s De Ef teling als zonnig decor voor zomershow met A La Carte RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANTq WOENSDAG 14 JULI 1982 PAGI1 Kenneth More („Forsythe Saga") overleden LONDEN De Britse toneel-, film- en televisieac teur Kenneth More is op 67-jarige leeftijd overle den. More speelde belangrijke rollen in verscheidene films, waaronder „Genevieve", ,The deep blue sea", „Sink the Bismarck", „Doctor in the house" en „Reach for the Sky". Hij stond bekend als een van de grootste comedy-acteurs in Engeland. Van de te levisie was hij bekend als een van de hoofdrolspe lers in de serie „The Forsythe Saga". Door deze laatste rol werd hij ook in ons land erg bekend. Hij was vooral gespecialiseerd in uitbeeldingen van oorlogshelden. Hij vocht zelf in WO II en werd daarvoor door de Engelse koningin onderscheiden. Hij leed al drie jaar aan de ziekte van Parkinson. More was het best bekend door zijn rol als de Britse vlieger zonder benen uit de tweede wereldoorlog Douglas Bader in „Reach for the Sky". Leoni Jansen leest nieuws op Jeugdjournaal HILVERSUM - De 26-jarige Leoni Jansen zal als opvolgster van Leontien Ceulemans het NOS-jeugdjournaal gaan pre senteren. Zij is afkomstig van de VARA,' waar Leoni het afgelopen winterseizoen o.m. het jeugdprogramma „Roffel" op de televisie heeft gepresenteerd. Zij zal dat trouwens ook het komende seizoen blijven doen. Daartoe is overeenstem ming bereikt tussen VARA en NOS. De nieuwe presentatrice van het Jeugdjournaal heeft van 1974 tot 1977 de academie voor de kleinkunst doorlopen en is daarna opgetreden in diverse theaterprodukties. Samen met Gerard Cox en Adèle Bloemendaal. Ook verleende zij medewerking aan diverse radioprogramma's voor jongeren. Leoni Jansen is voor haar nieuwe functie via een versnelde pro cedure gekozen uit vele tientallen gegadigden, die zich na het ontslagnemen door Leontien Ceulemans spontaan hadden ge meld. De kpuze werd op zo korte termijn gemaakt, omdat het Jeugdjournaal na afloop van de schoolvakanties vanaf 6 septem ber weer dagelijks van maandag tot en met vrijdag op het scherm komt. Miljoenen voor tv- rechten 01. Spelen LOS ANGELES Het organisatiecomité van de Olympische Spelen van 1984 in Los Angeles heeft 256,3 miljoen dol lar binnen uit de ver koop van televisierech ten. Deze week werden voor in totaal 900.000 dollar overeenkomsten gesloten met televisiesta tions in Nieuw-Zeeland en de Philippijnen. Veel eerder al kocht ABC de Amerikaanse tv-rechten voor 225 miljoen dollar. KAATSHEUVEL Veel toeristische plekjes in Ne derland vormen een schit terend decor voor televi- sie-shows. Veel program ma-makers maken daar gelukkig ook gretig ge bruik van, vooral in de zomer. Het mag dan mis schien wat minder op drachten voor de decor bouwers van de NOS be tekenen, het is wel een goede promotie, vooral wanneer de shows ook in het buitenland wórden bekeken. Op de mogelijkheid van leven dige decors mikt de TROS deze zomer ook weer in vijf programma's met titels als Ne- derland-bloemenland en Ne- derland-dansland, die op vrij dagavond onder de titel „Zo mer 1982" op het scherm wor den gebracht. Zo kwam de show van vorige week bijvoor beeld uit de Martinihal in Gro ningen. Daar werd de mani festatie „Expo Water '82" ge houden en vooral presentator Tom Mulder speelde op het as pect Nederland-waterland in door bij elke aankondiging een nat pak te halen. Wat voor fratsen Tom Mulder deze week weer uithaalt, is vrijdag vanaf 20.27 uur op Ned. II te Jenny Renshaw, Joy Martin en Katie Humble (v.l.n.r.) zingen in een wiebelende roei boot over de Griekse zomerzon. zien, wanneer hij niet alleen een aantal nationale, maar ook internationale artiesten als De- mis Roussos, Dshinghis Khan en Randy Crawford ontvangt. Het decor is in ieder geval de moeite waard, want voor de derde aflevering werd voor het sprookjespark de Efteling gekozen. Het lijkt niet zo moêilijk om daar geïnspireerd te werk te gaan, met zoveel leuks vlak in de buurt. Demis Roussos be landt dan ook in een Oosters Paleis en The Brat vinden we terug op de tennisbaan. Tus sendoor komt natuurlijk ook het treintje in beeld, dat door het park rijdt en Holle Boile Gijs die bedankt als hem afval in de mond wordt gestopt. Het trio, van wie opnamen zijn te zien in de roeivijver van het park heet A La Carte. Van de drie dames is zojuist de single In The Summersun Of Greece verschenen. Jenny, Joy en Katie genieten zichtbaar als ze staande in een wiebelende roeiboot het nummer playback zingen. Dat er niet echt gezon gen wordt, is het enige nadeel van het programma. Boven dien valt het nog eens extra op door de presentatie van Tom Mulder. Tijdens zijn aankondi gingen is bijvoorbeeld de fluit van de stoomtrein wel te ho ren. Volgens een van de men sen van het produktie-team is deze manier van werken ech ter kosten besparend. Beloofd ijsje A La Carte was hoewel ze het erg warm hadden gehad tij dens de opnamen, erg tevre den. Vooral de opnamen in de heen en weer bewegende roei boot hadden ze leuk gevonden. Als ze de schaduw van een paar bomen hebben opgezocht, op het gras zijn gaan zitten en het beloofde ijsje hebben ge kregen, vertelt Jenny dat ze eigenlijk een paar dagen vrij hebben en van plan zijn die in Scheveningen door te bren gen. „We doen ook een aantal concerten. Vrijdag staan we om een uur 's nachts in de Scheveningse discotheek One. Is het een leuke badplaats?", wil ze weten. A La Carte begon drie jaar ge leden. Toen ze met" een Duits productie-team en een Duitse platenmaatschappij in zee gin gen, kwam het suces. Hoewel Nederland voor het eerst met Jenny Renshaw, Joy Martin en Katie Humble kennis maakt, heeft de groep in Duitsland negen hits op haar naam staan en er zijn inmid dels twee elpees verschenen. .Het dames trio vindt optreden, voor zalen het leukst, omdat ze dan ook eigen geschreven nummers kunnen zingen. „Voor de singles zitten we vast aan het producers-team, die het materiaal levert. We heb ben helemaal niets in te bren gen bij de keuze van die num mers en dat vinden we jam mer. We hebben het wel eens geprobeerd, maar dat hielp niets. Hebben jullie in Neder land goede producers rondlo pen. We zoeken er namelijk een, zet dat ook maar in het artikel". „Met die shows verdienen we trouwens het geld", laat Katie Humble weten. „Bovendien kunnen we meer onszelf zijn en hoeven we niet te playbac ken zoals vandaag bijvoor beeld". Terwijl Joy haar maten door geeft, vertelt Jenny: „We zijn erg goed. We kunnen fantas tisch