iayern overleeft liksemstart CSKA Geld ligt op straat. andard koeltjes Göteborg maakt indruk LEIDSE COURANT DONDERDAG 8 APRIL 1982 PAGINA 15 nut Vanenburg in Oranje Gerald Vanenburg maakt op 14 april tegen Grieken- jebuut in het Nederlands elftal. Bondscoach Kees Rij- teerde de zestienjarige Ajacied gisteren voor het oefen- ndhoven. Vanenburg start als wisselspeler, maar zal in worden ingezet Hetzelfde geldt voor zijn clubgenoot :ho-J»f- ?chijllit, die wekelijks bij Haarlem uitblinkt, start in de aakclling als rechterspits. Piet Wildschut viert, in zijn ver- van omgeving van het PSV-stadion, als rechtsachter tegen rigepn zijn terugkeer in Oranje. De enige 'buitenlander' jn (ers een beroep op doet, is Simon Tahamata (Standaard 'lastjud Krol (Napoli), Arnold Mühren (Ipswich) en Michel Teprput (Torino) zijn afwezig wegens clubverplichtingen. van het Nederlands elftal is: i.lslen (FC Utrecht); Willy van de Kerkhof (PSV), Spelbos (AZ '67). 1 \"itgod (AZ '67). Wildschut (PSV); Poortvliet (PSV). Peters (AZ *67), echdjax); Gullit (Haarlem), Kieft (Ajax), Tahamata (Standaard Luik), ft: Ophof (Ajax), Stevens (PSV), Vanenburg (Ajax), Tol (AZ '67) en ttgod (Haarlem). Gerald Vanenburg (staand). Geen ontheffing voor Borg MONTE CARLO Björn Borg, de vijfvoudige winnaar van Wim bledon, moet voor alle belangrijke tennisevenementen van dit sei zoen kwalificatiewedstrijden spelen. De Zweed krijgt, zo heeft de professionele tennisraad gisteren in Monte Carlo besloten, geen ont heffing van die verplichting. Borg moet voor de grote toernooien, zoals Parijs en Wimbledon, voorwedstrijden spelen, omdat hij niet Borg moet voor de grote toernooien, r oorwedstrijden spelen, omdat hij niet aan de minimumeis van tien gespeelde toernooien zal kunnen vol doen. Philippe Chatrier, de voorzitter van de internationale tennis raad, was kort in zijn commentaar over de beslissing: „We kunnen niet anders. De regels schrijven het ons voor. We hopen dat Borg begrip voor ons standpunt heeft en doet wat belangrijk is voor het internationale proftennis." Chatrier was ook duidelijk in zijn me ning over het organisatiecomité van Wimbledon, dat gedreigd heeft Borg zonder meer tot het hoofdtoernooi toe te laten. „Net als spelers moeten toernooiorganisaties zich ook aan de regels houden. Wimble don riskeert strenge sancties, wanneer het Borg toestaat zonder voorwedstrijden te spelen aan het toernooi mee te doen", aldus Cha trier. Borg plaatste zich gisteren overigens voor de derde ronde van het internationale tennistoernooi in Monte Carlo. Hij versloeg in de tweede ronde de Italiaan Adriano Panatta: 6—2, 36 en 64. Eerste aanzet tot profvoetbal in Almere ALMERE In Almere is gisteren de eerste aanzet gedaan tot betaald voetbal in de nieuwe gemeente tijdens een eerste bijeenkomst van be langstellenden onder leiding van de wethouder van sportzaken, Paul van der Vlis. In overleg kwam men tot een aantal deelopdrachten. Deze worden besproken op een volgende vergadering op 21 april. Die dag komt men misschien ook tot de vorming van een voorlopig be stuur. De voetbalclub Almere zou op de licentie van FC Amsterdam in het betaalde voetbal moeten gaan spelen. De huidige voorzitter van FC Amsterdam, Dé Stoop, was gisteren één van de prominentste deelne mers aan het overleg in Almere. Ook het bedrijfsleven in Almere, ver enigd in de vereniging bedrijfskring Almere (VBA), heeft zich positief uitgelaten over het op poten zetten van betaald voetbal in die plaats. Het bedrijfsleven is enthousiast en bereid