Het leven van robots ter discussie in KRO- nachtprogramma RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT VRIJDAG 30IULI1982 PAGIN NIEUWSBLAD VAN HET NOORDEN CONTRA NOS DEN HAAG De omroepen hebben het door toenemende commercialisering en onderlinge concurrentie tot een verwoording van het om roepbestel laten komen. Er is een geheel nieu we situatie ontstaan, die het dagelijks publice ren van een tv spoorboekje door dagbladen rechtvaardigt. Dat staat onder meer in de me morie van antwoord, die gistermorgen namens raadsman mr. Schaper uit Den Haag van het Nieuwsblad van het Noorden bij het gerechts hof te Leeuwarden werd ingediend. In het stuk wordt gereageerd op de bezwaren van de NOS cfie eiste, dat het Nieuwsblad onmiddellijk stopt met het publiceren van de uitgebreide omroep gegevens. ..In de loop der jaren zijn de omroe pen zelf in hevige concurrentie de dagbladen steeds meer buiten het door de wet om geregel de circuit met hun programma-gegevens gaan bestoken. Dan staat het de dagbladen vrij om die gegevens te publiceren", meent de raads man van het Nieuwsblad. Over de verwoording van het omroepbestel schrijft hij: „Door com mercialisering en concurrentie is het aantal abonnees van omroepbladen als criterium voor eerlijke zendtijdverdeling in werkelijkheid een criterium voor oneerlijke zendtijdverdeling ge worden. Daarmee hebben NOS en omroepen hun rechten op het beroep van wanprestatie van het Nieuwsblad verspeeld. Dat beroep komt hen naar de regelen van de goede trouw niet langer toe". Het Nieuwsblad van het Noorden blijft erbij ge rechtigd te zijn omroepgegevens uit België te betrekken. Een overeenkomst van de NOS hieromtrent met Belgische dagbladuitgevers, die dit uitsluit, wordt in de memorie afgedaan als „op grond van het EG-verdrag nietig". Na dat voor het gerechtshof de pleidooien zijn af gelegd in dit hoger beroep, wordt de uitspraak van het hof verwacht in oktober. Russische TV mag met toestemming op kabel DEN HAAG Beheerders van kabelnetten die beschikken over de schriftelijke toestemming van de Russische regering, mede namens de Russische PTT en de betrokken omroeporgani satie, mogen televisie-beelden doorgeven die via de Gorizon-satelliet worden uitgezonden. Dat blijkt uit het antwoord van minister De Boer van Cultuur. Recreatie en Maatschappe lijk Werk op vragen van de VVD-kamerleder. Keja en Hermans. De bedoelde beelden werden onder meer opgevangen en aan het kabelnet doorgegeven door de gemeente Hellendoorn. Die gemeente is daarmee gestopt op last van het ministerie van CRM, omdat de gemeente niet beschikte over de bedoelde schriftelijke toestemming. Een brief geschreven aan een in woner van Best door de Nederlandse redactie van radio Moskou waaruit blijkt dat de Sov- jet-TV geen bezwaar maakt tegen ontvangst van haar signalen in Nederland kan volgens de minister niet worden beschouwd als een officië le verklaring van de Russische autoriteiten. De gemeente Hellendoorn heeft in Rusland wel een vergunning aangevraagd voor het versprei den van de door de satelliet uitgezonden televi siebeelden. Maar op die aanvraag is volgens een woordvoerder van de gemèente nooit gerea geerd. Wel heeft de gemeente een brief van de Russische BUMA gekregen om de rechten van uitvoerende kunstenaars te regelen met haar Nederlandse zusterorganisatie. Omdat de Russi sche autoriteiten geen toestemming hebben ge geven voor het doorgeven van de tv-beelden heeft de gemeenteraad van Hellendoorn vorige maand een punt gezet achter deze extra service aan de abonnees van de kabeltelevisie in deze gemeente. Bij het nemen van dat besluit speel de ook mee. dat er voor