zingen. Weet je dat de kostuums die we bij een con cert dragen zestienduizend gulden kosten". „Ja, en als je ze ziet, denk je dat ze nog geen tientje hebben gekost", zegt Katie lachend. „Dat is een grapje, hoor". „Mijn benen zijn verzekerd voor een half miljoen pond", merkt Jenny op. „En het liefst drink ik Duitse wijn. Hebben jullie 'ook wijn in Nederland? Ik verheug me nu al op die paar dagen vrij in Schevenih- gen". Jenny, Joy en Katie willen van alles over de badplaats weten en worden naarmate het gesprek vordert steeds en thousiaster. Het eind van het liedje is, dat ze eerder komen. „Je moet toch optimaal van je vakantie genieten", vindt Joy. „Vooral als je maar zo weinig vrij bent als wij". HANS PIËT DRIES Dries Holten, de Limburgse zanger, die altijd zoveel En gels in zijn songs doet (Tho se words, Love is all around, Storybookchildren), werd destijds op Java gebo ren. Het maleis dronk hij daar destijds als moeder melk in, terwijl hij nog in zich meedraagt de geur en het geluid van de daar ge houden pasar malams. Hier aan wijdde hij het lied „So- leram", dat ook als titel is meegegeven aan zijn jongste elpee, die met een knipooog naar de mensen met die landsaard ook iets van het heimwee naar die tijden hoorbaar wil maken. Hij werd geboren in Cimahi op Java en woonde daar tot zijn zestiende. Toen begon bij hem het verlangen te werken naar dit koude kik kerland. Hij begon hier te werken als keramist, maar vond al spoedig Sandra Reemer op zijn pad, met wie hij een duo vormde met tal van hits. Die tijd ging voorbij, waarna hij met Rosy in zee ging. Nog later schreef hij voor een Du koppel als Cindy und Be en voor Teach in, Debbi Oscar Harris en Tumbl weeds. Toen kwam zi eerste Maleise plaat: „Rar ramé". Waarvan nu dan h vervolg. JOOP Je zou zo denken, dat goede muziek een muzikant als muziek in de oren klinkt. Bij Joop Stokkermans is dat niet zo. In „Televizier" ver telt hij in een interview, dat de mooiste muziek voor hem de stilte is. Hoe stiller hoe mooier. Hij schreef alle hits voor Jasperina de Jong, loopt Caroline na met ad viezen voor goede muzie! voor haar eigen muziekprc gramma op Hilversum 4, i zelfs muzikaal actief vod het kinderprogramma „Ld waaipapegaai", maar al men hem vraagt naar hd mooiste op aarde, da noemt en roemt hij de stilt* Momenteel is hij bezig d muziek te schrijven voor d musical „Fien" van hi echtpaar Herfst-de Jon die in het najaar rond moi zijn, een musical over hi leven van Fien de la Ma een vrouw met een bo theaterlevén achter de n uitgerekend een vrouw oo die geen stilte verdroeg altijd beweging en leven oi zich heen verlangde. Mi schien moet je wel een mit naar van de stilte zijn or muziek te kunnen schrijve voor iemand die niet buitei muziek en theater kon. Di ook een einde aan haar le ven maakte, toen er haar geen muziek meer i zat. Televisie vandaag nederland 2 nederland 1 16.10-17.35 Geluksvogels. BBC-film voor de jeugd naar een boek van John Farrimond. Billy en zijn vrienden Nancy en Mick zoeken bij gebrek aan speelruimte hun vertier tussen de sintelbergen. Een spannende, maar ook een levensgevaarlijk plaats om te spelen. NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.58 Journaal. 