Op radio en tv meer aandacht nodig voor de buitenlanders RADIO/TELEVISIE Vliegensvlugge reparatie LEIDSE COURANT DINSDAG 20 JULI 1982 PAC D'66 vraagt duidelijkheid Russische tv DEN HAAG D'66 wil dat minister De Boer (CRM) toestem ming geeft om de signalen van de Russische satellit Gorizont via Nederlandse kabelnetten te distribueren. De Tweede-Kamerle den Wilbers en Mertens (beiden D'66) hebben de bewindsman schriftelijk gevraagd de „patstelling" te doorbreken die is ont staan sinds de Russische ambassade heeft laten weten dat alleen de Nederlandse autoriteiten kunnen beslissen over het toelaten van de tv-signalen. De vorige minister van CRM, Van der Louw, vond dat de Russi sche tv-signalen alleen via kabelnetten mogen worden doorge geven als de Sovjet-Unie dat goed vindt. Op een verzoek van het gemeentebestuur van Schagen heeft de Russische ambassade begin deze maand geantwoord dat deze „handelingen op het grondgebied van Nederland uitsluitend tot de bevoegdheden van de desbetreffende instanties en autoriteiten van Nederland zelf behoren". De democraten lezen in deze mededeling een verklaring van geen bezwaar tegen doorgifte van de tv-signalen en vragen de minister of hij het noodzakelijk acht dat er van Russische zijde meer moet komen dan zo'n verklaring. Verslaggeving van de Tour de France vanuit de lucht is heel goed mogelijk, maar zonder meer gaat dit niet. Het vliegtuigje van de NOS dat voor het geluid zorgt, onder meer bij de Franse tv-beelden, staat op het vliegveld van Teuge voor reparatie aan de grond (foto links). Voor de verbindlngsapparatuur (foto rechts) is met grote zorg en moeite een plaats gevonden. Ilona Visser krijgt praatshow HILVERSUM Veronica komt nieuwe seizoen met twee praal waarvan Ilona Visser en Tineke 1 presentatoren worden. Met de korr de show van Ilona Visser zal de act tenrubriek „Info-show" verdwijnen De twee praatprogramma's bij Vi hebben volgens Ilona Visser niets i kaar te maken. Tineke's programmi een magazine-achtige vorm terwijl na Visser vanuit een journalistiek wordt gewerkt. Het praatprogramn Tineke zal vanaf 27 september op dagmiddag rechtstreeks worden ui' den op zowel de televisie als rac show van Ilona Visser komt maar op zondagavond op de buis. HILVERSUM Radio en televisie moeten meer aandacht besteden aan de buitenlandse werknemers. Die noodzaak wordt dub bel onderstreept in de nota Etnisch Culturele Minderheden in de Ne derlandse omroep, die Paul Beugels heeft ge schreven voor het bestuur van de NOS. De nota is nog maar een ontwerp, zodat het be stuur er nog in kan veran deren. Dat valt niet te verwachten, hoewel de nota intussen voor de tweede keer onder de loep werd genomen. Beu gels is al bezig met het leggen van contacten met allerlei instanties om zo snel mogelijk het vervolg op zijn eerste rapportage te kunnen schrijven. Het beleidsontwerp is nu niet veel meer dan een verkenning van de behoeften, die buiten landers met betrekking tot de media hebben en een globale opsomming van mogelijke op lossingen. In het najaar hoopt hij klaar te zijn met de formu lering van definitieve voor stellen, waarna het gehakke tak over de hoeveelheid zend tijd ten behoeve van buiten landse werknemers kan begin- Twintig jaar geleden hielden veel bedrijven intensieve wer vingscampagnes in de landen rond de Middellandse Zee Gastarbeiders waren uiterst welkom, want er was werk in overvloed. Honderdduizenden zijn in de loop van de jaren naar ons land gekomen om hier het geluk van hun leven te vinden. Of ze daarin ook ge slaagd zijn valt te betwijfelen. Ze worden vaak met een scheef oog aangekeken en als het even kan tot zondebok ge degradeerd. Problemen van de buitenlandse werknemers met de Nederlanders worden in de regel snel weggewoven. Dan