de Russische televisie niet zo veel interesse bestaat in Hellendoorn. HILVERSUM De KRO besteedt een groot deel van haar nachtuitzending op Hilversum 1 aan een programma over robots. Het programma, dat de ti tel „Wij robots" meekreeg, werd samenge steld door Willem Davids en Rob van Hattum. Tus sen twaalf en drie uur dis cussieert vannacht een klein panel in de studio telefonisch met luisteraars over de vragen: wanneer Wordt de robot binnenkort het huishoudelijke hulpje van de huisvrouw? maan te gaan installeren, fa brieken waarin robots in staat zijn zichzelf te reproduceren". De hamvraag zal op een gege ven moment worden: Is Harry een vorm van leven? Een van de eerste argumenten tegen een bevestigend antwoord op deze vraag is, dat leven in staat is zichzelf voort te plan ten. Dit argument vervalt ech ter als wij Harry ook nog de opdracht mee zouden geven om zichzelf na te maken en zijn eigen programma over te schrijven op zijn „nakome ling". Het aantal argumenten tegen de stelling dat Harry een vorm van leven zou zijn is natuurlijk groot. Toch is het mogelijk een robot te ontwerpen, die in ge drag veel weg zou hebben van een eencellig organisme zoals een bacterie bijvoorbeeld. Als een dergelijke robot in staat is zichzelf voort te planten, voed sel op te nemen uit zijn omge ving bijvoorbeeld door middel van zonne-energie en zich te verplaatsen, dan wordt het heel moeilijk om uit te maken of een robot wel of geen leven is. Er valt vannacht dus ge noeg te discussieren voor ie dereen die geïnteresseerd is in dit onderwerp. De telefoon nummers waarop kan worden gebeld, worden tijdens dë uit zending bekend gemaakt. tenschap momenteel is. Behalve deze discussie zijn er behalve de nodige mu ziek ook interviews met mens en computer en een serie korte science-fiction verhalen. De reden van Willem Davids en Rob van Hattum om het onderwerp robots bij de „an tennes" te pakken is de zeer snelle ontwikkeling van kunstmatige intelligentie. Elk zich respecterende universiteit heeft op dit moment wel een werkgroep die zich bezighoudt met kunstmatige intelligentie dat wil zeggen met het ont wikkelen van computerpro gramma's met behulp waarvan een computer in meer of min dere mate creatief kan reage ren op de hem geboden infor matie. Elementaire computerpro gramma's met behulp waarvan elektronische muizen hun weg kunnen vinden door een dool hof bestaan op dit moment reeds, evenals elektronische onderdelen waarmee het mo gelijk wordt om werkelijk met computers te praten. In 1972 hield de Amerikaanse hoogleraar in de filosofie van Ohio State University, William G. Lycan, een lezing met de titel: de burgerrechten van de robot. Zijn verhaal ging over een robot genaamd Har ry. Deze kan intelligent con verseren over allerlei onder werpen, golf spelen, wiskundi ge stellingen bewijzen, geest driftig politieke bijeenkomsten bijwonen, zijn soms optreden de nervositeit aardig beheer sen, kortom alles wat een mens kan, niet slechter en niet beter. Het enige verschil tus sen Harry en elk ander mens is dat harry bestaat uit metaal, plastic en een dosis elektroni- ka, en een mens bestaat uit proteïnen, een aantal chemi sche elementen en een hoop water. „Als Harry in staat is pijn te voelen, zich bewust te zijn van zichzelf, te praten en te bewe gen, dan is het enige wezenlij ke verschil tussen Harry en de mens dat hij gefabriceerd is. Als we bezwaar maken tegen raciale en/of etnische discri minatie in onze huidige sa menleving, dan mogen we ook Harry niet discrimineren op grond van zijn geboorteplaats", aldus William Lycan in zijn le zing. „Harry bestaat niet, althans nog niet. In die zin