Boom der wensen ontstellend mooie film RADIO/TELEVISIE 99 „Een woord van liefd< als poëtische smartlj LEIDSE COURANT 'Praatpaal' ook voor ouders HILVERSUM Het afgelo- pen seizoen stond AVRO's jon gerenprogramma „Praatpaal" diverse malen in het teken van een bepaald thema. Op een aantal van deze themapro gramma's werd vooral door ouders gereageerd. De AVKO heeft gemeend de thema's waarin juist ouders sterk waren geïnteresseerd uit het uitgezonden programma pakket te lichten en deze in 25 minuten durende programma's voor ouders te bewerken. We kelijks op donderdag Hilver sum 2 om 11.03 uur. Koos Postema leidt discussie over energie HILVERSUM In samen- werking met de stuurgroep maatschapelijke discussie energiebeleid zal NOS-tv op woensdag 26 januari een uit voerige televisiediscussie uit zenden over de toekomst van de energievoorziening in ons land. Aanleiding tot deze dis cussie wordt het eind van dit jaar uit te brengen tussenrap port van de stuurgroep, dat de basis gaat vormen voor de bre de maatschappelijke discussie. Eurosatelliet van Fransen en Duitsers BONN De Frans-Duitse in dustriële groep, „Eurosatelliet" gaat twee televisiekunstmanen fabriceren, zo heeft de West- duitse minister voor weten schappelijk onderzoek, Andre as von Bülow in Bonn meege deeld. Hij en zijn Franse ambtgenoot, Jean-Pierre Chevenement, hebben het contract voor bouw, lancering en beproeving tijdens twee jaren van de Franse kunstmaan TDF-1 en de Westduitse SAT goedge keurd. Zij zullen in 1985 wor den gelanceerd. NIPKOWSCHIJF VOOR KEES BOOMKENS AMSTERDAM De Nipkowschijf, de jaarlijk se onderscheiding van de televisiecritici, gaat dit jaar naar Kees Boomkens. Hij is de maker van de ducumentaire „Vijf jaar later", waarin het ging over de molukse school- en treingijze- ling van vijf jaar geleden. Kees Boomkens maakte deze documentaire, die op zondagavond 14 maart werd uitgezonden, voor de KRO. De Nipkow-jury verleende een eervolle vermel ding aan Hans Hylkema, maker van de jeugd serie „De gebroeders Veerman" van de IKON. De zilveren Reismicrofoon, de prijs van de ra diocritici, gaat naar „Radio Weekblad", een to taalprogramma van de VARA dat 's woensdags via Hilversum 2 wordt uitgezonden. De onderscheidingen zullen op 1 september op de Firato, de tweejaarlijkse radio- en televisie beurs, in de RAI in Amsterdam worden uitge reikt. HILVERSUM Mooi, ontstellend mooi is de Russische speelfilm „De boom der wensen" die de VARA in de serie „Film thuis" vrijdagavond om 21.55 uur uitzendt op Ned. I. Het thema: hoe schoon heid ten gronde gaat aan meedogenloosheid en on vrijheid, gevat in het da gelijks leven van een be sloten dorpsgemeenschap ergens in de Russische re publiek Georgië. Regis seur Tengis Aboeladse heeft alles mee gehad toen hij aan de film be gon: zijn eigen vakbe kwaamheid op de eerste plaats, de acteurs en de sfeer van het land, ber gachtig, ruw maar ook hartstochtelijk bloeiend. Van het verhaal hoefde hij het niet te hebben: er is nauwelijks een verhaal. Fragment voor fragment worden gegevens ver strekt die de kijker pas aan het einde van de film het gevoel geven toch een afgerond geheel te heb ben gezien. In de hele film treedt geen normaal mens op; maar iedere dorpeling, hoe zonderling ook. is in elk geval gevoelsmatig een herkenbaar type. Samen vormen zij een grillig