Willems krijgt zijn revanche .onder SPORT LEIDSE COURANT DINSDAG 6IUU 1982 PAGINj^ VAN KILOMETER TOT KILOMETER HEUVELELA^D.5ellP°0R Longwy. Er zijn opnieuw 92 km: demarrage van Mentheour. ;prints waar respectieve- Tackaert, Van der Poel. Adrie van acht en vier seconden Houwelingen. Versluys, De Rooy en Seznec volgen. De Schoenmaecker in bezemwagen. 98 km: kopgroep 24 seconden voor. 110 km: kopgroep ingelopen. 116 km: vierde bonificati woensd7juli-73km Le Bigault mislukt. 27 km: eerste bonificatie-tussen- sprint: 1. Andersen. 2. Hinault, 3. Kelly. 35 km: twee bonificatie-tussensprint: sprint: 1. Anderson, 2. Hinault, 3. Bonnet. Willems en De- 121 km: twee leiders 20 seconden 1. Hinault. 2. Thurau, 3. Kelly. 41 km: kopgroep met Braun. Duclos- km: aanval Lasalle, Guyot en Le Guilloux inge- 53 km: doorkomst op de Cote de Gorze (4e cat.): 1. Vallet. 2. Van der 128 km: vijfde bonifi Velde, 3. Maier. Later wordt, ge een misverstand, nog een ment opgemaakt en in ment verwerkt: 1. Bernaudeau, 2. Andersen, 3. Chappuis. derde bonificatie sprint: 1. Willems, 2. Demierre, 3. klasse- Lubberding. 130 km: Bittinger bij twee leiders, maar valt weer terug. 131 km: Willems verslaat Demierre de sprint. Anderson behoudt gele sprint: 1. Hinault. 2. Anderson. 3. Van der Velde beste Nederlan- Rault. der op vierde plaats. Een racefiete weegf-0 a 9 kilo LONGWY Met gebalde vuisten passeerde Daniel Wil lems de finish. Hij maakte, na dat vaststond dat hij de derde etappe in de Franse Ardennen had gewonnen, gebaren die herinneringen oproepen aan de strijdbare Amerikaanse ne ger-atleten tijdens de Olympi sche Spelen in München. Een gebalde vuist tegen journalis ten en het publiek, zo had men de wat timide jongen uit de Kempen nog niet eerder mee gemaakt. Nauwelijks bekomen van de dopende inspanning op de steile, twee kilometer lange helling, die naar de eindstreep leidde, legde Willems hijgend uit: „Dit is mijn antwoord aan Freddy Maertens. Hij heeft in verschillende interviews de laatste dagen verklaard, dat nu hij moet thuisblijven, onze ploeg waarschijnlijk geen etap pe zou winnen. Ik was woe dend op Freddy. Daarom ver scheen ik zeer gemotiveerd aan de start. Ik had zo vroeg in de Ronde nog niet willen aanvallen. Want ik heb mijn krachten straks in de Pyrene- eën en Alpen hard nodig. Maar ik wilde een daad stellen tegenover Maertens. Ze heb ben hem thuisgelaten omdat hij overal dit seizoen is afge stapt en omdat ze de ploeg vol ledig op mij wilden afstem men. Mijn ploegmaats hebben ook gelezen wat Freddy zei en daarom wilde ik hen door een etappezege vertrouwen schen ken." Het vrij korte ritje van Nancy naar Longwy werd tenslotte veel zwaarder dan iemand had kunnen vermoeden. Niet al leen bleef het peloton door de vijf bonificatiesprints voortdu rend onrustig, maar in de laat ste zestig kilometer verander de het parcours in een opeen volging van klims en afdalin gen, met scherpe bochten, waarin soms los grind lag, dat fyet uiterste van de concentra tie van de renners vergde. Na zich twee dagen heel rustig ge houden te hebben, verscheen ook Bernard