SELECTIES VAN ALLE WK-DEELNEMERS
het speelschema wereldkampioenschap voetbal
I:
jttq
o
rum
ORT
LEIDSE COURANT
WOENSDAG 9 JUNI 1982 PAGINA 15
invullenen te bewaren
■j y w
DE KWARTFINALE
DE ZES GROEPEN
GROEP 1
Italië
Polen
Peru
Kameroen
J H,15,1^19,3^3fljm
GROEP2
W-Duifsland
Algerije
Chili
Oostenrijk
SPEEL? 15,17.20.21,3^25 jun
GROEP3
Argenhnie
België
Hongarije
El Salvador
SPEELT WS.!B.li2Z23fljni
GROEPA
Engeland
Frankrijk
Tsjechoslowak.
Koeweil
m)Z203lM25juni
GR0EP5
Spanje
Honduras
Joegoslavië
N-Ierland
SPEELT 16, n,202 'Z*^5/uni
GROEP6
Brazilië
Rusland
SchoHand
Nieuwzeeland
SPEELT 1<,15,16,19,22.23Juni
GROEPA
•WINNAAR UIT GROEP 1
•WINNAAR UIT GROEP 3
•TWEEDE UIT GROEP 6
zes groepen spelen 36wedsinjden inde voorronde 13-25 juni
DE VOORRONDE
WEDSTR'JD
riog13juni argentinié-belgié
ind.Kjuni itauë-polen
BRAZILIË-RUSLAND
sd 15juni PERU-KAMEROEN
■nsdlöjuni w-ouitsiand-algerue
engeland-frankr'jk-
spanje-honduras
joegoslavië - n..ierland
dag 18 juni italiè-peru-
polen-kameroen-
b e lgie - e l salvador
rusland-nieuwzeeland-
dag20juni w.-duitsland - chili-
engeland-tsjechoslow-
spanje-joegoslavie
1- 21 juni ALGER'JE-OOSTENR'JK
f RANKR'jk-KOEWEIT
HONDURAS-NJERLAND
22juni polen-peru
d. 23juni italie-kameroen-
argentiniè-elsalvador-
brazilië-nieuwzeeland-
GROEPB
iWINNAAR UIT GROEP 2
•WINNAARUIT GROEPA
•TWEEDE UIT GROEP 5
GROEPC
•T WEEDE UIT GROEP 1
oTWEEDE UIT GROEP 3
•WINNAAR UIT GROEP6
GROEP D
oTWEEDE UIT GROEP 2
•TWEEDEUIT GROEPA
•WINNAAR UIT GROEP 5
DE 24 DEELNEMERS
Drie elftallen per groep spelen de kwarr finale 29,29jam en 1,2,4,5 juli
speel! in Barcelona
•Winnaar groep! legen winnaar groep 3
►Verliezer legen f-weede uil groep 6
•Winnaar legen Iweede uil groep 6
speel! in Barcelona
•Tweede uügroepl legen !weede uil-groep3
•Verliezer legen winnaar ui! groep 6
•Winnaar logen winnaar ui!groep 6
speel! in Madrid
Winnaar groep 2 legen winnaar groep 4
'Verliezer legen l-weede ui! groep 5,
•Winnaar legen !weede ui! groep 5
WERELDKAMPIOENEN vanaf 1330
1930 URUGUAY-(Argenhmë A .2)
19 3 A ITALIË-(Tsjechoslow. 2:1)
1938 ITALIË -(Hongan;e 4:2)
1950 URUGUAY-(Brazilië2:11
1 195 4 W-DUITSLAND-fHongarije3-2)
1958 BRAZILIË-(Zweden 5-.2
196 2 BRAZILIË-! Tsjechoslow. 3:1)
1966 ENGELAND-(W-Duilsl. 4.2)
1970 BRAZILIË-(Halië4:1)
197 4 W-DUITSLAND-l Nederl. 2:1)
1978 ARGENTINIË-! Nederl 3:1)
1982 -
TOT WAAR NEDERLAND
OOIT KWAM
•1934 in de voorronde
•1938
•1974 tweede in finale
•1978
speel! in Madrid
DE STEDEN VAN De WEDSTRJDEN
WERELDBEKER
•Tweede uügroep 2 legen Iweede uil groep 4
Verliezer legen winnaar groep 5
1 Wirnaar legen winnaar groep 5
3 juli in Barcelona:
Wedstrijd om 3e en Ae plaats
Winaargroep A !egen winnaar groep C
+10juli in Alicante:
Bjuli in Sevilla
•Verliezers van de halve finale spe
len tegen elkaar.
