewerking van Joke van Leeuwen, Mies Boi|t0t Karei Eijkman, het schrijverscollectief, Kees van Koota Wim de Bie. Presentatrice is Dieuwertje Blok. Het bijbehoj leerlingenboek is 2,50. De handleiding voor de leerkn 4,50. De begeleidende materialen zijn te bestallen bij del Antwoordnummer 772, 2500 XJ Den Haag, of telefoniscl 070-609815. F Op maandag 13 september a.s. om 10.00 uur starten NOTj met het nieuwe t.v.-project „Insekten", bestemd voor klas F lagere school. Het nieuwe project geeft jonge kinderen op se wijze de nodige informatie over dieren uit de insektenwl Daarnaast wil de maker van het project, Pol Meijs, leer® stimuleren zelf actief te worden. Het project gaat vergezel! een fraai kleurrijk kijk-doeboek met bijbehorend knipvel.! der: een leuke materialendoos met een kleine verzameling! voel-, speel-, proef- en onderzoekdingen, die weer eens al informeren over insekten: honingsoorten, raat, was, spef dinsekten en een setje loupes. Het kleurrijke leerlingenboek is/3.95. De materialendooi 17,50. Handleiding voor de leerkracht ƒ6,50. Bestelling» bovep. Op dinsdag 14 september a.s. om 10.00 uur starten NOTL met een nieuw t.v.-project voor kleuters, getiteld „Wie ko| in mijn huisje?". Er komen vijf t.v.-programma's met alp traal thema „huis". Dieuwertje Blok en Peter Blanker zï hoofdrolspelers in de t.v.-programma's. Dit nieuwe t.v.-pi gaat vergezeld van een handleiding met een beknopte tha sche verantwoording, informatie over de t.v.-programm? verwerkingssuggesties. Daarnaast werd er door de bekendUry- stratoren Ingrid en Dieter Schubert een kleurrijk prenter11' vervaardigd. Het boek brengt de „huiselijke" belevenisselh een gezin in beeld Daarbij komen alle woonvertrekken aai) ee De handleiding is 6,75. Prentenboek 8,95. Bestellingen i ven. p« ooi Regisseur Edwards spee met geheime diensten Em Regisseur Blake Edwards maakte na jaren als scena rioschrijver gewerkt te hebben, tenslotte met o.m. „The Pink Panther" car rière als vervaardiger van filmkomedies. In „Opera tie Barbados" de Neder landse titel voor de Engel se speelfilm „The Tama rind Seed" (op België 1 om 20.10 uur) begeeft de regisseur zich op het Ja mes Bond-vlak. De film is echter ontdaan van elke actie, maar wel overgoten met een onwaarschijnlijk romantisch sausje. Een Engelse weduwe (Julie Andrews) werkend voor het Britse ministerie van binnen landse zaken, die zich een va kantie naar Barbados kaïj en oorloven, wordt verlieèmr een Russische dipljO.O( (Omar Sharif). Omdat ln Fjodor Sverdlov tevens belangrijk man is voor dé sische inlichtingencJ ge wordt in beide kampenjt di gespeculeerd op de verbpret etekenis van deze v«k>p ding. lek bnin Hoewel de Britse ambtf op het eerste gezicht valj- de diplomaat, zou je, te i len naar de expressiffl Omar Sharif, denken <1 een van z'n geliefde rel den als tegenspeler „Operatie Barbados" aardig vakantie-uitstapj^ Blake Edwards zijn gel hij kan zich beter bij fil medies houden waar hijf „feeling" voor heeft dan romantisch spionagewerk Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.58 Journaal. VARA 19.00 De 7 van Blake. Engelse SF-serie. Met: Gareth Thomas. Sally Knyvette, Paul Darrow, Jan Chap- pel e.a. Negende afl.: Hoewel Travis nu zelf op de vlucht is voor de waakhonden van de Fe deratie, geeft hij zijn plannen om Blake te, doden niet op. 19.50 Julie Andrews vraagt u ten dans met Rudolf Nureyev. De musical- -zangeres Julie Andrews en de balletdanser Ru- dolf Nureyev laten de kijkers in dit programma kennis maken met de wereld van de dans. Er worden fragmenten ver toond uit o.a. The King and I, Little me en Slee ping Beauty. 