André Hazes lacht dwars door zi gezongen leed heen i FINALE EUROPACUP GAAT NAAR 41 LANDEN RADIO/TELEVISIE LEIDSE COURANT WOENSDAG 26 MEI1982 PAGIN Hilversum De directe televisiebeel den, die NOS-tv vanavond in het Feye- noordstadion maakt van de finale van de Europacup voor landskampioenen tussen Bayern München en Aston Vil la, gaan naar 44 omroeporganisaties in 41 landen. Dan zijn vrijwel alle landen aangesloten bij Eurovisie en Intervisie en voorts (via satellieten) naar Dubai, Maleisië, Egypte, Ivoorkust, Chili, Mexico, Peru, Venezuela, en de Verenigde Staten. Verwacht wordt dat de beelden, die door dertig van de 41 landen ook direct worden uitgezonden, énkele honderden miljoenen kijkers zul len trekken. Er wordt gewerkt met zeven kleurenca- mera's, waarvan ér één hoog in een licht mast zal worden gemonteerd. Er komen in totaal veertig commentatoren, onder wie bekende oud- voetballers als de En- felsman Brian Moore, de Fransman Jean lichel Larquet en de Zweed Ove Kind- vall. Hoewel de wedstrijd pas om kwart over acht begint* komt de NOS op Ned. I toch al om acht uur met beelden van de beide finalisten. De regie van de uitzending is in handen van Paul Romer. Zoals we al meldden komt de morgen avond over te spelen finale om de Engelse voetbalbeker tussen Tottenham Hotspur en Queenspark Rangers, die zaterdag j.l. in een 1-1 gelijkspel eindigde, niet direkt op de Nederlandse televisie. Zowel de VARA als de KRO, die zendtijd hebben wilden wel plaats inruimen voor een direkte uitzending. Ze moesten loten wie de gelukkige zou zijn. De KNVB ver bood echter een directe uitzending, omdat er morgenavond twee wedstrijden in de nacompetitie van de eerste divisie worden gespeeld. De KNVB bleek geen bezwaar te hebben tegen een samenvatting later op de avond. Dat had de KRO kunnen doen, maar deze zendgemachtigde voelt er niets voor na mogelijke direkte uitzendingen via Duitsland en/of België nog met beel den van de ontmoeting aan te komen. De VARA viel af voor een samenvatting, om dat die slechts zendtijd heeft tot halftien. Daarna komt op Ned. I de NOS, die na gaat of er voor een dergelijke samenvat ting nog een gaatje te vinden is. Somberheid over regionale omroep RIJSWIJK De „INI-ROOS", een initiatiefgroep van elf orga nisaties die in verschillende streken een eigen regionale omroep van de grond willen tillen, vrezen dat er voorlopig weinig te recht zal komen van hun plannen. In een nota, die is aangebo den aan een topambtenaar van het ministerie van CRM, consta teert de organisatie dat de politieke en maatschappelijke aan dacht voor regionale omroep door de steeds krachtiger worden de roep om lokale radio is afgeleid. De verhouding tussen regio nale en lokale omroep geeft steeds opnieuw aanleiding tot ver warring. „Alle kleinschalige omroepen worden ten onrechte op een hoop gegooid", aldus de nota. Die nota is overigens al opge steld vóór CRM-minister Van der Louw onlangs zijn nota „Kie zen en Kabelen" uitbracht. Daarin wordt het bange vermoeden van de INI-ROOS namelijk bevestigd: Van der Louw stelt na melijk dat er de komende vijf jaar waarschijnlijk geen geld zal zijn voor uitbreiding van de regionale omroep.Van de INI- ROOS maken deel uit de Omroep West (groot Den Haag) en de stichting regionale omroep IJsselmeerpolders. AMSTERDAM - De zang carrière van André