•Winnaargroep B tegen winnaar groep D
Havelange wil
garantie WK '86
Joao Havelange, voorzitter
van de Internationale Fede
ratie van Voetbal Associa
ties (FIFA) heeft gisteren in
Barcelona gezegd, dat de
Columbiaanse regering ga
ranties moet geven voor het
organiseren van de volgen
de eindronde om de wereld
titel, in 1986. Van de parti
culieren daar kan ik geen
visas voor de deelnemers
krijgen. Ze kunnen me ook
niet door de douane loodsen
of de nodige communicatie
middelen verstrekken", al
dus Havelange. De preases
van de FIFA voegde er aan
toe, dat de Columbiaanse
regering tot het einde van
het jaar de tijd heeft om de
organisatie van de volgende
eindronde ter hand te ne
men. „Indien dit niet ge
beurt, zal de FIFA het toer
nooi aan een ander land
overdragen", zo zei Have
lange, zonder erbij te ver
melden welk land daarvoor
in aanmerking komt.
Geen alcohol
De Schotse trainer Jock
Stein heeft de spelers van
zijn ploeg, die uitkomen in
de eindronde om de wereld
titel een streng alcoholver
bod opgelegd. In het Portu
gese trainingskamp Alvor
verklaarde Stein gisteren:
„Er mag alleen mineraal
water en vruchtensap wor
den gedronken
Tijdens de strijd om het we
reldkampioenschap van
vier jaar geleden in Argen
tinië stonden de Schotten
bekend om de gretigheid,
waarmee naar de drankfles
werd gegrepen. Stein geeft
nu het goede voorbeeld: „Ik
zal zelf geen druppel alco
hol drinken, niet in het
openbaar en ook niet stie-
kum". Het Schotse gezel
schap reist pas vrijdag naar
Sevilla. Op 15 juni speelt
Schotland de eerste wed
strijd voor groep zes in Ma
laga tegen Nieuw Zeeland.
Kleine zege
Het Italiaanse voetbalelftal
heeft gisteravond een oe
fenwedstrijd tegen de Por
tugese club Braga slechts
met 10 gewonnen. In de
39e minuut scoorde Fran
cesco Graziani.
Waardig
gedragen
Tussen de 10.000 en 20.000
fans zullen het Engelse
voetbalelftal gaan volgen
tijdens het WK in Spanje.
De coach van de nationale
ploeg Ron Greenwood heeft
de verwachting uitgespro
ken, dat de supporters zich
waardig zullen gedragen.
„Na afloop van het toernooi
moeten we blij zijn met de
steun, die ons door hen is
gegeven. Het zou erg slecht
zijn voor het voetbal en
voor Engeland, indien deze
fans zich zouden misdra
gen", aldus een onzekere en
voorzichtige Greenwood.
Thuisblijvers
Van de 12.000 supporters,
die de wereldkampioen Ar
gentinië zouden vergezellen
naar Spanje hebben ruim
4000 hun aanvragen retour
gezonden. De situatie op de
Falklandeilanden heeft hen
genoopt dit besluit te ne
men. Aanvankelijk werd
verwacht, dat slechts enkele
honderden Argentijnen Me-
notti en zijn ploeg zouden
begeleiden, maar achteraf
bleek, dat toch nog zon
8000 kijkers de reis naar
Spanje zullen maken.