moeten „ze" zich maar aanpas sen. Nette burgers Klakkeloos wordt veronder steld, dat de gastarbeiders met een beetje goeie wil zich ge makkelijk tot „nette burgers" kunnen ontwikkelen. Er zijn immers speciale leerprogram ma's voor de oplossing van hun onderwijsproblemen, di verse stichtingen om hen te helpen maatschappelijke en sociale obstakels op te ruimen en gerichte radio- en televisie programma's. Wat willen ze nog meer? Hoe waardevol al deze pogin gen om de situatie van de gast arbeiders te verbeteren ook zijn, het is lang niet genoeg. Velen, die nauw betrokken zijn bij hun leven en werk, weten hoe uitzichtloos hun po sitie vaak is en hoe moeilijk het is daarin verandering te brengen. Niet zelden hebben hulpverleners zich zo hard ge stoten aan de betonharde pro blematiek van de eerste gene ratie buitenlanders, dat ze ver twijfeld hebben uitgeroepen: „Laten we deze lichting in vredesnaam maar opgeven en ons richten op de tweede gene ratie". De omvang van het rapport is indrukwekkend. Erg veel ge sprekken, erg veel cijfers. De uitkomst is, dat de media veel te weinig inspelen op de con tactarmoede van de buiten landse werknemers. Geen kwaad woord over de programmamakers en de on derwerpen, die ze brengen. Maar ze hebben allen de pre tentie hun landgenoten te emanciperen. De praktijk be- luisteraars zich niet of nauwe lijks interesseren voor de in houd. Ze horen het onderwerp, niet eens, ze trekken zich op wijst, dat de meeste kijkers en aan het „eigen geluid". Ze er varen iets wat hun wezen be roert en dat geeft troost. Vrouwen De vrouwen zijn er nog be roerder aan toe. Islamitische vrouwen hebben een positie op de achtergrond. In hun thuisland hoeft dat niet te lei den tot volledige vereenza ming. Daar kunnen vrouwen een uitstekend onderling con tact opbouwen. Hier lukt "dat niet. Wel proberen allerlei hulpgroepen isolatieproblemen weg te werken, maar ze bie den nauwelijks uitkomst aan vrouwen van buitenlandse werknemers. Ze mogen er niet eens heen. Bij ons zijn veel buitenlanders er bang voor hun echtgenote uit huis te la ten gaan. Als ze in contact ko men met een andere man be tekent dat inbreuk op het be zitsrecht en dat mag nooit worden getolereerd. Volgens het rapport moet de communi catie in veel gevallen nog be ginnen. Radio en tv hebben hier een taak. Als we te lang wachten met de grondige aanpak van de com municatiecrisis, dan veroorde len we zo'n half miljoen men sen alle minderheidsgroe pen bij elkaar tot een onge lukkig bestaan. Voorts zullen de spanningen onder de gast arbeiders zich ophopen en zich mogelijk ontladen in maat schappelijk onaanvaardbare toestanden. Dat is alleen al uit het oogpunt van eigen belang ongewenst. Zover mag het niet komen. De toestand van de buiten landse werknem'ers wordt in het rapport zo somber afge schilderd, dat het vinden van een oplossing even moeilijk is als het grijpen van een naald in een hooiberg. Een mens zou er moedeloos van worden. Be rooid-teruggaan naar hun va derland is voor hun het slechtst denkbare alternatief". Gert en Hermien Timmerman vanavond op de zoi toer. Gert en Hermien Timmerma met dochter Sandra in een programma over Twente HILVERSUM In het gevarieerde EO-zomerprogi „Rendez-vous boven Twente", dat vanavond op Ned. I on uur zoals de titel al aangeeft uit Twente komt, beleeft 5 Timmerman, de dochter van Gert en Hermien haar mi debuut. Ze zegt: „Het is mij en ook m'n ouders er niet doen dat ik carrière maak. Het moet een lolletje blijven, ft der hoort me vaak zingen als ik vrolijk ben. Hij vindt dat goede stem heb en dat ik dat de mensen maar eens'moe horen". Sandra en haar ouders zijn niet de er'ee die ht gramma muzikale luister bijzetten. Zo zal op de landinj van de Twentse luchtmachtbasis ook het