f De Nieuwe Komedie door van der Louw afgesneden van kunst voor kansarmen Sassenheim gaat straten herinrichten PW pleit voor aanpak hondepoep-probleem VVD-Zoeterwoude heeft bescheiden wensenpakket Nieuw Rijksdorp wordt gesloopt ,,'t Mallegat' draait goed Biologie mavo-4 vereiste ook denkwi ^ocammd Yan der Wiel handhaaft koppositie Monsterzeges voor dames UDO en SJZ BINNENLAND/LEIDEN LEIDSE COURANT WOENSDAG 12 MEI 1982 PA( SASSENHEIM De ge- meente gaat, op basis van het Verkeerscirculatie plan, opnieuw een aantal straten in de gemeente herinrichten. Het betreft hier het tweede gedeelte van de Hortuslaan, een deel van de Wilhelmina- laan, de Charbonlaan, de Jacoba van Beierenlaan, de Westerstraat, de Tey- lingerlaan, de Rusthoff- laan en omgeving en de J.P. Gouverneurlaan. De plannen liggen tot en met vrijdag 14 mei ter inzage op het gemeentehuis en boven dien worden er twee informa tie- en overlegavonden gehou den. De eerste is op 18 mei en gaat over de eerste zes straten. De tweede avond wordt 24 mei gehouden en gaat over de Rusthofflaan en de J.P. Gou verneurlaan. Beide avonden worden gehouden in de ont vangstzaal van het gemeente huis en beginnen om acht uur. Wat betreft de eerste zes stra ten beperkt de herinrichting zich voornamelijk tot het scheppen van gescheiden par keerplaatsen van de rijbaan, asfaltering en het eventueel plaatsen van een met knipper lichten beveiligde oversteek plaats ter hoogte van de Anna- school. Verder zal op het ge deelte van de Charbonlaan 12 tot en met 18 eenrichtingver keer worden ingesteld in de richting van de Hoofdstraat. Het hierop aansluitende ge deelte van de Jacoba van Beie renlaan krijgt eenrichtingver keer in de richting van de Westerstraat. De Rusthofflaan krijgt, voor wat het gedeelte tussen de Lindenlaan-Kerklaan en de Essenlaan betreft, een woon erfachtig karakter. De voetpa den zullen op gelijke hoogte met de rijbaan komen te lig gen. Verder zijn de hoeken van de Rusthofflaan met de Wilgenlaan en Essenlaan zoge heten verkeersgeleiders gepro jecteerd. De afwateringspro blemen in deze straat moeten tot het verleden gaan behoren door het aanleggen van een goot met straatkolken. Óp het gedeelte Rusthofflaan tussen de Essenlaan en de Menneweg blijven trottoir en rijbaan van hoogte verschillen. Overwo gen wordt, om een rustig ver keersbeeld te krijgen, om zo wel voor de Wilgenlaan als de Sporthoflaan eenrichtingver keer naar de Platanenlaan in te stellen. Voor het deel van de Rsuthoflaan tussen de Lin- denlaan en de Essenlaan wordt eenrichtingverkeer richting Menneweg gedacht, De aanluiting op de Parklaan van het tussen de Rusthofflaan en Parklaan liggende deel van de J.P. Gouverneurlaan zal komen te vervallen. WARMOND De fractie van Progressief Warmond heeft een nota gepresen teerd met de titel „War mond. Hopenloos". Met de nota beoogt de PW-. fractie oplossingen aan te dragen voor de overlast die veroorzaakt wordt door hondepoep. De nota richt zich tot drie groepen in Warmond: de bevol king die genoeg heeft van de hondepoep, de War- monders die een hond hebben en die dus op ver antwoorde manier moeten kunnen uitlaten en de ge meente die daarop gerich te maatregelen moet ne men. Op het eerste gezicht lijkt de nota wat overdreven en hond- onvriendelijk maar bij nader inzien valt dat wel mee. Bere kend werd door PW dat in Warmond per dag 135 kg hon depoep wordt geproduceerd en alff daar een deel van middels de schoenen in de vloerbedek king terecht komt is niemand daar gelukkig mee. Daarnaast wijst PW op het gevaar voor de gezondheid vooral voor jon-' ge kinderen die \graag spelen in zandbakken en op