tot steun. De VBA ziet in de toekomstige vierde stad van Nederland (250.000 inwoners) zeker de mogelijkheden voor betaald voetbal met een nieuw systeem en een ge zonde professionele opzet. De VBA, kwam tot de slotconclusie, dat be taald voetbal in Almere belangrijk is voor de promotionele activiteiten van Almere zelf en de bedrijven. Verder zal het betaalde voetbal in Almere belangrijke recreatiemogelijkheden opleveren voor de mede werkers van de bedrijven, niet alleen in Almere, maar ook in 't Gooi, de regio en de polders. chj(! Westduitse Nediers geven niet CSKA Sofia laar gisteren in de —-wedstrijd uit de hales van het Eu- lekertoernooi voor tnpioenen achter. ploeg, die in inales drievou- irwinnaar Liver- :hakelde, waande achttien minuten •wedstrijd tegen llnchen al in de •KA leidde na tentsemstart met 3-0. op wedstrijd waren de !P, ppectieven op een its in Rotterdam :r voor de West- Op karakter Zuidduitse ster- terug. CSKA mocht van Bayern slechts met 4-3 winnen. De eerste achttien minuten in het met 70.000 toeschouwers volgepakte Vassilevksy-sta- dion van Sofia zal Bayern niet licht vergeten. Dimitrov scoor de al na zeven minuten, Ions- iev deed hem dat zes minuten later uit een vrije trap na en Zdravko benutte na achttien stormachtige minuten een strafschop: 3-0. Bayern, in de periode 1974-'76 het sterkste clubteam van Europa, weiger de zich bij die zware nederlaag neer te leggen. Harde werkers als Bernd Dürnberger en Die ter Höness zochten noest naar mogelijkheden iets aan die achterstand te doen. Het lukte beide spelers één keer. Na een half uur was Bayern daardoor weer terug in de race: 3-2. Na de pauze vergrootte CSKA de voorsprong weer snel tot twee doelpunten. Ionsjev ver sloeg in de 49e minuut voer de vierde keer Bayern-doelman Manfred Muller. Paul Breitner ten slotte was de man, die zijn ploeg in een riante uitgangspo sitie bracht om op 26 mei in Rotterdam de belangrijkste Europese voetbalbeker te be twisten. Acht minuten voor het eind liep de spelbepaler van Bayern en het Westduitse elftal dwars door de hele de fensie van CSKA heen en liet doelman Velinov kansloos: 4-3. Scoreverloop: 7. Dimitrov 1-0, 13. Iontsjev 2-0, 18. Zdravko 3-0, (straf schop), 27. Dürnberger 3-1, 32. Hö ness 3-2, 49. Iontsjev 4-2. 82. Breitner 4-3. Scheidsrechter Lambert (Fra). Toeschouwers: 70.000 (uitverkocht). Gele kaarten: Kertinov en Alexan- drov (CSKA) en Dremmler (Bayern). Aston Villa - Anderlecht Aston Villa heeft voor Enge land de kansen op een zesde achtereenvolgende verovering van de Europese beker voor landskampioenen behouden. De Engelse kampioen versloeg in de eerste halve-finalewed- strijd Anderlecht met 1-0, maar het is de vraag of die score over veertien dagen in Brussel voldoende zal blijken om de finale te bereiken. De Engelse international Tony Morley scoorde in de 27e mi nuut en bezorgde Anderlecht daarmee zijn eerste nederlaag in het lopende Europa-Cupsei zoen. Aston Villa heeft de overwinning -grotendeels te danken aan doelman Jimmy Rimmers, die enkele schitte rende reddingen verrichtte. Zo hield hij Frank Vercauteren en Michel de Groote van doel punten af. Vooral de redding op een van acht meter door De •Groote afgevuurd schot was van grote klasse. Het doelpunt van Morley werd voorbereid door Gary Shaw, die in de wedstrijd voor de eerste keer in zjn carrière een gele kaart kreeg. Hij stuurde Cowans weg en uit zijn pass Dürnberger (tweede van rechts) leidt het herstel van Bayern In en brengt de achter stand terug tot 3-1. schoot