muziekstuk „I voor synthesizer en straaljagermotor" van Ron Da Costa v uitgevoerd. De show bestaat overigens voor tweederde ui taculaire beelden vanuit de lucht. Ze werden vanuit straa en helicopters genomen. Het is volgens de Evangelische O een goede manier om Twente te laten zien. Een demonstratieteam van de Koninklijke Luchtmacht za lucht met vier helicopters een ballet uitvoeren op barokr, van het trio Henk van Zonneveld. De straaljagerpiloot erj vlieger Jos Hemmelder zal met een NF-5 straaljager allef priolen uithalen op klarinetmuziek van Gert Timmermai ten al dit stuntwerk komt ook een aantal mensen aan het Zo zal de heer Roelofszen vertellen over zijn ervaringen d logsvlieger en een MAF-piloot over zijn werk voor zendej die vervoersproblemen hebben in onherbergzame gebied* Aangezien Twente niet alleen bestaat uit een luchtmac zijn er ook wat rustgevende beelden van een watermole! erfenis van de textiel-industrie en wordt er gesproken r rector magnificus H. van den Kroonenberg van de Teel Hogeschool Twente. Zijn woorden worden omlijst met i van het symfonie-orkest van de studenten „Musica Silve Televisie vandaag NEDERLAND 1 17.50 Hijs de zeilen! Reportage over het le ven aan boord van gro te zeilschepen. Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. 18.58 EO 19.00 NOS 21.37 21.55 EO-zomerkrant. De kin derkrant in een zomer jasje, gepresenteerd vanaf het eiland Texel. Rendez-vous boven Twente. Gevarieerd amusementsprogramma met luchtvaartstunts op en boven de luchthaven van Twente. Verder: in formatie uit de regio, micro-electronica in de TH van Twente, textiel vroeger en nu en toeris tische tips. Meewerken den: The Grasshoppers, Gert en Hermien, het heli- demonstratieteam van de Nederlandse luchtmacht, Fons Hen- nelder (solodemonstra tie op de NF5) en San dra Timmerman. De Bijbel open. Van ka melen en computers. Journaal. Het rad van het leven. Serie van vier documen taires van de Franse te levisie over het mense lijk bestaan, samenge steld en geregisseerd door Jacotte Chollet en André Voisin. Eerste deel: De geboorte. Ronde van Frankrijk. Samenvattende reporta ge van de vandaag ver reden rit: Orciere Mer- lette-AIpe d'Huez. Com mentaar: Mart Smeets en Jean Nelissen. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 NOS 15.00-17.00 Ronde van Frankrijk. Rechtstreek- se reportage van de rit: Orciere Merlette-AIpe d'Huez. Commentaar: Mart Smeets en Jean Nelissen. 18.30 Ronde van Frankrijk. Samenvatting van de vandaag verreden rit: Orciere Merlette-AIpe d'Huez. 18.54 De Bereboot. Voor de kleuters. AVRO 18.59 Archibald. Tekenfilm voor de jeugd over Ar chibald, de toverhond. 19.05 De Dukes uit Hazzard. Amerikaanse jeugdserie over de lotgevallen van de familie Duke. Met: Tom Wopat, John Schneider, Catherine Bach, Denver Pyle, Son ny Schroyer, Ben. Jones, James Best en Sorrell Booke. Afl.: Hazzard Connection. NOS 20.00 Journaal. AVRO 20.27 Dallas. Er hangen zeer donkere wolken boven de Southfork-ranch. De situatie tussen Jock en Miss Ellie is helemaal nog niet opgeklaard. Jock dreigt de firma van de hand te doen als Miss Ellie haar eis tot echtscheiding doordrijft. 21.20 Tennis. Hoogtepunten van de vanmiddag ge speelde partijen van de Internationale tennis kampioenschappen van Nederland. Willem Duys is op de banen van het Melkhuisje in Hilversum aanwezig voor het com mentaar. 22.00 Televizier magazine. Actualiteitenrubriek on der eindredactie van Jaap van Meekren en Will Simon. De toestand in de we reld door mr. G.B.J. Hil- termann. Alice. Amerikaanse se rie. Met: Linda Lavin, Polly Holliday, Vic Tay- back, Beth Howland en Philip McKeon. Afl.: Goedenacht, lieve Vera. Honderd beroemde schilderijen. 'Nocturne in zwart en goud' van de Amerikaanse schilder Whistier (1834-1903). 