Hinault weer aan het front van de groep. Hij de monstreerde zijn veelzijdig heid nog maar eens door in twee sprints voor de bonifica tie de snelste mannen van het peloton te verslaan. Dit ogen schijnlijk ongevaarlijke ritje leverde Hinault maar eventjes 40 seconden winst op in het algmeen klassement, bijeenge- sprint in goed honderd kilo meter. Verdedigde De oude stelling, dat een man in de gele trui altijd iets meer kan dan normaal, werd onder schreven door de Australiër Phil Anderson, die na Hinault met 32 seconden bonificatie de succesvolste sprinter van de dag was en zijn gele trui op imponerende wijze verdedig de. Twee keer won Anderson de sprint, twee keer Hinault, en telkens hadden de commis sarissen de grootste moeite de uitslag te bepalen, zo gering waren de verschillen op de streep. Nadat onderweg Theo de Rooy, Adrie van der Poel, Adrie van Houwelingen en Gerrie Knetemann vergeefse pogingen hadden ondernomen aan de greep van de Peugeot- -ploeg van Anderson te ont snappen, begon vijftien kilo meter voor de finish de ge tergde Daniel Willems in het gezelschap van de sterke Zwit serse temporijder Serge De mierre, aan zijn vlucht. Wil lems raakte nooit helemaal uit het zicht van de groep en op de streep had hij nog slechts luttele seconden over. Net ge noeg voor zijn sportieve re vanche op Freddy Maertens. „Ik voel me eindelijk weer ge zond en fit," vertelde Willems, die vorig jaar op de voorlaatste dag de Ronde wegens ziekte had moeten verlaten, „de Tour moet voor mij dit seizoen goedmaken. Ik heb veel ambi ties en ik ben er van overtuigd dat ik bij de eerste vijf in het klassement zal kunnen eindi gen." Steile Johan van de Velde werd met zijn vierde plaats de beste Ne derlander. De Brabander le verde op de steile helling van Longwy (stijgingspercentage 13 procent) na het behalen van zijn titel in Geulle opnieuw een bewijs dat hij punch heeft, al blijft de onzekerheid over zijn vermogen in het hoogge bergte bestaan. Tot nog toe heeft de ploeg van Peter Post zeker niet slecht gepresteerd met een etappeze ge, twee tweede plaatsen, een derde en een vierde plaats. Onmiskenbaar komt echter naar voren dat ze aan macht heeft ingeboet. Met name de Franse ploegen rijden zeld zaam gemotiveerd, en door breken voortdurend het pa troon dat de grote ploegen hen wil opleggen. Dit is niet zo vreemd omdat de meeste Fransen hun seizoen volledig op de Tour de France afstellen en de ploeg van Post dit jaar qua karakter en opbouw ei genlijk een ploeg voor de klas siekers is. Daniel Willems gooit zijn armen de lucht in. Hij klopte Demierre overtuigend in de laatste meters. OP DE LOSSETOUR De neus van Kubler LONGWY Een van de bekende ex-winnaars van de Tour, die dit jaar in bet circus zijn opwachting heeft ge maakt, is Ferdi Kubler. De befaamde Zwitser, die in 1950 de gele trui naar huis meenam, heeft met het wielrennen voldoende geld verdiend om rustig te kunnen leven. Met promotiewerkzaamheden pakt de coureur, die bekend is geworden door zijn geprononceerde neus, nog wat extraat jes mee. Zo staat hij afgebeeld op een poster van