Van der Luit r EmmMM Zendmast „verjaagt" MVKV Directeur Kooyman verlaat Middelbare Tuinbouwschool Lisse Mogelijk wachtverboc in de Kooistrastraat "SaSHS™ „aó sanctos' BERICHT VAN INZET Scheepsaccu's REGIO LEIDSE COURANT WOENSDAG 30 JUNI 1982 PAGINA Fietser aangereden TJCR AAR Een 20-jarige in woner van Ter Aar liep gister avond een gebroken neus op. Dat gebeurde even na zeven uur bij een ongeval op de krui sing Oostkanaalweg/ Ker- kweg. De man reed op zijn fiets en wilde de kruising oversteken. Daarbij kreeg hij echter geen voorrang van 20- jarige automobiliste, die over de Oostkanaalweg in de rich ting Nieuwveen reed. De man' werd overgebracht naar het Rijnoord ziekenhuis in Al phen. De vrouw bleef onge- KATWIJK Voetbalver eniging MVKV heeft eer der dan mocht worden verwacht, plaats moeten maken voor een zendmast van het Marine Vlieg kamp Valkenburg. Leek de op defensiegrond van het vliegkamp gesitueerde accommodatie van de za terdagvoetbalvereniging enige dagen terug nog voor minimaal een volle dig seizoen gegarandeerd zendmastvrij, sinds vorige week vrijdag liggen de za ken duidelijk anders. Hoewel een door MVKV inge diend (AROB)bezwaarschrift tegen de bouw van de mast nog altijd op een uitspraak ligt te wachten, gaf Defensie eind vorige week opdracht aan een aannemer om de mast te bou wen. Het directe resultaat: een bouwput direct naast de mid denstip van het MVKV-hoofd- terrein en een eveneens (door vrachtwagens) knap omge ploegd tweede veld. Ofschoon MVKV afgelopen maandag nog een schriftelijk kort ge ding aanspande tegen Defen sie, waarin onmiddellijke stop zetting van de bouw werd ge ëist. ziet voorzitter De Goey de toekomst van zijn vereniging in Valkenburg nauwelijks meer zitten. „We zullen in elk geval aandringen op een snelle uitspraak in de AROB-proce- dure. Dan weten we tenminste zeker waar we aan toe zijn. Maar nu blijkt dat Defensie de zaak echt hard wil spelen, geef ik niet meer zoveel voor onze kansen. Denk ik dat MVKV volgend seizoen al een andere, wellicht tijdelijke thuishaven moet gaan zoeken." De kans dat de driehonderd leden tellende vereniging bij KRV zal aanleggen, lijkt reëel. De Goey: „KRV begrijpt onze problemen, is bereid ons de helpende hand toe te steken. Met die vereniging en de hulp van de KNVB moet het moge lijk zijn tenminste het komen de voetbalseizoen te redden." CDA Lisse bang voor concurrentievervalsing LISSE Binnen het CDA in Lisse leven bezwaren tegen het in exploitatie geven van clubgebouwen aan verenigingen. Ge vreesd wordt voor concurrentievervalsing met de horeca in de gemeente. Een en ander kwam gisteravond in een ledenverga dering van het CDA ter sprake, waarin het beleidsprogramma voor de jaren 1983 tot 1990 werd besproken. De gemeenteraad zal zich 13 en 14 juli over dit beleidsprogramma uitspreken. Een van de vragen die op de gemeenteraadsleden werden afgevuurd was hoe het met de voorgenomen uitbreiding van het Poelhuys zit. De plannen moeten over een jaar of vier gereed zijn. Voorts werd in dit kader naar voren gebracht of het niet zinnig is om een cultureel centrum in het centrum van het dorp te stichten. Bijvoorbeeld tegelijk met de eventuele bouw van een bioscoop. Len aantal CDA'ers toonde zich er zeer ontevreden over dat de gemeente met de provincie is overeengekomen dat Lisse een paar miljoen gulden zal bijdragen aan de aanleg van de westelij ke omleidingsweg. Men vroeg alsnog de mogelijkheden te on derzoeken om Lisse de benodigde bedragen alleen maar voor te laten schieten. Ten aanzien van het verkeerscirculatieplan werd opgemerkt dat deze eerst moet worden ontwikkeld