[ging: Franchlno Baresi (AC
Giuseppe Bergomi (Inter Mi-
jïitonlo Cabrlni (Juventus), Ful-
jovati (AC Milan), Claudio Gen-
rentus). Gaetano Scirea (Ju-
Pietro Vierchowod (Juven-
Giancarlo Antognoni
iorentina; Giuseppe Dossena
ino), Giampiero Marini (Inter
Gabriele Oriali (Inter Milan),
Tardelli (Juventus), Franco
(Udinese).
Bruno Conti (AS Roma), Da-
assaro (Fiorentina), Alessan-
ibelli (Inter Milan). Francesco
(Fiorentina). Paolo Rossi (Ju-
i Francesco Selvaggi (Cagliari).
ieroen
homas N'Kono (Canon Yaoun-
Antoine Bell (Abidjan),
jrobo (Dynamo Douala).
iging: Michel Kaham (Quim-
dmond Enoka (Dynamo Doua-
16 N'Djeya (Union Douala). Elie
(Federal Foumban), Efrem
(Canon Yaounde). Charles
(Tonnerre Yaounde). Ibrahim
i (Canon Yaounde).
Emanuel Kunde (Canon
le). Gregoire M'Bida (Canon
le). Theophile Abega (Canon
le), Jean-Pierre Tokoto (Jack-
i Tea Men). Joseph Kamga
Douala). Joseph Enanga'
Douala)
Albert-Roger Milla (Bastia).
Bahoken (Canon Yaounde),
N'Doumbe Lea (Union Doua-
cques N'Guea (Canon Yaoun-
:i Ernest Ebongue (Tonnerre
u
jEusebio Acasuzo (Universita
ir irge Olaechea (Alianza Lima),
lii Quiroga (Sporting).
Hging: Jaime Duarte Huerta
Lima); Salvador Salguero
Lima). Alejandro Gastulo
sitarlo). Jose Gonzales (Alian-
la). Oscar Arizaga (Atlantico).
Gutierrez (Sporting). Ruben
iport.ng)
nv«1d: Luis Reyna (Sporting).
Bj Rojas (Seraing). German Le-
Universitarlo), Jose Velasquez
a Lima). Cesar Cueto (Alianza),
Iribe (Sporting), Teofllo Cubillas
Lauderdale Strikers), Eduardo
L"ez (Municipal).
Geronimo Barbadlllo (Un.
Juan Oblitas (Seraing). Franco
Jo (Municipal), Gulllermo La
in Alianza Lima).
:en
Jozef Mlynarczyk (Widzew
Jacek Kazimierski (Legia War-
i Piotr Mowlik (Lech Poznan).
- liging: Marek Dziuba (LKS
Tadeusz Dolny (Gornik Zabr-
wel Janas (Legia Warschau),
Skrobowski (Wisla Krakau),
iw Zmuda (Widzew Lodz). Jan
(Wisla Krakau).
«•Id: Janusz Kupcewicz (Arka
0, Waldemar Matysik (Gornik
Stefan Majewski (Legia War-
Roman Wojcicki (Slask Wro-
Andrzej Buncol (Legia War-
Wlodzimierz Ciolek (Stal Mie-
-ie
Wtodzimierz Smolarek (Wid-
dz). Andrzej Palasz (Gornik
Grzegorz Lato (Lokeren),
Szarmach (Auxerre). Marek
(Legia Warschau). Andrzej Iwan
Krakau). Zbigniew Boniek
Lodz).
'erije
lourad Amara (Tlzi-Ouzou), Ly-
lentaala (Houssein-Dey), Mehdi
(Kouba).
iging: Mustapha Kouici (Bel-
Nourredine Kourichi (Bor-
Faouzi Mansouri (Montpel-
bdelkader Horr (DNC Algiers),
Mahmoud Guenduoz (Hoessein-Dey).
Middenveld: Salah Larbes (Tlzi-
Ouzou). Chaabane Merzekane (Hous
sein-Dey). Hocine Yahi (Belcourt), Ali
Bencheikh (MA Algiers), Ali Fergani
(Tizi-Ouzou), Lakhdar Belloumi (Mas
cara), Karim Maroc (Tours), Djamel
Tlencami (Reims),
Aanval: Salah Assad (Kouba), Tedj
Bensaoula (Oran), Rabah Madjer
(Houssein-Dey), Djamel Zldane (Kort-
rijk), Mustapha Dahleb (Paris Saint-
Germain), Adelmadjld Bourebou (Sta
de Laval).
chili
Doel: Mario-lgnacio Osben (Colo
Colo). Oscar-Raul Wirth (Cobreloa).