een Zwit serse verzekeringsmaatschappij met de volgende tekst: „Ik weet niet of u mijn neus mooi vindt, maar ik heb wel een hele goeie. Daarom heb ik gekozen voor een overeenkomst met deze maatschappij". Weinig kritiek De uitslagendienst van de Tour de France heeft een beetje geluk. Hoewel met name het uitrekenen van het algemeen klassement meer tijd vraagt dan ooit tevoren, nemen vele verslaggevers dat ditmaal voor lief. De reden? Zij kijken na afloop van de etappes ook met een schuin oog naar de televisiebeelden van de wereldkampioenschappen voetbal. En met name de Fransen genieten met gretige teugen van de onverwachte successen. In ieder geval is er ineens bijna geen tijd om kritiek op de Tour-organisatie te leveren. En dat is wel eens anders geweest. Noorse belangstelling Het toch al omvangrijke contigent journalisten in de Tour is dit jaar verrijkt met acht Noren, drie fotografen en vijf journalisten. De belangstelling is te wijten aan Jostein Wil- mann. Toen deze Noor in de ploeg van Theo de Rooy en Peter Winnen in april de Ronde van Normandië met we reldbezetting won, steeg in Noorwegen plotseling de hoop op de eerste Noorse Tourwinnaar. Vooral toen Wilmann in enkele interviews verklaarde dat hij niemand meer vrees de. Voorlopig heeft hij zich echter - ook omdat Peter Win nen in principe de kopman is - rustig gehouden. Zoetemelk: „Pffffff" Joop Zoetemelk reageerde gisteren op zijn eigen de rigoreuze besluiten van zijn sponsor inzake het komen de ontslag van bijna de complete ploeg. De 35-jarige Neder lander zei over de ontslagen voor tien renners en de tech nische staf in eerste instantie: „Pffffff". Vervolgens maak te hij een licht wegwerpgebaar. „Meneer de directeur is er zo een, die alles wil reorganiseren. Hij gaat zijn gang maar. Ik maak me hier niet al te druk over", aldus Zoetemelk. Winnen jaloers Peter Winnen kon een licht gevoel van jaloezie ten opzich te van zijn Australische leeftijdgenoot Phil Anderson niet onderdrukken. In het grensstadje Longwy, aan het einde van de derde etappe, stond de Nederlandse klimmer ver steld van de tijdwinst, die Anderson en de uitgedaagde fa voriet Bernard Hinault hadden geboekt bij hun verbeten duels in de tussensprints. Hinault 40 seconden, Anderson 32. „Goh", zei Peter Winnen, „kon ik maar sprinten, dan had ik die seconden ingepikt. Als die twee er zo fanatiek mee blijven doorgaan, zullen ze straks in het hooggebergte een pak voor de broek krijgen. En niet zo zuinig ook. Want reken erop, dat zo'n sprint krachten kost". Sportwereld TAIPEH Het Nederlands softbalteam is door hevige re genval in Taipeh tijdens het wereldkampioenschap nog niet eenmaal in actie geko men. HITTFELD Marianne van der Torre is in de eerste ronde van het tennistoernooi in Hitt- feld uitgeschakeld door de Braziliaanse Patricia Medrado: 6-2, 6-3. LONDEN Jimmy Connors, die dit weekeinde de tennisti- tel van Wimbledon op zijn naam schreef, heeft zijn voor sprong op de ranglijst van de Grand Prix opnieuw vergroot. Hij heeft met een totaal van 2305 punten ruim 800 punten meer dan de Argentijn Guil- lermo