Hazes ljeweegt zich al jaren op de golfslag van hoogte punten en diepe dalen. Zo lacht een zonnige toe komst hem toe, prompt krijgt hij. buien van regen en tegenslag over zich heen. Hij heeft ermeé le ren leven en over leren zingen. Hij schrijft daar erg openhar tig ovfr in het boek van eigen hand „Ik lach me kapot", waarvan hij dezer dagen hét eerste exemplaar kreeg aange reikt. Door alle droefenis heen pok in zijn persoonlijke le- yensomstandigheden is Hazes pltijd, blij ven lachen. Zelfs zijn meelijwekkendste liederen kon hij in zijn beste dagen ver gezeld doen gaan van een aan stekelijk lach. Als een soort Handelsmerk., Zie zijn nieuwe opkomst een jaar geleden. Half Holland hol de achter hem aan, omdat dat meisje op die lege kruk naast hem weggelopen was en niets meer van zich liet hóren. Zat hij daar even knap voor aap in die kroeg. En toch hield hij zijn vertrouwen in de liefde, want hij zong ook: „Toe, kijk mij nu eens aan, wil mij niet laten gaan, ik heb 't goed met je voor, ja, ik sleep je er door". En daar nu precies bovenop weer die flop in het circus, "theatermaker Joop v.d. Ende zag het met André's publieks- gunst helemaal zitten. Hij haalde hem het circus in van Bassie en Adriaan. Twee vlie gen in één klap, dacht Joop. De jongsten pak ik met Bassie en de rest van het publiek met André. Dat kan niet missen. Het werd echter een afgang. André's eigen volkje had geen trek in deze koppelverkoop en weigerde Bassie op de koop toe te nemen. Stond André daar een paar avonden in een lege tent te zingen vóór Joop door had wat er aan de hand was. Dat vrat zo aan hém, dat hij ziek werd en zijn contract met Joop v.d, Ende liet annulerèn. Dat greep André ook finan- ciëel aan. want afspraken met de platenstudio liet hij ervoor lopen en bovendien had hij geen regelingen voor tournees. DRIETRAPSRAKET Hij omschrijft zijn zangersle ven als een drietrapsraket. Dat ontdekte hij al op zijn achtste jaar op de lagere school. Zijn taal leek nergens naar en hij oogstte er de ene onvoldoende na de andere voor. Toch schreef hij later zijn eigen liedjes, weinig taalvaardig, maar wel gevoelig in de roos. Schoolavöndjes leidden voort durend tot een soort André Hazes-shows, waarbij hij door alle ouders op handen werd gedragen. De hoofdméester dacht er anders over, toen An dré en zijn vriendje op een avond op het idee kwamen kastanjes te mikken in de kop jes koffie van de aanwezigen, hetgeen tot grote hilariteit aanleiding gaf. André lacht zich er nu nog kapot om. Zijn tegenslag in de liefde meet hij breed uit. Hij heeft te leurstellingen moeten verwer ken. Maar hij ontleende er wel de verhalen aan, waarmee hij zijn liedjes vulde en zijn pla ten, die hem momenteel goed opleveren. Als ooit iemand be ter is geworden van zijn lief desverdriet, dan André wel en ook daarom blijft hij lachen. Zijn boek bevat veel anekdoti sche levensfeitjes, zoals jiit de tijd. dat hij werkzaam was als boekbinder. En het uit over werk verdiende geld er weer door joeg. Hij noemt zich dan ook de eerste Vondelparksla per, alsook de eerste voetbal supporter, die een blikje bier naar een speler wierp. Dat was in een impulsief moment zijn manier om het op te nemen voor een speler van FC Am sterdam. Intussen bleef zingen zijn grote liefde, maar voordat dit zijn beroep werd, veegde hij ook nog schoorstenen, be