15.55 Muziekwinkel. Internationale tv-discotheek met Manfred Sexauer. 16.40 Het Duitse poppentheater. Documentaire serie voor de jeugd. Afl.: Marionettenbuhne Lies Pilgram. 17.10 Twee oude hazen ontdekken iets nieuws. Kinderserie. 17.30 Ronde van Frankrijk. Samen vatting van de rit: Alpe d'Huez-Morzi- 17.50 Journaal. 18.00 Nick Knatterton. Serie. Afl.: Spek, spinners en spionnen. Barbara Bel Geddes als Ellie Ewing in Dallas, Ned. II om 20.27 uur. Glenn Campbell (met Tanya Tucker in het Amerikaanse showprogramma „Mississippi: Days and southern nights op Belgie I om 20.20 uur. 22.40 22.45 NOS 23.25 23.35 Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 17.30 Ronda van Frankrijk. Samen vatting van de rit: Orciere Merlette- -Alpe d'Huez. 17.50 Journaal. 18.00 Camera-aafari. Van Rusland naar Midden-Azle. 18.20 De Laurents. Kroniek van een Hugenotenfamilie. Afl.: Standsverschil (1740). 19.15 Actualiteiten. 19.45 De 'Duitae' stem. Renate Danz laat Shirley McLaine Duits spreken. 20.00 Journaol. 20.15 Wat ben ik? Spellletje beroe pen raden. 21.00 Bundeawehr en de 20ste juli. Op 20 juli 1944 pleegde von Stauffen- berg zijn mislukte aanslag op Hitier. Hoe leeft nu het idee van gewapend verzet tegen een dictator in de Bun- deswehr. 21.45 Dallet. Pam Ewing vliegt naar Houston in de hoop daar haar moe der te ontmoeten 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 WK Schermen. Beelden van de finale floretschermen voor dames in Rome. DUITSLAND 2 16.10 Muggay. Jeugdserie. Afl.: De wedren. 16.30 Mozaiak. Programma voor 65-plussers. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illuatratie. 17.50 Dieren onder de hete zon. Do cumentaire serie. 18.20 Tom en Jerry. Tekenfilmpjes. 19.00 Journaal. 19.30 Belles on their toes. Ameri kaanse komische film (1952) van Hen ry Levin. Met: Jeanne Cram, Myrna Loy, Debra Paget, Jeffrey Hunter. De film is een vervolg op 'Voordeliger per dozijn'. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 'Niet geliefd en ver van het vaderland...' Reportage over de Ame rikaanse soldaten in een Duitse garni- zoenstad. 21.50 Carl Goerdeler - verzet tegen Hitier. Herinneringen van prins Louis Ferdinand van Pruisen en Kunhart von Hammerstein-Equord 22.10 De keizer op het land. Tweede aflevering van een serie sage's uit de Alpen. 23.40 Journaal. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Sesamstraat. 19.00 De wonderen van de aarde. Natuurfilmserie. Afl.: De uitbarsting van de Mount St. Helens. Reportage van Ernst W. Bauer. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Getuigen van de tijd. Theo M. Loch in gesprek met Marion Grafin Yorck von Wartenburg pver de op stand van 20 juli 1944 in Berlijn. 21.00 Lapo vertelt...(3). Tv-serle naar de Decamerone van Boccaccio. Regie: Grytzko Mascioni. 21.45 De kliniek van morgen. Film reportage van Heinz Weber over de verzorging van patiënten in ziekenhui- 22.30 De rebellen van Liang Shan Po. Japanse tv-serie. Afl. 13: De tra nen van de lotusbloesem. 23.15 Journaal. BELGIE BRT 1 15.00-16.30 Ronde van Frankrijk. Rechtstreekse reportage van de laat ste kilometers en de aankomst van de zestiende rit: Orciere Merlette-AI pe d'Huez. Commentaar: Louis de Pelsmaeker. 18.00 Emilie. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.05 Er was eens... de mens. Te kenfilmserie van Albert Barille over de geschiedenis van de mensheid. Tiende afl.: De Vikingen. 18.30 Pantanal. Engelse documen taire van Alan McGregor over deze uitgestrekte streek in Zuidwest- Bra zilië. 19.20 Hugo van der Goea. Korte do cumentaire over het werk van de Vlaamse schilder, die van 1440 tot 1482 In Gent leefde. 19.38 Morgen. Overzicht program ma's. mededelingen en lotto-uitsla- gen. 19.45 Journaal en sportberichten. Met o.m. een verslag van de Ronde van Frankrijk. 