in de prak tijk. De parkeersituatie moet ook nader in ogenschouw worden genomen. Tevens kwam er nog de vraag of het mogelijk is om een afsluiting van de Heereweg en een aanpassing daarvan van de- Kanaal-promenade te onderzoeken. ke. Martin Guijt. Eddy Hoek. Andrè Ouwe hand. Wlm Verburg. Koos Verloop. Wilco de Best. Jan van Oeltl. Mario Guijt. Leenden in. Gijsben Noppen. Kees i der Plas. Dick V nrf a| I Christelijke Technische School „Katwijk" Krijn Guyt. Jan Haas Johnny van der Niet. Niek van den Oever. Kees van der Plas. Dlck Roggeveen. Peter Schalkers. Jan Vermeer, Gerco Vlieland, Loui Westgeest. Peter Zondervan. Hans Jansen. Gert van Klaveren. Peter Nljgh, Marcel van den Oever. Peter van der Plas. Jan Aanhane. Marco Anholts, Arie Balk. Kees van Beelen. Han van Bemmelen. An drè van Duin. Arie van Egmond, Johan van Egmond. René Heemskerk. Martin Herbert. Kees van der Marei. Jack Monster. Andrè Ouwehand. Martin Remmerzwaal. Dirk Schonenberg. Jos van Son. Wim Valk. Den t-Anderson. Ronny van den Berg. Glenn Afdeling Bouwkunde (Timmeren) Giisbert Barnhoom. Kees van Beelen. Leen van der Bent. Adri van Duijn. Cor van Duijn. Wim Haasnoot. Jaap Boek, Maart Hoek. Pe ter Hoek. Wim Hoek. Adrie Klaasen. Pieter Klinkenberg. Wijnand Kui|t. Kees van der Meij. Sammy van der Meij. Jaap van Rijn. Machiet Schaap. Jan Varkevisser. Harold de Vries. Andrè Driebergen. Jan van Duin. Gert Kagenaar. Edward Kardol. Wim Marquenie, Hoek. Fred H Oudshoorn. Maart v Anton Westgeest Afdeling Bouwkunde (Schilderen) Jaap Aandewiel. Bert van Dui|n. Hei der Gugten. Jaap Guijt. Hans van de bert v. Dulivenbode. Afdeling Elektrotechniek Jan van Beelen. Teunls van Berkhei). Henk Bolermans. lander. Dick Ouwehand. Jaco Ouwehand. Jaap Ouwehand, Rob Ruiten, Hans Snijder, Ronald van der Bent, Bert Driebergen. Gert van Duyvenboden. Erwin Gerritsen. Kor Heemskerk. Henk Kaak, Jan van der Meij, 3 Noort, Ronald Snelderwaard. Michael n Vliet. Erik Vooijs. Afdeling Inafallalietechniek Hans-Erlk van Alphen. Mark Anderson. Hans Barnhoorn, Kees van Duijn. John van Duijvenvoorde. Aad Emmerik. Adrie Hoge- Ouwehand. Kees v; t Oudshoorn. Nici Plas. Hendrik PLug. Rob Terruwe. Huig Var kevisser. Martin Verburg. Kri|n Zweistra. Sander Arnoldus, Gerard Bakker. Bram Barnhoorn. Nico Guijt. Pieter Koning. Cees Leinberger, Frits Leinberger. Gert van der Plas. Tonny van der Plas. Floor Schaap. Kees Zuijderduijn. hqprn. Oik Berkheij. I Afdeling Mechanieche Techniek er Plas. Jan Leo Kunst. Wlm Kuijt. Bas Nieuwenhuls. Buis Barn- Enk van Roon. Jaco van Rijn. Wim van Rijn. Bouter. Dik Arie de Winter. Jan-Pieter Zuijderduijn. Veel aandacht voor natuur bescherming in plan Koudenhoorn WARMOND Gisteren konden de leden van de raadscommissie ruimtelijke ordening vrijwel zonder wij zigingen akkoord gaan met het voorontwerp bestem mingsplan Koudenhoorn- Zwanburg. Er werden voor namelijk opmerkingen ge maakt over de redaktionele vormgeving van het stuk. Wel sprak uit de discussie dat de commissieleden veel waarde hechten aan de na tuurbescherming, zozeer zelfs dat de vrijheid van de agrariërs daarmee soms in het geding is. Zoals bekend bestaat het be stemmingplan uit twee delen: het recreatie-eiland Kouden hoorn en de agrarische polder Zwanburg. Het recreatiegebied is ook weer in drie delen opge splitst te weten een deel be stemd voor dagrecreatie, een deel overgangsgebied en een deel absoluut stiltegebied. En kele commissieleden vonden dat het stiltegebied toch be dreigd werd door de activitei ten in het gebied bestemd voor dagrecreatie. De heer Van Dam vond met name dat het strand te ver werd