19.00 Van gewest tot gewest. Regionale nieuwsrubriek met het natuurgebied Swalmdal, dat mis schien verdwijnt omdat er plannen voor een au tosnelweg zijn, die door dat gebied zou moeten lopen en het huifschip voor vakantieverhuur in Oost-Groningen. Het huifschip is een nieuw soort boot waarmee vaarrecreatie in Oost- Groningen mogelijk wordt. 19.20 Oogst in beeld. Interna tionaal agrarisch nieuws met vanavond een re portage over de spanze- genvisserij, waarbij het net door twee vissers schepen wordt voortge trokken. TROS 19.50 Limelight. Amerikaanse speelfilm van en met Charlie Chaplin (1952). Verder met: Claire Bloom, Marjorie Ben nett, Sydney Chaplin, Nigel Bruce, Norman Lloyd en Buster Keaton. Korte inhoud: Calvero, eens een top-komiek, maar nu aan lager wal geraakt, ontmoet de jonge balletdanseres Terry, die net een po ging tot zelfmoord heeft gedaan. Calvero helpt haar op de been en zij gaat veel vari hem hou den. Calvero is échter van menjng dat het gro te leeftijdsverschil en het feit dat zijn eigen carriere bergafwaarts gaat een huwelijk in de weg staat. NOS 21.37 Journaal. 21.55 Limelight. Vervolg. 22.25 Indonesië, de vergeten handelspartner. Een documentair program ma naar aanleiding van het officieuze bezoek dat prins Bernard en prinses Juliana aan In donesië brachten. 23.15 Journaal. 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. NOS 20.00 20.27 i Ronde van Frankrijk. Samenvatting van de vandaag verreden indi viduele tijdrit in Valence d'Agen. Commentaar: Marts Smeets en Jean Nelissen. De Bereboot. Voor de kleintjes. Christina's afscheid. Poolse jeugdfilm in twee delen van Andrzej Za- jaczkowski. Tweede afl.: Christina is voor de cor rectie van een kleine ru gafwijking een aantal maanden in een thera peutisch instituut opge nomen. Kenmerk. Informatieru briek over kerk en sa menleving. Een portret van de schrijver-politi cus Sergio Ramirez, die sinds juli 1979 deel uit maakt van de regering van Nationale Wederop bouw van Nicaragua. Journaal. Socutera. Filmpje van de Stichting Foster Pa rents Plan Nederland. I Dynasty. Amerikaanse serie over de Cafring- ton- dynastie. Met: John Forsythe, Linda Evans, Al Corley, Pamela Sue Martin, Joan Collins e.a. Korte inhoud: Alexis, Blake's ex- vrouw woont nog steeds in haar stu dio op het Carrington- landgoed. Zij vraagt Steven zijn vader op te zoeken en met hem te praten. Als Steven, na veel moed verzameld te hebben zijn vader ziet, rent hij hard weg. Hij struikelt over de rand van het zwembad en belandt met zijn hoofd tegen de duikplank. Alexis reageert heel pa niekerig en tot Krystles verbazing neemt Blake Alexis in zijn armen. I Infoshow. Actualiteiten en amusement, gepre senteerd door llona Vis ser en Jan de Vries. I De wereld rond: Fauta- si. Film over de Fautasi- bootraces, die op Onaf- hankelijksdag, 4 juni, op het eiland Apolima in West-Samoa worden gehouden. i Taxi. Amerikaanse serie over de medewerkers van een taxi-bedrijf in New York. Met: Judd' Hirsch, Jeff Conaway, Danny DeVito, Tony Danza e.a. Bobby brengt Tony op het Jee om het eens als acteur Scene uit de film „Limelight" met Charlie Chaplin als Terry en Claire Bloom als Neville op Ned. I om 19.50 uur. Judd Hirsch speelt de rol van Alex in „Taxi" op Ned. II om 22.35 uur. te proberen. NOS 23.07 Journaal. 