Morley met de linker voet de bal langs doelman Mu- naron. In de tweede helft liet Ander lecht zijn defensieve tactiek varen en toen werd ook duide lijk dat bii een offensievere in stelling Astin Villa in grote problemen had kunnen ko men. Aston Villa kreeg nog goede kansen door Cowans, Morley en Shaw maar benutte die niet. Dat kan over veertien dagen in Brussel wellicht fnui kend blijken. Kort voor het eindsignaal van de Zweedse scheidsrechter Ericsson zag Cluytens de gele kaart na een zware overtreding tegen Evans. Scoreverloop: 27. Morley 1-0. Scheidsrechter Ericsson (Zwe). Toe schouwers: 38.539. Gele kaarten: Shaw (Aston Villa) en Cluytens (An derlecht). Ray Clemence van Tottenham grijpt vertwijfeld naar het hoofd na zijn blun- rdoor Barcelona goedkoop aan een voorsprong van 1-0 Is gekomen. Op de bekende wijze lijkt Standard al verzekerd te heb- •en plaats in de fina- i de Europese beker :erwinnaars. Secuur n en vanuit die ver tiling snelle tegensto- ren is het beproefde concept, dat zowel in jke competitie als in nale wedstrijden suc- Tegen de bekerwin- vorig seizoen, Dyna- hanteerde Standard aktiek weer met suc- de 80.000 fans, die >n in de hoofdstad eorgië bevolkten, e Belgische ranglijs- er weer een uit ing bij in de cluban- rd door de ploeg van icoach Raymond met 10 verslagen auwelijks meer kans i op prolongatie van succes van 1981. rtte in de eerste wed de halve finale over- d. In tegenstelling tot d, dat vorig jaar in elfde situatie van de cte en met 30 ver- Standard het hoofd lero Walter Meeuws, Eric Gerets en er Arie Haan zorg- e storm van aanval ler ernstige averij ng. In de 41e minuut Standard, weer zon- ongenade gevallen Dusbaba opererend, Tbilisi zelfs de gena- rie Haan stuurde Ta- p links de diepte in. egdraaiende voorzet r de instormende Jos achter doelman Ga apt: 0—1. png Tbilisi door met oop. De doelpogingen [elia en Kipiani had- 8 in de eerste 45 mi- chter geen succes. Standard hield de zaken onder controle en had via René Bot- teron en Jos Daerden nog de beste kansen om de score te verhogen. Scoreverloop: 41. Daerden 0—1. Scheidsrechter Brumayer (Oos). Toe schouwer*: 90.000. Gele kaarten: Soe- lakvelidse (Tbilisi), Preudhomme (Standard). Tottenham Barcelona Barcelona heeft een beste kans om op 12 mei voor eigen pu bliek de Europese beker voor bekerwinnaars te betwisten. De finale, die door de UEFA in het Nou Camp-stadion van Barcelona is vastgesteld, is na de eerste wedstrijd uit de hal- ve-eindstrijd groot in beeld verschenen voor de voetbal ploeg uit Barcelona. Tegen het favoriet geachte Tottenham Hotspur werd in Londen met 1—1 gelijk gespeeld. Met de thuiswedstrijd voor de boeg zijn de perspectieven voor Barcelona dus zonnig. In die return zal Barcelona net zeker moeten stellen zonder Juan Estalla. De Nederlandse scheidsrechter Egbert Mulder zag zich genoodzaakt de Span jaard in de 57e minuut uit het veld te sturen. Eerder in de wedstrijd had Mulder hem na een harde overtreding ten op zichte van Roberts al geel ge toond. De zware overtreding van Estella in de 57e minuut kon toen niet anders dan met rood bestraft worden. Het harde duel, waaraan Perryman (Tottenham) en Barcelona-invaller Moratalla gele kaarten overhielden, gaf in de eerste helft een domi nant Tottenham te zien. Mid denvelder Glenn Hoddle toon de zijn grote klasse, maar slaagde er net als de spitsen Garth Crooks en Ricardo Villa niet in doelman Urruto te passseren. Bovendien waren de Engelsen gehandicapt door het ontbreken van de Argen tijn