Hans van Mierlo op boeiende Praatstoel Nog deze week prikaeties ;,r|r V RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT DONDERDAG 3IUNI1982 PAg£IE WK-voetbal en Tour de France ondertiteld .HILVERSUM Deze zomer zal een aantal grote sporteve nementen door de titelredactie van Teletekst voor doven en ^•slechthorenden worden ondertiteld. /."In de eerste plaats wordt hierbij gedacht aan de wereldkampi oenschappen voetbal in Spanje. Verder zal ook aandacht worden gegeven aan de Tour de France. De mogelijkheden met betrek- king tot het tennistournooi in Wimbledon zijn nog in overwe- ging. De volgende wedstrijden staan op het programma: - openingswedstrijd Argertfinië-België, op zondag 13 juni om 19.50 uur op Ned. II. - de halve finale op zaterdag 10 juli, op Ned. I om 19.50 uur. -de finale op zondag 11 juli om 19.50 uur, Ned. II. - de laatste etappe van de Tour van Aulnay naar Parijs op zon dag 25 juli. Het commentaar zal niet op de voet worden gevolgd, maar de titels zullen voldoende informatie geven om de reportage te kunnen begrijpen. De ondertitels zijn oproepbaar via pagina 199 van Teletekst. Russische tV-beelden mogen niet meer HELLENDOORN Het ministerie van CRM gaat de Officier van Justitie inschakelen om een einde te maken aan de uitzendingen van de Russische televisieprogramma's via het kabel net. Het zijn vooral kleine gemeenten die zich hier aan schuldig maken. J. W. Reinold, directeur voor het mediabeleid van het ministerie van CRM, zei dit gistera vond tijdens een directe televisie-uitzending in Hellendoorn, die was gewijd aan de raadsver kiezing in deze gemeente. Met nadruk wees Reinold erop dat de Russische programma's, die kunnen worden opgevangen, afkomstig zijn van een zogenoemde communi catiesatelliet. Het doorgeven van de signalen van dit soort satellieten is niet toegestaan, te meer omdat deze ook telefoongesprekken uit zenden. De privacy .van mensen, die deze ge sprekken voeren moet worden beschermd, zo lichtte Reinold toe. HILVERSUM „Nadat de onderhan delingen over de CAO voor de ruim 5.000 werknemers in de omroep gister middag opnieuw zijn afgebroken, gaan de omroepbonden prikaeties en werk onderbrekingen voorbereiden. Die moeten volgens woordvoerder Frans Gottmer al in de komende week plaats vinden. Op 10 juni gaan de bonden dan met de achterban vergaderen over grotere ac ties. Gottmer wil niet uitsluiten, dat het publiek de dupe kan worden van de ac ties. Oorspronkelijk werd gedacht aan ludieke acties, waarvan het publiek niet direct het slachtoffer zou worden. Het breekpunt in de laatste onderhan delingen was opnieuw de werktijdver korting ten behoeve van het scheppen van arbeidsplaatsen. De bonden, die al waren afgestapt van hun eis om de werktijd in de omroep terug te brengen van 39 naar 36,5 uur, wilden nu genoe gen nemen met een verkorting tot 38 uur. De werkgevers blijven echter vol houden dat daarvoor geen financiële ruimte is. Zij gingen ook niet akkoord met een voorstel van de bonden om een drietal „wijze mannen" in het con flict te laten bemiddelen. Volgens werkgeverswoord voerder Kees Spaan zal de prijscompensatie per 1 juli, nu er geen overeenstemming is bereikt, voorlopig niet uitbetaald kun nen worden. Mede door verhoging van enkele premies zou men er volgens hem zelfs iets op achteruit kunnen gaan. - HILVERSUM Met gou- - den vingers heeft redac- teur Jan Nieuwenhuis van de KRO naar