20.40 Cupido's pijlen. Engel se liefdesgeschiedenis voor tv bewerkt en ge regisseerd door David Cunllffe naar een ver haal van David Nobbs. Met: Robin Bailey, Juli an Holloway, Marjorie Bland en Leslie Ash. Korte inhoud: Alan Cal- cutt is een al wat oude re hoogleraar in de filo sofie, wiens wereld da nig in de war gebracht wordt, als hij op een mooie dag de trein neemt en een jongeda me uit de Jollies Club van Stoke-on-Trent ont moet. NOS 21.37 Journaal. VARA 21.55 Theater thuis. Van avond een Duitse tv-film van Michael Verhoeven: Opgelegd pandoer (Ge fundenes Fressen). Met: Heinz Ruehmann, Mario Adorf, Elisabeth Volk- mann e.a. Zie voor ver haal elders op deze pa gina. NOS 23.30 Journaal. 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.54 De Bereboot. TROS 18.59 De merkwaardige die- renshow. Amerikaanse serie van korte pro gramma's, waarin die ren een hoofdrol spelen. Steve McQueen als de Cincinnati Kid (I) en Edward G. Robinson als Lancey Howard in een scène uit de film „Cincinnati Kid" op Duitsland 1 om 20.15 uur. Julie Andrews danst vanavond met Rudolt Nureyev op Ned. I om 19.50 uur. Corrie van Gorp, hier samen met Jacco van Renesse, speelt verschillende typetjes in haar eigen showpro gramma op Ned. II om 20.27 uur. Het programma wordt gepresenteerd door Burgess Meredith en Jim Stafford, geassis teerd door Priscilla Presley. 19.15 De eerste de beste - in ternationaal. Program ma met vreemde vrije tijdsbestedingen, rare recordpogingen of com petities. Vanavond: zwemmen in een snel- stromende rivier, de Schotse Highland Ga mes, een meisje dat football speelt, motor sport in Salt Lake City en stuntwerk op de achtbaan door Steve Baker. Presentatie: Mar tin Rudelsheim. NOS 20.00 Journaal. TROS 20.27 De Corrie van Gorp show. Herhaling van het programma van 5 janu ari 1981. Medewerken den: Andre van Duin, Henk Molenberg, Jacco van Renesse, Ria Valk, Arnold Gelderman, Kin derkoor Troika en het ballet Barrie Stevens. 21.20 Aktua tv. Actualiteiten rubriek met de affaire Gilda en de herden kingsdienst anti-Joods aanslag in Parijs en de demonstraties die plaatsvonden. 21.55 Onze ouwe. Duitse poli tieserie met Siegfried Lowitz als commissaris Koester. In de laatste aflevering valt in een uitgestrekte tuin van ex- -fabrikant Martius een schot. Tuinman Gustav Grigileit valt dood voor over. Waarom werd hij vermoord? 22.55 Dionne Warwick in concert. In The Park West Theatre in Chica go zingt Dionne War wick een lange medley van successen, die zij o.a. samen met Burt Ba- charach scoorde. Zie voor verhaal de krant van gisteren. Aanslui tend: Weersverwachting en tips van Jan Pelle- boer. NOS 23.45 Journaal. 23.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.15 Journaal. 16.20 Mat de camera erbij. SOS Noordzee. 17.00 Crystal voyager. 17.50 Journaal. 18.00 Vrolijke kudde. 16.10 De Braziliaanse legende het zwarte goud. Xico. verraden en ver kocht. 19.15 Actualiteiten. 20.00 Journaal. 