doorgetrokken. Hij acht te meer afstand tussen het strand en het stiltegebied wen selijk. Ook vreesde de heer Van Dam voor te veel bebou wing op het eiland. In het plan zijn mogelijkheden opgenomen om tot de bouw van een op slagplaats voor tuingereed schap te komen evenals een bergplaats ten behoeve van het onderhoud van het gebied en eventueel een onderkomen voor de scouting. Daarnaast zou er in het gebied voor dag recreatie een theehuis kunnen verrijzen evenals een onderko men voor dieren, sanitaire voorzieningen en een berging. De heren Van Dam en Bonjer waren van mening dat een bouwvergunning uitsluitend mag worden afgegeven als daartoe de noodzaak of drin gende wenselijkheid kan wor den aangetoond. illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllltllllllllllllltllllllllllllllllllltlllllllllllllllllllllllllllllllll LISSE Drs. P. Kooy man neemt vandaag offi cieel afscheid als directeur van de Rijks Middelbare Tuinbouwschool (RMTS) in Lisse. De heer Kooy man gaat met de VUT en wordt per 1 juli opgevolgd door drs. J.A. Rink. De heer Kooyman is één van de vier directeuren, die de RMTS tot op heden heeft ge kend. In 1970 werd hij aange steld en toen had hij één doel voor ogen, waarvan nu kan worden gezegd dat hij dat heeft bereikt. Er moest vol gens hem een uitbouw komen van het aantal onderwijsda- gen. De Tuinbouwschool had namelijk meer het karakter van een winterschool. In de najaars- en winterdagen volg den de leerlingen de lessen en in de seizoenmaanden ging men thuis aan het werk. Ui teraard kon deze verandering niet op stel en sprong geschie den en de heer Kooyman voerde de verlenging van de lesweken dan ook geleidelijk in. Nu is de school een vol waardige, met 42 lesweken. Daarnaast vond directeur Kooyman dat er mogelijkhe den voor praktijklessen moes ten komen. Dat was voorheen niet nodig, omdat men de praktijk leerde bij vader thuis. Met het verlengen van de les tijden verviel dat. Een en an der werd opgevangen door het geven van een aantal praktij- kweken per jaar op diverse bedrijven. De directeur is de bedrijven hiervoor nog steeds dankbaar. Die praktijkweken vallen voor de leerlingen van het eerste jaar in de periode maart-mei in de bloembollen kwekerij, in het tweede leer jaar komt de bloementeelt voor het voetlicht in december en januari en in het derde jaar wordt de periode augustus-ok- tober doorgebracht bij export bedrijven. Bovendien moeten de leerlingen van de tweede klas een halve dag per week in de praktijk werken. Dit be valt ook het bedrijfsleven erg goed. De meeste leerlingen vinden direct na school een baan. In de twaalf jaar dat de heer Kooyman aan het hoofd van de school heeft gestaan is ook de bloementeelt een volwaar dig vak geworden op de school. Daardoor is er iets minder ruimte gekomen voor het handelsgebeuren. Daar naast heeft men iets van de vreemde talen moeten inleve ren. Zweeds komt nog wel op het rooster voor, maar Rus sisch niet meer. Het aantal leerlingen is in die twaalf jaar ook flink toegeno men: van 75 naar 110. Overi gens is het opvallend dat het aantal leerlingen in verhou- De heer P. Kooijman. ding staat met de toestand in het vak van twee jaar daar voor. Zijn in een bepaald jaar de vooruitzichten niet zo roos kleurig, dan kan men onge-' veer twee jaar later minder leerlingen op de school in schrijven. Overigens is de school in Lisse één van de kleinere uit het land. Dat komt ook omdat in andere streken andere zaken als bos bouw en tuinaanleg meer be langstelling bij leerlingen ge nieten. Auto tegen lantarenpaal LISSE Twee jeugdige inwo ners van Lisse raakten van