grasveld jes die ook zeer in trek zijn bij honden. PW pleit voor voor zieningen die zowel voor de hondenbezitters als de overige Warmonders aanvaardbaar zijn. In de nota worden ver schillende suggesties gedaan die variëren van de Ameri kaanse „pooper scooper" de handige wegwerpschepjes. Daarnaast zouden er speciale plaatsen kunnen komen waar honden kunnen worden uitge laten. PW is verder van mening dat de hondenbelasting afgeschaft dient te worden omdat bij veel hondenbezitters de mening heerst dat hun hond het recht heeft overal zijn behoefte te doen omdat men daarvoor hondenbelasting betaalt: een soort alibi dus om de hond overal maar uit te laten. De nota is voorzien van allerlei voorbeelden van hulpmidde len die Warmond daadwerke lijk „hopenloos" zouden kun nen maken. ZOETERWOUDE De VVD-Zoeterwoude heeft voor de gemeenteraadspe riode 1982-1986 een pro gramma vastgesteld met een nogal bescheiden wensenpakket gezien de moeilijke economische si tuatie. In de inleiding stel len de liberalen dat Zoe- terwoude een plezierige gemeente is om in te wo nen en te leven. Dit moet zo blijven. De VVD pleit voor een klein, groen en vooral zelfstandig Zoeter- woude, dat geen slachtof fer mag worden van ge meentelijke herindeiings- plannen. Uit het programma blijkt dat de liberalen vinden dat bejaar den zo lang mogelijk hun zelf standigheid dienen te behou den. Vrijwilligerswerk, gezins verzorging, bejaardenhulp, ini tiatieven als Tafeltje-dekje zouden moeten worden gesti muleerd. Verder mag van de VVD de onroerend goedbelas- ting niet worden verhoogd. Wel wordt gepleit voor inrich ting van trapveldjes voor de jeugd, aanleg van volkstuinen, maatregelen tegen het sluip- verkeer, epn spoedige aanleg van Rijksweg 11 en een fiets pad langs de Nieuwe Weg. De woningbouw moet gericht zijn op de behoefte van de huidige bewoners. De VVD pleit voor aandacht voor het milieu. Eventuele be dreigingen van het milieu die nen bij dé bron te worden aan gepakt met alle wettelijke middelen. En indien er toch vervuild wordt, dan moet de vervuiler de hieruit voort vloeiende kosten betalen. Ten aanzien van het rijke vereni gingsleven in Zoeterwoude spreken de liberalen hun haar waardering uit voor het werk dat de vele vrijwilligers hier voor verrichten. Het WD-programma zal in de gemeenteraad de leidraad zijn voor Piet Kremer en Hellen Graniewski-Wijnends. Indien de VVD bij de komende raads verkiezingen meer dan twee zetels behaalt, dan wordt de raadsfractie aangevuld met Peter Mulder. De nummers .vier en vijf op de lijst zijn Gert Jan Goedhart en Erica Kors- Hamburger. VERBOUWING ONHAALBAAR WASSENAAR „De sloop van huize Nieuw Rijksdorp in Wassenaar is onontkoombaar. Verbou wing is niet lonend" Dit heeft' wethouder C. Bar- ning (VVD) aan de CDA- gemeenteraadslid C. van Rij meegedeeld. Van Rij zei dit gisteren tijdens de presentatie van het CDA gemeenteraadsprogramma in Hotel Bellevue aan de Rijksstraatweg. Het CDA heeft de hoop voor het voormalig bejaardenhuis aan de Berkheistraat nog niet opgegeven. De christendemo craten pleiten voor het nader bekijken van de verbouwings plannen die de jongeren zelf hebben aangedragen. Zij re kenden uit dat een verbou wing 1,2 miljoen gulden kost... Als de sloop doorgaat wil het CDA dat niet alle huidige be woners voor vervangende woonruimte in aanmerking komen. Alleen jongeren die „netjes" bij de gemeente voor woonruimte staan ingeschre ven komen voor nieuwe woonruimte in aanmerking. De Haagse kantonrechter gaf B en W van Wassenaar twee weken geleden toestemming het huis dat in 1895 werd gebouwd te ontruimen. Een van de redenen is de brandge