hoeven we ons niet schuldig te voelen omdat we Harry zouden dis crimineren. De technologie ontwikkelt zich echter zo snel dat het tijdperk van de mense lijke robot niet lang meer op zich zal laten wachten", aldus de samenstellers van het pro gramma. „Zeker niet als men weet dat de NASA plannen heeft om robotfabrieken op de en waarom mogen we ro bots wel of geen leven noemen. Volgens de sa menstellers zal de discus sie voor het panel ook de mogelijkheid bieden om te melden hoever de we- Hoe menselijk zijn robots? Ze zijn in ieder geval in staat het verkeer te regelen. Karakterspeler Robert Duvall i science-fictionfilm THX 1131 HILVERSUM Robert Duvall speelt zondagavond rol van THX 1138 in de gelijknamige science-ficti film die door de VPRO wordt uitgezonden. In het minuten durende verhaal (op Ned. II om 21.40 uur hij een man die samen met zijn kamergenote LUH 3 besluit de drugs die ze moeten slikken niet meer ir nemen. Het gevolg is dat na een heuse romance, L 3417 zwanger wordt. In de vijfentwintigste eeuw, w« in dit verhaal zich afspeelt, betekent dit dat LUH 3 vernietigd wordt, omdat ze de wet, die door robot en computers is gemaakt, heeft overtreden. THX 1 even kaalhoofdig als zijn medemensen besluit de ondergrondse samenleving te ontsnappen. De film „THX 1138" was de wat voorzichtige start van Ge< Lucas als regisseur, nadat deze jarenlang op snelle motoren wedstrijden had deelgenomen. In 1977 zou hij miljonair wor met de film „Star Wars" en later (in 1980) zou zijn kapitaal wat groeien met het succes van „The Empire Strikes Back' Voor Duvall was de film een mogelijkheid om 'een karakte te spelen. De acteur, die inmiddels in zo'n dertig films heeft staan, doet het graag. Dat het hem niet aan een sterren-st helpt, terwijl hij het wel verdient, vindt hij niet erg. Robert, door de Amerikaanse pers vergeleken wordt met Laurence vier zegt: „Door het spelen van bijrollen word je nu eenr niet zo bekend. Toch speel ik in negen van de tien gevallen ver een bijrol. Op de eerste plaats omdat het meestal de be rollen zijn en in de tweede plaats omdat de last van de hele dan niet op je drukt". De acteur, die rollen speelde in films als „The Godfather II" (met Al Pacino), „True Confessions" (met Robert De N „The Outfit", „Network", „The Great Northfield" en „MASF volgens de regisseur van „True Confessions", Ulu Grosbart minst carrière-bewuste acteur, die hij kent. Terwijl andere teurs de voor- en nadelen voor hun carrière afwegen voord, een besluit nemen om een rol te spelen, kijkt Duvall alleen n naar de rol. In het uitzoeken daarvan is hij overigens zeer 1 keurig. Een rol in de film „Jaws" sloeg hij bijvoorbeeld af. Grosbard zegt: „Het zal hem een zorg zijn of een rol goed is i zijn carrière. Hij is de meest pure acteur, die ik ken". Robert Duvall, die een goed gezicht heeft om de „bad guy spelen, bouwt zijn rollen langzaam op. De manier waarop werkt, zou vergeleken kunnen worden met de werkwijze een romanschrijver. Hij leent links en rechts karaktertrek en gedragspatronen van mensen, die hij heeft ontmoet en m, uit die onderdelen zijn rol. Zijn intensiteit en inzet zijn groot manier waarop hij zijn karakters heeft weten uit te beel heeft hem in zijn twintigjarige filmcarrière de reputatie van te Amerikaanse karakterspeler opgeleverd. Robert Duvall heeft nooit een duidelijk gezicht gehad. Het scooppubliek kent hem wel, maar herkent hem niet omda acteur zich verschuilt achter zijn rol en het gezicht aanne van het personage dat hij moet spelen en dat doet hij (scl baar) moeiteloos. HANS F Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.58 Journaal. NCRV 19.00 Alfons. Zweedse teken filmserie voor de jeugd. Zesde afl.: Alfons en het monster. 