nacht gewond bij een aanrij ding. De jongemannen reden rond twee uur met hun auto tegen een lantarenpaal langs de Heereweg. De bestuurder van de auto raakte daarbij be kneld en moest door de brand weer worden bevrijd. Zijn mede-inzittende werd met shock aangetroffen in tuin. De bestuurder u overgebracht naar het AZL zijn passagier naar het Diai nessenziekenhuis in Heenu de. De auto van het twet werd door de botsing tol vernield. Voorhout wil snel starten met 270 woningen Oosthout VOORHOUT De gemeente wil snel beginnen met de bog van 270 woningen in het eerste deelplan van Oosthout. nat het globaal bestemmingsplan voor heel Oosthout voorafgega door een verhit debat door de gemeenteraad werd vastgeste De raadscommissie ruimtelijke ordening heeft zich gisteravoi geschaard achter het voorstel over de verdeling van de soorti woningen en het starten van een benodigde goedkeuringsproi dure, omdat het bestemmingsplan Oosthout nog geen rechi kracht heeft. Na overleg met vertegenwoordigers van de ontwerpgroep Oa hout zijn de 270 woningen over de volgende categorieën vj deeld: 34 premie-A-koopwoningen, 136 premiehuurwoningen, eengezins-woningwetwoningen, 4 woningwetwoningen voorl jaarden en 24 gestapelde woningwetwoningen. Deze laat groep wordt opgedeeld in 16 tweekamerwoningen en 8 driek merwoningen. het Architectenbureau Van Oerle en Schrai (premiekoopwoningen), de Architectengroep West (136 premi huur- en 10 woningwetwoningen) en het Architectenbureau*1 H. Stol hebben al tekeningen bij de gemeente ingeleverd. Om tot bouwen te komen is een zogenaamde artikel 19-proced d re via de Wet Ruimtelijke Ordening noodzakelijk. De gelden; bestemmingsplannen In Hoofdzaak, Spoorlaan en Landelijk Ga bied laten de woningbouw namelijk niet toe en het bestei j mingsplan Oosthout is nog niet door Gedeputeerde Staten (G goedgekeurd. Via deze procedure moet het bouwplan ter inzj worden gelegd, moet een bezwaarschriftenprocedure worden i start en is een verklaring van geen bezwaar tegen de bouw v, s GS nodig. Wassenaarse raadscommissie: ,HEF BV NIEUW RIJKSDORP OP' WASSENAAR Een meerderheid van de Wassenaarse raat commissie financiën was gisteravond voor een VVD en D voorstel om de BV Nieuw Rijksdorp op te heffen en daar voorlopige huurcontracten met de bewoners van Huize Niet Rijksdorp of met de Stichting Jongeren Huisvesting aan te gaa Ook de brandveiligheid van het huis kwam weer ter spral Een jaar geleden ontruimde de gemeente het huis, waar toen jaarden in woonden, omdat Rijksdorp brandgevaarlijk is. 1 meerderheid van de commissieleden stelde aan wethouder Vi der Klaauw voor te bekijken of er niets aan het brandgeva kan worden gedaan. Een inspreker van Nieuw Rijksdorp vro J nogmaals uitdrukkelijk aan de wethouder of de gemeente de, ternatieve verbouwingsplannen van de bewoners wilde bek ken. Alleen raadslid J.C.M. Greep (PVDA) steunde hem daarfc Wethouder Van der Klaauw wilde na enig aanhouden van h raadslid de toezegging doen om op korte termijn naar de pla nen te kijken. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMI NIEUWVEEN Waarschijnlijk zal er in de A.H. Kooistrastral een wachtverbod komen, maar over de juiste uitvoering ervA kon de gemeenteraad te Nieuwveen het gisteravond niet ee» worden. Eerst zal een advies van de politie afgewacht worde* Dit agendapunt werd, evenals een discussie over de erkenning! normen voor woningzoekenden, uitgesteld tot een volgende vel gadering. Het grootste deel van de vergadering werd gistel avond in beslag genomen door onderwerpen op het gebied vl welzijn. Zo besliste de raad, tegen het voorstel van