Marco-Antonio Cornez (Palestino),
Verdediging: Lizardo-Antonio Garrl-
do (Colo Colo), Eduardo-Renè Valen-
zuela (Universidad Catolica), Vladi
mir-David Bigorra (Universidad Chili),
Elias-Ricardo Figueroa (Colo Colo),
Mario Soto (Cobreloa). Enzo-Sergio
Escobar (Cobreloa), Oscar-Vladimir
Rojas (Colo Colo), Mario-Enrique Ga-
lindo (Colo Colo).
Middenveld: Miguel-Angel Neira (Uni
versidad Catolica). Rodolfo Dubo (Pa
lestino), Eduardo-Guillermo Bonvallet
(Universidad Catolica). Carlos-Hum-
berto Rivas (Colo Colo). Elias-Raul
Ormeno (Colo Colo). Manuel-Antonio
Rujas (Universidad Catolica).
Aanval: Juan-Carlos Letelier (Cobre
loa). Gustavo-Segunda Morosco (Uni
versidad Catolica). Carlos-Humberto
Caszely (Colo Colo). Patricio-Nazario
Yanez (San Luis). Miguel-Angel Gam-
boa (Universidad Chili).
oostenrijk
Doel: Friedrich Koncllia (Austria
Wien), Herbert Feurer (Rapid Wien),
Klaus Lindenberger (Linzer ASK).
Verdediging: Bernd Krauss (Rapid
Wien). Erich Obermayer (Austria
Wien). Josef Degeorgi (Admira Wac
ker), Bruno Pezzey (Eintracht Frank-
rfurt), Anton Pichler (Sturm Graz), Jo-
hann Dihanich (Austria Wien), Gerald
Messlender (Admira Wacker), Johann
Pregesbauer (Rapid Wien), Herbert
Weber (Rapid Wien).
Middenveld: Roland Hattenberger
(Wacker Innsbruck). Herbert Prohas-
ka (Inter Milan), Reinhold Hintermaier
(FC Nürnberg), Ernst Baumeister
(Austria Wien).
Aanval: Walter Schachner (Cesena),
Hans Krankl (Rapid Wien). Kurt Jara
(Grashoppers), Maximilian Hagmayer
(Vöst Linz), Gemot Jurtin (Sturm
Graz), Kurt Welzl (Valencia).
west-duitsland
Doel: Harald Schumacher (FC Köln),
Bernd Franke (Eintracht Braun
schweig), Eike Immel (Borussia Dort
mund).
Verdediging: Hans-Peter Briegel
(Kaiserslautern). Karl-Helnz Förster
(Stuttgart), Bernd Förster (Stuttgart).
Wilfried Hannes (Borussia Mönchen-
gladbach), Ulie Stielike (Real Madrid).
Holger Hieronymus (HSV), Manfred
Kaltz (HSV).
Middenveld: Paul Breltner (Bayern
München). Wolfgang Dremmler (Bay
ern München), Hansi Müller (Stutt
gart), Felix Magath (HSV). Stephan
Engels (FC Köln). Lothar Matthöus
(Borussia Mönchengladbach).
Aanval: Pierre Llttbarski (FC Köln),
Klaus Fisher (FC Köln). Horst Hru-
besch (HSV), Karl-Heinz Rummenigge
(Bayern München), Uwe Relnders
(Werder Bremen). Thomas Allofs (For-
tuna Düsseldorf).
argentinië
Doel: Hector Baley (Talleres), Ubaldo
Fillol (River Plate). Nery Pumpido (Ve-
lez Sarsfield).
Verdediging: Luis Calvan (Talleres).
Julio Olarticechia (River Plate). Jorge
Olquin (Independiente), Daniel Passa-
rella (River Plate). Alberto Tarabtini
(River Plate). Enzo Trossero (Indepen
diente), Jose van Tuyne (Racing BA).