vaarlijkheid van het pand. Na deze uitspraak maakten B en W bekend dat er pas ontruimd gaat worden als er een voor stel van het college door de raad en haar commissies is be sproken. Eind vorig jaar lagen er in het gemeentehuis plannen om het huis te slopen en er 30 tot 60 woningen voor alleenstaanden te bouwen. KATWIJK Het open jongerencentrum 't Malle gat heeft in 1981, in te genstelling tot de voor gaande jaren, bijzonder goed gedraaid. Bij de aan bieding van de jaarreke ning aan de raadscommis sie voor cultuur en recrea tie bleek gistermiddag dat het centrum een positief resultaat van ruim 21.000 gulden heeft behaald. ,In de periode tot en met 1980 vertoonden de jaarrekeningen van het Mallegat doorgaans een zeer somber beeld. Er werd in die jaren een tekort opgebouwd van ruim 50.000 gulden. De reorganisaties die én door het bestuur van 't Gat én door de gemeente zijn door gevoerd hebben hu hun vruchten afgeworpen. Met de winst over 1981 is het tekort nu teruggebracht tot zo'n 30.000 gulden. In de praktijk betekent dit echter dat het jongerencentrum nu al schuld- vrij is omdat voor dit resteren de bedrag inmiddels een rege ling getroffen is. DEN HAAG/LEIDEN De ruim 56.000 mavo-4-kandida- ten die gistermiddag moesten opdraven voor het vak biolo gie, zullen wel met enige spanning naar het resultaat van hun werk uitzien. Was het wel zo simpel als de ve len dachten, die na een uur al weer buiten het lokaal stonden? Na een vluchtige blik in enke le werkstukken was de leraar geneigd op te merken, dat sommigen wel erg vlug waren geweest met hun antwoorden. Zij hadden de vele denkvra- gen blijkbaar met hetzelfde gemak opgelost als de weinige geheugenvragen. En dat zou hun wel eens kunnen opbre ken. Overigens' vond hij dat in de opgaven een goed stuk stof was verwerkt. Minder onzekerheid bestond over de meerkeuzetoets han delskennis voor ruim 34.000 mavo-4-kandidaten in de och tenduren. De leerlingen von- dën het aan de gemakkelijke kant. De leraar gewaagde van bekende onderwerpen, waaro ver leuke en aansprekende vragen werden gesteld. HAVO Voor economie havo moesten gistermorgen 21.000 kandida ten opdraven. De leraar con stateerde tot zijn voldoening, dat er veel verklaringen en ei gen motiveringen werden ge-: vraagd. De actualiteit kwam yolop aan haar trekken. Het rëkenwerk wordt elk jaar minder. Hier werd minder wiskundig dan economisch in zicht verondersteld, hetgeen ook gold vqor het vwo. Het examen biologie in de middaguren voor de ruim 29.000' havo-kandidaten was volgens leraar en leerlingen te gemakkelijk. De leraar vond het zelfs beneden het niveau. In de opgave over de ring- wond in een boompje werd te weinig informatie verstrekt, zei hij. Het antwoord op de vraag hangt ook af van de grootte van het boompje, de temperatuur en de hoeveel heid blaadjes. En daarover werd niets gezegd. VWO Ook in de opgaven economie I voor de 21.000 vwo- kandida ten kwam de actualiteit goed aan haar trekken. Het wiskun- degedeelte wordt steeds klei ner en de nadruk wordt ge legd op eigen redeneringen. Definities werden niet veel ge vraagd, hetgeen de leraar een gunstige ontwikkeling noem de. Maar de leerlingen, ook de goede onder hen, spraken van een redelijk tot pittig examen. Pittig was ook het biolo- gie-examen voor de ruim 17.000 vwo-kandidaten in de middaguren. De leraar sprak van een goede afwisseling van denk- en weetzaken. LBO De meeste kandidaten van het leao hebben het examen han delskennis II zeker niet ge makkelijk gevonden. Er moest nogal wat gerekend wp wat dat betreft zat met te ruim in de tijd. Der gingen onder andere bankgiroboek, journal kolommenbalans, inb zekering, spaar- en i -rekening en de beif' van de inkoopprijs partij goederen uit Ntx Met name de opgave ij keuze tussen een |u' spaarrekening en eeriicl plus-rekening bleek eid lijk. Ivf De lagere detailhand. b< moest zich gistermoriu gen over reclametheodè was een aardig en nif lijk examen dat besr" vragen over de volgïL, derdelen: grafische j kleur, media, algemj grippen en marketing!