zorgde hij bloemên en hielp hij aan de tap. Aan die periode ontleent hij kleurrijke verha len, Zo volks als maar geestig André Hazes: „Ik heb heel hard moeten sappelen om te worden wat ik nu ben". EENZAAM Jaren geleden vond hij Willy Alberti op zijn weg. Die was eerder al getroffen door het ruime stemgeluid van André. Willy zorgde er dan ook voor, dat André op de planken kwam. Nadien volgde zijn eer ste grote hit „Eenzame kerst". Toen was het voor hem: Pak ken wat je< pakken kunt. Aan een uitnodiging uit België gaf Hazes prompt gehoor. Hij nam zijn hele familie mee en be loofde voor onderweg een etentje. Er bleek geen fatsoen lijke tent open in die dagen rond Kerst. Het gezelschap was tenslotte blij met een uit smijter, die momenteel in de huiselijke kring „Belgisch di ner" wordt genoemd. Als een echte Jordaanse jongen schudt hij dozijnen verhalen van dit soort uit zijn mouw. Aan het slot van zijn boek ver telt André nog tal van grappen over zijn circusoptreden. Hij wist toen nog niet, dat hij daarmee zozeer de mist in zou gaan. En verder heeft hij het niet zo op de sensatiepers, die allerlei narigheid over hem verzint. Thuis altijd ruzies en zo. Hij haalt daarover zijn schouders op. Laat ze maar praten. En hij gooit er nog eens een levenslied tevens liefdeslied tegen aan: Een beetje verliefd. De teksten staan op een rijtje achter in zijn boek. TON OLIEMULLER Titel: Ik lach me kapot. Door: André Hazes. Uitgeve rij: Tiebosch bv Amsterdam. Prijs: f. 14,90. KRO-radio gaat op reis met Dolf Brouwers, op operette- reis wel te verstaan. Dit heeft te maken met een ini tiatief van deze omroep, maar tevens met de grote wens van Dolf zelf. Die gaat morgenavond al in vervul ling. In het programma „De nachtspiegel" krijgt Dolf een retourtje Wenen, de operet- testad bij uitstek. Onder de naam Sjefke van Oekel zwerft hij door die stad, waaróver hij morgennacht tussen 0.00 en 1.00 uur ver telt. Hij bezocht er de ope rette „Blumen von Hawaii, sprak er met de directeur van het Raimund-theater, zingt in een Schrammelcafé eri maakt ook een babbeltje met een fiakerkoetsier. Hij haalt voorts herinneringen op aan Johann Strauss en Franz Léhar, dit alles onder de titel „Dunkelrote Rosen". In dat Wenen neemt hij ook gebeurens uit zijn eigen le ven door, zijn dweperij ml de operette en tegelijk zil maatschappelijke bezighl den als kapper, reisleider eT plezierzanger op cruises val de Holland-Amerikallj, Ook stond hij in operettero len. Toch een leven met t| genslagen, maar, zoals opgewekt weergeeft, altii weer op de been gehoudw door zijn liefde voor de zant en door mensen die hem b( grijpen. Zoals nu Charlef van Leeuwen en Bert ker van de KRO, die rr^ hem meezeulen door We ALEXANDER Alexander Curly, van Guus kom naar huus, is trouwens ook druk in de weer met KRO-radio Alexander zit nl. op een van de zeilsche pen, die in verband met 2<iizi jaar betrekkingen met Amf v rika de grote oversteek in (L^ vorm van een race makei,. Dat schip heet „Alexandra ën wordt bevaren schipper Ewald Nijenhol Curly houdt een logboek dat hij regelmatig via rai Scheveningen doorseii naar de KRO in Hilversui Op vrijdagochtend tussen en 8 acht gaat dat de eth$ni in op Hilversum 1. Dit duu( F tot eind juni. Dan hoopt; Curly met „Alexandra" ijar New York te arriveren. JIMI Er schijnt een tweede soort