Vilas. BOSKQOP De wielrenner Gerrie van Gerwen heeft gis teren in Boskoop de tweede rit van de Zes van Rijn en Gouwe gewonnen. Rebus en extra vraag Wanneer na de laatste etappe van de Tour de France 1982 de eindstand van onze Tourprijsvraag wordt opgemaakt, blijkt mo gelijk dat meerdere deelnemers met een gelijk aantal punten bo venaan zijn geëindigd. In dat geval komt als uiteindelijke winnaar uit de bus degene die uiterlijk 17 juli de goede oplossingen heeft ingestuurd van onderstaande rebus en de extra vraag in de bon hiernaast. u6i „Hevige consternatie op de perstribune. Spanje-Noord Ierland dreigt op het veld te ontsporen. Schoppende Span jaarden treiteren de Noordie ren, maar het zijn de laatsten die tegen de gele kaarten op lopen. Een grof schandaal bromt de internationale pers, maar uitgerekend Kees Jans- ma vormt het centrum van een incident. Hij veegt in zijn emotie het totale Spaanse volk op één vuilnisbelt van bandieten, maar zegt dat zo hard en in zo goed Spaans, dat er waarachtig klappen gaan vallen. Spaanse journa listen brullen om de verwij- dering van deze Nederlandse collega, maar zelfs een Noordierse reservespeler snelt Jansma te hulp". (Redacteur Cees van Cui- lenborg in Voetbal Interna tional) „Ze hadden ons achterom het Stadhuis binnen geloodst. Thomassen kwam op ons toe lopen. Hij riep: ik zal jullie eens iets laten zien, dat je nog nooit hebt gezien en dat je je leven niet meer vergeet. Toen gingen de balkondeu ren open. Daar stonden ze. Tweehonderdduizend jui chende, zingende, hossende mensen. Vlaggen, bloemen... we hebben gehuild van emo tie..." (Eddy Pieters Graafland, oud-doelman van Feye- noord, in het Vrije Volk) „Kijk, zowel Almere als Le lystad moeten hun grote voorzieningen nog van de grond brengen. Daarnaast moet je een Olympisch dorp bouwen dat ook daarna ge bruikt kan worden. Ik denk dat er best een experimentele wijk zou kunnen worden ge bouwd waarin nieuwe woon vormen worden gelanceerd. Je hebt verder alles heel dicht bij elkaar, ook bijvoor beeld het zeilen. Het zijn mo gelijkheden die je anders niet hebt. Dat gebeuren zou een geweldig lichtpunt beteke nen. De polder is natuurlijk niet alleen een stuk nieuw land. Daaraan moet inhoud worden gegeven. Men zou daarover toch eens moeten denken. Het leren denken in zo'n richting stimuleert al". (Vice-voorzitter Anneke Le Coultre-Foest van Neder lands Olympisch Comité in NRC/Handelsblad) „Ik ben een Peetvader. Want in onze taal is een Peetvader iemand die een baby ten doop houdt en zijn verdere opvoeding begeleidt. En dat doe ik dus. Ik breng mijn meeste tijd door met mensen die zich als kinderen gedra gen. Daarnaast meet ik, zon der mijn Bally-schoenen met plateau, 1 meter 59. Little ben ik derhalve_ook. Ziedaar je kleine Peetvader. Maffia baas? Misschien is het wel overdrachtelijk bedoeld. In de zin van: de formule 1 is zijn familie en iedereen bin nen die familie is hij te slim af. Zo niet, dan kan ik alleen maar pareren met het bijbel se woord: Heer, vergeef hen, want ze weten niet wat ze zeggen. Geloof me, als ik werkelijk een