sprookje, een gedicht zonder rijm. Zoals de stille, half idiote dromer Elios. die op zoek is naar een toversteen, een goudvis en een wonderboom, die zijn wensen moeten vervullen. En sterft aan zijn gezoek. Of de meer dan schitterende Moment uit de Russische film „De boom der wensen" zwerfster Foefala die een zelf verzonnen legende in stand houdt, gehuld in japonnen die na tientallen jaren tot de draad versleten zijn, gescheurd en in rafels. Maar met haar prachtig witte parasol, waar de tijd tal loze gaten in heeft gemaakt, is zij nog steeds de grande dame, als een clown wit opgemaakt en toch waardig. duiirt, wordt de kijker gecon fronteerd met geloof en bijge loof, hartstocht en woede, bruut geweld en schoonheid. Een paard sterft Waaraan? Aan de planten die op dat stuk grond niet meer goed willen gedijen, sinds er bloedig strijd werd geleverd. Of is het an ders. Het moet anders zijn, zegt de rebel Joram die zich de mond vol gras en onkruid propt en beweert zelfs geen last van zijn maag te zullen krijgen. Opmerkelijk fraai camera werk bindt een en ander. Re gisseur Aboeladse heeft er de tijd voor genomen om scènes, waaraan verscheidene details meewerkten, steeds naar een hoogtepunt te voeren. Die. los se scènes vormen tezamen het niet na te vertellen verhaal. Te veel mensen met typerende eigenaardigheden door hun geaardheid het totaal van een besloten gemeenschap waarin hoogtepunt is het ge dwongen huwelijk van Marita die de voorkeur blijft geven aan haar geliefde jeugdvriend Gedia. Marita en Gedia wor den in een vurige omhelzing betrapt en zullen daarvoor boeten. Zo'n schande kan en wil de dorpsgemeenschap niet dragen. Tevoren al kon men meemaken hoe het meisje voor goed geld werd verkwan seld, hoe in een dorp in Geor gië een huwelijk werd geslo ten. Met de bestraffing van Marita aan het einde van de film geeft Aboeladse aan wat hij precies wilde zeggen: schoon heid en hartstocht worden doodgedrukt wanneer de mas sa er tegen is. Die massa wordt uitstekend uitgebeeld, maar ook de kleine minderheid die voor vrijheid is, maar geen kans krijgt gehoord te worden. De regisseur heeft met grote fijnzinnigheid draadjes gevoel voor humor in zijn werkstuk geweven, waardoor de film net niet overdreven sentimen teel wordt, niet al te zwaar. De roddelende dorpsvrouwtjes, als pinguins onder een boom teza men, krijgen ieder voor zich voldoende persoonlijkheid. Daarmee bewees Aboeladse dat „de massa" weldegelijk uit personen bestaat, die stuk voor stuk aandeel hebben in het grotere geheel. Zo werkte hij met de do'rpsvrou.wtjes, maar ook niet ieder die in de film voorkomt en steeds een eigen verhaal te vertellen heeft. Die gescheiden verhalen komen aan het eind van de film tot een gemeenschappelijk tref fen. En dat tegen een onge meen fraaie achtergrond van het bergachtige Georgië, waar van Aboeladse elke modder plas, elke bloem, elke sneeuw vlok heeft gebruikt. Maar ook de taal van de Rus, zijn levensverdriet en verlan gen heeft Aboeladse uitste kend verwerkt. Heel zinnig laat deze regisseur de zwerf ster Foefala die zich oud en af getrapt weet, zeggen:„Al ben ik dan een verwelkte roos, ik ben een roos gebleven..." Soms lijkt deze film op een verbeeld gedicht, maar in beklemmende werkelijkheid. FRITS BROMBERG Willeke van Ammelrooy fraai in „Een woord van lief! Tien