Middenveld: Juan Barbas (Racing
BA), Osvaldo Ardiles (Tottenham Hot
spur), Americo Gallego (River Plate).
Diego Maradona (Barcelona), Patricio
Hernandez (Estudiantes). Ricardo
Roberto Bettega: Italiaanse schutter grote afwezige op het WK in Spanje.
frankrijk
Bertoni (Fiorentina), Gabriel Calderon
(Independiente). Ramon Diaz (River
Plate). Mario Kempes (River Plate),
Santlaga Santamaria (Newels Old
Boys), Jorge Valdano (Saragossa).
Jose Valencia (Talleres).
relgie
Doel: Jean-Marie Pfaff (Beveren),
Theo Custers (Espahol), Jacques Mu-
naron (Anderlecht).
Verdediging: Eric Gerets (Standard),
Luc Millecamps (Waregem), Walter
Meeuws (Standard), Michel Renquin
(Anderlecht), Marc Baecke (Beveren),
Maurice de Schrijver (Lokeren), Ge
rard Plessers (Standard).
Middenveld: Frank Vercauteren (An
derlecht), René Vandereycken (Ge
nua), Wilfried van Moer (Beveren),
Ludo Coeck (Andrlecht), René Ver-
heyen (Lokeren). Raymond Mommens
(Lokeren). Marc Millecmaps (Ware-
gem).
Aanval: Erwin Vandenbergh (Llerse
SK). Jan Ceulemans (Club Brugge).
Francois van der Eist (West Ham Uni
ted). Guy Vandersmissen (Standard).
Alexander Czemiatynski (FC Ant
werp).
el salvador
Doal: Luis Ricardo Guevara Mora
(Platense), Julio Eduardo Hernandez
(Santigueno), Jose Luis Mungia (San-
tigueno).
Verdediging: Mario Alfonse Castillo
(Santigueno), Francisco Jovel Cruz
(Aguila), Carlos Humberto Reclnos
(FAS), Ramon Alfredo Fagoaga (Atle-
tico Marte), Francisco Osorte (Santia-
gueno), Jaime Alberto Rodriguez
(Bayr Urdingen).
Middenveld: Joaquin Alonso Aquino
(Alianza), Jose Luis Rugamas Portillo
(Atletico Marte). Jose Norberto Huezo
Montoya (Atletico Marte). Luis Rami
rez Zapata (Aguila). Mauricio Alfaro
(Alianza). Miguel Eduardo Hernandez
(Santiagueno), Miguel Anffel Dlas
Arevalo (Chalatenango).
Aanval: Silvio Romeo Aquino (Alian
za). Francisco Gonzales ((Santiague
no), Jorge Alberto Gonzales (FAS),
Jose Maria Rivas (Independiente),
Guillermo Ragazzone (Atletico Mart).
hongarije
Doel: Ferenc Meszaros (Sporting Lis
sabon), Bela Katzlrz (USC Pecs), Imre
Kiss (Tatabanya).
Verdediging: Gyozo Martos (Water
schei), Laszio Balint (FC Toulouse),
Joszef Toth (Ujpest Dosza), Imre Ga-
raba (Honved Boedapest), Tibor Rab
(Ferencvaros), Attila Kerekes (Bekes-
caba), Joszef Csuhay (Videoton SC).
Joszef Varga (Honved Boedapest).
Middenveld: Sandor Müller (Hercules
Alicante). Tibor Nyilasi (Ferencvaros),
Sandor Sallai (Debrecen), Ferenc
Csongradi (Videoton). Karoly Csapo
(Tatabanya),.
Aanval: Laszio Fazekas (FC Antwerp),
Andreas Torocsik (Ujpest Dosza),
Laszio Kiss (Vasas Boedapest). Ga-
bor Poloskei (Frencvaros). Lazar
Szentes (Raba Eto Gyor), Bela Bodo-
nyi (Honved Boedapest).
engeland
Doal: Ray Clemence (Tottenham Hot
spur), Joe Corrigan (Manchester
City). Peter Shilton (Nottingham Fo
rest).