kinderen gezocht die als vragenstel- Iers moesten optreden in - de zes-delige serie ,,Op de praatstoel". Kinderen on dervragen bekende Ne derlanders; maar zowel de kinderen als de onder- vraagden weten niet wie zij voor zich krijgen. Geen problemen leverde dat op r in het eerste programma dat komende zondag wordt uitgezonden op Ned. I om 19.05 uur. Hier- in ondervragen twee meisjes van dertien de mi nister van defensie, Hans van Mierlo op zo onbevan- gen en indringende wijze, dat de formule van Nieu- wenhuis ook in de prak- tijk bleek te kloppen. Zijn standpunt was: „Als je de kinderen tevoren inlicht, gaan ze bij hun ouders in- formeren welke vragen zé moeten stellen. Ze worden geprogrammeerd en de spontaneïteit is er dan af". Spontaan zijn de meisjes An neke en Niekie zeker en meer dan dat. Ze vertegenwoordi gen een generatie kinderen die zich niet laten afschepen 't met vage antwoorden en geen angst hebben voor autoriteit. Van Mierlo wil uitleggen hoe Vhij minister werd en komt in dit verband op de provo's. Het stoort de twee meisjes aller minst dat ze liiet \veten wat provo's zijn en wat ze niet we- Hans van Mierlo, zondag met twee kinderen in ,,0p de praatstoel". ten, dat vragen ze. „Provo's? Nooit van gehoord. Wat zijn dat?" Op die manier kan Van Mierlo ongeremd zijn gang gaan en ontstaat als vanzelf een boeiend vraag- en ant- woordspel'waaruit ook blijkt, hoe groot de kloof is tussen de jeugd van nu en de politieke leiders. Nieuwenhuis wist ook, dat kinderen meer durven te vra gen dan volwassenen; en dat brengt zijn serie op volwassen niveau, zeker in de eerste uit zending met Van Mierlo, die door de dertien-jarigen zelfs in het nauw wordt gebracht. De minister verdedigt op een ge geven moment de militaire dienst als wil van de hele ageren de kinderen, waarna Van Mierlo zijn armen ten he mel strekt en in wanhoop zijn stelling moet verdedigen. Maar op punten heeft hij dan al verloren. Niet alle uitzendingen, die 25 minuten duren, zullen van dermate verfrissende aard zijn als dit eerste programma. Vol gende maand komt kardinaal Alfrink op de praatstoel, die aanvankelijk niet wordt her kend, ook al zitten de onder vragende kinderen op een school die zijn naam draagt. „Bent u soms dominee?" vraagt een jongen, die afgaat op de donkere kleding van de kardinaal. In dit programma zal blijken dat* de kloof tussen de huidige jeugd en een man als de 82-jarige Alfrink soms al te groot zal zijn. Oud-minister Marga Klompé wordt hele maal niet herkend de kin deren weten weten ook na af loop niet wie zij was. Wieteke van Dort wordt uiteraard wel herkend, evenals Bas de Gaay Fortman. Hoe de gesprekken ook verlo pen, als rode draad in de zes uitzendingen komt spontaan naar voren dat de hedendaag se jeugd bang is voor de toe komst. Van Mierlo moet zelfs toegeven dat de volwassenen van nu er maar een rotzooitje van hebben gemaakt. „Maar dat is altijd zo geweest", verde digt hij zich zwak. De minister moet na enkele minuten zijn houding opgeven dat hij „maar met kinderen" te maken heeft; hij moet zich verdedigen en uitleggen hoe moeilijk het is om als politicus van mening te veranderen. „Ze denken dan al gauw dat je maar wat draait", legt hij ove rigens prima uit. „Je veran-' dert van mening, niet zelf." De vragen van de kinderen volgen elkaar in hoog tempo op, er zit weinig lijn in, maar dat is in elk geval in het pro gramma met Van