20.15 Kijk uitl Verkeersprogramma rond het thema: Rijden met een cam per. Horvitz. De raderboot Mississippi Queen en de havens die hij aandoet vormen een unieke achtergrond voor de zanger Glen Campbell en zijn gas ten Rita Coolldge. Tanya Tucker en John Hartford. 21.10 Het lange zoeken. Dertiendeli ge documentaire serie van Peter Montagnon over de grote godsdien sten in de wereld. Zevende alf.: Het uitverkoren volk. 22.00 Concert. Tweede deel van een concert door het Symfonie Orkest van de Bayerische Rundfunk o.l.v. Lo- rin Maazel. Op het programma staat Don Quichote van Richard Strauss. Solisten: Lyn Harrell (cello) en Franz Schessl (viool). 22.45 Journaal. Rechtstreeks verslag van de rit: Or ciere Merlette-AIpe d'Huez. 17.45 Lea jeune*. Deense documen- 'aire over de meisjes van Kopenha gen. 18.15 Cine-vecancea. Vakantiepro gramma voor de kinderen. 18.45 Faitea voa jeuz-vacancea. Spelprogramma. 19.00 Antenne-aoir. Actualiteiten, editie Henegouwen. 19.25 Lotto-berichten. 19.30 Journaal. 19.55 Ronde van Frankrijk. Samen vatting van de rit: Orciere Merlette- -Alpe d'Huez. 20.05 Les sentiers du monde. Re portage over het Cambodja van 1982. 21.05 Lucien Leuwen. Tv-serie van Claude Autant- Lara naar de roman van Stendhal. Met: Bruno Garcln, Ni cole Jamet, Jacques Monod e.a. Vierde afl.: De jonge aristocraten van Nancy hebben gezworen Lucien Leu wen te doden in een duel. 22.25 Les contea du mardi. Serie verhalen met in de hoofdrol de acteur Robert Delieu. Fragment: llrish whisky uit 'Whisky-verhalen' van Jean Ray. 22.55 Journaal. BELGIE BRT 2 Zit Belgie BRT 1. BELGIE FRANS 1 15.00-16.30 Ronde van Frankrijk. ENGELAND BBC 2 16.10 Education. 18.35 Laurel and Hardy. 19.05 Yeaterday'a witness. 19.55 655 special. 20.25 Journaal. 20.30 Food and drink. 21.00 The past afloat. 21.25 Sergeant Rutledge. Western van John Ford Met: Woody Strode, Jeffrey Hunter e.a. 23.45 Newanight. Televisie morgen NEDERLAND 1 BELGIE FRANS 1 19.00-19.30 Zie Belgie Fran* 1. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55 Zie Belgie Frans 1. NOS 13.00 Nisuws voor doven en slecht horenden. KRO 15.30-17.35 De vondeling (Orzo- wei). Jeugdfilm in twee delen van de Franse cineast Yves Allegret. Tweede afl.: Als de proeftijd om is. keert Or- zowei met' tegenzin naar zijn dorp te rug. Daar wordt hij afgewezen, omdat hij bij de vijand was. In het bos had hij namelijk kennis gemaakt met Pao. lid van een stam, waarmee de Swazi in oorlog leven. ENGELAND BBC 1 17.20 Play school. 17.45 Lassie. Jeugdserie. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Take two. Terugblik op favo riete programma's. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 19.55 Triangle. Serie. 20.20 The wonderful world of Dis ney. Jeugdserie. 21.05 Private Schultz. 22.00 Journaal. 22.25 Tuesday documentary. 23.15 Royal international horse ahow. 00.33 Journaal. 00.35 Late night in concert. Thin Lizzy. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. 15.45-17.30 Ronde van Frankrijk. Rechtstreekse reportage van de rit: Bourg d'Olsans-Morzlne. Commen taar: Mart Smeets en Jean Nelissen. DUITSLAND 1 ling. 11.30 Mozaïek. 12.00 Umachau. 12.10 Bundeawehr en de 20ste juli. Herhaling. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Journaal. 15.50 Journaal. DUITSLAND 2 14.57 ZDF-Uw programma. 15.00 Journaal. 15.03 Orzowei-blanke zoon van de kleine koning. Afl.: Philip. 15.30 Vakantiekalender. 15.50 Jenny. Engelse film voor de jeugd (1976). 16.35 Don Quichote.-Tekenfilmserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. DUITSLAND 3 BELGIE BRT 1 14.58 Militair defile. Rechtstreekse uitzending van het militair defile te Brussel naar aanleiding van de Natio nale Feestdag. 