Sekretaressen die verder kijken, gaan pralen met Aramco Overseas Company sous-chef (m/v) INKOPER SNIJBLOEMi «I de rijksoverheid vraagt sekretaresse voor de inspection division sekretaresse voor de personnel division sekretaresse voor de general office services unit ARAMCO OVERSEAS COMPANY leiden hoofd administratie (m/v) apothekers- assistent(e) Inkoopcombinatie Honselersdijk BV LEERKRACHT mi ZATERDAG 26IUNI1982 LEIDSE COURANT PAGltfE De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. plV. Chef (mnl./wrl.) afdeling algemene zaken Het werkterrein van de Afdeling omvat: personele, financiële, bedrijfsorganisatorische en administra tieve aangelegenheden; het voeren van secretaria ten en voorlichtingsactiviteiten. Functie-informatie: voorbereiden en bewaken van de begroting; coördineren van administratieve procedures: plannen en voortgangscontrole; onder houden van in- en externe contacten. Gevraagd: diploma HBO op één ol meer van de genoemde werkterreinen of een combinatie van op leiding en ervaring die hierop aansluit; goede redac tionele ervaring. Ervaring in een soortgelijke functie bij de overheid strekt tot aanbeveling. Standplaat»: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4348.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 23 juli 1982. Chef (mnl./vrl.) bureau bewerking doodsoorzaken- verklaringen Centraal Bureau voor de Statistiek hoofdafdeling Gezondheidsstatistieken, afdeling Mortaliteit De Hoofdafdeling stelt statistieken samen op het gebied van de volksgezondheid, i.h.b. over de medische en sociale aspecten van geboorte, ziekte en sterfte, alsmede op het terrein van de gezond heidszorg. De Afdeling heeft tot taak statistieken en overzichten te vervaardigen op basis van registratie en analyse van doodsoorzakenverklaringen. welke voor alle in Nederland overledenen door de betrokken artsen worden ingezonden. Het doel van deze statistieken is het verkrijgen van inzicht In het sterftepatroon en de zich daarin voordoende ontwikkelingen. Functie-informatie: naast het leiding geven aan de medewerkers van het Bureau, onderhouden van schriftelijke en mondelinge contacten over admini stratieve zaken met medici, ziekenhuizen en over heidsinstanties; controleren/corrigeren van de door de computerafdeling geleverde lijsten en tabellen. Vsrotet: ten minste diploma HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding: afhankelijk van de voorop leiding diploma elementaire statistiek. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f 3635.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 17 juli 1982. secretaresse/secretaris deeltijdarbeid, 20 uur per week vac. nr. 2-S282/0167 Onlangs is een regeringscommissaris voor de reor ganisatie van de rijksdienst benoemd. Deze is onaf hankelijk adviseur van de minister voor dit project. De regeringscommissaris onderhoudt talrijke over- legcontacten (departementen, parlement, maat schappelijke organisaties, wetenschap en publieke opinie). De regeringscommissaris wordt gesteund door een secretariaat bestaande uit 2 beleidsmedewerkers er 1 secretaresse/secretaris. Functie-informatie: verlenen van administratieve ondersteuning aan de regeringscommissaris en beide beleidsmedewerkers; dit houdt o.m. in: bij houden van agenda's, regelen van afspraken, archi veren, notuleren van vergaderingen, uitwerken en typen van verslagen, bijhouden van vergaderdos siers. zelfstandig behandelen van correspondentie. Gevraagd: ten minste diploma HAVO; secretariële opleiding; ervaring als secretaresse/secretaris op bestuurlijk niveau, b.v.k. bij de (rijks)overheid; goede beheersing van de nederlandse taal. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 1663.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 17 juli 1982. Bovengenoemde salarissen zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7%% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacature nummer (in linkerbovenhoek van brief en enve loppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden san de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritsloan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravanhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Gezocht: JONGEN 18-30 jaar met rijbewije, voor bloemenverkoop in West-Duiteland. Int.: 02521-13668 Aramco, de Arabian American Oil Company, produceert dagelijks miljoenen barrels olie. Achter deze produktie staat een breed vertakte internationale onderneming. Circa 40.000 medewerkers van diverse disciplines en nationaliteiten geven de organisatie een dynamiek die u van de grootste olieproducent ter wereld mag verwachten! Aramco Overseas Company in Den Haag onder steunt Aramco in Saoedi Arabië op een veelheid van werkterreinen. Wij noemen o.a. ingenieurswerkzaam heden en de inkoop en verscheping van materialen en installaties voor produktie en transport van olie. Aramco