Mierlo slechts een voordeel. Steeds opnieuw moet de minister zijn gedachten bundelen en blijft de aandacht gespannen. Hoe denkt de minister over totaal- dienstweigeraars, wat zou hij doen als zijn zoon wilde diens- tweigeren, wat was zijn rotste ervaring en wat zijn leukste? Van Mierlo antwoordt open hartig, vergeet dat er een mi nisteriële voorlichter naast hem zit (niet in beeld) die zijn antwoorden moet bijregelen. De kijker krijgt de gelegen heid een ogenblik in zijn pri- vé-leven te kijken („Wat doet u, als uw kinderen ruzie krij gen?") en krijgt bovendien een indruk van een man die aan vankelijk rechten studeerde, journalist werd en in die func tie via de beweging rond pro vo in de politiek terecht kwam. Op het juiste moment wordt het programma afgebroken, al had het nog veel langer kun nen duren. In de laatste secon den wordt Van Mierlo gete kend als een minister die ver twijfeld uitroept dat hij geen ijzer met handen kan breken, oorlogshandelingen niet kan tegenhouden. „Ik... ik...eh..." stamelt Van Mierlo, die op het matje lijkt te zijn geroepen door kinderen en geen goed weerwoord heeft als de jeugd via twee woordvoerders laat weten weinig goeds te zien in de toekomst. „Ik wil graag we ten wat kinderen denken", zei de minister aan het begin van het programma. Hij is op zijn wenken bediend. FRITS BROMBERG STEFAN Stefan Felsenthal, kunst man van de NOS, zal de ko mende zomermaanden met ogen vol leedwezen voor de buis zitten. De hoogtepun ten van het kijkgenot zullen bepaald worden door sport. Meer dan vijftig uur WK- voetbal en Tour de France slokken alle zendtijd op. zo dat hij met zyn kunstaan bod zonder meer aan de kant is gezet. Nu is hij ver trouwd met de inspiratieve vervoering, die van voetbal kan uitgaan, en ook in een wielerkoers kan een stukje kunst schuilen. Maar dat weegt niet op tegen wat kunst als persoonlijke uiting in de beschouwer teweeg kan brengen. Daarvoor is een paar uur niet genoeg. Méér krijgt hij per se niet. Altijd te weinig om toe te bedelen aan het Holland Festival. Nog een geluk, dat de VPRO scheutjes HF meepakt, anders zouden de kijkers helemaal verstoken blijven van het aanbod uit deze branche. Nu zou je denken, dat de kunst van de NOS na de zomer weer volop aan de gang kan gaan. Ook daar moet een stokje voor gestoken en een vraagteken achter geplaatst worden, want NOS-tv kan de komende maanden al leen zoveel sport biel omdat zij uren heeft leend van de .verschille omroepen. Die moeten het najaar weer teruggi ven worden, zodat er a dan zal worden beknibT op de eigen produktiesf de NOS. Door dit lot (L elke NOS-afdeling get fen worden, maar de ef** ring leert, dat de kunsti als eerste moet ontgell omdat de kijkcijfers dergelijke programma's' eenmaal niet hoog zijn. j een geluk, dat de NOS g leden heeft en, dat er niemand kan bedara voor deze gezamenlijke 1 Daaraan is het te danii dat er bij tijd en wijle I een beetje kunst op NOS-buis komt. Maar a zienlijk minder dan j aanbod uit binnen- en 1 tenland op het scherm g[Dl zou kunnen worden. Bi^d, alles moet wel worden ee grepen, dat de NOS het blok is gezet. Men nl. niet bepaalde weds? z den krijgen en de rest ld Zi schieten. Er moest één A drag worden betaald v n het hele pakket. Dan isL* geld weggooien als je dr na de helft niet zou uit3 den, gewoon zou laten le gen. pl ggl getJ Televisie vandaag NEDERLAND 1 18.58 TROS 19.00 NOS 21.37 21.