Maffia-peetva der was, zou ik me niet uit de naad werken voor jongens die rondje, na rondje, na rondje draaien over lappen asfalt". (Formule 1-baas Bernie Ec- clestone in Panorama) „Vlak niet uit wat dit alles te weeg brengt in Noord-Ier- land zelf. Door de prestaties van de nationale ploeg zijn de dagelijkse problemen naar de achtergrond verdrongen. Iedereen staat als één man achter de ploeg. Katholieken en protestanten. Misschien is dat nog wel het dankbaarste effect van mijn werk met de ploeg. Stel je eens voor, er wordt opeens weer gelachen en gezongen in Belfast en Londonderry. Jongen, wat voetbal toch los kan maken bij de mensen". (Bondscoach Billy Bing ham in het Algemeen Dag blad „Zwak is slechts hij, die zijn zelfvertrouwen kwijt is, klein is slechts hij, die zichzelf een klein doel stelt". En: „Ik weet zeker dat ik het hardste werk van allemaal. Als een andere coach 10 minuten werkt, werk ik er 12. Ik heb er altijd voor moeten werken orn iets gedaan te krijgen. Opgeven bestaat voor mij dan ook niet, zeker niét in dit geval waar ik de kans krijg nog twee jaar verder te bou wen. Ik heb best getwijfeld toen bijvoorbeeld belangrijke spelers afhaakten, maar ik heb doorgezet en ik kan nu zeggen dat ik nog nooit in mijn leven zo snel succes heb gehad". (Bondscoach Vladimir He- ger in basketbalorgaan Play Off) „Ze branden het talent in Amerika als het ware af. Twee, drie jaar staan die meisjes aan de top en dan ba len ze zó verschrikkelijk, dat ze niet eens meer de moed kunnen opbrengen om af te trainen. En dat is verschrik kelijk slecht. Die Shirley Ba- bashoff. Bij de Olympische Spelen in Montreal vijfmaal zilver, geloof ik, plus goud in de estafetteploeg. Een groot heid dus. Ze is na de Spelen abrupt gestopt. In '77 kwam ze nog eens langs bij de oude zwemclub. Zó dik, eeq uitge zakt lichaam en ik sluit niet uit dat ze met hartklachten rond liep. Daar kreeg ik echt medelijden mee. Overigens boden ze bij de zwemclub ook geen gelegenheid om af te trainen. Het bad lag al weer vol met een nieuwe ge neratie 13- en 14-jarigen". (Zwemster Annelies Maas in Sport International Sportwereld MUNCHEN München 1860 moet terug naar de rijen der amateurs. Gisteren werd een vergunning om ook volgend voetbalseizoen nog betaald voetbal te kunnen spelen, defi nitief niet uitgereikt. BRUSSEL Bij een ongeval op de rijksweg in België is het springpaard Magister gisteren om het leven gekomen. Met de Westduitser Ulrich Meyer zu Bexten in het zadel won Ma gister twee weken geleden tij dens het CHIO van Aken nog een van de hoofdnummers om het Springchampionat. DEN HAAG De uitslagen van de wedstrijden in het Noordamerikaanse voetbal van dit weekeinde zijn: Fort Lauderdale-Tulsa 3-2, Tampa Bay-Jacksonville 2-, Portland- San Diego 3-1. DEN HAAG Door een ern stige enkelblessure heeft Jac queline Schimmel van Orion moeten afzeggen voor de we reldtitelstrijd volleybal, die in september in Peru wordt ge houden. Ans van Duynhoven van DVC vervangt haar. GRONINGEN Aegir, bij de roeikampioenschappen on langs nog zeer succesvol, kan komend weekeinde niet