Ardiles, die naar zijn ge boorteland is afgereisd. In de tweede helft maakte Ray Clemence, de doelman van het Engelse nationale elftal, een dure fout Een wanhoopsschot van aanvoerder Olmo, van 35 meter afstand, liet de gewoon lijk zeer betrouwbare Totten- ham-sluitpost door zijn vingers rollen. Barcelona bereikte plotseling en onverwacht een riante uitgangspositie: 01. Het spel bleef hard, Totten- ham drong sterk aan. Een overtreding van invaller Mo ratalla leidde de gelijkmaker van Tottenham in. Hoddle nam de vrije trap en legde de bal over de hele Spaanse de fensie heen. Daar stond Ro berts klaar om in te schieten: 11. Die treffer in de 85e mi nuut kwam echter te laat om Barcelona nog te verontrusten. Trainer Udo Lattek van Bar celona was nog niet zo gerust op de afloop van de wedstrijd over veertien dagen. „Daar zal Tottenham de ruimte krijgen en dan zijn die Engelsen zeer gevaarlijk", aldus de Westduit se coach. Scoreverloop: 60. Olmo 0— 1, 85. Ro bert* 1—I. Scheidsrechter: Mulder (Ned). Toeschouwers: 38.000. Rode kaart: Estella (Barcelona, tweemaal geel). Gele kaarten: Perryman (Tot tenham) en Moratalla (Barcelona). KAISERSLAUTERN IFK Göteborg is er ook in de eerste wedstrijd voor de halve finales van het toernooi om de UEFA-be- ker in geslaagd ongesla gen te blijven. De Zweed se ploeg schiep zich in de eerste wedstrijd tegen Kaiserslautern een uitste kende uitgangspositie voor het bereiken van de finale door in de uitwed strijd gelijk te spelen met 11. De Zweden maakten in Kaiserslautern opnieuw indruk door hun goed ge organiseerde verdediging. Kaiserslautern stelde zijn 34.500 aanhangers in het uit verkochte Betzenberg-stadion bitter teleur. Slechts één keer lanceerden Lautern een ge slaagde aanval en wel in de tiende minuut toen Hofeditz uit een pass van Melzer scoor de: 10. Vlak daarvoor was de Westduitse club echter aan een achterstand ontsnapt toen Co- reliusson alleen voor Hell- ström kwam, maar te zacht in kopte. Omdat international Briegel belast was met de be waking van de gevaarlijke Zweedse spits Nilsson, kwam Kaiserslautern aanvallend dui delijk te kort In de 22e mi nuut had Nilsson pech toen hij met een kopbal de kruising raakte. Zeven minuten later kreeg IFK toch de verdiende gelijkmaker toen Coreliusson profiteerde van een fout in de Westduitse defensie: 11. Nilsson, die bij enkele Europe se topclubs op het verlanglijs tje staat, had in de tweede helft, toen Kaiserslautern ook niet in zijn normale spel kon komen, een uitstekende kans om zijn club de overwinning te brengen. Na een misver stand tussen Briegel en Bon- tartz kon de Zweed alleen op et doel afgaan. Hellström, de Zweedse doelman van Kai serslautern, redde echter fraai. IFK Göteborg zal het op 21 april in de return zonder ver dediger Hysen moeten doen. Hij kreeg van de Belgische scheidsrechter Schoeters de gele kaart. Het was ziin twee de in een Europese bekerwed strijd en dat betekent automa tisch een wedstrijd schorsing. Scoreverloop: 10. Hofeditz 1—0, T9. Coreliusson 11. Scheidsrechter. Schoeters (Bel). Toeschouwers: 34.500 RadnickiHSV Het Joegoslavische Radnicki, dat Feyenoo'rd elimineerde in het toernooi om de UEFA-be ker, heeft in een zomerse tem peratuur in Nis de Hamburger SV een onaangename verras sing bereid. De Joegoslaven zegevierden in de eerste halve finale met 21 over de ploeg van Ernst Happel, die zich echter over het bereiken van de eindstrijd niet al te veel zorgen zal maken. Hamburger SV heeft in de Servische plaats echter onno dig verloren. Wanneer