* gave ging over twee I van wie de een 'n k«l begint en de ander eer sportzaak. Per onderd er steeds één vraag 4 en mocht men een kei ken uit de vier andere! In de middaguren had tailhandelschool ven vordering. Een injp tekst met statistieken^ RAI over de tweewie# che gaf de kandidaten dig inzicht in het probl| treffende vestigingspl) assortiment van de rijj del. Aan de hand vi personeel, vestigingspL produkt moestem zij laP de marktinstrumenterP' praktische situatie te [n sen. P Het examen natuurkuiu chanica) voor het Ito L uit apen vragen over f derwerpen. Dat wareP matica, hydrostatica, ie elektriciteit en geluid. |d didaten hebben de besa tijd van twee uur wL gehad, ofschoon van dr stukken gezegd kan r dat ze op een juist nivi ren afgestemd. (e LEIDEN De Brit John Nunn lijkt zich in de beslis singsvierkamp van het West Europese zonetoernooi met de laatste positie verzoend te heb ben. Na zijn slechte start, een half punt uit twee partijen, durfde hij ook met John van der Wiel de strijd niet aan. Na negentien zetten tekende hij de vrede. De twee andere En gelsen, Stean en Mestel, gin gen wel tot het uiterste, maar ook zij deelden in tweede zit ting, na 57 zetten het punt. John van der Wiel heeft zich in de eerste helft van de „Leidse vierkamp" een uitste kende uitgangspositie verwor ven. Met een score van twee punten uit drie wedstrijden komt hij vermoedelijk nog maar één punt te kort voor plaatsing voor een van de in terzonale toernooien. Tot ie ders verbazing onderwerpen de drie Engelse concurrenten hem tot op heden nog niet aan een zware test. In de eerste ronde gunde Stean de Leidse professional in een onduidelij ke stelling al aan het begin van de tijdnoodfase een pun- tendeling, waarna Mestel geen antwoord bleek te hebben op het verfrissende aanvalsspel van Van der Wiel. De derde partij bracht John van der Wiel tegenover John Nunn, op papier de sterkste deelnemer in Leiden. Vreemd genoeg bleek Nunn niet van plan een poging te wagen zijn slechte start goed te maken. Al na ne gentien zetten verdwenen de stukken in de doos: remise. Op dat moment begon de par- tij tussen Michael Stean en Jo nathan Mestel net interessant te worden. Na een Konings indiër werd het aanwezige pu bliek vermaakt met een reeks offers en schijnoffers. Na veer tig zetten werd de partij in voordelige positie voor Stean afgebroken. Zijn pion voor sprong bleek bij het uitspelen toch niet voldoende voor winst. Na de tweede tijdnood fase werd tot éen puntendeling besloten. Het programma voor de twee de helft van de vierkamp is: donderdag 13 mei (13.00-18.00) Nunn-Mestel, Stean-Van der Wiel; vrijdag 14 mei (12.00- 17.00) Nunn-Van der Wiel, Mestel-Stean; zaterdag 15 mei (11.00-16.00) Stean-Nunn, Van der Wiel-Mestel. De partijen SCHEVENINGEN - Als een donderslag bij heldere hemel trof de mensen van De Nieu we Komedie vrijdagmiddag het bericht, dat cRM-minis- ter van der Louw met het plan rondloopt om deze to neelgroep per 1 september '83 op te heffen, tegelijk met Sater, Proloog en het Am sterdams Volkstoneel. De be windsman bedreigt hiermee niet alleen het toneel, maar ook toneelmakers direct in hun bestaan. Dit leidde bin nenskamers al tot emoties. Bovendien staat het