met zijn sterke acht aan de start van de Bosbaan-regatta ver schijnen door een blessure van de roeier Bock. BIRMINGHAM Het Neder lands cricketteam heeft het toernooi om de ICC-Trophy in Engeland, na vele teleurstel lingen, op knappe wijze afge sloten. Maleisië werd overtui gend verslagen. Uitslag derde etappe Tour de France. Derde etappe, Nan- cy-Longwy (131 kilometer): 1. Willems (Bel-Driessens) 3 uur, 18 minuten, 17 seconden (met bonificatie: 3.17,47, gemiddelde snelheid: 40,548 km. p/u); 2. Demierre (Zwi-Girard) z.t. (met bon. 3.17,57); 3. Kelly (Ier-De Gribaldy) op 5 sec. (met bon. 3.18,12); 4. Van der Velde (Ned-Post) op 20 sec.; 5. Vallet (Fra-Crepel); 6. Villemiane (Fra-Boishardy); 7. Thaler (Wdl-Arnold); 8. Breu (zwi-Girard); 9. Bernaudeau (Fra-De Muer); 10. Van Vliet (Ned-Post); 11. Lubberding (Ned-Post); 12. Vandenbrande (Bei- Do Kimpe); 13. Mutter (Zwi-Arnold); 14. Criquelion (Bel-De Kimpe); 15. Kuiper (Ned-De Bruyne); 16. Bonnet (Fra-Guimard); 17. Winnen (Ned-Go- defroot); 18. Zoetemelk (Ned-Danguil- laume); 19. Lejarreta (Spa-Perurena); 20. Peeters (Bei-Post); 21. Hinault (Fra-Guimard) op 5 sec.; 33. Knete mann (Ned-Post) z.t.; 67. De Keule naar (Bei-Post) op 29 sec.; 7t, De Rooy (Ned-Godefroot) z.t.; 96. Jan van Houwelingen (Ned-Swerts) op 38 sec.; 101. Veldscholten (Ned-Post) z.t.; 106. Adri van Houwelingen (Ned- Swerts) z.t.; 108. Raas (Ned-Post) op 52 sec.; 111. Wijnands (Ned-Post) z.t.; 113. Hoste (Bei-Post) z.t.; 141. Schipper (Ned-De Kimpe) op 1.28; 156. Zljerveld (Ned-De Bruyne) op 5.11; 157. Van der Poel (Ned-De Bruyne) z.t. Jos de Schoenmaecker (Belg-Swerts) is afgestapt. Algemeen klassement: 1. Anderson (Aus-De Muer) 15.19.26; 2. Hinault (Fra-Guimard) op 50 sec.; 3. Kelly (Ier-De Gribaldy) op 1.00; 4. Vallet (Fra-Crepel) op 1.10; 5. Willems (Bel-Driessens) op 1.15; 6. Peeters (Bei-Post) op 1.16; 7. Lubberding (Ned-Post) op 1.29; 8. Michaud (Fra- Danguiilaume) z.t.; 9. Demierre (Zwi- Girard) op 1.36; 10. Knetemann (Ned- Post) op 1.37; 11. Clere (Fra-Danguil- laume) op 1.43; 12. Bonnet (Fra-Gui mard) op 1.47; 13. Braun (WDI-Gode- froot) op 1.49; 14. Laurent (Fra-De Muer) z.t.; 15. Zoetemelk (Ned-Dan- gulllaume) op 1.50; 16. Winnen (Ned- Godefroot) op 1.55; 17. Beccia (Ita- Zandegu) op 1.56; 18. Mutter (Zwl-Ar nold) op 1.58; 19. Wilmann (Noo-Go- defroot) z.t.; 20. Bernaudeau (Fra-De Muer) op 2.00; 34. Kuiper (Ned.-De Bruyne) op 2,11. 35. Van der Velde (Ned-Post) op 2,12. 42. De Rooy (Ned-Godefroot) op 2,21. 54. Van Vliet (Ned-Post) op 2,33. 69. Veld scholten (Ned-Post) op 2,51. 85. J. van Houwelingen (Ned-Swerts) op 3,26. 90. Wijnands (Ned-Post) op 3,36. 93. A. van Houwelingen (Ned- Swerts) op 3,45. 95. De Keulenaar (Bei-Post) op 3,51. 99. Raas (Ned- Post) op 3,59. 107. Hoste (Bei-Post) op 4,10. 140. Van der Poel (Ned-De Bruyne) op 8,50. 144. Zijerveld (Ned- De Bruyne) op 10.17. 154. Schipper (Ned-De Kimpe) op 14.44. 161. En laatste de Vos (Bel-Driessens) op 29,29. Het dagploegenklassement Is: 1. Ploeg-Guimard (Bonnet. Hinault, Dl- dier, Bernard) 13.14,28. 