Veronica brengt voorproefje Simon Garfunkel-eoncert RADIO/TELEVISIE Arthur Rubinsteiif in vijf boeiende tv-portretten LEIDSE COURANT WOENSDAG 9 JUNI 1982 PAGljT^ STER ziet inkomsten tv-reclame dalen HILVERSUM De STER (Stichting Ether Reclame) heeft over 1981 een netto resultaat van 209,5 miljoen gulden geboekt, in vergelijking met het jaar daarvoor een stijging van 14,3 miljoen gulden. Ondanks een lichte daling van de vraag naar reclame werd de be schikbare zendtijd vrijwel volledig ver kocht. Volgens het STER-jaarverslag ontneemt dit resultaat enigermate het zicht op de werkelijkheid. „Er is een sterke economische teruggang en een van de effecten daarvan is, dat de "re clamebestedingen onder druk komen." De STER denkt afnemers alleen goede waar te kunnen blijven bieden, als die genen die over zendtijdprogrammering, tarieven en marktordening beslissen, „blijven beseffen dat hier sprake is van een ingewikkelde nationaal en interna tionaal marktmechanisme, waarvan de consequenties goed voor ogen moeten worden gehouden." In dit opzicht wordt in het jaarverslag ingehaakt op nieuwe ontwikkelingen die zich in 1981 hebben aangediend en welke van invloed kunnen zijn op de opbrengsten. Zo signaleert de STER, dat 'internationalisering' van de televi sie - met name via commerciële satelie- ten - een bedreiging voor de Neder landse etherreclame-inkomsten vormt. „Vermindering van de belangstelling voor de Nederlandse programma's en dus ook de STER, kan een neerwaartse druk op de tarieven doen ontstaan. Door concurrerend aanbod kan verder de verkoop van STER-zendtijd worden verminderd", aldus het jaarverslag. MINDERHEDEN HOREN OOK IN REGIONALE OMROEP THUIS HILVERSUM De NOS is het met de zes landelijke organisa ties van en voor minderheden eens over de nota „van zwart-wit naar kleur, de omroep in een multi-culturele samenleving". Met name over de gestelde noodzaak van een duidelijk beleid op lan gere termijn. De NOS is het ook eens met de mening, dat de stellingname in de ontwerp-minderhedennota van de regering ook consequenties voor de omroep moet hebben. Kritiek op de nota is er echter ook. Dit blijkt uit een brief die drs. Paul Beugels, NOS-commissaris belast met het mediabeleid, aan de voorzitter van het inspraak orgaan „Welzijn Molukkers" heeft gestuurd. Volgens Beugels vertoont de nota op een aantal punten lacunes. „Er ontbreekt een motivatie waarom de organisaties zich binnen het geheel van media en andere culturele voorzieningen beperken tot radio en televisie. Bovendien concentreert men zich daarbij eenzijdig op de landelijke etheromroep", aldus Beugels. „De mogelijkhe den van regionale en lokale omroep en kabel worden slechts aangestipt en niet uitgewerkt". Beugels vindt dat een tekort. Zenderkleuring blijft zorgenkind HILVERSUM De bestuurs- commissie zenderkleuring van de NOS is bepaald, niet opti mistisch over het experiment met de zenderkleuring. In een eerste deel van een groot on derzoek naar de totale resulta ten van de zenderkleuring concludeert de commissie, dat het onvoldoende gelukt is het programma-aanbod op de Hil- versumse zenders duidelijk te maken. Men vindt dan ook, dat het beoogde criterium om via de zenderkleuring de vind baarheid van de programma's te verbeteren niet is gelukt. Vooral Hilversum 2 blijft een zorgenkind in dit opzicht. UTRECHT Zaterdag a.s. vindt de elfde EO-familiedag plaats in