23.17 Nieuws voor doven en slechthorenden. duitsland 1 16.40 Het Duitse poppentheater. Darmstadter Puppenspiele. 17.10 Twee ouden hazen ontdekken iets nieuws. Kinderprogramma. 17.30 Ronde van Frankrijk. Verslag van de elfde rit. 17.50 Journaal. 18.00 Nick Knatterton. Serie. 18.10 Nils Holgerssons fantastische reis. Sprookjesserie. 18.35 St Pauli-aanlegsteiger. Serie. 19.15 Actualiteiten. Regionale nieuwsrubriek. 19.45 De 'Duitse' stem. Renate Küs- ter spreekt voor 'Julie Christie een Duitse tekst in. 20.00 Journaal. 20.15 Regine of De val. Oostduitse tv-film van Jans-Peter Proll. Met: Bar bara Schnitzler, Jurgen Beuter, Peter Aust. Otti Planerer en Ulrlch Voss. Korte inhoud: Rond 1870 heerst er In Duitsland een economische chaos. Dr. Heller heeft zich rijk gespecu leerd, maar hij wil meer macht en aanzien. Vandaar dat hij zijn vrouw Regine aan een bankier wil koppelen. 21.35 Titels, theses en tempera menten. Culturele rubriek. 22.30 Journaal. duitsland 2 16.35 Don Quichote. Tekenfilm. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.05 Rokende colts. Amerikaanse westernserie. 19.00 Journaal. 19.30 De beweging. Jeugdfilm 20.15 ZDF-magazine. Actualiteiten rubriek. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Lotto. 21.25 De straten van San Francisco. Amerikaanse politieserie. Met: Karl Malden. Michael Douglas en Steve Forrest. Korte inhoud: Frank Chaffee wordt door Art Styles, lid van een gangsterbende, vermoord. De moord is bedoeld als waarschuwing voor Frankie's broer Roy. 22.15 Het sprookje van 1001 miljar den. Rijkdom en problemen van Saoedie-Arabië. 23.00 De heer Ugurlu slacht een ram. Film over moslims en christenen in Duitsland. 23.30 Journaal. duitsland 3 WDR 18.00 Sesamstraat. 18.30 Wilde dieren. Natuurfilmserie. 19.00 De bonte wereld der Alpen- dieren. Natuurfilm van Eckhard von Mandelsloh. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Op woensdag in... Informatie en amusement. 21.45 Verslaggever buitenland: De twijfels zitten diep. Reportage van Manfred Bainczyk uit Belgie. 22.15 Dinner at eight. Amerikaanse speelfilm uit 1933 van George Cukor. Met: Maria Dressier, John en Lionel Barrymore. Wallace Beery en Jean Harlow. 23.50 Journaal. belgie brt 1 17.00 Op hat Schildpadplein. Jeugdprogramma met als thema: onze vriendjes In de EG: Ierland. 17.30 De kat. Jeugdserie van Lode de Groof, onder regie van Bert Struys. Met: Rik Andrles, Domlen de Gruyter, A. Wlllems en Diana Delhem. Tweede afl.: Oscar Diaz, de directeur en eigenaar van een Vlnexfabriek is absoluut niet opgetogen over de mi- lleubeschermende activiteiten van de Kat. 18.00 Emilia. Tekenfilmserie voor de kleuters. 18.05 Er was aens een tekenaar: Goya. Portret van een veelzijdig kunstenaar, die leefde van 1746 tot 1828. 18.30 Buck Rogers. Amerikaanse SF-serie voor de jeugd met Gil Ge-ar- din de titelrol. Achtentwintigste afl.: Kristallen. 19.17 Uilzending door derden. Pro gramma van de KDO. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's. mededelingen en Tierce-uitsla- gen. 19.45 Journaal. Met o.m. een verslag van de Ronde van Frankrijk. 20.15 De weerman. 