het collej1 in, dat de badmintonvereniging over de maanden juni en j* geen huur voor de sportzaal hoeft te betalen. In deze maand? maakt ze geen gebruik van de accommodatie. De VOS mag gw gebruik maken van de copieerfaciliteiten op het gemeentehui omdat dit een verkapte subsidie zou zijn en precedenten scheppen. Verder kan de vogelvereniging Wilpen dit jaar i wel op subsidie tekenen, maar voor 1983 zijn ze uitgesloten oij dat, volgens de argumenten van zowel CDA als Gemeente F langen, er met deze sport geld verdiend wordt. Familieberichten Nu alleen Zijn woord vertrouwen: „Altijd zal Ik met je zijn"; Als een kind je handen vouwen, Zijn getuige willen zijn. Al je twijfel af te leggen en alleen maar: „Amen" zeggen. 'Hartelijk willen we u danken voor uw bewijs van medeleven in de vorm van een handdruk, schrijven of bloemen, na het heengaan van mijn in nig geliefde en zorgzame man. onze onvergetelijke lieve vader en fijne grootvader DUIJE (DICK) MEIJER geliefde echtgenoot van Johanna Dina Adriana Zandbergen U heeft ons hiermede in deze dagen gesteund en bemoedigd. Familie Meijer Notaris Mr. SCHIJFFELEN te Leiden bericht dat in de eerste zitting van de op 28 juni aangevangen OPENBARE VERKOOP de flatwoning Hasebroekstraat 29 te Leiden is ingezet op: 44.000.-. De afslag blijft bepaald op maandag 5 juli a.s. in het Venduhuis der Notarissen aan het Utrechtse Veer 22a.te Leiden om 19.30 uur. Bezichtiging op 1 juli van 14.00 tot 16.00 uur. De veiling geschiedt ingevolge art. 1223 B.W. Nadere inlichtingen verstrekt genoemde notaris Mr. J. Schijffelen, Burggravenlaan 1, Leiden. (Tel. 120041 en 120614). Voor uw hartelijk medeleven, tijdens zijn ziekte en uw deelneming na het overlijden van onze goede broer, zwager en oom GERARD VAN DER MEER betuigen wij onze welgemeende dank. 30 juni 1982 Oe Waal 106 Rijnsburg Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze onvergetelijke vader GÉ SCHIPPER willen wij u langs deze weg onze oprechte dank be tuigen. Mw. M. H. Schipper- van Zanten en kinderen Begrafenissen -Crematies Transporten In het rouwcentrum is gelegenheid tot opbaring in onze aula's. Koffiekamer beschikbaar. Ruime parkeergelegenheid. Verzekeringen - Deposito's. Leiden. Willem de Zwijgerlaan 179 Postbus 432. 2300 AK Leiden, telefoon 071 -213231 Wassenaar. Dcijlcrwcg 127. telefoon0175l-l2436 Voorschoten, Hyacinthstraat 7, telefoon 01717-5985 LAMMERMARKT 43 LEIDEN TEL. 071 12 66 18 BERICHT VAN INZET Op maandag 5 juli 1982 om 19.30 uur in het Notarishuis, Utrechtse Veer 22a te Leiden, afslag van het perceel Haarlemmer weg 57/57aa te Lei den, in bod staande op 25.000.-. Mr. S. M. Brandenberg, notaris. Turfmarkt 4, Leiden. Tel. 071-130645. Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te 's-Gravenhage van 14 juni 1982, is onder curatele ge steld Elsbeth van Vliet, ge boren 9 juni 1961, wonen de te Leiderdorp, Eiken laan 15, met benoeming van J. J. van Vliet, Eiken laan 15 te Leiderdorp tot curator en van A. Hensen- van Vliet te Leiden, tot toe ziend-curator. Mr. E. J. C. van Hartingsveldt advocaat en procureur Van Poelgeestlaan 53 2352 TB Leiderdorp Maandag 5 juli a.s. te 19.30 uur in het Ven duhuis der Notarissen, Utrechtse Veer 22a te Leiden, t.o.v. Notaris Mr. E. J. M. I. Kroeks te Leiden, afslag van de perce len: 1. Herenstraat 7,7a en 7b te Leiden, in bod staande op f 130.000.-; 2. Juffermansstraat 28 te Oegstgeest, bod staande op 175.000.