Daniel Sahuleka op komst te zijn, die zacht ogende en op radio en tv dito zingende donkere popjongen. Zijn naam is Jimi Bellmartin en hij is al enigszins bekend door zijn optreden juist bij Daniel. Jimi beoogt echter, een eigen zangcarrière en kreeg daarvoor al kansen bij de Telstar-maatschappij. Die brengt een plaat van hem uit met liefdeswerkjes als „Make you believe I love you", maar soul, funk, jat' en rock vinden bij h« warm ontha Televisie vandaag NEDERLAND 1 NOS 15.30-17.30 AVRO'» kinder- bios. Met de avonturen van Olifantje Snuit, Ger ry, Luuk en Leo, Koning Rollo, Wimpie Woef, An- ne-Marie, Koning Arthur en ridder Lancelot, Top- kat en Schateiland. Tus sen de twee afleverin gen van Koning Arthur en ridder Lancelot tre den de Briljantlno's op. 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. TELEAC 18.28 Follow me. Engels voor gevorderden. NOS 18.58 Journaal. 19.00 Van gewest tot gewest. In deze regionale nieuwsrubriek een por tret van Eibert den Her der uit Harderwijk, die vijftig jaar geleden een film over de Zuiderzee maakte als protest te gen de afsluiting ervan. De film die met financië le steun van de Zuider- zee-vissers tot stand kwam, is nu een histo risch document met unieke beelden van die oude zeilende Zuider- zeevloot. „Van gewest tot gewest" praat ook met mensen, die heb ben meegemaakt dat het IJsselmeer nog Zui derzee heette. 19.25 Oogst in beeld. Agra risch programma met reportages over de Flo- riade '82 en oude heer den en hoeven. 19.50 Poltieke partijen. Zend tijd voor de VVD. 20.00 Voetbal. In deze afleve ring van Studio Sport Extra een verslag van de finalewedstrijd Bayern München-Aston Villa om de Europabe ker voor Landskampioe nen. De wedstrijd wordt gespeeld in het Rotter damse Feyenoordsta- dion en becommenta rieerd door Theo Reits- ma. Tijdens de rust een filmpje van het Neder landse Rode Kruis. 22.17 Journaal. 22.35 Den Haag vandaag. Po litiek nieuws van het Binnenhof. 22.50 Pianosonate in f-dur van Mozart. Vertolking: Friedric Gulda. 23.20 Journaal. 23.30 Nieuws voor doven en wlnnhthnranrinn. NEDERLAND 2 18.50 Jeugdjournaal. IKON 18.59 Pubertijd. De vijfde af levering van een serie uitzendingen, waarin Ivo de Wijs met pubers praat. Het thema gaat over 'Meiden'. Hoofd- gaste in de studio is de Vlaamse schrijfster Mo- nika van Paemel, die in 1972 bekroond werd voor haar boek 'Amazo ne met het blauwe voor hoofd', waarin zij o.a. over haar eigen puber tijd schrijft. Muzikale gasten: de vrouwelijke popgroep F.C. Gerania. 19.25 Kenmerk. Informatie over kerk en samenle ving onder eindredactie van Lejo Schenk. NOS 20.00 Journaal. 20.27 Socutera. Filmpje van het Nederlandse Rode Kruis. VOO 20.32 Love Story. Amerikaan se film uit 1970 van Art hur Hiller naar het ge lijknamige boek van Erich Segal. Met: Ryan O'Neal en Ali McGraw. Oliver Barrett wil trou wen met Jenny Cavilleri. De twee zijn stapelver liefd, maar Oliver stamt uit een rijke familie en Jenny niet. Als Oliver alle banden met zijn fa milie verbreekt, is het jonge paar voorlopig aangewezen op het geld, dat Jenny hier en daar met allerlei baan tjes bij elkaar scharrelt. Tenslotte haalt Oliver zijn doctoraal en breken er betere tijden aan, maar dan blijkt dat Jen nifer ongeneeslijk ziek is. 22.10 Nederland muziekland komt naar je toe. Non- -stop muzlekshow met uitsluitend Nederland stalig talent recht streeks vanuit Grave. Met o.a. Andre Hazes, BZN, George Baker, de Dolly Dots, Solution, Jose, de Zangeres zon der Naam en 2 Kleintjes Pils. Presentatie: Erik de Zwart. 