19.10 Swiebertje. Avonturen- serie voor de jeugd van John uit den Bogaard uit de jaren zestig. Met: Joop Doderer, Lou Geels, Rien van Nunen en Jetty Cantor. Vijfde afl.: De burgemeester heeft een nieuwe huis houdster. 20.05 NCRV Springtrofee '82. Een serie van vier uit zendingen, waarin vier amazones en twaalf rui ters in competltievorm tegen elkaar uikomen om de NCRV Springtro fee 1982. De onderdelen bestaan uit een klassiek springconcours, een speel uw spel concours, een jachtspringconcours en een progressief springconcours. Van avond: het klassiek springconcours. Presen tatie Tanja Koen. 21.05 Cum laude. Kwispro- gramma van Eddy Bec ker. NOS 21.37 Journaal. NCRV 21.55 Kerkepad '82. De tocht langs belangrijke ker ken, kloosters en kapel len voert vandaag door de Utrechtse heuvelrug: Rhenen, Amerortgen. Kasteel Amerongen en Renswoude. 22.20 Maggie Forbes. Engelse politieserie. Met: Jill Gascoigne, William Mar lowe, Rosalind Ayres e.a. Afl.: De Londense binnenstad wordt opge schrikt door een serie roofovervallen, ge pleegd door een vrouw in steeds andere ver mommingen. Deze vrouw heeft ook allerlei bijnamen, één daarvan wordt haar fataal. NOS 23.15 Journaal. 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 18.54 De Bereboot. TROS 18.59 De merkwaardige die- renshow. Amerikaanse serie van programma's, Priscilla Presley, die hier een boa- constrictor toont, assisteert in „De merkwaardige dieren- show", Ned. II om 18.59 uur. Scène uit de Amerikaanse speelfilm „Deliverance" op Duitsland 2 om 23.20 uur. Maggie Forbes probeert wat te doen aan het grote aantal inbraken in de Londense binnen stad op Ned. I om 22.20 uur. waarin dieren een op vallende hoofdrol spe len. Het programma wordt gepresenteerd door Burgess Meredith en Jim Stafford, geas sisteerd door Priscilla Presley. 19.15 De eerste de beste - in ternationaal. Serie van vijf uitzendingen van het programma „De eerste de beste", geïnspireerd op het Amerikaanse „Games people play": vreemde vrijetijdsbeste dingen, rare recordpo- gingen of competities. Derde afl.: een demon stratie rollerskate, een gewaagde speedboot- sprong en wildwaterva ren in Canada. Presen tatie: Martin Rudels- heim. NOS 20.00 Journaal. TROS 20.27 Tatort. Duitse politiese rie van Rolf von Sydow met Manfred Heide- mann als commissaris Schaefermann. Korte inhoud: Manfred Ott- mann werkt in de fa briek, waarvan zijn vrouw Gisela de eigena resse Is. Hij heeft in fei te niets te vertellen. Zijn vriendin Christine kost Manfred heel wat geld, hetgeen hij uit de kas van de firma neemt. Als Gisela dat ontdekt en de geldkraan dicht draait, ensceneert Man fred een inbraak. 22.10 Aktua tv. Actualiteiten rubriek. 22.45 Zomer 1982. Laatste van vijf zomerprogram- ma's, die in het teken staan van een zomere- venement ergens in Ne derland. In het noorden van Groningen ligt het kerkdorp Warffum, waar een folkloristisch festival gehouden wordt onder de titel: Op Roakeldais. Aansluitend: De weers- verwahting van Jan Pel- leboer. NOS 23.30 Journaal. 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.15 Journaal. 16.20 Folkfaatival '82. Op het Dom plein van Keulen treden folkmuzlkan- ten en -zangers uit diverse landen op. 17.50 Journaal. 18.00 Vrolijke kudde. Serie: Bezoek uit het heelal. 18.10 Da Laurente. Duitse kroniek van een Berlljnse Hugenotenfamilie. Afl.: Tijd van liederlijkheid (1795). 19.15 Actualiteiten. 20.00 Journaal. 20.15 Bell, book and candle. Ameri kaanse komedie van Richard Qulne (1958). Met: James Stewart, Kim No- vak, Jack Lemmon en Elsa Lancaster. Korte inhoud: Gillian Holroyd een telg uit een oud tovenaarsgeslacht heeft haar zinnen op haar knappe overbuurman Shep Henderson gezet. 