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Het kleine Indiaantje. Amerikaanse tekenfilm van Walt Disney. Op volle toeren. Chiel Montagne presenteert vocalisten en groepen van vaderlandse bodem in de Nederlandstalige Top-5. Gasten zijn o.a. Henk Wijngaarden, Bloem, Nico Haak, Yvonne de Nijs en Arne Jansen. Onze ouwe. Duitse poli tieserie met Siegfried Lowitz als commissaris Koster en Michael Ande als Heymann. Tijdens een patrouille in een boerengehucht wordt een politiewagen be schoten. Getuigen heb ben gezien, dat het een jongeman was die de schoten loste. De ge wonde agent en zijn col lega worden met geweld een huis binnenge sleept. Dan wordt alles weer rustig in het dorp. Kieskeurig. Consumen tenrubriek met Wim Bosboom en Mireille Bekooy. In de laatste uitzending van dit sei zoen is een greep ge daan uit de tachtig on derwerpen, die deze- winter werden behan deld. Acht ervan zijn op nieuw eruit gelicht en door het Kieskeurig- team nog eens beke ken. Onder de loep ko men het thuis pellen van garnalen en het algehele verbod dat op het punt staat uitgevaardigd te worden. De verkoopme thodes van Keurkoop, waarbij een mevrouw aan het woord komt over de moeilijkheden die ze kreeg na het ko pen van een kapo zon nescherm. Aandacht ook voor de bewoners in Kettel (bij Rotter dam), die nog steeds geen aardgas hebben. Verder de brandbare wasemkapfilters en de problemen die lange mensen kunnen hebben vanwege hun lengte. Kieskeurig geeft o.m. adressen van zaken waar kleding, meubelen enz gekocht kunnen worden. Journaal. Politieke partijen. Zendtijd voor de PvdA. Den Haag vandaag. Nieuws van het parle ment. 22.20 Muziek voor ons ple zier. Een programma- -serie, waarin aandacht aan de amateur-muziek- beoefening wordt be steed. In deze afleve ring: Zeeland. Medewer kenden: de fanfare Sint Juttemis o.l.v. Dries Ie Due, het Schelde Lood- senkoor o.l.v. Han Beekman, het Mandoli ne Orkest Excelsior o.l.v. Bas Leys. Presen tatie: Wim Smit. 22.55 Journaal. 23.05 Studio Sport extra met beelden van de voetbal wedstrijden die in de nacompetitie worden NEDERLAND 2 NOS 18.35 18.50 KRO 18.59 Sesamstraat. Jeugdjournaal. Popi. Amerikaanse serie over de belevenissen van een Portoricaanse immigrant in New York, Abraham Rodriguez. Achtste afl.: Junior, de negenjarige zoon van Popi, heeft een vriendin netje, Anita. De twee willen graag trouwen en zich nu alvast verloven, hetgeen Popi en de va der van Anita niet aan staat. De Sullivans. Australi sche serie over de lot gevallen van een familie in Australië tijdens de Tweede Wereldoorlog. Het verjaardagsge schenk vaïi Maggie aan Dave is voor Norm een onverteerbare zaak. Dave vraagt zich af of zijn vrouw Grace iets van zijn verhouding met Maggie af weet. NOS 20.00 Journaal. KRO 20.27 Centennial. Herhaling van de langste en duur ste serie uit de geschie denis van de televisie naar het boek van Ja mes Mitchener. Het ver haal speelt in een denk beeldig dorp en zijn be woners aan de voet van de Rocky Mountains. Het begint met de komst van twee avontu riers Pasquinel en McKeag, die samen een kleine gemeenschap stichten. Tweehonderd jaar erna is de gemeen schap uitgegroeid tot een welvarend Ameri kaans provinciestadje: Centennial. Met: Robert Conrad, Richard Cham berlain. Raymond Burr. Sally Kellerman en vele anderen. 