Overseas Company heeft met kantoren in Londen, Sydney, Tokyo en Beirut 900 medewerkers. Voor ons kantoor in Den Haag zoeken wij een vak.nr. 005/03 Levendige baan voor een ervaren sekretaresse die kan organiseren en die als het nodig is, leiding kan geven. Ze stenografeert, administreert en kontroleert. Ze verzamelt en archiveert informatie en dokumentatie die voor de Inspection Division van belang is. en gebruikt deze informatie bij het voorbereiden van analyses en rapporten. Ze onderhoudt goede kontakten met andere afdelingen, regelt reizen, vangt bezoekers en telefoontjes op en verzorgt de administratie. Kortom, een veelzijdige funktie waarvoor een HAVO-opleiding, goede beheersing van de Engelse taal en minimaal 3 jaar ervaring aangevuld met een sekretaresse-opleiding vereist zijn. vak.nr. 006/03 Een sekretaresse die gewend is om punktueel te werken. Heeft haar ervaring zo mogelijk opgedaan op een afdeling Personeelzaken. Ze heeft regelmatig kontakt met uitzendbureaus wanneer er tijdelijk in vakatures moet worden voorzien. Ze stelt overzichten samen van het personeelbestand en houdt de over- werk-rapporten bij. Maar ook het aanvragen van werk vergunningen, het bijhouden van een vertrouwelijk archief en het berekenen van jaarlijkse vergoedingen behoort tot haar taak die meer omvat dan alleen de traditionele sekretaresse-werkzaamheden. Een HAVO-opleiding, aangevuld met een sekre taresse-opleiding, goede steno- en type-vaardigheid, beheersing van de Engelse taal en praktische ervaring van 3 tot 5 jaar, zijn nodig om van deze baan een sukses te maken. vak.nr. 007/03 Zij wordt een belangrijke schakel in wat andere kantoren ook wel de huishoudelijke- of interne dienst noemen. Een sekretaresse die het reilen en zeilen van alle huishoudelijke taken in het oog houdt: de vinger aan de pols van kantoortechnische Zaken. Of het nu gaat om het naleven van een schoon- maakkontakt, het kontroleren van een onderhouds- overeenkomst. het opmaken van bestellingen, het nakijken van fakturen, of het regelen van de groen voorziening, ze weet waar ze over praat en zorgt dat alles geolied verloopt. Ze houdt van alles een kloppende administratie bij, doet tevens het administratieve werk voor onze eigen technische dienst en kent het kopieer apparaat en de rekenmachine op haar duimpje. Ze is paniek bestendig, heeft veel kontakten per telefoon met andere afdelingen en kan perfekt organiseren. Een HAVO-diploma, met een goede beheersing van de Engelse taal en een goede type-vaardigheid zijn een vereiste, alsmede ervaring van minstens 3 jaar, bij voorkeur in een dergelijke funktie. Vanzelfsprekend stelt AOC er voor alle drie de funkties het nodige tegenover. Kansen om te groeien in de funktie, een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Wanneer je belangstelling hebt voor één van deze funkties, richt dan je in het Engels gestelde sollicitatie brief, met vermelding van de betreflende vakature én vakaturenummer aan: !S1 Laan van Meerdervoort 55, 2517 AG Den Haag, ter attentie van Mw. M.L. Maijers, employment office. Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst Leiden wordt in verband met uit breiding van het leidinggevend team op de afdeling RIJKSREGE LINGEN gevraagd een De afdeling maakt deel uit van de Maatschappelijke Sector binnen de Sociale Dienst, waarin zijn ondergebracht een viertal buitendienstaf delingen, te weten de afdeling Rijksregelingen, Maatschappelijke Zorg, Externe Verzorging en Bejaarden, en Maatschappelijk Werk, alsmede een afdeling Beslissingen. De afdeling RIJKSREGELINGEN telt totaal 39 medewerkers, van wie 32 bijstandsmaatschappelijk werkers. De afdelingsleiding bestaat mo menteel uit de chef en twee sous-chefs. Op de afdeling worden uitgevoerd de Wet Werkeloosheidsvoorzie ning, de Rijksgroepsregelingen, de Beeldende Kunstenaarsregeling en, meer incidenteel, de Algemene Bijstandswet. Immateriële aspecten en de begeleiding van cliënten vormen onder deel van de uit te voeren werkzaamheden. Tot het takenpakket van de aan te trekken sous-chef behoort: mede leiding geven aan de afdeling - mede coördineren van de uitvoering van de regelingen die aan de afdeling zijn opgedragen - begeleiding van de bijstandsmaatschappelijk werkers - mede vorm geven aan het personeelsbeleid ten behoeve van de af deling - actieve participatie in de beleidsontwikkeling op afdelings- en dienstniveau - deelnemen aan interne en externe overlegsituaties Uitgangspunt is dat de aan te trekken sous-chef op basis van all roundheid participeert in het leidinggevende team. In de dagelijkse werkzaamheden op de afdeling is hij/zij voor een werkverband van ongeveer 15 bijstandsmaatschappelijk werkers verantwoordelijk. Functie-eisen; - leidinggevende en organisatorische kwaliteiten - vermogen om in teamverband te werken - kennis en inzicht in het werkterrein of in staat zijn deze op korte ter mijn te verwerven - tenminste een voltooide hogere beroepsopleiding, waarbij kandi daten met een hogere opleiding tevens worden uitgenodigd te reageren. Ervaring met een leidinggevende functie in een soortgelijke organisa tie strekt tot aanbeveling. De functie kan eventueel ook in deeltijd van minimaal 36 uur worden vervuld. Nadere informatie over de functie kan worden verkregen bij de chef van de afdeling, de heer W.M. van der Vlugt, telefoon 071-254747. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 5.155,— per maand (hoofdcommies B, salarispeil 1 januari 1982). Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Aan de selectie wordt meegewerkt door een vertegenwoordiging van de medewerkers van de afdeling. Sollicitaties vóór 14 juli a.s., onder vermelding van nummer 82.029, te sturen aan Directie Personeelszaken, Postbus 9100, 2300 PC Lei den. In verband met de vakantieperiode zal een eventueel oriënterend gesprek met kandi daten pas vanaf 16 augustus aanstaande kunnen plaatsvinden. Tv-ouwen a;.*or<)t met k» Stichting De Stichting Woonhaghe heeft het beheer en exploitatie van woningbouwcomplexen. In het kader van een verdere uitbouw vah de organisatie is de funktie vakant van 'Doel van de funktie: Het ontwikkelen en realiseren van een optimaal admlnistratief-organisatorisch kader voor besturing van de uitvoerende taken (informatie, begroting) en bewaking van de financiële positie van de stichting. Funktie-intormatie: het inrichten en bijstellen van de administratieve organisatie, w.o. huuradministratie - administratieve afwerking rechtspositionele zaken, controle werkzaamheden, archivering - de opstelling en bewaking van de jaarbegroting - het (doen) opstellen van de jaarrekening en liquiditeitsbegrotingen - de opstelling van financiële berekeningen terzake van verbouwingsprojekten - het (doen) uitvoeren van de salarisadministratie Aan kandidaten die deze funktie ambiëren, stelt het bestuur de volgende eisen: - in het bezit van diploma SPD I en II of daaraan gelijkwaardige opleiding - ervaring in een soortgelijke funktie Het Hoofd van de Administratie is rechtstreeks onder de dlrekteur geplaatst. Hij/zij moet in staat zijn de direkteur bij diens afwezigheid te vervangen. Salarisgrenzen van 3.397.- tot 4.644.- per maand, afhankelijk van ervaring en leef tijd. Een uitloop tot 5.128.- per maand behoort, afhankelijk van de verdere ontwik keling van de organisatie, tot de mogelijkheden. Een 35-urlge werkweek kan worden overwogen. Nadere informatie over deze funktie kan worden verkregen bij de eerste penning meester, de heer D. K. Smit, tel. 079-164577 (na 18.00 uur). Sollicitaties gelieve men binnen 14 dagen te zenden aan de secretaris stuur van de Stichting Woonhaghe, p/a 2727 PA Zoetermeer. Psychiatrisch ziekenhuis Endegeest c.a. In Endegeest, het gemeentelijk psychiatrisch zie kenhuis van Leiden is plaats voor een voor 17% uur per week. Endegeest telt (samen met de Jelgersma-kliniek) 510 bedden. De apotheek is een depot met een toezichthou dend apotheker vanuit een ander ziekenhuis en is 6 uur per dag geopend. Er werken twee part-time as sistenten. Van kandidaten wordt, naast recente praktijkerva ring, een positieve instelling verwacht t.o.v. het werken ten behoeve van en tussen de bewoners/ cliënten van ons ziekenhuis. Aanstelling vindt plaats in het rangenstelsel van de gemeente Leiden. Afhankelijk van opleiding/erva ring en leeftijd zal het salaris max. f 2.735, per maand bedragen op basis van de volle werktijd (premie AOW voor rekening van de werkgever). Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij me vrouw G.A. Groenendal, tel. 071 179911 tst. 445. Schriftelijke sollicitaties vóór 9 juli te richten aan team Personeel, Opleiding en Organisatie, t.a.v. Liesbeth de Bruin, Postbus 1250, 2340 BG Oegst- ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Gevraagd voor op de bloemenveiling Flora Rijnsburg een ervaren a in— en ijn Voor deze functie zijn vakmanschap en goeds contactuele eigenschap! een vereiste cj Onze gedachten gaan i naar iemand die geheel zelfstandig de inkoop t verzorgen. Denkt u de goede man l; zijn neem dan even corf op met de heer G. Voof tel. 01740-29904. Dijkweg 66, Honselers Het bestuur van de Stichting Katholiek Ij wijs Lelden, vraagt voor de onder staande woonwagencentrumschooi St. KRISTOFORUS Gsbrièl Mstxuatraat 4 te Leiden, e voor do aanvang sgrosp van do kemafdoling. De voorkeur gaat uit naar een leerkracht ervaring in het Buitengewoon Onderwijs, mogelijk bekend is met de taalmethode je horen". Sollicitaties binnen 7 dagen richten aan het reau van de Stichting Katholiek OndA Leiden, Boerhaavelaan 12, 2334 EN Lelden,te JONGE AKTIEVE ADMINISTRATIEVE KRA Sollicitaties uitsluitend schriftelijk Van de Mey's Vleesbedrijven B Wasbeekerlaan 55 - 2171 AE Sassen

Leidse Courant | 1982 | | pagina 12