Verdediging: Viv Anderson (Notting
ham Forest), Terry Butcher (Ipswich
Town). Steve Foster (Brighton Town),
Mick Mills (Ipswich Town), Phil Neal
(Liverpool). Kenny Sansom (Arsenal),
Phil Thompson (Liverpool).
Middenveld: Trevor Brooking (West
Ham United). Glenn Hoddle (Totten
ham Hotspur). Terry McDermott (Li
verpool). Graham Rlx (Arsenal), Bryan
Robson (Manchester United), Ray
Wilklns (Manchester United).
Aanval: Steve Coppel (Manchester
United), Kevin Keegan (Southamp
ton). Trevor Francis (Manchester
City), Paul Mariner (Ipswich Town).
Peter White (Aston Villa). Tony Wood
cock (FC Köln).
Doal: Dominique Baratelli (Paris
St.Germain), Jean Castenada (St.
Etienne), Jean-Luc Ettori (Monaco).
Verdediging: Manuel Amoros (Mona
co), Patrick Battiston (St. Etienne).
Maxime Bossis (Nantes), Gerard Jan-
vion (St. Etienne), Christian Lopez (St.
Etienne), Philippe Mahut (Metz), Ma-
rlus Trèsor (Bordeaux).
Middenveld: Bernard Ghenlni (So-
chaux), Michel Platini (St. Etienne),
Rene Glrard (Bordeaux), Alain Gires-
se (Bordeaux), Jean-Francois Larios
(St. Etienne), Jean Tigana (Bordeaux).
Aanval: Bruno Bellone (Monaco),
Alain Couriol (Monaco), Bernard La-
combe (Bordeaux), Dominique Ro-
cheteau (Paris St. Germain). Didier
Six (VFB Stuttgart), Gerard Soler
(Bordeaux).
tsjecho-
slowakije
Doel: Stanislav Seman (Lokomotive
Kosice). Zdenek Hruska (Bohemians
Praag). Karei Stromsik (Dukla Praag).
Verdediging: Jan Fiala (Dukla Praag).
Franntisek Jakubec (Bohemians
Praag), Ladislav Jurkemik (Inter Bra
tislava). Jozef Barmos (Inter Bratisla
va), Rostislav Vojacek (Banlk Ostra-
va), Libor Radimec (Banik Ostrava),
Jezef Kukucka (Plastika Nltra).
Middenveld: Jan Kozak (Dukla
Praag), Antonin Panenka (Rapid
Wien), Premysl Bicovsky (Bohemians
Praag). Jan Berger (Sparta Praag).
Pavel Chaloupka (Bohemians Praag),
Frantisek Stammbacher (Dukla
Praag).
Aanval: Ladislav Vizak (Dukla Praag).
Tomas Krlz (Dukla Praag), Zdenek
Nehoda (Dukla Praag), Petr Janecka
(Zbrojovka Brünn). Marian Masny
(Slovan Bratislava), Vlastimil Petrzela
(Slavia Praag).
koeweit
Do«l: Ahmad AI-TarabulsJ (Koeweit).
Adam Ahmad (Kazma). Jasem Ham-
nan (Qadlsiyya).
Verdediging: Naeem Mubarak (Tada-
mon). Mahboub Mubarak (Salimiyya),
Jamal Al-Qaoendi (Kazma), Waleed
Al-Mubarak (Koeweit), Fahti Marzouq)
(Tadamon), Abdullah Ma'yoof (Ka
zma), Sami Al-Hashash (Al-Arabi),
Humad Al-Shemmari (Kazma).
Middenveld: Saed Al-Houti (Koeweit),
Abdulla Al-Buloushi (AI-Arabl), Naser
Al-Ghanem (Kazma), Mobarak Ha-
med Al-lssa (Al-Koeweit), Mohammed
Ahmed (Al-Arabi), Moayyed Rehayy-
em Ailan (Khitan), Abdul Aziz Al-Bu-
loushl-Mohamed (Quadisiyya).