22.05 Brandpunt. Actualitei tenrubriek onder eind redactie van Ad Lange- bent. 22.40 De wonderen zijn de wereld nog niet uit. Een programma over de za ligverklaring van Peerke Donders. NOS 23.15 Journaal. 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. 16.15 Uit het leven gegrepen. Ge zinsleven op termijn. 17.00 Pan Tau... Kinderprogramma. 17.25 Geen dag zoal» alle andere. Jeugdprogramma. 17.50 Journaal. 18.00 WWF. 18.05 Francis Durbridge presen teert: Nog een zaak. dorpspolitiek. 19.15 Actualiteiten. 19.45 Was Karei de Kale inderdaad kaal? Over historische bijnamen. 20.00 Journaal. Aansluitend: Ver- keerstips. 20.18 In het brandpunt. 21.15 Wie driemaal liegt. Een spel met Wolfgang Spier. 21.45 Cate op maat. Gevarieerd ontspanningspro gramma met Peter Hornton, Sacha Distel. Rachel Gold Trio, Gerd Ma- ron, David Qualey, Mary Roos en Da vid Hanselmann en de Tannahill Wea- 22.30 Achtergrondinformatie. 23.00 Theodor Chindler. Voorlaatste aflevering van een Duitse familiekro niek. die tijdens de Eerste Wereldoor log speelt. Theodor weigert zijn doch ter in de gevangenis op te zoeken. Op politiek vlak gaat het hem ook niet voor de wind. Als Maggie vrijgelaten wordt staat Clemens Koch haar op te wachten. 00.00 Journaal. DUITSLAND 2 16.00 Journaal. 16.04 Kruispunten. Europa en de culturen van andere werelddelen: A- frika. Aansluitend: Nieuwsoverzicht. 16.35 De Minikins. Voor de jeugd. 17.00 Journaal. 17.08 Teie-illustratie. 17.50 Billy Barriers. Engelse serie. 18.20 Ach, mijn beste vader. Ameri kaanse serie met Danny Thomas, Dia na Canova en Michael Durrell. 19.00 Journaal. 19.30 Toverachtige toverkunsten. Een magische show vanuit de Olym- pia in Parijs. Met: The Magie Boys, Tel Smit, Les Cattarius. Rudi Heuer, Norm Nilssen en Peki Tina. 20.30 Ernst Mosch en zijn originele Egerlander Muzikanten. 21.00 Actualiteiten. 21.30 Loon voor heimwee. Wat doen de Turken met hun geld? 22.05 Doolhof. Tv-spel van Thees Klahn met Peter Kremer, Eos Scho- pohl en Gisela Fischer. Marco Ru- schiz, een wat gesloten jongeman, kijkt op straat uit naar ouders die hun kinderen slaan. 23.35 Nieuwsoverzicht. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.45 Schooltelevisie. 18.00 Het programma met de muis. 18.30 Tv-cursua natuurkundige technologie. 19.00 Sport-plaats. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.15 Film op donderdag: China Seas. Amerikaanse speelfilm uit 1936 naar de roman van Grosbie Garstin. Met: Clark Gable, Jean Harlow, Rosa lind Russell en Wallace Beery. 21.40 Markt. 22.25 Achter de krantekoppen. 23.10 Journaal. BELGIE BRT 1 18.00 Willem de Woudgeest. Engel se kinderfilmserie. 18.05 Sesamstraat. 18.35 Juke-box. Een serie korte mu zikale filmpjes met Al Jarreau, Elvis Costello. Billy Field en John Entwistle. 18.50 Dieren van het Groene Woud. Amerikaanse tekenfilmserie naar werk van Thornton W. Burgess. Tweeëntwintigste afl..: Jacht op het kwarteljong. 19.17 Librado. Programma in de se rie Uitzending door Derden. 19.37 Morgen. Overzicht program ma's en mededelingen. 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De paradijsvogels. Een compi latie van een tv-serie, gemaakt door Mare de Bie naar toneelstukken van Gaston Marlens. De Paradijsvogels is het beroemdste stuk van Martens er schetst het dorpsleven in Leiedorp met zijn herberg 'Het Hemelrijk', waar bijna iedereen samenkomt om eeri pintje te drinken en de laatste rod dels uit te wjsselen. In de hoofdrolen Ward de Ravet, Jan Reusens, Anton Peters, Jef'Burm, Denise BeWeerdt en anderen. 