jaar geleden in de bioscoop, zaterdag (Ned I om 21.55 op het tv-scherm de film „Een woord van liefde" met ii I hoofdrol Willeke van Ammelrooy, destijds haar tweede grott na Fons Rademakers „Mira"-culeuze succes. Voor haar twi film ging zij in zee met de Belgische regisseur Paul Collet, een meisje laat 'rebelleren tegen de gewoonten van thuis. Over deze film schreven wij destijds, dat Coliet nergens het veau haalt van „Mira", al zat hij met zijn verhaal over het n je Louiza wel min of meer op dezelfde toer. Zij gaat aan de met twee zwervers, Pierre en Paul, en wordt dan op beide n nen tegelijk verliefd. Dit doet ook denken aan de Franse „Jules et Jim". De burgers rond Louiza hebben het niet zo grepen op die driehoeksliefde en steekt het huisje in br waar Louiza met haar mannen een onderkomen heeft gezo De geschiedenis krijgt een nog smartelijker verloop als ongei in dezelfde tijd de Eerste Wereldoorlog uitbreekt en Louiza s in het gas, dat daarbij wordt gebruikt. „E^n woord van liefde" is opgenomen in Vlaanderen, bleef grotendeels toch een Nederlandse aangelegenheid. Hel merawerk komt van de Nederlander Ed v.d. Enden en vei j treft men naast Willeke ook nog Lo van Hensbergen en An t v.d. Heuvel aan. In een piepklein rolletje ziet men ook no^ r Nederlandse beeldhouwer Leendert Jansse, voor zijn dood echtgenote van Willeke. Daarnaast lopen er wat Belgische treurs in deze film rond. Door de onpersoonlijke regie en de rommelige montage is „Woord van liefde" vooral in het begin erg mager. Veel sc zijn overnadrukkelijk gefilmd en het is alleen aan de acteu J danken, dat het laatste deel van die film over genoemde o; makken heen wordt getild. Dan is ook het ritme van de sci j sterker en wordt een „Woord van liefde" op zijn best een pc sche smartlap. Het 9-jarige meisje Alison Macro loopt als een n vlucht weesmeisje erg natuurlijk door de film, maar.alsn „mama" roept tegen een „stervende" Willeke van Ammeli s lijkt dat het startschot voor de tranen van kijkers, die he kwaad kunnen krijgen met zoveel sentimenteel invoelingsi mogen, gelijk men eerder zag gebeuren bij de film „Sount, music". Gezien haar toen veel jeugdiger uiterlijk kan men in deze film niet om de fraaiheid van Willeke heen. BERT JANSMA Televisie vandaag NEDERLAND 1 KRO 15.30-17.15 De vondeling (Orzowei). Jeugdfilm in twee delen, gemaakt door de Franse cineast Yves Alegret over een blanke jongen, die gea dopteerd wordt door en opgroeit* bij de Swazi-s- tam in Afrika. Eerste deel: Orzowei, wat von deling betekent, heeft het niet gemakkelijk als hij opgroeit. Hij wordt door de andere kinde ren uitgelachen omdat zijn huid wit is. Als hij vijftien jaar is wordt hij door het stamhoofd uit verkoren om als enige deel te nemen aan de 'grote proef: dertig da gen alleen in het oer woud doorbrengen. NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.58 Journaal. AVRO 19.00 AVRO's Toppop. Spe ciale zomereditie van Ad Vissers popprogramma met de actualiteiten van het hitgebeuren, tips voor de toekomst en de Top 3 van een aantal ja ren geleden. 20.00 De kronieken van de planeet Mars. Ameri kaanse SF-serie in drie delen, naar het gelijkna mige boek van Ray Bradbury. Met: Rock Hudson, Gayle Hunni- cut, Richard Heffer, Ri chard Oldfield en Bernie Casey. Tweede deel: 2004. De kolonisatie van de planeet Mars is be gonnen. Op aarde dreigt een vernietigende oor log. Desondanks keren vele kolonisten terug, omdat ze vrezen dat in geval van oorlog de ko lonie op Mars in de steek gelaten zal wor den. NOS 21.37 Journaal. 