de Westduitsers in de slotfase wat geconcentreerder zouden heb ben gespeeld, had HSV over veertien dagen met een gelijk spel van 11 aan de return kunnen beginnen. De 22.000 toeschouwers in het uitverkochte stadion hebben een weinig hoogstaande wed strijd gezien. In de eerste helft klopte er weinig in het spel van de bezoekers. Het bleef bij een Westduitse actie, een vrije trap van verdediger Wehmey- er in de 28e minuut Radnicki was in de eerste 45 minuten duidelijk sterker maar kon ook niet tot doelpunten ko men. Vijf minuten na de hervatting nam Radnicki de leiding. Mid denvelder Beganovic verraste doelman Stein van HSV met een hard afstandsschot, dat precies en onhoudbaar onder de lat verdween. Zeven minu ten later kwam HSV echter weer gelijk toen de jonge Von Heesen een voorzet van Hru be sch, die verder nauwelijks opviel, inkopte. Een enorme fout in de Westduitse verdedi ging bracht twaalf minuten voor tijd plotseling Obradovic vrij voor net Westduitse doel. De aanvoerder van Nis schoot van zes meter onhoudbaar in. Scoreverloop: 50. Beganovic 1—0, 57. Von Heesen 11. 78. Obradovic 2—1. Scheidsrechter. Agnolin (Ita). Toe schouwer*: 22.000 (uitverkocht). Connors 'slaat' lijnrechter ziekenhuis in ROTTERDAM De Neder- landse lijnrechter Marleen van Noortwijk heeft uiterst pijnlij ke herinneringen aan het proftennistoernooi in Rotter dam van twee -weken geleden. Tijdens een partij sloeg de Amerikaan Jimmy Connors de bal bij een opslag zo hard te gen de knie van de lijnrechter dat - zoals nu is gebleken een deel van de knieschijf brak. Marleen van Noortwijk is nu voor een operatie in een zie kenhuis opgenomen. Het is ae derde keer in tweeëeenhalf jaar dat er iets gebeurt met scheidsrechters, die niet zijn verzekerd, tijdens een toernooi in Nederland. Een hoofdscheidsrechter viel van zijn stoel en liep daarbij een sleutelbeenbreuk'op. Een ander probeerde een Dal te vangen en brak zijn hand. Geld ligt op straat. Als u het daar tenminste neerlegt. U kunt het ook zeli in uw zak stekeit. Wilt u wat kwijt? Plaats dan een kleine advertentie in de Leidse Courant. Het kost bijna niets. Ook als u wat voordelig op de kop wilt tikken is een rubrieks advertentie de aangewezen weg. U bereikt 23.000 lezers, waaronder allicht iemand die heeft wat u zoekt. Het wordt u gemakkelijk gemaakt. Plaats uw tekst in onderstaande vakjes (één letter of letterteken per vakje) en in een oogopslag kunt u in de laatste kolom zien wat de advertentie gaat kosten. Prijzen zijn incl. 4% btw. Extra meevallertje! Als u de advertentie op drie achtereenvolgende dagen laat plaatsen, hoeft u maar voor 2 x te betalen. Bij 6 achtereen volgende dagen worden slechts 3 plaatsingen in rekening gebracht. NB. U kunt ons ook bellen. Ons nummer 071-122244 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 4,74 4,74 4.74 4.74 5,93 7,12 8.30 9,48 10,67' 11,86 13,04 14,23 15,41 16,60 17,78 De rekening sturen neer: Postcode W oonplaats Telefoon brieven onder nummer ƒ3,35 extra) worden afgehaald brieven moeten worden doorgezonden O bewijsnummer toezenden 2,65 extra) (aa&kniiMn wat van toapaaiaq la) Stuur deze bon in open envelop, zonder postzegel naar: n /q a, Leidse Courant, Antwoordnr. 