21.10 Panorama. Actualiteitenru briek. 22,00 Dallas. Tweeëntachtigste afl.: Bobby wordt door de politie verdacht van moord op Farraday. De familie maakt zich zorgen over Lucy, van wie men als maar geen nieuws ontvangt Ze blijkt bij beroepsfotograaf Roger te zitten, raakt gewond en moet naar het ziekenhuis. Ook dreigen er weer zware financiële problemen voor Cliff Barnes. Hij vraagt Sue Ellen geld te 22.45 Sporttribune. 23.15 Journaal. BELGIE BRT 2 Zie België BRT 1 BELGIE FRANS 1 17.30 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.45 Les moyens de transport. Derde afl.: De Metro. 18.15 Cine-vacances. Programma voor de jeugd. 18.45 Faites vos jeux-vacances. Spelprogramma. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Namen. V9.25 Mededelingen. 19.30 Journaal en sportberichten. 19.55 Autant savoir. Tehuizen voor ouden van dagen. 20.20 Noirs et blancs en couleurs. Frans-Duitse satire van Jean-Jacques Annaud (1976). Met: Jean Carmet, Jacques Dufllho. Jacques Splesser, Dora Doll en Maurice Barrier. Het verhaal speelt zich af aan de Ivoor kust in 1915, waar aan weerszijden van een rivier een Franse en een Duitse nederzetting tegen elkaar gaan strijden. Ze proberen ieder voor zich de inlanders te recruteren, die uiter aard het slachtoffer van dit waanzin nige oorlogje worden 21.55 Lo caroussel aux images. Se- lim Sasson bespreekt het Festival van Cannes. 22.45 Journaal. BELGIE FRANS 2 18.30-19.00 Zie België Frans 1, 19.00 Reflets du liberalisme. Politie ke uitzending. 19.30 Nieuws voor doven en slech thorenden. 19.55 Zie België Frans 1. ENGELAND BBC 1 16.55 Play school. 17.20 The Drak Pack. Serie. 17.40 The littlest hobo. Avonturen- serie voor de jeugd. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Blue Peter. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. 20.00 Tomorxow's world. Documen- 20.25 Top of the pops. Hitparade. 21.00 It ain't half hot mum. Serie. 21.15 International mastermind. 22.00 Journaal. 22.25 Oppenheimer. Serie over het leven van Oppenheimer. 23.25 Question time. Gevarieerd programma. 00.28 Journaal. 00.30 Fame. Programma met John Pitman. 01.00 Weerbericht. ENGELAND BBC 2 18.10 Arts. 18.35 Weekend outlook. 18 40 Charlie Chaplin. 19.05 The great egg race. Spelpro gramma. 19.35 The oysterman of Fal. 20.05 Wildlife talkabout. Documen taire serie. 20.35 Journaal. 20.40 Travellers in time. 21.10 Human brain. 22.00 Call my bluff. Spelprogramma. 22.30 Brass Tacks reports. Reporta- ge-serie. 23.10 The old grey whistle test. 23.45 Newsnight. 00.45-01.10 Maths. Televisie morgen NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws thorenden. r doven en slech- NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slech thorenden. 17.50 Studio sport-extra. Een ^ver slag van de halve finales heren enkel spel in oe Open Franse Kampioen schappen Tennis te Roland Garros. Commentaar: Herman Kuiphof. DUITSLAND 1 17.05 Joker 82. Jeugdprogramma. 17.35'De klik. Derde deel jeugdfilm. 17.50 Journaal. 18.00 WWF-club. Toverachtige toverkunsten. Cafe op maat. Loon voor heimwee. Persoverzicht. Journaal. Actualiteiten van de Prix Jeu- DUITSLAND 2 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 15.57 ZDF-Uw programma. 16 00 Journaal. 16.04 Truckbonbons. Calimero. 16,20 Leerlingen-expres. Journaal voor de |eugd 17.08 Tele-illustfatie. 