21.55 Night of hundred stars. Voorstelling ter gele genheid van de hon derdste gedenkdag van 'The Actors Fund of America', een instelling om de behoeftigen uit de wereld van het thea ter te helpen. Hieraan werkten o.a. mee: Harry Belafonte, Liza Minelli, Gene Kelly, Roger Moore, Marcello Ma- stroianni, Jane Fonda, Jack Lemmon, Liv UII- man, Burt Lancaster en vele anderen. 23.30 Journaal. 23.40 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 22.05 22.30 i-17.30 Ronde van Frankrijk. Rechtstreek se reportage van de rit Fleurance-Pau. Com mentaar: Mart Smeets en Jean Nelissen. I Ronde van Frankrijk. Samenvattende reporta ge de rit Fleurance-Pau. De Bereboot. Voor de kleintjes. i Cijfers en letters. Spel- programma onder lei ding van Han van der Meer. In het vaste panel zitten: Henri Knap, Wim Huygen en Maud Krab bendam. De Sullivans. Australi sche serie over de lot gevallen van een Au stralische familie tijdens de Tweede Wereldoor log. Kprte inhoud: Gra ce heeft een openlijk gesprek met haar vader, waarin ze zijn vermoe den bevestigt dat er bij Dave een andere vrouw in het spel is. Volgens dokter Donavon werd het overhaaste huwelijk met Grace voor Dave een frustratie omdat hij daardoor abrupt zijn vrijheid kwijtraakte. Journaal. Centennial. Amerikaan se serie over de opbouw van het Wilde Westen, naar de bestseller van James A. Michener. Met: Cliff de Young, Dennis Weaver, Glyn Turman, Rafael Campos en Robby Weaver. Kor te inhoud: Namens een groep Engelsen huurt Oliver Seccombe de jonge Skimmerhorn om in Texas vee en cow boys te gaan halen. In Texas huurt Skimmer horn op zijn beurt Po- teet, een ruw en gehar de veedrijver, die het vee en de cowboys klaar moet maken voor de grote trektocht. Brandpunt. Actualitei ten onder eindredactie van Ad Langebent. In 't 8poor van de mens. Zoals we maan dag al schreven van avond de zevendelige Engelse serie over de geschiedenis van de mensheid. De antropo loog Richard Leakey, voert als samensteller en presentator van deze serie documentaires de kijker mee naar vijftien landen over de hele we- Rock Hudson (I) als kolonel Wilder en Derrin McGavIn als Parkhill spelen een belangrijke rol in „De kronieken van de planeet Mars" op Ned. I om 20.00 uur. reld. Eerste deel: Waar het spoor begint. NOS 23.25 Journaal. 23.35 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 17.00 Pan Tau.... Kinderprogramma. 17.30 Gean dag zoals alls andara. Jeugdfilm. 17.50 Journaal. 18.00 Hat politie-programma. Serie. 18.10 Hollywood-verhalen uit da tijd van de stomme film. 19.15 Actualiteiten. Regionale nieuwsrubriek. 19.45 De 'Duitse' stem. Faye Duna- way spreekt Duits met de stem van Judy Winter. 20.00 Journaal. Aansluitend: Het ze vende zintuig. 20.18 Waar Bonn de baas is. Repor tage over de staat als de grootste werkgever. 21.00 Bio's station. Praatprogramma waarin Alfred Biolek de volgende gas ten ontvangt: Ray Charles, Charly Ri vet, Serapions Theaterm Inrathkan Familiy e.a. 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Geen leven is perfect. Docu mentaire over een Duitse zakenman in Hongkong en een Chinese arbeids ter. 00.30 Journaal. DUITSLAND 2 16.05 De verzoekfilm. Uw program- 16.30 De Minikins. Jeugdserie. 