20.15 Cincinnati Kid. Amerikaanse avonturenfilm van Norman Jewison (1965) naar een roman van Richard Jessup. Met: Steve McQueen, Ed ward G. Robinson. Karl Malden. Ann- -Margret, Tuesday Welt e.a. Korte in houd: De jonge Cincinnati Kid heeft zich in de wereld van de pokerspelers opgewerkt Onder zijn colega's wordt zijn meesterspel zeer hoog gewaar deerd en ook zijn eerlijke manier van spelen. Op een dag komt hij Lancey Howard, de ongekroonde koning der pokerspelers tegen. 21.55 Plusminus. Economisch 22.30 Achtergrondinformatie. 23 00 Berlijn - midden. Tv-spel van Peter Stripp onder regie van Oeter Beauvais. Met: Ute Christensen. Kris hna van Eyck en Ruediger Kirsch- 00.45 Journaal. DUITSLAND 2 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illuatrotie. 18.00 Meeaterscenes uit de oude doos. Komisch filmpje met Billy Be- van: Vakantiegeluk. 16.20 Westerns van gisteren. Zorro rl|dl weer (2) 19.00 Journaal. 19.30 Buitenlands journaal. Corres pondenten uit het buitenland. 20.15 Onze ouwe. Duitse politieserie. Met: Siegfried Lowitz. Michael Ande, Jan Hendriks e.a. Afl.: De filiaalhou der van een bank ziet door het raam, dat een man zich nogal opvallend in de buurt van de bank ophoudt. 21.15 Nieuwe schepen voor Sind- boda zonen. Reportage over Zuid-ln- 22.00 Achtergrondinformatie. 22.50 Sport op vrijdag. 23.20 Ulzana. Tweede doel van de Oostduitse western 'Apachen', gere gisseerd door Gottfried Kolditz (1973). Met: Gojko Mitlc, Renate Blu- me en Colea Rautu. 00.50 Journaal. DUITSLAND 3 NDR-WDR 18.00 Uit de oude doos. Afl April mop (met Ben Turpin). 18.15 Lemmi en de oude boeken. Tv-serie van Friedrich Arndt en Peter Podehl. 19.00 Droomeilanden. In de serie over droomeilanden een aflevering over Malta. Film van Gerhard Honal en Janos Meszaros. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Soldaten en profeten. Filmre- portage van Dieter Mendelsohn over het hedendaags toneel in Israel. 21.00 20 jaar Beach Boys. Opnamen van concerten. Filmfragmenten n a v. het 20-jarig bestaan van de Beach 21.45 III na negenen. Live-program ma met gasten in de studio. 23.15 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Emilie. Tekenfilmserie voor de jeugd. 18 05 Sesamstraat. 18.20 Klein, klein kleutertje. Voor de allerkleinsten 18.35 Timm Thaler. Duitse jeugdse rie met Tommi Ohrner in de hoofdrol. Elfde afl.: Timm krijgt door zijn Ara bisch vriend Selek Bei de kracht om een ontsnappingsplan op te zetten. 19.00 Jukebox. Emilou Harris met 'I don't have tot crawl' en 'Mr. Sand- 19.07 Het vrij* woord. Uitzending door derden 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.15 Tamarindezaad. Engelse film van Blake Edwards (1974) naar de ro man van Evelyn Anthony 'Operatie Barbados'. Met: Julie Andrews. Omar Sharif. Anthony Quale en Oscar Ho- molka. Zie verhaal elders 'op deze pa gina 22.10 Hollywood Calfornia. Docu mentaire van William Klein over Holly- 23.10 Journaal. BELGIE BRT 2 Zie België BRT 1 BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17 45 3,2,1, contact. Wetenschap pelijk programma voor kinderen 18.15 Cine-vacancea. Vakantiepro gramma voor kinderen. 18.45 Faites voa jeux-vacances. Spelprogramma. 19 00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Luik. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal. 19.55 Una femme, una villa. Marie Cardinal toont de stad Algiers. 