20.20 Arnold (Diff'rent strokes). Amerikaanse komische serie met Gary Coleman, Todd Bridges, Conrad Bain en Dana Plato. Korte inhoud: Arnold en zijn vriendje Dudley zijn doodsbenauwd als twee jonge vech tersbazen hen met 'je lunch of je le ven' trachtpn te intimideren. 20.45 Spel zonder grenzen. Interna tionaal spëlprogramma, waaraan ze ven landen (o.a. Turnhout, België) deelnemen in het Zwitserse Tessere- te. Commentaar: Mike Verdrengh. 22.10 Puur cultuur... over derden. Herhaling van een programma, waar in Ludo Bekkers een gesprek heeft met Els Barents over: dr. Erich Salo mon. fotograaf. 22.40 Journaal. Vooraf Tierce en uit slagen Nationale Loterij. belgie brt 2 Zie België BRT 1. belgie frans 1 17.45 Nourriturea. Documentaire se rie. Derde afl.: Van de wijnstok nagr het glas. 18.15 Clne-vacancea. Vakantiepro gramma voor de kinderen. 18.45 Faltea voa jeux-vacances. Spëlprogramma. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Brussel. 19.25 Weerbericht. 19.30kt'ournaal. 19.55 Honda van Frankrijk. Samen vattende reportage van de individuele tijdrit te Valence d'Agen. 20.05 La chassa aux trasors. Inter nationaal spëlprogramma. 21.05 Nationale loterij. 21.10 Jaux sans frontier*». Interna tionaal spëlprogramma. 22.40 Journaal. belgie frans 2 19.00 Un autre regard. De Kerk en de onafhankelijkheid van België. 19.30 Nieuws voor dovan en slecht horenden. 19.55-23.00 Zie België Frans 1. engeland bbc 1 16.45 Popbol. 17.20 Play school. 19.10 John Craven's newsround. 18.15 The monkees. Serie. 18.35 Kinderfilmpja. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 19.55 The Wednesday film. Oh, you are awful. 21.30 Now ge! out of that. 22.00 Journaal. 22.25 Chicago story. Serie. 23.25 Kelly Monteith. 00.03 Journaal. 00.45 The 20th century remembe red. Lord home. 00.50 Weerbericht. engeland bbc 2 18.10 Arts. 18.40 Yesterday's witness. 19.10 Carl Flesch. Vioolcompetitie. 22.00 Butterflies. Serie. 22.30 Cloud Howe. 23.20 Reportage. 23.45 Newanight. 00.30 Cricket. Televisie morgen nederland 1 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. KRO 15.30-17.15 De vondeling (Orzo- wei). Jeugdfilm in twee delen, ge maakt door de Franse cineast Y".es Alegret over een blanke jongen, die geadopteerd wordt door en opgroeit bij de Swazi-stam in Afrika. Eerste deel: Orzowei, wat vondeling bete kent, heeft het niet gemakkelijk als hij opgroeit. Hij wordt door de andere kinderen uitgelachen omdat zijn huid wit is. Als hij vijftien jaar is wordt hij door het stamhoofd uitverkoren om als enige deel te nemen aan de 'grote proef: dertig dagen alleen in het oerwoud doorbrengen. nederland 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. 15.45-17.30 Ronde van Frankrijk. Rechtstreekse reportage van de rit Fleurance-Pau. Commentaar: Mart Smeets en Jean Nelissen. duitsland 1 10.00 Journaal en achtergrondinfor matie. 10.23 Regine of De Val. Herhaling. 11.40 Umachau. 12.10 ZDF-magazin. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Journaal. 16.10 Journaal. 16.15 Zij-hij-hat. Vrouwenprogram ma. 17.00 Pan Tau.... Kinderprogramma. 17.30 Geen dag zoals alle andere. Jeugdfilm. 17.50 Journaal. 18.00 Het politie-programma. Serie. duitsland 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 14.57 ZDF-Uw programma. 15.00 Journaal. 15.03 Sindbad. Tekenfilmserie. 15.30 Vakantiekalender. 