de Jaarbeurs te Utrecht. In de Irenehal begint het programma om 10.00 uur met samenzang begeleid door het stafmuziek korps van het Leger des Heils. Ook komen Gert en Her- mien Timmer man, de Ridder- kerkse kinder koren en andere zanggroepen. HILVERSUM Als voor proefje voor het Simon Garfunkel-eoncert zater dag in het Feyenoordsta- dion in Rotterdam brengt Veronica vanavond in „Countdown" (Ned. II, 20.32 uur) een interview met het Amerikaanse duo en het eerste deel van het succesvolle concert in het Newyorkse Central Park. Het optreden, dat door een half miljoen mensen werd bij gewoond, was een keerpunt in de carrière van beide muzi kanten. Paul Simon Art Garfunkel besloten opnieuw als duo samen te gaan werken, nadat elf jaar geleden ieder zijn eigen weg was gegaan. In eerste instantie zou de samen werking alleen in- concert- vorm zijn. Later werd bekend dat het tweetal na de Europese tournee ook een studio-elpee zal uitbrengen. Het duo besloot tot het gratis concert in Central Park om met de verkoop van T-shirts, posters, enz geld bijeen te brengen, zodat de parken op een verantwoorde wijze on derhouden kunnen worden. Hun in financiële problemen verkerende geboortestad New York heeft er namelijk geen geld voor. De stadsparken zijn voor duizenden mensen van groot belang. Het betekent voor velen de enige mogelijk heid om even te ontsnappen aan de drukte van de stad. Bo vendien zijn het paradijsjes voor joggers en wandelaars. De eerste gesprekken waarin het tweetal serieus dacht om. definitief als duo voor de schijnwerpers terug te keren was na het succesvolle park- concert. Op het moment dat ze bezig waren met de mix van de live-elpee en de videoband, die tijdens hun optreden werd opgenomen. Toch was het bijna mis ge gaan. Toen Simon Garfun kel besloten om zich in te zet ten voor de stadsparken had- den ze de ruzies, die hen uit elkaar had gedreven, niet echt uitgepraat. Toen er ook nog de spanningen van het concert, de organisatie en het oefenen van de" nummers bij kwam, had vooral Paul Simon spijt, dat hij de uitnodiging voor het concert had aanvaard. Het hele gebeuren werd op zeer korte termijn geregeld, waar door Paul bijvoorbeeld niet de gelegenheid had om de arran gementen van de nummers, die hij tijdens zijn laatste solo tournee „One Trick Pony" had gebruikt te veranderen. Art Garfunkel moest de songs in zeer korte tijd uit zijn hoofd leren, bovendien moest een groot aantal oude Simon Garfunkel-nummers opnieuw worden ingestudeerd. Het concert werd echter een succes en de 40-jarige Paul Si mon en de evenoude Art Gar funkel merkten dat ze nog al tijd heel goed samen konden werken... en dat ook heel graag wilden. Paul Bimon vertelt: „We zijn rond de tafel gaan zitten en hebben de oude ruzies uitge sproken. Het was voor het eerst dat we eens echt tegen elkaar zeiden wat we van el kaar vonden. Dat was nog nooit gebeurd". In eerste instantie was het de bedoeling geweest dat Paul Si mon het concert alleen zou doen en dat Art Garfunkel in de tweede helft wat nummers mee zou zingen. „Met die plan nen belde Paul me ook op", zegt Art Garfunkel. De plannen veranderden ech ter toen Art en Paul de num mers doornamen. „Wat vrien den suggereerden dat het veel leuker zou zijn om het een vol ledig Simon en Garfunkel- eoncert te laten zijn. Daarvan zou het publiek veel meer on der de indruk zijn, vonden ze", vertelt Paul