21.55 Pluaminua. Economische ru briek. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Da weldoener. Tv-fllm naar Kaethe Braun onder regie van Wolf Dietrich (1975). Als zijn dochter een ongeval met dodelijk afloop veroor zaakt en na het ongeluk doorrijdt, doet de burgemeester van een Beiers dorp alles om de zaak in de doofpot te stoppen, want de verkiezingen staan voor de deur. 00.30 Journaal. DUITSLAND 2 17.00 Journaal. 17.08 Tale-illustratia. 18.00 Tarzan, heerser van de jun gle. Tekenfilmserie. 18.20 Westerns van gisteren. Wes terns uit de oude doos. 19.00 Journaal. 19.30 Buitenlands journaal. Corres pondenten berichten. 20.15 Onze ouwe. Duitse misdaadse rie. Met: Siegfried Lowitz. Michael Ande en Jan Hendriks. Afl.: Mijnheer Amon maakt zich zorgen over zijn dochter Waltraud. Deze 33-jarlge vrouw Is drie weken plotseling uit München verdwenen. 21.15 Het laven schrijft adverten ties. Mens, macht, toeval. 22.00 Actualiteiten. 22.20 Aspocten. Culturele rubriek. 22.50 Sport op vrijdag. 23.20 Deliverance. Amerikaanse avonturenfilm van John Boorman (1971). Met: Jon Voight, Burt Rey nolds en Ned Beatty. 01.05 Journaal. DUITSLAND 3 NDR-WDR 18.00 Uit do oude doos: Larry, de haarkunatenaar. Slapstick 18.15 Lemmi an de oude boeken. Tv-serie van Friedrlch Arndt en Peter Podehl. 19.00 Droomeilanden. Reportage van Walter Bittermann over het klein ste eiland van de Azoren: Corvo. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Salzburger Festspiele 1982: Falstaff. Opera van Verdl, uitgevoerd door de Wiener Philharmoniker o.l.v. Herbert von Karajan m.m.v. het koor van de Wiener Staatsoper en zangso listen. 23.05 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Emilia. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.05 Sesamstraat. 18.20 Klein, klein kleutertje. Pro gramma voor de allerkleinsten met een verhaal van Mariette Vanhalewljn: Timo slikt de tandarts In. 18.35 Een nacht In Junisia. Experi menteel filmpje. 18.40 Timm Thaler. Duitse jeugdse rie van Sigi Rothemund. Met: Tomml Ohrner, Richard Saufer en Horst Frank. Afl.: Timm Thaler is erin ge slaagd te vluchten uit handen van de Baron. Hij slaagt er zo in de plannen en de belangen van de Baron te doorkruisen. De trawanten van de Baron gaan hem echter achterna en pakken hem weer. 19.07 Bezielde gitaren. Showpro gramma van Clive Woods met drie van de grootste gitaristen van deze tijd: John McLaughlin, Paco da Lucia en Larry Coryell. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Festival. Amusementspro gramma van de Joegoslavische tv, dat op het Festival De Gouden Roos van Montreux 1982 de Bronzen Roos en een speciale vermelding van de persjury kreeg. Deze tekenfilm paro dieert de atmosfeer van het festival. 20.45 Levend begraven. Amerikaan se griezelfilm van Roger Corman (1962) naar een verhaal van Edgar Al len Poe. Met: Ray Milland, Hazel Court, Richard Ney, Heather Angel en Alan Napter. Korte inhoud: Guy Car- relet, een medisch student is bij de opgraving aanwezig van een man die levend begraven werd. Hij Is door het gebeuren zodanig geschokt, dat hij zijn studie opgeeft en zijn verloving verbreekt. Hij vermoedt dat zijn vader ook levend begraven werd. Totaal ge obsedeerd hierdoor, besluit hij een grafkelder te bouwen, waaruit hij eventueel later zou kunnen ontsnap pen. 22.05 Festival van Avignon 1982. Reportage van Annie Declerck en Freddy Coppens over dit theaterfesti val, dat van 9 juli tot 8 augustus plaats vindt. 