23.02 TELEAC. Leven in het heelal. In dit twee de programma wordt de structuur van het heelal bekeken. De samenstel lers, Chriet Titulaer en G. van der Veen, onder zoeken de kansen op le ven elders in het zonne stelsel. 23.37 Journaal. 23.47 Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 16.10 Journaal. „Love Story" met Ali Het „meiden"-orkest FC Gerania treedt op in de vijfde aflevering van „Puber en Ryan O'Neal op tijd". Het programma, dat gaat over „Meidencultuur" begint op Ned. II om 1 20.32 uur. 18.59 uur. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven en slecht horenden. DUITSLAND 1 08.00 Schooltelevisie. 09.25 Het programma met de muis. 10.00 Journaal. 10.03 De oudste dochter van de kerk. 10.35 Voetbal: Finale Eur. Beker landskampioenen. 12.10 Balans. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Journaal. 16.10 Journaal. 16.15 Vrouwenverhalen. Portret van Hannelore Langkavel. 17.00 Pan Tau... Kinderprogramma. 17.30 Geen dag zoals alle andere. Kinderprogramma. 17.50 Journaal. DUITSLAND 2 16.15 Peter Skellern. Programma, gewijd aan de Engelse zanger, com ponist en tekstschrijver Peter Skel lern, die in 1947 in Bury werd gebo ren. Gastster: de jonge zigeuner-gita rist Sireli Lagrene. 17.00 Alpha 5. Klnder-spelprogram- ma met een computer. 17.25 He, kijk aanl Programma voor nieuwsgierige jongeren. 17.50 Journaal. 18.00 Ds Camerons. Engelse fami liekroniek. 18.30 Keukenlatijn. Humor van en met Alfred Biolek. 18.40 De Camerons. Vervolg. 19.15 Actualiteiten. Streeknieuws. 19.45 Ansichtkaartenrels van de Donau tot de Witte Nijl. 20.00 Journaal. 20.10 Voetbal. Finale Europbeker der Landskampioenen Bayern Mün chen-Aston Villa. 22.00 Titels, theses, temperamen ten. Cultuur. 22.30 Achtergrondinformatie. DUITSLAND 2 16.04 Anderland. Kinderprogramma. Aansluitend: Achtergrondinformatie. 16.35 Smokkelaars. Serie met Oliver Tobias. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 18.05 Rokenda colte. Amerikaanse westernserie met James Arness. Afl.: Geen toekomst voor Ben Justin. 19.00 Journaal. 19.30 Diract. Programma met bijdra gen van jeugdige kijkers. Vandaag aandacht voor de mogelijkheden van vredesactlvlteiten. 20.15 Balana. Uit het economisch le- 21.00 Achtergrondinformatie. 21.20 Lotto. 21.25 The professionals. Engelse spionageserie met Gordon Jackson. Iemand heeft drugs gedaan in de kof- fieautomaat van een chemische fa briek. Dit kost twee mensenlevens. 22.15 Dit Is voor u van belang. Con- sumententlps. 22.20 De oudste dochter van de Kerk. De Franse katholieke kerk van- 22.50 Apropos film. Nieuws uit de filmwereld. 23.35 Nieuwsoverzicht. DUITSLAND 3 WDR 17.00-17.45 Schooltelevisie. 18.00 Sesamstraat. 18.30 tv-cursus Engels. 19.00 Landen-mensen-avonturen: Storm op de Kanchenjunga. Reporta ge uit de Himalaya. 19.45 Journaal 3. 20.00 Journaal. 20.10 's Woensdag in... Informatie en amusement. 21.45 Verslaggever buitenland: Sar- dljnse herders in Toscana. 22.15 Late voorstelling: Foolish wi ves. Amerikaanse speelfilm van Erich von Stroheim (1921). 00.40 Journaal. BELGIE BRT 1 16.00-16.30 Bonjour la France. De Academie Francalse. 