Simon. „Boven dien vonden ze het een Plecht idee als ik de opening-act zou zijn voor een Simon Gar- funkel-optreden. Dus besloten we het hele concert samen te doen". Het feit dat het tweetal weer als duö samenwerkt, heeft vol gens velen met de financiële positie van het tweetal te ma ken. De carrières van Paul Si mon en Art Garfunkel zijn de laatste jaren niet zo succesvol geweest. De laatste elpee van Art „Scissors Cut" verkocht nauwelijks, hoewel hij er meer dan een jaar aan werkte. Met zijn filmcarrière is het boven dien ook slecht gesteld. Hoe wel hij (voor het eerst) echt te vreden was over zijn rol in „Bad Timing - a Sensual Ob session" werd de film in Euro pa wel goed ontvangen, maar in Amerika totaal niet. Ook Paul Simons langspeler „One Trick Pony" en de gelijknami ge film waren geen succes. Voor het geld hoeft het duo echter niet de planken op. Voor Art en Paul zit er iets anders achter. Ze vinden het leuk om weer met elkaar te werken en blijven dat doen, tot ze weer genoeg van elkaar hebben. HANS PIET Arthur Rubinstein, in de negentig maar ongelooflijki vitaal. HILVERSUM Dodelij ke ernst weet de pianist Arthur Rubinstein te ver pakken in zo goedmoedige spot en gevoel voor hu mor, dat het soms moeilijk is te ontdekken wat de man precies wil. Maar meestal is hij wel duide lijk in zijn bedoelingen, al lijkt hij erg wisselvallig. Over deze „meest luie ke rel van de wereld", zoals hij zichzelf noemt, zendt de VARA vijf program ma's uit, te beginnen zon dag 13 juni op Ned. I om 19.05 uur. Rubinstein, ver in de negentig, heeft in vrijwel alle concertza len van de wereld uitvoerin gen gegeven. Elk concert, zal hij in de tweede uitzending vertellen, betekent voor hem een les, die zijn doorwerking zal hebben in het volgende concert. Aan leerlingen van de Juilliard School of Music in New York zal hij daar meer over vertellen. Schichtig kijkt hij om, naar de stil luisterende schoolleiding. Maar dan ver trouwt hij de muziekstudenten toe dat een concert geven van méér betekenis is dan een col lege volgen. „Tot en met het laatste concert maak ik fouten. Die vermijdt ik in het volgen de concert; maar dan maak ik weer nieuwe. Ach, zegt hij. Jullie moeten niet zo veel stu deren. Jullie moeten op deze school zeven, acht uur per dag studeren? Doe het toch niet. Drie uur is voldoende. Drie uur. Langer moet je niet wer ken, anders maak je een ma chine van jezelf. Een robot. Als je een sonate instudeert, zing die dan eerst in jezelf. Zing! En laat dan je vingers lo pen. Je hoeft alleen mi m hart te laten spreken, wat zeg ik; je hart? Nee, t hart, dat is een horloge bloedpomp. Je maag mt laten spreken, want d voel je alles". De muzie denten waarderen de ui ken van de meester met en langdurig applaus. Zi ten precies waar Rubii het over heeft. Niet zelf g« m Arthur Rubinstein is in serie maar zelden zelf de piano te zien. Hij neei kijker mee naar plekke il hij voorgoed in zijn hart gesloten: Israël, Venetië j rijs, Deauville. In de ven dene afleveringen praa met grote kunstenaars, wie de cellist Paul Tor iai dirigent Karl Böhm, p Misha Dichter, dirigent dio Abbado, violist Isaac en met jonge musici, di< het begin van hun Rubinstein zal vertellen11" hij zelf in zijn jonge jareic de.erde. Met een doos ch<® 'tjes. „Daar at ik met de terhand van als ik oefenia deed voor de linker. Eii[" wisselde ik van hand. prettig". Maar zijn