Aanval: Jasem Sultan (Qadlsiyya),
Abdul Aziz Al-Anbari (Koeweit), Yus-
sef Al-Suwaayed (Kazma), Faisal Al-
Dakhil (Qadisiyya).
honduras
Dool: Jose Nazar (Universidad), Julio
Arzu (Real Espana), Jimmy Steward
(Real Espana).
Verdediging: Cesar Gutierrez (Iniver-
sidad), Jaime Villegas (Real Espana),
Jose Bulnez (Ollmpia), Allan Costly
(Real Espana). Juan Cruz (Universi
dad), Hector Zeleya (Montagua), Jose
Cruz (Atletico Morazan).
Middenveld: Ramon Madariaga (Mo-
natgua), David Buesco (Montagua).
Carlos Caballero (Real Espana). Gil-
berto Yearwoord (Real Valladolid).
Porfirio Betancourt.
Aanval: Eduardo Laing (Platense).
Francisco Toledo (Marathon). Domin
go Droumond (Platense). Prudencio
Morales (Olimpia). Robert Bailey
(Marthon). Celso Quity (Marathon).
spanje
Doel: Luis Arconada (Real San Se
bastian). Francisco Urruti (Barcelona).
Miguel Angel (Real Madrid).
Verdediging: Jose Camacho (Real
Madrid). Rafael Cordilio (Betis Sevil
la), Miguel Tendlllo (Valencia), Jose
Alesanco (Barcelona). Santiago Ur-
quiaga (Atletico Bilbao). Manuel Jime
nez (Sporting Gijon), Antonio Maceda
(Valencia).
Middenveld: Miguel Alonso (Real San
Sebastian), Joaquin Alonso (Sporting
Gijon), Jesu Zamora (Real Srn Se
bastian). Enrique Saura (Barcelona)
Jose Sanchez (Real Madrid), Ricardo
Gallego (Real Madrid).
Aanval: Juan Gomez Juanito (Real
Madrid), Jesus Satrustegui (Real San
Sebastian). Roberto Lopez Ufarte
(Real San Sebastian). Pedro Uralde
(Real San Sebastian), Carlos Santillia-
na (Real Madrid), Enrique Castro Qui-
ni (Barcelona).
joegoslavië
Doel: Dragan Pantellic (Bordeau),
Ivan Pudar (Hajduk Split), Ratko Svil-
lac (FC Antwerp).
Verdediging: Velimir Zajec (Dinamo
Zagreb). Zuran Vujovic (Hajduk Split),
Zvonko Zivkovic (Partizan Belgrado).
Nikola Jovanovic (Buducnost). Milos
Hrlstic (Ryeka).
Middenveld: Ive Jerollmov (Ryeka),
Nenad Stojkovic (Partizan Belgrado),
Vladimir Petrovic (Rode Ster), Edhem
Sljivo (Nice), Juries Jerkovic (FC Zü-
rich).
Aanval: Zlatko Krmpotic (Rode Ster),
Zlatko Vujovic (Hajduk Split), Satet
Susie (Sarajewo), Milos Sestic (Rode
Ster), Stjepan Deveric (Dinamo Za
greb). Vahld Halllhodzic (Nantes). Ivi-
ca Surjak (Udinese),Predrag Pasls
(Sarajewo)..
noord-ierland
Doel: Patt Jennings (Arsenal), James
Piatt (Middlesbrough). George Dunlop
(Linfield).
Verdediging: James Nicholl (Toronto
Blizzards). Malchy Donaghy (Luton
Town). Christopher Nicholl (Sout
hampton). John O'Neill (Leicester
City). John McClelland (Glasgow Ran
gers), Sammy Nelson (Brighton). Da
vid McCreery (Tulsa Roughnecks).
Middenveld: Huhj O'Neill (Norwich
City).. Sammy Mcllroy (Stoke City),
Thomas Cassidy (Burnley). Tom Fin
ney (Cambridge United), Patrick Hea-
ly (Coleraine), James Cleary (Glento-
ran Belfast).
Aanval: Noel Brotherston (Blackburn
Rovers), Joseph Armstrong (Watford),
William Hamilton (Burnley), Norman
Whiteside (Manchester United). John
Jameson (Glentoran Blefast), Robert
Campbell (Bradford City).