-. „KLEINTJES" 071-122244 Op de Veluwe in Park „Ponde- nog BUNGALOW vrij van 10/7-17/7. Jarino Rekreatie 05908-16866. na kant.u. 05908- 19598. In Yerseke a. Oosterschelde. Zeeland nog BUNGALOW vrij 10/7-31/7. Jarino Rekreatie 05908-16866, na kant.u. 05908- 19598. Nog BUNGALOW vrij van 10/7- 17/7 en na 7/8 in „De Bosch- berg" a. Veluwemeer nabij El- burg. Jarino Rekreatie 35908-16866, na kant.u. 05908- 19598. Van 10/7-24/7 en na 7/8 nog BUNGALOW vrij in „Het Groot slag". Andijk a. IJsselmeerkust. Met overdekt verwarmd zwem bad. Jarino Rekreatie 05906- 16866. na kant.u. 05908-19598. Drente vakantiewoningen in boerderij, alle comfort, t.v.. douche, was serette. terras etc. Rustige bos rijke omg. Tel. 05935-429. Een onvergetelijke vakantie In het Ponypark Slagharen. We gens uitbreiding nog zomerhuisjes te huur. Ook in het hoogseizoen. Prijs incl. alle attrakties. circu sprogramma. enz. Vraag inl. en folder. Tel. 05231-1317 en 1596. Ponypark Slagharen. Een wereld van plezier. Nog HOTELKAMER vrij op Texel van 2/7-23/7 en na 6/8. Jarino Rekreatie 05908-16866, na kant.u. 05908-19598. Van 3/7-24/7 en na 7/8 nog luxe VAKANTIEVILLA'S vrij in Friesland, op de Veluwe in Twente. Jarino Rekreatie 05908-16866. na kant.u. 05908- 19598. Nog 2-pers. en 4-pers. APPAR TEMENTEN vrij van 3/7-24/7 en na 7/8. Pal aan de Loos- drechtse Plassen. Jarino Rekre atie 05908-16866. na kant.u. 05908-19598. I KUNST EN ANTIEK H. J. Visser vraagt te koop oud goud tegen hoogste dagkoers. Tevens ook muntverzamelingen. Te bevr.: H. J. Visser, Haaghuishof 19. Leiderdorp. 071- 891271/412025. SLOOPGOUD. 11.-// 14. contant voor 14/18 kt. legitima tie verplicht, v. Ruiten Antiquair, Kort Rapenburg 12, Leiden. I KENNISMAKING JONGEMAN. 33 jaar. 1.70 mtr. lang, goede baan. beslist eerlij ke bedoelingen, zoekt kennis making met een net, serieus meisje of jonge vrouw (23-30 jaar). Doel huwelijk. Brieven met foto, op erewoord retour, onder nr. 8392 bur. v.d. blad. HEUGAFELTTEGELS. Alle kleuren direct leverbaar. '5 jaar garantie. Gemakkelijk te leg gen. Tijdelijk Stanleymes ca deau bij aankoop van min. 20 tegels. Smits Woninginrichting. Mare 98, Vrouwensteeg 9. Tel. 123913. WATERSPORT Uit voorraad Dekzeilen (Geweven doek) staande mast: Bijv. vergrote BM 495,-, VH klasse 435,-, Valk 535,-, Spanker 475,-, Schakel 415,-, etc.. Randstad. Tel. 071-121144. Maredijk 149A. Leiden. ADVERTEER MEER! Te koop aangeboden botenhuis lang 14.85 mtr., breed 4.45 mtr. Van binnen betimmerd met loop steiger. speciale beugels, voor vastmaken boot. Incl. werkkasten, verlichting, water. etc. op afstand te bedienen deur aan waterzij de. Eigen buitensteiger. Vraagprijs 145.000,- (Geen makelaars- kosten). Tel. 071-768175 b.g.g. na 18 uur 071-410058. BROMFIETSEN EN RIJWIELEN In de zomer werken voor je nieuwe (bromjfiets (brom)fieisactie Theo's tweewlelershop. Losplaatsweg 3a, Noordwijk. Tel. 12940. Levering alle merken, groot onderdeel magazijn, grote sortering helmen. Fietsvakantie? denk dan eens aan: lichtgevri fietstassen, kaartklem, vei heidsremmen, bergverzet, fH broek, rugzak, handschoen raceverlichting, drinkkruik, gedrukpomp, stuurtashoud zweethemd, regenpak, schoenen... Allemaal verkn baar bij Van Zijp, tweewie specialist. Haarlemmers!! 295, Leiden. Tel. 122082. kompleet met spatborden, v lichting, bagagedrager, si daard. 10 versnellingen, rao tuur, 1 jaar garantie servicebeurten nu 399 tuurlijk bij Van Zijp, tweev specialist, Haarlemmerstr 295, Lelden. Tel. 122082. Mededeling: Familieberichten kuo nen degelijke tot 8.3 uur 'e morgens worde aangeboden. Voor dt zaterdagkrant tot vrijde} avond 17.00 uur. Ven aanlevering na gt noemde tijdstippen ke plaatsing NIET word* gegarandeerd f LDat zoeken we even op. In de 'Uit'bijlage natuurlijk!

Leidse Courant | 1982 | | pagina 4