leerl Ff.' zijn niet te porren voor s ze studeren met grote in ning en wat ze spelen, kP°c voortreffelijk. Tot Rubin10' een paar aanwijzingen gee het toch nog hoorbaar kan. Dan blijkt, welke strale kracht van een dejt. ke pianist uitgaat, diesvi blind is, maar zijn muzik ort als geen ander op kinif. weet over te brengen. I FRITS BROMRke aki on Televisie vandaag NEDERLAND 1 NCRV 16.20-17.30 Als zes vingers aan een hand. Canade se jeugdfilm. Een groep je van vijf kinderen vormt samen een club. Als er zich een zesde lid wil aanmelden, beslui ten zij dat hij eerst een aantal testen moet af leggen. NOS 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. 19.00 Strawinsky documen taire. Tweede deel van een programma rond de persoon van Igor Stra winsky, die honderd jaar geleden werd geboren. Deze aflevering behan delt de tijd dat Strawin sky buiten Rusland doorbracht: de jaren 1914 tot 1939, toen hij in Zwitserland en Frank rijk woonde. 19.55 Palmensymfonie. Ballet van Jiri Kylian op mu ziek van Igor Strawink- sy. 20.25 Strawinksy documen taire. Derde en laatste deel van het Strawink- sy-portret: In 1938 en 1939 waren snel na el kaar zijn vrouw en zijri moeder gestorven. Dit en Hitler-Duitsland blok keerden zijn muzikale activiteiten. Een uitnodi ging van de Harvard-u- niversiteit bracht hem naar Amerika, waar hij tot zijn dood, in 1966, zou blijven wonen. 21.20 Politieke partijen. Zendtijd voor de RPF. 21.37 Journaal. 21.55 Den Haag vandaag met beschouwende com mentaren op de Rege ringsverklaring van het nieuwe Kabinet Van Agt. 22.40 Studio sport met de honkbalwedstrijd Haar lem Nicols - ADO. 23.10 Journaal. 23.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. NEDERLAND 2 TROS 17.00 TROS sport extra. Champions Trophy Hoc key. Rechtstreekse uit zending van de wed strijd Nederland- West Duitsland. Commentaar: Paul Litjens en John Worries. NOS 18.35 Sesamstraat. 18.50 Jeugdjournaal. NOS 20.00 20.27 NOS 23.07 23.17 Pubertijd. Ivo de Wijs praat met pubers over het thema: de toekomst in uniform. Een van de vragen die wordt ge steld is: waarom ambië ren jongens, maar voor al veel meisjes een baan bij de politie. Kenmerk. Informatieru briek over kerk en sa menleving onder eindre dactie van Lejo Schenk. Journaal. Socutera. Filmpje van het Prir\s Bernardfonds. Countdown. Popmu ziekprogramma, samen gesteld en gepresen teerd door Lex Harding. Vanavond een special rond de groep Doe Maar en een interview met Simon Garfunkel met beelden van hun optreden in Central Park te New York. Zie voor verhaal elders op deze pagina. The ultimate warrior. Amerikaanse SF-film van Robert Clouse. Met: Yul Brynner, Max von Sydow, Joanna Miles, William Smith, Richard Kelton en Stephen McHattie. Het is het be gin van de 21e eeuw. De wereld bevindt zich op het randje van de af grond. Straatroof en kannibalisme zijn aan de orde van de dag. Een van de communes in New York, geleid door 'de Baron' ver bouwt nog verse groen ten en moet daarom constant bewaakt wor den door een zekere Carson. Op een dag vraagt 'de Baron' aan Carson zijn dochter Me- linda, die in verwachting is, mee te nemen naar een klein eilandje. Hij wil dat zijn kleinkind op een relatief vreedzame plek kan opgroeien, i Agenda. Informatieru briek over culturele en ontspannende gebeur tenissen, die de komen de weken in Nederland te verwachten zijn. Journaal. Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.15 Muziekwinkel. Met het optre den van Spargo, Dolly Dots, Bad Manners, Cliff Richard, Triny Lopez en Olivia Newton-John. 17.00 Duitee poppenkast. Documen taire serie voor kinderen. 17.30 Twee oude hazen ontdekken wat nieuws. Kinderprogramma. 17.50 Journaal. Ivo de Wijs praat vanavond over de toekomst In een uniform met op de tribune leerlingen van de politie school uit Leusden en de Nederlandse Politieacademie uit Apeldoorn op Ned. II om 18.59 uur. „The Ultimate Warrior" met Yul Brynner (links) als Car son op Ned. II om 21.20 uur. 18.00 Nils Holgerssons fantastische reis. 18.30 Keukenlatijn. Lachen met Al fred Biolek. 18.40 Zoals het leven zoal verloopt. Serie. 19.15 Actualiteiten. 19.45 Was Karei de Kale inderdaad kaal? Over historische bijnamen. 20.00 Journaal. 20.20 1b1B3. Duitse tv-lilm, be kroond op het festival van Montreux. Met: Adelheidt Arndt, Dominik Graf, Christoph Quest en Helga Storck. 21,45 Achtergrondinlormatie. 22.45 Beelden uit de wetenschap. Met o.m. reportages over zure regen, modelscheepsbouw voor weten schappelijk onderzoek en de surf plank kritisch bekeken. 23.30 Journaal. DUITSLAND 2 16.35 Smokkelaars. Avonturenserie voor de jeugd met Oliver Tobias. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.05 Rokende colts. Amerikaanse westernserie met James Arness. 19.00 Journaal. 19.30 Balans. Uit het economisch le ven. 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Lotto. 21.25 The professionals. Engelse politieserie met Gordon Jackson. Martin Shaw en Lewis Collins. Josef Merra, een Zuidamerikaanse diplo maat, die in Londen leeft, tracht sa men met de Engelse zakenman, Harry Walter een overval te organiseren op zilvertransporten. 22.15 Dat is belangrijk voor ul Con- sumententips. 22.20 Een schreeuw om gerechtig heid. De kerk van Zuid-Afrika en de rassendlcriminatie. 22.50 Sport actueel. Met voetbal en paardensport. 23.50 Journaal. DUITSLAND 3 18.00 Sesamstraat. 18.30 English 4, les 48. 19.00 Reisgids. Aan Holland den kend... 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.20 Op woensdag in... 21.45 Verslaggever buitenland. Na tionalisme in Frankrijk. 22.15 Late voorstelling: Blind hus bands. Amerikaanse speelfilm van Erich von Stroheim (1918) met Erich von Stroheim, Gibson Gowland, Sam De Grasse, Fransilla Billington en Fay Holderness. 23.50 Laatste nieuws. BELGIE BRT 1 17.00 Op het Schildpadplein. Pro gramma voor de jeugd over onze vrienden in de EG: Denemarken. 17.30 Het zwaard van Ardoewaan. Tiende aflevering van deze BRT-serie voor de jeugd: De ridderslag. 18.00 Willem de Woudgeest. All.: Brrrrr die vervelende Edna. 18.05 Sesamstraat. 18.20 Bunlap. Toeristische film over Bunlap. eiland van de Nieuwe Hebri- den. 18.30 Buck Rogers. SF-serie voor de jeugd. Drieëntwintigste afl.: De sater. 19.17 Uitzending door derden. Pro gramma van de SO. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en Tierce-uitslagen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 Arnold (Diffrent strokes). Ko mische serie van de Amerikaanse te levisie. Drummond wil verhuurde ap partementen verkopen. Dat heeft wat voeten in de aarde. Met: Conrad Bain, Gary Coleman, Todd Bridges e.a. 20.35 Spel zonder grenzen. Interna tionaal speiprogramma met ploegen uit zeven landen. Gespeeld wordt in Slbenik in Joegoslavië. Commentaar: Mike Verdrengh. 