17.00 Op het schildpadplein. Geva rieerd jeugdprogramma. 17.30 Het zwaard van Ardoawaan. Belgische jeugdserie naar een scena rio van Lo Vermeulen en Karei Jeu- nlnckx. Achtste afl.: De wrekende nar. 18.00 Willem de woudgeest. Engel se kinderfilmserie: De kabouter. 18.05 Sesamstraat. 18.35 Buck Rogers. In de eenentwin tigste aflevering ontdekt Buck een eeuwenoud ruimteschip met zeven 19.45 Journaal en sportberichten. 20.10 De weerman. 20.15 Arnold (Dlff'rent strokes). Amerikaanse serie met Conrad Baln. Arnold en Willis vernemen dat Drum mond een bedrijf wil gaan bouwen op de plek. waar wel eens een oude In diaans begraafplaats zou kunnen zijn. 20.40 Groene frambozen. Tsjechi sche tv-film' van Jlri Hubac bekroond op het Internationaal televisiefestival in Praag (1981) en In Monte Carlo (1981). Na 50 jaar ontmoeten vier ge wezen studiegenoten elkaar opnieuw. Elk van de vier heeft een eigen leven opgebouwd met eigen ervaringen en principes. Dat leidt soms tot dramati sche conflicten. Met: L. Pesek, J. Sej- balova, F. Filipovsky en O. Sklencka. 22.10 Persona: Max Frisch. Annie Declerck in gesprek met de Zwitserse architect-schrijver Max Frisch. 22.55 Journaal. BELGIE BRT 2 19.00 Toerisme '82: Wach mar es! Vandaag een bijdrage over Hasselt, de hoofdstad van de Belgische pro vincie Limburg, die dit jaar het feest van de 750 jaar stadsrechten viert. 19.36 Morgen. Overzicht program ma's. mededelingen en tlerce-uitsla- gen. 19.45 journaal. 20.00 Voetbal. Rechtstreekse repor tage van de finale om de Beker voor Landskampioenen In Rotterdam: Bayern München-Aston Villa. BELGIE FRANS 1 16.00 Carrefour J. Jeugdprogramma voor twaalf tot vijftien jaar. 17.30 Plein jeu. Gevarieerd*kinder programma. 19.00 Antenne-soir. Actualiteiten, editie Brussel. 19.20 Minute papitlon. Consumen tenrubriek. 19.30 Journaal en sportberichten. 19.55 La chasse au tresors. Interna tionaal spelprogramma. 20.55 Nationale loterij. 21.00 C'est chouette, la musiquel Programma met lichte en klassieke muziek. 22.15 Le choc des idees. Commen taar op het internationale gebeuren. 23.15 Journaal. BELGIE FRANS 2 19.00 La pensee et les hommes. Uitzertding van lekenmoraal en -filo sofie. 19.30 Nieuwe voor doven en slecht horenden. 19.55 Voetbal. Rechtstreekse repor tage Bayern München-Aston Villa. ENGELAND BBC 1 16.55 Play school. 17.20 Scooby Doo, where are you? Kinderserie. 17.40 Playaway. Grappen en muziek. 18.05 John Craven's newsround. 18.10 Wiidtrack. 18.35 Kindérfilmpje. 18.40 Journaal. 19.00 Nationwide. Regionaal nieuws. 19.55 The Wednesday film. 22.00 Journaal. 22.25 Taxi. Serie. 22.50 Sportsnight. 00.28 Journaal. 00.55 Weerbericht. ENGELAND BBC 2 18.10 Arts. 18.40 Charlie Chaplin. 19.00 Malvern festival report. 19.50 The ascent of men. Documen taire serie. 20.40 Journaal. 20.45 Hooked. Spel en wedstrijd. 21.15 Keilder dam. 22.00 Butterflies. Serie met Wendy Craig. 22.30 Frost in may. 00.00 Nswsnight. Televisie morgen NEDERLAND 1 10.00-13.15 Zie Duitsland 1. 15.57 ZDF-Uw programma. 16.00 Journaal. 16.04 Kruispunten. Europa en de culturen van andere werelddelen: het vroegere Amerika. Aansluitend: Nieuwsoverzicht. 16.35 De Minikins. Jeugdserie. 17.00 Journaal. 17.08 Tele-illustratie. 17.50 Billy (Barriers). Engelse serie over een jongeman op zoek naar zijn toekomst. Met: Benedict Taylor, Paul Rogers en Brigitte Horney. DUITSLAND 3 WDR 08.00 Gymnastiek. 