16.10 Ronde van Frankrijk. Recht streekse reportage $an de laatste ki lometers en de aankomst van de ze ventiende rit: Alpe d'Huez-Morzlne. Commentaar: Louis de Pelsmaeker. 17.00 Op het Schildpadplein. Pro gramma voor de jeugd met o.m. Onze vrienden in de EEG: Vlaanderen. 17.30 De Kat. Jeugdserie van Lode de Groof, onder regie van Bert Struys. Met: Rik Andries, Domien de Gruyter, A. Wlllems en Diana Delhem. Derde afl.: De Kat is aan Oscar Diaz ontsnapt door 'n duik in de rivier. 18.00 Emilie. Tekenfilmserie voor de kleuters. BELGIE BRT 2 Zio Belgis BRT 1. BELGIE FRANS 1 14.48 Defile militaire. Reportage van het militaire defile naar aanleiding van de Belgische nationale feestdag. 16.10 Zie Belgie Fran* 2. 17.20 Belgique 150. Herhaling van een film van Francois Reichenbach over het ontstaan van het koninkrijk Belgie. BELGIE FRANS 2 10.00 Teletekst. Vakantle-toerlsme. i3.OO7i5.45 Zie Belgio Frans 1. 15.45 Ronde van Frankrijk. Recht streeks verslag van de rit: Alpe d'Huez-Morzlne. 17.30-19.00 Zie Belgie Frans 1. ENGELAND BBC 1 07.40-08.55 Tv-curtussen. 14.00 Journaal. 14.30 See saw. 17.20 Play school. 17.45 Joey and Redhawk. ENGELAND BBC 2 07.40-13.30 Tv-cursussen. Radio vandaag HILVERSUM 1 - 17.02 (AVRO) Cees van Zljtv het platenrek van Wim Ha 18.06 Radiojournaal - 18.25 F monis met toppers van toen Fragmenten uit operettes en - 20.03 De Egmont Hoorni 22.02 Sportpanorama en m 23.02 (NOS) Met het oog op i HILVERSUM 2 - 17.36 (KRO) Actualiteiten Buitenlands commentaar - 18 ger en democratie dichter bi gebracht - 18.30 Humanistist bond - 19.00 Kinderen in de I 19.20 De Kerk in de s; 19.40 Oefeningen in het lezen belse verhalen - 20.03 Overvi 20.10 Spoorzoeken in het aci van de KRO - 20.30 Spectakel Open school - 22.40 Invloed wetenschapsbeoefening onze samenleving - 23 00 Zin ziek - 23.40 Kunst en fouten. HILVERSUM 3 - 18.03 (NOS) De avondspits (VARA) Popdonder plus Moondogs. HILVERSUM 4 - 17.00 (TROS) Sluiting - 20 Amsterdams Phllharmonisch werken van Saint- Saens, Chopin. Dvorak, Groneman en 22.30 Eddy Christiani. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (VARA) Elpee-tuin - 2.0 1 licht - 5.02 Truck - 7.02 (VOC nica komt naar je toe... vanc Muiderzand - 9.03 Erik de Zw senteert 'Muziek terwijl u 1 10.03 Kletskop - 10.45 (VPf richten uit de derde wereld Villa Vpro - 12.03 Verzet: 0 standige mensen - 13.06 Welii, te kringen - 13.35 Een klap 0 - 14.03 (NOS) Radio Tour de F 17.03 (EO) Tijdsein. HILVERSUM 2 - 7.20 (VARA) De wekkerradio De vooruitgang - 9.05 Gymi voor de vrouw - 9.15 De werl 9.33 Teleac - 10.03 Hoor 11.33 Zomerse gesprekken d team van Centraal - 13.50 C agenda - 14.00 Oude schot door De Merels - 14.20 De sd pier - 14.50 Kinderen een kv 15.32 Leef- tijd genoeg - 16.1 recht en onrecht tijdens rechtzaken - 17.00 De actuali deze woensdag - 17.36 Ondei i HILVERSUM 3 - 7.02 (KRO) Manneke Pop - raplu - 10.34 Henk Bouwman Popslag - 13.30 Weeshuis van 1 - 14.34 K-Rock - 16.34 Nieuw HILVERSUM 4 - 7.02 (NCRV) Het levende 7.10 Preludium - 8.05 Platenn 8.45 Musica Sacra - 9.15 Pa muzikaal bezoek - 10.00 Orke de Mannheimers VIII met werl i Johann Stamltz door Academy cient Music o.l.v. Christophe wood en ORF Slnfonletta o.l.v, as Bamert met o.a. werken va Mahler, Wagner en Strauss Het grote werk: Haydn 'Stuill Drang' (V) - 14.15 Orgelmiyj 14.30 De kamermuziek van (41) - 15.13 In kleine bezetting Muziek van eigen tijd - 16.30 1 ma- woensdag - 17.00 Sluitinj i NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hi 1 elk heel uur. 24 uur per dag. versum 2 op elk half uur van J tot 17.30 uur, voorts om 7.0 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 uur. Op Hilversum 3 op elk van 7.00 tot 24.00 uur en om 7.00, 8.00 en 13.00 t

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2