21.55 Wis schrijft die blijft. Boeken rubriek, waarin o.a. Myriam Ceriez spreekt met Maarten Blesheuvel over zijn 'Duizend vlinders'. 22.45 Journaal. Voorat uitstagen Tierce en Nationale Loterij. BELGIE BRT 2 Zie Belg» BRT 1. BELGIE FRANS 1 17.35 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.50 Elephant Boy. Documentaire over het dagelijks leven van een kind in Sri Lanka en zijn beste vriend, een olifant. 18.15 Cine-vacances. Kinderpro gramma. 18.45 Faites vos jeux-vacances. Speiprogramma. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Brussel. 19.30 Journaal. 19.55 La chasse aux tresors. Inter nationaal speiprogramma, gepresen teerd door Marie-Therese Cuny en Didier Lecat. 20.55 Nationale Loterij. 21.00 Jeux sans frontieres. Interna tionaal speiprogramma vanuit Sibe- nik, Joegoslavië. Thema: Sprookjes. 22.30 Journaal. BELGIE FRANS 2 12.00-19.00 Zie België Frans 1. 19.00 La pensee et les hommes. Uitzending lekenmoraal en -filosofie. 19.30 Nieuws voor doven sn slecht horenden. 19.55 Zie België Frans 1. ENGELAND BBC 1 16.55 Play school. 17.20 Scooby Doo, where are you? Kinderserie. 17.40 Ptayaway. Grappen en muziek. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Wildtrack. Documentaire serie. 18.35 Kinderfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 19.55 Reportage. 20.25 The wedneeday film. 22.00 Journaal. 22.25 Sport anight Met WK snow- jumplng in Dublin. 23.38 Journaal. 23.40 Tony Awards. 01.10 Weerbericht ENGELAND BBC 2 18.10 Arts. 18.40 Charlie Chaplin. 19.00 Forty minutes. Documentaire serie. 19.40 The ascent ol men. Weten schappelijke documèntaire serie. 20.30 Journaal. 20.35 Hooked! Spel en wedstrijd. 21.05 The Englishwoman and the horse. 22.00 Butterflies. Serie met Wendy Craig. 22.30 Frost in may. Serie tv-spelen. 00.00 Newsnight. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 10.30-10.50 Open school. Fries voor Friestaligen. 13.00 Nieuws voor doven en slecht- NEDERLAND 2 DUITSLAND 1 09.30 NAVO-Topconferentie in 10.00 Journaal. 10.03 Een schreeuw naar gerechtig heid. 10.35 Potato-Fritz. 12.10 Beelden uit de wetenschap. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Journaal. 14.00 Hamad en de piraten. Disney- -avonturenfilm voor de jeugd door Ri chard H. Lyford (1971). Met. Kballd Marshad. Slaiman Bin Salem en Ab dullah Massoud 15.25 Evangelische kerk. 16 00 Het twistgesprek. Discussie tussen C. Christians en H. Speichert over school en leerlingen 16.45 Pan Tau... Kinderprogramma. 17.10 Geen dag zoals alle andere. Jeugdprogramma 17.35 Hoog zult Gij het brood ver heffen. Sacramentsdag-overdenking. 17.50 Journaal. 18.00 De horoscoop van de koning. Opera-buffo van Chabrier. opgevoerd door het Radio Symfonie Orkest van Frankfurt en de Deutsche Oper Ber lin. DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 13.17 ZDF-Uw programma. 13.20 Het meesterwerk. Anton Bruc- ker: Symfonie nr. 7 E-dur. 14.35 Journaal. 14.40 Verhalen van een stad: Wies- baden. 15.10 Telemotor, Autorubriek van Harry Valerien. 15.55 Journaal. 16.00 The Band Wagon. Amerikaan se musical van Vincente Minnelli (1954). Met: Fred Astaire. Cyd Charis- se. Oscar Levant e.a. 17.45 Lied ter gelegenheid van Sa cramentsdag. 18.00 Sport actueel. Springruiter- toernooi in Dublin. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.45 Schooltelovisie, 18.00 Het programma met de r BELGIE BRT 1 BELGIE BRT 2 Zie Belgie BRT 1. BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst. 14.00-15.00 Schooltelevisie. 