16.05 De varzoekfilm. Uw program- 16.30 De Minikins. Jeugdserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Billy. Engelse jeugdserie. Met: Benedict Taylor, Paul Rogers en Pa tricia Lawrence e.a. duitsland 3 belgie brt 1 15.45 Ronde van Frankrijk. Recht streekse reportage van de laatste ki lometers en de aankomst van de twaalfde rit: Fleurance-Pau. Com mentaar: Louis de Pelsmaeker en Mark Vanlombeek. 18.00 Emilie. Tekenfilmserie voor de kleuters. belgie brt 2 Zië Bëlgië BRT 1. belgie frans 1 15.45 -17.00 Ronde van Frankrijk. Rechtstreeks verslag van de rit: Fleu rance-Pau. 17.45 Nourrifures. Documentaire se rie over voeding. Afl.: Diepvriezen van vlees. belgie frans 2 14.00 Teletekst. Vakantie-toerisme. engeland bbc 1 07.40-08.55 Tv-cursussen. 11.55 Golf. 14.00 Journaal. 14.30 See saw. Kinderprogramn 14.45 Golf. 17.20 Play school. 17.45 Popeye. Tekenfilmserie. engeland bbc 2 Radio vandaag HILVERSUM 1 - 17.00 (EO) Actualiteiten en rr 18.05 (NCRV) Hier en nu - 19.02 ziek in vrije tijd - 20.03 (NOS) La de lijn - 23.07 Met het oog op n gen. HILVERSUM 2 - 16.32 (VARA) Over recht en onri I tijdens actuele rechtzaken - 17.00 tualiteiten - 17.36 Onder vuur: confrontatie tussen een Nederlar in het nieuws en een aantal hinde ke vragenstellers - 18.20 Polili partijen - 18.30 Overheidsvoorlich i - 18.45 De rode draad - 19.30 magazine over kleinschalige rad r 20.03 Het zout in de pap - 20.451 tijd, blije tijd - 21.10 Voor de Ant 1 nen - 21,40 Open school - 22.10 I dio Volksuniversiteit - 22.40 Zor titel... - 23.00 And all that jazz... HILVERSUM 3 - 16.34 (KRO) Nieuws-box - (NOS) De avondspits - 19.02 (K Krachtvoer - 21.02 Stampij - 2 Rocktempel - 23.02 Walhalla: i wenpop. HILVERSUM 4 - 16.30 (NCRV) Literama woensd 17.00 Sluiting - 20.00 RomantiJ orkestmuziek uit Noorwegen - 2( Robert Riefling speelt 'Das wohlt perierte Klavier' - 21.30 Litera -woensdag - 22.25 Orgelweds ji Haarlem 1982. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (NCRV) Late date - 1.02 Me polis - 2.02 Nachtexpress - 6.091 daag.... donderdag - 9.03 Wi9 i waar Willem Wever woont? - 1 Gezellige muziekjes bij de kolf 11.03 Het Nederlandstalig kwarti j - 11.30 Twaalf-uurtje - 12.40 MidT' pauzedienst - 13.06 Hier en i 13.20 Gouden Regen EnsemW N 14.03 (NOS) Radio Tour de Fran j 17.02.(NCRV) Kleinkunsttheater. HILVERSUM 2 - 7.20 (AVRO) Ingrid Drissen - Gymnastiek voor de vrouw - 9.' werkbank - 9.33 Open school - Sonja van Proosdij - 11.03 Praall extra over tatouage - 11.33 Radio waaipapegaai - 11.45 Actueel f' formatief tussen de middag - t Anne van Egmond - 16.03 ActuW informatief in de vooravond. HILVERSUM 3 - 7.02 (TROS) De havermoutsho 9.03 Hugo van Geldéren met hip, 11.03 Polderpopparade - 12.02 Nederlandstalige top 10 - 13.03 T pop of een envelop - 15.03 Tros 50. HILVERSUM 4 - 7.02 (VARA) Morgenrood - 9.00fcC varieerd muziekprogramma - 11 Het zout in de pap - 12.25 Opere 13105 Gevarieerd muzikaal namid<£n programma - 17.00 Sluiting. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hilver ll 1 elk heel uur, 24 uur per dag. Op versum 2 op elk half uur van 7.30£: tot 17.30 uur, voorts om 7.00, I 13.00, 18.00, 20.00, 22.30 e uur. Op Hilversum 3 op elk t van 7.00 tot 24.00 uur en Hilvi om 7.00. 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2