17.00 Journaal. 17.08 Telo-illuotratie. 17.50 Billy. Engelse jeugdserie. Met: Benedict Taylor, Paul Rogers en Pa tricia Lawrence e.a. 18.20 Ach, mijn beate vader. Ameri kaanse serie met Danny Thomas, Dia na Canova e.a. 19.00 Journaal. 19.30 Dalli-Dalli. Spel en plezier van en met Hans Rosenthal. Jury: Maddy Riehl. Brigitte Xander. Christian Neu- reuther. Gasten: Gaby Baginski en Fred Bertelmann. Muziek: de Jochen Brauer Band. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Familiebezoek. Een gesprek met de CDU-voorzitter Helmut Köhl. 22.20 Persoonsbeschrijving. Portret van de kunstenaar Charles Bukowski. 22.50 Marika en Caterina. Tv-docu- mentaire van Antje Starost en Hans- -Helmut Grotjahn. Marika is zevenen dertig en werkt al zeven jaar als op voedster in een kindercrèche. Ze heeft veel plezier in haar werk. 00.00 Journaal. DUITSLAND 3 18.00 Hat programma met de muis. 18.30 Textielvormen. Informatieve' serie. Afl.: Van gevorkte takken tot de Vikingweefstoel. 19.00 Badekera Rijnreis 1849. Tv-se- rie over toerisme in de 19de eeuw. 19.15 Tuinen in Engeland. Serie over de cultuurgeschiedenis van de Engelse .tuinarchitectuur. Presentatie: Sir John Gielgud. 20.00 Journaal. 20.15 Mensen uit het variété. Duits- -Hongaarse speelfilm van Josef von Baky (1938). Met: La Jana, Attila Hor- biger. Christl Mardayn en Hans Mo- ser. 21.40 Die goede oude tijd - die goe de oude tijd? Documentaire van Ole Brage, Kai Michelsen en John Erik- sen. Afl.: Die aan de schaduwzijde: Kopenhagen 1870-1910. 22.10 De paarden van San Marco in Berlijn. Tentoonstellingsreportage. 22.40 Soap of Gezellig thuis (2). Amerikaanse tv-serie. 23.05 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Emilie. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.05 Er was eens.... da mens. Te kenfilmserie van Albert Barille over de geschiedenis van het mensdom. Achtste afl.: De Karolingers. 18.30 Juke-box. Emly Starr met 'Sweet lips'. 18.35 Avonturenboeken. Tweede af levering van een Engelse jeugdserie. Met: Vincent Price, Rene Auberjo- nais, Severn Darden, Michael Brick, Christian Berrigan en Mary Betten. Afl.: In een duistere nacht. 19.22 Uitzending door derden. Pro gramma van de SO. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's. mededelingen en uitslagen Liedjestoto. 19.45 Journaal en sportberichten. Richard Leaky is de maker van de zevendelige serie „Op het spoor van de mens" vanavond op Ned. II om 22.30 uur. Met o.m. een beeldverslag van de Ronde van Frankrijk. 20.15 Paradijsvogels. Een serie van Mark de Bie naar de toneelwerken van Gaston Marlens. Met: Carlos van Lanckere, Rose Calmeyn. Jef Burm. Anton Peters. Ward de Ravet e.a. Ne gentiende afl.: Siska en Gust Verhel le vieren hun gouden jubileum. 20.55 Panorame-zomereditie. Her haling van een reportage van Moni que Delvaux over het leven op een kolchoze in de Oekraine: Een dorp genaamd Tchernobaevka. 