18.00 Politiehond Murmel... Teken filmserie. DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnastiek. 08.10-11.40 Schooltelevisie. 17.00-17.30 Schooltelevisie. BELGIE BRT 1 13.45 Open Franse Tenniskampi oenschappen. Ftechtstreekse repor tage vanuit Roland Garros van de halve finales heren enkel. 18.00 Willem de Woudgeest. Twaalf de afl.: De Noorvrouw. BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst. 14.30-17.30 Zie België Frans 2. 17.30 ONEM: informatie voor werk zoekenden. 17.45 Les moyens de transport. Vierde afl.: De metro (2). BELGIE FRANS 2 12.00-13.45 Zie België Frans 1. 13.45 Open Tenniskampioenschap pen van Frankrijk. Rechtstreekse re portage vanuit Roland Garros van de halve finales heren enkel. ENGELAND BBC 1 07.40-8.55 Schooltelevisie. 11.40-13.50 Cricket. 14.00 Journaal. 14.30-14.45 Heads and tails. 16.55 Play school. 17 20 Tekenfilmpje. 17.30 Newsround extra. 17.40 Kort filmpje. 17.50 The adventure game. ENGELAND BBCi 07.40-12.25 Schooltelevisie, iel 14.20 Cricket. Radio vandaag 1 HILVERSUM 1 lei - 16.02 (NCRV) Goudenregen L_ ble - 16.30 Kletsmajoor - 16.411 volg van Stappen in de States jin Actualiteiten - 19.02 Leger des kwartier - 19.17 De wereld zing lof - 20.30 Vierkant voor goeiïSC muziek - 21.02 Op de vrije 21.53 Schoffelen in de wijncT 22.02 Sport en muziek - 22.51V tiek bekeken - 23.02 (NOS) oog op morgen. f HILVERSUM 2 - 16.10 (AVRO) De slag bij M* poort - 17.36 Radiojournaal Politieke partijen - 18.30 IKuj- gramma - 19.00 Zo hoor je ncPl wat - 19.20 Een programma q j vens- en wereldbeschouwirj 19.30 Natafelen met lichte mj. 20.03 Oorlog en vrede (luister 21.15 Gedichtenprogramma i Teleac - 22.40 De schone k breed uitgemeten - 23.00 Pi Schaik met Jazzspectrum. ie' HILVERSUM 3 - 18.02 (NOS) De avondspits (TROS) De geschiedenis van dT( radio: Commerciële radio in Eu 20.02 Ferry Maat's soul- en, r show - 22.02 Sesjun - 23.02 l pop-elpees JV HILVERSUM 4 ijl .00 Sluiting - 20.00 (NOS) Ijd {j- Festival. Radio morgen HILVERSUM 1 - 0.02 (KRO) De nachtspiegelg Niemandsland- pop in de nacht Van zessen klaar wakker - 9.0;e, sen en medeklinkers - 12.03 \v de middag., tussen de mei 13.06 Actualiteiten - 13.16 Hf munt - 14.03 The complet - TQ15 de valreep i HILVERSUM 2 - 7.20 (VPRO) Radionieuw VPRO - 9,05 Gymnastiek vrouw - 9.15 Werkbank - 5 press VPRO - 10.33 Demo 11.05 Schoolradio - 11.33 Week in-week uit - 12.20 Ac 12.35 Actualiteiten - 13.10 Ink Inbar - 13.33 (NOS) Meer over - 14.33 Teleac - 15.03 Spiec Belgie - 15,32 Het gesprek? dag - 16 32 Consumenten-maj 17.35 (VOO) Info-magazirte HILVERSUM 3 - 7,02 (EO) Joy in the mornihi Muziek en actualiteiten - 9.03' zikale fruitmand - 10.03 Muzi tief - 10.45 Voor Marokkanen (NCRV) Pop non stop - J2.03 middag met Jaap de Groot Het weerpraatje - 12.45 Filmn 13.03 Discotheken top 10 - nispecial - 14.00 (VOO) B< Leeuwen met de tipparade' Erik de Zwart met popjoui 15.30 Lex Harding met de V top 40 HILVERSUM 4 - 7.02 (NOS) Vroeg klassiek Mondt - 13.05 (NOS) Holland journaal - 13.07 Nederlands magazine - 14.00 Onder de linde - 15.00 (VPRO) VPRO'sj show op vier - 17.00 Sluiting. NIEUWSBERICHTEN Nieuwsuitzendingen zijn op Hi 1 elk heel uur* 24 uur. per dag. versum 2 op elk half uur van, 7 tot 17.30 uur. voorts om 7.0 13.00. 18.00, 20.00, 22.30 uur. Op Hilversum 3 op elk* t van 7.00 tot 24.00 uur en Hilve om 7.00, 8.00 en 13.00 u-

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2