2. Ploeg-Cre- pel z.t, 3. Ploeg-Post (Van der Velde. Van Vliet, Lubberding. Peeters) z.t. 4. Ploeg-Godefroot 13.14,37. 5. Ploeg- De Muer 13.14,38. Remmerswaal: niet meerk oude niveau. Ontslag voor Remmerswaa BOSTON De Nederlai) prof-honkballer Winrn Remmerswaal is door A club, de Boston Red Sox, i slagen. De 28-jarige Wa naarder speelde twee jaai de Major Leaugue, maar ki de vorig seizoen terug we^ een vervelende armblessur Enkele maanden geleden trok Remmerswaal, die in™ taal 8 Amerikaanse seizoen afwerkte, opnieuw naar Verenigde Staten om weer op te werken. Zijn p taties vielen echter tegen, men verwachtte niet dat Rft( merswaal, die wellicht .Q loopbaan in Midden-Amef voortzet, nog op zijn oudeir veau zou terugkeren. 13 WASSENAAR Tien draverijei ië Tips voor Duindigt^ >L id 3 1 e baan Duindigt. De eerste «el is om 14.00 uiir. Onze tips voor <tg meeting luiden. EPENPRIJS: Vino Buitenlust. Vig€ no Fortuna en Viminal du Bois. pÊ SIMPELVELDPRIJS: Uden, Uil Alkestis en Tine Windspiel. MECHELENPRIJS: Vicky Syjg. teyn, Vioca Buitenzorg en Üschi I j ber. ia AMATRICEKAMPIOENSCHAPjtl Usta Hanover, Trabant Fortunaui Peter Star. f" VALKENBURGPRIJS: Top Starl ren, Sonja Alkestis en Topper SUNDERLANDPRIJS: Casppb Boxberger Squaw en Dutch GirLig( EYSDENPRIJS: Useful Prince, TT, je Ossewaard en Top Way. -rJ DUINDIGT'S SPRINTCRlTERIfcsl Taro S, Rodachs G en Tanja H. f ZUID LIMBURGPRIJS: Olym Rokko du Bois en Romaja E. VAALSPRIJS: Udo Rotary. Stelj Thor ter Lune. SIMPELVELDPRIJS(tweede ah'ë ling): Uria Westfrisia. ge m; EXTRA VRAAG: Wat is de preciese tijd ino uren, minuten en secondemti van de winnaar van de Touivi de France 1982? n, lie Antwoord: (uw antwoord moet 17 juli in ons bezit zijn) „Woonplaats: OPLOSSING VAN DE REBUS: NOSTALGISCHE ij VRAAG: ar er Welke wielrenners hebben t de Tour-de-France vijf keerz gewonnen? id ld Antwoord:dt (uw antwoord moet 9 juli in ons bezit zijn) S| Adres:tg* Postcode:Woonplaats: Spelregels: 1. Dagelijks het antwoord op de vraag in de krant opsturen. Bij voorkeur per briefkaart (frankering 50 cent), door het invulformulier uit de krant te knippen en op de achterzijde van de briefkaart te plakken of over te schrijven. Daarbij moet vooral niet worden vergeten het juiste vraagnummer te vermelden. Het invulformulier kan ook worden inge stuurd per brief (ópen enveloppe frankering 60 cent, geslo- j, ten enveloppe frankering 70 cent). 2. Per vraag slechts één inzending, op dezelfde naam, om M een eerlijke puntentelling mogelijk te maken. s] nz 3. Halverwege de Tourprijsvraag een rebus en een extra i vraag over de eindtijd van de Tourwinnaar oplossen. n ik 4. Inzendingen aan de Leidse Courant, Postbus 9, 2501 CA de Den Haag. :e U mag uw antwoord ook (zonder postzegel) in de bus doen h op ons adres Apothekersdijk 34, Leiden, maar dan wel vóór t v de bij de vraag vermelde datum. j>r, tai 5. Op de briefkaart duidelijk uw naam en adres vermelden JZï en in de linkerbovenhoek: TOURPRIJSVRAAG. ns t 6. Alle inzendingen moeten uiterlijk op de datum die ver-, meld staat bij de vraag in ons bezit zijn.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 10