21.40 Het Valkeneet. Amerikaanse serie over het wel en wee van Califor- nische wijnbouwers. Met: Jane Wy- man, Robert Foxworth, Susan Sulli van. Billy Moses, Jamie Rose, Loren zo Lamas, Abby Dalton, Nick Ramus, Margaret Ladd en Chou-Li Chi. Vier de all.: Angie verwijt Lance zijn spil zucht. Om zijn grootmoeder beter te stemmen saboteert hij het irrigatie systeem van de wijngaard van Gio- bertis. Vervolgens vraagt hij het nodi ge geld om een tijdje onder te dui ken. 22.30 Journaal. BELGIE BRT 2 Zm België BRT 1. BELGIE FRANS 1 15.45-17.00 Ronde van Frankrijk. Rechtstreeks verslag van de rit: Fleu rance-Pau. 17.45 Nourriturea. Documentaire se rie over voeding. Afl.: Diepvriezen van 18.15 Cina-vacancea. Vakantiepro gramma voor de kinderen. 18.45 Faitea voa jaux-vacances. Spelprogramma. 19.00 Antenne-aoir. Actualiteiten, editie Namen. 19.25 Weerbericht. 19.30 Journaal. 19.55 Ronde van Fyankrijk. Samen vattende reportage van de rit: Fleu rance-Pau. 20.05 Autant aavoir. Verbouwen: dat is economisch 20.30 Circus world. Amerikaanse speelfilm van Henry Hathaway (1964). Met: John Wayne, Claudia Cardinale, Rita Hayworth en Lloyd Nolan. Korte inhoud: Matt Masters leidt een groot circus en heeft erg veel succes met zijn 'western show', een reconstructie van een overval op een postkoets door Indianen. Een van de sterren hierin is Toni Alfredo, een aangeno men dochter van Matt. 22.45 Journaal. BELGIE FRANS 2 19.00-19.30 Zie België Frans 1. 19.30 Nieuws voor doven en slecht horenden. 19.55-23.10 Zie België Frana 1. ENGELAND BBC 1 17.20 Play school. 17.45 POpeye. Tekenfilmserie. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Think again with Johnny Ball. 18.35 Kinderlilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 19.55 Holiday report. 20.05 Medical express. 20.35 Top of the pope. Hitparade. 21.10 Fame. Serie. 22.00 Journaal. 22.25 Oppenheimer. Tv-serie in ze ven delen over het leven van Oppen heimer. 23.35 Documentaire. 00.40 Journaal. ENGELAND BBC 2 17.20 Golf. 19.10 Carl Flesh. Vioolcompetitie? 20.40 Journaal. 20.45 Carl Flesh. Vioolcompetitie. 22.00 Documantaire. 23.05 Tho associate. 23.30 Carl Flesh. Uitslag. 23.45 Newsnight. 00.30-01.15 Golf. Televisie morgen NEDERLAND 1 NEDERLAND 2 NOS 13.00-13.45 Ronde van Frankrijk. Rechtstreeks verslag van de rit: Pau- -Saint-Lary. Commentaar: Mart Smeets en Jean Nelissen. 14.00-15.45 Ronde van Frankrijk. Vervolg. DUITSLAND 1 10.00 Journaal en achtergrondinfor- 10.23 Persoonsbeschrijving. Herha- 10.55 Bio's station. Herhaling. 12.25 De heer Ugurlu slacht een ram. Herhaling. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Journaal. 15.55 Journaal. 16.00 Sterven zonder angst. Een ge sprek met dr. Elisabeth Kubler-Ross over stervensbegeleiding. 16.45 Teletechnicum. Met bijdragen over de meetbaarheid van intelligen tie. 17.30 Ronde van Frankrijk. Verslag van de dertiende rit: Pau-Salnt-Lary. 17.50 Journaal. 18.00 Vrolijke kudde. Serie: Dieren liefde (2). DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 14.57 ZDF-Uw programma. 15.00 Journaal. 15.03 Vakantiekalender. 15.35 Trocadero. Franse jeugdfilm (1978) over een vriendschap in Parijs. Met: Lionel Melet, Anny Duperey, Be- rangere de Lagatinerie e.a. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illuatratie. 18.00 Politiehond Murmel....Teken filmserie. DUITSLAND 3 WDR 18.00 Uit de oude doos. Slapstickse rie. Afl.: Larry, de dubbelganger. BELGIE BRT 1 14.00-15.15 Ronde van Frankrijk. Rechtstreekse reportage van de laat ste kilometers en de aankomst van de dertiende rit: Pau-Saint Lary. Commentaar: Louis de Pelsmaeker en Mark Vanlombeek. 