17.30 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.45 Hietoire d'Aas. Documentaire over een jongen die zijn vakantie gaat doorbrengen In het Pyreneeëndorpje Aas. waar de bewoners met elkaar comuniceren via een speciaal geflo ten taaltje. BELGIE FRANS 2 12.00-19.00 Zie België Frans 1. ENGELAND BBC 1 07.40-12.50 Schooltelevisie en cur sussen. 13.00 Journaal. 14.30 Chock-a-block. Kinderpro gramma. 15.00 You and me. 15.15 Music time. 15.40 Television club. 16.00 Tennis. 16.55 Play school. 17.20 Drak pack. Jeugdserie. 17.40 The littlest hobo. Avonturen serie voor de jeugd. ENGELAND BBC 2 07.40-12.00 Schooltelevisie en cur- rm< 12.25 Cricket. d 14.35 Sportreportages. Crici,. tennis. FQl Radio vandaag HILVERSUM 1 - 16.02 (VPRO) Non stop rr 16.15 Woord en lied - 16.55 E()rt terdaad - 17.00 Actualiteiten Berichtgeving over zendingsi 18.05 (NCRV) Hier en nu - 19.L ziek in je vrije tijd - 20.03 pst Langs de lijn - 23.02 Met het der morgen. HILVERSUM 2 - 16.32 (VARA) Radiorechtbjf'JV; 17.00 De actualiteit van deze Hi dag - 17.36 Onder vuur - 18.2§00 tieke partijen - 18.30 Overheidirt lichting - 18.45 De rode draad ipt Een magazine over kleinschalig dio - 20.03 Het zout in de pap Vrije tijd, blije tijd - 21.10 Vd Antillianen - 21.40 Open sc 22.10 RVU-programma - 22.4L der titel... - 23.00 (NOS) Hollan-1 tival 1982. HILVERSUM 3 - 16.34 (KRO) Nieuws-box: Hai nants - 18.03 (NOS) De avond 19.02 (KRO) Krachtvoer - Stampij - 22.02 Rocktempel: men Pinkpop-festival - 23.02 1 la. HILVERSUM 4 - 16.30 (NCRV) Literama woen 17.00 Sluiting - 20.00 (NOS) Di berflote van Mozart door het A dams Baroque Orchestra Utrechts Kamerkoor Viva la M ds Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (NCVR) Late date - 1.02 polis - 2.02 Nachtdienst: hitg de nacht door - 6.09 Vandaag derdag - 7.50 De weerman weet waar Willem Wever 10.03 Peter Blom presente 11.03 Het Nederlandstalig kwa,ai- - 11.30 Twaalfuurtje met Dicgrl schier - 12.40 Middagpauzed 13.06 Actualiteiten - 13.20 Staj1 de States - 16.02 GoudenregïlC semble - 16.30 Kletsmajoor Vervolgen van Stappen in de HILVERSUM 2 - 7.10 Ochlendgymnastiek (AVRO) Ingrid Drissen - 9.05 G tiek voor de vrouw - 9.15 Dejf bank - 9.33 Open school - 10.1 ja van Proosdij met 'Buiten' Lichte grammofoonmuziek - Schoolradio - 11.33 Radio Lai>la pegaai - 11.45 Actueel en info - 14.00 Anne van Egmond - 1o slag bij Nieuwpoort - 17.36 journaal HILVERSUM 3 - 7.02 (TROS) De havermout 9.03 Hugo van Gelderenshow ,r|- De polderpopparade - 12.03 landstalige Top 10 - 13.03 50 een envelop - 15.03 Ferry Mr de Tros Top 50 HILVERSUM 4 - 7.02 (VARA) Kees va presenteert 'Morgenrood' Consort. Italiaanse en Engels desliederen - 10.15 Pianotrio van Mendelssohn Bartholdy Instrumentale soli met orkestj kovski - 12.00 Het zout in di 12.25 Operette - 13.05 Arthur bel werd 100 jaar geleden gebi. - 14.10 Franse componisten: M* -Ducasse, Boulanger en Ml 15.00 Gevarieerd muzikaal prj ma - 17.00 Sluiting I NIEUWSBERICHTEN td Nieuwsuitzendingen zijn op Hlltjp 1 elk heel uur, 24 uur per dag. versum 2 op elk half uur van 7 tot 17.30 uur, voorts om 7.0( m 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 er uur. Op Hilversum 3 op elk h van 7.00 tot 24.00 uur en Hilvt om 7.00, 8.00 en 13.00 uur. i "El

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2