22.55 Journaal. BELGIE BRT 2 Zië België BRT 1. BELGIE FRANS 1 17.45 Voyages. Documentaire serie. Vijfde afl.: De Islam. 18.15 Cine-vacances. Vakantiepro gramma voor de kinderen. 18.45 Faitea vos jeux-vacances. Spelprogramma. 19.00 Antenne-aoir. Actualiteiten, editie Luik. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal. 19.55 Una temme, une villa. De Ca nadese zangeres Pauline Jullen trekt door Montreal. 20.50 Rockers. Amerlkaans-Jamai- caanse reggaefilm van Theodoros Ba- faloukos (1978). Met muziek van The Rockers all Stars en diverse muzikan ten en voorts met Leroy Wallace, Ri chard Hall en Monica Craig. Korte in houd: Met een beetje zuurverdiende en een hoop geleende centen koopt Horsemouth een motorfiets en gaat grammofoonplaten verkopen, recht streeks aan de platenzaken. Dit neemt de blanke platenmaffia niet en steelt zijn motor. 22.25 Journaal. BELGIE FRANS 1 18.30-19.30 Zia Balgië Frans 1. 19.30 Nieuws voor dovan en slecht horenden. 19.55 Zie Balgië Frans 1. ENGELAND BBC 1 17.20 Play school. 17.45 Jigsaw. Tv-serle. 18.10 Three gifts for Cinderella. Jeugdfilmpje. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal- 19.00 Nationwide. 19.45 Best of the west. 20.10 It ain't half hot mum. Serie. 20.40 It's a knockout. Preselectie Spel zonder grenzen. 21.30 Russell Harty at the seaside. 22.00 Journaal. 22.25 Cagney and Lacey. Tv-serie. 23.15 West country tales. The bre akdown. 23.46 Journaal. 23.50 Dark at the top of the stairs. Psychologische film van Delbert Mann (1960). ENGELAND BBC 2 19.30 Lord Mountbatten remem bers. Relationships. 19.55 655 special. 20.25 Journaal. 20.30 Gardener's world. Serle over tuinieren. 20.55 Whatever happened to Bri tain? 22.00 My music. Spel- en kwlspro- gramma. 22.25 Globe Theatre. Tv-film: ner of the Caucasus. 23.25 Reportage. 00.30 Cricket. 01.00 Arte. Televisie morger DUITSLAND 1 10.00 Journaal en achtergrond metis. 10.23 Bail, book and candle. H ling. 12.00 Umechau. DUITSLAND 2 12.00 ZDF-Uw programme. ENGELAND BBC 07.25-11.55 Tv-cursussen en f ENGELAND BBC 07.25-15.45 Tv-cursussen. Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 (KRO) Tussen wal en s 18.06 Actualiteiten - 18.20 Pur 20.03 Country time - 21.02 o'clock jazz - 22.02 Zomer< 23.07 (NOS) Met het oog op m HILVERSUM 2 - 16.00 De vakantiekrant voor I land - 17.00 Journalistenfoi 17.35 (VOO) Info-magazine - Mono - 21.00 (NOS) Voor Molul 22.10 RVU- programma - 22.4 tuur: banden met het bultenlari HILVERSUM 3 - 18.03 (NOS) De avondspits - De rock rollmethode - (VPRO) Ook zo - 20.30 Radio f 21.45 Bajes berichten - 22.02 I diola Improvisatie Salon - 22. wijde wereld. HILVERSUM 4 - 17.00 Zie Hilversum 2 - 20.00 Europees concertpodium - NOS-jazz met Michiet de Ruytt Radio morgen HIVERSUM 1 - 0.02 Een muzikaal gat in de i 7.02 (VARA) Hallo hier Hlivei 10.30 Z.I. HILVERSUM 2 - 7.20 (TROS) Kinderplatenbak Aktua - 8.10 Sport na sport Toeraktua - 9.33 Bosboom I - 9.45 Rubriek voor de sportv 10.00 Consumenteninformatie Sport - 10.35 Toerisme - 11.0 denman Lex Overelnder - 11.45 pen - 12.00 Documentaire HILVERSUM 3 - 7.02 (NCRV) Popfrlsser - 8.: derprogramma - 9.03 Gospel 10.03 Popstation.- 11.03 Pc stop HILVERSUM 4 - 7.02 (AVRO) 's Morgens vroegte - 8.05 Station tijdelijk ten - 9.00 Plano-an - 10.00 C< Mattinale: variaties op een the Haydn - 11.45 Die Forelle, lief siek voor de lunch NIEUWSUITZENDINGEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hil 1 elk heel uur, 24 uur per dag. versum 2 op elk half uur van 7 tot 17.30 uur, voorts om 7.0( 13.00, 18.00, 20.00. 22,30 er» uur. Op Hilversum 3 op elk h van 7.00 tot 24.00 uur en Hilve om 7.00, 8.00 en 13.00 uur

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2