10070,2300 VB Leiden. OT0 xCtCtÓC EUROPA CUP 1 CSKA Sofia (Bul)- Bayern München (Wdl) 4-3 (3-2). Aston Villa (Eng)-Ander lecht (Bel) 1-0 (1-0). EUROPA CUP 2 Dynamo Tbilisi (Sov)- Standard Luik (Bel) 0-1 (0-1). Tottenham Hotspur (Eng)-Barcelona (Spa) 1-1 (0-0). UEFA CUP Kaiserslautern (Wdl)- IFK Göteborg (Zwe) 1-1 (1-1). Radnicki Nis (Joe)-Ham- burger SV (Wdl) 2-1 (0- 0). Sportwereld CANNES Het Nederlands jeugdelftal (16/17 jaar) is het internationale jeugdvoetbal- toernooi in Cannes begonnen met een zege van 2-0 op Tsjechoslowakije. Andere uitslagen zijn: Engeland-Por- tugal 3-0, Mexico-Italië 1-1, Frankrijk-België 1-0. UTRECHT De arrondisse mentsrechtbank in Utrecht heeft de aanvraag van het faillisement voor SC Amers foort aangehouden tot 30 juni. Een reden daarvoor werd niet opgegeven. MONTE CARLO De ruzie tussen de ATP (spelersvak bond) en de tennisraad lijkt al weer voorbij. De ATP wenst een aandeel in de op brengst van de tv-rechten, inspraak in gedragsregels en een eigen contributie-sy steem en dreigde even het Grand Prix circuit te verla ten. LONDEN Uitslagen En gelse league: Manchester United-Liverpool 0-1, Sun derland-Ipswich Town 1-1. In Schotland plaatste Aber deen zich voor de bekerfina le, waarin op 22 mei Glasgow Rangers tegenstander is. Paarden Langeweg in vorm WASSENAAR Enkele ja ren geleden wormden pikeur Hugo Langeweg en trainer Leeman een succesvol koppel op Duindigt. Eind vorig jaar maakte Langeweg de stap om als zelfstandige pikeur verder te gaan. De talentvolle Hage naar, die ziin stallen in Lisse heeft, weet bijna altijd te win nen op Duindigt Gisteren was het in wind en regen, zelfs liefst drie keer raak. Eerst was hij winnaar met Uria Wesfri- sia, daarna met Ukase en ten slotte met Remembrance. Al z'n paarden zijn momenteel voortreffelijk in vorm en de komende weken wordt er dan ook veel verwacht van Lange weg. Uitslagen: EERSTE KOERS 2040 meter 1. Uria Westfriala (H.W. Langeweg) 1.22.8; 2. Viva Niet gestart TWEEDE KOERS 2040 (WC. Strooper) 1.23.2; 2. U| 1. Tristan pper Westlandu. I l. 1.80, plaats f. 130 4.10 2.80. koppel f. 1( Niet gestart nr. 7 Ti> B. DERDE KOERS &H0 meter I Ukase (H.W. Langeweg) 1.23.8; 2. Uncrowned; 3. Upperten Laren, winnend t. 23.70. plaau f. 6» 3.20 3.40. koppel f. 110.60, trio L 3.221,00. VIERDE KOERS 1040 meter 1 Upshot Hanover (W.G Goedhart) 1.23,1; 2 Peter Meriam; 3. Tinker, winnend 2.70, plaau f. 2.10 1.90 4.40. koppel f. 18.60. trio L 448.40. Niet gestart nr. 4 Slalom Antole. VIJFDE KOERS ren over 1300 meter 1. Fine Spun (E Bloem) 1.22.7: 2. Dial A Dlac; 3. Saintly One. winnend f. 6,30, plaau f. 1.10 1.10 1.40. koppel f 4.20. trio f. 133.40. ZES- DE KOER& 2010 meter. 1. Uwe (A. de Wrede) 136.0; 2. Veike Zuidveldewinnend f. 2.10. plaau f. 1.40 1.60. koppel t. 2.30. trio I. 8.40. Niet gesurt nr. 3 UffiD. nr. 6 Utana W en nr. 10 Trot Uur P. ZEVENDE KOERS 1609 meter 1 Re membrance (H.W. de Langeweg) 120.4. 2. Uniek Westfriaia, 3. Summer Pearl, win nend f 230. plaau f. 1.40 2.70 3,60. koppel L 30.90. trio f. 1.20330 ACHTSTE KOERS 2300 meter I. Vont Bosiorg (A. v.d. Blonk) 1.26.4; 2. Ua Klaake; 3. Ungmar Hanover, winnend I. 4.40. plaau f. 2.00 3.00 2,80. koppel f 34.00, trio f.498.80. NEGENDE KOERS 2040 meter. 1 Pyl- snel (WC. Strooper) 1.21.8; 2. Rabbani; 3. Opstalan. winnend f. 3,60, plaau f. 130 130 6.60. koppel f. 7.50. trio L 343,90. TIENDE KOERS 2040 meter 1. Orly Nor ton (TJL Kooyman) 1.23,2; 2. Siriklt van A; 3. Pepiton. winnend f. 20,70, plaau I. 4130 1030. koppel f. 10.70. trio 311,40. Niet ge start nr. 1 Star of Goldstar ELFDE KOERS 2040 meter 1. Ufo .Oaarthuyaen) 1.25.3; 2. Unique of Grace; L Unica Suil* TOTO: winnend L 830, plaau f. 430 2.10 2.70, koppel L 1930. trio L ÜlM. Niet gestart nr 7 Veralvnn Oxford. TOTALrSATOROMZET t 423.113.00.-.

Leidse Courant | 1982 | | pagina 15