08.10-12.00 Schooltelevisie. Om 09.25 Het programma met de muis. 17.00-17.45 Schooltelevisie. 18.00 Het programma mét de muis. BELGIE BRT 1 14.00-14.30 Schooltelevisie. 18.00 Willem de Woudgeest. Engel se kinderfilmserie. BELGIE FRANS 1 12.00 Teletekst. 14.00-15.00 Schooltelevisie. 17.15 ONEM: Informatie voor werk zoekenden. 17.30 Plein jeu. Gevarieerd kinder programma. BELGIE FRANS 2 12.00 -18.55 Zie Belgie Frans 1. ENGELAND BBC 1 07.40-12.30 Schooltelevisie en cur- 13.00 Journaal. 14.30-14.45 Chock-a-block. Kinder programma. 15.00 You and me. 15.15 Music time. 15.40 Television club. 16.55 Play school. 17.20 Drak pack. Jeugdserie. 17.40 The little hobo. Serie. ENGELAND BBC 07.40-12.00 Schooltelevisie en sussen. 17.40 Teletakst. Radio vandaag HILVERSUM 1 16.20 Religieuze liederen - 16.! christenen In Latijns Amerika - Actualiteiten en commentaren - (NCRV) Hier en nu - 19.02, Muzi je vrije tijd - 20.03 (NOS) Lanj lijn - 23.02 Met het oog op mor HILVERSUM 2 j 16.32 Radiorechtbank - 17.00 Dè tualiteit van deze woensdag - Onder vuur - 18.20 Politieke partf 18.30 Overheidsvoorlichting - De rode draad - 19.30 Een mag) over kleinschalige radio - 20.03; zout in de pap - 20.45 Vrije tijd) tijd - 21.10 Voor Antillianen - Open school - 22.10 RVU-progras - 22.40 Zonder titel... - 23.00 all that jazz. HILVERSUM 3 16.34 Nleuws-box - 18.03 (NO% avondspits - 19.02 (KRO) Kractö - 21.02 Stampij - 22.02 Rockt* met de serie: 'The best of...' - r Walhalla. HILVERSUM 4 16.00 Het Nederlands Kamerkof het Schönbergensemble o.l.v. H bert de Leeuw - 16.30 Llti -woensdag - 17.00 Sluiting Concert door Gerard Poulet (vii Noel Lee (piano) - 21.30 Llt< -woensdag - 22.25 Orgelmuziek! Radio morgen HILVERSUM 1 n 0.02 (NCRV) Late date -1.02 HeS tropole Orkest - 1.30 Blues iif" tropole i night - 2.02 Nachtdienst - 6.08 f» daag... donderdag - 9.03 Wie(* waar Willem Wever woont? Gezellige muziekjes bij de kof1 11.30 Twaalf- uurtje - 12.40 Mil pauzedienst - 13.06 Actualiteit 13.20 Wandelen in Amerika - F Goudenregen Ensemble - 16.3W zegeur en prikkeldraad f HILVERSUM 2 7.20 (AVRO) Actueel en informal' 9.10 Gymnastiek voor de vro)' 9.15 De werkbank - 9.32 Open sir - 10.02 Gesprekken met NedL, ders die de,aandacht vragen - r Opinieveiling - 11.02 Rgdiolawl pegaai - 11.10 Schoolradio - Achtergrondinformatie - 11.45] vinciale informatie - 11.55 Buit< spectrum - 12.16 Overheldsi ting - 12.36 Radiojournaal - Sportpanorama - 13.32 Per 14.00 Avro-dite - 15.45 e HILVERSUM 3 7.02 (TROS) De havermoutshi 9.03 Hugo van Gelderen - 11.0 polderpopparade - 12.03 De NK landstalige top 10 - 13.03 50 pt een envelop - 15.03 Tros top 5t^ HILVERSUM 4 7.02 (VARA) Morgenrood - 9.00f' genconcert - 11.25 Prazak KvW strijkkwartet van Dvorak - 12.0W zout in de pap - 12.25 Voor op» liefhebbers - 13.05 Arthur ScKr 100 jaar geleden geboren - f Wiener Symphonlker: symfonier van Bruckner - 15.00 MuzleijV deze eeuw door Fusion Mode^ 16.00 Jazzprogramma - 17.00 NIEUWSBERICHTEN tl Nieuwsuitzendingen zijn op Hllvjf 1 elk heel uur, 24 uur per dag. 01 versum 2 op elk half uur van 7.3 tot 17.30 uur, voorts om 7.00,1 13.00, 18.00, 20.00, 22,30 en I uur. Op Hilversum 3 op elk hef van 7.00 tot 24.00 uur en Hllverfti om 7.00, 8.00 en 13.00 uur.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 2