functio neren van het Theater aan de Haven op het spel, want dit wordt in overleg met de gemeente Den Haag gerund door diezelfde Nieuwe kome die. Die donderslag bij heldere he mel slaat vooral ook hierop, dat nog zeer onlangs de Raad voor de Kunst constateerde, dat deze toneelgroep de ballast uit het verleden overboord heeft gezet, en de minister ad viseerde het gevraagde subsi die toe te kennen. Dit op grond van het inzicht, dat de plannen van De Nieuwe Ko medie voor de toekomst zullen resulteren in heldere voorstel lingen. Artistiek leider Bart Schee pens en zakelijk coördinator Peter Schreiber, alsmede de hunnen voelen zich dan ook slachtoffer van een boekhoud kundige ingreep met als mo tief bezuiniging en zeker niet van een afgewogen ministe- riëel oordeel. Bezuiniging slaat trouwens ook al nergens op, want komen de Nieuwe Ko medianten op straat te staan, dan verhuizen zij naar Sociale Zaken en ontvangen zij uitke ringen krachten de WW. De subsidiërende overheid wordt van evt. opheffing van deze groep derhalve geen cent be ter. En dan wijst er al direct een beschuldigende vinger naar de minister, die eerst als VARA- man, als Nieuw Linkser en nadien als burgemeester van Rotterdam zich altijd een warm pleiter heeft getoond voor spreiding van cultuur en het brengen van kunst en ken nis naar kansarmen. In De Nieuwe Komedie treft hij ruim dertig mensen, die ook ten koste van eigen tijd in 180 jaarlijkse voorstellingen van Delfzijl tot Terneuzen werk zaam zijn in de sfeer van 's ministers eigen ideologie. En juist die mensen, die in zijn geest werken, zet hij nu in de kou. Hier komt bij, dat door ophef fing van De Nieuwe komedie tevens de bespeling van het Scheveningse Theater aan de Haven gevaar loopt. Vernieu wend projecttoneel als door het departement van CRM in hoge mate bevorderd vindt er een onderkomen, zomede voorstellingen van allerhand karakter, van muziek tot thea ter in de ruimste zin van het woord. Voor de gemeente Den Haag zou dit tot een verar ming van het theateraanbod leiden, waarmee direct het pu bliek wordt getroffen, in een tijd bovendien waarin mede door de economische terug gang er mogelijkheden ont staan tot bezinning op de eigen levenssituatie. Want ook hier toe biedt het toneel aanleiding en uitnodiging: bij materiële achteruitgang immateriële voorzieningen. Daarom heeft er nog een gesprek plaats met de Haagse wethouder voor cul tuur mevr. F. Vooys. Boven dien is een gesprek aange vraagd met het ministerie. De verslagenheid in de Nieuwe Komediantenkring is groot, maar nachtelijke vergaderin gen ook in het weekeinde, be wogen gebeurtenissen, hebben deze tonelisten tot de onver saagde overtuiging gebracht, dat men juist nu door moet gaan. Er wordt ondanks de te genslag verder gerepeteerd op Dario Fo's „Bij ons gezichts verlies",' het openingsstuk voor het nieuwe seizoen. Hier mee wordt de lijn voortgezet van eerdere stukken als „Top pen van geluk", ,Jn de bruids dagen" en „ik hou toch van jou", een speciaal op jongeren toegespeelde muzikale voor stelling. Door de ontwikkeling der tijden legt De Nieuwe Ko medie zich niet meer toe op vormingstoneel, maar zij zoekt wel de theaters door het hele land waar de grote gezelschap pen niet komen en waar een nieuw en jong publiek de weg naar het theater wordt gewe zen. Scheepens en Schreiber: „Als links cultuur cijfermatig wil beoordelen, moet het een re kenmeester op CRM neerzet ten en niet een man die geen verschil ziet tussen kunst en een kasboek, maar wel net doet alsof". TON OLIEMULLER Een scène uit een van de laat ste stukken van de toneel groep „De Nieuwe Komedie" onder de titel „In de bruidsda gen van '37", een stuk ge schiedenistoneel van Dick Wal- da in de regie van Heieen van Meurs met v.l.n.r. Edgar Danz, Ine Kuhr en Jeroen Rooyak- kers. In dit stuk wordt een beeld gegeven uit het Amster dam van de dertiger jaren. worden verspeeld in di gehoorzaal. Zeltenverloop van de partiji derde ronde: Van der Wiel-Nunn 2.Lg5,Pe4, 3 Lf4,c5; 5.Lcl.e5; 6.f3,Pf6; 7.e4.d6; 9.Pc3.0-0; 10.g3.Pbd7; 12.Dd3.Dd8; 13 Le3.Lg5; 15.gxf4.Lh4+; 16.Kd2.g6; 17| 18.Lf2.a6, 19.Thel remise 1 Slean-Mestel I.c4,e5; 2.Pc3,< 4.d4,Pd7. 