Doel: Waldir Perez (Sao Paulo), Paulo
Sergio (Botafogo), Carlos Roberto
(Ponte Preta).
Verdediging: Leandro (Flamengo),
Oscar (Sao Paulo). Luizlnho (Atletico
Mineiro). Junior (Flamengo). Edevaldo
(Internacional), Alcides Fonseca (Pon
te Preta). Pedro Luiz (Vasco da
Gama).
Middenveld: Cerezo (Atletico Minei
ro), Socrates (Corinthians), Zico (Fla
mengo), Falcao (Roma). Joao Batista
(Porto Alegro), Renato (Sao Paulo),.
Aanval: Paulo Isidoro (Porto Alegro),
Serginho (Sao Paulo), Eder (Atletico
Mineiro), Careca (Guarani), Dlrceu
(Atletico Madrid).
sovjet-unie
Doel: Renat Dassajev (Spartak Mos
kou). Viktor Tsjanov (Dynamo Kiev).
Vatsjelav Tsjoanvo (Torpedo Mos-
Verdediging: Tengis Soelakwelidse
(Dynamo Tiflis), Alexander Tsjiwadse
(Dynamo Tiflis). Yagiz Sjidiatoellin
(CSKA Moskou). Sergej Baltatsja (Dy
namo Kiev), Anatoli Denjanenko (Dy
namo Kiev), Sergei Borovski (Dynamo
Minsk). Oleg Romantsjev (Spartak
Moskou).
Middenveld: Vladimir Bessonov (Dy
namo Kiev), Horen Ogansjan (Ararat
Eriwan), Andre Bal (Dynamo Kiev), Vi-
tali Daresselja (Dy.iamo Tiflis), Leonid
Boerjak (Dynamo Kiev), Joeri Soesla-
parov (Torpedo Moskou).
Aanval: Ramaz Sjegelia (Dynamo Tif
lis), Joeri Gavrilov (Spartak Moskou).
Oleg Blochin (Dynoma Kiev). Serhei
Andrejev (SKA Rostov), Sergei Rodjo-
nov (Spartak Moskou), Vadim Jev-
toesjenko (Dynamo Kiev).
schotland
Doel: Alan Rough (Partlck Thistle).
George Wood (Arsenal), Jim Leighton
(Aberdeen).
Verdediging: Danny McGrain (Celtic),
Frank Gray (Leeds United), Alan Han
sen (Liverpool). William Miller (Aber
deen), Alex McLeish (Aberdeen). Da
vid Narey (Dundee United). Alan
Evans (Aston Villa). George Burley
(Ipswich Town).
Middenveld: Graeme Souness (Liver
pool). Gordon Strachan (Aberdeen).
Kenny Dalglish (Liverpool). John Wark
(Ipswich Town). Asa Hartford (Man
chester City).
Aanval: Alan Brazil (Ipswich Town).
John Robertson (Nottingham Forest).
Joe Jordan (AC Milan). Steven Archi
bald (Tottenham Hotspur), Paul Stur-
rock (Dundee United). David Provan
(Celtic).
nieuw-zeeland
Doel: Richard Wilson (Preston Uni
ted). Barry Pickering (Miramar). Frank
van Hattum (Manurewa).
Verdediging: Glen Dods (Adelaide).
Ricky Herbert (Wellington). Dave
Bright (Manurewa), Robert Almond
(Invercagill). Sam Malcomson (East
Coast Bays). Adrian Elrlck (Hanimex).
John Hill (Gisborne). Glen Adams
(Wellington).
Middenveld: Duncan Cole (Hanimex).
Steve Summer (Adelaide), Keith Mac-
kay (Gisborne). Alan Boath (Adelai
de), Peter Simonson (Manurewa). Billy
McClure (Wellington).
Aanval: Brian Turner (Gisborne).
Wynton Ruler (Miramar). Steve
Wooddin (Melbourne), Kenny Cress-
well (Gisborne). Grant Turner (Gisbor
ne).