20.45 Wedding in white. Canadese speelfilm van Bill Fruet (1972). Met: Donald Pleasance. Carol Kane. Paul Bradley e.a. Korte inhoud: Jeannie is zestien jaar. Ze heeft een broer van vijfendertig in het Canadese leger. Op een avond komt hij met verlof naar huis en brengt een vriend, Billy, mee. Ze drinken dag en nacht, waarna Billy zich aan Jeannie vergrijpt. Als ze ont dekt dat ze zwanger is, wordt de eerste de beste die belangstelling heeft voor Jeannie mee naar het stadhuis gesleurd. 22.25 Variétés. Optreden van rockgroep Corbeau uit Quebec. 22.50 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.30-19 30 Zie België Frans 1. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Zie België Frans 1. ENGELAND BBC 1 17.20 Play school. 17 45 Jigsaw. 18.10 The record breakera. 18 35 Kinderfilmpje. 18 40 Journaal. 19.00 Nationwide. 19.45 Best of the west. 20.00 Uncle Film. One of our species is missing. 21.30 Russell Harty al the sea-side. Ontspanningsprogramma. 22 00 Journaal. 22.25 Cagney and Lacey. 23.15 West Country tales. The visi tor. 23.46 Journaal. 23.50 Chapman report. Amerikaan se komedie van George Cukor (1957). Met: Shelley Winters en Claire Bloom. ENGELAND BBC 2 19.25 Laurel Hardy. 19.45 Tekenfilmpje. 19.55 655 special. 20 30 Journaal. 20.35 Gardener's world. Voor tuin- liefhebbers. 21.00 What happened to Britain? 21.25 Birdspot. 21.35 My muaic. Spel- en kwispro- gramma. 22.00 Glove Theatre. Amaghi. 23.25 Turns. 23.55 Newsnight. 00.35 Cricket. 01.00 Arts. Televisie morge,n DUITSLAND 1 10.00 Journaal en achtergron 6 matie. £SS€ 10.23 Cincinnati Kid. HerhaliAdei DUITSLAND 2 12.00 ZDF-Uw programma. ENGELAND BBC!ld. ds ENGELAND BBCi 07.25-15.45 Tv-cursussen. Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16 02 (KRO) Tussen wal t 18.06 Actualiteiten - 18.20 Pul 20.03 Country westernprogrfo 21.02 Nine o'clock jazz - 22L mergoal - 23.07 (NOS) Met Ir op morgen. HILVERSUM 2 - 16.00 De vakantiekrant vi land - 17.00 (VOO) lnfo-m 20.00 Mono - 21.00 (NOS) VA lukkers - 22.10 RVU-prograf 22.40 Cultuur: banden met r tenland. HILVERSUM 3 - 18.03 (NOS) De vakantie Peter Holland - 19.02 De rockt! methode - 20.03 (VPRO) Ook ten en pottenprogramma - 20 J dio Nome - 21.45 Bajes berifi 22.02 De Radiola Improvisatie!]. 22.30 De wijde wereld. HILVERSUM 4 - 17.00 Overname Hilversu^1 20.00 (NOS) Internationaal Jal val Amsterdam 1962. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 Een muzikaal gat in del M- 7.02 (VARA) Hallo hier Hllv«l 10.30 Z.l. HILVERSUM 2 - 7.20 (TROS) Klnderplatenbal Aktua - 8.10 Sport na sportpth Toeraktua: Sneekweek nastiek vopr de vrouw blinden en slechtzienden 9.|i boom Bekooy - 9 45 RubrwA. N de sportvisser - 10 00 Const) Lee ninformatie - 10.15 Sport Toerisme - 11.00 Kruidenm Overeinder - 11.45 StappA— Henk Raaf - 12.00 Documl Mens en muziek (deel 1) HILVERSUM 3 - 7.02 (NCRV) Popfrisser - 8! derprogramma - 9.03 Gosp«B 10.03 Popstation - 11.03 N01 populaire hitjes HILVERSUM 4 - - 7.02 (AVRO) 's Morgens; I vroegte - 8.05 Station tijdelijl I ten - 9.00 Piano-an: Bartokil Werken van Beethoven - 1lfl Forelle: licht klassiek voor dei NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hi 1 elk heel uur, 24 uur per dag. versum 2 op elk hall uur van tot 17.30 uur, voorts om 7 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 e' uur. Op Hilversum 3 op elk lf van 7.00 tot 24.00 uur en Hilv* om 7.00, 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2