5.Pf3,Lg7; 6.Lg2,I 0.0-0; 8e4,c6; 9,h3.a6; Il.dxe5.dxe5; 12.Pd2.Pe8; 14.a3,Pc7; 15.Pb3,bxc4; lfr 17.Pd5,cxd5; 18.exd5.Df5; 20.dxc7,Pe5; 21.g4,De6; 22.L)f 23.Dxg4.f5; 24.1i, 25.Dxf5.Lxf5; 26.Pxc4.Lxar 1.Tac8; 28.Lb6.Tf6; 25 30.Pxb6.Txe7; 31.Pd5.Tb7; 33.Pe3.Td7; 34.Tcl.Ld3; 35i 36.Tc3.Ke6; 38 Pg4 ,Kd4; 39.Tc5.Te7; 41.Pd5,Tf5; 4 43 Pe6+,Kd5; 44.Pxc5.a5; 46.Pe4.axb4; 47.axb4.Ld3; 48jl< \hxg5.hxg5+; 51.Kf4.Kb5; 52.Pe4.Kxb4; 5: 54.Kd4.Lh3; 55.Pd6.Ka5: 57.f4.Lh3 remise. -B LEIDEN De dames van UDO en SJZ - beide in poule 1 ingedeeld - hebben gistera vond in de Leidse bekerstrijd opnieuw geïmponeerd. UDO versloeg De Sleutels met 9-0, SJZ bleek veel te sterk voor Unitas Leiden: 0-7. Bij UDO was Cora van der Reyden het meest .productief met vijf treffers. Corrie van Tricht doelpuntte driemaal, Coba de Vreugd dé resterende goal. Voor SJZ was Bettine van Klasveren driemaal suc cesvol. Yvonne Laken (2x), Trees Wensveen en Sonja van de Salm completeerden het to taal. UDO en SJZ gaan in deze poule samen aan de leiding. In poule 3 overwin voor de uitspelende teal zerswoudse Girls kwaj over de streep bij Kiel.' (0-1) en KRV versloeg]' terdagteam van Lui iets ruimer: 0-3. Iduna kwam, zag en (in poule 4) bij de Stom dames: 1-3. Angola Marleen Trouw en Freudental scoorden. bleef thuis de baas ovef holte. Lilian Dobbe en J van der Jagt verzorgder 0 eindstand. Iduna 2 ontmoette competitie Lugdunum doelpunt van Sandra j| bleek voldoende voor c Hattrick Ben van Klaveren LEIDEN Via een sterke eindsprint behaalde Alphia alsnog de zege in het duel met VNL. Vooral Alphia-speler Ben van Klaveren was op dreef. In nog een half uur tijd trof hij drie keer doel en zorg de de spits ervoor dat Alphia het duel in de afdeling zondag met 3-4 won. Tot in de vijftigste minuut was er geen vuiltje aan de lucht voor VNL. Via treffers van Roel Starre en junior Arthur Flapper werd na rust een. 3-1 voorsprong opgebouwd. In de eerste helft hadden beide ploe gen elk een keer gescoord. Theo Luyks deed dat namens VNL, René Noorlander doel puntte vanaf de stip voor Alp hia. In die vijftigste minuut kreeg Ben van Klaveren het 'op zijn heupen'. De Alphia-speler schoot in korte tijd drie keer raak. Vooral zijn laatste tref fer, twee minuten voor tijd, iwas van een grote schoonheid. [Geen krant ontvangen? Bel tussen 18.00 en 19.00 uur nummer 071- 122248 en uw krant wordt dezelfde avond nabezorgd. Noord wijk eerste inUVS- nederlaag- toernooi LEIDEN Noordwijk naar geworden van he nederlaag toernooi. De wijkers klopten UVS met 2-4. Alleen UVS 2 winst komen (4-2). He (0-1) en vierde elfta moesten tegen de teams van Noordwijk I derspit delven. Door dit resulaat verz Noordwijk in totaal 6 Quick Boys werd met ten tweede, RCL, d« punten verzamelde, e op de derde plaats. Via treffers van Noord Jan Willem Bogers er van Dijk en een doelpu Mario Faber werd e ruststand bereikt. Klaa maakte er in de tweed 1-3 van, Hans Verkuyl kleinde de marge tot ee punt en Jos Smits bepa eindstand op 2-4 in he deel van de ploeg van Piet Buter.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 6