18.00 Emilie. Tekenfimserie voor de kleuters. BELGIE BRT 2 Zie België BRT 1. BELGIE FRANS 1 13.00-15.15 Ronde van Frankrijk. Rechtstreekse reportage van de rit: Pau-Saint Lary. 17.45 Nourritures. Documentaire se rie over voeding. Vijfde afl.: Ambach telijke bieren. BELGIE FRANS 2 14.00 Teletekst. Vakantie-toerisme. ENGELAND BBC 1 07.40-08.55 Tv-cursussen. 11.55 Golf. 14.00 Journaal. 14.30 See saw. Kinderprogramma. 14.45 Golf. 17.20 Play school. 17.45 Jigsaw. ENGELAND BBC 2 Radio vandaag HILVERSUM 1 - 17.02 (NCRV) Kleinkunsttheatl j 18.06 Hier en nu - 19.02 Leger Heilskwartier - 19 17 De wereld i Gods lot - 20.03 Vierkant - 21.02 a de vrije zomertoer - 22.02 Dor l dagsport en -muziek - 22.55 Hie a daar zending - 23.05 (NOS) Mei oog op morgen. HILVERSUM 2 - 16.03 (AVRO) Actueel en inform in de vooravond - 18.30 IKON gramma - 19.00 Zo hoor je nog wat - 19.20 Levens- en were* schouwingen - 19.30 Natafelen lichte muziek - 20.03 Oorlog en v (luisterspelserie) - 21.15 Gedict J programma - 21.30 Teleac - 2 j Jus in de zomer: kunst en cultu 23.00 Paul van Schaik met zijn spectrum'. HILVERSUM 3 - 18.03 (NOS) De avondspits (TROS) Poster met Tom Muld 20.02 Soul- en discoshow - Sesjun met opnamen van het Festival - 23.02 Wim van Putten zijn elpee-uur. HILVERSUM 4 - 17.00 (VARA) Sluiting - 20.00 certavond - 21.35 Het zout in de - 22.00 De sirenen (luisterspi 22.35 Romantische muziek. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (KRO) Laat op - 1 mandsland - 6.02 Van zesse 9.03 Mensen en medeklinkers - De vensterbank - 11.02 Adres o kend - 12.03 KRO- Nostalgie -1 (NOS) Radio Tour de France - 1 (KRO) Tussen wal en schip - HILVERSUM 2 - 7.20 (VPRO) Radionieuwsd Vpro - 9.05 Gymnastiek voor vrouw - 9.15 De werkbank - 9.33 press-Vpro - 10.33 Democriet - Klassieke muziek - 11.33 Week in week uit - 12.20 Agri 12.35 Actualiteiten - 13.10 Inkijk' Inbar - 13.33 (NOS) Meer over der: de stem van de sprekende derheid - 14.33 Teleac- program 15.03 Spiegel van België' - 15.32K- jaren 30.... - 16.00 Vakantiekranl Nederland - 17.00 Journalistenfo - 17.35 (VOO) Info-magazine HILVERSUM 3 - 7.02 (EO) Joy in the morning Tijdsein - 9.03 De muzikale frui - 10.03 Muziek motief - 10.45 I en informatie voor Joegoslavi att werknemers - 11.03 (NCRV) Pop |g stop - 12.03 Goeiemiddag met de Groot - 12.15 Het weerpra 13.03 Discotheken top 10 - 13.' ni-special rond de Beach Boj 14.00 (VOO) De tipparade van van Leeuwen - 15.20 Popjournégj 15.30 Lex Harding met de Vero 4 HILVERSUM 4 - 7.02 (NOS) Vroeg klassiek - Muziek uit de Middeleeuwen er Renaissance - 9.30 Volksmuziek K)1 niet-Europese klassieke muzie 10.00 Schubertiade Rotterdam door het Consortium Classicum i Pf Dieter Klocker - 11.00 (VOO) Mi la] voor miljoenen: werken van M ,j sorgsky, Tsjaikovsky, Chopin, nod, Liszt, Albinoni, Strauss - Het BerlIJns Philharmonisch Of o.l.v. Mstislav Rostropowisch r Pathetiquo van Tsjaikovsky - (NOS) Nederlands muziekmagaz* 14.00 Onder de groene linde - 1^. (VPRO) De VPRO-muziekshow - 17.00 Sluiting NIEUWSBERICHTEN j. Nieuwsuitzendingen zijn op Hilveff1*1 1 elk heel uur, 24 uur per dag. Op 3' versum 2 op elk half uur van 7.30 tot 17.30 uur. voorts om 7.00, i 13.00, 18.00. 20.00. 22,30 en 2W1 uur. Op Hilversum 3 op elk he4 van 7.00 tot 24.00 uur en HilverSf om 7.00, 8.00 en 13.00 x hé N Op oei

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2